Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Kvinner 45-49 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 329 Anne Kristine Nevin   1:25:10,5 +0:00
2 314 Hilde Hovdenak Modum FIK 1:31:38,3 +6:28
3 2142 Hege Skari Lillehammer skiklubb 1:34:42 +9:32
4 335 Monica Ragnvaldsen IL TRY 1:36:43,6 +11:33
5 323 Mette Eid Løvås Strindheim IL 1:38:49,2 +13:39
6 8208 Venche Vestbakken Raufoss 1:39:56 +14:46
7 10177 Berit Sæther Tolga 1:41:45 +16:35
8 17127 Mona Husum Sport 1 Gruppen 1:42:04 +16:54
9 339 Marianne Standal Molde Olymp 1:42:22,8 +17:12
10 333 Siri Ann Nyrnes Strindheim IL 1:43:13,9 +18:03
11 7050 Linda Irene Huseby Kjelsås 1:45:14 +20:04
12 6194 Birgit Seetzen Torvikbukt IL 1:46:13 +21:02
13 8186 Ellen Rustadbakken   1:46:54 +21:44
14 11052 Kristin Gaustad Hufserypene / Nittedal IL 1:46:56 +21:46
15 11231 Trude Elisabeth Brenden Azets 1:47:24 +22:14
16 8080 Lene Klemetsen Team Bjerke 1:47:30 +22:20
17 8149 Bente Dammerud Arnesen   1:47:40 +22:30
18 5218 Birte Solberg Eide   1:47:51 +22:41
19 5184 Kari Hanne Gjeilo St. Olavs hospital 1:47:56 +22:46
20 8185 Vibeke Kippe Nævdal Fossum IF 1:48:10 +23:00
21 9074 Monica Nyheim Team Foss 1:48:13 +23:03
22 11173 May-LIll Småvik Stadsbygd il 1:48:24 +23:14
23 9061 Marit Solås Melbø Vingrom IL 1:48:37 +23:26
24 6170 Michelle Opshaug   1:48:53 +23:43
25 4054 Thine Wilkens Jernberg Kjelsås IL 1:49:08 +23:58
26 7039 Nina Malme Gulbrandsen Rustad IL 1:49:22 +24:12
27 10258 Helene Løvkvist Fossum Raske Damer 1:49:24 +24:14
28 13154 Ilona Jambor Team Milslukern/Driv trening 1:49:37 +24:27
29 6156 Sidsel Nordhagen Lørenskog Fil 1:49:54 +24:44
30 10048 Elisabeth Klepp Grytnes IL Ivrig 1:50:13 +25:03
31 7183 Ingunn Wike OPIL 1:50:17 +25:07
32 4157 Aslaug Tveit   1:50:19 +25:09
33 9085 Tone Skarpnord   1:50:32 +25:22
34 7108 Kari Stormyrengen   1:51:09 +25:59
35 11004 Annette Arentz Lillehammer Skiklub 1:51:21 +26:11
36 6124 Hanne Knudsen   1:51:39 +26:29
37 14208 Anne-Kari Bakkland   1:52:08 +26:58
38 9183 Anette Hollevik Flora Ck 1:52:20 +27:10
39 6218 Lise Sunsby   1:53:36 +28:26
40 14161 Janne Lise Nilsen   1:53:42 +28:32
41 11042 Marit Five Skedsmo Skiklubb 1:54:00 +28:50
42 13198 Ingrid Helene Magnussen NVE Bil 1:54:04 +28:54
43 6241 Mari Ann Vassgård Amesto 1:54:31 +29:21
44 12097 Camilla Anglero   1:54:47 +29:37
45 7220 Lene Bagsjøberget Vang Skiløperforening 1:54:56 +29:46
46 9201 Suna Alkan Aktiv mot kreft 1:55:17 +30:07
47 11100 Tina Kristoffersen Molde CK, Trollveggen Triatlonklubb 1:55:19 +30:09
48 10225 Stine Lombnæs Aktiv mot kreft 1:55:46 +30:36
49 12078 Ingrid Woodhouse   1:55:53 +30:43
50 10237 Merethe Vedal Toten-Kranken CK 1:56:06 +30:56
51 11093 Anne Grete Kleven Fylkesmannen i Møre og Romsdal 1:56:10 +31:00
52 15162 Eva Skagestad   1:56:13 +31:03
53 13041 Idun Heier   1:56:31 +31:21
54 11123 Solfrid Moum   1:56:32 +31:21
55 14210 Merete Aarsland Fosdahl   1:56:44 +31:34
56 10217 Rakel Gran Baarstad   1:56:54 +31:44
57 8023 Elin Grete Budal Stor-elvdal skiklubb team Ruslebiffen 1:57:35 +32:25
58 12121 Monika Østlie Driv IL 1:57:38 +32:28
59 11121 Merete Norheim Morken   1:57:56 +32:46
60 11118 Ingrid Robøle Hamar Skiklubb 1:58:37 +33:27
61 14223 Ranveig Sødal Raastad   1:58:46 +33:36
62 12005 Liv Berg   1:58:47 +33:36
63 15039 Ann-Christin Eriksen   1:58:58 +33:48
64 14160 Anne Kristine Risvand Myrseth Bærums verk 1:59:06 +33:56
65 4191 Siv M. Randby Sørum IL 1:59:17 +34:07
66 13044 Reidun Himberg   1:59:18 +34:08
67 10092 Anne Gunn Kraabøl Eidsiva BIL 1:59:31 +34:21
68 11166 Mona Skog Nidelv 1:59:36 +34:26
69 13074 Stine Nilsskog Team Spenst Sørumsand 1:59:38 +34:28
70 13050 Hilde Sofie Høilund Milslukern Sport 1:59:45 +34:35
70 11070 Anita Hofstad Pampene 1:59:45 +34:35
70 13000 Ingfrid Andersen Nordea 1:59:45 +34:35
73 11245 Karin Mortensen   1:59:49 +34:39
74 12137 Linn Merete Øverland Gausdal skilag 1:59:57 +34:47
75 16001 Mona Kristine Andersen Egen 2:00:01 +34:51
76 16105 Elisabeth Knutsen   2:00:07 +34:57
77 12159 Line Mæhlum   2:00:28 +35:18
78 8143 Mathilde Willumsen   2:00:40 +35:30
79 6120 Nina  Kjærvoll   2:00:46 +35:36
80 7034 Tora Fæste Lillehammer Skiklub 2:00:59 +35:49
81 12149 Monika Hjerpseth Team Sportsmanden 2:01:23 +36:13
82 13143 Gry Rømo Team Skauen 2:01:48 +36:38
83 12135 Hege Kulsveen Søbye Lillehammer Skiklub 2:01:51 +36:41
84 14000 Magnhild Almås   2:01:56 +36:46
85 14085 Line Ottersen   2:02:26 +37:16
86 14049 Anne Bjørberg Jenssen   2:02:27 +37:17
87 11096 Eli Krogstad Røa IL 2:02:30 +37:20
88 17106 Marie Johansson   2:02:35 +37:25
89 12083 Lise Helen Gallagher Bris Treningssenter 2:02:43 +37:33
90 7057 Torill Merethe Jørgensen Bergvall Sport 2:03:14 +38:04
91 11089 Hanne K Kilskar   2:03:17 +38:07
92 14180 Elisabeth Hoelsveen   2:03:28 +38:18
93 16010 Birgitte Blindheim   2:03:29 +38:19
94 12129 Line Meinert Rød Labil 2:03:39 +38:29
95 15127 Rita Lykke Evry BIL 2:04:15 +39:05
96 12165 Vigdis Jernberg Airthingsathletics 2:04:55 +39:44
97 10014 Katrine Bjørnerud Fjellfoten sykkelklubb 2:05:01 +39:51
98 15252 Gry Marian  Unneland   2:05:45 +40:35
99 16165 Thea Bull Skarstein   2:06:09 +40:59
100 2150 Eli Stavheim Lesja IL 2:06:11 +41:01
101 18058 Line Jørgensen Haugstveit   2:06:16 +41:06
102 10224 Marit Flatla Kornbakk Sørumsand IF 2:06:19 +41:09
103 14253 Katrin Lægreid Nes Hafslo 2:06:21 +41:11
104 12139 Lena Bergsten   2:06:51 +41:41
105 13124 Laila Øvermo Rana Sykkelklubb 2:07:11 +42:01
106 7063 Elin G. Kløfta   2:07:24 +42:14
107 16271 Ruth Stephansen Muruvikingan Løpeklubb 2:07:27 +42:17
108 8162 Randi Frøyland   2:07:58 +42:48
108 14141 Hege Brinchmann Røa IL 2:07:58 +42:48
110 12140 Kjerstin Fosbæk Eriksen   2:08:06 +42:56
111 16253 Siv Janne Berge Muruvikingan Løpeklubb 2:08:14 +43:04
112 13025 Linda Flovik Skogn IL 2:08:15 +43:05
113 7096 Monica Sannerud RAUMNES OG ÅRNES IL 2:08:30 +43:20
113 14230 Gunnhild Flesvig Biri 2:08:30 +43:20
115 13128 Hanne Mette Aarnes Øti 2:08:39 +43:29
116 13067 Eva Espeseth Lund Viken barnehage 2:08:40 +43:30
117 16257 Merete Høgaas   2:09:01 +43:50
118 6125 Ann Christin Korsedal Fjell og sykkelservice 2:09:24 +44:14
119 15242 Kari Tobiassen   2:09:48 +44:38
120 9121 Britt Elin Berteig   2:10:01 +44:51
121 15031 Anita Halle Dalskau Skåla IL 2:10:04 +44:54
122 11251 Hilde Opberget Granli IL 2:10:16 +45:06
123 11151 Gunn Randi Riseth   2:10:20 +45:10
124 11270 Katrine Sølvberg SKRye 2:11:22 +46:12
125 14232 Merete Nestvold-Nordberg Trondhjems Skiklubb 2:11:27 +46:17
126 15113 Berit Økvik Kvaal Byåsen IL 2:11:42 +46:32
127 19014 Monica Berg   2:11:44 +46:34
128 11160 Merete Sandhaug   2:12:03 +46:53
129 13185 Monica Husum   2:12:31 +47:21
130 13186 Siri Oddveig Byrløkken Stiftstaden SK 2:12:43 +47:33
131 6229 Sigrun Tjore   2:12:44 +47:34
132 12081 Cathrine Dalen Vaaler IF 2:12:52 +47:42
133 19102 Christine Moser   2:13:14 +48:04
134 13114 Cecilie Varsi   2:13:39 +48:29
135 18106 Hege Paulsen Milton Larvik Sportsklubb 2:13:53 +48:43
136 18001 Mette Ackenhausen   2:13:55 +48:45
137 12087 Kirsti Røshol Johnson MOI 2:14:52 +49:42
138 16086 Siv Jacobsen Team Spenst Sørumsand 2:15:07 +49:57
139 4220 Berit Strand   2:15:22 +50:12
140 17015 Vivianne Cantin   2:15:29 +50:19
141 15277 Camilla Myrhaug Aschehoug   2:16:25 +51:15
141 18137 Marianne Straume   2:16:25 +51:15
143 12021 Lillian Hattestad   2:16:33 +51:23
144 10219 Siri Elise Bjerkeset Engdahl Torvikbukt IL 2:16:34 +51:24
145 19127 Camilla Ryge OK øst Birkerød 2:16:36 +51:26
146 10171 Kari Syljuberget Nes sportsklubb 2:16:42 +51:32
147 15148 Unni Nesje   2:17:05 +51:55
148 17038 Trude Espensen Jensen   2:17:11 +52:01
149 17137 Anniken Baksjøberget   2:18:08 +52:58
150 13065 Tatjana Longva Hessa 2:18:21 +53:11
151 16027 Hilde Kristin Dvergsdal   2:18:25 +53:15
152 15100 Grete Lill Karlsen   2:18:37 +53:27
153 15101 Hege Tvete Karlsen   2:18:45 +53:35
154 15066 Kristin Skoug Haugen Hamar IL Svømming og Triathlonklubb 2:19:45 +54:35
155 18149 May Wilkens Først til Jors 2:20:01 +54:51
156 16166 Elisabeth Westengen Romerike Ultraløperklubb 2:20:07 +54:57
157 16136 Camilla Nygaard Tussa Bar 2:21:02 +55:52
158 16224 Margrethe Øvrum   2:21:16 +56:06
159 18171 Elin Myhre Ludvigsen Treningskompaniet 2:21:58 +56:48
160 13189 Grethe Stevik Aglen   2:22:18 +57:08
161 13130 Kerstin  Leistad Nidar BIL 2:22:22 +57:11
162 14171 Grethe Vasset   2:22:45 +57:35
163 15110 Anne  Kjerpeseth   2:22:47 +57:37
164 18013 Lene Bergli   2:23:24 +58:14
165 17049 Wanja Lien Selje Challenge 2:23:52 +58:42
166 16127 Trine-Lise Nakken   2:23:58 +58:48
167 19208 Brita Haffner Dyrnes   2:24:14 +59:04
168 16034 Caterina Engedal   2:24:24 +59:14
169 18192 Christin Ekker Ruth   2:25:09 +59:59
170 16262 Åsa L'abée-Lund Maratonsøstrene 2:25:12 +1:00:02
171 14246 Unni Kathrine Essen Eidsvold Værks Skiklubb 2:25:13 +1:00:03
172 15218 Irene Stegane   2:26:13 +1:01:03
173 10005 May Britt Gjøen Torvikbukt IL 2:26:17 +1:01:07
174 15205 Laila Borgen Skaiaa   2:28:22 +1:03:12
175 14088 Belinda Skibnes Ramberg 3T Byåsen 2:28:35 +1:03:25
176 16056 Yvonne Grønhella   2:28:43 +1:03:33
177 17051 Cathrine Lillestrand   2:29:04 +1:03:54
178 18060 Christina Qvam Heggertveit Fylkesmannen i Møre og Romsdal 2:29:10 +1:04:00
179 15014 Elisabeth Berger   2:29:52 +1:04:42
180 14195 Anita Torseth   2:30:18 +1:05:08
181 17117 Line Bjerck Ruud   2:31:52 +1:06:42
182 16278 Hilde Flataker Pampene 2:32:11 +1:07:01
183 16177 Katrine Solbakken Jardar / DNV GL 2:32:15 +1:07:05
184 18055 Gro Hatleberg Bergkameratene 2:32:58 +1:07:48
185 19196 Reidun Stølen Drivdalen IL 2:33:45 +1:08:35
186 15153 Kristin Mari  Nilssen   2:34:10 +1:09:00
187 18047 Kari Gutterud   2:34:11 +1:09:01
188 3087 Jorunn Møller UNIT4 BIL 2:37:13 +1:12:03
189 19210 Mette Hautemaniere   2:38:43 +1:13:33
190 18276 Trine Ø. Leibnitz   2:43:43 +1:18:33
191 19000 Elin Agasøster   2:43:47 +1:18:37
192 18130 Toril Solevåg Crossfit Langevåg 2:44:11 +1:19:01
193 12106 Hege Taarud   2:44:54 +1:19:44
194 17096 Camilla Gressnes Muruvikingan Løpeklubb 2:47:10 +1:22:00
195 11110 Anne-Kristin Wadahl   2:49:48 +1:24:38
196 18002 Åse  Andersen   2:54:28 +1:29:18
197 18189 Anita Listou   2:55:06 +1:29:56
198 18187 Suzette Damman   2:58:06 +1:32:56
199 18049 Kristin Halle   2:58:11 +1:33:01
200 14082 Frida Oddsdottir Nordic Choice Hotels 3:01:05 +1:35:55
201 18007 Kari Avreid   3:11:29 +1:46:19
202 6039 Hanne Eriksen Gla’ Laksene 3:12:53 +1:47:43
203 20006 Mette  Andresen   3:17:22 +1:52:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +