---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Kvinner 50-54 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 356 Kari Madslien Nydalens Skiklub 1:32:06,8 +0:00
2 302 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 1:34:25,5 +2:19
3 362 Annvor Sletvold Vind IL 1:38:10,8 +6:04
4 5222 Ann-Heidi Scharning Halmsås og Omegn Skilag 1:39:39 +7:32
5 2172 Torunn Ølstad Aktiv mot kreft 1:41:27 +9:21
6 5115 Solgunn Tverfjell SK Rye 1:42:20 +10:14
7 7080 Cecilie Nyvold   1:44:17 +12:10
8 3089 Randi Nerdrum Team Tronrud 1:44:24 +12:17
9 4124 Brite Vegsund jardar il-Team Gåping 1:45:24 +13:17
10 6070 Marit Igland Nets Active 1:45:29 +13:23
11 7176 Rannei Sæther Byåsen 1:45:51 +13:45
12 6089 Siri Schive Hjelde Utleira il 1:46:00 +13:54
13 4163 Mona Aasvoll-Rognlien Østre Toten Skilag 1:47:25 +15:19
14 5175 Ellen Christine Karlsen Fossum Raske Damer/ØHIL 1:47:55 +15:48
15 5241 Bente Kvernstad Haugen Ringebu-Fåvang skiklubb 1:47:56 +15:50
16 7100 Reidun Dahl Silkoset   1:48:22 +16:16
17 4065 Inger Gro Lien Samnanger il 1:48:24 +16:17
18 10187 Annette Østergaard kafeløperne 1:48:26 +16:20
19 11208 Trude Helen Westerberg   1:48:33 +16:27
20 5143 Mette Bjørgen   1:48:49 +16:43
21 7142 Berit Johanne Eidsmo Politiet i Trøndelag 1:50:06 +18:00
22 6061 bente gullsmedmoen hauge   1:50:26 +18:20
23 6232 Liv Rognlien Østre Toten Skilag 1:50:37 +18:31
24 8097 Unni Persson Moseby Kjelsås IL 1:50:51 +18:44
25 4000 Grethe Albrektsen St.Olav BIL 1:51:25 +19:18
26 5191 Anne Grete Meinicke Jutul Il 1:51:27 +19:20
27 11223 Helle Aanesen Aktiv mot kreft 1:51:33 +19:26
28 13080 Marit Pedersen Byåsen veterandamer 1:52:52 +20:46
29 4205 Anne-Kristin Kvamme Team Tronrud 1:52:59 +20:53
30 4111 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 1:53:06 +21:00
31 12035 Ragnhild  Huso   1:53:20 +21:14
32 10202 Anne Gunn Kittelsrud Nordbygda Løten ski 1:53:37 +21:31
33 7234 Mona Øversveen Mangenfjellet Turlag 1:53:40 +21:34
34 3218 Elin Kant Støren Ck 1:54:06 +22:00
35 7214 Margrethe Havre Berger Il 1:54:24 +22:18
36 10266 Clara Skålhegg Romerike Ultraløperklubb 1:54:41 +22:35
37 10095 Ann-Kristin Land Konnerud IL 1:55:08 +23:02
38 10099 Tove Irene Larsen   1:55:20 +23:13
39 10162 Beate Smetbak   1:55:38 +23:31
40 11162 Heidi Frostad Sivertsen Kafèløperne Bodø 1:55:46 +23:40
41 10149 Idun Høgh Risvik   1:55:57 +23:50
42 13006 Line Berg   1:56:23 +24:17
43 4217 Elin Skånøy Skauga 1:56:29 +24:23
44 10181 Anne Vollstad   1:56:49 +24:42
45 8123 Hilde Sundvold   1:57:06 +25:00
46 9182 Aud Skogen ASK 1:57:16 +25:10
47 13129 marit hauge   1:57:18 +25:11
48 6027 Ingvild Hjertaas Njård 1:57:22 +25:15
49 14202 Marit Henden Utleira il 1:57:55 +25:49
50 9198 Toril Østvang Vingelen 1:57:57 +25:51
51 9083 Helen Selboe Romerike Runners Team 1:58:22 +26:15
52 6147 Gry Moberg Halden CK/GR invest 1:58:26 +26:20
53 4228 Ellen Jendal   1:58:43 +26:37
54 8125 Nina Svendby Feiring IL 1:58:45 +26:39
55 6128 Mette Kylgård Brevpost 1:59:02 +26:56
56 12020 Nina Hammerlund Holmen IF/ Team C3C 1:59:09 +27:03
57 10065 Ranveig Hovind Privat 2:00:10 +28:04
58 6143 Monica Mørch Akershus Universitetssykehus Bedriftsidrettslag løpegruppe 2:00:14 +28:07
59 12009 Berit Blåsmo   2:00:43 +28:37
60 452 Elin Nerem Emblem IL 2:01:09 +29:03
61 10072 Trine Labee-Lund Normann Kjelsås IL 2:01:16 +29:10
62 14268 Siri Åmot Data Respons BIL 2:01:25 +29:18
63 13086 Arna Marie Reitan   2:01:28 +29:22
64 11116 Sigrid Melkild Freidig 2:01:58 +29:52
65 7093 Nina Bentsen Salthe   2:02:02 +29:56
66 13118 Grete Westerberg   2:02:58 +30:51
67 14121 Christel Wennersten   2:03:05 +30:58
68 14178 Jannicke Forsberg   2:03:26 +31:20
69 14036 Ellinor Grytten Molde CK 2:04:36 +32:29
70 12162 Hanne Wibe Team Sportsmanden 2:05:00 +32:54
71 10091 Ingrid Krogstie Puls Flisa 2:05:07 +33:01
72 11068 Inger B Hjorthol Lillehammer Skiklub 2:05:20 +33:13
73 13139 Anne-Borghild  Mortensen   2:05:35 +33:29
74 17042 May-Britt Jørgensen Sport 1 Gruppen 2:05:51 +33:45
75 13043 Marte Herdlevær   2:05:54 +33:48
76 13092 Marit Sandsbraaten   2:05:57 +33:51
77 17020 Birgitte Espeland   2:05:59 +33:53
78 13024 Bente Holth Fjuk   2:06:21 +34:15
79 15047 Gro Flagstad   2:06:46 +34:40
80 3049 Line Heimdal Bardu il 2:06:54 +34:47
81 17144 Ingebjørg Wikstrøm Friskis&Svettis 2:07:09 +35:03
82 19188 Trude Kleveland   2:07:52 +35:46
83 11073 Hilde Holt Nordre Trysil IL 2:08:20 +36:14
84 13075 Gunn Marit Nybrenna   2:08:27 +36:20
85 17120 Bente Westend Vikerfjell 2:08:31 +36:25
86 18099 Heidi Nordsveen Team fønix 2:09:08 +37:01
87 14237 Ellie Lein   2:09:23 +37:17
88 12074 Elin Tronstad Sparebanken Møre 2:10:06 +37:59
89 16129 Åsa Nes HAV BIL 2:10:24 +38:18
90 8135 Åse Kristin Ulseth Straumsnes IL 2:10:29 +38:23
91 14231 marianne  Løvseth   2:12:01 +39:55
92 10034 Kirsti Eriksen   2:12:38 +40:32
93 14188 Ellen Nilsen   2:12:47 +40:41
94 12090 Toril Moen Lande Vaaler IF 2:13:45 +41:39
95 16214 Vigdis Winge   2:14:16 +42:10
96 16243 Kristin Rustad DFI 2:14:37 +42:31
97 16199 Elin Tørudstad   2:15:05 +42:59
98 15089 Irene Håbrekke   2:15:47 +43:40
99 14006 Agnete Lien Aunsmo Malvik IL 2:16:13 +44:07
100 15049 Marit Flenstad Kruse   2:16:34 +44:28
101 17024 Marie Helena Gundersen   2:16:35 +44:28
101 18118 Helle Schiellerup Geilo IL 2:16:35 +44:29
103 16168 Inger Marie Skjolden   2:16:51 +44:45
104 5197 Anne Rickertsen Bækkelagets SK 2:17:06 +44:59
105 15053 Gro Gangnæs   2:17:31 +45:25
106 5210 Berte Helgestad Livsnyter 2:18:44 +46:38
106 5158 Kari Helgestad Stuan Nordbygda/Løten Ski 2:18:44 +46:38
108 14192 Kristin Slåen Oppdal IL 2:18:55 +46:49
109 18251 Lisa Køhler Eggan   2:19:01 +46:54
110 18084 Nina Kristengård   2:19:10 +47:04
111 14241 Unni Haugdal   2:19:50 +47:44
112 13174 Nina Bakke  Hansen   2:19:54 +47:48
113 17047 Anniken Krutnes   2:20:21 +48:15
114 14138 Kristin Steinslien   2:20:43 +48:37
115 14199 Anne Graven Aaen Tynset 2:20:57 +48:51
116 17116 torunn eilertsen   2:21:34 +49:28
117 15149 Astrid Nessøe   2:21:45 +49:38
118 17044 Henriette Kristoff   2:22:11 +50:04
119 16096 Berit Sjøli Jørum Vinne IL 2:22:27 +50:21
120 17114 Anne Dean   2:22:32 +50:26
121 16251 Trine Tjøm Telenor BIL 2:22:44 +50:38
122 17030 Randi Hjertaker   2:23:40 +51:34
123 14266 Ann Kristin Legernes   2:23:58 +51:51
124 11237 Tove Beate Jelstad Modum Fik Løpegruppe 2:24:12 +52:05
125 3105 Irene Rødseth Gursken IL 2:24:40 +52:34
126 17053 Monica Lippert   2:24:46 +52:40
127 16194 Mette Thorslund Vang Skiløperforening 2:26:26 +54:19
128 16089 Lise Solberg Jensen   2:27:33 +55:27
129 16040 Annichen Fladager Norgesgruppen 2:27:38 +55:31
130 19053 Eva Haukeland Aktiv mot kreft 2:27:55 +55:49
131 11219 Sissel Kulseth Østvold Engerdal sykkelklubb 2:28:08 +56:01
132 16118 Marianne Løset Rindal IL 2:28:58 +56:52
133 13164 Kjersti Lindblad Nymann Team Spenst Sørumsand 2:30:16 +58:10
134 7089 Kerstin Roos Byåsen 2:30:59 +58:52
135 18071 Toini Helen Indergård Vestad   2:31:54 +59:47
136 16036 Marit Engeset   2:32:28 +1:00:22
137 7140 LAILA BERIT ANNE COLDEVIN Romerike Ultraløperklubb 2:33:17 +1:01:11
138 6161 Aud Oddveig Nygård Syvde IL 2:33:26 +1:01:19
139 18048 Marianne Hage   2:34:21 +1:02:14
140 18093 Elin Lyftingsmo   2:34:23 +1:02:17
141 13159 Vivian Ellingsen Gotaas   2:34:29 +1:02:22
142 15098 Margrethe Opland   2:34:39 +1:02:33
143 18083 Johanne Klubben   2:35:39 +1:03:33
144 16030 Kari Eide RKBIL 2:35:49 +1:03:43
145 8002 Bente Andersen Bergen kommune 2:37:24 +1:05:18
146 19026 Birgitta Carlsson JOA IF 2:38:41 +1:06:35
147 20038 Laila Fjeldvang Retriever Norge 2:38:49 +1:06:43
148 18157 Eli Årmot Kirkens bymisjon Drammen 2:39:00 +1:06:53
149 20143 Karen Salberg   2:41:34 +1:09:28
150 16180 Sissel Sotnes Bærum kommune 2:42:21 +1:10:15
151 19104 Åsa Maria Blad Måøy Nesodden SK 2:44:06 +1:12:00
152 19157 Karin Røstad Sunde   2:44:40 +1:12:34
153 17045 Heidi Jørgensen  Krokdal Hemne Sykkelklubb 2:44:49 +1:12:43
154 19177 Solfrid Våset   2:45:02 +1:12:56
155 16071 Nine Heian Sandefjord kommune 2:45:09 +1:13:02
156 18155 Anne-Kristine Ørstvet Heimdal   2:52:20 +1:20:14
157 15141 Anita  Morken   2:55:19 +1:23:13
158 16170 Toril Langård Skretting Vaaler IF 2:57:26 +1:25:19
159 11250 Gunn-Kristin Olsen   2:57:58 +1:25:51
160 18034 Lena Ervik   2:59:13 +1:27:06
161 6057 Anny  Grønkilen   3:02:27 +1:30:21
162 7218 Heidi Storsveen   3:02:36 +1:30:29
163 20025 Svanhild Corneliussen   3:08:32 +1:36:26
164 12040 Cathrine Knudsen Skanska Aktiv 3:09:15 +1:37:08
165 20191 Bente Eisold   3:10:51 +1:38:44
166 19028 Dorthe Christensen   3:19:03 +1:46:57


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +