Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Kvinner 55-59 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 55-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 3178 Nina Wavik Ytterstad Sk Vidar 1:35:50 +0:00
2 4135 Åse Gullsmedmoen Otra Il 1:45:10 +9:20
3 5123 Ellen Sofie Wessel Njård 1:48:30 +12:40
4 6064 Anne Johnsrud Hagen Hydro Oslo BIL 1:49:31 +13:41
5 7072 Anne Melkild Freidig 1:49:56 +14:06
6 3156 Heidi Sverdrup Augdal Ringkollen 1:51:54 +16:04
7 7035 Karin Gade-Lundlie Fossum Raske Damer 1:52:03 +16:13
8 12114 Heidi Holmerud CK Nittedal 1:52:42 +16:52
9 499 Torild Wickstrøm GE Healthcare BIL 1:54:28 +18:38
10 11088 Kaja Kierulf Asker Skiklubb 1:56:45 +20:55
11 9092 Anne-Brit Strandset Romerike Runners Team 1:58:25 +22:34
12 11177 Britt-Marie Stenseth   1:58:46 +22:55
13 11238 Liv Kooyman Romerike Runners Team 1:58:52 +23:02
14 5133 Venche Lise Skomedal Ramse Otra Il 1:59:14 +23:24
15 9049 Jorun S. Kildahl Romerike Runners Team 2:00:27 +24:37
16 8059 Eli Bente Hoggen Volda T og IL 2:00:41 +24:50
17 5166 Wenche  Hoel ÅDAL CK / SWEDOOR 2:01:29 +25:39
18 13125 Frøydis Hallstensen Øyen Romerike Runners Team 2:02:44 +26:54
19 15201 Ellinor Sekkesæter   2:02:51 +27:00
20 13132 Oddveig Telle If Skadeforsikring BIL 2:03:51 +28:01
21 10270 Anne Marie Stenberg Hamar Skiklubb 2:04:22 +28:31
22 11125 Brith Astrid Duelien Myrvold Granli IL 2:04:33 +28:42
23 17000 Bjørg Aglen   2:04:34 +28:44
24 14023 Elin Dunker Søndre Land i.l.Ski 2:05:30 +29:40
25 7238 Cathrine Backer Smulders   2:05:42 +29:52
26 11087 Turid Haugen Karset Vang skiløperforrening 2:07:24 +31:33
27 15236 Sylvi Tallhaug Blaker IL 2:07:35 +31:45
28 15005 Cathrine E. Arnesen Driv IL 2:08:11 +32:20
29 14015 Marianne Brun   2:09:10 +33:20
30 16101 Liv Irene Kinneberg IL Jardar 2:09:53 +34:03
31 14165 Tone Raasok Mira AS 2:09:59 +34:09
32 14031 Berit Listou Flock   2:10:22 +34:32
33 16229 Aud Solberg Tomrefjord I.L. 2:11:07 +35:16
34 14139 Kari Bjørkum   2:11:20 +35:30
35 17136 Susanne Svardal Syril 2:12:40 +36:50
36 10109 Anne Berit Lund Byåsen veterandamer 2:12:46 +36:55
37 14186 Åse Mai Leirdal IL Kolbukameratene 2:14:07 +38:17
38 15071 Ingse Noremsaune Koll IL 2:15:24 +39:33
39 14059 Mona Irene Larsen KPMG Puls 2:15:25 +39:35
40 7131 Anne Lill Gullsmedmoen   2:15:26 +39:36
41 14053 Berit Klokseth   2:16:25 +40:35
42 11114 Hanne Karin Danielsen Marum Lillehammer Skiklub 2:17:10 +41:20
43 11080 Unn Haaland   2:17:25 +41:35
44 17016 Lene Carlsen   2:18:27 +42:37
45 19122 Gunn Karin Remøy   2:18:30 +42:39
46 10047 Solvår Galåen Røros 2:18:42 +42:52
47 16267 Pernille Schjønsby   2:19:25 +43:35
48 14106 aud marit solheim postens idrettslag trondheim 2:19:28 +43:38
49 16193 Solbjørg Sørensen IL Jutul 2:19:37 +43:46
50 16025 Lene Gjelseth Dalbak   2:20:39 +44:48
51 16151 Mari-Anne Egge Ranheim Romerike Runners Team 2:21:14 +45:23
52 16128 Hanne Beate Nerdrum   2:23:14 +47:24
53 16179 Tove Karin Solli   2:24:11 +48:21
54 5071 Ina Loennechen Rustad IL 2:26:22 +50:32
55 11019 Brita By Privat 2:28:07 +52:17
56 16057 Aagoth Johanne Moe   2:28:42 +52:52
57 12101 Margot Carlsen   2:29:39 +53:49
58 11134 Anne-Kjersti Nymo Ullensaker Vannskiklubb 2:30:05 +54:15
59 3172 Tone Mosberg Norgesplaster AS 2:30:30 +54:39
60 18162 Tove Halhjem Kjeilen Holmen IF 2:32:01 +56:11
61 7145 Unni-Bente Norangshol Haugen Femirun 2:33:07 +57:17
62 16132 Marit Lund Nordhaug   2:34:53 +59:02
63 6255 Trine Øiseth   2:35:24 +59:33
64 18141 Mette Goul Thomsen   2:40:38 +1:04:48
65 16277 Emmy-Lise Bratt   2:42:40 +1:06:50
66 6256 Tone Sverreson Ørmen Kirkens bymisjon Drammen 2:43:12 +1:07:22
67 19190 Turid Williksen Handelsbanken BIL/Fossum IF 2:49:44 +1:13:53
68 18164 Eirill Bø Holmen langrenn 2:59:20 +1:23:30


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +