Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Kvinner Elite



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 349 Ida Nilsson Högby/MoonValley 1:20:17,4 +0:00
2 307 Maiken Caspersen Falla   1:22:04,6 +1:47
3 300 Hilde Aders Tromsø løpeklubb 1:22:39,5 +2:22
4 346 Maren Wangensteen høre ryfoss il 1:22:56,2 +2:39
5 329 Anne Kristine Nevin   1:25:10,5 +4:53
6 369 Hanne Mjøen Maridal Lillehammer IF 1:26:10,4 +5:53
7 360 Karoline Simpson-Larsen Vargar IL 1:26:26,9 +6:09
8 355 Ingeborg Kristine Lind Milslukern Sport 1:26:33,6 +6:16
9 305 Elise Røer Drabløs Bækkelaget SK 1:27:07,5 +6:50
10 343 Barbro Sætha Lyn Ski 1:27:28,4 +7:11
11 372 Marte Kristine Sveen Ring IL 1:27:30,2 +7:13
12 301 Tonje Andersen Strandbygda/Østlendingen 1:28:21,1 +8:04
13 376 Helene Støle Melsom Sk Vidar 1:29:11,8 +8:54
14 316 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra IL 1:31:18,7 +11:01
15 322 Hanne Marte Lie OSI friidrett 1:31:23,2 +11:06
16 324 Heidi Starheim Løvaas Team fønix 1:31:24,9 +11:08
17 314 Hilde Hovdenak Modum FIK 1:31:38,3 +11:21
18 356 Kari Madslien Nydalens Skiklub 1:32:06,8 +11:49
19 332 Britt Ingunn Moian Nydal Team Coca Cola/ OSI Friidrett 1:33:06,4 +12:49
20 378 Tonje Skjelstadås IL Varden Meråker 1:33:28,0 +13:11
21 313 Tonje Holan Marstein Namdal Løpeklubb 1:34:03,1 +13:46
22 318 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:34:16,6 +13:59
23 302 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 1:34:25,5 +14:08
24 365 Karoline Duelien Vaaje   1:34:25,7 +14:08
25 319 Åse Klinkenberg Hytteplan Sport 1:34:46,9 +14:29
26 304 Eli Bueie   1:35:35,2 +15:18
27 325 Thea Maurtvedt Bækkelaget SK 1:36:23,6 +16:06
28 312 Helene Herje Ellingsen MOI 1:36:37,1 +16:20
29 335 Monica Ragnvaldsen IL TRY 1:36:43,6 +16:26
30 320 Hanne Kristiansen Bøler IF Friidrett 1:36:43,8 +16:26
31 375 Ingrid Tandberg Ryan Asker skiklubb, Team Asker 1:36:44,0 +16:27
32 311 Heidi Rognli Heimdal Bardu il 1:37:05,1 +16:48
33 330 Iren Nordal Midsund IL 1:37:10,1 +16:53
34 357 Jori Mørkve Eldar 1:37:46,0 +17:29
34 347 Mari Arnøygard  Wedum Visit Jotunheimen 1:37:46,0 +17:29
36 362 Annvor Sletvold Vind IL 1:38:10,8 +17:53
37 308 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 1:38:13,0 +17:56
38 309 Tuva Ertzaas Granøien Dønski Langrenn 1:38:17,9 +18:01
39 367 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets SK - skigruppa 1:38:19,8 +18:02
40 374 Karoline Bye Øren Lillehammer skiklubb 1:38:42,9 +18:25
41 323 Mette Eid Løvås Strindheim IL 1:38:49,2 +18:32
42 370 Stina Brattegard Fjellet IL 1:38:49,8 +18:32
43 353 Thea Helene L. Foss Gjøvik friidretsklubb 1:38:55,1 +18:38
44 336 Silvia Rasmusson Joh Birken Team Norgesgruppen 1:39:07,6 +18:50
45 303 Hilde Borkmo Namdal Løpeklubb 1:40:08,3 +19:51
46 337 Karine Røstad Milslukern Sport 1:40:48,8 +20:31
47 310 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 1:41:16,7 +20:59
48 342 Kristine Strandlie Gjøvik Friidrettsklubb 1:41:49,6 +21:32
49 334 Hanne Oustad Visma Consulting 1:42:00,5 +21:43
50 321 Une Kvelvane Voss Skiskyttarlag 1:42:16,6 +21:59
51 339 Marianne Standal Molde Olymp 1:42:22,8 +22:05
52 333 Siri Ann Nyrnes Strindheim IL 1:43:13,9 +22:57
53 371 Karen Oline Kolstad NTNUI Orientering 1:43:21,1 +23:04
54 379 Bertine Thorsnes Lefdal IL Bjørn 1:43:44,0 +23:27
55 368 Stina Meinicke Jutul Il 1:43:51,6 +23:34
56 354 Stine Haugen   1:44:14,4 +23:57
57 364 Hege Vatn Oslofjord Triatlon / Hafslund Strøm BIL 1:46:09,8 +25:52
58 326 Vera Melkild Freidig 1:47:52,1 +27:35
59 361 Natascha Silber Gjøvik Friidrett 1:48:09,4 +27:52
60 359 Tonje Roaldstveit Vang Skiløperforening 1:51:05,1 +30:48
61 344 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 1:51:35,1 +31:18
62 350 Annette Berntsen Gjøvik Friidrettsklubb 1:52:07,2 +31:50
63 352 Julie Sønsteby Flaagen Brandbu IF 1:53:31,9 +33:15
64 315 Gunn Karoline Høgset ÅL IL 2:13:42,9 +53:26
65 363 Emilie Stålerød Larsen Andebu IL 2:19:31,9 +59:15