Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Menn 16-17 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 16-19 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 3 Morten Antonsen Hvam IL 1:20:52,9 +0:00
2 148 Sivert Granheim Utleira il 1:21:21,4 +0:28
3 91 Eirik Stene Jutul IL /Team Vestmarka 1:22:47,3 +1:54
4 2180 Heine Husdal Drøbak-Frogn IL 1:22:50 +1:57
4 1184 Tor Olav Svaland Birkenes Il 1:22:50 +1:58
6 1189 Øyvind Egebakken Grotli Gjelleråsen IF Skigruppe 1:23:28 +2:35
7 90 Ola Spigseth Raumnes og Årnes 1:23:45,6 +2:53
8 100 Amund Grann Vingelen Ren-Eng FIK 1:24:31,4 +3:38
9 1059 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 1:26:29 +5:37
10 1066 Eirik Stiklestad  Johansen Gjerdrum il ski 1:26:40 +5:47
11 1101 Trym Olafsen Rustad IL 1:26:45 +5:52
12 1173 Kristian Berg Eiker Skiklubb 1:28:20 +7:27
13 5025 Andreas Dårstad Ringsaker IF 1:29:26 +8:34
14 2220 Oscar Haug Merkesdal Sørumsand IF 1:30:34 +9:42
15 1161 Mathias Ulverud Gjerdrum il ski 1:31:19 +10:27
16 1067 Mathias Stiklestad  Johansen Gjerdrum il ski 1:31:41 +10:49
17 3110 Sondre Selberg Gjelleråsen Ski 1:31:49 +10:57
18 8046 Andreas Aleksander Gjessing Heggedal IF/Team Eid 1:32:32 +11:39
19 2101 Mads Huken Mathiesen Ullensaker skiklubb 1:32:54 +12:02
20 1090 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 1:33:18 +12:26
21 2262 Raimond Haugom Strømvall Østre Toten Skilag 1:34:21 +13:29
22 1013 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 1:34:33 +13:40
23 3165 Ivar Dragerengen Gjøvik Friidrettsklubb 1:36:40 +15:48
24 128 Andreas Øyen Tøraasen Folldal IF 1:38:11,4 +17:18
25 3225 Magnus Otterstad Strandbygda il 1:38:33 +17:41
26 1225 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 1:39:28 +18:35
27 5122 Jens Wannebo Wannebo 1:41:27 +20:34
28 5032 Truls Bratvold Fossen Vikersund Langrenn 1:42:20 +21:27
29 4222 Magnus Midthjell Gjørven   1:42:46 +21:53
30 1222 Vemund Svergja Molde og omegn Idrettsforening 1:45:48 +24:56
31 4053 Joakim Wilkens Jernberg Kjelsås 1:48:02 +27:10
32 18165 Jørgen Fjermedal Hamar Skiklubb 1:49:33 +28:40
33 13192 Kristian Skorpen OPG 1:50:09 +29:16
34 7240 Ole Gustav Morstad   1:50:40 +29:47
35 10169 Jens Svenkerud Vaaler IF Team Solør Ski 1:54:46 +33:54
36 13134 Christian S.  Christiansen FK Fyllingsdalen 1:55:15 +34:22
37 1214 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 2:12:01 +51:09
38 9150 Frode Aune Flora Ck 2:16:42 +55:50


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +