Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Menn 18-19 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 18 Sivert Eggen Bøler IF Friidrett 1:16:32,8 +0:00
2 101 Andreas Vågen il Fri 1:20:11,3 +3:38
3 129 Martin Øyen Tøraasen Folldal IF 1:20:33,4 +4:01
4 92 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb 1:21:02,8 +4:30
5 127 Henrik Vik Tolo Asker Skiklubb 1:22:07,6 +5:35
6 109 Tore  Akerlie Voss IL 1:22:53,1 +6:20
7 31 Sondre Haneberg Oppegård IL 1:22:58,8 +6:26
8 78 Sondre Pedersen Nes Ski 1:26:00,6 +9:28
9 137 Marius Vesterås Varde IL/GTL 1:26:19,5 +9:47
10 119 Andreas Kirkeng Il Ros / Team Drammen 1:26:20,4 +9:48
11 181 Anders Johan Rogne Hakadal 1:27:13,8 +10:41
12 121 Even Mangset MjøsSki 1:27:55,4 +11:23
13 3030 Jørgen  Enkerud Vidar 1:29:04 +12:31
14 1202 Audun Midtbø Svenning Dbr 1:29:51 +13:19
15 3193 Erlend Rondeel Drøbak/Frogn Ski 1:30:41 +14:08
16 2154 Victor  Sture   1:32:33 +16:01
17 7185 Martin Olasveen Enger   1:34:05 +17:32
18 4121 Andreas Tvervaag Fornebu BTK 1:34:24 +17:51
19 3183 Eskil Engdahl Torvikbukt IL 1:34:42 +18:10
20 4142 Haavard Aurstad Nordre Eidsvoll IL 1:36:16 +19:44
21 2009 Vegard Øverli Berg Team Skiguard 1:36:49 +20:16
22 3022 Christian Jøtun Corneliussen Skedsmo Skiklubb 1:40:38 +24:06
23 4139 Kim Olav Tråseth Vestringen IL / Team Taåt 1:41:00 +24:28
24 9130 Sivert Rønningen Skedsmo Skiklubb 1:41:08 +24:35
25 5200 Fredrik Sæthermoen   1:41:38 +25:05
26 5199 Christian Fredrik Staib Skedsmo Skiklubb 1:41:40 +25:08
27 1138 Trym Stensvold Nesodden IF 1:41:52 +25:20
28 4187 Jostein Wiig Dagestad Haslum IL 1:43:38 +27:06
29 6043 Lars Femsteinevik   1:44:04 +27:31
30 7088 Robin Rognerud O2 Maxpuls 1:44:25 +27:52
31 11106 Henrik Larsen   1:46:06 +29:34
32 9194 Isak Hassan Meny Lillestrøm 1:46:57 +30:25
33 4064 Elias Huser Lien   1:47:17 +30:45
34 4151 Sverre Reiten Gausdal Friidrettsklubb 1:47:19 +30:46
35 13048 Henrik Huseby   1:47:24 +30:52
36 8014 Martin Brenne Bondevik Spk Freidig 1:48:31 +31:59
37 4075 Marcus Midtenget Vestringen IL/ Team taåt 1:48:34 +32:01
38 15119 Jonas  Lind Betten   1:49:09 +32:37
39 8195 Erik Klev Bergheim Fossum IF 1:49:11 +32:38
40 20184 Ulrik Aakre Fredrikstad Basketballklubb 1:53:59 +37:26
41 9181 Martin Vang Dahl   1:59:19 +42:47
42 10167 Jonathan Blom Christensen Familiepress 1:59:26 +42:53
43 15015 Erlend Guttormsen Solør VGs 2:05:35 +49:02
44 7235 Kristian Engeflaen   2:07:48 +51:16
45 15085 Hermann Hovde   2:08:02 +51:29
46 19202 Andreas Pedersen Sørum Elektriske AS 2:13:02 +56:30
47 15057 Kristian Riis Grønli   2:15:20 +58:48
48 16055 Kim-Andre Kolloen Nybygda IL 2:37:34 +1:21:02
49 14083 Ivan  Olimb   2:59:29 +1:42:56