---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Menn 20-24 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 155 Senay Fissehatsion Tjalve IK 1:09:25,6 +0:00
2 42 Daniel Instanes Fana IL 1:15:46,6 +6:21
3 49 Alexander Kirkeberg Steinkjer FIK 1:18:09,3 +8:44
4 1219 Petter Johansen Lillehammer IF 1:18:10 +8:44
5 159 Vetle Årsvoll Undheim FIGGJO IL 1:20:02,7 +10:37
6 135 Eirik Richenberg Oslo Sportslager 1:20:27,4 +11:02
7 110 Henrik Husdal Bækkelagets SK 1:20:45,1 +11:19
8 46 Kristoffer Jonsson Vingrom IL 1:21:20,4 +11:55
9 172 Andreas Runde Lovstafetten - Oslo 1:21:39,7 +12:14
10 3196 Lasse Leine Johnsen Swix 1:21:42 +12:17
11 151 Jon Nikolai Ims Skåland Team Blester 1:22:19,2 +12:54
12 70 Alexander Nyheim Tomrefjord IL 1:22:48,8 +13:23
13 38 Erlend Hokholt Oppegård IL 1:23:17,1 +13:52
14 2139 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland 1:24:19 +14:54
15 138 Fridtjof  Wedum Follebu Skiklubb 1:25:49,7 +16:24
16 1152 Håkon Thomassen Sauda IL 1:26:02 +16:37
17 3240 Torger Haukåen   1:26:15 +16:50
18 40 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL 1:26:17,4 +16:52
19 180 Oskar Svendsen   1:27:04,8 +17:39
20 89 Ola Nygård Snellingen   1:27:15,4 +17:50
21 3201 Fridtjof Barfod Heggedal 1:27:32 +18:07
22 131 Ole Marius Kirkeng IL ROS/ TEAM DRAMMEN 1:27:45,5 +18:20
23 2185 Audun Hardang SsangYong Norge 1:28:18 +18:52
24 2021 Benjamin Chapman Kjellmyra IL/NIHI 1:28:30 +19:05
25 150 Steinar Riksaasen Vågå IL 1:29:06,8 +19:41
26 85 Håvard Høllen Sjøen Team Jobzone BI 1:29:46,7 +20:21
27 1209 Petter Lorns Lyngstad Klæbo   1:30:01 +20:35
28 114 Erlend Belsheim   1:31:22,3 +21:57
29 2090 Håvard Lilaas   1:32:24 +22:59
30 4118 Sondre Tagestad   1:33:04 +23:39
31 2253 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 1:34:17 +24:52
32 6114 Jon Kristian Røsok   1:34:30 +25:05
33 5084 Andreas Olsen   1:34:50 +25:25
34 33 Iver Andreas Hanslien   1:35:18,4 +25:53
35 5198 Gard  Smoge NTNUI 1:35:35 +26:10
36 3026 Andreas Kjeverud Eggen Fik Orion 1:35:40 +26:14
37 2143 Vetle Skinnarland Bødalen IF 1:36:06 +26:40
38 20066 Sindre Haugen Team FIH 1:36:13 +26:47
39 3075 Lars Lomsdalen Sport 1 Storgata 1:36:27 +27:02
40 4207 Øystein Øverlie Bakka   1:36:36 +27:11
40 6158 Øystein Nordlund Veltevegen GI 1:36:36 +27:11
42 2135 Martin Sagen Strandbygda il 1:36:55 +27:30
43 8053 Markus Haug   1:37:11 +27:46
44 2223 Halvor Herlyng Grue IL 1:37:37 +28:12
45 3195 Even-Johan Johnsen Team Razarn 1:37:49 +28:23
46 3229 Odin Rundberget Singså il 1:37:52 +28:27
47 7013 Ole Gustav Bergundhaugen OSI 1:38:35 +29:10
48 145 Knut Fjær   1:40:06,6 +30:41
49 2146 Kristian Skrokbæk   1:40:32 +31:07
50 8007 Lars Kristian  Aunet Skogn 1:40:36 +31:11
51 7123 Ole Woldseth Ytterli   1:40:56 +31:31
52 3192 Marius Pettersen EDA Elektro 1:41:07 +31:42
53 20047 Preben Gjertsen Team FIH 1:42:03 +32:38
54 4070 Ole Anders Ek Lundby NTNUI 1:42:08 +32:43
55 9028 Erik Gulbrandsen Forsvaret 1:42:20 +32:54
56 2120 Asbjørn Olsen NTNUI 1:42:21 +32:56
57 8229 Krister Brænd Flobergseter Lillehammer Frisbee 1:42:24 +32:59
58 7124 Adrian Lyder Åkre   1:42:33 +33:08
59 9080 Vemund Sande #2819 1:43:03 +33:38
60 10097 Jonas Åmli Ingdal Ingdal Locos 1:43:05 +33:40
61 7052 Ivar Høisveen   1:44:01 +34:36
62 14219 Per Magnus Midtli Strandbygda il 1:44:22 +34:56
63 4208 Erik Andre Syversen Team Stiv & Støl 1:44:23 +34:58
64 10059 Jonas Hjulstad NTNU 1:44:57 +35:32
65 6258 Tiniius Fjærn   1:45:58 +36:33
66 15118 Iver Lierhagen   1:46:07 +36:42
67 11230 Henrik Bredli   1:46:19 +36:54
68 6047 Mareno Dahl Fjærn Nesodden, RAVE 1:46:52 +37:27
69 2041 Vegard Grut   1:47:18 +37:53
70 3241 Even Lundemo Gausdal IL 1:47:51 +38:26
71 4173 Christoffer Rudi   1:48:04 +38:39
72 11197 Carl Fredrik Nordli FC Grævling / Sponsor: Eufrat Pizza&Grill Løten 1:48:22 +38:57
73 10174 Fabian Christensen Familiepress 1:48:35 +39:10
74 10235 Thomas Skogen Buskerud Ferdigplen as 1:49:20 +39:55
75 13106 Tom Erik Nygård Sætrang Lyn Ski 1:49:26 +40:01
76 15274 Simon Aarberg   1:50:08 +40:43
77 5080 Martin Myrvold   1:50:25 +41:00
78 8151 Rohi Bayat   1:50:27 +41:02
79 4209 Magnus  Arveng   1:50:29 +41:04
80 10176 Tordar Tømmervik   1:50:30 +41:05
81 13037 Jakob Hagerud   1:51:04 +41:39
82 15264 Simon Krister Winbrant Meny 1:51:32 +42:07
83 5208 Andreas Bjørgesæter   1:51:38 +42:12
84 6208 Eivind Solberg   1:51:48 +42:23
85 4010 Brede Rimer Bjerke Trondheim Maraton 1:52:16 +42:51
86 14215 Kristoffer Jensen   1:52:32 +43:07
87 6174 Mathias Petersen Skonnord   1:52:40 +43:14
88 16231 Joakim Birkelid   1:52:46 +43:21
89 10060 Ola Hjulstad   1:52:50 +43:25
90 9051 Håvard Kristiansen   1:53:09 +43:44
91 14256 Nicolai Aasgaard   1:53:24 +43:59
92 10069 Fredrik Riseth Byåsen IL 1:53:52 +44:27
93 20095 Halvor Larsen Team Fitjar 1:53:59 +44:34
94 9110 Erik Ørbekk   1:54:18 +44:53
95 12057 Sondre Selnes   1:54:29 +45:04
96 16171 Andreas Gravli Skulbru   1:54:50 +45:24
97 141 John-Almar Aronsen   1:55:11,0 +45:45
98 4225 Espen Sjøberg   1:55:18 +45:53
99 13033 Håvard Hartvik Gundersen   1:55:28 +46:03
100 11235 Jacob Kalvik  Hegstad   1:55:37 +46:12
101 10277 Håkon Aae   1:55:44 +46:19
102 11029 Anders  Eivindstad   1:55:58 +46:32
103 13168 Frederic St   1:56:04 +46:39
104 11092 Lars Martin Kleppe   1:56:15 +46:50
105 9090 Eirik Stavheim GUTTA 1:56:25 +47:00
106 11078 Eirik Gulbrandsen   1:56:38 +47:13
107 6042 Oscar Evensen Eurosko 1:56:49 +47:23
108 11128 Jon Martin  Navrud Engdal   1:57:30 +48:05
109 3031 Petter Eppeland   1:57:49 +48:24
110 5034 Marius Hagen   1:59:07 +49:42
111 17130 Kristoffer Lund   1:59:11 +49:45
112 10255 Erik Andreas Kleven Follo SK 1:59:25 +50:00
113 7196 Kristian Selbekk Liaklev Asko 1:59:29 +50:03
114 15213 Lay Taw Solhaug Forsvaret 1:59:32 +50:07
115 9168 Simon Kaute Lovstafetten Oslo 2:00:42 +51:17
116 15257 Daniel Vikhagen   2:00:44 +51:19
117 4023 Hans Kristian Rupam Drege Bø Gausdal Fik 2:02:01 +52:35
118 12145 Einar Lien Team bygg øst 2:02:11 +52:45
119 19118 Christian Sorken  Petersen Gulating Grünerløkka Fitness Squad 2:03:02 +53:37
120 9116 Joar Paulsen Fiskerstrand   2:04:08 +54:43
121 10016 Thorbjørn Bonvik   2:04:19 +54:54
122 6103 Theodor Jensrud Drammen ro klubb 2:05:16 +55:51
123 10236 Henrik Skoglund   2:06:56 +57:31
124 9010 Joachim Bakken   2:09:25 +1:00:00
125 13121 Kristian Østensvik Falkeid Farm 2:09:56 +1:00:31
126 8104 Morten Monland Olavsbråten Hallingtoget 2:10:32 +1:01:07
127 15167 Kennet Klokseth Pedersen   2:10:38 +1:01:13
128 8027 Marius Dahlen Østli Login 2:10:57 +1:01:32
129 17131 Lasse  Nielsen   2:11:02 +1:01:37
130 16005 Sander Bagsjøberget   2:12:12 +1:02:46
131 10037 Andreas Myhre Forsvaret 2:12:15 +1:02:50
132 6030 Lasse Bråten   2:12:24 +1:02:58
133 15165 Eivind Omtveit   2:12:46 +1:03:21
134 19130 Cato Rønold   2:14:43 +1:05:18
135 15151 Tobias Dubland Nilsen   2:16:01 +1:06:36
136 16169 Iver F. Kolstad Skovdahl   2:16:05 +1:06:40
137 15170 Magnus Pedersen   2:21:35 +1:12:10
138 20189 Vetle gjerde Moe Liabygda IL 2:21:36 +1:12:11
139 11021 Magnus Børseth   2:22:09 +1:12:44
140 17110 Isak Ådnanes   2:24:02 +1:14:37
141 19199 Kim-Andrè Gran Sørum Elektriske AS 2:24:44 +1:15:19
142 17111 Kristian Ådnanes   2:27:55 +1:18:30
143 9046 Didrik Inglingstad Herreavdelingen Manglerud 2:30:24 +1:20:59
144 9055 Ivar Andreas Lindrupsen   2:42:38 +1:33:13
145 6009 Victor G Andersen Gla’ Laksene 3:12:53 +2:03:27
146 20139 Kasper Rudlang   3:34:10 +2:24:45


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +