Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Menn 25-29 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 160 Okubamichael Fissehatsion Tjalve IK 1:07:11,3 +0:00
2 174 Michael Ande Tesfamichael   1:14:03,7 +6:52
3 139 Asbjørn Wold VIK IL 1:15:31,7 +8:20
4 72 Simen Næss Berge Lillehammer IF 1:15:43,5 +8:32
5 164 Sondre Fylling OSI/Team Fokus ski 1:15:49,4 +8:38
6 16 Svein Halvor Dahl IL Skarphedin 1:16:39,1 +9:28
7 4 Lars-Olav Måkestad Apold Gular/Team Kibsgaard 1:17:16,2 +10:05
8 88 Alexander Skurve GTI 1:18:12,0 +11:01
9 76 Mathias Oppegaard OSI friidrett 1:18:14,1 +11:03
10 45 Ken Tony  Johansen IL Gular 1:18:34,7 +11:23
11 177 Erlend Moian Nydal NTNUI 1:19:09,0 +11:58
12 23 Marius Caspersen Falla   1:19:26,5 +12:15
13 41 Tor Einar Hulløen Eggedal IL 1:19:27,2 +12:16
14 143 Kjetil Andre Bjerkrheim Nesbyen IL 1:19:45,5 +12:34
15 170 Andreas Magerøy Lillehammer Orienteringsklubb 1:20:06,8 +12:55
16 1002 Magnus Torp Antonsen Strandbygda IL/Østlendingen 1:20:15 +13:04
17 1050 Trygve Hansen Smaalenene SK / Team Merida Tri 1:20:18 +13:07
18 1158 Andreas Torsvik   1:20:27 +13:16
19 6 Mads Berge Team Sportsmanden 1:20:33,6 +13:22
20 149 Pål Jostein Petersen Onsrud Team Sportsmanden 1:21:05,0 +13:54
21 169 Knut Hjertvik Oslostudentenes Idrettslklubb 1:21:17,0 +14:06
22 147 Martin  Galleberg Sande Sportsklubb 1:21:21,0 +14:10
23 175 Ole Henrik Ruud   1:22:18,4 +15:07
24 75 Even Oppegaard Mangenfjellet Turlag 1:23:20,2 +16:09
25 54 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening 1:23:36,2 +16:25
25 2 Jonas Amundsen Nes Ski 1:23:36,2 +16:25
27 1043 Ola Grindland Skanska Aktiv 1:23:48 +16:37
28 3228 Mats Johan Hårstad   1:23:52 +16:41
29 2074 Tormod Jordbakke Sweco BIL 1:24:26 +17:15
30 1118 Nikolai Ruen   1:24:47 +17:36
31 86 Elmer M. Skalle Elektriker,n Lillehammer 1:25:03,5 +17:52
32 29 Tim Trygve Gundersen Frogner Runners 1:25:37,3 +18:26
33 118 Petter Herheim   1:25:39,7 +18:28
34 15 Morten Buchholdt FIK Ren-Eng 1:25:44,8 +18:33
35 1084 Martin Kavli Lysgaard Bærum Vest Racing Team 1:25:55 +18:44
36 140 Fredrik Fyksen Lund OSI friidrett 1:26:03,4 +18:52
37 1061 Are Hvaal Gutta kødder 1:26:12 +19:01
38 2247 Carl-Fredrik Causevic   1:26:35 +19:24
39 2121 Vetle Øye Opheim Norges Banks Idrettslag 1:26:37 +19:26
40 1162 Olav  Veiteberg Team Adonai 1:26:41 +19:30
41 64 Henrik Nilsson MATRAND IL 1:26:54,1 +19:43
42 4006 Sindre Benestad   1:27:05 +19:54
43 47 Haakon André Kinneberg IL Jardar 1:27:06,4 +19:55
44 1207 Sigurd Østlie   1:27:33 +20:22
45 146 Sveinung Brenno Flæthe Team Coca Cola/ OSI Friidrett / Gol IL 1:27:47,1 +20:36
46 2084 Simen Langsholt Entra BIL 1:27:50 +20:40
47 2060 Olav Heiberg Hoff PWC Bil 1:27:57 +20:46
48 1226 Ørjan Walseth Alta if 1:28:02 +20:51
49 158 Mats Julius Stensrud   1:28:17 +21:06
49 1188 Audun Evensberget Obil 1:28:17 +21:06
51 2231 Knut André Hardang SsangYong Norge 1:28:20 +21:09
52 176 Sean Monaghan   1:28:34,4 +21:23
53 2020 Magnus Brøste Søre Ål IL 1:28:49 +21:38
54 2266 Marius Øygarden   1:28:59 +21:48
55 94 Erling Viljugrein Stølen Team Parkettpartner 1:29:00,2 +21:49
56 53 Ole Henrik Kråkenes GTI Friidrettsklubb 1:29:02,3 +21:51
57 2025 Jan Erik  Duvholt FIK Ren-Eng 1:29:13 +22:02
58 1239 Jostein Blyverket   1:29:39 +22:28
59 1179 Thomas Hvammen   1:29:53 +22:42
60 2047 Martin Hansen Team Hansen 1:30:07 +22:57
61 1102 Brede Bergseng Olsen Eidsvold Værks Skiklubb 1:30:18 +23:08
62 1169 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 1:30:32 +23:21
63 3091 Jørn Espen Nilsen   1:30:40 +23:29
64 1107 Jon Marius Ophus   1:30:45 +23:35
65 2075 Joar Karlsen   1:31:05 +23:54
66 2260 Even Medby GK Aktiv 1:31:08 +23:58
67 9000 Jacob Ajer   1:31:20 +24:09
68 1217 Sondre Haugen Team Parkettpartner 1:31:34 +24:23
68 2251 Christopher Wannebo Ugla runners knee/ Ingdal Locos 1:31:34 +24:23
70 3094 Anders Nordin   1:31:47 +24:36
71 5221 Martin Klungland Team Milslukern-Driv Trening / BO2 1:31:52 +24:41
72 3023 Truls Dahlsveen Sportsklubben Rye 1:31:54 +24:43
73 2211 Kristian Magnus Botn Oksskolten IL 1:32:11 +25:01
74 1041 Fredrik Fuglerud UNO CC 1:32:14 +25:03
75 6002 Håkon Alstad   1:32:23 +25:12
76 1186 Anders Engene Bjåland Team Milslukern - Driv Trening 1:32:26 +25:15
77 7164 Tobias Unneland   1:32:52 +25:41
78 1175 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF 1:32:53 +25:42
79 1166 Svein Christian Wedum Eidsiva BIL 1:32:56 +25:46
80 2058 Tommy Herrem Team Ustjåren 1:33:15 +26:04
81 2265 Alexander Herheim Gjøvik skiklubb 1:33:19 +26:08
82 1053 Vegar Heen   1:33:25 +26:14
83 3044 Odin Gundersen Solør CK 1:33:33 +26:22
84 1145 Anton Sveen Moelven IL 1:33:34 +26:23
85 5016 Vegar Brøndbo   1:33:36 +26:25
86 2255 Marius Røed Wang   1:33:38 +26:27
87 10278 Nils Henry Madsstuen   1:33:39 +26:28
88 7128 Nils Kristian Berge   1:34:06 +26:55
89 4036 Eirik Halvorsen Nordea Norge 1:34:22 +27:11
90 7141 Ole-Håkon Drabløs Slank Dæ I.L. 1:34:33 +27:22
91 3115 Nicolai Skjærpe Sandnes IL 1:34:48 +27:37
91 4221 Jarle Midthjell Gjørven   1:34:48 +27:38
93 3197 Robert Karstensen Team Razarn 1:35:01 +27:50
94 6249 Carl Andreas Wathne Thunder Athletics 1:35:09 +27:58
95 3072 Joakim Ruud Lia Team Lia 1:35:14 +28:03
96 5038 Tobias Hansen   1:35:15 +28:04
97 2256 Simen Fjuk Vestreng AHF 1:35:17 +28:06
98 4211 Håkon Lodding IF BIL 1:35:20 +28:09
99 3004 Erlend Aspeslåen   1:35:41 +28:30
100 3051 Knut Hesthammer   1:35:49 +28:38
101 5236 Simen Hagen Bredvold   1:35:54 +28:43
102 3095 John Martin Næss   1:35:56 +28:45
103 2091 Glenn Linnerud MjøsSki 1:35:57 +28:46
104 7237 Jon Fillip Wien Drammensregionensbrannvesen 1:36:01 +28:50
105 6086 Halvard Hermansen Fossa Proløparlag 1:36:19 +29:09
106 2230 Sander Stenseth   1:36:21 +29:10
107 2240 Peder Lysenstøen Rye 1:36:49 +29:39
108 6036 Vebjørn Eikill Veflen T. Veflen Prosjekt AS 1:36:52 +29:41
109 6068 Steffen Hamborg NOBIL 1:36:54 +29:43
110 12155 Conor Bolger   1:36:56 +29:45
111 2148 Erik Langaard Solberg HEMING IL 1:37:07 +29:56
112 2206 Svein Erik Sandsnes KPMG Puls / Oppegård Il 1:37:12 +30:01
113 6186 Øyvind Saltermark BDO 1:37:27 +30:16
114 2215 Anders Danielsen Sport 1 Gruppen 1:37:36 +30:25
114 2036 Martin Gooderham KPMG Puls 1:37:36 +30:25
116 5243 Eirik Haugsbø Gulli   1:37:41 +30:30
117 3176 Henrik Vassjø   1:37:43 +30:32
118 4219 Morten Aleksander Hopen   1:38:07 +30:56
118 4028 Sverre  Flatemo   1:38:07 +30:57
120 7138 Håvard Bergheim Slank Dæ il 1:38:38 +31:27
121 5097 Andreas Sannerud   1:38:43 +31:32
122 5214 Ola Nysveen Johansen Elektrikern Ringsaker/ Moelven IL 1:39:05 +31:54
122 3088 Hans Høisveen Nannestad Refling Limousin 1:39:05 +31:54
124 5245 Morten Skyttermoen   1:39:10 +31:59
125 5211 Lars Jacob Eide Helland Stange 1:39:11 +32:00
126 5140 Fredrik Aulie Sbil 1:39:18 +32:07
127 1233 Ragnar Nordvik Tingvoll IL 1:39:31 +32:21
128 3121 Marius Slette   1:39:36 +32:26
129 10083 Martin Kaland DnB 1:40:07 +32:56
130 3227 Truls Vikøyr Øl 1:40:15 +33:04
131 10152 Karl Fredrik Schjøtt-Pedersen   1:40:18 +33:07
132 5029 Marius Fjell Granli IL 1:40:22 +33:11
133 5149 Herman Holtan   1:40:29 +33:18
134 5215 Atle Kongsvold HUNT4 1:40:50 +33:39
135 4174 Amund Sæther   1:41:00 +33:49
136 7232 Kristian Skar Frøysaa   1:41:13 +34:02
137 7056 Martin Juell Mjaaland Thommessen / BO2 1:41:16 +34:05
138 20054 Frederik Solberg Grundekjøn Team Neste År 1:41:17 +34:06
139 6270 Håkon  Nilsen Hvam IL 1:41:22 +34:11
140 5195 Håkon Nordtorp   1:41:48 +34:37
141 6062 Kristian Hasle Desolate Farm 1:41:50 +34:39
141 4167 Ben Ørjan Lillemark   1:41:50 +34:40
143 9009 Dag Trygve Bakke   1:41:56 +34:45
144 5060 Eivind Kaltenborn   1:42:00 +34:50
145 5055 Thomas E Johansen Veien Tilbake 1:42:11 +35:00
146 6046 Øystein Fjellvåg   1:42:13 +35:02
147 7206 Eirik Myrvold Team Barcelo Sants 1:42:14 +35:03
148 13142 Marius Oøsby   1:42:22 +35:11
149 10117 Per Meinich   1:42:46 +35:35
150 11040 Henrik Knutrud   1:42:52 +35:41
151 4218 Christian Dahle   1:43:02 +35:52
152 8145 Mikkel Ytterhus Caverion 1:43:05 +35:54
153 4210 Kristoffer Vassjø Grindvoll/Asker Entreprenør 1:43:16 +36:05
154 6246 Tollef  Vollan Thunder Athletics 1:43:19 +36:08
155 6083 Anders Henriksen   1:43:28 +36:17
156 2201 Simen Hveem Maersk 1:43:36 +36:25
157 6041 Sondre Esnali   1:43:46 +36:35
158 2023 Fredrik Dehli   1:43:51 +36:41
159 7060 Sigurd Kittelsen Drammen Slalåmklubb 1:44:16 +37:05
160 12016 Mathias Fjeldavlie Munkejord Storebrand Sport 1:44:32 +37:21
161 3039 Kenneth Granlien Oslo brannkorps idrettslag 1:44:42 +37:31
162 9131 Lars Olav Westerås Geiranger IL 1:44:44 +37:33
163 8225 Espen Søberg   1:44:46 +37:35
164 9108 Jonatan Wik   1:44:51 +37:40
165 1221 Kristian Rytter   1:45:07 +37:56
166 3070 Anders Kyrkjebø Landheim Team Gringos/Norgesgruppen 1:45:18 +38:08
167 12068 Vegard Søhus   1:45:31 +38:20
168 7087 Christoffer Oterholt Team Scooterviken 1:45:32 +38:21
169 7049 bård hexeberg hovden Aarhus 1:45:34 +38:23
170 19228 Stian Mo Hagen   1:45:45 +38:34
171 11241 Emil Lehne If Skadeforsikring BIL 1:45:47 +38:36
172 16107 Aleksander Kopperud Team xtralager 1:45:58 +38:47
173 6063 Bent Gustavsen   1:46:03 +38:52
174 1234 Martin F. Olsen Team 2XU Nordic 1:46:10 +38:59
175 4108 Haakon Rønn Stensæth   1:46:12 +39:01
176 9097 Glenn Sørensen   1:46:15 +39:04
177 9039 Jan Fredrik Hokholt   1:46:18 +39:07
178 3155 Jørgen Åsrud   1:46:33 +39:22
179 3112 Sjur Skansberg Nybygda IL 1:46:55 +39:44
180 16026 Jens Sørmeland Sweco Steinkjer 1:47:00 +39:50
181 7045 Erik Forseth Helgesen EY Bil 1:47:17 +40:06
182 11213 Niklas Ødegaard   1:47:27 +40:16
182 4200 Johan Leistad Vaaler IF 1:47:27 +40:16
184 10191 Jonathan  Saraby Gutta kødder 1:47:34 +40:23
185 10188 Sverre Lorgen Øvrelid ELLINGSØY IL 1:47:43 +40:33
186 15192 Halvor Rønneseth   1:47:48 +40:37
187 10046 Erik Gabrielsen   1:47:58 +40:47
188 13181 Thomas Eltvik IL Gruppa 1:48:05 +40:54
189 6190 Joakim Sandvold Forsvaret 1:48:20 +41:09
189 5239 Mads Ottosen   1:48:20 +41:10
191 10137 Sigbjørn Aufles   1:48:24 +41:14
192 9141 Stian Tokheim   1:48:36 +41:25
193 10193 Eirik Thune Gutta kødder 1:48:38 +41:27
194 13063 Theodor Lien Sandnes IL 1:48:41 +41:30
195 6016 Svein Bekkevold   1:49:24 +42:13
195 14076 Øivind Nikolaisen   1:49:24 +42:14
197 18196 Lars Kjeldsen   1:49:27 +42:16
198 18069 Jan Patrick Hunstad   1:49:36 +42:25
199 4093 Inge Fjeldstad Ravnås Bjørn Myhre Sport 1:49:37 +42:27
200 13061 Martin Leikvoll Laukvik Nordea 1:49:50 +42:39
201 8204 Erling André Moer   1:50:12 +43:01
202 9148 Stig Førsvoll XXL sport og villmark 1:50:14 +43:03
203 7152 Trygve Lehne Team Scooterviken 1:50:29 +43:18
204 3153 Tommy Aas   1:50:55 +43:44
205 11139 Thomas Opstad   1:51:20 +44:10
206 10186 Per Kristian Wulvik   1:51:26 +44:15
207 2267 Magne Junior Maråk   1:51:28 +44:17
208 11187 Simon Furnes Berland Løpeklubb 1:51:37 +44:27
209 14135 Eirik Vee Natvik   1:51:42 +44:31
210 9022 Jonas Evjen Team Ustjåren 1:51:50 +44:39
211 8211 Eirik Wisløff Rud   1:51:55 +44:44
212 6074 Anders Haugen NOBIL 1:52:11 +45:00
213 3246 Andreas Gromsrud   1:52:20 +45:09
214 10195 Joakim Kollshaugen   1:52:27 +45:16
215 8180 John Bersås   1:52:31 +45:20
215 8096 Audun Morgestad Jevnaker if 1:52:31 +45:20
217 9023 Knut Feilberg NMBUI 1:52:35 +45:24
218 8223 Eirik Elvemo Myhrer   1:52:51 +45:40
219 11010 Ronny Bergquist   1:53:07 +45:56
220 16264 Fredrik Nordlien   1:53:09 +45:58
221 16085 Kåre Ophus Nes sportsklubb 1:53:19 +46:08
222 11254 Henrik Stenersen Rebbestad   1:53:31 +46:20
223 11194 Eivind Bækkedal Veritas BIL 1:53:39 +46:28
224 8222 Eirik Torblå   1:53:59 +46:48
225 10175 Svein Anders Heggset   1:54:07 +46:56
226 7156 Tor Kristian Molden Sås 1:54:30 +47:20
227 3230 Sindre Statle Løndal   1:55:09 +47:58
227 8150 Brynjar Larssen Bakken Smågnagerne 1:55:09 +47:59
229 18198 Kristoffer Tuhus Magnor UL 1:55:35 +48:24
230 11155 Torbjørn Rustad   1:55:36 +48:25
231 8072 Ruben  Isaksen Cheung Login 1:55:59 +48:48
232 15207 Gaute Skibenes   1:56:19 +49:08
233 15181 Truls André Reitan-Gjersøe Pils og slippers 1:56:23 +49:12
234 7199 Per Arne Smittil Lindberg   1:56:25 +49:14
235 16269 Espen Andrè Bareksten Solvang Team Solvang 1:56:52 +49:41
236 13202 Fredrik Toth Meny 1:56:57 +49:46
237 12151 Jonas Notøy   1:57:05 +49:55
238 9095 Håkon Sæther   1:57:49 +50:38
239 6126 Sondre Kraglund Team Tua Trøkkers 1:57:51 +50:40
239 13103 Jasmin Spago Gruppa IL 1:57:51 +50:40
241 15187 Erlend Rotmo Sweco 1:58:02 +50:52
242 15096 Lars Petter Johnsen   1:58:10 +50:59
243 6109 Mathias Johan Johansen   1:58:14 +51:03
244 14119 Johannes Tømmerås Eiendomsmegler1 1:58:28 +51:17
245 2028 Espen Engelberg   1:58:30 +51:20
246 13064 Tommy Linnerud MjøsSki 1:58:37 +51:26
247 15250 Olav Ulstein Vattøy Digitread AS 1:59:59 +52:48
248 8210 Martin Gultvedt Winger Team Fearless 2:00:32 +53:21
249 3012 Mats Bergstøl   2:00:38 +53:27
250 3215 Lars Harald Berg Rinna il 2:00:59 +53:48
251 10006 Jonas Baggetorp   2:01:06 +53:55
252 10121 Aslak Midtgaard   2:01:14 +54:03
253 10230 Øyvind Næss   2:01:46 +54:36
254 11259 sindre vaskinn SpareBank 1 Gudbrandsdal 2:03:01 +55:50
255 11112 Emil Lundgren   2:03:31 +56:20
256 15131 Mats Marstein Olsen   2:03:32 +56:22
257 15104 Espen Sæbøe Karlsøen   2:03:33 +56:22
258 6213 Thomas Stensrud   2:03:42 +56:31
259 6005 Magnus Sandvoll Berntsen Tofte Ghettogym 2:03:45 +56:34
260 14244 Andreas Bones Gruppa 2:04:05 +56:54
261 11239 Magnus Krane   2:04:36 +57:25
262 18045 Bjarne Grav   2:04:50 +57:39
263 10260 Kristian Molund Eiendomsmegler 1 2:05:13 +58:02
264 12030 Martin Holter Team Lagt Opp 2:05:30 +58:19
264 8202 Christoffer Larsen Slaatsveen Forsvaret 2:05:30 +58:19
266 17060 Ole Magnus Orlien   2:06:03 +58:52
267 14131 Espen Joreid Vindbjart 2:06:18 +59:07
268 14252 Kristian Smoge Veidekke 2:06:22 +59:11
269 16163 Simon Saxegård Formfett 2:06:28 +59:17
270 5188 Karl Ivar Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 2:06:35 +59:24
271 14170 Jonas Tønnessen   2:06:38 +59:28
272 20187 Daniel Nordgård   2:07:23 +1:00:13
273 12164 Eirik Engelien   2:07:44 +1:00:33
274 10208 Henrik Overgård Vang skiløperforening 2:07:52 +1:00:41
275 13195 Kristian Moen NTNUI 2:07:54 +1:00:43
276 15265 Kristoffer Wiulsrød Meny 2:08:12 +1:01:01
277 15163 Thomas Berg Olsen Meny 2:08:19 +1:01:09
278 15180 Even Rannstad Fossa Proløparlag 2:08:48 +1:01:37
279 20092 Andreas Korsnes Forsvaret 2:10:36 +1:03:25
280 3232 Pål Bergsvik Skåla IL 2:10:57 +1:03:46
281 16225 Kasper Øygarden Detta blir dyrt Kaare! 2:10:59 +1:03:48
282 17043 Tony Kristiansen   2:11:10 +1:03:59
283 17091 Jacob Fagerbekk Øyan   2:11:11 +1:04:00
284 16003 Jonas Arnesen   2:11:49 +1:04:38
285 10039 Øivind Sommarset   2:12:00 +1:04:49
286 13088 Alexander Rossel   2:12:10 +1:04:59
287 16266 Erik  Nørbech   2:13:04 +1:05:53
288 19192 Aleksander  Sether Team Bjerkrheim 2:13:13 +1:06:03
289 10150 Anders Rogstad   2:14:23 +1:07:12
290 15249 Erind Ujkani   2:16:04 +1:08:53
291 14179 Martin Heimdal Bråkmakergata 2:16:28 +1:09:17
292 15103 Erik  Karlsson Digitread AS 2:18:29 +1:11:18
293 15176 Frode Pålsrud   2:18:39 +1:11:28
294 12119 Martin Nordvold østensjø 2:19:41 +1:12:30
295 15018 Dario Dunderovic Sport 1 Gruppen 2:22:54 +1:15:44
296 15003 Kent Andersen   2:25:02 +1:17:51
297 15083 Sönke Tobias  Hoppe Digitread AS 2:25:24 +1:18:13
298 15023 Ole Marius Hammershaug   2:26:02 +1:18:51
299 19205 Eirik Teigland   2:27:46 +1:20:35
300 16102 Kristian Kjølberg   2:28:42 +1:21:31
301 2218 Petter Gjestvang Vang 2:31:11 +1:24:00
302 9106 Vegard Vee   2:31:16 +1:24:05
303 12126 Espen Johansen   2:35:51 +1:28:40
304 19022 Jøran Bugten Schneider Electric BIL 2:41:54 +1:34:43
305 19198 Einar Bjørnstad   2:42:15 +1:35:04
306 15200 Martin Schei Sweco BIL 2:43:17 +1:36:06
307 18123 Magnus Skjørberg   2:45:28 +1:38:17
308 16172 Tommy Skulbru   2:46:59 +1:39:48
309 20185 Andreas Marigård   2:47:47 +1:40:36
310 17128 Robin Krokå Utgård   3:00:38 +1:53:27
311 5182 Asbjørn Slagtern Fjellvåg OSI Team Baldur 3:26:15 +2:19:04