Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Menn 30-34 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 168 Weldu Negash Gebretsadik IL BUL 1:05:15,3 +0:00
2 108 David Nilsson Högby/MotionMetrix 1:08:44,2 +3:29
3 68 Per Kristian Nygård Vestre Spone IF/Team Splitkon 1:09:23,4 +4:08
4 104 Eivind Flugstad Østberg Gjøvik Friidrettsklubb 1:10:49,8 +5:34
5 28 Anders Gløersen Rustad IL 1:11:35,2 +6:20
6 77 Morten Eide Pedersen Lillehammer Skiklub/Team BN Bank 1:12:52,9 +7:38
7 34 John Christian Deighan Hanssen Frogner Runners 1:13:11,8 +7:57
8 21 Lars Engseth Lillehammer skiklubb/ Team Mosetertoppen Skiline 1:18:34,3 +13:19
9 14 Henrik Brøvig Swix 1:20:31,2 +15:16
10 182 Kristian Larsen FK Brinken 1:21:18,7 +16:03
11 1146 Pål Inge Synsfjell   1:22:24 +17:10
12 12070 Sondre Gjerdevik Sørtveit Akershus Elektro 1:22:53 +17:38
13 1218 Torgeir Hermansen   1:23:01 +17:47
14 152 Stian Sommerseth Somco 1:23:02,6 +17:47
15 1136 Lars Solheim Støren Sportsklubb 1:23:12 +17:57
16 2133 Eirik Rusten   1:23:16 +18:01
17 9 Jens Bjertnæs Frogner Runners 1:23:58,2 +18:43
18 132 Håkon Kruse Ludvigsen Fagerhøy leirskole 1:23:58,6 +18:43
19 1210 Vaidas Ramanauskas   1:24:45 +19:30
20 1195 Geir Olav Larsen Ringkollen Skiklubb / Spenncon Rail 1:24:54 +19:39
21 2213 Anders Bunes   1:26:27 +21:12
21 3212 Gøran Aas ÅF Advansia 1:26:27 +21:13
23 4178 Eigil Arff Tarjem Sullikbanden IL 1:26:54 +21:39
24 153 Reinar Aaland Hornindal IL 1:26:55,9 +21:41
25 120 Martin Lindbæck Frogner Runners 1:27:19,6 +22:04
26 1062 Leif Ole Håvardsrud Geilo IL 1:27:37 +22:22
27 2198 Stian Grenaker   1:27:48 +22:34
28 1135 Vegard Solhaug Søndre Ål Sportsklubb 1:27:59 +22:44
29 1127 Ole Petter K Schmedling Nordea 1:28:20 +23:05
30 1149 Knut-Leo Sæther Isfjorden IL 1:28:28 +23:13
31 5 Alexander Huser Bakker   1:28:52,2 +23:37
32 2181 Vegar Lien MjøsSki/ Team Høygir 1:29:12 +23:57
33 6075 Eirik Haugen Viljar 1:29:25 +24:11
34 1213 Knut-Andrè Larsen Hevingen IL 1:29:27 +24:12
35 6121 Christian Klouman Forsvaret 1:29:42 +24:27
36 2114 Hans Martin Nilsen   1:29:53 +24:38
37 6073 Petter Johannessen Sporty Meny 1:30:19 +25:04
38 1124 Mats Emil Sand Galterud IF 1:30:40 +25:26
39 4227 Ole Jørgen Lundby   1:30:46 +25:31
40 3041 Christoffer Grytten Flekkefjord sykkelklubb 1:30:55 +25:40
41 1082 Kristoffer Bakke  Lund Aron SK 1:30:56 +25:41
42 1077 Asgeir Risheim Kvam Søre Ål IL 1:30:57 +25:42
43 3104 Robert Rasmussen Østbygda I.L 1:31:05 +25:50
44 3186 Even Husom   1:31:40 +26:25
45 4180 Andreas Lind   1:31:48 +26:34
46 1020 Jørgen Braaten Evry 1:32:07 +26:52
47 2243 Ivar Sletta Veidekke BIL 1:32:13 +26:58
48 1230 Sverre Hoggen Volda Team Bankettpartner 1:32:20 +27:05
49 3040 Magne Gruehagen   1:32:47 +27:32
50 20190 Sven Saksvik   1:32:57 +27:42
51 3061 Knut-Eric Joslin Lyn 1:33:26 +28:11
52 2022 Christopher Dalen   1:33:29 +28:14
53 1006 Jonas Askautrud RYGGEJOGGEN 1:33:33 +28:18
54 6176 Hans-Gunnar Grepperud Ormsund roklub 1:33:34 +28:19
55 3046 Mats Ola  Harberg   1:33:43 +28:28
56 2221 Eirik Helmen Joars Glava og Dans 1:33:48 +28:33
57 1034 Kristian Finstuen Finstuen transport 1:33:55 +28:40
58 4119 Marius Thomassen arvato 1:33:56 +28:41
59 161 Even Sletten   1:34:08,7 +28:53
60 4184 Petter Andersen   1:34:09 +28:54
61 6253 Marius Ødegård   1:34:28 +29:13
62 1033 Kjell Christian Fagerberg Skanska Aktiv 1:34:34 +29:19
63 3187 Thor-Erik Johnsrud   1:34:37 +29:22
63 4190 Rolf Sindre Johansen Libakken   1:34:37 +29:22
65 1183 Morten Solbakken Vingar IL 1:34:51 +29:36
66 1111 Per Refseth Handelshøyskolen BI 1:35:01 +29:46
67 2068 Wilhelm Iversen IL dalguten 1:35:09 +29:54
68 5058 Olle Jönsson   1:35:16 +30:01
69 6146 Lars Milner-Grimsmo   1:35:36 +30:21
69 6055 Anders Grimsmo   1:35:36 +30:21
71 2128 Jørgen Mo Rande KPMG 1:35:47 +30:33
72 2081 Magne Kolstad   1:35:48 +30:33
73 2232 Ole Andreas Bjørnstad Hamar Skiklubb 1:35:51 +30:36
74 2089 Eivind Lilleås Løkken IF 1:35:52 +30:37
75 7150 Hans Rikard  Kjørholt   1:35:54 +30:39
76 3086 Marius Mæhre Forsvaret 1:35:57 +30:42
77 5223 Sindre Morstad   1:35:58 +30:44
78 1024 Daniel Jørgen Børseth   1:36:27 +31:12
79 4131 Ruben Aalberg   1:36:40 +31:25
80 3108 Øystein Drolsum Sandnes Team Røyr 1:36:47 +31:32
81 4204 Bård Holstad Torp Eplehuset 1:36:50 +31:35
82 2236 Alexander Moen SK Rye / Pappakroppen 1:36:51 +31:36
83 5205 Øystein Stokstad Sjårdalen IL/Structor 1:37:01 +31:46
84 4018 Snorre Nicolai Brekke   1:37:39 +32:24
85 6204 Jørgen Løken Slettvold Team Løken Slettvold 1:37:40 +32:25
86 2203 Magnus Løndal Mæite 1:37:49 +32:34
87 14102 David  Smith   1:38:01 +32:46
88 3203 Lars Petter Brumoen   1:38:02 +32:48
89 7078 Anders Nesbakken Mercantile SFK 1:38:07 +32:52
90 6017 Ørjan Berg Hansen   1:38:14 +32:59
91 1182 Jo S Refseth Rustputtvegen IL 1:38:36 +33:21
92 2222 Kay Stefan Hemstad   1:38:41 +33:26
93 2242 Arne Berg Meldal IL 1:38:47 +33:32
94 4223 Kristian Wollen Steen NTNUI 1:38:56 +33:42
95 4196 Tom-Andre  Haugen   1:39:08 +33:53
96 2076 Gunnar Kaus Ringebu-Fåvang skiklubb 1:39:29 +34:14
97 5148 Jan Fredrik Helgaker Veritas BIL 1:39:41 +34:26
98 2157 Sveinung Watterdal Syversen   1:39:42 +34:27
99 10124 Bendik Mjaaland 1UP 1:39:44 +34:29
100 10234 Rune Andreas Skog Supermann 1:39:58 +34:43
101 6115 Kjetil Paulseth Sørum   1:40:06 +34:51
102 3185 Vegard Holmberget   1:40:11 +34:57
103 3245 Kjetil Aamodt Vadsø søringklubb 1:40:12 +34:57
104 7137 Anders Sletta   1:40:19 +35:04
105 7160 Kjell Anders Storsand Orkdal il 1:40:20 +35:05
106 5085 Ole Kenneth Olsen Sagli Grus As 1:40:22 +35:07
106 7207 Morten Nilsen SKF Norge 1:40:22 +35:07
108 1130 Trond Eggen Sivertsen KVARTS AKER BP 1:40:30 +35:15
109 5033 Ole Anders Galaasen   1:40:59 +35:44
110 10148 Magnus Rinnan Gaarder Fist IL 1:41:28 +36:13
111 16081 Kristoffer  Husevåg   1:41:33 +36:18
112 6081 DONATAS KNIZIKEVICIUS Vytis Running Club 1:41:57 +36:42
113 3117 Lars Skogheim Odal SK 1:42:07 +36:52
114 5192 Leo Midtdal-Larsen   1:42:20 +37:05
115 3237 Jon Grøndahl Norges Toppidrettsgymnas 1:42:27 +37:13
116 5227 Emil Svendsen Team Iphonereparatøren 1:42:52 +37:37
117 5228 André Svendsvoll Langnes IL Kampen 1:42:58 +37:44
118 163 Johannes Haga   1:43:09,8 +37:54
119 11028 Martin Ranhoff EY / TRG 1:43:34 +38:19
120 10275 Bård Vinsnesbakk Singsås Il 1:43:38 +38:24
121 5014 Thomas Bruno Bottolfsen Nordbygda/Løten Ski, Team Skiglider.no 1:43:55 +38:41
122 15050 Herman Frich   1:44:20 +39:05
123 2077 Jon Kjellum   1:44:38 +39:23
124 6192 Even Sandvoll   1:45:03 +39:48
125 7112 Petter Ove Sætre Team stor i kjeften 1:45:16 +40:02
126 5095 Kristian  Sandaker Hannon   1:45:17 +40:03
127 4212 Jørgen Hegge Nilssen   1:45:19 +40:04
128 2096 Hans Petter Lykkja Torpa IL 1:45:22 +40:07
129 11017 Arild Bruvoll   1:45:35 +40:20
130 10102 Henrik Leinonen-Skomedal   1:45:36 +40:21
131 9142 Simen Tollersrud Team Baker Hansen 1:45:37 +40:22
132 5020 Martin Bystrøm   1:45:46 +40:31
133 7158 Trond Sletner   1:46:06 +40:51
134 17098 Marcus Henriksson   1:46:13 +40:59
135 6135 Øyvind Lier Die norwegischen Mannschaft 1:46:23 +41:08
136 8197 Erik Andrè Hogseth Sørum Elektriske AS 1:46:25 +41:10
137 11255 Håvard Melland Malvik 1:46:29 +41:14
138 3238 Erlend Olsen Søre Osen IL 1:46:31 +41:16
139 11076 Mats Melvold Hordvik   1:46:41 +41:26
140 5039 Øystein F. Hansen   1:46:43 +41:28
141 18041 Robert  Furuhovde   1:46:44 +41:29
142 7227 Peter Modd Bollnäs Skidklubb 1:46:49 +41:34
143 11122 Sondre Morstøl Isfjorden IL 1:46:58 +41:43
144 6221 Roman Svishchev EY 1:46:59 +41:44
145 12092 Lars Bredo Simensen Larsen Elmer’s 1:47:13 +41:58
146 10240 Erling Lunde Siemens AS 1:47:14 +41:59
147 8194 Martin Tverdal Nordic Semiconductor 1:47:25 +42:10
148 9015 Alexander Carlsen Strande   1:47:32 +42:17
149 5196 Ove Stian Ovrum GPIL 1:47:38 +42:23
150 6024 Espen Leikvang Blegen   1:47:43 +42:28
151 3124 Egil Solsrud Talentenes Bakgård 1:47:50 +42:36
152 15145 Stian Fjeld Myrvold   1:48:18 +43:03
153 9159 Sondre Rønningen Fossa Proløparlag 1:48:20 +43:06
154 10061 Ole Hofstad Klæbu Løpeklubb 1:48:30 +43:16
155 6077 Alexander Haursett Die norwegischen Mannschaft 1:48:31 +43:16
156 6107 Bernt-Eirik Næsse   1:48:42 +43:28
157 8137 Marius Mangen Vambeseth Fet skiklubb 1:48:54 +43:39
158 8108 Petter Peik Repsjø   1:48:55 +43:41
159 9052 Jim Larsen   1:49:01 +43:46
160 9064 Olve Moen Schneider Electric 1:49:22 +44:08
161 2098 Casper Maden Nes Ski 1:49:44 +44:29
162 11129 Tor Inge Nicolaisen Svolvær HIL 1:49:45 +44:30
163 2044 Eivind Hagtvedt   1:49:59 +44:44
164 5017 Thomas Burchardt Stor-Elvdal Skiklubb 1:50:01 +44:46
165 6050 Eirik Flom   1:50:32 +45:17
166 15090 Ronny  Jansson   1:51:03 +45:48
167 8030 Trygve Dyremyhr   1:51:09 +45:54
168 7166 Tore-Petter Westlie-Sætra   1:51:26 +46:11
168 9102 Brage Rønning Tukkensæter Skill AS 1:51:26 +46:11
170 6238 Ola Tukun   1:51:36 +46:21
171 10226 Lars Olav Løndal   1:51:59 +46:44
172 10233 Anders Skjørten   1:52:23 +47:08
173 8037 Erlend Farbu Stadsbygd il 1:52:25 +47:11
174 6108 Martin Greger Johansen moss idrettslag 1:52:27 +47:13
175 6173 Halvor Pedersen   1:52:34 +47:19
176 6142 Aleksander Magnes   1:52:47 +47:32
177 9084 Tron André Skarpenes Skill AS 1:52:53 +47:38
178 16052 Tommy  Johannessen   1:53:07 +47:52
179 9030 Kristoffer Fosse Hanssen   1:53:15 +48:00
180 9190 Eivind Engebrethsen Hafslund BIL 1:53:21 +48:07
181 8061 Øystein Holmberget   1:53:38 +48:23
182 18064 Vegard Holmen   1:53:53 +48:38
183 12099 Morten Bakken NOBIL 1:54:08 +48:53
184 11107 Martin Syver Larsen Nexans BIL 1:54:09 +48:54
185 10178 Dag Vanberg Haslum Løpeklubb 1:54:43 +49:29
186 10079 Håvard Jubskås   1:54:55 +49:40
187 10050 Eivind Habberstad Team Me 1:55:14 +49:59
188 12041 Morten Knutsen   1:55:37 +50:23
189 10130 Tord Nordahl Forsvaret 1:55:58 +50:43
190 14047 Jonas Risløw Iversen   1:56:09 +50:55
191 15258 Eirik Wang   1:56:32 +51:17
192 15279 Per Fredrik  Solli Why Not 1:56:48 +51:33
193 3001 Aron Amundsen   1:57:19 +52:04
194 14026 Christian Engen Team Engen 1:57:45 +52:30
195 4181 Jon Onstad Sullikbanden IL 1:57:48 +52:33
196 1167 Marius Westerhaug   1:57:54 +52:39
197 14132 Henrik Kyllingstad   1:58:13 +52:58
198 14190 Martin Olsen Høye Team Høye 1:58:18 +53:03
199 15013 Martin Strand Bernhus Meny 1:58:29 +53:14
200 16123 Fredrik Milson   1:58:37 +53:22
201 15253 Trond Vardehaug   1:58:56 +53:41
202 17093 Joachim Åsebø   1:59:17 +54:03
203 12053 Christian Settemsli Mogstad Løslisse 1:59:31 +54:16
204 11117 Espen Mellesmo   1:59:37 +54:22
205 4177 Tony Andersen   1:59:49 +54:34
206 16104 Cato Solheim Formfett 1:59:54 +54:39
207 5146 Kjetil Sivesind Gullhaug   2:00:02 +54:47
208 15182 Espen Gran   2:00:06 +54:51
209 9135 Magne Haugland YX 2:00:14 +55:00
210 12127 Robin Mikalsen Eidsiva bredbånd 2:00:30 +55:16
211 11269 Eivind Granberg   2:00:59 +55:44
212 13184 Stian Engseth   2:01:19 +56:05
213 14218 Thomas Meiningen   2:01:41 +56:26
214 8008 Øystein Bakken Smågnagerne 2:01:43 +56:28
215 6085 Anders Heramb Johansen   2:01:49 +56:34
216 10269 Sondre Spets   2:01:57 +56:42
217 9169 Even Langseth Norconsult AS 2:02:00 +56:46
218 10094 Lars Knudsen Pedersen BN Bolig 2:02:03 +56:48
219 6003 Kristian Amundsen Compenso Økonomi 2:02:25 +57:10
220 9173 Jon Skinner   2:02:54 +57:39
221 15117 Lars Barli Lier   2:03:22 +58:07
222 11161 Marius Sierra Sierra Cycle Club 2:03:48 +58:33
222 11046 Espen Gjerde Aktiv mot kreft 2:03:48 +58:33
224 15171 Martin Lyng Pettersen Meny 2:03:59 +58:44
225 17028 Kasper Hansen   2:04:41 +59:27
226 11211 Andreas Wolden Mercantile SFK 2:05:38 +1:00:23
227 12018 Pål Andre Gulbrandsen   2:05:42 +1:00:27
228 20126 Jan Rune Nygaard   2:05:59 +1:00:44
229 13081 Michael Pedersen   2:06:10 +1:00:55
230 17181 Endre Nyfløt Haugen   2:06:32 +1:01:17
231 11229 Daniell Kaarbø Nuten IL 2:06:55 +1:01:40
232 15155 Cato  Norderhaug   2:07:19 +1:02:04
233 10098 Neri Høyesveen   2:07:35 +1:02:20
234 6226 Christopher Teigstad   2:07:53 +1:02:38
234 11060 Morten Halvorsen Sierra Cycle Club 2:07:53 +1:02:38
236 15224 Kim Kroken Ingen 2:08:29 +1:03:14
237 14150 Even Heggernes Nabobil.no 2:08:52 +1:03:37
238 14169 Anders Tandsæther Hagen Totenbadet 2:09:09 +1:03:54
239 14128 Wilhelm Frich   2:09:10 +1:03:55
240 12069 Dan Due Sørensen   2:09:37 +1:04:22
241 5193 Raymond Andre Moen Team Norgeshus 2:09:57 +1:04:42
242 18206 Magne Frigård Seby AS 2:10:12 +1:04:57
243 8040 Harald Foslien Løvstad   2:10:15 +1:05:00
244 20196 Kristian Ness   2:10:19 +1:05:04
245 15026 Espen Bugge Larssen Ziko 2:10:23 +1:05:08
246 16113 Fredrik Linna   2:10:56 +1:05:41
247 16215 Marius Woxen   2:11:17 +1:06:02
248 16192 Espen Ranheim  Sæther Hydro Aluminium Sunndal 2:11:44 +1:06:30
249 13076 Jørgen Nyhus Meny AS 2:11:48 +1:06:33
250 16019 Christian Børde Bærland   2:11:57 +1:06:42
251 6222 Geir Henrik Sund Sæther Hamar Vest Dream Team 2:12:11 +1:06:56
251 20195 Harald Andreassen Tyrili 2:12:11 +1:06:56
253 15216 Torben Stachowski Digitread AS 2:13:59 +1:08:45
254 15030 Ståle Dahl   2:14:01 +1:08:46
255 18160 Rune Aasvestad   2:14:51 +1:09:37
256 16058 Kristian Grøv   2:15:34 +1:10:19
257 18074 sindre johansen   2:17:21 +1:12:06
258 14051 Magnus Karlsen   2:17:22 +1:12:07
259 16093 Tommy Ljustvedt Johnsen Tyrili 2:18:32 +1:13:17
260 7179 Ola Øfstedal NAV Trøndelag 2:20:17 +1:15:02
261 14175 Milos Aladzic   2:21:07 +1:15:52
262 15134 Bjørnar Melby Sweco BIL 2:21:32 +1:16:17
263 20061 Kenneth Harila   2:22:19 +1:17:04
264 15068 Mats-Andre Kjendahl   2:24:37 +1:19:22
265 19029 Henning Christensen Kvikkstepp 2:26:23 +1:21:08
266 17121 Mattis Dahl Åmotsbakken   2:27:26 +1:22:11
267 17094 Rickard Edh   2:29:12 +1:23:57
268 16241 Jon Høyland   2:30:19 +1:25:04
269 12123 Karl Martin Loe Reed Førde CK 2:31:29 +1:26:14
270 13091 Johan Sandgrind   2:32:12 +1:26:57
271 15080 Sindre Leivestad Holtet   2:33:14 +1:27:59
272 17180 Henrik Mangerud   2:33:59 +1:28:44
273 20186 Torgeir Moreno   2:39:03 +1:33:49
274 16155 Anders Rosenlund   2:41:07 +1:35:52
275 20065 Odd-Arve Haugen   2:41:12 +1:35:57
276 20157 Daniel Tapio Svea   2:44:52 +1:39:37
277 18150 Anders Wold Frambu BIL 2:46:24 +1:41:09
278 18204 Luis Anmarkrud   2:56:58 +1:51:44
279 18183 Kim Daniel Johansen   2:59:42 +1:54:27
280 16033 Stian Engebakken   3:01:55 +1:56:41
281 19044 Anders Gjestad   3:04:12 +1:58:57


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +