Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Menn 35-39 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 57 Ronny Losoa Sigdal friidrettsklubb 1:15:29,0 +0:00
2 17 Kjetil Hagtvedt Dammen Rustad IL/Frogner Runners 1:15:40,3 +0:11
3 2175 Nils-Ingar Aadne Andebu IL 1:16:40 +1:12
4 184 Ørjan Lunde   1:17:07,1 +1:38
5 178 Øystein Pettersen   1:17:44,1 +2:15
6 67 Eirik Nordvik Steinkjer Friidrettsklubb 1:18:24,4 +2:55
7 2238 Morten Aas FYK Frivillen 1:19:51 +4:22
8 63 Magnus Rognstad Neby Hamar Skiklubb / Sopra Steria 1:20:34,8 +5:06
9 125 Stefan Sunnerberg SK Ringen 1:20:41,4 +5:12
10 117 Øyvind Hasli Eina IL 1:21:06,9 +5:38
11 167 Geir Sandbakken   1:23:03,3 +7:34
12 1017 Erlend Brandsnes   1:23:25 +7:57
13 3152 Thomas Aas Capitech 1:23:56 +8:27
13 1240 Michael Boberg Rivervalley Rockers 1:23:56 +8:27
15 1174 Thomas Bjørnrud Torpa Ski 1:24:06 +8:38
16 1058 Stian Hogstad NØK BIL/Alvdal IL 1:25:12 +9:43
17 1237 David Støre Bærum Vest Racing Team 1:26:11 +10:42
18 1065 Vegard Jevnesveen Sport 1 Strandtorget / Vingrom IL 1:26:15 +10:46
19 1150 Kristian Sørli Rustad IL 1:26:37 +11:08
20 1092 Øystein Mårstøl Ørsta 1:26:45 +11:17
21 166 Andreas Almlid Kjelsås Runners 1:26:51,5 +11:22
22 1027 Ole Jonny Delerud Blaker IL 1:26:58 +11:29
23 98 Karsten Tornes Vind 1:27:26,2 +11:57
24 65 Rune Nordgård Hurdal IL 1:27:49,5 +12:20
25 1072 Thomas Kjetland Malvik IL 1:28:09 +12:40
26 1164 Sindre Viberg Eidsiva BIL 1:28:18 +12:50
27 1071 Svein-Åge Karlsen Rygge IL/Team Sportsmanden 1:28:39 +13:10
28 133 Trond Stian Nytveit EY BIL / Frogner Runners 1:29:06,8 +13:38
29 1201 Sverre Stræth Moss Skiklubb / Veidekke BIL 1:29:12 +13:43
30 4189 Are Hansen   1:29:35 +14:07
31 10010 Jan Benak Team Serlich 8.30 1:29:38 +14:09
32 2086 Vegar Lie Hvittingfoss Il 1:29:46 +14:18
33 2100 Bjørn Marthinsen JIL 1:29:53 +14:24
34 4164 Snorre Gudding   1:29:57 +14:28
35 1030 Vegar Enlid Budal IL 1:29:58 +14:29
36 2019 Anders Brynestad   1:30:03 +14:34
37 4047 Magnus Johansen Holstad Team Krutt-lår 1:30:18 +14:49
38 2250 Dag Undseth Hagen Team E 1:30:37 +15:09
39 1178 Tomas Holmestad Toko 1:30:40 +15:11
40 1100 Magnus Nævra   1:30:49 +15:21
41 2155 Magne Svare Team Sport 1 / Veidekke 1:31:22 +15:53
42 3047 Gudbrand Hatfield   1:31:28 +15:59
43 2217 Anders Fossum Fønix 1:32:03 +16:34
44 2259 Ingmar Misund Misund IL 1:32:14 +16:46
45 2200 Skjalg Hov Fossum IF 1:32:27 +16:58
46 1204 Audun Wangensteen Bækkelagets SK 1:32:29 +17:01
47 4007 Håvard Flack Bergby   1:32:35 +17:07
48 1137 Vegar Solnørdal IL Koll 1:32:45 +17:16
48 1079 André Larsen Åssiden If 1:32:45 +17:16
50 3160 Magnus Petersen   1:32:46 +17:17
51 3217 Martin Bruseth Torvikbukt IL 1:32:49 +17:20
52 4232 Dag Roar Lie   1:32:53 +17:25
53 1098 Tor-Christian Nygren Bærums Verk og Hauger IF 1:33:11 +17:42
53 2083 Henning Kårstad Nes Ski 1:33:11 +17:42
55 2225 Eirik Martinsen   1:33:14 +17:46
56 2244 Kristian Hovemoen STRI IL 1:33:19 +17:50
57 3134 Pål Marius Tingve Dagbladet 1:33:25 +17:57
58 6130 Tomas Langgård   1:33:34 +18:05
59 1036 Anders Folkvang Sarpsborg Tennisklubb 1:33:39 +18:10
60 1054 Martin Helgesen Sarpsborg IL 1:33:51 +18:22
61 9163 Erik Hansen Schneider BIL 1:34:12 +18:43
62 2202 Even Krogsveen GenusBIL/Ringebu-Fåvang ski 1:34:33 +19:04
63 1094 Anders Eid Naustdal   1:34:39 +19:11
64 3020 Øyvind Lund Børresen Trondheim og Omegn Sportsklubb - TOSK 1:34:55 +19:27
65 1126 fredrik schjøll BABA GANOUSH 1:35:00 +19:31
66 4060 Vegard Kvamme   1:35:13 +19:44
67 3158 Magnus Følling Ikano 1:35:34 +20:05
68 2097 Martin Løvik Lørenskog CK 1:35:51 +20:23
69 3097 Anders Owren   1:35:55 +20:26
70 3206 Andreas Grasmo Johansen   1:36:00 +20:31
71 8152 Dag Gaute Gaasemyr OSI 1:36:16 +20:47
72 3019 Øivind Bystrøm Kolbotn SK/Team Merida TRI 1:36:41 +21:12
73 1022 Anders Bye Caverion 1:36:59 +21:31
74 5066 Kristian Krohn   1:37:09 +21:40
75 2216 Magnus Enger Sparebank 1 Østlandet / Hernes IL 1:37:12 +21:44
76 3076 Sverre Lundemo   1:37:20 +21:52
77 3052 Vidar Hoff   1:37:27 +21:59
78 3119 Jarle Skrebergene Team Baker Hansen 1:37:30 +22:01
79 5067 Andreas Lervik Veritas BIL 1:37:42 +22:14
80 2111 Kjetil Myrvold Astana 1:37:47 +22:18
81 5135 Håvard Skjerven Amlien   1:38:29 +23:00
82 3068 Frode Korsmo Moelven IL 1:38:50 +23:21
83 2027 Remy Edseth   1:38:52 +23:23
83 5028 Thomas Ellingsen Medi3 1:38:52 +23:24
85 2187 Øyvin Kvaale   1:38:56 +23:27
86 3171 Andreas Kristian Moen Søndre Ål Sportsklubb 1:38:57 +23:28
87 5226 Amund Waalen   1:38:58 +23:29
88 4130 Nils Øygarden   1:39:01 +23:32
89 7187 Jonny Haugen Stiklestad il 1:39:11 +23:42
90 8228 Kenneth Nordahl-Pedersen Lillehammer Skiklub 1:39:38 +24:09
91 9001 Ørjan Andby Haslum Løpeklubb 1:39:41 +24:12
92 4128 Jens Fredrik Wisløff Bårdar Swing Club 1:40:16 +24:48
93 2078 Bjørn Kjærnstad   1:40:29 +25:00
94 7074 Martin Moen   1:41:17 +25:48
95 7101 Steinar Skjeggedal   1:41:23 +25:54
96 4109 Terje Strand   1:41:37 +26:09
97 3248 Marius Egeberg   1:41:45 +26:16
98 4145 Øyvind Dufseth   1:41:46 +26:18
99 4160 Jomar Økdal   1:41:50 +26:21
100 2226 Marius Chr. Müller Kolbukameratene IL 1:41:55 +26:26
101 6261 Lars Åstrøm Team Krutt-lår 1:41:59 +26:30
102 4024 Kristian Tårnesvik Dreiås Statoil BIL 1:42:10 +26:41
103 9134 Andreas Gaarder Nammo BIL 1:42:21 +26:52
104 7068 Styrk Lirhus Øti 1:42:26 +26:57
105 6035 Nedim Dizdarevic   1:42:34 +27:06
106 10205 Per Marum   1:42:38 +27:09
107 5138 Tor Kåre Andersen Sløyfa 1:42:50 +27:21
108 7230 Henning Øien   1:42:59 +27:30
109 8220 Giovanni Perillo Equinor 1:43:00 +27:31
110 1112 Øistein Refseth   1:43:05 +27:36
111 10042 Bjørnar Foss Olsen   1:43:52 +28:23
112 3129 Frank Nordby Sveum   1:44:10 +28:42
113 7223 Ole Einar Fosse   1:44:27 +28:59
114 4063 Andreas Leite   1:44:39 +29:10
115 8213 Henrik Gundersen Ås løpere 1:44:59 +29:30
116 3164 Amund Dotseth   1:45:04 +29:36
117 7192 Terje Navdal   1:45:08 +29:39
118 14221 Tor Olav Olesrud Trappefolket 1:45:10 +29:42
119 5092 Leif Håvard Røstad   1:45:22 +29:54
120 7175 Karl Jacob Roll   1:45:27 +29:58
121 16022 marius bårdsen   1:45:45 +30:16
122 11012 Thomas Brathaug   1:45:59 +30:30
123 12011 Lars Egil Brodal   1:46:04 +30:36
124 12115 Stian Jeistad Lismarka Skilag 1:46:07 +30:38
125 5125 Vegard Brude Wærås FYK 1:46:30 +31:02
126 4082 Pål Norderhaug Hamar Skiklubb 1:46:58 +31:29
127 1142 Håvard Strømstad Vågå 1:47:09 +31:40
128 5108 Eirik Sørsdal Follo Øl&Gentlemannsklubb 1:47:29 +32:00
129 7213 Koen Van Den Bril Equinor BIL 1:47:41 +32:12
130 4037 Kent Ronny Hammerø Humbil 1:47:49 +32:21
131 8175 Torbjørn Sellæg Sweco BIL Steinkjer 1:47:51 +32:23
132 8207 Emil Andre Sæther   1:48:13 +32:44
133 6265 Lars-Martin Skatvedt   1:48:18 +32:50
134 6004 Audun Andersen   1:48:41 +33:12
135 11120 John Henrik Mork MOPIL 1:48:48 +33:19
136 3079 Andris Malasevskis www.activeholidays.no 1:48:50 +33:21
137 2212 Bjørn Brudevoll Rolls-Royce Heilt Propell 1:48:51 +33:23
138 4179 Magnus Andreas Evensmo Egeness VI Athletics 1:48:54 +33:25
139 4025 Lars Kristoffer Eggen N.Trysil I L 1:49:15 +33:47
140 15228 Robin staaf   1:49:17 +33:49
141 6206 Erik Smistad   1:49:20 +33:51
142 7041 Jon Guthu   1:49:53 +34:24
142 6263 Robert Røsten Folldal IF / Atea 1:49:53 +34:25
144 13150 Jon Anders Reutz   1:50:06 +34:37
145 5018 Jan Inge Byhring Team Byhring 1:50:15 +34:46
146 3062 Terje Karlsen Fjellhamar Bygg As 1:50:20 +34:51
147 3219 Erland Kristiansen Søre Osen IL 1:50:22 +34:54
148 11170 Jonny Aas   1:50:26 +34:58
149 7136 Runar Røstbø DNB/Team Raske Gutter 1:50:27 +34:58
150 16258 Anders Vollen Dnlf 1:50:35 +35:06
151 11055 Gustav Gjestvang   1:50:38 +35:10
151 6180 Leif Arne Romsås Ringebu/Fåvang 1:50:38 +35:10
153 7130 Einar Brendengen Bækkelagets SK 1:51:05 +35:36
154 6092 Steinar Hofoss Granli IL 1:51:06 +35:38
155 5128 Lars Erik Andersen Aker Solutions 1:52:51 +37:23
156 7043 Christian Halsa Brøttum 1:52:53 +37:24
157 9171 Sigurd Slapgard Skinn og Bein 1:52:58 +37:30
158 10040 Ivar Folkedal Dagens Næringsliv 1:53:07 +37:38
159 8133 Jon Tømte JBIL 1:53:11 +37:43
160 8127 Roy Sæther Larvik kommune 1:53:24 +37:55
161 12049 Johan Linde Storebrand Sport 1:53:33 +38:05
162 8032 Christian Eidsvåg Tynsets Running Men 1:53:36 +38:07
163 12170 Jon-Kristian Ruiz Bruheim Kirkens bymisjon Drammen 1:53:46 +38:18
164 15276 Kenneth Åsland Smultringgjengen 1:53:47 +38:18
165 10268 Henning  Spets EiendomsMegler 1 Midt-Norge 1:53:52 +38:23
166 9123 Mads Brenden Dovreskogen IL 1:54:36 +39:08
167 5008 Ole Christian Bekken Algarheim 1:54:44 +39:16
168 10168 Martin Sundelius Oslofjord trathlon 1:55:02 +39:33
169 10259 Jan Vidar Martinsen   1:55:28 +39:59
170 6266 Jo Narve Træthaug SpareBank 1 Østlandet 1:55:31 +40:02
171 7051 Nils Olav Hvidsten Lett trening 1:56:13 +40:45
172 6179 Paul Rogers   1:56:24 +40:55
173 16248 Øystein Storsveen   1:57:12 +41:43
174 16150 Kenny Pots   1:57:13 +41:44
175 6078 Hans Martin Haveråen   1:57:16 +41:47
175 13183 Marius  Hauglund   1:57:16 +41:47
177 10029 Sigurd Solbrække Dybing   1:57:39 +42:11
178 7040 Ronny Gurrich   1:57:59 +42:31
179 10151 Stig-Atle Simenstad   1:58:03 +42:35
180 12054 Jostein Ovrum Kirkens bymisjon Drammen 1:58:38 +43:09
181 15077 Erland Grev Hesthagen Team GoBoyZen 1:59:11 +43:43
182 6110 Morten Brorson Johansen Torvikbukt IL 1:59:24 +43:55
183 11234 Bjørn Terje Guttersrud   1:59:31 +44:03
184 6097 Jan Ragnar Huse   1:59:32 +44:03
185 6191 Tom Kenneth Sandvold   1:59:41 +44:12
186 12147 Geir Haaland Lismarka Skilag 2:00:22 +44:53
187 4230 Joacim Johansen Aktiv mot kreft 2:00:43 +45:15
188 14147 Tom Grønstad Biri IL 2:00:47 +45:18
189 12144 Kristoffer Sæther Aktivklinikken Lillehammer 2:01:09 +45:41
190 11180 Roger L.  Strand Sparebanken Møre 2:01:16 +45:47
191 14159 Roger Linnerud Team Honnetoppen 2:01:35 +46:07
192 9040 Mark Hooley   2:01:40 +46:11
193 4058 Ola Halse Kneppe   2:01:42 +46:13
194 5225 Lars Erik Corneliussen   2:01:56 +46:28
195 16080 Jon Tølløfsrud Hulberg   2:01:59 +46:31
196 11083 Gard Audun Johansen   2:02:04 +46:36
197 11105 Per Køste   2:03:10 +47:41
198 5054 Rune Johansen   2:03:14 +47:45
199 5098 Lars Jostein Silihagen Lillehammer Skiklub 2:03:37 +48:09
200 7085 Petter Olstad Team Metro Rørleggerservice as 2:04:22 +48:53
201 11081 Tor Sten Haave   2:04:40 +49:11
202 12125 Kjell Magnus Bjørløw Team Løslisse 2:04:43 +49:15
203 15219 Andreas Stillborg   2:04:48 +49:19
204 11186 Einar Svartbekk   2:05:08 +49:39
205 12046 Gjøran André Lerskallen Sande Sportsklubb - Løslisse 2:05:41 +50:12
206 16100 Erlend Rundtom   2:05:42 +50:13
207 17179 Anders Meeg Nilsen   2:05:55 +50:26
208 6037 Hans Kristian Enge   2:06:00 +50:32
209 13040 Øyvind Heia   2:06:16 +50:48
210 18006 Daniel Avestruz   2:06:45 +51:16
211 10107 Håvard Lindalen   2:07:28 +51:59
212 9103 Arild Tyrihjell Bøleråsen tråkkelag 2:07:42 +52:13
213 14216 Vegard Johansen VESTRINGEN IL 2:07:43 +52:15
214 18012 Lasse Bergersen   2:08:02 +52:34
215 8107 Julien Pigere Team France Power 2:08:28 +53:00
216 11056 Jan terje Gjetøy Vassgård 2:09:05 +53:36
217 5187 Torbjørn Haanes   2:09:28 +53:59
218 11124 Torkil Munkhaugen   2:10:06 +54:37
219 11031 Fredrik Enersen   2:10:22 +54:53
220 16218 Bjørn Inge Øien Tyrili 2:10:37 +55:09
221 17107 Jon Anders Midthun Evry 2:11:45 +56:16
222 14127 Matz Åsebø   2:11:53 +56:25
223 10128 Milan Nikodijevic   2:12:46 +57:17
224 11157 Allan Rødfjell Sveberg IL 2:13:20 +57:51
225 9154 Benjamin Karlsen   2:14:04 +58:35
226 15102 Martin Aarseth Karlsen Mikkeller Running Club 2:14:52 +59:23
227 18038 Gerhard Fitje   2:14:57 +59:28
228 16254 Damir Dunderovic   2:15:21 +59:53
229 14096 Ronnie Selstø Aktiv mot kreft 2:17:29 +1:02:00
230 6034 Mousa Darisiro Ørje il 2:17:34 +1:02:05
231 19225 Kenneth  Hansen   2:18:11 +1:02:42
232 14136 Christopher Opsahl   2:18:13 +1:02:45
233 19207 Anton Andreasson Tyrili 2:18:30 +1:03:01
234 18195 Nicolai Roness Gjøvik Atletklubb 2:18:52 +1:03:23
235 18153 Morten Ørmen   2:19:48 +1:04:20
236 19091 Eirik Lehre   2:20:09 +1:04:41
237 16250 Lars Øyvind Aasgaard   2:20:13 +1:04:45
238 19212 Tom Erik Kleven   2:20:34 +1:05:06
239 14212 Rune Gotfredsen   2:22:06 +1:06:38
240 15027 Anders Bækkevold Muruvikingan Løpeklubb 2:22:44 +1:07:15
241 15007 Thomas Atlar Meny 2:23:03 +1:07:35
242 10273 Kristian Træland Fønix 2:23:32 +1:08:04
243 20179 Vegard Ølstad Nordea 2:25:16 +1:09:47
244 15217 Bjørgolfur Stefansson Forsvaret 2:25:33 +1:10:05
245 20036 Thomas Fauske   2:25:40 +1:10:11
246 14019 Ørnulf Nyberg Bøhle   2:27:51 +1:12:23
247 18022 Kim André  Breivik   2:28:39 +1:13:11
248 10185 Stein Arne Windju NFF Akershus 2:29:34 +1:14:05
249 16210 Knut E. Braaten   2:29:46 +1:14:17
250 19211 Jan Henning Nyhus   2:31:07 +1:15:38
251 12128 Petter Rand   2:31:28 +1:16:00
252 17133 Eivind Rødder   2:31:52 +1:16:23
253 18163 Steinar Borge   2:32:30 +1:17:01
254 15261 Tim Wilkinson   2:33:24 +1:17:55
255 15211 Raymond Smith Skanska Aktiv 2:34:57 +1:19:28
256 18142 Aleksander Thuen   2:36:27 +1:20:58
257 15239 Kenneth Thomson   2:40:19 +1:24:50
258 14243 Henrik Kai Eriksen Data Respons BIL 2:48:37 +1:33:09
259 20156 Tom-Arne Sund Team Morberg 2:50:32 +1:35:04
260 14233 Odd Vegar Olsen Vestre Trysil IL 2:51:13 +1:35:44
261 18063 Thomas Dahlen Holm   2:51:29 +1:36:01
262 19107 Fredrik Nilsen UiT BIL 2:52:06 +1:36:38
263 20000 Stian Aga Veidekke BIL 2:57:59 +1:42:30
264 20240 Kristian Strømmen Åskollen Sykkelklubb 3:02:27 +1:46:58
265 3244 Bjørnar Olsen Kirkens bymisjon Drammen 3:09:44 +1:54:15
266 3149 Cato Waldenstrøm Kirkens bymisjon Drammen 4:37:40 +3:22:12