---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Menn 45-49 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 50 Ole Petter Kjerkreit   1:20:52,8 +0:00
2 130 Frank Robert Blindheim Romerike Ultraløperklubb 1:22:15,0 +1:22
3 12 Ulf Brenna DNB/IL Try 1:22:37,3 +1:44
4 37 Endre Hjelseth Ottestad IL 1:22:56,0 +2:03
5 74 Morten Omland Kjelsås IL 1:23:20,9 +2:28
6 1181 Tommy Mikkelsen Team Fønix Brumunddal 1:24:05 +3:13
7 13 Bård Brækken TPWB C&C 1:24:39,0 +3:46
8 1170 Lars Øy Gjelleråsen IF 1:24:43 +3:51
9 134 Kjell Vegard Opheim Gubbetrim 1:25:00,9 +4:08
10 165 Niclas Andersson   1:25:31,8 +4:39
11 1171 Henning Aasen Åslia skilag 1:26:40 +5:47
12 1140 Ulf Erik Strand Strandbygda il 1:27:41 +6:48
13 1064 Bent Inglingstad Tollernes IL 1:27:56 +7:04
14 1083 Harald Lunde Granli IL 1:27:59 +7:07
15 1085 Audun Marken PWC Bil 1:28:30 +7:38
16 2011 Kenneth Bilstad Vang o-lag 1:28:36 +7:44
17 2263 Frode Smevik Byåsen IL 1:28:48 +7:56
18 1055 Kenneth Hertaas Team Conan 1:28:56 +8:04
19 1056 Anders Hevrøy Ringkollen Skiklubb 1:29:07 +8:15
20 2038 Charles Granquist Team Sportsmanden / DNB 1:29:46 +8:54
21 2183 Arnstein FIkkan   1:29:50 +8:57
22 2190 Ørjan Rogne Rise Ullensaker/Kisa 1:29:53 +9:01
23 2182 Kjetil Engelstad Ringerike Brann-Redning 1:30:15 +9:23
24 1143 Martin Sture   1:30:31 +9:39
25 1076 Jon Anders Kongsrud BFG Bergen løpeklubb 1:30:38 +9:46
26 3233 Olav Monshaugen   1:30:40 +9:47
27 3223 Åge Vebostad Nittedal Banquet Racers 1:31:10 +10:18
28 1010 Anders Bergum   1:31:21 +10:28
29 1122 Cato Ryste Team bankettpartner Volda 1:31:27 +10:35
30 1040 Malvin Fremmerlid Volda 1:31:35 +10:42
31 3017 Tommy Brännkärr Is Söderby 1:31:46 +10:53
32 3226 Pål Røe Hodebygda IL 1:31:58 +11:06
33 1190 John Arne Holtet Swix 1:32:09 +11:17
34 87 Jon Arne Skrove Hytteplan Sport 1:32:22,5 +11:30
34 4101 Nils Harald Schrøen Stiftstaden SK 1:32:22 +11:30
36 2228 Bjørn Risebrobakken Eidsvold Værks Skiklub/Intersport Kløfta 1:32:28 +11:35
37 3069 Hans Olav Kåsa Skagerrak Sportsklubb 1:32:45 +11:53
38 2064 Morten Hæhre Modum FIK 1:32:47 +11:55
39 2152 Svein Stolsmo Halsa IL 1:32:50 +11:58
40 2066 Karl-Olaf Høntorp Oppegård IL 1:32:56 +12:03
41 2126 Petter Quist-Paulsen   1:33:11 +12:18
42 1153 Geir Thoresen   1:33:18 +12:26
43 2174 Anders Øwre-Johnsen LØRENSKOG SKIKLUBB 1:33:36 +12:44
44 7008 Øystein Berg   1:33:41 +12:49
45 3085 Johannes-Henrik Myrmel   1:33:47 +12:54
46 2194 Kristoffer Engh Svenning Dbr 1:33:51 +12:59
47 1104 Lars Hugo Braadland Olsen Lørenskog Fil 1:33:52 +12:59
48 4096 Bjørn Robøle øsil 1:34:00 +13:07
49 2004 Kristian Asplin   1:34:14 +13:21
50 6239 Stig Jonny Urke Sykkylven SK/Fjell og sykkelservice 1:34:18 +13:26
51 2204 Kjetil Molund Lommedalen IL 1:34:20 +13:28
52 3000 Espen Alfredsen   1:34:23 +13:30
53 3170 Bjørn Vegard Martini Asker Skiklubb 1:34:28 +13:36
54 1144 Kjell Magne Sunde Swix 1:34:35 +13:43
55 1016 Geir Morten Brandhaug Roterud IL 1:34:36 +13:43
56 4115 Kenneth Aleksander Syversen Nes sportsklubb 1:34:45 +13:52
57 6279 Odd-Egil Fredriksen Isfjorden IL 1:34:48 +13:55
58 2110 Bjørn Myran Eidsvold Værks Skiklub 1:34:55 +14:02
59 3204 Tommy Hugubakken Eidsiva bredbånd / Tynset 1:35:07 +14:14
60 2045 Anders Hansen Kafteins Corner 1:35:10 +14:18
60 2245 John Åsmund Westberg Koll 1:35:10 +14:18
62 4147 Jo Christer Frysjøenden BKOK 1:35:11 +14:18
63 4165 Sigbjørn Hagaseth Nittedal IL 1:35:17 +14:25
64 6118 Glenn Kjær Team Etac 1:35:26 +14:33
65 4193 Atle Aas Tversoglangs 1:35:28 +14:35
66 1215 Rune Andre Wiig BetonmastHæhre 1:35:32 +14:40
67 2057 Baard Henningsen Bækkelagets SK 1:35:36 +14:44
68 5043 Åsmund Johannes Hellesøy STORD 1:35:40 +14:48
69 2173 Asgeir Østerlie Frosta Il 1:35:45 +14:53
70 3098 Atle Pedersen Fossum IF 1:35:54 +15:02
71 1008 Roger Bakkestuen Brøttum IL 1:35:59 +15:07
72 3055 Henrik Høidahl   1:36:03 +15:10
73 4031 Henry Martin Forfod Malm IL 1:36:11 +15:18
74 2095 Ivar Lydvo Kompani Karlsen 1:36:13 +15:20
75 115 Nils Ø. Berg Rustad/Bjørn Myhre Sport 1:36:20,0 +15:27
76 3173 Per Christian Pettersen Moss Skiklubb/Team Fokus ski 1:36:24 +15:32
77 2031 Svein Otto Fredwall Nesodden IF 1:36:29 +15:36
78 3015 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 1:36:35 +15:43
79 3122 Olve Slind Sysco AS/Sagene IF Sykkel 1:36:41 +15:48
79 2131 Øystein Rognerud Vaaler IF/Team Solør Ski 1:36:41 +15:49
81 2040 Jan Grov Eikefjord IL 1:36:48 +15:55
82 5070 Anders A Lindstad   1:37:05 +16:12
83 3236 Dag Ulven Fjellpulken 1:37:13 +16:20
84 2102 Sverre Håvard Melhus Skauga 1:37:23 +16:31
85 2043 Aage Hagen Asker Skiklubb 1:37:26 +16:33
86 3133 Bernt P. Tennstrand   1:37:32 +16:39
87 5180 Morten Buer Lørenskog FIL/LCK 1:37:35 +16:43
88 5010 Magnus Bergh Team M & M 1:37:37 +16:44
89 5134 Øyvind Sletta Skiforeningen 1:37:41 +16:49
90 3189 Erik Krogstie Vang FL 1:37:45 +16:53
91 2261 Fritjof Loen   1:37:51 +16:59
92 2214 Tore Baarstad Eidsiva bredbånd 1:37:52 +17:00
93 8021 Ingvar Brohaug NØK BIL Alvdal 1:38:02 +17:10
94 1005 Kjetil Ask Nittedal 1:38:04 +17:12
95 2219 Knut Grønvold MjøsSki 1:38:34 +17:41
96 4136 Stig Gunleiksrud Ull/Kisa Friidrett 1:38:43 +17:50
96 2151 Harald Stenersen Hamar Skiklubb 1:38:43 +17:50
98 4138 Grytten Tor Vegard   1:38:45 +17:52
98 2209 Dan Arve Juvik Nord-Odal IL 1:38:45 +17:53
98 10015 Frode Alne Bolin   1:38:45 +17:53
101 5101 Jose Souto   1:38:47 +17:55
102 4050 Preben Idsøe Try 1:38:50 +17:57
103 7007 Ørjan Bere Eiendomsmegler1 Midt-Norge / Topteam SK 1:38:51 +17:59
104 4026 Sjur Ellingsen Asker Sk 1:38:52 +18:00
105 1049 Rune Hansen Snertingdal If Ski 1:38:56 +18:04
106 5021 Tore Bråten Bårnås Luke the drifters running team 1:38:59 +18:06
107 5170 Thomas Moger Lillehammer Skiklub 1:39:02 +18:09
108 2054 Jon Inge Hegerberg Skauga IL 1:39:05 +18:12
109 5201 Trond Torgersen Team Musehogget 1:39:09 +18:17
110 5023 Kjetil Digre Bøler IF Friidrett 1:39:12 +18:19
111 3175 Eirik Torbjørnsen Roterud IL 1:39:24 +18:32
112 4059 Ole Jacob Kristiansen   1:39:25 +18:32
113 4170 Kai Morten Martinsen Gubbetrim 1:39:33 +18:41
114 3021 Per Bøymo Rustad IL 1:39:35 +18:42
114 4185 Geir Belsvik Team Mosetertoppen Skiline 1:39:35 +18:43
116 3005 Vidar Aunli Steinkjer Skiklubb 1:39:37 +18:45
117 4066 Fredrik Linnes   1:39:53 +19:00
118 5173 Per Krister Halck Team Moment 1:39:54 +19:01
119 4192 Trond Østby Totenåsen Løp 1:39:56 +19:04
120 3035 Kjetil Flenvold   1:40:00 +19:08
121 3161 Lars Andre Røkke Skullerud Sk 1:40:02 +19:09
122 4030 Eirik Flaa Gåping il 1:40:04 +19:12
123 6259 Vegard Aarflot Team Baker Hansen 1:40:05 +19:12
124 1007 Sigurd Bakken Eidsvold Værks skiklub / Avinor 1:40:21 +19:29
125 4103 Espen Skrimstad Storebrand Sport 1:40:26 +19:33
126 4042 Fridtjof Heyerdahl Lyn Ski 1:40:35 +19:42
127 5150 Arve Karlsson Kjelsås IL 1:40:41 +19:49
128 4168 Asgeir Lium Icopal BIL 1:40:42 +19:49
129 2241 Ingulf Nordahl IL Gular 1:40:52 +20:00
130 4076 Torgeir Moen Budal i.l 1:40:54 +20:02
131 2034 Ole Inge Gjerald Lillehammer skiklubb 1:40:55 +20:03
132 3050 Helge Hella Romerike 1:40:56 +20:04
133 4102 Frode Semb Aprimo Rådgivning 1:40:59 +20:06
133 3222 Knut-Jo Strømsborg IL Driv 1:40:59 +20:07
135 8099 Arild Negård Tynsets Running Men 1:41:01 +20:08
136 5153 Leif Magne Røe Roterud IL 1:41:13 +20:20
137 6178 Tor Arne Ringstad Lillehammer Skiklub 1:41:16 +20:23
138 6184 Morten Røsaasen Hadeland CK 1:41:25 +20:33
139 4129 Jon Einar Waaler   1:41:31 +20:38
140 5152 Bengt Neteland Aktiv mot kreft 1:41:38 +20:46
141 6090 Bjørn Erik Kleiven   1:41:39 +20:46
142 12143 Jan Vidar Smenes Selje Challenge 1:41:45 +20:53
143 4206 Frank Bendiksen EY BIL/ Enebakk IF 1:41:58 +21:05
143 7058 Kurt Karlsen   1:41:58 +21:06
145 6199 Harald Magne Skagemo Meldal IL 1:42:01 +21:08
146 4084 Frode Olafsen   1:42:02 +21:10
147 5141 Bjørn Torger Aulstad Senådråtten Junaitid 1:42:13 +21:21
148 5104 Arild Stuldalen Biri pjall og pedal 1:42:20 +21:27
149 4012 Tom Bjerregård   1:42:24 +21:31
150 4116 Jon Magne Sæbbe Equinor BIL 1:42:30 +21:38
151 5203 Mikael Eriksen Vang FL 1:42:32 +21:40
152 3211 Asgeir Strandlie Team Strandlie 1:42:50 +21:57
153 4146 Rasmus Evrin Bækkelagets SK 1:42:53 +22:01
154 5137 Rune F. Andersen   1:42:57 +22:04
155 4052 Espen Jernberg Kjelsås IL 1:43:07 +22:15
156 6044 Aasmund Femsteinevik   1:43:24 +22:31
157 5167 Terje Hollingsæter Lommedalen IL 1:43:38 +22:45
158 10239 Trond Kjærvik ttk 1:43:46 +22:54
159 7244 Stig Rune Sletmoen   1:44:10 +23:17
160 7191 Terje Måseidvåg Crossfit Langevåg 1:44:16 +23:23
161 8221 Egil Engen Brødrene Dahl 1:44:29 +23:37
162 5237 Ola Moheim Milslukern Sport 1:44:38 +23:46
163 5235 Tord Holan   1:44:41 +23:49
164 10028 Henning Dalbye Moss skiklubb 1:44:55 +24:03
165 6169 Sven Ivar Sanstøl Bekkelaget sportsklubb 1:44:56 +24:04
166 7178 Lidvar Tuflått Orkdal il 1:45:01 +24:08
167 6117 Frode Kjos Acando BUSS 1:45:03 +24:11
168 10153 Vegard Segtnan Team Maxim 1:45:29 +24:36
169 4216 Audun Ødegaard Haga IF 1:45:35 +24:42
170 4141 Bjarne Aurstad Tversoglangs 1:46:03 +25:10
171 9036 Morten Helgesen   1:46:09 +25:17
172 13188 Trond Lein   1:46:27 +25:35
173 16217 Marius Ryen   1:46:33 +25:40
174 8134 Tommy Tønnesen Norgesgruppen 1:46:43 +25:51
175 20085 Hans Petter Bjørnerud Kildebo Kirkens bymisjon Drammen 1:46:57 +26:05
176 10087 Geir Kildahl Latsabben Tærrengbajkers og rønners 1:47:01 +26:09
177 6056 Jon Arne Grini KLP 1:47:06 +26:13
178 8171 Hallgrim Sagen Korsvoll 1:47:27 +26:35
179 8277 Hugo Fredly Norconsult BIL 1:47:34 +26:41
180 10139 Frode Olsvoll   1:47:41 +26:49
181 8063 Per Dave Holtung Milslukern Sport 1:47:48 +26:56
182 20073 Anders Hov Lommedalens IL/Storebrand 1:47:51 +26:59
183 11041 Stein Olav Febakke   1:47:54 +27:02
184 7129 Eilert Bjerkan Frosta Il 1:47:58 +27:05
185 5247 Asle Finnesand   1:47:59 +27:07
186 8169 Gorm Nakstad Yara 1:48:01 +27:09
187 10071 Kristian Inderberg   1:48:02 +27:09
187 10122 Roger Mikalsen Team MATAKI 1:48:02 +27:10
189 9073 Tam Nygen Norges Bank idrettslag 1:48:14 +27:22
190 4003 Per Erik Austad Hydro Oslo BIL / Fossum IF 1:48:21 +27:29
191 8119 Pål Skyvang   1:48:30 +27:37
192 11002 Gaute Haga Andersen   1:48:31 +27:39
193 14152 Henning Herregården MOT GYM 1:48:33 +27:40
194 6136 Evgenij Rybak   1:48:36 +27:43
195 7133 Per Kristian Haug Bækkelagets SK 1:49:03 +28:10
196 10101 Jarle Viken Lauvålien   1:49:15 +28:22
197 4125 Geir Magne Vestby Hamar IL triatlon 1:49:35 +28:42
198 4088 Trond Opsal MjøsSki 1:49:47 +28:55
199 16162 Stig Rune Samuelsen   1:49:49 +28:56
200 8114 Trond Røstadstuen Eina Sk 1:49:57 +29:04
201 6060 Roger Roll Gulbrandsen   1:50:01 +29:08
202 9164 Patriq Backlund Mad Runners 1:50:31 +29:39
202 7081 Knut Nåtedal IL Ivrig 1:50:31 +29:39
204 6234 Anders Tronbøl SpareBank 1 Østlandet 1:50:47 +29:55
205 6072 Øystein Haug   1:51:09 +30:16
206 8045 Espen Gikling-Bjørnå Nofima 1:51:16 +30:24
207 12150 Dag Hjerpseth Team Sportsmanden 1:51:24 +30:32
208 7177 Alexander Minge Thøgersen   1:51:46 +30:53
209 3257 Andreas Larsen   1:51:52 +31:00
210 7030 Ralph Fosse Forsvaret 1:52:14 +31:21
210 6084 Sigmund Henriksen Bjerke IL Ski team vintersport 1:52:14 +31:21
212 5012 Thomas Bjerkvoll Rye 1:52:15 +31:23
213 6203 Pål Harald Fagertun Slemdal   1:52:17 +31:25
214 6096 Mass Anders Hus LYNX Advokatfirma DA 1:52:22 +31:29
215 5169 Øyvind Kristoffersen Trollveggen Triathlon Klubb 1:52:23 +31:30
216 11079 Erik Berger Husem Team Knusem 1:52:26 +31:33
217 10144 Ulf Prestegård Best før fest 1:52:29 +31:37
218 10163 Tore Solem ØSTO Ortopedisenter as 1:52:33 +31:41
219 8189 Jørgen Steen Last Horse Runners/SKD 1:52:49 +31:57
220 13173 Bjørn Erik Walle   1:53:07 +32:14
221 7126 Roar Aasland Kongsberg IF 1:53:25 +32:33
222 14013 Bjørn Breistein Bergen Løpeklubb 1:53:28 +32:35
223 9003 Eirik Annexstad Asker Skiklubb 1:53:41 +32:48
224 6202 Tor Skurdal   1:53:44 +32:52
225 7090 Magne Rosnes   1:53:47 +32:55
226 7033 Bjørn Tore Furset Fursetgruppen 1:53:53 +33:01
227 8000 Ole Petter Akerholt   1:54:47 +33:55
228 5171 Jon Aksel Svensson Tirsdagsintervallen & Aibel 1:54:51 +33:58
229 14113 Øyvind Tangen Løp for livet 1:55:06 +34:13
229 9187 Pål Heldaas Aktiv mot kreft 1:55:06 +34:14
231 11045 Brynjar Foss Aktiv mot kreft 1:55:29 +34:37
232 3009 Ole Johan Berg Statoil BIL 1:55:32 +34:39
233 10038 Hans Morten Evjen Orkdal il 1:55:41 +34:49
234 10203 Kjetil Kvendseth Brunvoll 1:55:55 +35:03
235 7047 Knut Hodnebrog Blomsterringen 1:56:03 +35:10
236 12007 Thomas Bergli Bøleråsen tråkkelag 1:56:06 +35:13
237 11102 Jan Erik Hovland Vind IL 1:56:18 +35:26
238 10074 Tore Opheim Team Gjøkeredet 1:56:36 +35:44
239 7205 Torkild Skjærbekk Stange 1:56:38 +35:45
240 11094 Stig Rune Kroken Solstad Racing 1:56:40 +35:48
241 9120 Kjell Arild Bekkelund Tine brumunddal 1:56:59 +36:07
242 8129 Frode Tofastrud Fjellfoten SK 1:57:02 +36:10
243 13013 Henning Borgen   1:57:12 +36:19
244 10251 Tom Jørgen Gundersen-Lindholm Team Maxim 1:57:13 +36:21
245 10173 Audun Torbjørnsen ILVestringen 1:57:50 +36:58
246 18139 Arne Sørtun Jondal il 1:57:56 +37:03
247 16235 Kjetil Husøy   1:57:57 +37:05
248 1109 Morten Parthaugen Torpa Ski 1:58:21 +37:29
249 6274 Tor Ketil Grøndal Olsen   1:58:25 +37:32
250 2199 Trond Grønnerud   1:58:30 +37:38
251 7021 Ketil Borgvin Dørre   1:58:40 +37:47
252 6066 Pål Vegard Hagen   1:58:48 +37:56
253 5048 Per Ivar Hoelsengen Raumnes & Årnes IL 1:58:49 +37:57
254 6272 Ole Kristian Lona   1:59:15 +38:22
255 11203 Svein Venjum Uiobil 1:59:22 +38:30
256 6244 Sverre Torjuul Nittedal IL 2:00:13 +39:21
257 10062 Bjørnar Holm Joggegjengen 2:00:16 +39:24
258 20164 Guttorm Tomren   2:00:22 +39:29
259 9006 Peder Arntzen Fossum IF 2:00:26 +39:33
260 11058 Roar Danielsberg Veldre løkendalen trimforening 2:00:27 +39:35
261 9158 Eirik Næss   2:00:31 +39:39
262 9156 Martin Lundring   2:00:38 +39:46
263 15268 Gustav Waagø   2:01:05 +40:13
264 14151 Remi Henriksen Lillehammer ck 2:01:17 +40:24
265 15052 Stig Jarle Grønlund   2:01:53 +41:00
266 7200 Ben Saatvedt XO BIKERS 2:02:35 +41:43
267 12023 Bjørnar Henden Kvam IL 2:02:42 +41:50
268 14228 Einar Hovden Ihle Idrettslag 2:02:57 +42:05
269 19151 Per Olaf Steinsland   2:03:07 +42:14
270 10206 Atle Mathisen Pizzanini 2:03:11 +42:19
271 14061 Trond J Lindman Service Satellites 2:03:13 +42:21
272 15006 Frode Arntzen   2:03:31 +42:39
273 12103 Tord Ekeland Kværner 2:03:52 +42:59
274 18087 Ingar Leiksett   2:04:45 +43:53
274 8126 Christian Svenkerud Vaaler IF Team Solør Ski 2:04:45 +43:53
276 6065 Erik Hagen   2:04:55 +44:02
277 8159 Ingar Bugge Bratseth As 2:04:56 +44:03
278 10108 Erik Loen Team Loen 2:05:13 +44:20
279 17124 Norgils Eik-Nes Sport 1 Gruppen 2:05:45 +44:53
280 13197 Lars Petter Krog Marker sykkelklubb 2:05:46 +44:54
281 17125 Torbjørn Eik-Nes Sport 1 Gruppen 2:05:49 +44:57
282 14164 Waldemar Rode NLA bedriftsidrettslag 2:06:10 +45:17
283 8082 Tore Kristiansen   2:06:16 +45:24
284 17077 Roger Steinnes Indre Steinnes villsaulag 2:06:25 +45:32
285 9088 Andreas Skaugen DNB Real Kikut 2:06:28 +45:36
286 17174 Einar Riddervold   2:06:32 +45:39
287 11095 Håvard Klokkerud   2:06:55 +46:02
288 6058 Atle Grønmyr Team Håpløs 2:06:58 +46:06
289 15028 Mads Hansen-Møllerud Grue IL 2:07:32 +46:40
289 14003 Paul Anzjøn Team Norgesgruppen/Follo SK 2:07:32 +46:40
291 14021 Morten Christiansen   2:07:37 +46:45
292 17097 Jan-Øivind Gressnes Muruvikingan Løpeklubb 2:07:42 +46:50
293 17075 Ole Morten Småøien Schneider Electric BIL 2:08:25 +47:32
294 17115 Bjørn Fredrik Drangsholt   2:08:27 +47:34
295 14269 Stig Hansen Aftenposten 2:08:29 +47:36
296 10068 Per Ståle Hørte Først i mål 2:08:41 +47:48
297 14079 Øyvind Nordstrand Ottestad 2:09:51 +48:59
298 7076 Odd Arild Maarud   2:10:31 +49:38
299 10018 Rolf Gjøen Torvikbukt IL 2:10:35 +49:43
300 11242 Thomas Lensby   2:11:13 +50:21
301 14183 Roger Ingdal Ingdal Locos 2:11:31 +50:38
302 12130 Andre Tisthamar Førde CK 2:11:42 +50:49
303 10220 Rune Heide Team Galskap 2:11:44 +50:51
304 14044 Christian Høvik   2:12:02 +51:10
305 7193 Ole-Andreas Pettersen Sortimo AS 2:12:14 +51:22
306 17112 Oddvar Ådnanes   2:12:29 +51:37
307 11253 Rune Pettersen SK Løype 2:12:50 +51:58
308 14014 Egil Bremnes NLPOOL 2:13:15 +52:22
309 18052 Trond Hansen   2:13:17 +52:25
310 18170 Spencer Mellum   2:13:35 +52:42
311 7173 Sølve Lysevold Orkdal il 2:13:48 +52:56
312 8117 Trond Erik Skogan Tynsets Running Men 2:13:59 +53:06
312 9096 Rune Sæther TILLER 2:13:59 +53:07
314 18018 Haakon Blakli RunDoffenRun 2:14:00 +53:08
315 16063 Ole Chr. Halvorsen Rubin Medical 2:14:22 +53:30
316 18156 Håvard Andre Aalmo   2:14:58 +54:06
317 8147 Rune Øverlie Nyborg Smerteforening 2:15:16 +54:23
318 11119 Roar Moen Team Sportsgutta 2:16:12 +55:20
319 6231 Erland Tomtsveen   2:16:54 +56:02
320 6013 Martin Asp   2:17:03 +56:10
321 17175 Paal Erik Hagen Tasta omeng sykkelklubb 2:17:11 +56:19
322 14090 Svein-Erik Rogneflåten   2:17:20 +56:28
323 14167 Øystein Solem IL NANSEN 2:18:13 +57:21
324 11220 Kyrre Øygarden   2:18:14 +57:22
325 14260 Knut Magne Mork Spenncon Rail AS 2:18:21 +57:29
326 12082 Kristian Dalen Vaaler IF 2:19:14 +58:21
327 19218 Erling Gjøystdal   2:19:51 +58:59
328 19141 Carl Petter Simonsen   2:20:32 +59:40
329 5063 Steinar Amundsen Kolbergsrud GK Aktiv 2:20:59 +1:00:07
330 16061 Sven Arne Wright Hagen   2:21:03 +1:00:10
331 10180 Stig Einar Vildåsen Eina Sk 2:21:31 +1:00:39
332 18188 Frank Dyrkolbotn   2:21:49 +1:00:57
333 10024 Knut Bårdseth Vang skiløperforening 2:21:50 +1:00:57
334 10147 Øyvind Rideng Bærum Skiklubb 2:22:46 +1:01:53
335 7102 Paul Solberg   2:22:56 +1:02:04
336 12133 Stein Gudmundset Buldrehallen Ålesund 2:23:55 +1:03:03
337 19086 Øyvind  Landa   2:24:05 +1:03:13
338 20129 Atle Olaisen   2:24:24 +1:03:31
339 16053 Atle Gran   2:25:11 +1:04:18
340 11018 Roger Nondal   2:25:24 +1:04:32
341 11131 Tore Nondal   2:25:32 +1:04:39
341 15095 Bjørn Kjelland Veien Tilbake 2:25:32 +1:04:40
343 19178 Svein Roger Westengen   2:25:54 +1:05:01
344 19111 Thor Willy Nygård Kvikkstepp 2:26:22 +1:05:29
345 9118 Jens Petter Kjelsnes FloraCK 2:27:30 +1:06:38
346 17145 Thor Olav Lystad Veien Tilbake 2:27:51 +1:06:59
347 12171 Håkon Fosshaug Holst Veien Tilbake 2:28:31 +1:07:38
348 18082 Tommy Klokkerud   2:28:35 +1:07:43
349 17005 Thomas Bergestad Trimklubben slekta 2:28:47 +1:07:54
350 15041 Morten Ausland Eriksen   2:29:09 +1:08:16
351 20016 Robert Bjørkvik Schneider Electric BIL 2:29:28 +1:08:35
352 20124 Roy Nordanger Liverpool 2:30:57 +1:10:05
353 20091 Per Kolseth   2:34:13 +1:13:20
354 18096 Morten Moen Itema B.I.L. 2:35:28 +1:14:36
355 17072 Tommas Skretting   2:38:47 +1:17:55
356 14045 Thomas Høvik   2:39:35 +1:18:43
357 6163 Morten Nygård   2:39:45 +1:18:53
358 17189 Per Seljevik TFL 2:42:56 +1:22:04
359 20122 Arne Kristian Nogva   2:44:56 +1:24:04
360 7226 Rolf Storsveen   2:45:33 +1:24:40
361 18176 Håkon Tøfte Fredrikstad kommune 2:45:42 +1:24:49
362 18101 Tom Erik Norkvist Lehnsmannstomta 2:48:44 +1:27:51
363 16156 Christian Rønning Nordøy IL 3:02:43 +1:41:50
364 10033 Fredrik Engsvik Først i mål 3:03:05 +1:42:13
365 15099 Hans Rickard Jørgensen Kirkens bymisjon Drammen 3:03:33 +1:42:40
366 19034 Ole Døhlen   3:06:38 +1:45:46


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +