Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Menn 50-54 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 81 Henning Røberg Nittedal IL 1:20:06,9 +0:00
2 69 Jon Per Nygaard FIK Ren-Eng 1:20:07,0 +0:00
3 99 Bjørn Ole Vassbotn Volda 1:21:04,6 +0:58
4 157 Ulf Holberg Det gyldne triangel 1:21:22,7 +1:16
5 123 Vegard Fluge Samuelsen   1:21:39,2 +1:32
6 106 Jon Øxnevad Norconsult BIL 1:21:46,5 +1:40
7 105 Geir Øvergård Trysilgutten 1:22:57,5 +2:51
8 1087 Paal Mork   1:25:40 +5:34
9 3060 Erik Jordahl   1:25:56 +5:50
10 19 Gunnar Eiterjord il skjalg 1:26:02,9 +5:56
11 2258 Tommy Olsen Ottestad IL 1:26:43 +6:37
12 1220 Tor Michelsen Byåsen 1:27:47 +7:41
13 1021 Anton Bueie Lier IL 1:27:52 +7:46
14 1031 Jan Richard Eriksen Asker Sk 1:28:14 +8:07
15 1203 Kåre Ulevåg   1:29:00 +8:53
16 1114 Hans Tore Riibe Hamar Skiklubb / Norsk Tipping 1:29:08 +9:01
17 1015 Geir Ola Botnan SIEMENS BIL 1:29:16 +9:10
18 1151 Morten Sørtømme Hovin il 1:30:16 +10:10
19 2087 Jan-Ivar Lillebråten sjårdalen il 1:30:22 +10:15
20 1044 Frank Grønvold Lillomarka skiklubb 1:30:48 +10:41
21 1128 Jørn Schrøder Sk Vidar 1:31:29 +11:22
22 2092 Olav Lund   1:31:35 +11:29
23 1039 Thomas Haug Fraurud PWC Bil 1:31:38 +11:32
24 1132 Sigmund Skar Naprapatlandslaget Skien 1:31:57 +11:51
25 1088 Tor Murvold Promis 1:32:12 +12:06
26 2063 Jan Hovde Norgesgruppen. 1:32:39 +12:33
27 2030 Frode Andre Evensen Oslofjord Triatlon 1:32:48 +12:42
28 3120 Håkon Skrindo Gol Il 1:32:53 +12:46
29 2109 Lars Myhre   1:33:06 +12:59
30 4198 Helge  Veslestaul IL Dyre Vaa 1:33:15 +13:09
31 2072 Per Martin Johansen FYK 1:33:27 +13:20
32 2051 Hallgeir Haug Lyn Ski 1:33:33 +13:27
33 3163 Håkon Amb Team fønix 1:33:38 +13:32
34 2210 Terje Bjerkrheim Høland IUL Team Bjerkrheim 1:33:40 +13:34
35 6185 Truls Raastad   1:33:41 +13:34
36 2018 Sturle Brustad Beina fulle av spring 1:33:43 +13:37
37 2105 Arve Mjelde Team Sportsmanden 1:33:46 +13:39
38 1229 Jo Helgestad Hamar Skiklubb 1:33:58 +13:52
39 2112 Jan Møllerhaug Isfjorden IL/Team PartnerPlast 1:34:35 +14:29
40 4148 Ragnvald Grotli Gjelleråsen IF Skigruppe 1:34:36 +14:30
41 4182 Tom Røise MjøsSki 1:35:00 +14:54
42 3102 Erik Ramsrud   1:35:29 +15:23
43 4068 Peter Lohk   1:35:45 +15:38
44 2270 Arne Løkkebø Eikefjord IL 1:36:20 +16:14
45 2116 Leif Nordland HSI 1:36:23 +16:17
46 5037 Kjetil Hansen Hamar politi 1:36:34 +16:27
47 3180 Rolf Berg   1:36:45 +16:39
48 8166 Ole Hoem Svett&Mett Raufoss 1:36:58 +16:51
49 4134 Håkon Andersen   1:37:12 +17:05
50 6100 Jan Erik Hyllseth Soon Triathlonklubb 1:37:33 +17:27
51 2163 Svein-Olav Torø   1:37:51 +17:45
52 2067 Åge Walter Inderdal   1:38:00 +17:53
53 2192 Eivind Senneset Flora Ck 1:38:02 +17:55
54 1046 Erlend Gundersen Ullensaker Cykleklubb 1:38:06 +18:00
55 2073 Trond-Egel Johansen Lørenskog friidrettslag 1:38:12 +18:06
56 5231 Asgeir Fløtlien Brøttum IL 1:38:18 +18:11
57 4137 Jørn Gunnar Kleven Puddingkillers 1:38:33 +18:26
58 3194 Erik Solberg Drøbak Frogn IL Ski 1:38:37 +18:31
59 4032 Eivind Fosheim Vestre Slidre IL 1:38:39 +18:33
60 3147 Morten Vestvik Team Sportsmanden 1:38:42 +18:35
61 3065 Lasse Kjenner Eiker Kvikk IF 1:38:47 +18:41
62 4029 Trond Martin Flatemo Forsvaret 1:38:49 +18:43
63 5046 Stig Hernholm Skagerrak Sportsklubb 1:38:51 +18:45
64 7155 Per Ove Marthinsen Eidsvoll Sykkelklubb 1:38:52 +18:46
65 3154 Bjørn Espen Aase Vang skiløperforening 1:38:59 +18:53
66 4215 Harald Klæbo Lillehammer skiklubb 1:39:04 +18:58
67 2008 Tim Victor Bennett SK Vidar / Kondis 1:39:08 +19:02
68 2080 Peter Knutzen   1:39:30 +19:24
69 6171 Carl Gunnar Orset Torvikbukt IL 1:39:31 +19:24
70 2127 Stein Randby Sørum IL 1:39:33 +19:26
71 3191 Severin Myrbakken Stor-Elvdal Skiklubb 1:39:38 +19:31
72 3199 Gard Edvard Skari Rustad IL 1:39:39 +19:33
73 3007 Ole Christian Bang Hamar Skiklubb 1:39:46 +19:39
74 3090 Ragnar Ness Posten & Bring BIL Trondheim 1:39:59 +19:52
75 2208 Tor Bergene Team Kollentoppen 1:40:03 +19:57
76 5177 Geir Christian Melen   1:40:17 +20:11
77 2049 Gunnar Haraldstad Team mosjon 1:40:19 +20:12
78 5049 Roger Malvin Hole Velledalen IL 1:40:35 +20:28
79 2138 Reidar Seim Hamar Skiklubb 1:40:46 +20:40
80 3144 Rune Veie Aker BP BIL 1:40:51 +20:44
81 4083 Roar Nylende Ottestad IL 1:41:02 +20:56
82 4175 John Vestengen Nittedal Banquet Racers 1:41:07 +21:01
83 3177 Anders Vikholt Skiflygerne 1:41:20 +21:14
84 2229 Svein Sælid Storebrand Sport 1:41:26 +21:20
85 6210 Bjørn Magne Solhaug Hvam IL 1:41:37 +21:30
86 4035 Per Grøan Moelven IL/Gubbetrim 1:41:42 +21:36
87 7222 Kjell Esben Haug   1:41:46 +21:40
88 3184 Per Halvorsen Nittedal IL 1:41:59 +21:52
89 2191 Erland Rønning Harestua IL 1:42:19 +22:13
90 453 Kåre Nerem Emblem IL 1:42:21 +22:14
91 8177 Trond Henning Sveen Lillehammer Skiklub 1:42:25 +22:18
92 7186 Espen Frøyland Koll 1:42:29 +22:22
93 5007 Jonas Behrendt   1:42:38 +22:32
94 4081 Arild Nielsen Byggeindustrien/ www.bygg.no 1:42:40 +22:33
95 5209 Arild Hagen Halmsås og Omegn skila 1:42:53 +22:47
96 6012 Tor-Arne Arnesen   1:42:59 +22:52
97 4011 Vidar Bjerke Kafteins Corner 1:43:02 +22:56
98 5139 Ketil Arntzen Ck Øst 1:43:07 +23:00
99 4049 Gjermund Husøy Innfjorden IL 1:43:20 +23:14
100 2001 Per Anchersen UNIT4 BIL 1:43:33 +23:26
101 9127 Mentz Arild  Kleven NORTURA 1:43:41 +23:35
101 3214 Arild Aspen Heidal IL 1:43:41 +23:35
103 9004 Runi Arantsstovu Team Færøyene 1:43:50 +23:44
104 6212 Kristian Steinshylla Byneset il 1:43:51 +23:45
105 2170 Trond Wefring Florø 1:43:53 +23:47
106 4152 Hans Rognlien Østre Toten Skilag 1:43:58 +23:51
107 4188 Wiggo Gundersby TEAM FÆLINGBYGDA 1:43:59 +23:53
108 3078 Odd Løset   1:44:05 +23:59
108 16041 Alf Magne Foss Lillehammer ck 1:44:05 +23:59
110 5051 Jan-Egil Husby HUSBY BRUK 1:44:15 +24:08
111 5121 Frode Espen Wannebo Oslo kommune BIL 1:44:21 +24:14
112 8077 Håvard Kalvåg VFL 1:44:26 +24:19
113 6038 Olav Engebråten Rustad IL 1:44:35 +24:28
113 6167 Runar Ofrim Skiforeningen 1:44:35 +24:29
115 9122 Tom Kåre Borge Romerike Runners Team 1:44:55 +24:48
116 6243 Thor Anders Vesterås Varde IL 1:45:04 +24:57
116 6129 Roger Kylgård Bjønndal Sporting Team / TFC 1:45:04 +24:58
118 5127 Inge Øyen Forsvaret 1:45:06 +25:00
119 6102 Jostein Jensen Eidsberg Sparebank BIL 1:45:07 +25:01
120 7231 Roger Vethe   1:45:18 +25:11
121 5176 Steinar Kristoffersen Trollveggen Triathlon Klubb 1:45:21 +25:14
122 7038 Erland Gulbrandsen Rustad IL 1:45:35 +25:29
123 2024 Lars Dehlimarken Hadeland CK 1:45:49 +25:43
124 13163 Asle Johansen Larsnes 1:45:57 +25:50
125 4051 Bjørn Instanes Varegg 1:46:22 +26:15
126 7182 Paal Sørensen   1:46:27 +26:21
127 5159 Ingjald Sørhøy Rustad IL 1:46:38 +26:31
128 7094 Svein Erik Salthe Canon 1:47:00 +26:54
129 6230 Knut Toftemo Esko-Graphics Kongsberg 1:47:03 +26:56
130 3135 Fred Tjernsli SK Rye 1:47:25 +27:18
131 9104 Gjermund Tøstiengen Åsbygda IL 1:47:45 +27:39
132 8230 Jon David Haugse Fossum IF 1:47:46 +27:40
133 7054 Ingar Jensen Team Fjella 1:47:51 +27:45
134 11262 Per Olav Bakken Toten-Kranken CK 1:48:26 +28:19
135 6080 Svenn Arne Heian SPIL Sandefjord Politiidrettslag 1:48:30 +28:23
136 10264 Morten Rønning Team fønix 1:48:31 +28:24
137 7184 Edvind By Bynest IL 1:48:38 +28:32
138 5238 Bjørn Sandness Østlandets Blad 1:48:42 +28:36
139 7165 Thor Venstad Ikomm AS 1:49:09 +29:03
140 7219 Hans Olav Hamran Koll 1:49:10 +29:04
141 10077 John Erling Jerstad Emblem IL 1:49:16 +29:10
142 7148 Jon Terje Holtan   1:49:18 +29:12
143 2099 Andre Marhaug   1:49:39 +29:32
144 10172 Helge Sætre Holmen IF / Team C3C 1:49:41 +29:34
145 8086 Jon P. Lange   1:49:53 +29:47
146 12089 Tom Kåre Kleven Fluberg Skiklubb 1:49:58 +29:52
147 8004 Morten Andreassen TFL 1:50:00 +29:53
148 3213 Jan Otto Nordeng   1:50:05 +29:59
149 10221 Tore Horgen Buskerud Ferdigplen as 1:50:06 +30:00
150 8034 Geir Enersen RISØR IL 1:50:24 +30:18
151 10027 Odd Johan Dalberg   1:50:27 +30:21
152 9058 Kjetil Lundberg Salto Systems Nordic 1:50:34 +30:27
153 7106 Kåre Storbråten Rustad IL 1:50:35 +30:28
154 14007 Morten Bekkestad Sørum IL 1:50:38 +30:32
155 6250 Erik Westnes Rye 1:50:48 +30:42
156 11274 Terje Ryggvik   1:51:11 +31:05
157 5240 Olav Emilsen   1:51:21 +31:15
158 7209 Svein Olav Stranden Team Råskinn 1:51:27 +31:20
159 8124 Tore Eivind Sveen Jardar IL 1:51:38 +31:32
160 3080 Pål Marthinsen Skye 1:51:46 +31:39
161 14097 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen   1:52:04 +31:58
162 7159 Hans Storli Budal IL 1:52:10 +32:03
163 11115 Kristian Mehus Holte Consulting 1:52:31 +32:24
163 6131 Odd Arild Volden IL Skauga 1:52:31 +32:25
165 17119 Paal Anders Strande Vikerfjell 1:52:40 +32:33
166 9027 Arve Grønvold DnB 1:52:42 +32:35
167 12056 Jørgen Røvig Soon Ski 1:52:57 +32:50
168 5068 Jan Erik Lia Team Lia 1:53:02 +32:56
169 5181 Miguel Da Luz   1:53:12 +33:06
170 10143 Rune Pettersen Aker Solutions 1:53:25 +33:18
171 8216 Arne Magnussen Nittedal 1:53:40 +33:34
172 8224 Tom Egil Snekkerhaugen Reinsvoll 1:53:47 +33:41
173 8036 Per Eriksson   1:53:48 +33:42
174 16260 Hans Petter Kiese If Frøy 1:53:54 +33:48
175 9024 Svein Fjeld FROSTVEIEN IL 1:53:59 +33:52
176 8019 Knut Erik Broen GK BIL 1:54:10 +34:03
177 7022 Vidar Eide Fjellhug/Vereide IL 1:54:31 +34:24
178 9177 Rune Gropen Konicaminolta 1:54:39 +34:32
179 13023 Svein Erik Fatnes Team Storm Sikkerhet 1:54:44 +34:37
180 6011 Jan Kåre Arnesen   1:54:48 +34:41
181 9076 Arild Orvedal VIK IL 1:54:56 +34:50
182 8157 Lasse Bertelsen   1:55:13 +35:06
183 3029 Lars Ingar Enebakk Skauga 1:55:47 +35:40
184 16249 Torstein Svergja Molde og omegn Idrettsforening 1:56:00 +35:53
185 6252 Leif Rune Willumsen   1:56:30 +36:23
186 10132 Terje Nordhagen Joggegjengen 1:56:32 +36:26
187 16205 Emil Arne Kleppe Gursken 1:56:34 +36:27
188 11178 Andrè Stensrud Veien Tilbake 1:56:44 +36:37
188 7009 Gunnar Berge Rustad IL 1:56:44 +36:38
190 5229 Arne Tormod Søraas Skauga 1:56:49 +36:42
191 3142 Haakon Utne Bøleråsen tråkkelag 1:57:10 +37:03
192 14042 Hans Jørgen Hopen Løp for livet 1:57:22 +37:15
193 10136 Sigmund Olsen Andebu IL 1:57:24 +37:18
194 9018 Emsud Dzelatic Flora Ck 1:57:41 +37:35
195 16049 Per-Roar Gjerde Marine Harvest 1:58:01 +37:54
196 14100 Terje Skjæret   1:58:02 +37:55
197 15010 Rune Bekkemoen KPIL 1:58:09 +38:02
198 7233 Leif Dybvig Fenstad Sportsklubb 1:58:16 +38:10
199 6076 Oddvar Haugen Hamar IL Svømming og Triathlon 1:58:17 +38:10
200 9069 Per Eldar Nakken Molde og omegn IF / Fylkesmannen i Møre og Romsdal 1:58:25 +38:18
201 3208 Stein De Lange Team VFL 1:58:43 +38:36
202 12157 Thor Martin Dahl   1:58:46 +38:39
203 12075 Arild Ulvestad Bunker Oil 1:59:09 +39:02
204 13160 Rune Gunnerød Flintjoggen 1:59:11 +39:04
205 10023 Petter Børkeeiet Asker Skiklubb 1:59:23 +39:16
206 9147 Frode Døsvik Lundamo IL 1:59:32 +39:25
206 9013 Tormod Bergerud   1:59:32 +39:26
208 13138 Svein Kumle Gjensidige Sport 1:59:34 +39:28
209 14227 Kjetil Berntsen   1:59:36 +39:29
210 15112 Thomas Kruse   1:59:47 +39:41
211 7048 Geir Holmsen Stovnerkameratene 1:59:53 +39:47
212 14200 Eivind Aaen Tynset 1:59:57 +39:50
213 11054 Roy  Gjertvik   2:00:17 +40:11
214 10013 Geir Bergheim Fossum IF - Genus BIL 2:00:22 +40:15
215 3190 Geir Olav Lisle Fet skiklubb/Team VFL 2:00:25 +40:18
216 15154 Bjørn Erik  Nordahl Skanska Aktiv 2:00:34 +40:28
217 12138 Morten Rudrud Kongsberg 2:01:06 +41:00
218 12107 Kjell Inge Waaler Aura Treningssenter 2:01:08 +41:01
219 16147 Lars Pettersson   2:01:34 +41:27
220 10210 Skjalg Sylte Stavheim Hexagon BIL 2:01:41 +41:34
221 15140 Rolf Endre Moen Sport 1 Strandtorget 2:01:45 +41:39
222 14255 Sverre Svendsen   2:02:45 +42:39
223 12148 Jon Håvard Brandvol Vinstra IL 2:02:48 +42:41
224 11098 Trygve Kristensen   2:02:51 +42:44
225 1129 Harald Borthen Singstad Romerike Ultraløperklubb 2:03:05 +42:59
226 11191 Jarle Sørhaug Thaugland 2:03:25 +43:18
226 11049 Eigil Gotaas   2:03:25 +43:19
228 14140 Halvor Bjørnbeth   2:03:49 +43:42
229 6014 Jon Backer BetonmastHæhre 2:04:08 +44:01
230 9184 Kåre Th. Claussen Veidekke BIL 2:04:17 +44:11
231 12091 John Rudi   2:04:27 +44:21
232 12037 Åge Haakonsen Akershus Elektro 2:04:31 +44:25
233 11038 Ove-Egil Eriksen Gjensidige Sport 2:04:33 +44:27
234 13011 Jo Bjørnstad   2:04:36 +44:30
235 9082 Roy Tore Sandnes Rauma Sykkelklubb 2:04:40 +44:34
236 12048 Tommy Lind Luftambulansen 2:04:51 +44:44
237 10055 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 2:05:26 +45:19
238 14176 Leif-Ståle  Engdahl Torvikbukt IL 2:05:33 +45:26
239 14189 Svein Olav Nygård   2:06:11 +46:04
240 9012 Jon Øyvind Bendiksen GRUNDFOS Norge AS 2:06:15 +46:08
241 7211 Erik Sønsterud Elkjøp 2:06:47 +46:41
242 14146 Jørn Petter Gjermundsen BilXtra 2:07:06 +47:00
243 19215 Reidar Bjerke   2:07:07 +47:01
244 14084 Øystein Olimb   2:07:14 +47:07
245 10170 Trond Sydskogen Tistedalen Friluftslag 2:07:22 +47:15
246 18119 Peter Schiellerup Geilo IL 2:07:24 +47:17
247 17079 Frank Roar Svendsen Kirkens bymisjon Drammen 2:07:26 +47:20
248 6196 Kjetil Simensen Storhamar vgs 2:07:30 +47:24
249 509 Tore Hukkelberg   2:07:51 +47:45
250 11033 Harald Kvalum   2:08:15 +48:09
251 10119 Roar Michelsen CDC RACING TEAM 2:08:25 +48:18
252 7083 Arne christian Olsen Drammensregionensbrannvesen 2:08:55 +48:49
253 14225 Øyvind Stevenson   2:09:02 +48:55
254 7065 Lars-Ketil Liane Fredrikstad Skiklubb 2:09:11 +49:05
255 9041 Rune Horgen Flora Ck 2:09:15 +49:08
256 17027 Frank Arne Hansen   2:09:22 +49:16
257 16023 Anders Falch Dahl SpareBank 1 SMN 2:09:28 +49:21
258 16164 Mohammad Nouri Sharikabad   2:09:38 +49:32
259 14060 Tore  Lien Team PartnerPlast/Vestringen IL 2:09:41 +49:34
260 16051 Bjørn Arild Gravrok Norconsult BIL 2:10:03 +49:57
261 3057 Fred Johannessen   2:10:11 +50:05
262 16076 Henrik Holmquist   2:10:20 +50:14
263 17036 Benny Jensby   2:10:28 +50:21
264 19008 Tommy Nilsson   2:10:46 +50:40
265 10246 Paul Caspari   2:11:10 +51:04
266 15125 Knut Atle Hoen   2:11:44 +51:38
267 5118 Øystein Undrum   2:12:03 +51:56
268 14172 Stian Westad   2:12:08 +52:01
269 6198 Jørn Viktor Sjaavaag Hurum CK Team Superselma 2:12:29 +52:23
270 17041 Olaf Julsrud   2:12:37 +52:31
271 14144 Dag Fossum   2:12:43 +52:36
272 18043 Ole Goplen Torpa IL 2:13:27 +53:20
273 17071 Christian Skattum   2:13:38 +53:32
274 7014 Anders Næstad Bjølseth Forsvaret 2:14:01 +53:54
275 11032 Tore Engelien   2:14:55 +54:48
276 12120 Robert Olsen Botne Skiklubb 2:15:04 +54:58
277 6049 Øystein Flagstad BIL Natura 2:15:07 +55:00
278 17188 Bjørn Mathisen   2:15:19 +55:12
279 13087 Arthur Krohn Ringdal Bunker Oil AS 2:15:44 +55:37
280 7210 Trond Svindal Fenstad SK 2:15:45 +55:38
281 15244 Jostein Torset Roterud IL 2:15:55 +55:48
282 18203 Jan Egil Gjørven Markane 2:16:25 +56:18
283 3166 Ola Hendseth IL Bonette 2:16:45 +56:39
284 17183 Jo Fenre   2:16:51 +56:44
285 17095 Tom Gravdal IL-ROS 2:17:05 +56:58
286 11164 Terje Sjøvold Obil 2:17:48 +57:42
287 5207 Knut Henrik Aas   2:18:03 +57:56
288 20151 Odd Arve Solheim Statoil BIL 2:19:49 +59:42
289 6138 Egil Lybekk   2:20:05 +59:59
290 18117 Mansour Saberi   2:20:14 +1:00:08
291 14251 Per Magne Hansen   2:21:15 +1:01:09
292 18005 Sveinung Austefjord   2:22:37 +1:02:30
293 19031 Bent Roger Danielsen   2:22:45 +1:02:39
294 17139 Kjell Haarr Liverpool er best 2:23:14 +1:03:08
295 11014 Bjørn-Olav Brelin Greensocks Oldstars 2:23:17 +1:03:11
296 16197 Dimitry Tsesmetsis R & D Racing Team 2:23:19 +1:03:13
297 15269 Arne Ødegård Festina Lente 2:25:03 +1:04:57
298 17118 Eyvind Røst Team VFL 2:25:07 +1:05:00
299 6162 Kåre Nygård Syvde IL 2:25:42 +1:05:35
300 17006 Frank Bergli Posten IF 2:25:46 +1:05:39
301 15132 Werner Martinsen   2:27:01 +1:06:54
302 19159 Hans Johan Sveen   2:27:04 +1:06:58
303 5050 Geir Holthe I.L.Frøy - Kalvåg sykkel 2:27:21 +1:07:15
304 14262 Bernt Wathne   2:28:35 +1:08:29
305 16256 Viggo Homble Sand Terrengsykkel 2:29:10 +1:09:03
306 19108 Kai Magne Rudshaug Nord-Odal IL 2:29:35 +1:09:29
307 17023 Morten Furuseth   2:29:55 +1:09:48
308 18175 Piers Smith Nordic Loss Adjusting 2:31:13 +1:11:06
309 19183 Arve Martin Øverlien RGV AS 2:32:26 +1:12:19
310 15231 Svenn-Ivar Myhre   2:34:58 +1:14:52
311 5186 Trond R. Hole Bækkelagets SK 2:35:21 +1:15:15
312 17012 Berge Bråthen   2:35:40 +1:15:34
313 19050 Øystein Guvåg Team Slow 2:36:19 +1:16:13
314 19083 Kjetil Krutnes   2:36:28 +1:16:21
315 7197 Rune Smittil   2:36:30 +1:16:24
316 18154 Ole Ørstvet   2:40:03 +1:19:56
317 18166 Trond Magne Gaaserud   2:40:06 +1:20:00
318 19099 Jo Inge Meisingset   2:43:47 +1:23:41
319 18077 John-Erik Johnsen   2:48:50 +1:28:44
320 5002 Torgeir E. Andersen Drammensregionens brannvesen 2:50:01 +1:29:55
321 17081 Bjørn Sveum Team Anthon 2:51:11 +1:31:04
322 6006 Jon Roger Andersen Gla’ Laksene 3:12:54 +1:52:47
323 20228 Patrik Hurtig   3:35:35 +2:15:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +