Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Menn 60-64 år

Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1115 Oddmund Roalkvam Stord IL 1:24:19 +0:00
2 1176 Vidar Ellefsen Milslukern Sport 1:27:49 +3:30
3 5194 Arne J. Mortensen   1:30:56 +6:38
4 3198 Jan Øyvind Schneider   1:33:36 +9:17
5 2061 Torstein Hole Emblem IL 1:33:40 +9:22
6 1052 Hans Ivar Hattestad   1:34:01 +9:42
7 2065 Bjørn Høiby Næroset.IL 1:35:32 +11:13
8 2088 Hans Lillesveen Furnes Skiløperforening 1:35:40 +11:21
9 5230 Arild Bjørdal Ørsta il 1:36:32 +12:13
10 2137 Geir Asbjørn Sandal Spjelkavik 1:37:56 +13:37
11 3221 Ove Pernes Rustad IL 1:39:03 +14:45
12 4171 Asbjørn Oppegaard Aurskog Høland Friidrettslag 1:39:31 +15:12
13 2268 Sven Lystad   1:39:33 +15:14
14 2145 Arne Skretteberg Modum FIK 1:39:38 +15:20
15 3116 Ketil Skogan   1:40:39 +16:20
16 3139 Espen Trøen Lillehammer Skiklub 1:40:53 +16:35
17 7037 Sverre Grøthe Veritas BIL 1:41:06 +16:47
18 5111 Roar Teige Varegg Fleridrett 1:41:09 +16:51
19 3243 Jan Erik Bakken Strandbygda il 1:42:06 +17:47
20 3096 Pål Aksel Næss PIL 1:42:14 +17:55
21 4149 Bjørn Knudsen Tidende 1:42:23 +18:05
22 6022 Geir Håkon Bjørnstad Asker Entreprenør 1:43:02 +18:44
23 4087 Trond Olsen Trysilgutten 1:43:05 +18:46
24 5045 Asle Helsing Evry 1:43:23 +19:05
25 4110 Ivar Stuan Nordbygda/ Løten Ski 1:43:31 +19:12
26 3151 Johan Aas Nordea 1:44:02 +19:44
27 5232 Rune Holmgren Eid IL 1:44:24 +20:06
28 5064 Arne Kolstad   1:44:26 +20:07
29 3247 Mads K. B Borge Bygdøy IL 1:45:09 +20:50
30 6271 Johannes Leirdal IL Kolbukam. 1:45:27 +21:08
31 7061 Ole Kjøs Vang Skiløperforening 1:45:28 +21:10
32 7113 Reidar Søbstad SK Rye 1:45:38 +21:19
33 4195 Joar Halseth Ogndal 1:45:43 +21:25
34 5052 Håvard Håkonsen   1:45:47 +21:28
35 11009 Frode Bergersen Hamar Skiklubb 1:46:00 +21:41
36 7015 Nils Bratberg Ottestad IL 1:46:48 +22:29
37 9075 Jan-Åge Nymoen Slåstad IL 1:46:53 +22:34
38 6227 Leif Thingsrud Lørenskog Fil 1:47:10 +22:51
39 8102 Knut Noremsaune Koll IL / EVRY 1:47:51 +23:32
39 5053 Geir Anders Jensen   1:47:51 +23:33
41 8060 Per Sigvald Hoggen Volda T og IL 1:48:02 +23:44
42 11136 Sigmund Olsen OlsenBand1-Kverneland Group 1:48:49 +24:31
43 5059 Steinar Jørgensen Team Baker Hansen 1:49:09 +24:50
44 11051 Lars Gangstad   1:49:22 +25:04
45 4235 Paul Halvorsen Trappefolket 1:50:07 +25:49
46 11171 Jann Slettebakk   1:50:19 +26:01
47 8029 Cato Dybdahl Svett&Mett 1:50:21 +26:02
48 14153 Frode Hjorth Phyton Pedal 1:50:33 +26:15
49 17113 Erland  Bakken Lensbygda Sportsklubb 1:50:42 +26:23
50 4112 Erling Svela Kondis 1:51:14 +26:55
51 12039 Åge Jensen Romerike Runners Team 1:51:49 +27:30
52 8142 Vegar Wedde Hauketo if 1:52:04 +27:45
53 11035 Tor Arne Engh   1:52:06 +27:47
54 9057 Rune T Lund Vang Ski / Veidekke BIL 1:52:24 +28:05
55 8253 Ketil Berge DnB 1:52:31 +28:12
56 6001 Paul Håkon Almås Hommelvik i.l. 1:53:04 +28:45
57 12004 Harald Barfod   1:53:50 +29:31
58 11066 Tom S Helgesen Statoil Tobil 1:53:52 +29:34
59 6023 Aasmund Bjørnstad   1:54:04 +29:46
60 6134 Lars Lien Veldre 1:54:14 +29:55
61 10054 Jon Helsingeng EATON 1:54:23 +30:04
62 10106 Geir Lien Team Lien Bil as 1:55:02 +30:43
63 14129 Oddvar Hellan   1:55:13 +30:54
64 9119 Arvid Inge Paulsen UIT-BIL 1:55:28 +31:09
65 10113 Leif Markseth Idun IL 1:55:53 +31:34
66 7077 Ivar Nerhoel Orkdal 1:56:47 +32:28
67 9112 Leif Øverland Rustad IL 1:57:32 +33:14
68 8172 Jarle Sandbakk   1:57:59 +33:40
69 15065 Rune Hatten   1:58:11 +33:52
70 10254 Kai Robert Jakobsen   1:58:21 +34:03
71 10058 Pål Hjorthol Lillehammer Skiklub 1:59:27 +35:08
72 13079 Gaute Opsahl Løpekameratene 1:59:33 +35:14
73 10036 Svein Evensen ConocoPhillips BIL 1:59:58 +35:39
74 11061 Roald Hansen Luftambulansen 2:00:49 +36:31
75 13176 Ivar Ragnhildstveit Veien Tilbake 2:00:54 +36:35
76 14213 Dagfinn Gundersen   2:01:18 +36:59
77 13135 Knut Asle Fiskerud Sopra Steria 2:01:27 +37:08
78 16206 Arne Wam   2:01:35 +37:17
79 13144 Petter Skalmerud   2:01:45 +37:27
80 12116 Tor Arne Langdal Egge IL 2:01:52 +37:34
81 9178 Gudmund Bakken   2:02:43 +38:24
82 14099 Ivar Skjerve Egge IL 2:02:56 +38:37
83 14259 Geir Løkken Lillehammer skiklubb 2:03:08 +38:49
84 495 Hans Olaf Kirkeng østbygdas idrettslag 2:03:52 +39:34
85 15081 Anders Homb   2:04:16 +39:57
86 16195 Lars Toftegaard   2:05:21 +41:02
87 14080 Roar Nyberget Lauvåsen SK 2:05:41 +41:22
88 16028 Jo Døhl Fossum 2:05:47 +41:29
89 15029 Morten Dahl Romerike Runners Team 2:05:52 +41:33
90 14240 Jostein Lie Hof Il 2:07:04 +42:46
91 13072 Thomas Meinich   2:07:37 +43:19
92 12153 Helge Johannessen TINE Kristiansand 2:07:47 +43:28
93 14205 Frode Ranhoff Njård 2:07:55 +43:36
94 14068 Nils Morten Minde UNIT4 BIL 2:08:25 +44:06
94 12033 Jon Hovden Toten treningssenter 2:08:25 +44:06
96 7019 Leif Damsgård   2:08:42 +44:23
97 15184 Roberto Robbemond Rockdoctors 2:09:24 +45:06
98 6113 Tor-Erling Johansen Fjell og sykkelservice 2:09:25 +45:06
99 14267 Jostein Kolberg Muruvikingan Løpeklubb 2:10:03 +45:45
100 14024 Karl E Dønnum   2:10:40 +46:21
101 13157 Bent A. Fevang   2:10:45 +46:26
102 14025 Jan Rudolf Eldrup ABA-TECH AS 2:10:52 +46:33
103 14032 Gunnar Flåten Aktiv mot kreft 2:11:30 +47:12
104 15214 Odd Henning Solhaug Enebakk 2:12:39 +48:21
105 15227 Ketil Stølen SINTEF 2:14:30 +50:11
106 7161 Geir Thoresen   2:14:40 +50:22
107 19027 Gunnar Carlsson   2:14:53 +50:34
108 18032 Frank Roger Eriksen Grue 2:15:37 +51:18
109 14214 Lars Hanstad Lillehammer Skiklub 2:15:43 +51:24
110 14086 Magnar Pedersen   2:15:48 +51:29
111 19020 Svein Erik Bredli   2:16:14 +51:55
111 8168 Øyvind Melvold Glåmdalen 2:16:14 +51:55
113 15174 Ivar Morten Prytz Glåmdal SK 2:19:03 +54:44
114 18152 Jan-Tore Ørmen   2:19:50 +55:31
115 8217 Trond Aaslid   2:21:23 +57:05
116 14041 Arne Hop Isfjorden IL 2:21:48 +57:29
117 13031 Ketil Grøttum Oracle 2:24:29 +1:00:11
118 17102 Jan Andreassen   2:25:39 +1:01:21
119 11072 Jan Petter Holst Telesport 2:26:26 +1:02:07
120 16178 Karl Gustav Solberg   2:28:23 +1:04:05
121 20113 Jostein Mamen   2:28:53 +1:04:35
122 19197 Per Walmsnæss Kletten runners 2:29:41 +1:05:23
123 16083 Stein Høyland   2:30:20 +1:06:01
124 18169 Tore Morten Jensen Team RW 2:32:24 +1:08:05
125 7149 Knut Karlsen Stranden IL 2:45:07 +1:20:48
126 15159 Henning Olsen Løten o-lag 2:59:34 +1:35:15
127 15156 Bjørn Nordgård Skogdjerv IL 3:07:00 +1:42:42
128 5183 Helmer Fjellvåg Team Badur 3:26:17 +2:01:58


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +