Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Menn 65-69 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 65-69 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 2132 Torstein Rudihagen Lillehammer skiklubb 1:35:31 +0:00
2 2188 Stein Kaasa   1:37:16 +1:45
3 2264 Haldor Hofset Tingvoll IL 1:39:35 +4:04
4 5110 Svein Anders Sørsdal Nokia 1:39:54 +4:23
5 7157 Jørn Willy Olafsen Tønsberg Triathlonklubb 1:41:18 +5:47
6 507 Per Gunnar Vasset Sparebanken Møre 1:41:33 +6:02
7 503 Torodd Lybeck   1:42:14 +6:43
8 2234 Edgard Ellertsen Nikkelverket 1:42:59 +7:28
9 502 Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 1:43:07 +7:36
10 2195 Kjell Berge Bærum kommune/Lørdagskameratene 1:45:48 +10:16
11 6123 Olaf Knai Hurdal IL 1:46:54 +11:23
12 6095 Bjørn Holmseth Trysil SK 1:49:07 +13:35
13 5047 Arvid Terje Hjelseth IL Bryn 1:49:31 +13:59
14 13083 Terje Pettersen Røa IL /Devoteam BIL 1:50:49 +15:18
15 10070 Tom Igelkjøn HSI - Haukeland Sykehus Idrettslag 1:50:51 +15:20
16 12010 Kjell Brodal Furnes Skiløperforening 1:51:18 +15:47
17 8001 Dag Amundsen UllKisa IL 1:51:30 +15:59
18 11273 Terje Redtrøen Tylldal IL 1:52:14 +16:42
19 8057 Arne Heimdal   1:52:37 +17:06
20 12084 Ole Edvard Gjerstadberget Slåstad i.l. 1:52:39 +17:07
21 6015 Gaute Bakken Bjerke IL 1:53:53 +18:22
22 11271 Petter Marum Lillehammer Skikub 1:54:13 +18:41
23 3209 Kristian Olav Mosdal Gimse IL 1:54:46 +19:15
24 9008 Bjørn Bakke vågå il ski 1:55:53 +20:22
25 11268 Frode Finne   1:56:00 +20:28
26 10003 Frank Antonsen Ringnes BIl 1:56:45 +21:14
27 6193 Freddie Schumann Stadsbygd il 1:56:58 +21:26
28 9042 Steinar Horn Torsdagsklubben 1:57:18 +21:47
29 9089 Morten Slette   1:57:26 +21:54
30 6251 Nils-Petter Wiik Driv IL 1:57:43 +22:12
31 2196 Oddvar Brå Leik IL 1:57:55 +22:24
32 11163 Alf Gunnar Bendiksen Lillehammer Skiklub 1:58:53 +23:21
33 13016 Torkild Bruun Botnan IL 1:59:04 +23:33
34 12093 Geir Sjaastad Cermaq 1:59:22 +23:50
35 490 Sverre Skalmerås Fjellørnen 1:59:28 +23:56
36 500 Jan Erik Bakåsmoen forestia Byggma 2:00:25 +24:54
37 505 Morten Kristiansen STATNETT 2:00:50 +25:18
38 5179 Einar Behrns Veldre Friidrett 2:01:05 +25:34
39 4166 Kjell Stuland Johansen Lokdriften JBIL 2:01:41 +26:10
40 10078 Frantz Johansen   2:02:06 +26:35
41 15254 Kåre Henning Vatvedt TTIF 2:02:08 +26:37
42 7172 Vebjørn Langlete   2:02:36 +27:05
43 412 Ole Terje Dahlsrud   2:03:24 +27:53
44 10093 Agnar Kvam   2:03:57 +28:26
45 14101 Tor Rasmus Skjærpe Sandnes IL 2:04:44 +29:13
46 10126 Peter Mykleset   2:05:30 +29:59
47 9166 Jarle Busterud Hernes 2:05:31 +30:00
48 423 Morten Hals Team Baker Hansen 2:05:39 +30:08
49 15225 Bjørn Ola Foss   2:06:47 +31:16
50 7107 Hermann M Storflor IL Dalebrand 2:06:50 +31:18
51 10073 Sverre Ingjer Blaker IL 2:07:19 +31:48
52 13165 Roy Pedersen   2:07:34 +32:03
53 15220 Gustav Stokkeland Ganddal IL 2:09:46 +34:14
54 14033 Sverre Fossen Lillehammer-Skiklub 2:10:00 +34:29
55 447 Hans Petter Lømo Kolbotn 2:10:16 +34:45
56 12060 Trond Sparling Therma Industri 2:11:33 +36:02
57 12065 Thor Svegården   2:11:38 +36:07
58 13119 Bjørn C Weydahl   2:11:46 +36:14
59 16175 Svein Smaadahl Trøgstad sk 2:16:18 +40:47
60 16098 Bård Kalvåg   2:17:10 +41:39
61 11023 Pål Christensen Inas 2:21:16 +45:45
62 16228 Gunnar Sevåg Friskis & Svettis 2:21:41 +46:10
63 17031 Magne Hoel Valldal IL 2:23:20 +47:49
64 14173 Roar Øverby Lillehammer Skiklub 2:23:52 +48:20
65 16207 Helge Wam Nesbygda IF 2:24:29 +48:58
66 18194 Rolf Kleiven Eidsiva 2:25:22 +49:51
67 18035 Per Arne Espeland Privat 2:27:39 +52:08
68 16006 Oddbjørn Bergheim Samhald IL 2:29:12 +53:41
69 16068 Trygve Haug Romerike Runners Team 2:29:23 +53:52
70 18161 Simen Horne   2:35:35 +1:00:03
71 506 Tore Brønnum Privat 2:51:21 +1:15:50
72 16119 Roar Løvf Åmot IF 3:02:42 +1:27:11
73 15059 Gustav Gaarder   3:07:00 +1:31:29