---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Kvinner 20-24 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 333 Hanne Mjøen Maridal Lillehammer IF 1:22:05,1 +0:00
2 347 Ine Skjellum Søndre Ål Sportsklubb 1:29:06,8 +7:02
3 7163 Lotte Lie SKATVAL SKILAG 1:33:16 +11:11
4 7158 Eline Grue Kvikne IL 1:35:50 +13:46
5 308 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 1:36:10,6 +14:05
6 337 Marthe Klausen Konnerud 1:37:40,8 +15:36
7 360 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelaget sportsklubb 1:38:03,8 +15:59
8 359 Ingerid Fredriksen IL Runar 1:38:15,8 +16:11
9 302 Eline Bergundhaugen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 1:38:50,7 +16:46
10 314 Sofie Kjus Huseby Heming 1:39:06,8 +17:02
11 12220 Victoria Vermelid OSI friidrett 1:40:28 +18:24
12 6169 Nora Nyborg Owren   1:40:32 +18:27
13 7133 Anna Elise Jevne ØTI / NMBUI Langrenn 1:40:46 +18:41
14 1239 Tonje Roaldstveit Vang Skiløperforening 1:40:56 +18:51
15 3239 Siri Østensen OSI langrenn 1:41:03 +18:58
16 366 Silja Hønsi VIK IL 1:41:13,1 +19:08
17 2048 Hanne Hegerberg   1:41:28 +19:23
18 8110 Ida Ervik Raaness   1:41:50 +19:45
19 12233 Elizabeth Bjelke Stein ASICS 1:42:19 +20:14
20 2232 Emma Skjoldli Bulken IL 1:42:32 +20:27
21 375 Vilde Christiansen NTNUI 1:45:05,6 +23:00
22 7173 Kamilla Nesset Saltermark NTNUI 1:45:08 +23:03
23 6141 Marte  Røkke   1:46:14 +24:09
24 7196 Mari Sverdrup Dombås il 1:46:46 +24:42
25 9098 Kristin Sandbæk   1:48:05 +26:01
26 4136 Heidi Syversen Fik Orion 1:48:12 +26:07
27 12150 Sara Græsli   1:48:21 +26:17
28 354 Franziska Skogsholm Åslia skilag 1:48:28,4 +26:23
29 6237 Lene Bækkevold Team fønix 1:48:50 +26:46
30 7161 Ida Emilie Herfoss Drangedal IL 1:49:01 +26:56
31 5198 Martine Slokvik Lyn Ski 1:49:48 +27:44
32 10020 Nikoline Asdøl IL Jardar 1:50:04 +28:00
33 11204 Silje Skjeggedal Thorsen   1:50:24 +28:19
34 10103 Kristin Loftsgarden IL Dyre Vaa 1:50:51 +28:47
35 11261 Frida Sæther NTNUI 1:51:01 +28:56
36 7123 Henriette Syversen Nes sportsklubb 1:51:09 +29:05
37 13234 Minda Hansen-Møllerud Grue IL 1:51:31 +29:26
38 11194 Nora Sørlien   1:52:14 +30:09
39 311 Eline Storvik Grønvold Hakadal IL 1:53:14,9 +31:10
40 15260 Hanna Horn Rønneberg   1:53:23 +31:18
41 6239 Guro Skari Berger Lillehammer OK 1:53:36 +31:31
42 11106 Helene Kollerud   1:53:38 +31:34
43 15015 Guro Høgbakken Andersen   1:55:12 +33:07
44 7009 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 1:55:17 +33:13
45 6142 Gry Beathe Hummelvoll Trøan Os IL 1:55:40 +33:35
46 10164 Elisabeth  Thorrud   1:56:21 +34:17
47 11170 Mari Elise  Rugland NTNUI 1:56:42 +34:38
48 14255 Karianne Antonsen Halmsås & Omegn 1:57:30 +35:25
49 8199 Sofie Vassbotn Volda T og IL 1:57:33 +35:29
50 15145 Serine Nergård   1:57:47 +35:42
51 13106 Aase Riise Smøla IL 1:58:06 +36:02
52 11172 Silje Rødahl   1:58:14 +36:10
53 8252 Anna Holstad BDO 1:58:16 +36:11
54 12171 Wilde  Thyholt   1:58:37 +36:33
55 1201 Oda Nerdrum Team XPND, Ringkollen Skiklubb 1:59:37 +37:32
56 11067 Tora Kristensen NIHI 1:59:41 +37:36
57 8049 Karianne Pedersen   1:59:52 +37:48
58 12006 Ida Avdal Lier Skiløberforening 2:00:53 +38:48
59 13160 Kristin Bjørgesæter   2:00:58 +38:54
60 3146 Ida Johanne Tyssebotn Odda Plast 2:01:03 +38:58
61 14092 Sigrid Moe   2:01:23 +39:18
62 13026 Mari Skrindo Gol Il 2:02:02 +39:57
63 12084 Inger Fredriksen  Njølstad OSI friidrett 2:02:58 +40:53
64 13103 Mari Rambøl   2:03:15 +41:10
65 12196 Eir Løkken Venneklubben 2:03:25 +41:20
65 12210 Ane Lodgaard Raufoss IL 2:03:25 +41:20
67 14040 Ingrid Gustavsen Sp. Kl. Nessegutten 2:03:50 +41:45
68 13031 Karoline Edøy   2:03:55 +41:51
69 12146 Juni Stavne   2:05:12 +43:08
70 16051 Frida Marie Engeset   2:05:52 +43:47
71 17193 Celine Wilhelmsen NTNUI 2:06:05 +44:00
72 12100 Malin Louise Joten Skog   2:06:09 +44:05
73 13260 Vilde Rolstad   2:06:29 +44:25
74 16141 Guro Rolstad   2:06:33 +44:29
75 14136 Anne Grong  Strid sp.kl Nessegutten 2:06:44 +44:40
76 13139 Anna Wollebæk   2:07:06 +45:01
77 13125 Marit Sveen Hamar Skiklubb 2:07:18 +45:14
78 14028 madelein foss   2:08:31 +46:26
79 20119 Helene Rønnekleiv Eriksen Stord IL 2:08:41 +46:36
79 14115 Karoline Arctander   2:08:41 +46:36
79 18057 Lina Hexeberg Hovden   2:08:41 +46:36
82 1217 Charlotte  Olsen   2:08:46 +46:41
83 12166 Line Fosheim Vestre Slidre IL 2:09:18 +47:13
84 8258 Anniken Braaten   2:09:37 +47:33
85 19168 Lykke Pernille Raunholm Stord IL 2:10:44 +48:39
86 17184 Ninni Joløkken Brodalen   2:11:22 +49:18
87 16027 vilde bjørseth   2:13:01 +50:57
88 14086 Vilde Ulfski   2:13:11 +51:07
89 10193 Magdeli Frantzen   2:14:11 +52:06
90 15186 Camilla Sevland Löplabbet 2:14:24 +52:20
91 16022 Claudia Marlene Dybwik Drøbak Frogn IL 2:14:53 +52:48
92 12063 Hilde Landsem Keysan   2:15:01 +52:56
93 19084 Hannah Green Lundberg   2:15:25 +53:20
94 13171 Maren Skyrud   2:15:28 +53:24
95 18177 Ingrid  Kvåle Faleide   2:16:01 +53:56
96 11121 Trine Larsen   2:16:03 +53:58
97 15193 Marianne Skogen   2:16:06 +54:02
98 16194 Line Lea Sivertsen   2:16:48 +54:44
99 15164 Mia  Pettersen Kongsberg Brann og Rednings idrettsgruppe 2:17:55 +55:51
100 10206 Soroor Talebpour   2:18:29 +56:25
101 15267 Celine  Karlsen   2:18:48 +56:43
102 3246 Caroline Broen   2:19:02 +56:57
103 17128 Emilie  Solberg Eidsberg IF 2:19:03 +56:59
104 17082 Elin Kolding   2:19:04 +56:59
105 17121 Oda Marie Raaden IL Mogutten 2:19:54 +57:49
106 16032 Nora Brudevold   2:20:31 +58:26
107 19031 Elise Furevik Stord IL 2:23:00 +1:00:55
108 18001 Ingrid Andreassen   2:23:46 +1:01:42
109 16133 Maren Lund   2:23:54 +1:01:50
110 19018 Synne Eggum Myrvang   2:23:58 +1:01:53
111 20139 Berit-Johanne Stokke   2:23:59 +1:01:55
112 15252 Hedvig Mia Maria Østrem   2:24:23 +1:02:19
113 15003 Ingrid Andersen Rockdoctors 2:26:45 +1:04:40
114 18212 Christine Meling   2:28:35 +1:06:31
115 17202 Sofie Hågensen Tverrelvdalen Il 2:29:09 +1:07:04
116 13087 Trine Lunde Fet IL 2:29:17 +1:07:12
117 11052 Tuva Fjellhøi   2:29:30 +1:07:26
118 18058 Nanna Hjeltgaard   2:32:15 +1:10:10
119 20182 Malin Granli   2:34:54 +1:12:49
120 15078 Kine Kleveland   2:35:03 +1:12:58
121 19108 Marte Rønes   2:35:57 +1:13:52
122 1108 Ida  Nordland Hillestad   2:37:45 +1:15:41
123 19165 Anne Dahn  Landrø   2:37:56 +1:15:52
124 19128 Siri Stubberud   2:41:05 +1:19:00
125 13240 Elisabeth Møllersen   2:43:30 +1:21:26
126 18038 Ylva  Fossan   2:45:21 +1:23:16
127 15054 Karoline Frantzen   2:49:07 +1:27:02
128 9236 Marie Berg Eiendomsmegler1 Midt-Norge 2:49:16 +1:27:11
129 15013 Charlotte Berger   2:50:06 +1:28:01
130 9233 Emilie  Martinsen   3:20:06 +1:58:01


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +