Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Kvinner 25-29 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 371 Thea Krokan Murud Søre Ål IL 1:17:57,2 +0:00
2 357 Runa Falch Sportsklubben Vidar 1:21:52,0 +3:55
3 367 Maiken Caspersen Falla Gjerdrum IL 1:22:47,9 +4:51
4 335 Astrid Brathaug Sørset Team Ingrid Kristiansen/ Team Braasport 1:25:42,6 +7:45
5 372 Ingeborg Kristine Lind Knipen Kneikelag/Milslukern Sport 1:26:27,3 +8:30
6 353 Karoline Næss Bjerke IL 1:29:02,0 +11:05
7 343 Anne Murvold Oslostudentenes IK - Friidrett 1:31:55,8 +13:59
8 7020 Frida Rose Bustad Skiforeningen 1:32:17 +14:20
9 350 Barbro Sætha LYN SKI Moseteråsen 1:32:48,4 +14:51
10 358 Karoline Wisløff Rud Rudskij Running 1:33:33,3 +15:36
11 370 Ingunn Andreassen Atna IL 1:36:54,7 +18:58
12 363 Elise Tveita   1:37:56,6 +19:59
13 4188 Isabell Lippert Aarhus 1:38:19 +20:23
14 2238 Marie Fornes Danielsen Gjerpen friidrett 1:39:34 +21:38
15 3218 Ina Berven   1:39:37 +21:41
16 352 Christina Forsberg   1:39:55,2 +21:58
16 12167 Andrea Frantzen Accenture 1:39:55 +21:59
18 9154 Julie Wessel Team Grua 1:40:30 +22:33
19 361 Zainab Al-Sultan BUL IL 1:40:44,9 +22:48
20 2227 Tonje Granne Kvale   1:42:06 +24:09
21 6043 Lena Flekke Bergesen   1:42:40 +24:44
22 10185 Hanne Tingelstad Tingelstad 1:43:21 +25:24
23 338 Hilde Losgård Landheim Tynset IF 1:43:54,5 +25:57
24 12133 Ingvild Forseth Sopra Steria 1:44:15 +26:18
25 4096 Sunniva Bratt Slette Storebrand Asset Management 1:44:33 +26:36
26 7241 Ulrikke Grav Rambøll 1:44:57 +27:01
27 11128 Ragnhild Grandetrø Team Ustjåren 1:45:22 +27:26
28 10124 Lise  Pettersbakken   1:46:18 +28:21
29 8262 Marthe Gruer   1:46:27 +28:31
30 12176 Astrid Skyrud   1:46:56 +28:59
31 9191 Elise Bryn   1:47:08 +29:12
32 9107 Ingvild Sofie Sundby Aukan Team Dueslaget 1:47:24 +29:27
33 10039 Kari Helene Frøilsie   1:47:32 +29:35
34 8058 Linn Ryen Mjøndalen IF 1:47:35 +29:39
35 8113 Miriam Sivertsen Eiendomsmegler1 1:47:41 +29:44
36 8260 Nora Friis-Vollan   1:47:47 +29:50
37 11084 Guro Aamlid   1:48:13 +30:16
38 8166 Gine Lundstein Etnedal 1:49:08 +31:11
39 374 Elise Rivenes Hagen LINK Mobility Group 1:49:17,8 +31:21
40 8008 Mari Melby Breum   1:49:24 +31:28
41 10048 Kjersti Owren Linnes Train hard, eat harder IL 1:49:33 +31:36
42 7167 Helene Mejdell NEMUS Kongsberg 1:49:59 +32:02
43 16048 Caroline Einen SINTEF Energi Bil 1:50:19 +32:23
44 11140 Camilla Marie Granheim Hesbøl   1:50:42 +32:45
45 6010 Mari Bergendahl Lyn Ski 1:50:44 +32:47
46 7229 Camilla Neegaard   1:50:45 +32:48
47 349 Aurora Elgesem   1:50:46,6 +32:49
48 12216 Mona  Narmo   1:50:54 +32:57
49 12215 Kari Gjerde Jørstad NOBIL 1:51:02 +33:05
50 9225 Ingrid Lange   1:51:49 +33:52
51 10217 Sandra Ekroll   1:52:34 +34:37
52 13248 Kine Barli Mjøsund   1:52:51 +34:54
53 13246 Marianne  Hovdal   1:52:52 +34:55
54 8042 Torill Haugset RENNEBU 1:53:04 +35:07
55 12079 Christine Morken   1:53:19 +35:22
56 14240 Hannah Roll   1:53:41 +35:44
57 9170 Inga Borud Advokatfirmaet Johnsrud & Co AS 1:54:18 +36:22
58 4007 Ragnhild Boldvik Gården Bootcamp 1:54:48 +36:51
59 13226 Heidi Skovdahl Deloitte BIL 1:54:58 +37:01
60 11258 Ida Sirevaag Tieto Norway 1:55:22 +37:25
61 9114 Ida Tiller   1:55:24 +37:27
62 11142 Helene Mohagen   1:55:59 +38:03
63 8020 Mari Hunderi Sætre BDO AS 1:56:14 +38:17
64 10106 Ellen Andrea Mathisen Raske briller 1:56:47 +38:50
65 11236 Siri Stensgård   1:57:19 +39:22
66 8019 Veronica Sivertsen   1:57:36 +39:39
67 10186 Tina Løkken Nilsgård   1:57:40 +39:44
68 14155 Karoline Thu Skjærpe   1:58:01 +40:04
69 11257 Mathilde Nymann   1:58:13 +40:16
70 14016 Anne  de Haan Currimus 1:58:45 +40:48
71 13114 Linna Schmidt oslostudentenes friidrett 1:59:16 +41:19
72 13195 Helle Krogstad Fornes   1:59:55 +41:58
73 10248 Mia Foss Birkeland CK Victoria 2:00:13 +42:16
74 7095 Marit Elise Mæhlum Brøttum Idrettslag 2:00:38 +42:41
74 10161 Vilde Nytrøen Aashaug   2:00:38 +42:41
76 8239 Inga Friis Norges Bank 2:00:57 +43:00
77 15222 Marlene Tallberg   2:01:14 +43:18
78 13218 Ida Sterud Stutlien Vest Torpa Ungdomslag 2:01:18 +43:21
79 12036 Frida Furset   2:01:26 +43:30
80 15046 Hege Eriksen Haug   2:01:41 +43:45
81 19157 Linnea  Carlsson   2:01:43 +43:46
81 10152 Guro Sterud Stutlien Vest-Torpa UL 2:01:43 +43:47
83 11265 Mette Hole Deloitte BIL 2:01:57 +44:00
84 8165 Maren Hågensen Åsbygda IL 2:02:27 +44:30
85 12085 Beate  Norheim VBIL 2:02:42 +44:46
86 15138 Marte Halvorsen   2:02:56 +44:59
87 15097 Tone Jamtveit Heddal IL 2:03:22 +45:25
88 12235 Hanna Mørreaunet Selvaag Team Grua 2:03:23 +45:26
89 6077 Martine Axe   2:03:48 +45:51
90 14206 Ida Holter   2:04:01 +46:04
91 11062 Heidi Schjerpen Aspen   2:04:11 +46:14
92 17229 Elise Halvorsen  Kollerud Mondå 2:04:14 +46:17
93 9081 Julie Nilsen   2:04:19 +46:22
94 5172 Anne Hennum   2:04:30 +46:34
95 16158 Guro Lomsdalen Næss   2:04:32 +46:35
96 10116 Emilie Narmo   2:04:33 +46:37
97 15020 Elisabeth Bones   2:04:53 +46:56
98 16152 Karoline Nilsen   2:05:07 +47:11
99 8022 Anette Kvernes Ellevold   2:05:37 +47:40
100 14034 Linda Øveraas   2:05:39 +47:42
101 13118 Thea Hoel Skaar   2:05:48 +47:51
101 14000 Katrin Abel   2:05:48 +47:51
103 13011 Maiken Bakøy   2:05:55 +47:58
104 10263 Siri Sandsengen Rogne il 2:06:13 +48:17
105 15094 Anneline Jacobsen   2:06:48 +48:51
106 13035 Tora Falck   2:06:50 +48:53
107 14164 Charlotte Gregersen   2:07:16 +49:19
108 9041 Kristin Holseth   2:07:17 +49:20
109 18003 marwa awadi   2:07:20 +49:23
110 5058 Guro Leirvåg   2:07:30 +49:34
111 13015 Julie Bergaust   2:07:38 +49:41
112 9064 Tina Larsen Ugla Runnersknee 2:07:45 +49:49
113 17070 Madeleine Hoskins   2:08:35 +50:39
114 15175 Astrid Marthinsen Timini Alumni 2:09:05 +51:09
115 17183 Marit Fjær Jacobsen   2:09:11 +51:15
116 19117 Sunniva R Skogland   2:09:23 +51:27
117 8086 Marit Synnøve Moltubakk   2:09:40 +51:44
118 11250 Andrea Hovind Kolstad Blaker IL 2:09:42 +51:45
119 17224 Tale Fredriksen   2:10:12 +52:16
120 8120 Mali Gederaas Kanstad   2:10:40 +52:43
120 17141 Kristin Yttri Synnes Valderøya 2:10:40 +52:43
122 14176 Ines Preuss   2:10:47 +52:51
123 15239 Sara  Vonheim Rex   2:11:22 +53:25
124 1216 Ragna Hove Rikheim Barry’s Bootcamp 2:11:29 +53:32
125 17133 Aina Stoss   2:11:32 +53:36
126 17174 Katrine Seel SINTEF 2:11:49 +53:52
127 9213 Mari Vatn   2:11:59 +54:02
128 14201 Kjersti  Hammershaug   2:12:00 +54:03
129 10049 Tonje  Hansen Raskebriller 2:12:02 +54:05
130 14131 Trine Beheim   2:12:10 +54:13
130 16143 Elin K. Evensen   2:12:10 +54:13
132 16104 Marie Hammer Iversen Østmarka OK/ Veidekke BIL 2:12:42 +54:45
133 11185 Yasmin Skinnehaugen Stenhaug   2:12:49 +54:52
134 6119 Ida Langlie Bjørkman   2:12:53 +54:56
135 15106 Martine Karlsen Ødegaard   2:13:09 +55:13
135 8009 Solveig Vuilliomenet   2:13:09 +55:13
137 10202 Oda Alexandra Engebretsen  Døvle   2:13:19 +55:22
138 11011 Kristiane Emilie  Berg   2:13:32 +55:35
139 11064 Sofie Granås Rambøll 2:13:35 +55:38
140 11268 Gunnhild Langdal   2:13:59 +56:03
141 12004 Ragnhild Børke Andresen   2:14:15 +56:18
142 13267 Ida Slaatsveen   2:14:51 +56:54
143 14147 Roosmarijn Van Velzen Currimus 2:14:55 +56:58
144 17234 Veronica Marie Olsen   2:15:16 +57:20
145 16216 Kristine  Strandhaug   2:15:24 +57:28
146 16197 Martine Elnan   2:15:29 +57:32
147 13259 Therese Hagquist   2:15:50 +57:53
148 16035 Kristine Bøhnsdalen   2:16:07 +58:10
149 14209 Benedikte Johnsen Monolitten CrossFit 2:17:17 +59:20
150 17171 Aase Melaaen   2:17:18 +59:21
151 11002 Hanne  Alsaker   2:17:36 +59:39
152 17228 Pernille Kloster   2:17:41 +59:44
153 5070 Katharina Maurstad   2:17:58 +1:00:01
154 17052 Oda  Hagen   2:18:25 +1:00:28
155 11235 Sofie Skeide Sandvik Sherpa Økonomi 2:18:42 +1:00:45
156 12203 Karoline Skjelsvik Eidsiva BIL 2:18:45 +1:00:48
157 18234 Ina Karsrud   2:19:10 +1:01:14
158 15147 Gry Nordeide Grønli   2:19:17 +1:01:20
159 11190 Hilde Juvik   2:19:44 +1:01:47
160 15214 Sara Oline Sydengen   2:19:47 +1:01:50
161 18066 Malin Lund Johannessen   2:20:28 +1:02:31
162 17179 Tonje Barkenes   2:20:31 +1:02:34
163 17012 Kaya Emilie Berge Fossum IF 2:21:50 +1:03:54
164 15010 Mathilde Berg-Olsen Drøbak/Frogn 2:21:53 +1:03:57
165 19120 Ellen Solberg   2:22:06 +1:04:09
166 18081 Vilde Roko Krogstie   2:22:23 +1:04:27
167 8154 Tove Olaussen Freeman   2:22:53 +1:04:56
168 16034 Åshild Graffer Bye   2:23:09 +1:05:12
169 16229 Anna Søndergaard Nesodden Sykkelklubb 2:23:19 +1:05:22
170 6176 Christina Richstad Rostad   2:23:34 +1:05:37
171 4203 Anne Hukkelberg Brødr. Hukkelberg 2:23:45 +1:05:48
172 15167 Cathrine Ringsrud   2:23:54 +1:05:57
173 15148 Charlotte Nordli   2:23:56 +1:05:59
174 18024 Martine Bye Nilsen   2:24:01 +1:06:04
175 11008 Kristine Borthen   2:24:03 +1:06:06
176 16192 Benedicte Been Simensen   2:24:10 +1:06:14
177 17238 Heidi Vogt- Svendsen   2:24:33 +1:06:36
178 8116 Stine Kalkvik Stenberg   2:24:39 +1:06:43
179 17042 Ida Karlsen   2:24:45 +1:06:48
180 19098 Ilona Nowak   2:25:25 +1:07:28
181 15132 Tina Løvberg   2:26:04 +1:08:07
182 10237 Tuva Aaslid   2:26:22 +1:08:25
183 20156 Andrea Vilnes   2:26:50 +1:08:53
184 20086 Bettina Lundin   2:26:56 +1:08:59
185 13014 Astrid Bergan   2:27:12 +1:09:15
185 5188 Elin Sylven Rudberg IL 2:27:12 +1:09:16
187 13153 Kristine Ladegård Meny 2:27:43 +1:09:46
188 16087 Alma Hawker HO Jardar 2:27:44 +1:09:47
189 20067 Beate Ludviksen Kleiven   2:28:01 +1:10:04
190 16016 Hanne Svardal Berg   2:28:25 +1:10:28
191 17104 Åsa Nordgård   2:28:48 +1:10:51
192 11152 Caroline Nyhus O-slow 2:28:55 +1:10:58
193 11220 Amalie Eide Øfstaas   2:29:27 +1:11:31
194 11038 Katja Eliassen OSI friidrett 2:29:34 +1:11:37
195 18237 Karoline Marie  Fritz Sørensen Ingen 2:29:49 +1:11:52
196 12163 Kristine Halvorsen ASICS 2:31:11 +1:13:14
197 19076 Marte Larsen Klæpa Bruk 2:31:17 +1:13:21
198 15081 Silje Stenberg   2:31:22 +1:13:26
199 13093 Beate Nordby Meny 2:31:28 +1:13:31
200 14080 Veronika Bjørneng   2:32:55 +1:14:58
201 11230 Marte Venstad   2:33:36 +1:15:39
202 19203 Ingrid Kolnes Team Kolla 2:34:15 +1:16:19
203 16067 Aline Føreland   2:35:13 +1:17:16
204 16175 Ingrid Reierstad   2:36:01 +1:18:05
205 18228 Victoria Bjelke Stein ASICS 2:36:41 +1:18:44
206 16230 Carina Søndergaard Nesodden SK 2:36:57 +1:19:00
207 14035 Jenny Berthelsen   2:37:16 +1:19:19
208 16140 Charlotte Løvaas   2:37:20 +1:19:23
208 16076 Kristine Grønvold   2:37:20 +1:19:23
210 16268 Britt Kristine Ludvigsen   2:38:53 +1:20:56
211 18162 Karoline Eriksen   2:39:10 +1:21:14
212 17087 Julie Langsrud   2:40:21 +1:22:24
213 18017 Thea Brandal   2:40:50 +1:22:53
214 19126 Isa Storheil   2:41:05 +1:23:08
215 16049 Sofie Grøndahl Høgfjellia IL 2:41:43 +1:23:46
216 12168 May-Alice A. Holmen Bjørn Myhre Sport 2:42:43 +1:24:46
217 9033 Berit Dalen Hammer   2:49:10 +1:31:13
218 15124 Signhild Rudi   2:49:17 +1:31:20
219 15219 Fride Sæther Grasbakken   2:49:18 +1:31:21
220 1026 Pernille Elvegaard   2:51:10 +1:33:14


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +