Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Kvinner 30-34 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 321 Marthe Katrine Myhre Lillehammer IF 1:21:10,1 +0:00
2 351 Kristine Eikrem Engeset   1:23:46,6 +2:37
3 318 Hanne Marte Lie OSI friidrett 1:28:04,2 +6:54
4 331 Sara Aarseth Spirit Stavanger Friidrettsklubb 1:28:41,1 +7:31
5 1158 Marte Sønstevold   1:30:34 +9:25
6 324 Mari Ourom   1:31:44,8 +10:35
7 362 Kristin Sønstegård VESTRINGEN IL 1:33:32,3 +12:22
8 4181 Mariann Drægni VIK IL 1:34:09 +13:00
9 322 Hanna Josie Nordgård Strindheim 1:36:46,9 +15:37
10 306 Tone Sundvor Dahl Bjerkreim IL 1:37:35,5 +16:25
11 348 Tea Sætereng OSI friidrett 1:38:20,8 +17:11
12 317 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:38:40,0 +17:30
13 7213 Ina Gerhardsen Larsen Gården Bootcamp 1:39:43 +18:33
14 2060 Margrethe Skogan Ivarson   1:41:45 +20:36
15 309 Hilde Visthoff Drange Gneist 1:43:32,1 +22:22
16 7012 Ingrid Larsen   1:44:09 +22:59
17 8190 Anette Galåen EY Bil 1:44:14 +23:05
18 5001 Cathrine Andersen Team Milslukern - Driv Trening 1:44:16 +23:07
19 1215 Lise  Flatgård Erlimo   1:45:03 +23:53
20 356 Katja Synsfjell   1:45:21,2 +24:11
21 8007 Solveig Tveter Bratlie Fet skiklubb/Bane NOR BIL 1:45:41 +24:31
22 8185 Martine  Grav Børthus Trøsken IL 1:46:58 +25:49
23 2119 Silje Marie Bolstad Åslia skilag 1:47:37 +26:28
24 2194 Hege Weberg Tangen   1:49:12 +28:02
25 7125 Tonje Pettersen   1:49:17 +28:07
26 6006 Eva Marie  Bakke   1:49:22 +28:13
27 325 Hanne Oustad Visma Consulting 1:49:31,3 +28:21
28 6046 Heidi Starheim Løvaas Team Fønix / #Hjelpe"rytter" 1:49:36 +28:27
29 9227 Hege Varsi   1:49:54 +28:44
30 7168 Ida Mentzoni Team Olympia Sport HOKA 1:50:09 +29:00
31 6068 Kari Marte Haugstad   1:51:00 +29:51
32 7070 Marita Lillekroken   1:51:07 +29:57
33 8200 Ingrid Vuttudal Kyrksæterøra IL 1:51:34 +30:24
34 10108 Camilla Siljehaug   1:51:50 +30:40
35 10092 Marthe Iversøn Standeren Team Driv Trening - Milslukern 1:52:03 +30:54
36 8224 Marlen Knoph Aktiv mot kreft 1:52:07 +30:58
37 11107 Caroline Sandberg Landmark   1:52:09 +30:59
38 9200 Ellen  Røyneberg   1:52:27 +31:17
39 9186 Wenche Henriksen   1:53:01 +31:51
40 14192 Ane Bronstad   1:53:22 +32:12
41 8146 Emma Eriksson Team Baker Hansen 1:53:33 +32:24
42 8107 Ingrid Aarflot Ryste Volda, Team Bankettpartner 1:53:37 +32:27
43 15202 Ida Nyløkken   1:54:11 +33:01
44 9105 Yngvild  Slettevold   1:54:13 +33:04
45 13224 Ingrid Lome Kvitehaugen ski- og ballklubb 1:54:30 +33:20
46 5007 Rikke Bjerke BDO 1:54:32 +33:22
47 10064 Mari  Hilleren   1:54:38 +33:28
48 13054 Henriette Hjermann   1:54:40 +33:31
49 7203 Selma Næss-Ulseth   1:55:03 +33:54
50 6066 Ingrid Helene Halvorsen Team OCR Norway 1:55:07 +33:58
51 12095 Marte Sandvik TrimFit 1:56:12 +35:02
52 2177 Mina Lundborg Kolbukameratene IL 1:56:31 +35:21
53 5086 Katrine Park Pure Science 1:57:01 +35:51
54 9093 Marit Runde Visma Consulting 1:57:07 +35:57
55 13019 Eline Bjørgvik   1:57:40 +36:30
56 9022 Tanja Christine Gaivoronski   1:57:57 +36:47
57 11079 Hanne Solberg Torsdagsklubben 1:58:05 +36:55
58 12140 Ida Hjorth Melkesyras venner 1:58:11 +37:02
59 8115 Ingeborg Skogen Velledalen IL 1:58:14 +37:04
60 12081 Stine Myre Røsnes Kirkens bymisjon Drammen 1:58:22 +37:12
61 14222 Silje Aasvang Advokatfirmaet Johnsrud & Co AS 1:58:30 +37:21
62 16128 Randi Vogt-Svendsen   1:59:10 +38:00
63 14268 Benedicte Morken   1:59:19 +38:10
64 10062 Silje Herbrandsen-Mesgarzadeh   1:59:53 +38:43
65 14159 Stine Aasløkk Løkken IF 2:00:02 +38:52
66 10063 Anita  Hilleren Eiker olag 2:00:34 +39:25
67 13221 Frøydis Varberg   2:00:39 +39:29
68 14174 Marte Nøkleby Finnevolden   2:00:40 +39:31
69 10002 Lise Veiby Libekk   2:00:47 +39:37
70 16086 Solveig Haugstad   2:01:27 +40:17
71 15099 Benedicte Broderstad FYK BIL 2:01:29 +40:20
72 14123 Nina Mari Bjørke   2:01:33 +40:24
73 11238 Lizzie Tester   2:02:00 +40:50
74 9027 Hedda  Gjestang Team Sannerud 2:02:07 +40:58
75 12013 Mari Berg   2:02:30 +41:20
76 14069 Maria Johannessen   2:02:32 +41:22
77 15082 Ida Helmert   2:02:59 +41:50
78 14207 Henriette Horn Evensen   2:03:04 +41:55
79 11256 Karoline Nymann   2:03:19 +42:09
80 15236 Kari Vagstein   2:03:44 +42:34
81 13169 Rebekka  Norsted Vingrom IL 2:04:02 +42:52
82 14088 Kine Melting Muruvikingan 2:04:07 +42:57
83 10165 Silje Vasvåg Team TBK 2:04:29 +43:19
84 12109 Anne Sofie Sommerseth Kjeldebotn IL 2:04:45 +43:35
85 8269 Birgitte Løhren Statnett/Team peiskos 2:05:16 +44:07
86 14034 Kine  Gotfredsen   2:05:39 +44:29
87 16033 Stefania  Gardarsdottir SINTEF Energi Bil 2:05:40 +44:30
88 15204 Ida Stenshorne   2:06:03 +44:53
89 14033 Line Gjelstad   2:06:19 +45:10
90 13204 Sara Kristine Berger Hvam 2:06:38 +45:28
90 18138 Janne Stenseth   2:06:38 +45:28
92 11119 Regine Larsen   2:06:59 +45:50
93 15115 Mona Kvammen   2:07:01 +45:52
94 12008 Hege Larssen Bakken Smågnagerne 2:07:22 +46:12
95 10207 Sylvia Løken Slettvold   2:07:54 +46:44
96 17150 Linn Monica Ullarøy Hvam IL 2:08:02 +46:52
97 16010 Marit Bakke TINE Frya 2:08:10 +47:00
97 7093 Martha Larsen   2:08:10 +47:01
99 7031 Inger-Marie Gjestad   2:08:25 +47:16
100 18026 Tone Czysz   2:08:26 +47:16
101 15153 Ida Marie Nygård   2:08:32 +47:22
102 18037 Berit Fjøseide   2:08:36 +47:26
103 14258 Sunniva Landmark Bjørnstad Feiring IL 2:08:43 +47:33
104 9008 Anna Bergfeldt   2:09:03 +47:53
105 16187 Sofie Scheen Jahnsen   2:09:13 +48:03
106 14068 Camilla Hanssen   2:09:15 +48:05
107 13180 Kine Lien   2:09:35 +48:26
108 10250 Kristine Sveen Halvorsen Team Sveen 2:09:39 +48:29
109 11202 Jorun Tennebø   2:09:47 +48:37
110 13176 Silje Hagen   2:10:03 +48:53
111 6109 Cathrine Marie Klemetsen   2:10:33 +49:23
112 12198 Ingunn Gotland Øvergaard Statnett BIL 2:10:35 +49:25
113 14148 Mari Vasaasen   2:11:02 +49:52
114 15049 Ada Marie Finskud   2:11:04 +49:54
115 18235 Christine Marcussen   2:11:14 +50:04
116 14154 Monica Strand Hansen Hitra FIK 2:11:32 +50:22
117 15025 Maj-Linn Brekke Fireball IL 2:12:03 +50:53
117 10028 Emma Brynstad   2:12:03 +50:54
119 17137 Elin Svensson Trollhættans SOK 2:12:39 +51:29
120 2213 Anneli Rogstad   2:13:25 +52:15
121 15135 Solveig Sølverød  Mo Team Viking proff 2:13:29 +52:19
122 13070 Renate Klokseth   2:13:34 +52:24
123 10148 Guro Slettestøl Buvik il 2:13:38 +52:29
124 10198 Sunniva Holstad Sivertsen Markane IL 2:13:58 +52:49
125 15269 Nina Stølen   2:14:13 +53:03
126 16041 Justine Diaz   2:14:49 +53:39
127 17094 Anette Martinsen   2:15:24 +54:14
128 14093 Kjersti Moen   2:15:31 +54:21
129 16055 Monica Esse Morgenstjernene 2:15:47 +54:37
130 15146 Catherine Ngo   2:16:09 +55:00
131 15113 Kine  Kvalsvik   2:16:20 +55:10
132 11223 Yvonne Berge   2:16:27 +55:17
133 18073 Ida Kaltoft   2:16:39 +55:30
134 14127 Trine Goa   2:17:12 +56:03
135 13250 Karianne Pedersen   2:18:01 +56:52
136 14170 Karina Koteng   2:19:00 +57:51
137 17248 Kristine Torgersen PK Trim og Trivsel 2:19:05 +57:55
138 12093 Elisabeth Råstad   2:19:06 +57:56
139 13101 Ragnhild Meling Pedersen   2:20:40 +59:30
140 10252 Kristine Herbrandsen   2:21:00 +59:51
141 20195 Trine Svisdal   2:21:14 +1:00:04
142 7201 Berthe Louise Kjeserud Unit4 AS 2:21:28 +1:00:18
143 15170 Pia Mari Rokkones Nordås Politiets idrettslag 2:21:34 +1:00:25
144 9157 Christine Hov   2:21:38 +1:00:28
145 10030 Flutra Demaj EiendomsMegler 1 Midt-Norge 2:21:48 +1:00:38
146 18055 May Kristin Hendset   2:21:54 +1:00:45
147 19176 Tonje Marie Tørnby Hauerseter sportsklubb 2:22:07 +1:00:57
148 18118 Marianne Pettersen Groruddalen Functional Fitnessklubb 2:22:52 +1:01:43
149 1133 Siri Eirin Nastad Ruste   2:23:00 +1:01:50
150 19155 Amelia Åsengen   2:23:20 +1:02:11
151 20145 Margit Tapio Svea   2:23:42 +1:02:32
152 9232 Cathrine Sæther Eiendomsmegler1 Midt-Norge 2:24:24 +1:03:15
153 18131 Katja Skille   2:25:23 +1:04:13
154 19087 Tera Lyons   2:26:10 +1:05:00
154 19107 Cecilie Rødahl   2:26:10 +1:05:00
156 14010 Nina Benberg   2:27:15 +1:06:06
157 20058 Ingrid Karin Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 2:28:03 +1:06:54
158 7211 Mari Jahr   2:28:56 +1:07:46
159 18195 Mina Therese  Nybakk Team FoxyLadies 2:29:00 +1:07:50
160 6210 Ann-Marie Thoresen   2:29:39 +1:08:29
161 11163 Ingrid Marie Pedersen   2:30:11 +1:09:01
162 13225 Hanne Riise Mæhlum   2:30:41 +1:09:31
163 13177 Stine Holth Fjuk   2:30:45 +1:09:36
164 10194 Sandra Thorsen   2:31:11 +1:10:01
164 12160 Karianne Tuxen Boll ASICS 2:31:11 +1:10:01
166 15101 Isabel Jeanette Jotun Johansen   2:31:48 +1:10:38
167 18178 Else Kristine Lien Løten o-lag 2:32:06 +1:10:56
168 20003 Marthe Andersson   2:32:20 +1:11:10
168 17030 Marianne Bøe   2:32:20 +1:11:11
170 15018 Lucie Boniface Team KEEL 2:33:34 +1:12:24
171 7237 Hanne Ødegård UNIT4 BIL 2:33:55 +1:12:46
172 18180 Monica Løntjern   2:34:02 +1:12:53
172 18173 Mari Bekkestuen   2:34:02 +1:12:53
174 20077 Lene-Marie Røstad Landsdal   2:34:08 +1:12:59
175 15143 Anemone Myrvold galiano skrekk og gru 2:36:25 +1:15:15
176 18097 May Mikkelsen   2:36:43 +1:15:33
177 14146 Mie Tangsrud   2:37:43 +1:16:34
178 5240 Berte Andrea Hagen   2:40:16 +1:19:06
179 18216 Hege Jeanette Bøe   2:44:14 +1:23:04
180 13091 Bendikte Cecilie Nilsen   2:44:42 +1:23:32
181 14009 Linda Bakken Alvdal IL 2:45:45 +1:24:35
182 13144 Lene Ådnevik Meny 2:46:07 +1:24:58
183 16250 Annelin Aadland   2:50:25 +1:29:15
184 17075 Maria Trosten James   2:52:14 +1:31:04
185 15208 Maren Eskeland Storsveen   2:55:19 +1:34:10
186 14230 Jorunn Hegge Valdres Brann og Redning / Øystre Slidre IL 3:06:52 +1:45:42
187 3222 Bodil  Gravanes   3:21:05 +1:59:55


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +