---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Kvinner 35-39 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 345 Berit Nordstad   1:26:53,6 +0:00
2 369 Turi Malme   1:27:46,8 +0:53
3 3107 Margrethe Pedersen Spenst 1:30:24 +3:31
4 365 Asta Ellingvåg Lyn Ski 1:30:36,7 +3:43
5 313 Helene Herje Ellingsen Bris Trening 1:33:35,3 +6:42
6 304 Eli Bueie   1:35:50,2 +8:57
7 6223 Sara Vegel   1:36:47 +9:54
8 4172 Therese Høyer Grimstad Finans Norge 1:38:04 +11:10
9 8128 Hilde Utsigt   1:39:58 +13:05
10 376 Mari Arnøygard  Wedum   1:40:16,9 +13:23
11 5217 Lisbeth  Førland Konsmo IL 1:40:49 +13:55
12 328 Mona Strande Bærum Vest Racing Team 1:42:15,9 +15:22
13 11211 Inger Anne Urkedal   1:42:35 +15:42
14 5101 Silje Myklatun Diakonhjemmet sykehus 1:42:51 +15:58
15 8241 Kirsti Mengshoel Moelven IL/ Advokatfirmaet Thallaug ANS 1:43:23 +16:30
16 3197 Ida Rakel Findalen   1:43:56 +17:02
17 7191 Karine Røstad   1:44:21 +17:28
18 8245 Marion Steigedal Meldal IL 1:44:35 +17:42
19 8095 Heidi Nassehi EIK 1:44:40 +17:46
20 4021 Hilde Wikesland Flaen   1:45:46 +18:53
21 8040 Laila Eklund Totenåsen Løp 1:46:00 +19:07
22 6182 Solfrid Møllenes Haugen Telenor 1:46:30 +19:37
23 5225 Hanne Bakken Lund Aurskog-Høland Friidrettslag 1:46:50 +19:57
24 8175 Kristina Myrstad Lommedalen IL 1:46:52 +19:59
25 5207 Agnethe Fløtlien   1:46:54 +20:01
26 8211 Annica Adolfsson  Benno Brøttum 1:47:11 +20:18
27 7084 Anne Marthe Risdal   1:47:12 +20:19
28 5170 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 1:47:22 +20:29
29 8266 Johanna Erika Kemppainen   1:47:25 +20:32
30 5164 Mette Ulven Brav/Swix 1:48:22 +21:29
31 3129 Tine Solbakken Team Fellor 1:48:30 +21:37
32 9142 Anne-Grethe Eiken Gullcamp girls 1:49:28 +22:35
33 4189 Marit Aasen Tingvoll Sport 1:50:16 +23:23
34 8138 Hanne Wold Velledalen IL 1:50:55 +24:01
35 15151 Lena  Nubdal   1:51:35 +24:42
36 11003 Tiril Lindberg Mosselærerne 1:52:21 +25:28
37 11054 Kathrine Flørenes Vandraas   1:52:47 +25:54
38 8112 Merethe Braathen Sinnes Høybråten og Stovner IL 1:52:51 +25:58
39 10107 Maria Otterlei Bris Trening 1:53:26 +26:32
40 13040 Klaartje De Weerdt   1:53:32 +26:39
41 8195 Desiree Kristiansen Søre Osen IL 1:54:11 +27:18
42 7190 Ingrid Rustad Johansen   1:54:19 +27:25
43 11148 Ingunn S. Nagel-Dahl Glade jenter 1:54:25 +27:32
44 316 Maren Nordstad Johansen   1:54:31,7 +27:38
45 13137 Emma  Vik   1:54:40 +27:47
46 9230 Tone Oraug   1:54:41 +27:48
47 14063 Ingrid Husdal Muruvikingan 1:55:21 +28:28
48 14117 Birgit Rognstad   1:55:23 +28:29
49 7077 Anne Stine Bakke Vind IL 1:55:36 +28:43
50 12217 Nora  Langballe Gjøvik 1:55:45 +28:51
51 8129 Karoline Valle Molde kommune 1:57:51 +30:58
52 18019 Silje Øvstedal  Brenna Byåsen IL 1:57:52 +30:59
53 15016 Line Bergsholm Team Varingskollen 1:57:56 +31:03
54 12040 Karen Gunnes Solvinge Bedriftsidrettslag 1:58:16 +31:23
55 11110 Linn-Christin Rebne Kringen Skedsmo Skiklubb 1:58:46 +31:53
56 10210 Kristina Eid Enebakk 1:59:20 +32:27
57 7005 Silje Asdøl TPIL 1:59:54 +33:01
58 11063 Berit Gjessing Øystre Slidre IL/Beitostølen helsesportsenter BIL 2:00:05 +33:12
59 10212 Tori Nedregård Økdal   2:00:13 +33:20
60 12134 Sarah Engan Johansen   2:00:21 +33:28
61 6193 Kristine Støverud Skolbekken   2:00:28 +33:34
62 5201 Bjørg Ekeberg Norsk Folkehjelp Hamar 2:01:11 +34:18
63 19053 Lene Ingdal   2:01:12 +34:19
64 3066 Susanne Skarvang Karlsen   2:01:17 +34:24
65 8057 Hanna Maria Jones   2:01:53 +35:00
66 9204 Kjersti Holt   2:02:01 +35:07
67 11215 Nina Kildal Wiik   2:02:12 +35:19
68 13170 Ida Viberg Olsen Vind IL 2:02:57 +36:04
69 9067 Kamilla Leonhardsen   2:03:15 +36:21
70 15088 Ragnhild Storrønning   2:03:30 +36:37
71 5044 Siv Hofset   2:03:43 +36:50
72 14214 Åshild Ludvigsen   2:04:07 +37:14
73 13179 Ragnhild Høyem Torvikbukt idrettslag 2:04:18 +37:24
74 10101 Ida Litland Jølsrud IL 2:04:32 +37:39
75 11195 Maria Davis   2:04:44 +37:51
76 11201 Anette Teigen   2:04:49 +37:56
77 12209 Anniken Lønhøiden IL Dalebrand 2:05:04 +38:11
78 11203 Svanhild Tennebø Team Tennebø 2:05:19 +38:26
79 8263 Hanne Høgset Torvikbukt IL 2:05:21 +38:28
80 6032 Solveig Tveit Eggum   2:05:44 +38:51
81 18022 Ingeborg Brønn SKATVAL SKILAG 2:06:21 +39:28
82 4187 Heidi Grønvoll Romerike Ultraløperklubb 2:06:43 +39:50
82 11016 Hege Bertelsen St Olavs Hospital 2:06:43 +39:50
84 9149 Ingrid Olsen Høye Team Høye-Strand 2:06:58 +40:04
84 9149 Ingrid Olsen Høye Team Høye-Strand 2:06:58 +40:04
84 15064 Ida  Grotterød Team OCR Norway 2:06:58 +40:05
87 10082 Kristine Vea Kjølen   2:07:01 +40:08
88 15126 Monica Nyborg Glade jenter 2:08:33 +41:40
89 18130 Camilla  Sigurdsen   2:08:51 +41:58
90 5124 Lena Sørsdal Driv IL 2:09:09 +42:16
91 15197 Ellinor Wellum Skaar   2:09:27 +42:34
92 10052 Idun Haugstulen Olsen   2:09:39 +42:46
93 12045 Heidi Haugan   2:10:45 +43:52
94 8100 Elin Fossbråten Næsse Vind IL 2:10:59 +44:05
95 10139 Tonje Isabell Sandø   2:11:00 +44:07
96 15085 May-Linn Holøien MjøsSki 2:11:14 +44:21
97 11198 Kjersti Elise Nastad Tangedal   2:11:16 +44:22
98 16227 Kristine Sæhlie   2:11:36 +44:43
99 17247 Thea Simonsen Fjereide Veien Tilbake 2:11:43 +44:49
100 5032 Paulina Strand   2:12:35 +45:42
101 16021 Malin Berntinussen-Ormestad Revetal treningssenter 2:13:47 +46:54
102 11100 Camilla Tellemo Kjensli   2:13:50 +46:57
103 15245 Julia Welling   2:14:12 +47:19
103 14191 Ruth-Jorunn Segadal Breiland Gjerdrum ski 2:14:12 +47:19
105 11066 Hege Nøkleby Gullichsen Driv IL 2:14:17 +47:24
106 10135 Anne Karin Røken Toten- Kranken CK 2:14:20 +47:27
107 6197 Anne Beathe Svarstad Andresen   2:14:22 +47:29
108 10156 Torunn Tangen Fürst BIL 2:14:51 +47:58
109 18080 Jeanette  Kristiansen   2:14:59 +48:05
110 14157 Ane Julie Aaslie Vingrom IL 2:16:40 +49:46
111 15056 Ida Melby   2:17:00 +50:07
112 17237 Linn Cecilie Søreng Team OLUF 2:17:02 +50:09
113 15057 Martine Førre IL Sand 2:17:55 +51:01
114 10009 Karianne Belboe   2:18:00 +51:07
115 16138 Ida Løseth Muan Løkken IF 2:18:06 +51:13
115 13104 Kristine Reinsbø   2:18:06 +51:13
117 13182 Elen Stokke   2:18:11 +51:18
118 15005 Unn Ragnhild  Andersen Nord-Odal idrettslag 2:18:15 +51:22
119 7225 Ingvild Kristine Helland UNIT4 BIL 2:18:18 +51:24
120 6154 Hege Nordlie Team JLo 2:18:32 +51:39
121 12030 Justyna Elvsveen   2:19:21 +52:28
122 16255 Linn Cecilie Flaaten   2:19:50 +52:57
123 11229 Stine Lien FYK 2:19:55 +53:02
124 5043 Ingrid Trøstheim Nes spk. 2:20:26 +53:33
125 13042 Yvonne Nerland Frøhaug   2:21:00 +54:07
126 14132 Anne-Marie  Granaas Glade jenter 2:21:01 +54:07
127 17136 Anne Pernille Svendsberget   2:21:20 +54:27
128 18136 Sara Kristin Soleng   2:21:32 +54:39
129 15178 Nina Kjeserud  Rønning   2:21:40 +54:47
130 12158 Astrid Molina Team Molina 2:21:42 +54:49
131 13111 Ida Jørstad Røysum Syril 2:22:00 +55:07
132 14013 Nina Øvrum   2:22:01 +55:08
133 6044 Vibeke Flem   2:22:07 +55:14
134 17101 Wenche Møkkelgård   2:22:27 +55:34
135 13108 Liv Rundhaugen Den harde kjerne 2:22:31 +55:38
136 19194 Emiliana Hjelmervik   2:22:48 +55:54
137 18197 Caroline Nylander Groruddalen Functional Fitnessklubb 2:22:52 +55:58
137 18008 Silje Bekken Groruddalen Functional Fitnessklubb 2:22:52 +55:59
139 12070 Marianne Løfvenius   2:23:26 +56:33
140 16185 Anne Katrine Raassum Leirsund Mamas 2:23:50 +56:56
140 15116 Trude Langbråten Leirsund Mamas 2:23:50 +56:57
140 15093 Nina merethe Iversen   2:23:50 +56:57
143 18192 Barbro Bye Eriksen   2:23:55 +57:01
144 16167 Camilla Pedersen   2:24:13 +57:20
145 17119 Caroline Bøe Rosenberg   2:24:21 +57:28
146 10246 Karianne Bertram   2:24:36 +57:43
147 18139 Ingrid Storlimo Budal IL 2:24:58 +58:05
148 14043 Gry Hammernes   2:25:09 +58:16
149 14184 Kristin Fjelnseth Wold   2:25:57 +59:04
150 15068 Yu Gu   2:26:32 +59:38
151 10004 Ingvild Vik Bærum kommune 2:27:31 +1:00:38
152 10125 Lydia  Pettersbakken   2:27:46 +1:00:52
153 20034 Gudrun Eid Fremstad   2:30:14 +1:03:21
154 11029 Anette Stanwick  Bårnås   2:31:31 +1:04:38
155 8070 Marianne Larsen   2:33:05 +1:06:12
156 17173 Lillan Marie Riseth Privat 2:33:08 +1:06:15
157 17105 marie Nordhagen   2:34:30 +1:07:37
158 20074 Hege-Karina Kvalvik   2:35:10 +1:08:17
159 18112 Ingeborg Schärer Nymoen Kvikne 2:37:14 +1:10:21
160 1147 Margrethe Stendahl Spring Løvset 2:37:33 +1:10:40
161 16057 Marit Evensen   2:38:43 +1:11:50
162 9216 Tonje Nøkleby Kristiansen   2:39:07 +1:12:14
163 18089 Monique Lorvik   2:39:21 +1:12:28
164 19032 Kari Gjelsnes Skarnes IL 2:39:51 +1:12:58
165 15253 Siv Aale   2:40:18 +1:13:25
166 14237 Ann-Kristin Vangberg Garmo IL 2:40:26 +1:13:33
167 15233 Veronica  Tørset   2:41:38 +1:14:45
168 17149 Lene Renate Ullarøy Nord-Odal IL 2:41:45 +1:14:51
169 18218 Marianne Hassel Lommedalen IL 2:43:40 +1:16:47
170 16139 Heidi Løvhaug   2:43:47 +1:16:54
171 12263 Natalia Hansen   2:47:38 +1:20:45
172 7215 Silje Bentzen Rieck Sofaknuserne 2:48:42 +1:21:49
172 7212 Beate Kalseth Sofaknuserne 2:48:42 +1:21:49
174 14099 Anne Tørrisen   2:49:36 +1:22:42
175 3175 Hanne Farstadvoll   2:51:43 +1:24:50
176 13060 Bjørg Astrid Johannessen Runner’s World 2:53:43 +1:26:50
177 12077 Marit Moen   2:55:18 +1:28:25
178 2200 Elin Bakken   2:56:20 +1:29:27
179 8225 Kristin Larsen Torvikbukt idrettslag 3:06:21 +1:39:27
180 13245 Kristin Gundersen   3:08:23 +1:41:30
181 1150 Marianne Friden   3:26:43 +1:59:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +