---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Kvinner 40-44 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 344 Iren Nordal Midsund 1:36:06,3 +0:00
2 2154 Tone Brodshaug Totenåsen Løp 1:38:15 +2:09
3 2247 Marianne Espe Pettersen   1:38:55 +2:49
4 3174 Hilde Borkmo Namdal Løpeklubb 1:40:10 +4:05
5 7120 Birte Træthaug Søre Ål 1:41:25 +5:19
6 8097 Kari Lier Ring IL 1:43:03 +6:57
7 5226 Marthe Tøsse Løvseth Lillehammer ck 1:43:33 +7:28
8 4183 Lene Håskjold Opil/Nittedal il/Hufserypene 1:43:38 +7:32
9 8221 Kjersti Holum-Jakobsen Lundehøgda 1:43:45 +7:39
10 2159 Mari Jørgensen Blodsmak SK 1:44:48 +8:43
11 4091 Sigrid Lindkjølen Eidskog Aktiv 1:45:17 +9:11
12 4095 Anne Lise  Skårerverket   1:45:22 +9:16
13 9211 Marit Storvik   1:45:35 +9:29
14 4074 Åste Narmo Lovisenbergberg Diakonale Sykehus B.I.L 1:46:13 +10:07
15 4103 Heidi Tronbøl Spk RYE 1:47:33 +11:27
16 319 Sara CBH Lorentzen   1:48:17,0 +12:11
17 7153 Camilla Møllerløkken Østensen Søre Ål IL 1:48:24 +12:18
18 7235 radka vosicka Velledalen friidret 1:48:31 +12:25
19 5228 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 1:49:04 +12:58
20 3027 Stine Finnestrand   1:49:05 +12:59
21 7170 Kirsten C. Olesen Handelsbanken BIL 1:49:44 +13:38
22 9102 Eli-Karin  Sjåstad Åsebø   1:49:45 +13:39
23 7090 Hanne Bertnes Råheim Bodø 1:49:49 +13:43
24 16046 Odlaug Johanne Eide Kyrksæterøra IL 1:50:00 +13:54
25 8228 Siri Titland Martinsen Fana IL 1:50:08 +14:03
26 9129 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Gården Bootcamp 1:50:48 +14:42
27 9155 Pernille Feragen Stathacopoulos   1:51:02 +14:56
28 8196 Marte Singsås Kyrksæterøra IL 1:51:35 +15:29
29 4214 Elizabeth  Aa St. Olavs Hospital BIL 1:51:49 +15:43
30 6101 Renate Dullum Reitan Hell Ultraløperklubb 1:51:54 +15:48
31 9077 Tine Mikkelsen   1:52:05 +15:59
32 13085 Marit Kvåle  Loftesnes   1:52:12 +16:06
33 3243 Marit Klokset Oppdal IL 1:52:26 +16:20
34 8151 Elisabeth Mannion Ull/Kisa Friidrett 1:52:29 +16:23
35 10120 Kari Nore Norges Bank idrettslag 1:53:39 +17:33
36 9197 Hanne Monica Storhagen Lillehammer svømmelubb, triathlon 1:53:52 +17:46
37 9156 Hege Brenden Team SATS Lillehammer 1:54:12 +18:06
38 10182 Gunhild Nytrøen Lyn Ski 1:54:15 +18:09
39 5089 Elin Onsum Åsmarka IL 1:54:51 +18:45
40 9159 Hanne Markussen Myhr Gåping il 1:55:03 +18:57
41 11221 Nina Østengen Glade jenter 1:55:06 +19:00
42 5205 Sigrid Almås Byåsen 1:55:30 +19:24
43 4147 Monika Merket Støren 1:55:41 +19:35
44 10181 Torun Tøsse Løvseth   1:56:25 +20:19
45 9226 Liv Kjersti Bergman   1:56:30 +20:24
45 8027 Henriette Melsom Åslia skilag 1:56:30 +20:24
47 9183 Rannveig Røstad Maihaugen bil 1:56:45 +20:39
48 15128 Lily Rydbeck   1:56:52 +20:46
49 3131 Kimberly Iversen Aukra 1:57:05 +20:59
50 5197 Hannele Tonna FLIR IL 1:57:11 +21:05
51 7154 Silja Hjelmstadstuen Brav / Swix 1:57:15 +21:09
52 5090 Kristel Pettersen Roterud 1:58:06 +22:00
53 13062 Elisabeth Johansen   1:58:17 +22:12
54 16173 Fay Mona Rasmussen   1:58:24 +22:18
55 10183 Randi Johnsen Hvam IL Runners 1:58:31 +22:25
56 9205 Wendy Waalen   1:58:39 +22:33
57 12107 Synnøve Solgård Team Leppdalen 1:58:40 +22:34
58 11179 Ragnhild Skundberg Biri IL 1:58:55 +22:49
59 15229 Maylin Torgilstveit Håland gard 1:59:13 +23:07
60 9072 Rhine Løvendal Løpegruppa Løplabbet Drammen 1:59:14 +23:08
61 14163 Lene Johannessen   1:59:27 +23:21
62 11254 Petra Mørk   1:59:35 +23:29
63 8167 Gunhild Jensen ÅL IL 1:59:55 +23:50
63 15022 Johanna Brandsegg CK Elverum 1:59:55 +23:50
65 13086 Sølvi Lundamo   2:00:36 +24:30
66 16204 Heidi Skåret Hamar Skiklubb 2:00:45 +24:39
67 12117 Silje Sofie Tellevik   2:01:21 +25:15
68 19033 Silje Granlund   2:01:36 +25:30
69 5242 Anne Grethe Hole-Stenerud Tingelstad IF 2:01:39 +25:33
70 10219 Christine Fossland   2:01:47 +25:41
70 13216 Ane Sataøen   2:01:47 +25:41
72 12223 Ragnhild Eide Taraldsrud Skjåk IL 2:01:58 +25:52
73 7063 Linda Kristiansen Kragrø If Ski 2:02:00 +25:54
74 10162 Hanne Torp   2:02:34 +26:29
75 10247 Marthe Engen   2:02:46 +26:40
76 2183 Ellen Sørgjerd   2:02:47 +26:42
77 10072 Hilde Jarstadmarken   2:03:00 +26:54
78 8156 Tone Løvås   2:03:05 +26:59
79 10100 Anne Grethe Lindeberg   2:03:19 +27:14
80 4123 Linda Fløttum Sokna IL 2:03:22 +27:16
81 15251 Trine Strand   2:03:43 +27:38
82 12086 Hege Næss Gimse IL 2:03:48 +27:42
83 10025 Thea Bækkevold Muruvikingan Løpeklubb 2:04:04 +27:58
84 13021 Hanne Syverstuen   2:04:14 +28:08
85 15191 Ane Øyen Skaubygda IL 2:04:28 +28:22
86 12126 Kjersti Andreassen Aas   2:04:36 +28:30
87 10034 Heidi  Fagervoll-Stavik Bris Trening 2:04:40 +28:35
88 13213 Marit  Manengen   2:04:57 +28:51
89 11058 Karin Franck-Nielsen Trysilgutten IL 2:05:12 +29:06
90 13174 Ragnhild Øksdahl   2:05:25 +29:20
91 14139 Kristine Svendsen Steinkjer Cykleklubb 2:05:45 +29:40
92 13056 Marita Hoff Bratsberg IL 2:05:47 +29:42
93 7175 Monica Skalmeraas   2:05:50 +29:44
94 16157 Cherry Dona Valcin Nysveen   2:06:20 +30:14
95 17185 Sigrid Landsverk   2:06:42 +30:36
96 13156 Ester Olsen Aktiv mot kreft 2:06:44 +30:38
97 7239 Monica Cae Nordbygda/Løten Ski 2:06:55 +30:50
98 17169 Cecilia Lysø-Johansen   2:06:58 +30:52
99 9147 Mariann Misund-Aasmyr Midsund IL 2:07:12 +31:06
100 8198 Ragnhild Torbjørnsen   2:07:13 +31:07
101 10055 Anne Cathrine  Heggheim Kolbukameratene 2:07:35 +31:30
102 17215 Liv-Hege Johnsen   2:07:37 +31:31
103 16131 Aino  Lerstang Revetal treningssenter 2:07:44 +31:38
103 6072 Ane Ingeborg Heskestad Gjerpen IF 2:07:44 +31:38
105 9231 Anette Buljo   2:08:14 +32:09
106 9017 Birgit Eliassen   2:08:24 +32:18
107 4115 Katrine Amundsen LØRENSKOG SKIKLUBB 2:08:40 +32:34
108 17113 Lone Pedersen Veien Tilbake 2:09:03 +32:57
109 6097 Monica Refsnes   2:09:59 +33:53
110 12205 Marianne Aasland Klubb Ullevaal 2:10:20 +34:14
111 10146 Linn Skaalerud   2:11:26 +35:21
112 12175 Marte Hovengen Ringen Søre Ål IL 2:11:37 +35:31
113 13039 Hilde Brobakken Snertingdal if 2:11:39 +35:33
114 14100 Thuy Nguyen   2:12:06 +36:00
115 20183 Helen Simpson   2:12:18 +36:13
116 13184 Eva Ulset Torvikbukt IL 2:12:27 +36:21
117 16103 Anne Ingvoldstad   2:12:32 +36:26
118 17079 Andra Björk Jonsdottir   2:12:37 +36:31
119 12142 Maria Krogsethagen Team KroVat 2:12:53 +36:47
120 14142 Wenche Thoresen Bratsberg 2:13:20 +37:14
121 16078 Beate Hagen   2:13:37 +37:32
122 12042 Kjersti Hallingstad   2:14:17 +38:11
123 16113 Una Lund   2:14:25 +38:19
124 19062 Ines Kalstad   2:14:55 +38:50
125 18106 Marianne With Nor   2:14:59 +38:53
126 18198 Hilde Hanssen   2:15:55 +39:49
127 15211 Evy Sunde Søre Ål IL 2:16:08 +40:02
128 16123 Eva-Linn Sondresen Høyte   2:16:32 +40:26
129 12130 Janett Arildsen   2:16:59 +40:53
130 16269 Trude Røe   2:17:30 +41:24
131 13107 Lene Rodvang   2:17:31 +41:25
132 15158 Irene Næss-Hagen Kirkens bymisjon 2:17:58 +41:52
133 16135 Stina Merethe Lund   2:18:11 +42:05
134 10050 Anna Josefina Hansson Handelshøyskolen BI 2:18:42 +42:36
135 14076 Anne Knudsen Allweiler AS 2:19:05 +42:59
136 18146 Anne-Lene  Sørgård Hurdal IL 2:19:23 +43:17
137 10093 Ragnhild Vinsnesbakk Flatås il 2:19:56 +43:50
138 17054 Heidi Klerck Hansen   2:20:04 +43:58
139 18250 Monica Røsler Driv IL 2:20:42 +44:36
140 20150 Ann Mari Thronæs   2:20:57 +44:52
141 17210 Kristin Eriksen   2:21:11 +45:06
142 16137 Eivor Løkken   2:21:29 +45:23
143 17022 Hanne Marit Holst Breivold   2:21:33 +45:28
144 9012 Anna Dahlgren   2:21:43 +45:37
145 12157 Wibecke Ødegård Johansen   2:21:45 +45:39
146 12044 Merete Hansen-Møllerud Grue IL 2:22:10 +46:05
147 12227 Sigrun Gjerløw Aasland   2:22:26 +46:20
148 14130 Tone Moe Skulstad   2:22:47 +46:41
149 13208 Sidsel Emilsen   2:22:50 +46:44
150 13017 Gunhild Birkeland   2:22:55 +46:49
151 20051 Torunn Hestnes   2:23:00 +46:54
152 12228 Hanne Cecilie Sannes-Moe   2:23:11 +47:05
153 16162 Stine Feiring Olsen Konnerud/ Stiv i leggen 2:23:39 +47:33
154 14138 charlotte sveen   2:24:46 +48:40
155 19049 Kari Henriksen   2:25:11 +49:06
156 14096 Una Skjervold Bratsberg 2:25:40 +49:34
157 17242 Beate Carolin   2:25:50 +49:44
158 12073 Elisabeth Mathisen Team Mathisen 2:26:37 +50:31
159 20181 Liv Simonsen Gjøkeredet 2:26:43 +50:37
160 13077 Camilla-Charlotte Langhus Beblessed 2:27:24 +51:18
161 19046 Anne-Marie Heier   2:28:16 +52:10
162 10260 Elisabet Myhre   2:28:45 +52:40
163 16058 Camilla Werner   2:29:19 +53:13
164 16028 Marianne Blogg   2:30:01 +53:56
165 16236 Kjersti Huuse   2:30:29 +54:24
166 16263 Mona Soliana Dahl   2:30:42 +54:36
167 15217 Hege Alfei Sæbø   2:31:22 +55:16
168 16233 Kathrine Thoresen   2:31:50 +55:45
169 15225 Elna Trøftbråten Nord-Odals idrettslag 2:32:06 +56:00
170 11242 Pernille Bertelsen   2:32:19 +56:13
171 15255 Maria Aarvik   2:32:34 +56:28
172 16149 Tone Merete Myhre Runners United 2:33:13 +57:07
173 20028 Kathrine Fagerli Nilssen Kometkameratene 2:33:51 +57:45
174 19029 Iren Foseid   2:35:08 +59:02
175 18048 Line Harsvik   2:36:26 +1:00:20
176 20066 Sara Karlsson   2:36:34 +1:00:28
177 17050 Line Grønlie Veien Tilbake 2:36:50 +1:00:44
178 18230 Unn-Elisabeth Tofthagen Gausdal Landhandleri 2:36:51 +1:00:45
179 19092 Rita Mossing   2:37:07 +1:01:01
180 9037 Anita Haugland ODDA IL 2:37:54 +1:01:49
181 18168 Line Hatlen Skovdahl   2:38:13 +1:02:07
182 19045 Thea Haukerud Skarnes IL 2:39:49 +1:03:43
183 3021 Brith Marita Nybakk Ekornhol   2:41:57 +1:05:51
184 15248 Claudia Woehry   2:42:20 +1:06:14
185 16201 Mette Skjæret   2:43:09 +1:07:03
186 17206 Kirsty Fossengen   2:43:22 +1:07:16
187 18199 Johanne Lier   2:45:25 +1:09:19
188 6204 Elin Sønderland Team Bjerke 2:48:00 +1:11:54
189 12023 Dina Bråthen Skanska Aktiv 2:48:01 +1:11:55
190 6146 Stine Myrvang Nord-Odal IL 2:49:54 +1:13:48
191 6102 Hilde Johnsen   2:54:24 +1:18:18
192 6196 Venche Solberg   2:55:46 +1:19:41
193 1007 Vivian Helen  Bjerkeli   2:58:13 +1:22:07
194 6014 Cathrine Bie   3:01:21 +1:25:15
195 6012 Aud Hellen  Bergland   3:02:13 +1:26:07
196 1012 Marita Bredalen   3:07:27 +1:31:21


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +