Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Kvinner 45-49 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 340 Anne Kristine Nevin Strindheim IL 1:26:49,3 +0:00
2 2110 Hege Skari Lillehammer Skiklub 1:36:08 +9:20
3 3216 Kari Brekke Sætre Graabein IF 1:36:26 +9:37
4 320 Mette Eid Løvås Strindheim IL 1:37:22,5 +10:33
5 5064 Cecilie  Klepstad Driv Trening - Milslukern/ Raske Damer 1:38:13 +11:24
6 7016 Kristin Bruserud IL Ivrig 1:38:26 +11:37
7 334 Marianne Standal Molde Olymp/Bris Trening 1:41:04,3 +14:15
8 6190 Anne Christine Bull Haaversen Fossum 1:45:29 +18:40
8 8162 Frid Harstad Molde og Omeng Idrettsforening 1:45:29 +18:40
10 6103 Kari Vik Eines Tollernes IL 1:45:35 +18:46
11 5233 Turid Holter Steinset Moen Sportsklubb 1:45:45 +18:56
12 7238 Lise Bergh Lsk 1:46:02 +19:13
13 1112 Line Huken Mathiesen UllKisa IL 1:46:42 +19:53
14 10070 Linda Irene Huseby Kjelsås IL 1:48:00 +21:12
15 6200 Cathrine Kleven Svendsen Asker SK Friidrett 1:48:54 +22:05
16 9163 Tove Gunnes Kozar Treningscamp 1:48:56 +22:08
17 14267 Hanne Lønsetteig Drammen CK 1:48:59 +22:10
18 12046 Åsa Havik Ingen 1:49:42 +22:53
19 9178 Bente A Myrstad   1:49:44 +22:55
20 10032 Kjersti Ervik   1:50:01 +23:12
21 9074 Marit Solås Melbø Vingrom IL 1:50:25 +23:37
22 4141 Cecilie Wærp Hauge Kjelsås IL 1:51:10 +24:21
23 7186 Lena Ryen   1:52:21 +25:32
24 11092 Ilona Jambor Sagene Sykkel/Sport 1 1:52:32 +25:43
25 8232 Jannicke Ryun Sæther   1:52:37 +25:48
26 11034 Kim Cecilie Braaen Drøbak-Frogn IL 1:52:47 +25:58
27 7242 Lene Klemetsen Team Bjerke 1:53:10 +26:21
28 12173 Ingrid Eitzen   1:53:56 +27:07
29 3048 Michelle Opshaug   1:54:06 +27:17
30 12156 Bente Syvertsen   1:54:58 +28:09
31 12197 Lisa Tronsen   1:55:12 +28:23
32 12083 Janne Lise Nilsen   1:55:39 +28:50
33 7073 Helene Løvkvist Fossum Raske Damer 1:55:43 +28:54
34 10268 Aslaug Tveit   1:55:57 +29:08
35 9106 May-LIll Småvik Stadbygd IL 1:56:24 +29:35
36 13163 Idun Heier Akastor 1:56:33 +29:44
37 10126 Gunn Larsen Northern Runners 1:56:35 +29:46
38 13241 Tone Nilsen Kjelsås 1:56:42 +29:53
39 6152 Sidsel Nordhagen Lørenskog friidrettslag 1:56:49 +30:00
40 5237 Monika Eriksson Stadsbygd Idrettslag 1:57:47 +30:58
41 4170 Heidi Bjerkestrand Espern 1:57:50 +31:01
42 11210 Liv haugsbø Undset   1:58:35 +31:46
43 10169 Monika Østlie   1:58:40 +31:51
44 13210 Anne Grete Kleven Fylkesmannen i Møre og Romsdal 1:58:42 +31:54
45 12001 Ida Adren Stokke 1:58:45 +31:56
46 8246 Therese Sture   1:59:29 +32:40
47 8081 Merethe Vedal Toten-Kranken CK 1:59:31 +32:42
48 12191 Ingrid Woodhouse   1:59:33 +32:44
49 8251 Anne-Sofie Hjemdahl Løplabbet Drammen 1:59:35 +32:46
50 14173 Anne Kristine Risvand Myrseth Lommedalen IL 1:59:40 +32:51
51 10129 Siv M. Randby Sørum IL 1:59:46 +32:57
52 8183 Rakel Gran Baarstad   2:00:05 +33:16
53 8025 Christel Elvestad Bodø BAUTA 2:00:37 +33:48
54 15180 Tone Sandaker Nitelva CK/Team Foss 2:01:04 +34:15
55 12012 Liv Berg   2:01:06 +34:18
56 11112 Tina Kristoffersen Molde CK 2:01:15 +34:26
57 6039 Kari Gjelsvik   2:01:18 +34:29
58 8119 Solveig Stranden Team Sportsmanden 2:01:20 +34:31
59 10142 Ingrid Robøle Hamar Skiklubb 2:01:24 +34:35
60 15209 Bente Storvik   2:01:31 +34:42
61 12190 Christine Wiik   2:01:43 +34:55
62 10018 Anne grete Botten Valsøyfjord IL 2:01:47 +34:58
63 10153 Lise Sunsby   2:02:06 +35:17
64 12024 Kari Buskenes   2:02:36 +35:47
65 10174 Trude Abelsen GKN BIL/Gården Bootcamp 2:02:47 +35:58
66 11057 Rakel Fougner SK Rye/ SEB BIL 2:03:00 +36:11
67 14047 Tone Hatlen Bratsberg IL 2:03:06 +36:17
68 15040 Christine Efskind   2:03:44 +36:55
69 5050 Anne Bjørberg Jenssen   2:04:03 +37:14
70 13155 Stine Nilsskog   2:04:15 +37:26
71 10040 Lise Helen Gallagher Bris Trening 2:04:40 +37:51
72 12049 Elisabeth Hoelsveen   2:05:14 +38:26
73 10119 Elin Nordli Flisa AIL / Puls Flisa 2:05:18 +38:30
74 16243 Elin Wiggen   2:05:21 +38:32
75 12082 Lene Måseidvåg Crossfit Langevåg 2:05:46 +38:57
76 13219 Anne Marit Storødegård   2:05:49 +39:00
77 7189 Siri Elise Bjerkeset Engdahl Torvikbukt IL 2:06:11 +39:22
78 10035 Marit Five Skedsmo Skiklubb 2:06:21 +39:32
79 11178 Mona Skog Nidelv 2:06:22 +39:33
80 15127 Marianne Lund   2:06:28 +39:39
81 14210 Reidun Bartnes Kveen Asker Sk 2:06:40 +39:52
82 16259 Christina Stangeland Fredheim   2:07:04 +40:15
83 18229 Inger Engelien Flattum Ringelia Idrettslag 2:07:11 +40:22
84 14229 Sølvi Karin Halleland   2:07:12 +40:23
85 17097 Trude Mordal   2:07:23 +40:34
86 9020 Runa Willumsen Flugstad Bærum kommune BIL / Team Flugstad 2:07:30 +40:41
87 9175 Mette Leinum EM1MN 2:07:37 +40:48
88 16100 Elisabeth Høystad   2:07:40 +40:51
89 6115 Unni Iren Kristiansen Multiconsult 2:08:11 +41:22
90 15181 Tori Norheim Sandlie   2:08:12 +41:23
91 16132 Margrete Lie   2:09:02 +42:13
92 14026 Linda Flovik   2:09:46 +42:57
93 10204 Elin Eikeland Rød Specsavers 2:09:54 +43:05
94 17236 Therese  Svendsen   2:10:15 +43:26
95 13229 Ann Christin Korsedal Fjell-og sykkelservice 2:10:31 +43:42
96 17081 Elin Johanne Siljuberg Kleven Treningskompaniet 2:11:00 +44:11
97 15205 Ruth Stephansen Muruvikingan Løpeklubb 2:11:05 +44:16
98 9141 Marit Børøsund   2:11:14 +44:25
99 8035 Siv Grøteide Torvikbukt IL 2:11:55 +45:06
100 19077 Siri Larsen   2:12:37 +45:48
101 6051 May Iren Skarbø Giske   2:12:46 +45:57
102 6098 Tone Lise Johannessen Moelven IL 2:12:49 +46:00
103 17176 Mona Kristine Andersen   2:12:51 +46:02
104 15246 Hilde Karin Hauvik   2:13:05 +46:16
105 14202 Anne Kristin Hjukse   2:13:14 +46:25
106 11144 Karin Mortensen   2:13:15 +46:26
107 14022 Mari Fosbæk Eriksen Trondheim klatreklubb 2:13:20 +46:31
108 7044 Monica Hoelsengen Raumnes & Årnes IL 2:13:47 +46:58
109 16101 Heidi Husdal Ingdal Ytre geitastrand il 2:14:50 +48:01
110 10269 Grethe Vasset   2:15:20 +48:32
111 14180 Kari Tobiassen   2:15:23 +48:34
112 5151 May Britt Gjøen Torvikbukt IL 2:15:35 +48:46
113 13193 Siri Oddveig Byrløkken StiftstadenSK 2:15:37 +48:48
114 13191 Grethe Stevik Aglen   2:15:40 +48:51
115 13222 Ingfrid Andersen   2:15:41 +48:52
116 14126 Wenche Skjauff Melsomvik 2:15:47 +48:58
117 17162 Anita Halle Dalskau Skåla IL 2:16:09 +49:20
118 18232 Anne-Lise Ottesen   2:16:10 +49:21
119 11143 Laila Øvermo Rana Sykkelklubb 2:16:18 +49:29
120 11216 Mathilde Willumsen   2:16:25 +49:36
121 12032 Kjerstin Fosbæk Eriksen   2:16:26 +49:37
122 14253 Jannecke Tobiassen Team Superselma 2:16:33 +49:44
123 14181 Gry Marian  Unneland   2:16:34 +49:45
124 18053 Christina Qvam Heggertveit Fylkesmannen i Møre og Romsdal 2:17:26 +50:37
125 18200 Trine Skogmo   2:17:32 +50:43
126 15027 Hege Brinchmann Røa IL 2:17:43 +50:54
127 16036 Line Cedervall   2:18:17 +51:29
128 18231 Linda Schulz Equinor BIL 2:18:19 +51:30
129 17178 Lena H.  Bakkestuen   2:18:25 +51:37
130 16231 Ann Kristin Søraa   2:18:31 +51:42
131 16017 Monica Berg   2:18:57 +52:08
132 3134 Maria Strömme Uppsala 2:19:13 +52:24
133 18031 Caterina Engedal   2:19:39 +52:51
134 10115 Karen Salcher  Ågedal Otra Il 2:20:05 +53:16
135 17013 Siv Janne Berge Muruvikingan Løpeklubb 2:20:11 +53:22
135 16232 Siv Anita Søraa   2:20:11 +53:22
137 15223 Cathrine Talseth Molde og omegn IF 2:20:38 +53:49
138 5133 Franciska Perger KLP BIL 2:20:52 +54:03
139 10078 Birgit Judin Klubben AS/ Puls Flisa AS 2:21:29 +54:40
140 12169 Trine Lise Lind   2:21:45 +54:56
141 17127 Laila Småvik Stadsbygd il 2:21:49 +55:00
142 15008 Lena Vik Vpil 2:22:11 +55:23
143 16084 Marianne Hasner   2:23:05 +56:16
144 17006 Kristin Asp   2:23:31 +56:42
145 13081 Kerstin  Leistad Nidar BIL 2:23:35 +56:46
146 8267 Elin G. Kløfta   2:23:44 +56:55
147 17209 Nina Trygg   2:23:52 +57:03
148 19158 Hilde Johansen Corell   2:24:03 +57:14
149 6170 Beate Pedersen Team Bjerke 2:24:05 +57:16
150 16090 Hege Torkilsrud Frogner IL 2:24:45 +57:56
151 17208 Jane Marit Ørslien Tofte   2:25:11 +58:22
152 13004 Janne Antonsen   2:25:35 +58:46
153 17098 Christine Moser   2:26:39 +59:50
154 16188 Tone Sæther   2:27:10 +1:00:21
155 20073 Helen Kvalheim Nittedal IL 2:27:13 +1:00:25
156 15063 Christina Gravås   2:27:14 +1:00:25
157 15200 Anne Heidi Smedshammer Tynset 2:27:23 +1:00:34
158 7230 Sussan Nysveen Family Løten 2:27:28 +1:00:39
159 16267 Siv Jacobsen   2:28:34 +1:01:46
160 19051 Lillian Holm   2:28:40 +1:01:51
161 17254 Elizabeth Riquelme   2:28:50 +1:02:01
162 17002 Lise Sofie  Andersen   2:29:26 +1:02:37
163 19052 Gro Anita Holm Walle   2:30:24 +1:03:36
164 13264 Unni Kathrine Essen Eidsvold verk skiklubb 2:30:39 +1:03:50
165 19148 Kristin Wåle Sauland IL 2:31:19 +1:04:31
166 15242 Anita Wahlstrøm TEAM ELISABETH 2:31:43 +1:04:54
167 19127 Hilde Strand   2:31:47 +1:04:58
168 19144 Inger Wangen   2:33:01 +1:06:12
169 16205 Lene Sloth-Fjordside   2:33:16 +1:06:27
170 18098 Gry Anette Moen Spydeberg 2:33:23 +1:06:34
171 17086 Mariann Langleite   2:33:32 +1:06:43
172 19023 Ingvild Engerdahl   2:33:45 +1:06:57
173 14161 Anne Kjersti Olsvik   2:33:50 +1:07:01
173 17167 Åsa L'abée-Lund   2:33:50 +1:07:01
175 1195 Ritha Husa Berggren   2:33:54 +1:07:05
176 8160 Siri Ask Fredriksen Torvikbukt IL 2:34:10 +1:07:21
177 19001 Inger Lise Arnesen   2:34:53 +1:08:04
178 20040 Heidi Grøva   2:35:00 +1:08:11
179 16108 Elisabeth Werner Jørgensen   2:35:03 +1:08:14
180 19038 Ellen Therese Halvorsen   2:35:05 +1:08:16
181 17180 Lene Bonsak   2:35:08 +1:08:19
182 18185 Åsta Sagmo Bjørnseth   2:35:20 +1:08:31
183 16120 Barbara Klipp   2:35:21 +1:08:32
183 6144 Marianne Myrset Team Bjerke 2:35:21 +1:08:32
185 8220 Synnøve Solstad   2:35:49 +1:09:00
186 20043 Torill Halvorsen   2:35:53 +1:09:04
187 9237 Kristin Mari  Nilssen Make my day 2:36:10 +1:09:21
188 18183 Karen Andrea Solberg   2:37:26 +1:10:37
189 9090 Eva Grete Rafdal Bedriftslaget , Vinmonopolet 2:37:55 +1:11:06
190 15014 Elisabeth Berger   2:39:49 +1:13:00
191 18030 Bodil Egge Follo Aktiv 2:40:00 +1:13:11
192 10069 Natalie Lorentzen Northern Runners 2:41:09 +1:14:20
193 18226 Anna Berndtsson   2:41:23 +1:14:34
194 13233 Anita Engjom Töcksfors IF 2:41:31 +1:14:42
195 16029 Christina Brautaset Bergen Taekwon-Do klubb 2:41:33 +1:14:44
196 15203 Gunn Berlotte Spjøtvold Kyrksæterøra IL 2:42:07 +1:15:18
197 15250 Hege Anita Wærøy Kyrksæterøra IL 2:42:36 +1:15:47
198 19119 Hilde Solbakken   2:42:44 +1:15:55
199 13181 Bente Skjelstad   2:45:02 +1:18:13
200 6219 Marion Ulla   2:46:42 +1:19:54
201 14107 Frida Oddsdottir Nordic Choice Hotels 2:48:32 +1:21:43
202 16081 Eva Hamre   2:50:10 +1:23:21
203 6133 Heidi Skoglund CK Elverum 2:51:39 +1:24:50
204 7184 Jorunn Møller UNIT4 BIL 2:52:55 +1:26:06
205 13133 Cecilie Varsi   2:55:00 +1:28:11
206 12055 Kirsti Røshol Johnson MOI 3:07:34 +1:40:45


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +