Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Kvinner 50-54 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 373 Kari Madslien Nydalens Skiklub 1:36:59,5 +0:00
2 1184 Marianne Myklebust Hamar IL friidrett 1:38:04 +1:05
3 4184 Kari Øvsthus OPIL 1:39:49 +2:50
4 3193 Hild Sissel Krogstad Vannebo Namdalløpeklubb 1:40:02 +3:03
5 346 Siri Ann Nyrnes Strindheim IL 1:40:10,4 +3:11
6 3211 Torunn Ølstad Gjøvik skiklubb 1:40:56 +3:57
7 326 Monica Ragnvaldsen IL TRY 1:44:13,5 +7:14
8 5008 Marit Ann Laulo Equinor BIL 1:45:01 +8:02
9 3097 Randi Nerdrum Team Tronrud 1:45:41 +8:42
10 5105 Birgit Seetzen Torvikbukt IL 1:47:11 +10:12
11 11081 Inger Kristin Holm   1:47:41 +10:42
12 7110 Kari Stormyrengen   1:49:59 +13:00
13 7143 Toril Østvang Vingelen 1:51:07 +14:08
14 8159 Katrine Bjørnerud Fjellfoten sykkelklubb 1:51:27 +14:28
14 7047 Kristina Maria Holm HIT - Hard Intensiv Trening 1:51:27 +14:28
16 6059 bente gullsmedmoen hauge   1:51:41 +14:42
17 5190 Ingunn Wike   1:52:40 +15:41
18 9123 Trude Helen Westerberg   1:53:22 +16:23
19 5236 Mona Aasvoll-Rognlien Østre Toten Skilag 1:53:27 +16:28
20 8248 Brynhild Børtnes Sturla IF 1:53:31 +16:32
21 14129 Charlotte Skourup Sturla 1:53:39 +16:40
22 9062 Anne Gunn Kraabøl Eidsiva BIL 1:53:41 +16:42
23 12053 Ragnhild  Huso Brøttum 1:54:11 +17:12
24 12145 Ranveig Sødal Raastad   1:54:42 +17:43
25 7096 Reidun Dahl Silkoset   1:54:43 +17:44
26 12174 Nina Hjørnevik   1:54:50 +17:51
27 6071 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 1:54:55 +17:56
28 9195 Clara Skålhegg Romerike Ultraløperklubb 1:55:01 +18:02
29 5158 Beate Smetbak   1:55:34 +18:35
30 5114 Ann-Heidi Scharning Halmsås og Omegn Skilag 1:56:13 +19:14
31 504 Helle Aanesen   1:56:43 +19:44
32 5075 Sissel Nepstad   1:57:16 +20:17
33 10200 Merete Wang   1:57:56 +20:57
34 12183 Laila Gilberg  Haugen Lillehammer skiklubb 1:58:08 +21:09
35 12088 Marit Pedersen Byåsen veterandamer 1:58:18 +21:19
36 9140 Elin Grete Budal Stor-Elvdal Skiklubb 1:58:58 +21:59
37 8085 Gry Moberg Halden CK/GR invest 1:59:33 +22:34
38 10230 Reidun Wang Høvik Jogg 1:59:49 +22:50
39 12187 Christina Stusvik-Eide Ut & Tren 2:00:08 +23:09
40 9021 Randi Frøyland   2:00:25 +23:26
41 10043 Trine Gustavsen Northern Runners 2:00:26 +23:27
42 11116 Ann-Kristin Land Konnerud IL 2:00:41 +23:42
43 10094 Tove Irene Larsen   2:00:56 +23:57
44 13239 Anne-Borghild  Mortensen   2:01:27 +24:28
45 7233 Anita Torp Drøbaksk 2:01:40 +24:41
46 11264 Nina Haukland Aktiv mot kreft 2:02:16 +25:17
47 11260 Hilde Sundvold   2:02:34 +25:35
48 10141 Helen Selboe Romerike Runners Team 2:03:44 +26:45
49 4157 Anne-Kristin Kvamme Team Tronrud 2:04:04 +27:05
50 11022 Berit Blåsmo   2:04:17 +27:18
51 10058 Aid Schei Lillegård Northern Runners 2:04:19 +27:20
52 9177 Kristin Moen Lørenskog Fil 2:04:47 +27:48
53 7139 Margrethe Havre Berger IL 2:05:29 +28:30
54 10121 Trine Labee-Lund Normann Kjelsås IL 2:05:35 +28:36
55 11245 Ann-Christin Eriksen Halden CK 2:05:36 +28:37
56 13105 Ann-Margreth Renstrøm   2:05:54 +28:55
57 10089 Ingrid Krogstie   2:06:43 +29:44
58 16213 Rita Stensby   2:06:44 +29:45
59 14266 Wenche Lindløv Sarpsborg orienteringslag 2:06:58 +29:59
60 8114 Ellen Sjølie   2:07:18 +30:19
61 17218 Gry Wikran Northern Runners 2:07:37 +30:38
62 14105 Gunn Marit Nybrenna Trysilgutten IL 2:07:48 +30:49
63 5185 Nina Bentsen Salthe Sandnes IL 2:08:11 +31:12
64 15247 Bente Westend Team Vikerfjell 2:08:18 +31:19
65 20044 Solvor Hansen Oslo Hash House Harriers 2:08:20 +31:21
66 11149 Elin Nerem Emblem IL 2:08:37 +31:38
67 16254 Åsa Nes Oslo havn 2:08:49 +31:50
68 10061 Lene Herbrandsen   2:08:52 +31:53
69 14027 Jannicke Forsberg   2:09:21 +32:22
70 10245 Anne Lene Øiestad   2:09:31 +32:32
71 16109 May-Britt Jørgensen Sport 1 Gruppen 2:09:51 +32:52
72 14025 Gro Flagstad SILBIL 2:10:18 +33:19
73 6036 Suzanne Eriksson Aurebu Relax 2:11:47 +34:48
74 14051 Tone Lindløv Sand   2:11:48 +34:49
75 17199 Sissel Fornes Rustad IL 2:12:05 +35:06
76 12200 Inger Lovise Berg Hjorthol Lillehammer Skiklub 2:12:16 +35:17
77 15234 Elin Tørudstad Team fønix 2:12:23 +35:24
78 9220 Hanne Wibe Team Sportsmanden / Follo Løpeklubb 2:12:49 +35:50
79 16129 Marica  Leandersson Sweden Runners 2:12:55 +35:56
80 15189 Grete Westerberg Statnett BIL 2:13:30 +36:31
81 15090 Hilde Elisabeth Håve AnneHilde United 2:13:38 +36:39
82 14245 Jorunn Nordbø Solvi Skagerrak Sportsklubb 2:15:12 +38:13
83 16126 Anne Gine Olrud   2:15:37 +38:38
84 14134 Eli Stavheim Hytteplan sport//Lesja IL 2:15:53 +38:54
85 20018 Vivianne Cantin One Step Ahead 2:16:07 +39:08
86 18222 Monica Lippert   2:16:54 +39:55
87 17243 Camilla Egeberg Moger Lillehammer Skiklub 2:17:01 +40:02
88 14102 Anne Elisabeth Nilsen HIT Hard Intensiv Trening 2:17:09 +40:10
88 15065 Marit Groven   2:17:09 +40:10
90 18110 Anne Kristine Norum   2:17:10 +40:11
91 15254 Birgitte Blindheim   2:17:11 +40:12
92 17207 Anne Sverdrup-Thygeson   2:17:47 +40:48
93 15036 Maria  Douglas Stilling   2:17:58 +40:59
94 17182 Marie Helena Gundersen   2:18:59 +42:00
95 19025 Kristine Brabæk Evensen Romerike Runners Team 2:19:27 +42:28
96 19112 Merete Selvåg Romerike Runners Team 2:19:49 +42:50
97 15000 Anne Allum AnneHilde United 2:20:48 +43:49
97 5212 Tove-Mette Arnesen   2:20:48 +43:49
97 15172 Kristin Rustad   2:20:48 +43:49
100 17100 Sigrid  Müller   2:20:51 +43:52
101 3248 Aud Oddveig Nygård Syvde IL 2:20:53 +43:54
102 14189 Unn Merete Bomo Snåsa IL 2:21:09 +44:10
103 14141 Heidi Syverstad   2:21:14 +44:15
104 19175 Heidi Nygård Strandbygda 2:21:27 +44:28
105 3229 Gerd Kathrine Kvenseth Bil hydro 2:22:18 +45:19
106 14032 Hedda Frivold Røa IL 2:23:41 +46:42
107 15019 Kjersti Kjærås Andebu Idrettslag 2:25:44 +48:45
108 12164 Inger Jørstad Lillehammer Skiklub 2:25:51 +48:52
109 12194 Kjersti Jensen   2:26:40 +49:41
110 17177 Agnete Lien Aunsmo Malvik IL 2:27:26 +50:27
111 17246 Anne Rickertsen Bækkelaget sportsklubb 2:27:35 +50:36
112 16105 Nina Johansen   2:30:14 +53:15
113 13037 Bente Holth Fjuk   2:30:46 +53:47
114 16052 Marit Engeset   2:30:54 +53:55
115 16111 Sissel Kalvik Snåsa 2:31:23 +54:24
116 18064 Toini Helen Indergård Vestad Team Komplett Kaos 2:31:50 +54:51
117 17168 Lill Iren Langmo Røros 2:32:13 +55:14
118 18205 Bente Lund   2:33:39 +56:40
119 17124 Heidi Sjurseth   2:34:03 +57:04
120 19056 Mona Cathrine  Johannessen   2:34:19 +57:20
121 18023 Britt Lovise  Braaten   2:42:47 +1:05:48
122 19071 Janne Kaarbø   2:42:50 +1:05:51
123 6018 Solveig Bostad   2:46:43 +1:09:44
124 15149 Anne Karin Nordskag Team Krystallklart budskap 2:46:59 +1:10:00
125 18082 Heidi Jørgensen  Krokdal Kyrksæterøra Idrettslag 2:48:02 +1:11:03
126 16249 Åse-Mari Wikstrøm   2:51:04 +1:14:05
127 12060 Cathrine Knudsen Skanska Aktiv 2:51:14 +1:14:15
128 17000 Anne Giertsen   2:54:01 +1:17:02
129 20025 Anne-Helene Wang Ellingsen   2:56:21 +1:19:22
130 9168 Siri Åmot DR Bil 2:58:04 +1:21:05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +