Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Kvinner 55-59 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 55-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 364 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 1:33:53,9 +0:00
2 8084 Anne Melkild Freidig 1:47:46 +13:52
3 6100 Marit Igland   1:48:29 +14:36
4 5157 Venche Lise Skomedal Ramse Otra Il 1:51:10 +17:16
5 4019 Siri Enge St Olavs hospital løpelag 1:51:17 +17:23
6 6062 Anne Johnsrud Hagen Hydro Oslo BIL 1:52:24 +18:30
7 8140 Annette Østergaard kafeløperne 1:52:33 +18:40
8 7035 Berit Gunnes Njård 1:52:52 +18:59
9 6073 Britt Heskestad GTI Friidrettsklubb 1:54:23 +20:29
10 8013 Oddveig Kvikne Dotterud   1:54:35 +20:42
11 501 Torild Wickstrøm GE Healthcare BIL/ IL Polarstjernen 1:55:12 +21:19
12 8191 Tove Øier Vidje Fossum IF/SK Vidar 1:55:57 +22:03
13 10257 Liv Kooyman Romerike Runners Team 1:56:03 +22:09
14 5227 Anne Grete Meinicke   1:57:56 +24:03
15 9092 Katharina Rossi SK-Rueckenwind 1:58:37 +24:43
16 8088 Unni Persson Moseby Kjelsås 1:59:41 +25:48
17 4191 Grethe Albrektsen   1:59:58 +26:05
18 13122 Britt-Marie Stenseth Njård 2:00:22 +26:29
19 13075 Brita Kumle   2:00:29 +26:36
20 9181 Kitty Augdal  Olsen DNB Bedriftsidrett 2:00:55 +27:02
21 12184 Line Christin Karlsen Karlsen & Nordseth Entreprenør AS 2:01:36 +27:43
22 11115 Åse Kvisgaard Hytteplan Sport 2:04:30 +30:36
23 3052 Randi Holter   2:05:58 +32:05
24 8188 Nina Svendby   2:05:59 +32:05
25 7159 Erna Nyborg Gjøvik skiklubb 2:06:30 +32:37
26 10195 Torunn Grut Syril 2:06:59 +33:06
27 17001 Bjørg Aglen   2:07:31 +33:37
28 14042 Nina Hammerlund HolmenI.F. 2:08:27 +34:33
29 15080 Trude Kleveland   2:08:29 +34:36
30 11146 Brith Astrid Duelien Myrvold Granli 2:08:32 +34:39
31 15185 Ellinor Sekkesæter   2:08:33 +34:40
32 13127 Oddveig Telle If Skadeforsikring BIL 2:08:58 +35:04
33 14227 Elin Dunker Sondre Land il,ski 2:08:59 +35:06
34 14150 Aud Villanger   2:09:21 +35:28
35 17145 Sylvi Tallhaug Blaker IL 2:09:28 +35:35
36 15129 Sissel Fløan Solum Overhalla idrettslag 2:10:05 +36:11
37 16098 Siri Kraft Talsnes Hamar Skiklubb 2:10:13 +36:20
38 13050 Marte Herdlevær   2:10:48 +36:55
39 8169 Liv Irene Kinneberg   2:11:30 +37:36
40 10231 Kari Bjørkum   2:12:55 +39:02
41 17004 Cathrine E. Arnesen Driv IL 2:14:24 +40:30
42 15150 Heidi Nordsveen Team fønix 2:15:03 +41:09
43 9206 Cathrine Backer Smulders   2:16:00 +42:06
44 14103 Ellen Nilsen   2:16:15 +42:22
45 11013 Bente Lisbeth Berge   2:16:27 +42:33
45 16241 Marit Kure IL ROS 2:16:27 +42:34
47 10171 Venke Hustoft Aaland Crossfit Langevåg 2:16:50 +42:56
48 18220 Anne Egeland Statsbygg BIL 2:16:55 +43:01
49 14098 Tone Raasok Luftambulansen OUS 2:17:57 +44:03
50 14212 Åse Mai Leirdal Kolbukameratene 2:18:03 +44:10
51 14231 Berit Klokseth   2:20:24 +46:31
52 17203 Linda Øyen   2:20:34 +46:41
53 11090 Unn Haaland   2:20:41 +46:48
54 14116 Hilde Riseng   2:20:46 +46:53
55 14252 Pernille Schjønsby Bil Ahus 2:21:05 +47:12
56 15166 Gunn Karin Remøy   2:22:09 +48:15
57 17040 Lisbeth Eriksen   2:22:11 +48:18
58 16095 Hilde Knutsen   2:22:41 +48:48
59 14205 Marit Strande Hjorth Gjøvik skiklubb 2:22:43 +48:50
60 14175 Inger Marie Skjolden   2:22:52 +48:59
61 10267 Anne Sveen Team Sveen 2:22:58 +49:04
62 15159 Aagoth Johanne Moe Haltdalen IL 2:24:30 +50:36
63 18109 Marit Lund Nordhaug Molde Cycleklubb 2:25:41 +51:48
64 17175 Ann Kristin Svendsen Halsa IL 2:25:44 +51:50
65 18075 Tove Halhjem Kjeilen Holmen IF 2:26:21 +52:27
66 18208 Gunhild Dovland Eiksmarka Fysioterapi 2:26:36 +52:43
67 18188 Else Margrethe Larsen Fjellhug/Vereide IL 2:26:46 +52:53
68 11249 Jorun S. Kildahl Romerike Runners Team 2:27:49 +53:55
69 17148 Gry Tveter PWC Bil 2:27:51 +53:57
70 18239 Kari Lindholm   2:28:11 +54:18
71 17190 Elin Anita Pettersen Brønnøysund Il 2:29:39 +55:45
72 15140 Kari Lise Jørstad SK Rye 2:29:42 +55:48
73 16163 Irene Håbrekke   2:31:04 +57:11
74 18020 Gry Brenne   2:31:45 +57:51
75 19070 Anne-Berit Jaavall Kværner   2:33:13 +59:20
76 8036 Anne Lill Gullsmedmoen   2:33:33 +59:40
77 14241 Astrid Nessøe   2:33:42 +59:49
78 7015 Berit Brudeseth Trollveggen Triathlon Klubb 2:34:01 +1:00:08
79 14050 Connie Schneider   2:38:30 +1:04:37
80 17198 Anne Dean   2:41:26 +1:07:32
81 10213 Tone Sverreson Ørmen Kirkens bymisjon Drammen 2:45:14 +1:11:21
82 11028 Brita By   2:45:29 +1:11:36
83 7128 Trine Øiseth   2:53:03 +1:19:09
84 16053 Lena Ervik   2:54:31 +1:20:38
85 459 Irene Rødseth Achilles Norge 2:54:37 +1:20:44
86 6112 Tove Christin Koch Team Bjerke 3:00:09 +1:26:16
87 14168 Gro Håvi   3:03:45 +1:29:51
88 11168 Jette Rasmussen Skovløberne Danmark 3:15:30 +1:41:36


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +