Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Kvinner Elite



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 371 Thea Krokan Murud Søre Ål IL 1:17:57,2 +0:00
2 321 Marthe Katrine Myhre Lillehammer IF 1:21:10,1 +3:13
3 357 Runa Falch Sportsklubben Vidar 1:21:52,0 +3:55
4 333 Hanne Mjøen Maridal Lillehammer IF 1:22:05,1 +4:08
5 367 Maiken Caspersen Falla Gjerdrum IL 1:22:47,9 +4:51
6 351 Kristine Eikrem Engeset   1:23:46,6 +5:49
7 335 Astrid Brathaug Sørset Team Ingrid Kristiansen/ Team Braasport 1:25:42,6 +7:45
8 372 Ingeborg Kristine Lind Knipen Kneikelag/Milslukern Sport 1:26:27,3 +8:30
9 340 Anne Kristine Nevin Strindheim IL 1:26:49,3 +8:52
10 345 Berit Nordstad   1:26:53,6 +8:56
11 369 Turi Malme   1:27:46,8 +9:50
12 318 Hanne Marte Lie OSI friidrett 1:28:04,2 +10:07
13 331 Sara Aarseth Spirit Stavanger Friidrettsklubb 1:28:41,1 +10:44
14 353 Karoline Næss Bjerke IL 1:29:02,0 +11:05
15 347 Ine Skjellum Søndre Ål Sportsklubb 1:29:06,8 +11:10
16 365 Asta Ellingvåg Lyn Ski 1:30:36,7 +12:40
17 324 Mari Ourom   1:31:44,8 +13:48
18 343 Anne Murvold Oslostudentenes IK - Friidrett 1:31:55,8 +13:59
19 350 Barbro Sætha LYN SKI Moseteråsen 1:32:48,4 +14:51
20 362 Kristin Sønstegård VESTRINGEN IL 1:33:32,3 +15:35
21 358 Karoline Wisløff Rud Rudskij Running 1:33:33,3 +15:36
22 313 Helene Herje Ellingsen Bris Trening 1:33:35,3 +15:38
23 364 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 1:33:53,9 +15:57
24 339 Julie Meinicke Jutul Il 1:35:25,9 +17:29
25 304 Eli Bueie   1:35:50,2 +17:53
26 344 Iren Nordal Midsund 1:36:06,3 +18:09
27 308 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 1:36:10,6 +18:13
28 322 Hanna Josie Nordgård Strindheim 1:36:46,9 +18:50
29 370 Ingunn Andreassen Atna IL 1:36:54,7 +18:58
30 373 Kari Madslien Nydalens Skiklub 1:36:59,5 +19:02
31 320 Mette Eid Løvås Strindheim IL 1:37:22,5 +19:25
32 306 Tone Sundvor Dahl Bjerkreim IL 1:37:35,5 +19:38
33 337 Marthe Klausen Konnerud 1:37:40,8 +19:44
34 363 Elise Tveita   1:37:56,6 +19:59
35 360 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelaget sportsklubb 1:38:03,8 +20:07
36 359 Ingerid Fredriksen IL Runar 1:38:15,8 +20:19
37 348 Tea Sætereng OSI friidrett 1:38:20,8 +20:24
38 317 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:38:40,0 +20:43
39 302 Eline Bergundhaugen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 1:38:50,7 +20:54
40 314 Sofie Kjus Huseby Heming 1:39:06,8 +21:10
41 352 Christina Forsberg   1:39:55,2 +21:58
42 346 Siri Ann Nyrnes Strindheim IL 1:40:10,4 +22:13
43 376 Mari Arnøygard  Wedum   1:40:16,9 +22:20
44 361 Zainab Al-Sultan BUL IL 1:40:44,9 +22:48
45 334 Marianne Standal Molde Olymp/Bris Trening 1:41:04,3 +23:07
46 366 Silja Hønsi VIK IL 1:41:13,1 +23:16
47 328 Mona Strande Bærum Vest Racing Team 1:42:15,9 +24:19
48 300 Elise Antonsen Hvam IL 1:42:21,1 +24:24
49 342 Annette Berntsen Vind IL 1:42:23,3 +24:26
50 309 Hilde Visthoff Drange Gneist 1:43:32,1 +25:35
51 338 Hilde Losgård Landheim Tynset IF 1:43:54,5 +25:57
52 326 Monica Ragnvaldsen IL TRY 1:44:13,5 +26:16
53 375 Vilde Christiansen NTNUI 1:45:05,6 +27:08
54 356 Katja Synsfjell   1:45:21,2 +27:24
55 319 Sara CBH Lorentzen   1:48:17,0 +30:20
56 354 Franziska Skogsholm Åslia skilag 1:48:28,4 +30:31
57 374 Elise Rivenes Hagen LINK Mobility Group 1:49:17,8 +31:21
58 325 Hanne Oustad Visma Consulting 1:49:31,3 +31:34
59 349 Aurora Elgesem   1:50:46,6 +32:49
60 311 Eline Storvik Grønvold Hakadal IL 1:53:14,9 +35:18
61 316 Maren Nordstad Johansen   1:54:31,7 +36:34


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +