Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Menn 16-17 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 16-17 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 105 Fredrik Owren Kyrksæterøra IL/NTG Lillehammer 1:24:10,3 +0:00
2 1203 Johan Fredriksen Orset Torvikbukt IL 1:25:26 +1:16
3 65 Oskar Lockert Skjold Åsen IL Ski 1:27:09,6 +2:59
4 151 Ola Spigseth   1:27:18,4 +3:08
5 7179 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 1:32:13 +8:03
6 2120 Sigurd Sundal Åslia skilag 1:33:46 +9:36
7 2218 Christoffer Torkilsrud Frogner IL 1:33:58 +9:48
8 89 Isak Skari Berger Lillehammer IF 1:34:22,0 +10:12
9 1106 Peter Oliver Nergaard Åslia skilag 1:34:47 +10:37
10 1164 Per Ingvar Tollehaug Eiker Skiklubb 1:35:03 +10:53
11 5220 Trym Holm IL Jardar 1:35:48 +11:38
12 4168 Herman Byfuglien Ulsrud Gjøvik Friidrettsklubb 1:35:50 +11:40
13 1214 Sander Engdahl Torvikbukt IL 1:36:48 +12:38
14 8213 Nikolai Gylthe Berget Hamar IL friidrett 1:36:58 +12:48
15 122 Theodor Ånestad Ull/Kisa fotball 1:38:12,8 +14:02
16 3062 Joakim Wilkens Jernberg Kjelsås IL 1:38:57 +14:47
17 7032 Fredrik Willumsen Grindheim Team Bodøbanden 1:41:09 +16:59
18 8161 Fabian Nikolai Gjessing Heggedal IL/Team Eid 1:42:25 +18:15
19 13242 Ulrik Tollefsen Åsen IL 1:43:06 +18:56
20 11126 Theodor Lindtveit Strandbygda Ski 1:43:07 +18:57
21 7162 Sondre Jordheim Lørenskog Skiklubb / Team Nedre Romerike 1:43:33 +19:23
21 6147 Lars Øderud Vatne   1:43:33 +19:23
23 5162 Håkon Linner Tronsrud Nord-Odal IL 1:44:09 +19:59
24 12041 Oskar Gaalaas   1:44:32 +20:23
25 11102 Vetle Arnegård Kjøl Geilo IL 1:44:38 +20:28
26 8179 Oskar Price Selstø If Sturla 1:45:59 +21:49
27 7198 Eigil Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 1:48:35 +24:25
28 8046 Håkon Aa Albretsen Kaupanger 1:48:50 +24:40
29 9006 Frode Aune Flora Ck 1:49:03 +24:53
30 15034 Erling Digre   1:51:47 +27:37
31 1109 Audun Nordaas Strandbygda il 1:52:00 +27:50
32 12192 Brage Bergan   1:53:22 +29:12
33 4114 Alexander Amundsen LØRENSKOG SKIKLUBB 1:54:19 +30:09
34 4169 Thomas Westheim Team Tronrud 1:54:22 +30:12
35 15067 Simen Andre  Grøtterud Brumunddal Sykkelklubb 1:54:50 +30:40
36 14015 Oskar Sagstuen Nysæther   1:55:03 +30:53
37 16202 Severin Skjæret   1:55:33 +31:23
38 17005 Johannes  Arnø Fetsund 1:55:51 +31:41
39 17011 Mathias Bergan   1:55:52 +31:42
40 8152 Tarjei Nesheim Bærums skiklub 1:57:00 +32:50
41 14269 Sondre Nybakken   1:57:32 +33:22
42 12113 Kristian Sveen Hamar Skiklubb 2:01:04 +36:54
43 14260 Elias Falck-Ytter Ringsaker OK 2:03:08 +38:58
44 8001 Vegard Aa Albretsen Kaupanger 2:06:44 +42:34
45 3153 Vetle Vold   2:08:24 +44:14
46 13119 Bjørn Øyvind Solberg Kvik Halden 2:12:58 +48:48
47 5191 Johan Øy Gjelleråsen IF 2:13:28 +49:18
48 18160 Eivind Aasbrein Vargar IL 2:13:35 +49:25
49 17187 Sebastian Manzi   2:28:05 +1:03:55
50 17205 Jakub Brysik   2:35:11 +1:11:01
51 17172 Henrik Olimb   2:46:43 +1:22:33
51 1118 Emil Kvalheim Otterdal Nes Ski 1:53:59 +29:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +