Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Menn 18-19 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 186 Karsten Andre Vestad   1:18:42,2 +0:00
2 4 Morten Antonsen Hvam IL 1:18:53,6 +0:11
3 2138 Simen Løbak Asker Skiklubb 1:19:56 +1:14
4 29 Heine Husdal Drøbak-Frogn IL 1:21:09,7 +2:28
5 129 Christoffer Enderud Hansen Galterud IF 1:23:20,0 +4:38
6 165 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 1:25:13,7 +6:32
7 18 Finn Gjøsteen   1:25:47,3 +7:05
8 1204 Magnus Perger Haslum IL / Team Vestmarka 1:26:09 +7:28
9 1060 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 1:26:22 +7:40
10 3124 Madhi Tahiri   1:26:39 +7:58
11 1206 Sondre Selberg Gjelleråsen IF Ski 1:26:50 +8:08
12 107 Mathias Ulverud Gjerdrum IL Langrenn 1:27:07,7 +8:26
13 1078 Ådne Arnegård Kjøl   1:29:30 +10:48
14 2006 Endre Olav Blekastad Lalm IL 1:31:16 +12:34
15 1070 Eirik Stiklestad  Johansen Gjerdrum IL 1:31:34 +12:52
16 2139 Andreas Aleksander Gjessing Heggedal IL/Team Eid 1:32:29 +13:47
17 141 Simen Granvold Gjøvik Friidrett 1:32:56,7 +14:15
18 1197 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 1:33:00 +14:18
19 1093 Mads Huken Mathiesen Ullensaker Skiklubb/NTG L 1:34:24 +15:42
20 171 Christian Hartz Melling Glassverket IF / Team Drammen 1:34:32,5 +15:50
21 1102 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 1:34:43 +16:02
22 192 Anders Jensen Bærums Verk IF 1:35:48,3 +17:06
23 2157 Ole Anders Hegerberg Skauga IL 1:36:50 +18:08
24 1071 Mathias Stiklestad  Johansen Gjerdrum IL 1:37:36 +18:55
25 1183 Even Lindaas Strandbygda il 1:41:18 +22:36
26 6040 Lars Femsteinevik   1:43:54 +25:12
27 9051 Emil Johansen Spydeberg IL 1:47:18 +28:36
28 11032 Jørgen Dahl Kirkens bymisjon 1:49:42 +31:01
29 9176 Iver Kraabøl Moen Sport1 Strandtorget AS 1:53:38 +34:56
30 13140 Henrik Wollebæk Kolbotn IL 2:00:42 +42:00
31 9198 Ådne Storhagen   2:07:00 +48:19
32 15066 Kristian Riis Grønli   2:13:50 +55:08
33 20084 Lars Liven   2:18:03 +59:21
34 12080 Ole Gustav Morstad Morstad 2:18:26 +59:45
35 15030 Jonathan Blom Christensen Familiepresset 2:23:50 +1:05:09
36 14195 Henning Drøpping Texburger 2:25:01 +1:06:19
37 13038 Jonas Flaten Meny 2:30:58 +1:12:16
38 12057 Marius Spidsberg Karlsen Kirkens bymisjon 2:33:27 +1:14:45
39 14232 Tellef Fladmark Larsen SNØlaget Alpint 2:40:45 +1:22:04


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +