Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Menn 20-24 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 99 Senay Fissehatsion Tjalve IK 1:09:32,5 +0:00
2 125 Awet Kibrab Tjalve 1:18:23,1 +8:51
3 187 Sondre Bollum Gjøvik skiklubb 1:18:39,8 +9:07
4 70 Jørgen Stigen Hamar Skiklubb 1:20:42,3 +11:10
5 183 Fridtjof  Wedum   1:22:12,8 +12:40
6 169 Harald Øygard Rogne il 1:22:47,2 +13:15
7 156 Vetle Årsvoll Undheim FIGGJO IL 1:23:50,8 +14:18
8 147 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL 1:24:14,7 +14:42
9 6 Ole Tobias Utne Bjerke Sørum IL 1:24:15,2 +14:43
10 3227 Kristian Kleppe Sel IL 1:24:34 +15:02
11 191 Sindre Bergan Jakobsen OSI langrenn 1:24:38,8 +15:06
12 1243 Tarald Wærness   1:25:12 +15:40
13 2106 Håkon Senderud   1:25:20 +15:48
14 1089 Martin Haarstad Asker Skiklubb / Team Asker 1:25:22 +15:50
15 2087 Håkon Myrmo Rennebu IL 1:26:01 +16:29
16 67 Ola Nygård Snellingen Svea skilag 1:26:56,2 +17:24
17 6213 Anders Tingstad IL NANSEN 1:27:30 +17:58
18 79 Marius Vesterås Gjøvik Friidrettsklubb 1:27:33,3 +18:01
19 3140 Sondre Tagestad   1:27:51 +18:19
20 1154 Audun Midtbø Svenning Dbr 1:30:30 +20:58
21 1069 Trym Moeng Jensen Kjelsås IL langrenn 1:30:36 +21:04
22 127 Aslak Undheim FIGGJO IL 1:30:48,7 +21:16
23 90 Fredrik Frossdal Sturla IF 1:31:01,5 +21:29
24 1221 Espen Torkildsen Team Asker 1:31:03 +21:31
25 5192 Eirik Håvik Team Skynet 1:31:23 +21:51
26 97 Bård Eskil Bjørndalen OPPSTAD IL 1:32:29,5 +22:57
27 3181 Knut Einar Jakobsen Gjøvik Friidrettsklubb 1:32:51 +23:19
28 2103 Martin Sagen Strandbygda il 1:32:58 +23:26
29 60 Vetle Ryen Asker Skiklubb 1:33:01,9 +23:29
30 7088 Ivar Jevne Arnesen NTNUI 1:33:27 +23:55
31 143 Anders Haga Åsen IL 1:33:37,7 +24:05
32 150 Ivar Andre Ryttervold Åsen IL - Team Sportsmanden 1:33:38,4 +24:06
33 4200 Odin Rundberget Singsås Il 1:34:59 +25:27
34 4029 Vegard Grut   1:35:25 +25:53
35 6156 Øystein Nordlund Veltevegen GI 1:35:31 +25:59
36 1181 Thomas Johansen   1:35:46 +26:14
37 167 Markus Rørvik Sandnes SSL 1:35:50,3 +26:18
38 2179 Erlend Nesse Forsvaret 1:36:20 +26:48
39 3177 Kristian Fridtjof Funderud Trøsken IL 1:37:10 +27:38
40 2062 Anders Emil Schiellerup Geilo IL 1:37:27 +27:55
41 139 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub / Team Synnfjell 1:37:38,9 +28:06
42 2148 Sivert Sliper Forsvaret 1:37:56 +28:24
43 3228 Ole Andre Kristiansen   1:38:16 +28:44
44 7157 Vegar Engdal Torvikbukt IL 1:38:20 +28:48
45 6005 Marius Backe Botne Skiklubb 1:39:10 +29:38
46 5193 Oddne Teigenes Team Skynet 1:39:40 +30:08
47 12211 Hans-Kristian Bø   1:40:14 +30:42
48 5180 Håvard Lorentzen   1:40:27 +30:55
49 1159 Jørgen Tellefsen   1:40:59 +31:27
50 11224 Simen Domaas Forsvaret 1:41:14 +31:42
51 5181 Martin Myrvold   1:41:22 +31:50
52 10234 Lars Monclair   1:41:25 +31:53
53 1209 Lars Martin Tingelstad NIHI 1:41:39 +32:07
54 5060 Herman Lia IF Urædd 1:42:33 +33:01
55 3231 Arvid Nelson   1:42:39 +33:07
56 10266 Lars Martin  Stensbøl   1:42:46 +33:14
57 5062 Kristian Selbekk Liaklev Asko 1:42:53 +33:21
58 17227 Martin Kampenhøy Furnes Skiløperforening 1:43:33 +34:01
59 13258 Khaleq Jafari Grue IL 1:43:58 +34:26
60 3083 Lars Lomsdalen Team Anton Sport 1:45:04 +35:32
61 9145 Markus Knutsen Røa IL 1:45:07 +35:35
62 96 Jørgen Kjos Barkenæs Fet skiklubb 1:45:07,6 +35:35
63 4128 Ivar Høisveen   1:45:14 +35:42
64 14251 Iver Magnarson  Nypan   1:46:57 +37:25
65 6013 Daniel Bergquist Rømskog Il 1:47:01 +37:29
66 10225 Noah Anderson Team Skynet 1:47:32 +38:00
67 11096 Vemund Gropen Jømna / Heradsbygd fotball 1:48:00 +38:28
68 9215 Carl Axel Axelson Moserud   1:48:05 +38:33
69 3050 Brage Hognestad   1:48:42 +39:10
70 5213 Erik Houm GFIK / OSI Friidrett 1:49:16 +39:44
71 13164 Martin Indergård   1:49:22 +39:50
72 6245 jonas  bertelsen   1:49:28 +39:56
73 6248 Øyvind Fæste Lillehammer skiklubb 1:49:31 +39:59
74 11108 Lars Andreas Arud Snøgg friidrett 1:49:57 +40:25
75 4177 Tord Høisveen Nannestad Refling Limousin 1:50:00 +40:28
76 10235 Johannes Nyland Tandberg   1:50:05 +40:32
77 11225 Sebastian Grøsvik   1:50:18 +40:46
78 15125 Kristoffer Lund   1:50:41 +41:09
79 6139 Thomas  Moen Fossum 1:50:44 +41:12
80 12219 Per Magnus Midtli JH langrenn 1:51:10 +41:38
81 12185 Johan Stener Maagaard Mågård BIL 1:51:21 +41:49
82 11061 Ruben Ask Gjerde   1:51:36 +42:04
83 10022 Marcus Torseth Benjaminsen Hjelset-Kleive 1:51:57 +42:25
84 3030 Sivert Fodnes Årdalstangen IL 1:52:46 +43:14
84 10051 Anders  Eivindstad   1:52:46 +43:14
86 18126 Simen Sauro   1:53:30 +43:57
87 9194 Erik Sand Mannskoret Over Rævne 1:53:51 +44:19
88 10138 Eirik Sakariassen   1:54:05 +44:33
89 7141 Marius Kirkerud Hobøl IL 1:54:12 +44:40
90 11182 Håkon Aae   1:54:48 +45:16
91 11248 Jonas Åmli Ingdal   1:54:52 +45:20
92 7085 Robin Rognerud Team Kulegrill 1:55:04 +45:32
93 9193 Robert André Garnås Bekk   1:55:13 +45:41
94 12212 Arne Johannes Løkken NTNUI 1:55:26 +45:54
95 12165 Steinar  Nymoen   1:55:40 +46:08
96 16050 Daniel Ercoli   1:55:49 +46:17
97 4176 Erik Høisveen Nannestad Refling Limousin 1:56:54 +47:22
98 11076 Jacob Kalvik  Hegstad   1:57:09 +47:37
99 7117 Ole Anders Tingstad   1:57:44 +48:12
100 10236 Håkon Solli-Sæther BI 1:57:48 +48:16
101 13230 Simon Winbrant Meny AS 1:58:33 +49:01
102 17245 Ole Markus  Moen Øyer-Tretten IF 1:58:38 +49:06
103 14065 Vetle Birkeland Aass Langhus 1:59:24 +49:52
104 8103 Øyvind Biserød   1:59:36 +50:04
104 3139 Andreas Tagestad   1:59:36 +50:04
106 10258 Håvard Kristiansen   1:59:38 +50:06
107 12177 Ola Kullsveen Søbye   2:00:02 +50:30
108 8261 Vetle Friis-Vollan   2:00:05 +50:33
109 15224 Andreas Teien   2:00:35 +51:03
110 14244 Ole Ingar Sel Oslo Sportslager 2:01:02 +51:30
111 15053 Sverre Aksnes RTV BIL 2:01:09 +51:37
112 6104 Thomas  Karlsnes Fossum 2:01:47 +52:15
113 10073 Hans Bulling Johansen Syril 2:02:34 +53:02
114 14162 Marius Dahlen Østli   2:03:12 +53:40
115 17226 Ola Hagen   2:03:19 +53:47
116 8102 Sindre Olsen   2:03:28 +53:56
117 6034 Kasper Elgstøen Marstrandboys 2:04:02 +54:30
118 17041 Jo Falck-Ytter   2:04:21 +54:49
119 7134 Brede Eiken   2:04:58 +55:26
120 14262 Kristian Gjerdet   2:05:56 +56:24
121 10249 Haagen Fossen MOELV IL 2:06:09 +56:37
122 15028 Andreas Bjørgesæter   2:06:10 +56:38
123 6243 Erlend Sørlie   2:06:17 +56:45
124 13202 Eirik Skau Meny 2:06:43 +57:11
125 14169 Erik Andreas Kleven Follo SK 2:07:16 +57:44
126 20029 Kristian  Finsveen Liven   2:08:02 +58:30
127 10033 Oscar Evensen Eurosko 2:08:06 +58:34
128 12144 Sindre Rusto Hallingdal småturarlag 2:08:57 +59:25
129 12017 Jonas Bjørlo   2:09:39 +1:00:07
130 4192 Bendik Johansen   2:09:43 +1:00:11
131 15035 Sigurd Digre   2:11:38 +1:02:06
132 3233 Kristian Seljeskog Forsvaret 2:12:05 +1:02:33
133 12153 Morten Monland Olavsbråten Hallingdal småturarlag 2:12:12 +1:02:40
134 11122 Magnus Larsson Rodvang   2:13:07 +1:03:35
135 6211 Espen Thorvaldsen   2:13:30 +1:03:58
136 14005 Sander Bagsjøberget   2:15:48 +1:06:16
137 18236 Håvard Nes   2:17:18 +1:07:46
138 14188 Ole-Johan Bjerketvedt Team Bjerketvedt 2:18:52 +1:09:20
139 20194 Anders Aasli   2:18:57 +1:09:25
140 14243 Jonas  Bakken   2:20:10 +1:10:38
141 16074 Jonas Greve Sunde   2:20:31 +1:10:59
142 18196 Marcus Slåen   2:20:46 +1:11:14
143 13237 Filip Johansson Töcksfors IF 2:22:19 +1:12:47
144 12143 Simen Markussen Hallingdal småturarlag 2:22:48 +1:13:16
145 19105 John Christopher Risan Østlandske Rør 2:25:20 +1:15:48
146 16044 Martin Syvert Egerhei   2:26:48 +1:17:16
147 18104 Lasse  Nielsen   2:27:08 +1:17:36
148 8044 Kevin Richard Almeida   2:27:28 +1:17:56
149 18224 Mattis Moen   2:28:00 +1:18:27
150 11000 Erik Agersborg   2:28:51 +1:19:19
151 17200 Trym Halbjørhus Hemsedal IL 2:29:10 +1:19:38
152 15098 Jostein Jarl   2:29:59 +1:20:27
153 20169 Gard Toft Eide   2:32:53 +1:23:21
154 13079 Even Larsen   2:32:59 +1:23:27
155 15029 Vetle  Bråttvik Simensen   2:33:27 +1:23:55
156 15183 Sebastian Hamann Olsen   2:34:03 +1:24:31
157 15216 Fredrik ulven Syversen   2:35:11 +1:25:39
158 20006 Lars Ballangrud Brandbu IF 2:38:56 +1:29:24
159 13047 Isak Hassan Meny 2:41:16 +1:31:44
160 16107 Mir  Josef   2:41:18 +1:31:46
161 16121 Aslak Føreland   2:48:08 +1:38:36
162 11135 Michael Melby   2:49:21 +1:39:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +