Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Menn 25-29 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 193 Michael Ande Tesfamichael   1:14:35,5 +0:00
2 91 Jacob Hystad Stord IL 1:15:22,4 +0:47
3 56 Mathias Oppegaard OSI friidrett 1:17:08,0 +2:32
4 1165 Andreas Torsvik   1:17:54 +3:19
5 177 Lars-Olav Måkestad Apold Team Kibsgaard 1:17:57,8 +3:22
6 3 Magnus Torp Antonsen Strandbygda IL/Østlendingen 1:17:58,6 +3:23
7 175 Magnus Vesterheim Mosvik IL - Fridrett, Kvæfjord IL 1:18:44,7 +4:09
8 149 Kristoffer Lamøy Åsen IL 1:18:49,1 +4:14
9 88 Hallgeir Aspli Frol IL 1:18:51,0 +4:15
10 28 Tor Einar Hulløen Eggedal IL 1:19:15,1 +4:40
11 137 Espen Antonsen Halmsås & Omegn 1:19:17,2 +4:42
12 109 Ola Grindland Skanska Aktiv 1:19:39,5 +5:04
13 178 Ken Tony  Johansen Gular 1:19:40,0 +5:04
14 155 Halvor Korbøl Thoner   1:19:57,9 +5:22
15 5 Haakon Engelsen Berg Bøler IF Friidrett 1:20:04,0 +5:28
16 64 Elmer M. Skalle Elektriker'n Lillehammer AS 1:20:06,6 +5:31
17 52 Pål Jostein Petersen Onsrud Team Sportsmanden 1:21:02,5 +6:27
18 22 Trygve Hansen   1:21:06,5 +6:31
19 181 Stian Storsveen   1:21:10,6 +6:35
20 106 Espen Gundersen Rusten MECA Bedriftsidrettslag 1:21:40,8 +7:05
21 1055 Gunnar Henden   1:21:50 +7:15
22 58 Eirik Næsset Ramtvedt OSI Fridrett 1:21:59,3 +7:24
23 2029 Ole Henrik Ruud   1:22:06 +7:31
24 66 Tor Håkon Skogstad EiendomsMegler 1 Midt-Norge 1:22:14,8 +7:39
25 33 Ole Johann Rødvik Kilskar Frol IL 1:22:32,3 +7:57
26 148 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening 1:22:44,3 +8:09
27 110 Lars Anders Tenold Nordre Eidsvoll 1:23:09,7 +8:34
28 55 Even Oppegaard Aurskog-Høland Friidrettslag 1:23:31,5 +8:56
29 101 Tim Trygve Gundersen Frogner Runners 1:23:40,5 +9:05
30 128 Ørjan Aasen Ottestad IL 1:23:51,7 +9:16
31 179 Petter Herheim BDO BIl Innlandet 1:24:01,4 +9:26
32 103 Fredrik Fyksen Lund OSI friidrett 1:24:09,0 +9:34
33 2 Jonas Amundsen Nes Ski 1:24:48,8 +10:13
34 1182 Martin Klungland Team Milslukern - Driv Trening / BO2 1:25:00 +10:25
35 1191 Njål Engen Ekre KPMG Puls 1:25:52 +11:17
36 2043 Øyvind Lie Flobergseter Slitarlauget mosjonsforening 1:26:07 +11:32
37 184 Ørjan Walseth Team Oslo Sportslager 1:26:54,7 +12:19
38 1231 Sean Monaghan   1:27:13 +12:38
39 2019 Vegar Brøndbo   1:27:28 +12:53
40 2136 Magnus Brøste Eidsiva BIL 1:27:49 +13:14
41 34 Haakon André Kinneberg IL Tyrving 1:27:57,7 +13:22
42 2155 Ola Nordengen Dysthe Kolbu/kk 1:28:15 +13:40
43 3019 Andreas Trolldalen Andebu IL 1:28:19 +13:44
44 2229 Johan Leistad EY Bil 1:28:43 +14:08
45 1090 Martin Kavli Lysgaard Bærum vest racing team / Veidekke BIL 1:28:46 +14:11
46 54 Jon Marius Ophus Arve Hagen 1:28:50,4 +14:15
47 2158 Thomas Hvammen   1:28:52 +14:17
48 1225 Erik Rostad Lundamo IL 1:28:53 +14:18
49 1020 Daniel Rørvik   1:29:20 +14:45
50 2018 Peder Bruusgaard Norges Banks Idrettslag 1:29:25 +14:50
51 3038 Markus Johansen Westgaard Veidekke BIL 1:29:31 +14:56
52 1024 Truls Dahlsveen SK Rye 1:29:46 +15:11
53 1048 Steffen Hamborg NOBIL 1:29:49 +15:13
54 5111 Marius Slette Byåsen 1:30:04 +15:29
55 1117 Vetle Øye Opheim Norges Banks Idrettslag 1:30:53 +16:18
56 2088 Magne Myrmo Rennebu IL 1:30:56 +16:21
57 1058 Christian Hoen Nittedal IL 1:31:35 +17:00
58 3023 Christer Elvland Lillehammer skiklubb 1:31:41 +17:06
59 3158 Erik Ørbekk Nordbyen Snakes 1:32:05 +17:30
60 1100 Aleksander Myklebust GD 1:32:21 +17:46
61 1017 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF 1:32:32 +17:57
62 3219 Terje Faugstad Bjertnes Bjørn Myhre Sport 1:33:00 +18:25
63 3200 Sindre Andal Habbestad   1:33:03 +18:28
63 6232 Thomas Wolff Visma Consulting 1:33:03 +18:28
65 2220 Stian Darell Fjellørnen IL 1:33:12 +18:37
66 3170 Glenn Linnerud MjøsSki 1:33:20 +18:44
67 5047 Jonas Høva Trainee Innlandet 1:33:58 +19:23
68 4145 Håkon Ottesen   1:34:15 +19:40
69 5209 Martin Skaug Nordbyen Snakes 1:34:16 +19:41
70 7087 Simen Ruud   1:34:25 +19:50
71 3119 Vetle Sjuve Fearnsport 1:34:29 +19:54
72 6140 Thomas Svensson Moen Stabil Running 1:34:33 +19:58
73 6117 Aksel Landsem Mjøen Team Maxim 1:34:36 +20:01
74 2040 Odin Gundersen Kjellmyra 1:34:59 +20:24
75 1072 Even-Johan Lie Johnsen   1:35:24 +20:49
76 3121 Torgeir Skjeldnes Trondheim Triathlonklubb/Team Premiumsport.no 1:35:25 +20:50
77 5100 Simen Krogsæter Rønning   1:35:26 +20:50
78 2173 Erlend Godager Nordbyen Snakes 1:35:27 +20:52
79 5176 Sondre Jentoft   1:35:49 +21:14
80 2163 Vemund Sande Nordbyen Snakes 1:35:52 +21:17
81 8236 Martin Gultvedt Winger Lillehammer Frisbee 1:36:10 +21:35
82 2093 Rudi Kristiansen OSI langrenn 1:36:13 +21:37
83 2096 Marius Røed Wang   1:36:14 +21:39
84 2224 Sondre Haugen Team Parkettpartner-Sjusjøen 1:36:16 +21:41
85 100 Sveinung Brenno Flæthe OSI friidrett 1:36:26,5 +21:51
86 3127 Petter B. Slevigen Team Veidekke 1:36:34 +21:59
87 1228 Jon Andreas Landsnes OSI Sykkel 1:37:24 +22:49
88 7247 Øystein  Aarstad SEB 1:37:35 +23:00
89 4190 Håkon Nordtorp   1:37:53 +23:18
90 5202 Kristian Hjorth Nordbyen Snakes 1:37:59 +23:24
91 8172 Eivind Knutsson Fosheim PWC Bil 1:38:02 +23:27
92 9036 Anders Haugen NOBIL 1:38:06 +23:31
93 1141 Kenneth Ellingsen PWC Bil 1:38:18 +23:43
94 7223 Johan André  Eikrem Syvde IL 1:38:19 +23:44
95 2022 Kristian Dahl Hof Il 1:38:23 +23:48
96 7101 Vidar Skjervold SINTEF Energi B.I.L. 1:38:25 +23:50
96 4132 Anders Liland Acando BUSS 1:38:25 +23:50
98 6060 Espen Gåsvær Politiets idrettslag Trøndelag 1:38:34 +23:59
98 5056 Erlend Sverdrup   1:38:34 +23:59
100 7228 Kristian Martinsen Gran helsesenter 1:38:39 +24:04
101 1025 Anders Neverdahl Eide   1:38:47 +24:12
102 2132 Shan Wei   1:38:50 +24:15
103 3116 Halvard Henjum Halsnes Syril 1:39:02 +24:27
104 6195 Christopher Snekkevik   1:39:09 +24:33
105 3076 Henrik Vassjø   1:39:11 +24:36
106 10190 Per Gunnar Brødreskift Molde Olymp 1:39:12 +24:37
107 1186 Christoffer Rudi   1:39:16 +24:41
108 2147 Aleksander Sliper OPIL 1:39:18 +24:43
109 7156 Tomas Andreassen Lønsethagen   1:39:21 +24:46
110 3232 Marius Pettersen EDA Elektro Romerike 1:39:24 +24:49
111 15261 Even Dalen   1:39:34 +24:59
112 1237 Joakim Ruud Lia Team Lia 1:39:38 +25:03
113 4197 Nicolai Skjærpe Sandnes IL 1:39:55 +25:20
114 6055 Ole Marius Hammershaug   1:39:58 +25:23
115 6180 Erik Rønning   1:39:59 +25:24
116 8083 Per Meinich   1:40:33 +25:58
117 1082 Kenneth Hæhre Kristiansen   1:40:40 +26:05
117 4043 Mikal Ruste Hoen Åsen IL 1:40:40 +26:05
119 126 Jostein Nyquist Øystre Slidre il 1:40:46,9 +26:11
120 3138 Rudi André Søråsen Veidekke Entreprenør Innlandet 1:41:07 +26:32
121 7219 Petter Ulsaker Ulsaker&gjeile bygg AS 1:41:14 +26:39
122 7193 Simen Nakstad Ronglan il 1:41:23 +26:48
123 9187 Theodor Lien   1:41:37 +27:01
123 1041 Martin Gooderham KPMG Puls 1:41:37 +27:02
125 11232 Joakim Rasmussen   1:41:41 +27:06
126 3130 Anders Egeberg   1:41:43 +27:08
127 8218 Krister Brænd Flobergseter Lillehammer Frisbee 1:41:58 +27:23
127 9083 Torgeir Nytrøen Skjeneplateklubben Oppkast 1:41:58 +27:23
129 8098 Øivind Nikolaisen   1:42:11 +27:36
130 4047 Trygve Hovde   1:42:22 +27:47
131 5096 Fredrik Ringstad   1:42:30 +27:55
132 3223 Stig-André Hansen   1:42:38 +28:03
133 4072 Hans Høisveen Nannestad Refling Limousin 1:42:55 +28:20
134 7217 Vegard Sørum   1:43:00 +28:25
135 9207 Svend Bentdal Dombås 1:43:14 +28:38
136 3126 Martin Due Strauman   1:43:21 +28:46
137 7006 Brynjar Larssen Bakken Smågnagerne 1:43:22 +28:47
138 3206 Asbjørn Olsen NTNUI 1:43:25 +28:50
139 8265 Anders Karlstrøm EiendomsMegler 1 Midt-Norge 1:43:36 +29:01
140 3147 Trond-Marius Vad   1:43:38 +29:03
141 11205 Øyvind Rustan   1:43:43 +29:08
142 8192 Andreas Bock Norconsult BIL 1:44:06 +29:31
143 8147 Simon Hagerud   1:44:09 +29:34
144 2024 Fredrik Dehli BI Langrenn/ Team Oslo Business Forum 1:44:18 +29:43
145 3190 Jens Svendsen Thorbjørnsen Nordbyen Snakes 1:44:33 +29:58
146 10099 Oskar Aalde IN Shape 1:44:44 +30:09
147 2212 Sondre Rodahl NTNUI 1:44:55 +30:20
148 5077 Christian Fredrik Nilsen   1:45:09 +30:34
149 3024 Michael Eriksson Helly Hansen 1:45:12 +30:37
150 4105 Martin Gunnerius Unneberg EY BIL / Scooterviken IL 1:45:15 +30:40
151 8053 Nicolai Jacobsen   1:45:27 +30:52
152 3136 Truls Vikøyr #grimbryggeri 1:45:51 +31:16
153 10232 Øyvind Asbjørn Karlsen 1450 Mayn! 1:46:08 +31:33
154 120 Mats Tofthagen Lillehammer 1990 Elite 1:46:20,2 +31:45
155 9201 Eirik Hovind Kolstad Blaker IL 1:46:32 +31:57
156 15042 Sindre Ek   1:46:34 +31:59
157 9217 Stian Mo Hagen Gausdal storfeklubb 1:46:40 +32:05
158 4159 Martin Sommer Nygaard Bjørn Myhre Sport 1:46:53 +32:18
159 6099 Alexander Apostolos Andersen Holter IF 1:47:17 +32:42
160 1220 Sjur Skansberg Nybygda IL 1:47:19 +32:43
161 2225 Jarand Berg Hjukse   1:47:22 +32:47
162 5204 Eirik Foss Myrvold Team Barcelo Sants 1:47:24 +32:48
163 5083 Kåre Ophus Nes sportsklubb 1:47:30 +32:55
164 7245 Eirik Remen Team Milslukern Driv Trening 1:47:33 +32:58
165 6004 Sigbjørn Aufles Get Inspired 1:47:38 +33:03
166 9069 Harald Lund   1:47:42 +33:07
167 13262 Håvard Sølberg 151-Gjeng 1:47:46 +33:11
168 8158 Anders Bjørkmann Tronvik IL 1:47:47 +33:11
168 17066 Benjamin Hoff Veien Tilbake 1:47:47 +33:12
170 7140 Arne Humlung   1:47:49 +33:14
171 3178 Eirik Haugsbø Gulli Team Mosetertoppen Skiline 1:47:56 +33:21
172 6227 Tollef  Vollan Thunder Athletics 1:48:06 +33:31
173 11263 Simen Westre   1:48:09 +33:34
174 10010 Glenn Endre Østensen Bjørn Myhre Sport 1:48:17 +33:42
175 11228 Per Anders  Hoff Ihle IL 1:48:23 +33:47
175 14048 Magnus Hauerberg Kløften cigarforening 1:48:23 +33:48
177 11239 Knut Olav Sommernes Sandnes IL (Sør-Varanger) 1:48:26 +33:51
178 6086 bård hexeberg hovden   1:48:35 +34:00
179 2168 Tobias Unneland   1:48:52 +34:17
180 8233 Bjarne Korbøl Thoner Slåstad IL 1:48:59 +34:24
181 13255 Mikael Stolanowski   1:49:40 +35:05
182 3055 Mads Bakken Iddberg Trainee Innlandet 1:49:45 +35:10
183 7169 Fred Odin Moe Skarpsno elektro 1:50:05 +35:30
184 3101 Henning Kollshaugen Søre Ål IL 1:50:11 +35:35
185 10188 Jørgen  Hammelbo   1:50:17 +35:42
186 15133 Henrik Melberg   1:50:21 +35:46
186 13266 Sverre Jordbakke 151-Gjeng 1:50:21 +35:46
188 5027 Simon Fossum   1:50:24 +35:49
189 4079 Hans Christian Olsen   1:50:34 +35:59
190 10221 Glenn Sørensen   1:50:40 +36:05
191 14248 Lars Petter Johnsen   1:50:43 +36:08
192 12213 Alexander Mostue   1:50:50 +36:15
193 7011 Pål Bergsvik Skåla IL 1:51:08 +36:33
194 14041 Vetle Hallås Heiiiiaaaa 1:51:13 +36:38
195 7164 Espen Lierhagen Veldre Ski 1:51:20 +36:45
195 15177 Halvor Rønneseth   1:51:20 +36:45
197 7076 Håkon  Nilsen Hvam IL 1:51:25 +36:50
198 4152 Martin Broeng BærumO2 1:51:26 +36:51
199 6079 Eskil Hognestad   1:51:28 +36:52
200 11226 Jakob Hagerud   1:51:50 +37:15
201 8043 Vegard Heggedal Korgen IL 1:51:51 +37:16
202 17212 Julio Jørgen Wasvik Veien Tilbake 1:51:57 +37:21
203 13162 Daniel Hegstad Veien Tilbake 1:51:58 +37:23
204 13029 Lasse  Dahl   1:52:06 +37:31
205 5135 Endre Johannes Solberg Deloitte BIL 1:52:09 +37:34
206 6050 Carl Andreas Wathne   1:52:20 +37:45
207 12170 Sindre Solberg   1:52:24 +37:49
208 5247 Vegard Hjemli Nyvoll Nybygda IL 1:52:35 +37:59
209 2143 Richard Havstein Melkersen Gausdal Landhandleri 1:52:38 +38:03
209 4198 Torgeir Janbu Fana IL 1:52:38 +38:03
211 11049 Knut Feilberg NMBUI 1:52:54 +38:19
211 9222 Alexander Trondsen   1:52:54 +38:19
213 11095 Adrian Aarbakke Johnsen   1:53:14 +38:39
214 3210 Robin Veinan UNIT4 BIL 1:53:20 +38:45
215 6120 Trygve Lehne Team Scooterviken 1:53:33 +38:58
216 14017 Klaas de Jong   1:53:37 +39:02
217 11017 Kristian Birgirsson   1:53:38 +39:03
218 1187 Espen Sjøberg   1:53:41 +39:06
219 8069 Fabian Bævre Larsen UFDA The Choir Boys 1:54:01 +39:26
220 7216 Ola Sponaas Tingvoll IL 1:54:10 +39:35
221 3162 Tommy Aas   1:54:18 +39:43
222 10044 Martin  Eie Digitread 1:54:36 +40:01
223 9229 Ingar Skjørland Bolkesjø   1:54:47 +40:11
224 18238 Fredrik Aa Westvang Ingen 1:54:53 +40:18
225 5149 Kristoffer Tuhus   1:55:49 +41:14
226 7246 Kjetil Bjørndalen Traaen   1:55:55 +41:20
227 11030 Fabian Christensen Familiepresset 1:56:27 +41:52
228 5099 Håkon Rønning Trainee Innlandet 1:56:33 +41:58
229 14109 Petter von Ubisch   1:56:49 +42:14
230 14149 Christian Vig Gutta trippel 1:57:11 +42:36
231 10214 Simen Holter Hvam IL 1:57:13 +42:37
232 6090 Per Henrik Hvalbye Biri IL 1:57:28 +42:53
233 12129 Øyvind Andersen   1:57:52 +43:17
234 14044 Eirik Hansen EM TEKNIKK 1:58:02 +43:27
235 14061 Stéphane Houdayer   1:58:09 +43:34
236 7107 Per Arne Smittil Lindberg   1:58:32 +43:57
237 14057 Tollef Hjermann Norconsult AS 1:59:02 +44:27
238 16193 Jonathan  Siqveland   1:59:05 +44:29
239 15092 Kim Aleksander Hammer Iversen Østmarka Orienteringsklubb 1:59:16 +44:41
240 15201 Kristoffer Solstad   1:59:28 +44:52
241 7082 Eirik Wisløff Rud Rudskij Running 1:59:38 +45:03
242 15232 Fredrick Tvenge Ringerike Racing Team 1:59:39 +45:04
243 11124 Dan Krister  Lerberg   1:59:42 +45:07
244 10024 Steinar Bækkedal Bækkedal løp og moro 1:59:57 +45:22
245 4162 Lasse Ruste   2:00:00 +45:25
246 16096 Leif Arne Hoff   2:00:40 +46:05
247 3010 Torvald Bjørhovde   2:01:02 +46:27
248 6076 Sebastian Hjelmtvedt Reinsvoll IF 2:01:05 +46:30
249 14236 Lars Stubberud   2:01:15 +46:40
250 11188 Eirik Strand   2:01:34 +46:59
251 17186 Martin Langholmen   2:02:08 +47:33
252 3150 Ådne Vassbotn vassbotn il 2:02:09 +47:34
253 4219 Mats Bergstøl   2:02:39 +48:04
254 11196 Jostein Bye Sørum   2:03:24 +48:49
255 3169 Christian Jacobsen   2:03:54 +49:19
256 16147 Tore Moe Hansen SPIL 2:03:59 +49:24
257 15084 Pål  Skari   2:04:18 +49:43
258 10170 Simen Joo Østlyngen   2:04:32 +49:57
259 15243 Bahjat Bugi Mari   2:04:44 +50:08
260 10240 Sondre Hjelt   2:04:51 +50:16
261 18070 Pål Vegard Johnsen   2:05:05 +50:30
262 12108 Adrian Solsvik   2:05:19 +50:44
263 4217 Petter Eppeland Acando 2:05:30 +50:55
264 16242 Ole Peder Lømo   2:05:31 +50:56
265 8074 Martin Leikvoll Laukvik Nordea 2:05:37 +51:02
266 3110 Martin Holan   2:06:16 +51:41
267 14257 Mats Myhrvold Bjerke   2:06:20 +51:45
268 12162 Aleksander Eide Leger Uten Grenser 2:06:58 +52:23
269 7244 Erik Forseth Helgesen EY Bil 2:07:19 +52:44
270 13025 Jacob Bostad Trensammen 2:07:29 +52:54
271 8187 Torbjørn Rustad   2:07:33 +52:58
272 5234 Vegard Søhus   2:07:47 +53:12
273 9148 Jan Vidar Nalbant   2:07:51 +53:16
274 13028 Mickel Segalstad-Slaatto Team Maxim 2:08:13 +53:38
275 8033 Alexander Granum Lillehammer 1990 Elite 2:08:43 +54:08
276 16207 Edvard Soløy SPIL 2:08:57 +54:22
277 13217 Sindre Skårsmoen SpareBank1 SMN 2:09:02 +54:27
278 12056 Mathias Jørgensen   2:09:10 +54:35
279 18214 Stig-Andre Torkilseng   2:09:22 +54:47
280 10088 Jon Anders Unhjem Bjørn Myhre Sport 2:09:36 +55:01
281 16059 Erlend Fjeld MjøsSki 2:09:37 +55:02
282 10131 Eivind Myrvold Oslo Australske Fotballklubb 2:09:47 +55:12
283 16170 Magnus Strøm Pettersen SPIL 2:10:11 +55:36
284 15077 Jørgen Endresen Hansen Romerike politiidrettslag 2:10:26 +55:51
285 16097 Anners Brede Hægeland   2:10:29 +55:54
286 15144 Andreas Skancke Neegaard EY Bil 2:10:40 +56:05
287 12147 Erik Jørstad Dahl Tynset og Tolga joggere 2:11:29 +56:54
288 10113 Olav Ulstein Vattøy Digitread 2:11:42 +57:07
289 15100 Andre Johannessen   2:12:51 +58:16
290 14216 Kennet Klokseth Pedersen   2:12:52 +58:16
290 15051 Joachim  Fjeld Richardsen   2:12:52 +58:17
292 16226 Erik Svinndal SPIL 2:13:22 +58:47
293 11070 Emil Døhlen  Hansen   2:13:32 +58:57
294 8249 Thomas Eltvik GSLÅHLGPT IL 2:13:39 +59:04
295 14001 Jørn Tolstrup  Andersen Team Trippel Meny Stavern 2:15:36 +1:01:01
296 9045 Henrik Høibråten   2:15:42 +1:01:07
297 8077 Elias Nonås   2:16:26 +1:01:51
298 18111 Magnus norum   2:17:10 +1:02:34
299 8215 Andreas Bones Gruppa 2:18:00 +1:03:25
300 13256 Fredrik Skogstad Tåka30 2:18:11 +1:03:36
301 6145 Henrik Myrvang Kjellmyra IL 2:18:20 +1:03:45
302 14242 Einar Torp   2:18:45 +1:04:10
303 16023 Rune Birkeland   2:18:46 +1:04:11
304 14246 Abdirahman Dahir   2:19:03 +1:04:28
304 3159 Moe Rage   2:19:03 +1:04:28
306 13084 Stian  Lockert Meny 2:19:51 +1:05:16
307 10143 Victor Simonsen   2:20:33 +1:05:57
308 10105 Lars Hvidsten Digitread 2:20:47 +1:06:12
309 13263 Simen Elvestrand   2:21:48 +1:07:13
310 18194 Kristoffer Melby   2:22:15 +1:07:40
311 13100 Klaus Ovlien Engen Matchotrimmen 2:22:51 +1:08:15
312 18007 Lasse Bekken   2:23:23 +1:08:48
313 13099 Thomas Berg Olsen Meny 2:23:57 +1:09:22
314 15244 Fredrik Welde-Solsvik   2:24:01 +1:09:26
315 16083 Thomas Aleksander Hansen   2:24:54 +1:10:19
316 10216 Eirik Bakland Tenker vi begynner med drinker på Toppen Bar på din regning, Kjetil? 2:25:06 +1:10:31
317 15240 Jan Erik Kvarberg   2:25:07 +1:10:32
318 13131 Fredrik Toth Meny 2:25:17 +1:10:42
319 14019 Trym Dyring Team Trippel Meny Stavern 2:25:36 +1:11:01
320 13261 Simen Trobe 151-Gjeng 2:26:09 +1:11:34
321 15117 Fredrik Sjetne   2:26:10 +1:11:35
322 16018 Øystein Tørudbakken Rollon 2:26:14 +1:11:39
323 14111 Nils Bozidar Løchen Plosnic   2:26:34 +1:11:59
324 16165 Eivind Omtveit HO Jardar 2:27:50 +1:13:15
325 5232 Matias Solheim   2:30:58 +1:16:23
326 20179 Morten Halvorsen Skulle valgt HalvBirken 2:31:30 +1:16:55
327 18191 Andreas Corneliussen   2:31:55 +1:17:20
328 11019 Kjetil Reinen Bjerke   2:33:35 +1:19:00
329 15052 Espen Kurverud   2:34:51 +1:20:16
330 13005 Thord Antonsen Meny 2:35:28 +1:20:53
331 17204 jørgen nordili andersen   2:35:54 +1:21:19
332 6011 Fredrik Berget   2:36:27 +1:21:51
333 6008 Eystein Begby   2:37:20 +1:22:45
334 7178 Magne Solsrud Talentenes Bakgård 2:37:29 +1:22:53
335 20008 Lars Erik  Berg   2:38:09 +1:23:34
336 16225 Kai-Remy Svindal   2:38:30 +1:23:54
337 16240 Bendik Venstad   2:39:03 +1:24:28
338 4210 Trym Valved   2:42:18 +1:27:43
339 19026 Aleksander Fjeldstad   2:42:24 +1:27:49
340 20180 Thomas Kjølsrud   2:42:41 +1:28:06
341 19190 Torgeir Thomassen Specsavers 2:42:48 +1:28:13
342 19074 Knut Larsen Klæpa Bruk 2:42:59 +1:28:24
343 16008 Jonas Gjersaas Arnesen   2:43:01 +1:28:26
344 20031 Daniel Flatejord Ute av Form IL 2:44:15 +1:29:40
345 19181 Kent Andersen   2:44:32 +1:29:57
346 20113 Torius Reed Ute av Form IL 2:45:14 +1:30:39
347 4207 Vegard Aadne   2:46:54 +1:32:19
348 19007 Knut-Aleksander S  Brath   2:47:09 +1:32:34
349 20097 Christian Moran   2:48:46 +1:34:11
350 3057 Anders Iversen   2:51:43 +1:37:08
351 2211 Christoffer Olsen   3:00:30 +1:45:55
352 15184 Anders Schjølberg   3:15:15 +2:00:40
352 5144 Sverre Lorgen Øvrelid ELLINGSØY IL 1:49:24 +34:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +