Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Menn 30-34 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 160 Weldu Negash Gebretsadik IL BUL 1:07:53,3 +0:00
2 17 Thomas Fremo Fjellørnen IL 1:09:55,0 +2:02
3 83 Eivind Flugstad Østberg Gjøvik FIK 1:13:07,5 +5:14
4 134 Anders Gløersen Rustad IL 1:14:04,6 +6:11
5 172 Morten Eide Pedersen   1:14:30,9 +6:38
6 119 Henning Halvorsen Offigstad Bratsberg IL 1:16:12,5 +8:19
7 8 Jens Bjertnæs Frogner Runners 1:16:33,7 +8:40
8 176 Lars Helge Birkeland Birkenes Il 1:17:37,0 +9:44
9 113 Svein Halvor Dahl Skarphedin, IL 1:18:31,0 +10:38
10 77 Øyvind Ytterhus Utengen   1:19:10,4 +11:17
11 2066 Steffen Jevne Team Driv trening Milslukern 1:19:26 +11:33
12 102 Mats Johan Hårstad IL snøhetta 1:20:48,2 +12:55
13 15 Lars Engseth Lillehammer Skiklub/ Team Mosetertoppen Skiline 1:20:52,6 +12:59
14 117 Martin Lindbæck Frogner Runners 1:21:57,0 +14:04
15 59 Eirik Rusten Otta IL 1:22:24,7 +14:31
16 47 Tom Nordheim Gjøvik FIK 1:22:29,1 +14:36
17 163 Stian Sommerseth   1:23:51,5 +15:58
18 1061 Mats Rakvåg Holvik Lyngstad og Omegn Idrettslag 1:24:04 +16:11
19 180 Tore Martin Søbak Gundersen Vang Skiløperforening 1:24:19,9 +16:27
20 25 Tor-Håkon Hellebostad Globus.ai / Nesodden IF 1:24:51,7 +16:58
21 1094 Emil Melting Hitra FIK 1:25:48 +17:55
22 21 Andreas Hamborg   1:26:14,5 +18:21
23 1177 Eivind Haakenstad Godli Svea Skilag/Team Milslukern-Driv Trening 1:26:18 +18:25
24 1013 Matthew Brown   1:26:40 +18:47
25 1241 Even Skare Medby Gausdal 1:26:54 +19:01
26 1224 Christian Nordkvelde Lillehammer Svømmeklubb 1:27:09 +19:16
27 140 Magnus Erstad IF Kamp/vestheim 1:27:13,3 +19:20
28 1205 Stian Roterud Team Åbbår 1:27:21 +19:28
29 112 Øystein Anmarkrud Tjøme Løpeklubb 1:27:35,3 +19:42
30 4182 Jonas Skoog Hansen Erichsen & Horgen AS 1:27:39 +19:46
31 1003 Arne Berg Meldal IL 1:28:33 +20:40
32 1008 Magnus Bjørndal   1:28:42 +20:49
33 1179 Andreas Hovemoen   1:29:16 +21:23
34 1040 Vegard Solhaug Søndre Ål Sportsklubb 1:29:27 +21:34
35 1107 Mads Novik Nilsen Hamar Skiklubb 1:29:35 +21:42
36 1051 Joel Hegsund Sportsklubben Vidar 1:29:51 +21:58
37 2219 Vegard Vamråk   1:29:55 +22:02
38 1155 Vebjørn Sveum ASKO Hedmark 1:30:01 +22:08
39 1211 Håkon Bakke   1:30:26 +22:33
40 1157 Knut-Leo Sæther Isfjorden IL 1:30:30 +22:37
41 1172 Kjetil Ørbekk   1:30:45 +22:52
42 3015 Jonas Christensen   1:30:50 +22:57
43 2091 Karl Kristian Nordheim Oslofjord TriatlonOPIL 1:30:59 +23:07
44 1063 Bjørnar Hornnes VIK IL 1:31:07 +23:14
45 1050 Eirik Haugen Viljar 1:31:20 +23:27
46 62 Olaf Sissener   1:31:32 +23:39
47 3151 Eirik Messelt Stor-Elvdal Skiklubb 1:31:52 +23:59
48 1168 Christopher Wannebo Ugla runners 1:32:12 +24:19
49 8255 Borgar Rudi Steinvik   1:32:17 +24:24
49 4026 Marius Førsund LIK 1:32:17 +24:24
51 5068 Nils Henry Madsstuen   1:32:29 +24:36
52 2056 Even Husom   1:32:41 +24:48
53 4036 Nikolai Hassel Fossum IF 1:32:47 +24:54
54 2074 Ivar Sletta Team Lande-Veidekke 1:32:49 +24:56
55 6134 Lars Erik Valsø Sunndal Sport 1:33:07 +25:14
56 2195 Gunnar Kaus Ringebu-Fåvang skiklubb 1:33:14 +25:21
57 5120 Walied Aarab   1:33:20 +25:27
58 1074 Andreas Jordet Scooterviken IL 1:33:22 +25:29
59 2199 Torgeir Andersen   1:33:30 +25:37
59 1138 Trond Eggen Sivertsen   1:33:30 +25:37
61 3176 Kristian Finstuen Finstuen transport AS 1:33:47 +25:55
62 2145 Ivar Marthinusen Digitread 1:34:04 +26:11
62 2010 Eivind Lismoen Borg Team Merida Tri 1:34:04 +26:11
64 5016 Anders Danielsen   1:34:20 +26:27
65 2243 Thomas Østdahl Kong Arthur 1:34:26 +26:33
66 162 Even Sletten   1:34:28,2 +26:35
67 3117 Petter Sandsnes Efa Elektro 1:34:31 +26:38
68 1131 Per Arne Rolstad Ren-Eng 1:34:33 +26:41
69 3079 Lars Lien Team Skitalk 1:34:49 +26:56
70 1124 Leif Thomas Petersen   1:35:03 +27:10
71 3161 Kjetil Aamodt Vadsø søringklubb 1:35:04 +27:11
72 1222 Eirik Helmen Team mormor4ever 1:35:16 +27:24
73 98 Ståle Fenstad Rustad IL 1:35:18,4 +27:25
74 3098 Magnus Eirikssøn Norderhaug Team Skitalk 1:35:27 +27:34
75 174 Bård Brekke Stavern 1:35:34,5 +27:41
76 2047 Vegar Heen Team Pure Science 1:35:39 +27:47
77 5221 Jørgen Hovdahl   1:35:57 +28:05
78 5025 Tor Flugstad Team Flugstad 1:35:59 +28:06
79 142 Hans-Gunnar Grepperud Ormsund roklub 1:36:02,2 +28:09
80 1039 Steffen Tronrud Gjevre Skrautvål Il 1:36:03 +28:10
81 2058 Benjamin I. Brynestad   1:36:09 +28:16
82 2101 Thomas Rygh Team Milslukern - Driv Trening 1:36:18 +28:25
83 6038 Kristian Espenes Knausen 1:36:48 +28:55
84 2071 Magne Kolstad   1:36:53 +29:00
85 7149 Sigurd Skomedal Klæbu Løpeklubb 1:36:56 +29:03
86 3186 Øystein Drolsum Sandnes Team Røyr 1:37:01 +29:08
87 4133 Kjetil Paulseth Sørum   1:37:05 +29:12
88 190 Olav Dybvik Bøhn Jevnaker if 1:37:09,2 +29:16
89 5199 Marius Ødegård   1:37:14 +29:21
89 3141 Marius Thomassen RED Performance 1:37:14 +29:21
91 185 Sverre Hoggen Team bankettpartner Volda 1:37:19,2 +29:26
92 2201 Ole Andreas Bjørnstad Hamar Skiklubb/Slitarlauget Mosjonsforening 1:37:21 +29:29
93 1169 Svein Christian Wedum Eidsiva BIL 1:37:34 +29:41
94 6159 Eirik Gurigard Søre Ål 1:37:40 +29:47
95 2214 Mats Emil Sand Galterud IF 1:37:53 +30:00
96 11184 Anders August Kittelsen   1:37:55 +30:03
97 4161 Martin Ranhoff Fearnsport / Team Raske Gutter 1:37:57 +30:04
98 6155 Fredrik Nordlien Furnes Skiløperforening 1:38:06 +30:13
99 3089 Donatas Knizikevicius Vytis Running Club 1:38:11 +30:18
100 1021 Daniel Jørgen Børseth OSI friidrett 1:38:22 +30:29
101 7119 Stian Trædal SINTEF Energi 1:38:25 +30:32
102 1236 Vegar Hattestad Jensen Ørje IL 1:38:30 +30:37
103 2072 Øystein Schanke   1:38:57 +31:05
104 1234 Ole Kenneth Olsen   1:39:06 +31:13
105 4201 Petter Ove Sætre Team Bankettpartner 1:39:07 +31:14
106 2098 Tobias Lillekvelland   1:39:15 +31:22
107 5184 Marius Hasselknippe Olsby   1:39:20 +31:27
108 5222 Einar Blix Huseby Team Maxim 1:39:35 +31:42
109 1218 Håkon Grønsveen Olsrud Nordbygda/Løten Ski 1:39:48 +31:55
109 6226 Øystein Volden TPIL 1:39:48 +31:55
111 4195 Jo S Refseth Rustputtvegen IL 1:39:51 +31:58
112 8216 Robert Drønnen UFIN 1:40:03 +32:10
113 6221 Martin Valen Smågnagerne 1:40:14 +32:21
114 2028 Emil Evjen Drolsum Runners 1:40:22 +32:29
115 1125 Henrik Ollestad   1:40:36 +32:43
116 5238 Ole Anders Galaasen GFK 1:40:39 +32:46
117 4134 Jørgen Mo Rande KPMG 1:40:44 +32:51
118 9085 Simen Nørstebø   1:40:45 +32:52
119 3036 Kristoffer Vassjø Grindvoll/Asker Entreprenør 1:40:48 +32:56
120 2089 Tommy Mørch   1:40:50 +32:57
121 12075 Fredrik Milson   1:40:51 +32:58
122 1095 Leo Midtdal-Larsen   1:41:09 +33:16
123 6042 Adrian Finvold   1:41:11 +33:18
124 7028 Per-Arne Ferner Team Ferner 1:41:13 +33:21
125 8254 Eivind Kirkhus SK Båden/Polar 1:41:16 +33:23
126 2230 Erlend Eikeland Myrnes Bayer Club 1:41:27 +33:34
127 4186 Sindre Morstad   1:41:34 +33:41
128 5173 Nils Petter Hennum   1:41:37 +33:44
129 8205 Sondre Grimstad Veien Tilbake 1:41:53 +34:00
130 5057 Øystein Leberg   1:41:58 +34:05
131 2245 Terje Sveum Torpa Ski 1:42:06 +34:13
132 5031 Terje Gundersen   1:42:11 +34:19
133 11181 Andreas Sletteberg O-slow 1:42:28 +34:35
134 1014 Ole Bruseth   1:42:38 +34:45
135 6095 Benjamin Michael Stefan Swärd   1:42:40 +34:47
136 6167 Øyvind Olsen SPIL 1:42:58 +35:05
137 5119 Eirik Wig Sundvall Hasle Hardcore Running Team 1:43:00 +35:07
138 8157 Simen Tollersrud Team Baker Hansen 1:43:01 +35:09
139 8015 Vegard Holmen   1:43:05 +35:12
140 1075 Jo Kielland   1:43:08 +35:15
141 8045 Tom Morten Løkken Lalm IL 1:43:18 +35:25
142 1153 Anton Sveen Moelven IL 1:43:31 +35:38
143 5055 Robert Lindsay   1:43:32 +35:39
144 5146 Arne Dahl Bjune   1:43:39 +35:46
145 4099 Emil Svendsen Team Iphonereparatøren 1:43:49 +35:56
146 10017 Vegard Bjørntvedt Spenncon Rail AS 1:43:54 +36:01
147 5241 Øystein F. Hansen GFK 1:44:09 +36:16
148 8244 Even Sandvoll Tofte Fremad 1:44:13 +36:20
149 6078 Ole Hofstad   1:44:18 +36:25
150 8250 Anders Ganberg   1:44:30 +36:37
151 6114 Aleksander Kopperud Ditt Ekstralager 1:44:43 +36:50
152 6019 Thomas Bruno Bottolfsen Team Skiglider.no, Nordbygda/Løten Ski 1:44:50 +36:58
153 5066 Cato Tofthagen   1:44:55 +37:02
154 7209 Torbjørn Eid   1:44:59 +37:06
155 7041 Martin Heggedal Lillehammer Skiklub 1:45:06 +37:13
156 3224 Kay Stefan Hemstad   1:45:20 +37:27
156 5214 Espen Leikvang Blegen   1:45:20 +37:28
158 5011 Fredrik Bjølseth   1:45:28 +37:35
159 7052 Fredrik Borg Johannessen Larvik politiidrettslag 1:45:40 +37:47
160 10163 Ola Tukun MATRAND IL 1:45:41 +37:49
161 8124 Espen Søberg   1:45:46 +37:53
162 3042 Tom-Andre  Haugen   1:45:56 +38:03
163 7127 Per Kristian Wulvik   1:46:05 +38:12
164 8257 Bendik Bendiksvoll   1:46:20 +38:27
165 4140 Thomas Fleten Lyngstad IL 1:46:28 +38:35
166 5040 Alexander Haursett   1:46:31 +38:38
167 7208 Peter Teigen   1:46:36 +38:43
168 2081 Jonny Løkken Ecura 1:46:38 +38:46
169 7066 Henrik Leinonen-Skomedal   1:46:41 +38:48
170 3029 Marius Fjell Granli IL 1:47:39 +39:46
171 6118 Dag Johnny Stener Kaarvaag Forsvaret/Åslia skilag 1:47:58 +40:05
172 11255 Henrik Nordberg   1:48:36 +40:43
173 15123 Joakim Svennarp   1:48:40 +40:47
174 10086 Martin Kristiansen Norges Banks Idrettslag 1:48:42 +40:49
175 5122 Svenn-Martin Søgaard Forsvaret 1:48:46 +40:54
176 11007 Nicolai Bach   1:48:50 +40:57
177 7019 Jørgen Burdal   1:49:12 +41:19
178 3077 Olav Adrian Larsen   1:49:31 +41:38
179 6049 Kristian Bergaust Løvaas BDO AS / Team Fønix 1:49:53 +42:00
179 7024 Trond Ivar Bækken Team konjakk 1:49:53 +42:00
181 15207 Aslak Stokkeland HCA Revisjon & Rådgivning AS 1:50:02 +42:09
182 8078 Tommy Linnerud MjøsSki 1:50:21 +42:28
183 6206 Hogne Tandberg   1:50:25 +42:32
184 19124 Alexander Stavik Ecura 1:50:26 +42:33
185 15195 Bjørnar Førre Skogstø   1:50:28 +42:35
186 6240 Martin Greger Gregersen   1:50:34 +42:41
187 18092 Erik Løfblad   1:51:00 +43:07
188 10123 Kenneth Gran   1:51:05 +43:12
189 7210 Tore Gjeile Ulsaker & Gjeile Bygg AS 1:51:26 +43:33
190 8072 Morten Larsen   1:51:27 +43:34
191 6234 Olav Østbye   1:51:34 +43:41
191 7221 Ivar Brovold   1:51:34 +43:42
193 3068 Sverre Kjerpeset   1:52:05 +44:13
194 11056 Morten Bakken Norconsult NOBIL 1:52:08 +44:15
195 8214 Fredrik Bergseng SK Rye 1:52:21 +44:28
196 5067 Casper Madsen Nes Ski 1:52:33 +44:40
197 4163 Håvard Rønning Team RV Elite 1:52:35 +44:42
198 8202 Arne  Paulsrud Gausdal 1:52:54 +45:01
199 14264 Eirik Kulbotten Bravida Norge AS 1:52:56 +45:03
200 11141 Christian Settemsli Mogstad Løslisse 1:52:59 +45:06
201 7050 Marius Haavind   1:53:27 +45:34
202 10208 Stig Tore Stafne Buvik il 1:54:31 +46:38
203 13253 Kristian Slaatsveen Gjedda i sivet 1:54:54 +47:01
204 3096 Kristian Rytter   1:55:05 +47:12
205 6024 Lars Petter Brumoen   1:55:09 +47:16
206 8171 Roger Kristiansen   1:55:45 +47:53
207 8206 Sigmund Petter Ilsaas   1:56:24 +48:31
207 9146 Erik Koppervik   1:56:24 +48:31
209 13109 Øyvind Rundhaugen Vågå 1:56:38 +48:45
210 15134 Arne Mikkelsen   1:57:10 +49:17
211 10027 Christian Reiten Dalen Torvikbukt IL 1:57:26 +49:33
212 12214 Henrik Finnema Moen Ventilen IL 1:57:39 +49:46
213 6128 Erling Lunde Siemens AS 1:57:46 +49:53
214 10071 Martin Ingjerd Godøy IL 1:57:55 +50:02
215 4149 Lars Jacob Eide Helland Eide Helland 1:58:02 +50:09
216 6138 Bjørnar Melby NOKR BIL 1:58:17 +50:24
217 15265 Mikael Hansen   1:58:21 +50:28
218 5246 Lars Skogheim Odal SK 1:58:25 +50:32
219 10228 Torgeir Skeide   1:58:32 +50:39
220 9079 Andreas Nilsen SK Rye 1:58:52 +50:59
221 6199 Lars Erik Strand Kong Arthur 1:59:03 +51:10
222 3078 Sindre Prestmo Larsen Asker Entreprenør 1:59:16 +51:23
223 10159 Bård Vinsnesbakk Singsås Il 1:59:25 +51:32
224 7124 Kim Skogen Canon Innlandet 1:59:58 +52:05
225 8131 Marius Mangen Vambeseth Fet Skiklubb 2:00:27 +52:34
226 6070 Thomas Heimdal Knoll vs. Tott 2:00:31 +52:38
227 7226 Emil Johannessen   2:00:32 +52:40
228 3109 Ole Erik Skotterud Rasmussen Forsvaret 2:00:45 +52:52
229 11044 Stian Engseth   2:00:55 +53:02
230 15070 Andre Gullhagen-Revling   2:01:02 +53:09
231 13251 Cato Bang-Melchior   2:01:28 +53:35
232 15194 Tor Erik Skogstad Siemens AS 2:01:34 +53:41
233 7137 Snorri Hansson Engen   2:01:35 +53:42
234 15263 Haakon Bjørge   2:01:38 +53:45
235 12127 Joachim Åsebø   2:02:09 +54:16
235 8168 Ragnar Juelsrud Norges Bank 2:02:09 +54:16
237 6185 Thomas Kvalvik   2:02:18 +54:25
238 5030 Kristoffer Solheimsnes FK. Gjøvik-Lyn/ Gjøvik AK 2:02:25 +54:32
239 7023 Christer Bæk Elverum 2:02:34 +54:41
240 15073 Anders Nordhagen Sport 1 Gruppen 2:03:03 +55:10
241 10220 Sondre Spets Reppeekspressen 2:03:08 +55:15
242 19089 Erland Moe   2:03:13 +55:20
243 2150 Tor-Inge Nikolaisen Svolvær IL 2:03:17 +55:24
244 6161 Knut Nystad Knoll vs. Tott 2:03:24 +55:31
245 14007 Kent Bakke   2:03:46 +55:53
246 2085 Simen Moviken   2:05:05 +57:12
247 3185 Tor Vegar Moldestad Fire molde 2:05:45 +57:52
248 18213 Kristoffer A Solheim   2:06:05 +58:12
249 9034 Mats Kronberget Hansen Eidsiva bredbånd 2:06:21 +58:28
250 15154 Eirik Thomassen Team KEEL 2:07:00 +59:07
251 9180 Mikael Nalbant SK2040 2:07:08 +59:15
252 5019 simen dybendal   2:07:10 +59:17
253 13150 Jens Sindre Høseggen   2:07:14 +59:21
254 10264 Jørgen Løken Slettvold Team Løken Slettvold 2:07:54 +1:00:01
255 4150 Henrik Andersen KPMG Puls 2:08:05 +1:00:12
256 20005 Vincent Charles Bailly Oslo Hash House Harriers 2:08:19 +1:00:26
257 15079 Knut Erik Olsen   2:08:26 +1:00:33
258 11088 Dyre Hult nLink 2:09:00 +1:01:07
259 10112 Knut Motrøen Grilla Wiener 2:09:10 +1:01:17
260 15048 Jarle Finberget Actic 2:10:03 +1:02:11
261 14263 Kent-Erik Heen Team KEEL 2:10:14 +1:02:21
262 13220 Magnus Thue   2:10:20 +1:02:27
263 6187 Magnus Schøning UNIT4 BIL 2:10:34 +1:02:41
264 10155 Joakim Svoren Årvik   2:10:47 +1:02:55
265 17014 Ole Jørgen Bergene Bagn IL 2:10:54 +1:03:01
266 19195 Hans Magnus  Johnsen   2:10:57 +1:03:04
267 15266 Audun Johansen Eidsiva bredbånd 2:10:59 +1:03:06
268 3000 Erik Valen Abrahamsen   2:11:48 +1:03:56
269 15141 Jon  Stenshorne Storesund   2:12:08 +1:04:15
270 17123 Tormod Sigvartsen   2:12:14 +1:04:21
271 16196 Christoffer Klemetsen   2:12:22 +1:04:29
272 15033 Arne Magnus  Dalen   2:12:36 +1:04:43
273 9190 Jan Stian Bjørge   2:12:47 +1:04:54
274 15071 Morten Andre Gullhagen-Revling   2:12:48 +1:04:55
275 13083 Bjørn Kristian Liråk   2:13:12 +1:05:19
276 14112 Ole Morten  Ramstad Østlandske Rør AS 2:14:01 +1:06:08
277 13072 Lasse Kopperud Aurskog/Finstadbru SK 2:14:22 +1:06:29
278 11166 Vegar Lillejordet   2:14:29 +1:06:36
279 16042 Idar Døssland   2:14:49 +1:06:57
280 9138 Jostein Rød Hanssen Team Velocity 2:14:50 +1:06:57
281 12204 Vegard Larsen Norges Banks Idrettslag 2:15:17 +1:07:24
282 14094 Olve Moen Team Moen 2:15:30 +1:07:37
283 18170 Christian  Andersen   2:16:13 +1:08:20
284 18174 Kjetil Gerhardsen   2:16:14 +1:08:21
285 1244 Lars Knudsen Pedersen BN Bolig 2:17:22 +1:09:29
286 13257 Thomas Håkelia Tåka30 2:18:11 +1:10:18
287 15044 Vegard Ellingsberg Smestadmoen IL 2:18:13 +1:10:20
288 14249 Mads Løkkesveen   2:19:11 +1:11:18
289 15095 Anders Rosenlund   2:19:21 +1:11:28
290 13247 Jo Alund   2:20:29 +1:12:36
291 13265 Petter Wottestad   2:21:48 +1:13:55
292 15218 Erlend Bjella Sæther   2:22:36 +1:14:43
292 16217 Thomas Strandos-Lundesgaard   2:22:36 +1:14:43
294 18233 Sindre Johansen   2:23:03 +1:15:11
295 19166 Nikolas Nyhagen   2:23:17 +1:15:24
296 16134 Pål Krister Lorentzen Allweiler AS 2:25:45 +1:17:52
297 16007 Luis Anmarkrud   2:26:19 +1:18:26
298 10226 Karl Johan Hauge Sunnmøre Golfklubb 2:26:57 +1:19:05
299 9234 Tom Kristian Eide Eiendomsmegler1 Midt-Norge 2:29:03 +1:21:10
300 19015 Håkon Dyrli   2:30:04 +1:22:11
301 17051 Einar Grøtlien   2:30:18 +1:22:25
302 16245 John-Erik Wiik   2:30:33 +1:22:40
303 13126 Nicklas Teixeira Meny 2:30:34 +1:22:41
304 11069 Einar-Johan Hansen   2:32:01 +1:24:09
305 20072 Henrik Kurverud   2:32:07 +1:24:14
306 18193 Aasmund Haslerud   2:32:12 +1:24:19
307 9235 Daniel Lanto Eiendomsmegler1 Midt-Norge 2:34:10 +1:26:17
308 13067 Anders Kjensli Raumnes & Årnes IL 2:35:31 +1:27:38
309 5012 Henrik Mangerud   2:44:25 +1:36:32
310 14183 Anders Wold   2:54:05 +1:46:12
311 20038 Anders Gjestad   2:55:27 +1:47:34
312 16215 Thomas Strand Odda Plast 2:59:56 +1:52:03
313 13059 Shahab Javanmiri Meny 3:25:10 +2:17:17


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +