Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Menn 45-49 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 166 Jon Olsen Lørenskog/Oslo Sportslager 1:17:58,6 +0:00
2 115 Morten Grøan Høybråten og Stovner 1:18:44,8 +0:46
3 135 Gard Ringstad Breiskallen Sportsklubb 1:20:32,7 +2:34
4 35 Ole Petter Kjerkreit   1:21:11,3 +3:13
5 20 Ole André Hagen   1:21:28,7 +3:30
6 1223 Rune Kvikstad Team AlphaSpar Gjøvik 1:21:31 +3:33
7 74 Kristian Thon Team Klabautermänner 1:21:53,8 +3:55
8 87 Morten Aasebø Kjelsås IL 1:22:00,1 +4:01
9 50 Espen Nyland Ottestad / Kluge 1:22:04,4 +4:06
10 81 Morten T. Vaagsbø SK Rye 1:22:30,0 +4:31
11 63 Per Christian Brekke Sjøli Feiring IL 1:23:00,1 +5:02
12 1208 philippe szygenda Sør-Fron il 1:24:01 +6:03
13 16 Clemet Fougner SK Rye 1:24:17,0 +6:18
14 40 Tommy Mikkelsen Team Fønix Brumunddal 1:24:25,0 +6:26
15 2248 Trond Kjeldsberg Vind IL 1:25:37 +7:39
16 1170 Lars Helge Andersen Raufoss IL / benteler bil 1:25:47 +7:49
17 53 Kjell Vegard Opheim Gubbetrim 1:26:06,7 +8:08
18 1068 Bent Inglingstad Tollernes IL 1:26:07 +8:09
19 1080 Erik Kleven Ottestad IL 1:26:08 +8:10
20 26 Endre Hjelseth Ottestad IL 1:26:24,4 +8:26
21 11 Ulf Brenna DNB/IL Try 1:27:09,0 +9:10
22 2153 Kenneth Bilstad Vang o-lag 1:27:29 +9:30
23 104 Morten Omland Kjelsås IL 1:28:07,4 +10:09
24 68 Øystein Rognes Solheim   1:28:16,8 +10:18
25 1200 Audun Marken PWC Bil 1:28:46 +10:48
26 108 Lars Øy Gjelleråsen IF 1:29:45,4 +11:47
27 1139 Thomas Skjærbekk Leirsundgutta 1:29:49 +11:51
28 1233 Knut Kongshaug Kårvåg IL 1:30:06 +12:07
29 1227 Henning Aasen Åslia skilag 1:30:28 +12:29
30 1079 Svein Åge Brække   1:30:33 +12:34
30 1006 Anders Bergum ØTI-Fjøssystemer 1:30:33 +12:35
32 1152 Pål Surén Oslo Frontrunners 1:30:46 +12:48
33 1083 Tormod Strand Åslia skilag/Forsvaret 1:30:55 +12:57
34 2113 Olav Monshaugen   1:31:01 +13:02
35 6021 Jan Widar Brekken Storvik Bil 1:31:06 +13:08
36 1135 Cato Ryste Team Bankettpartner 1:31:20 +13:22
37 1029 Inge Erlimo   1:31:48 +13:50
38 1056 Kenneth Hertaas NBR 1:31:53 +13:55
39 3249 Trond Schreiner   1:32:01 +14:03
40 3058 Magne Janitz Moss Multichallengers 1:32:20 +14:22
41 1188 Kjell Magne Sunde BRAV 1:32:33 +14:35
42 7034 Postic Guillaume   1:32:38 +14:40
43 1130 Henning Roland Kafteins Corner 1:33:06 +15:08
44 2083 Arne Moe Trondheim og Omegn Sportsklubb 1:33:11 +15:13
45 3053 Henrik Høidahl   1:34:04 +16:06
46 2037 Charles Granquist Team Sportsmanden / DNB 1:34:15 +16:17
47 1149 Martin Sture   1:34:17 +16:19
48 3234 Knut Ole Skar Malm IL 1:34:21 +16:23
49 2108 Øystein Simonsen trøsken il 1:34:25 +16:26
50 2188 Lars Hugo Braadland Olsen Lørenskog friidrettslag 1:34:27 +16:29
51 1194 John Arne Holtet Magnor U.L 1:34:31 +16:33
52 3114 Frode Røttingen Røa IL 1:34:32 +16:34
53 2097 Atle Pedersen Fossum IF 1:34:38 +16:40
54 2236 Henning Weaas Nordre Eidsvoll Ski 1:34:52 +16:54
55 3031 Henry Martin Forfod Malm IL 1:35:05 +17:07
56 4003 Roger Bakkestuen Brøttum IL 1:35:18 +17:20
57 2174 Anders Hansen Kafteins Corner 1:35:34 +17:36
58 116 Vidar Igeltjørn Hamar Skiklubb 1:35:38,4 +17:40
58 5061 Frank Bendiksen EY Bil 1:35:38 +17:40
58 2128 Åge Vebostad Nittedal Banquet Racers 1:35:38 +17:40
61 1002 Kjetil Ask   1:35:43 +17:45
62 4158 Johannes-Henrik Myrmel Norconsult BIL 1:35:56 +17:57
63 2117 Svein Stolsmo Halsa IL 1:36:02 +18:04
64 5136 Kjetil Viken Ecura 1:36:12 +18:14
65 2141 Sten Are Grønvold Hakadal IL 1:36:15 +18:17
66 3108 Espen Rande Veidekke BIL 1:36:16 +18:18
67 3207 Fridtjof Heyerdahl Lyn Ski 1:36:19 +18:21
67 2187 Rune Nordengen Lyn Ski 1:36:19 +18:21
69 1015 Richard Høgås   1:36:31 +18:33
70 3074 Hans Olav Kåsa Skagerrak Sportsklubb 1:36:51 +18:53
71 2021 Kenneth Ulen   1:37:05 +19:07
72 2027 Nils Ivar Krog Enger Rødenes IL 1:37:08 +19:09
73 2102 Martin Sagen   1:37:21 +19:23
74 6148 Karl Erik Navestad   1:37:28 +19:30
75 1022 Mark Crawford Richmond & Zetland Harriers 1:37:35 +19:37
76 1027 Øystein Engen Kafteins Corner 1:37:37 +19:39
77 4048 Tommy Hugubakken Eidsiva bredbånd / Tynset 1:37:45 +19:46
78 2116 Kjetil Steinsrud Songe skiklubb 1:37:49 +19:50
78 2133 Jørn Wilhelmsen Sveberg IL 1:37:49 +19:51
80 2240 Knut Grønvold MjøsSki 1:37:55 +19:57
81 4015 Kjetil Digre Bøler IF Friidrett 1:38:02 +20:04
82 3112 Rasmus Rosager Granli IL 1:38:03 +20:05
83 5118 Rikard Sunde Asko 1:38:04 +20:06
84 2234 Jørn Thorsen Kolbotn 1:38:23 +20:25
85 10081 Hans Petter Bjørnerud Kildebo Kirkens bymisjon Drammen 1:38:28 +20:30
85 4045 Rune Holmen Halmsås & Omegn Skilag 1:38:28 +20:30
87 4174 Sverre Sand Piratbirken 1:38:45 +20:47
88 4124 Runar Aarseth Gausdal Glanaren elite 1:38:47 +20:49
89 4001 Raymond Sten Andersen Fenstad SK-Team Furutangen 1:38:52 +20:54
90 2180 Frode Sæther   1:38:59 +21:01
90 2137 Tore Baarstad Eidsiva bredbånd 1:38:59 +21:01
92 2162 Øystein Rognerud Vaaler IF 1:39:02 +21:04
93 3018 Thomas Danielsen   1:39:05 +21:07
94 3226 Jørgen Husebø Lyn Ski 1:39:13 +21:15
95 5117 Arild Stuldalen Biri pjall og pedal 1:39:20 +21:22
96 3183 Shaher Yar Khan Orkla Health BIL 1:39:32 +21:34
97 4070 Torgeir Moen Budal i.l 1:39:36 +21:38
98 2014 Geir Morten Brandhaug Roterud IL 1:39:38 +21:40
99 2249 Magnus Meyer   1:39:40 +21:42
100 7068 Åsmund Lie   1:39:41 +21:43
101 4066 Geir Lundsbakken Åslia skilag 1:39:50 +21:52
102 7103 Terje Sletnes   1:39:52 +21:53
103 4061 Asgeir Lium   1:40:03 +22:05
104 3060 Erlend Berger Jenssen Veien Tilbake 1:40:17 +22:19
105 3137 Kenneth Aleksander Syversen Nes sportsklubb 1:40:18 +22:20
106 7199 Marius Five Aarset ABB BIL 1:40:26 +22:28
107 2121 Kristoffer Engh Svenning Dbr 1:40:28 +22:30
108 3090 Lars Even Markerud LismarkaSkilag 1:40:46 +22:48
108 8212 Øystein Berg   1:40:46 +22:48
110 3069 Åsmund Kleivenes Team Idrett Uten Alkohol 1:40:49 +22:51
111 5132 Ola Moheim Hvam IL 1:40:50 +22:51
112 6084 Morten Buer Lørenskog FIL LCK 1:40:56 +22:58
113 3214 Erik Krogstie   1:41:10 +23:12
114 5113 Jose Souto   1:41:11 +23:12
115 2038 Jan Grov Florø 1:41:12 +23:13
116 2036 Rune Gjølgasæther Bjugn IL 1:41:28 +23:30
117 4090 Espen Sandvold Eidsvoll Sykkelklubb 1:41:34 +23:36
118 2053 Terje Hollingsæter Lommedalen IL 1:41:43 +23:45
119 9202 Ingvart Strand Mølster   1:41:47 +23:49
120 1193 Aage Hagen Asker Skiklubb 1:41:55 +23:57
121 3045 Åsmund Johannes Hellesøy Stord IL 1:41:57 +23:58
122 4089 Kai Røstadstuen Eina Sk 1:41:58 +24:00
123 2233 Arvid Sollie Hope IL 1:42:02 +24:04
124 5229 Bengt Neteland Aktiv mot kreft 1:42:16 +24:18
125 4205 Lars Braastad Fåvang 1:42:21 +24:23
126 5248 Stig Rune Kroken Solstad Racing 1:42:35 +24:37
127 6177 Tor Arne Ringstad   1:42:37 +24:39
128 2237 Trond Østby Totenåsen Løp 1:42:51 +24:53
129 5104 Glenn Schrøder Visma Exso AS 1:42:55 +24:57
130 1049 Rune Hansen Snertingdal If Ski 1:43:16 +25:18
131 5223 Preben Idsøe Try 1:43:25 +25:27
132 9052 Jan Børre Johansen   1:43:26 +25:28
133 4020 Truls Fedje Lommedalen IL. 1:43:30 +25:32
134 5167 Tom Bjerregård   1:43:40 +25:41
135 5156 Ole Jacob Kristiansen   1:43:56 +25:58
136 7027 Aasmund Femsteinevik   1:44:03 +26:05
137 1038 Pål Virik Nilsen Edox world run team 1:44:09 +26:11
138 6002 Johan Andreasson Rudsskolan 1:44:21 +26:23
138 7187 Oddmund Bleie Soon CK 1:44:21 +26:23
140 2192 Roger Eilertsen Nittedal IL 1:44:22 +26:24
141 8247 Dag Wiken TINE IKT 1:44:34 +26:36
142 2076 Frode Lervik Tyrving 1:44:39 +26:41
143 11101 Tony Kjøl Geilo IL 1:44:46 +26:48
144 5208 Frank Vegar L. Hanssen Moelven IL 1:44:57 +26:59
145 5106 Frode Semb Aprimo Rådgivning 1:44:58 +27:00
146 7197 Arne Sørtun Jondal il 1:45:05 +27:07
147 8242 Torbjørn Mæhlum Sportsen IL 1:45:07 +27:09
148 4071 Frode Mycklebye Hafslund BIL 1:45:11 +27:13
149 3221 Kjetil Finstad Strandbygda il 1:45:15 +27:17
150 7058 Frode Kjos Acando BUSS 1:45:40 +27:41
151 4111 Audun Ødegaard Haga IF 1:45:42 +27:44
152 5029 Ole Inge Gjerald   1:45:52 +27:54
153 3003 Jørn Andersen Oslofjord Triatlon 1:45:58 +28:00
154 14101 Lars Dencker Nielsen   1:46:06 +28:07
155 8139 Petter Østbye Team Klabautermänner 1:46:25 +28:26
156 7181 Audun Torbjørnsen Il Vestringen 1:46:31 +28:33
157 8210 Karl Helge Albretsen Kaupanger 1:46:39 +28:41
158 10068 Anders Hov Lommedalens IL/Storebrand 1:46:42 +28:44
159 7056 Alexander Minge Thøgersen Moss maritime 1:46:44 +28:46
160 4078 Jarle Nårud BRAV 1:46:47 +28:49
161 8174 Fredrik Lillemyr Handelsbanken BIL / SOT 1:46:49 +28:51
162 10015 Richard Thursfield   1:46:52 +28:54
163 9127 Harrison Zanuck Evreward.com 1:46:53 +28:55
164 3005 Vidar Aunli   1:46:59 +29:01
165 4094 Espen Skrimstad Storebrand Sport 1:47:09 +29:11
166 4126 Martin Hay   1:47:43 +29:45
167 7040 Jo Haugen ATEA 1:47:49 +29:50
167 9073 Jarl Egil Markussen FFSF 1:47:49 +29:51
169 10041 Espen Gikling-Bjørnå Nofima 1:47:52 +29:54
170 9196 Børre Storhagen Lillehammer svømmeklubb, triathlon 1:48:10 +30:12
171 4083 Trond Opsal MjøsSki 1:48:20 +30:22
172 7131 Anders Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 1:48:24 +30:25
173 5045 Einar A. Skjellerudsveen Lillehammer Skiklub 1:48:45 +30:47
174 9078 Terje Måseidvåg Crossfit Langevåg 1:48:46 +30:48
175 5093 Bjørn Åge Reinås Frol IL 1:48:47 +30:48
176 11078 Anders Vekve ASICS 1:48:49 +30:51
177 10054 John Brede Heggelund NORTURA 1:49:05 +31:07
178 5072 Roger Mikalsen Vegan Runners 1:49:06 +31:08
179 12221 Trond Kjærvik   1:49:13 +31:15
180 11161 Robert Oshaug Bris Trening / INOUE-HA 1:49:30 +31:32
181 8111 Robert Selvaag   1:49:47 +31:49
182 5195 Asle Finnesand Nordbygda/Løten Ski 1:49:49 +31:51
183 3061 Espen Jernberg Kjelsås IL 1:50:26 +32:28
183 14064 Lars M. Hødal   1:50:26 +32:28
185 5085 Hans Olav Overn BYGGTORGET TOTEN 1:50:35 +32:37
186 12087 Thomas Orrenius Ödeshögs Skidklubb 1:50:55 +32:56
187 5023 Kurt Karlsen   1:51:00 +33:02
188 7086 Ole Anders Ruud Søre Ål IL 1:51:01 +33:03
189 6230 Rune Wilson Gården Bootcamp 1:51:09 +33:11
190 6184 Kurt Ola Sandmo   1:51:29 +33:31
191 10261 Jens Even Højlund Pedersen   1:51:39 +33:40
192 6168 Magnus Otterå   1:51:42 +33:44
193 10197 Pål Heldaas Heggelibakken HDS 1:51:57 +33:59
194 5165 Tor Morten Ytterås Team SFS 1:52:01 +34:03
195 11207 Bjørnar Torgilstveit Håland gard 1:52:06 +34:08
196 11165 Lars Fredrik Pettersen   1:52:11 +34:13
197 9040 Knut Hodnebrog Blomsterringen 1:52:30 +34:32
198 7132 Odd Andre Byrknes HSI 1:52:53 +34:55
199 10136 Snorre Røsæg   1:53:04 +35:06
200 12206 Kjell Ringlund TINE Frya 1:53:05 +35:07
201 7136 Pål Andre Eliassen   1:53:06 +35:08
202 4119 Lars Andre Røkke   1:53:13 +35:14
203 5009 Thomas Bjerkvoll   1:53:19 +35:21
204 11160 Øystein Orset Torvikbukt IL 1:53:28 +35:30
205 6107 Finn Håkon Rødland KISS ARMY NORWAY 1:53:32 +35:33
206 6111 Michael Klipp   1:53:40 +35:42
207 14072 Lars Kjærgård   1:53:50 +35:52
208 10192 Eric Engberg   1:54:03 +36:05
209 7053 Knut Ivar Johansen Jotun BIL 1:54:07 +36:09
210 7014 Torbjørn Blomsnes Team Seigpining 1:54:21 +36:23
211 10177 Ole Andreas Bergli   1:54:23 +36:25
212 7078 Knut Nåtedal IL Ivrig 1:54:24 +36:25
213 8064 Martin Kermit Team Klabautermänner 1:54:42 +36:44
214 12186 Inge Skuseth   1:54:47 +36:49
215 18087 Marcus Larsson   1:54:50 +36:52
216 16030 Henrik Brautaset Aronsen Oslofjord Triatlon 1:55:02 +37:04
217 12199 Nils Henrik Johnson Molde og omegn IF 1:55:05 +37:07
218 5187 Hans Olav Sethne Totenåsen Løp 1:55:10 +37:12
219 8030 Brynjar Foss Laerdal Medical 1:55:22 +37:24
220 4130 John Espen Johannessen Næroset IL 1:55:32 +37:34
221 14186 Kyrre Øygarden   1:55:40 +37:42
222 8149 Børge Johnsen Ilseng il 1:55:43 +37:45
223 7080 Sveinung Pannberg SansBygg 1:56:21 +38:23
224 13013 Tore Aamodt Bastiansen   1:56:26 +38:28
225 11157 Frode Olsvoll   1:56:32 +38:34
226 7048 Mass Anders Hus   1:56:40 +38:42
227 6089 Erik Berger Husem Team Knusem 1:57:00 +39:02
228 8186 Esben Hansen Nordic Choice Hotel 1:57:14 +39:15
228 4085 Geir Pettersen Rye 1:57:14 +39:16
230 10211 Frode Tofastrud Fjellfoten sykkelklubb 1:58:13 +40:15
231 15089 Jørgen Høydahl Nitelva Helsesenter AS 1:58:27 +40:29
232 10172 Øyvind Aas   1:58:33 +40:35
233 9100 Simen Simensen   1:58:35 +40:37
234 9173 Per Ivar Hoelsengen Raumnes & årnes 1:58:40 +40:42
235 12020 Bjørn Breistein Bergen Løpeklubb 1:58:44 +40:46
236 7194 Thomas Sellevoll   1:58:48 +40:49
237 14110 Tore Opheim Team Gjøkeredet 1:58:57 +40:59
238 8237 Terje Bergset Ålesund OCK 1:59:00 +41:02
238 7026 Gøran Engen   1:59:00 +41:02
240 7202 Øyvind Komperud OSI friidrett 1:59:11 +41:13
241 13231 Patrik Axelsson Norske Skog Saugbrugs SBIL 1:59:35 +41:37
242 11151 Pål Espen Nes Engesetdal IL 1:59:53 +41:55
242 11150 Geir Helge Nes Skodje Il 1:59:53 +41:55
244 7205 Olav Brun Eidsvold Værks Skiklub 2:00:13 +42:15
245 12239 Mikal Dahle   2:00:23 +42:25
246 18063 Bjørn Ivar Høie Forsvaret 2:00:50 +42:52
247 15091 Tom Arne Igelstad   2:01:07 +43:09
248 10080 Jonas Karlsen   2:01:08 +43:10
249 12043 Kjetil Hansen Diplom-Is 2:01:31 +43:33
250 12034 Ralph Fosse Forsvaret 2:01:54 +43:55
251 11247 Tom Grendal Skjeberg CK 2:02:03 +44:05
252 13228 Einar Hovden   2:02:12 +44:14
253 13129 Espen Tollefsen Meny 2:02:21 +44:23
254 10102 Erik Loen Team Loen 2:03:10 +45:12
255 15155 Arne Ingvar Nymoen Kvikne IL 2:03:27 +45:29
256 11021 Tom Ivar Bjørnstad Idd SK 2:03:46 +45:48
257 8066 Oddbjørn Korsmo   2:04:03 +46:05
258 11080 Lasse Jarle Hoel   2:04:42 +46:44
259 10191 Ingar Bugge   2:05:15 +47:17
260 18175 Kyrre Gromstad Team B.O.B 2:05:18 +47:20
261 14056 Ben Saatvedt XO BIKERS 2:05:22 +47:24
262 12097 Rolf Hermann Kvile Sickel Nkom BIL 2:05:28 +47:30
263 16072 Tom Granlund Statens Vegvesen BIL 2:05:37 +47:39
264 14113 Tom Espen Refstie   2:06:14 +48:16
265 11105 Tor Knudsen Sætre innebandy 2:06:23 +48:24
266 14083 Marius Köhler-Olsen   2:06:26 +48:28
267 12149 Tristan Fox   2:06:29 +48:31
268 13238 Jo Haavardsønn Lunde Piratbirken 2:06:42 +48:44
269 14218 Kjetil  Prestrud Valdres Brann og Redning/Øystre Slidre IL 2:07:03 +49:05
270 10066 Bjørnar Holm Joggegjengen 2:07:19 +49:21
271 14265 Ingar Leiksett Jeger 4-1 Delta 2:07:24 +49:26
272 15114 Daniel Kvalvik Torvikbukt IL 2:07:58 +50:00
273 16171 Ole-Andreas Pettersen Sortimo AS 2:08:18 +50:20
274 16211 Stig Hansen   2:08:52 +50:54
275 16013 Thorsten Bayer   2:09:19 +51:21
276 12018 Roger Bredesen Østlendingen 2:09:36 +51:38
277 14194 Roar Danielsberg Veldre løkendalen trimforening 2:09:38 +51:40
277 14226 Håvard Bråten   2:09:38 +51:40
279 16118 Marcus Kiønig Oslofjord Triatlon 2:09:53 +51:55
280 16184 Arvid Rune Rånes   2:10:02 +52:04
281 17213 Frank Dyrkolbotn   2:10:37 +52:38
282 8062 Erik Karlsen   2:10:45 +52:47
283 18210 Goran Majkic Mjøs Retail 2:11:16 +53:18
284 13078 Tommy Langaard Kløfta IL 2:11:30 +53:32
285 13112 Knut Raanaa   2:11:38 +53:40
286 11065 Terje Håkon Paulsen Vallset iL 2:12:07 +54:09
287 11156 Trond Hansen   2:12:38 +54:40
288 13149 Rune Heide Team Galskap 2:12:53 +54:55
289 15169 Waldemar Rode   2:13:01 +55:02
290 12096 Robert Schou   2:13:27 +55:29
291 16106 Knut Johnsen   2:13:42 +55:44
292 3105 Tor Ketil Grøndal Olsen   2:13:44 +55:46
293 14031 Thomas Foster-Mortensen   2:13:49 +55:51
294 2090 Ingulf Nordahl IL Gular 2:14:24 +56:26
295 7206 Odd Arild Maarud   2:14:32 +56:34
296 9109 Øyvind Sæta   2:15:04 +57:06
297 17009 Francisco Javier Medina Bakken Granitt og Betongvare AS 2:15:12 +57:14
298 13244 Tom Christian Berg GE Healthcare BIL 2:15:41 +57:43
299 6160 Morten Nygård   2:15:51 +57:52
300 16079 Sven Arne Wright Hagen   2:16:38 +58:40
301 17223 Lars Erik Fagerli Botne skiklubb friidretten 2:17:30 +59:32
302 11131 Arvid Markhus OPIS 2:18:06 +1:00:08
303 12015 Rune Bjerkelund Nordic Choice Hotels 2:18:08 +1:00:10
304 7188 Knut Bårdseth   2:18:21 +1:00:23
305 15058 Tor Helge Førrisdal   2:18:25 +1:00:27
306 16065 Jan Henriksen Fossedal   2:18:29 +1:00:31
307 17134 Paal Stähli Siggerud IL- Team rakett 2:18:49 +1:00:51
308 18240 Jørn Rundkås Team Carb Loaders 2:18:56 +1:00:58
309 17108 Rune Norhall   2:19:14 +1:01:16
310 16228 Egil Bremnes NLPOOL 2:21:07 +1:03:09
311 15083 Rene Hodt   2:21:17 +1:03:19
312 19159 Frode Nygård Forsvaret 2:21:27 +1:03:29
313 16136 Thor Olav Lystad Veien Tilbake 2:21:48 +1:03:50
314 14235 Øyvind Nordstrand Daggry 2:21:56 +1:03:57
315 18164 Kjetil Henningsen   2:22:32 +1:04:34
316 16179 Svein-Erik Rogneflåten   2:23:58 +1:06:00
317 10085 Stein-Roger Kringen SkiLøperne 2:25:01 +1:07:03
318 13165 Roger Ingdal   2:26:49 +1:08:51
319 13030 Bjørn Lage Edvardsen Gruvelia SK 2:27:16 +1:09:18
320 17049 Thomas Clasby Bodyatletene 2:27:25 +1:09:27
321 16150 Robert Myklebost Team Hallaise 2:27:28 +1:09:30
322 9097 Atle Rørbakk   2:27:43 +1:09:45
323 10130 Øyvind Rideng Bærum Skiklubb 2:28:00 +1:10:02
324 14204 Bjørnar Henden Kvam idrettslag 2:29:09 +1:11:11
325 14143 Jon Erik Thorstensen   2:30:39 +1:12:41
326 19147 Ingar Woll LØRENSKOG SKIKLUBB 2:30:48 +1:12:50
327 12148 Terje Jørgen Jørgensen Kirkens bymisjon Drammen 2:31:03 +1:13:04
328 18050 Geir Martinsønn Haugli Vestsida IL/Club Qhubeka 2:31:55 +1:13:57
329 16252 Håvard Andre Aalmo Club G7 2:32:19 +1:14:21
330 16088 Ole Andreas Krogness Jr.   2:33:13 +1:15:15
331 17166 Steinar Labee-Lund   2:33:50 +1:15:52
332 14077 Thomas Kruse Tem Merida Triatlon 2:33:59 +1:16:01
333 17219 Pål Zeppelin Team Zeppelin 2:34:45 +1:16:47
334 16070 Atle Gran Team Midtlivskrise i lycra 2:34:49 +1:16:51
335 16244 Lars Erik Wigum-Karlsen Veidekke BIL 2:35:04 +1:17:06
336 18056 Rainer Henriksen Team RP 2:36:51 +1:18:53
337 20133 Terje Skogseth Trondheim Golfklubb 2:37:39 +1:19:41
338 20186 Fred Gerkum   2:39:00 +1:21:02
339 18012 Tommie Berkani Follo Aktiv 2:40:00 +1:22:02
340 19198 Jan Egil Martinsen   2:40:23 +1:22:24
341 15038 Ole Vilman Døhlen   2:43:41 +1:25:43
342 20127 Alf Kr.  Schön   2:48:06 +1:30:08
343 18207 Christen Smith Volle PUPIL 2:50:00 +1:32:02
344 20059 Tommy Johnsen   2:52:36 +1:34:38
345 17253 Tom-Erik Westrum SK Rye 2:54:20 +1:36:22


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +