---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Menn 50-54 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 78 Bjørn Ole Vassbotn Volda T og IL 1:21:08,1 +0:00
2 85 Jon Øxnevad Norconsult BIL 1:23:57,2 +2:49
3 1016 Anton Bueie Lier IL 1:24:16 +3:08
4 146 Helge Holthe Nammo 1:25:48,8 +4:41
5 1242 Tommy Olsen   1:26:17 +5:09
6 1023 Geir Dahlsveen Pølsesnabb Solutions 1:26:46 +5:38
7 2041 Espen Hansen Sand Terrengsykkel Klubb 1:27:00 +5:53
8 30 Helge Johansen Trondheim Triatlonklubb 1:27:37,4 +6:29
9 2122 Ole Jakob Sværk Telenor 1:28:29 +7:21
10 1212 Morten Garvik Team Milslukern Driv Trening 1:30:04 +8:56
11 1042 Frank Grønvold Lillomarka skiklubb 1:30:30 +9:22
12 1127 Hans Tore Riibe Hamar Skiklubb / Norsk Tipping 1:30:36 +9:29
13 84 Geir Øvergård Trysilgutten 1:30:39,3 +9:31
14 1160 Geir Thoresen Røa IL 1:30:42 +9:35
15 1098 Tor Murvold Rustad IL 1:31:07 +9:59
16 2175 Svein Brage Husdal Drøbak-Frogn IL 1:31:18 +10:11
17 3152 Helge  Veslestaul   1:32:14 +11:07
18 3247 Kjetil Kaale IL Ivrig 1:32:52 +11:44
19 1230 Odd Martin Øvrebø Måløy IL 1:33:02 +11:54
20 4002 Trond Askautrud Team Kurås 1:33:15 +12:07
21 3035 Rolf Kjetil Gulbrandsen Øystre Slidre il 1:33:25 +12:18
22 1226 Jon Håvard Bruce Mjøsen Skog 1:33:42 +12:34
23 1034 Thomas Haug Fraurud Hamar Ski/PwC BIL 1:33:43 +12:36
24 2055 Jan Hovde Norgesgruppen 1:33:44 +12:37
25 6067 Odd Clemet  Haugerud   1:33:46 +12:39
26 2077 Jan-Ivar Lillebråten sjårdalen il 1:33:56 +12:48
27 2079 Olav Lund støren sports klub 1:34:01 +12:53
28 3100 Leif Nordland HSI 1:34:11 +13:03
29 3189 Erik Solberg Drøbak Frogn IL Ski 1:34:20 +13:12
30 3067 Lasse Kjenner Eiker kvikk 1:34:38 +13:30
31 3192 Andreas Vannebo Spillum 1:34:40 +13:32
32 1045 Svein Hagen Team Sportsmanden 1:34:44 +13:36
33 2178 Sturla Enge Hovdal Sande SK 1:35:03 +13:55
34 2186 Jan Møllerhaug Isfjorden IL/Team PartnerPlast 1:35:14 +14:06
35 1119 Espen Overskott Hamar Skiklubb 1:35:58 +14:51
36 2068 Per Martin Johansen FYK 1:36:01 +14:53
37 3115 Truls Raastad   1:36:07 +14:59
38 1176 Geir Ola Botnan SIEMENS BIL 1:36:37 +15:29
39 3111 Severin Myrbakken Stor-Elvdal Skiklubb 1:37:33 +16:26
40 4009 Ingvar Brohaug NØK BIL Alvdal 1:37:42 +16:34
41 4116 Jan Flemming Henriksen   1:38:07 +17:00
42 4000 Håkon Andersen   1:38:18 +17:11
43 4041 Stig Hernholm Skagerrak Sportsklubb 1:38:28 +17:20
44 3081 Fredrik Linnes   1:38:39 +17:32
45 3032 Odd-Egil Fredriksen Isfjorden IL 1:38:47 +17:39
46 4185 Bjørn Espen Aase Vang Skiløperforening 1:39:05 +17:57
47 2196 Jørn Gunnar Kleven   1:39:07 +17:59
48 5038 Grytten Tor Vegard Løpegruppa Jessheim 1:39:09 +18:01
49 2191 Stein Randby Sørum 1:39:15 +18:08
50 6047 Espen Frøyland POLBIL 1:39:16 +18:09
51 3011 Dag Byrøygard OBOS BIL 1:39:26 +18:18
52 3046 Baard Henningsen Bækkelaget SK 1:39:34 +18:26
53 4153 Geir Brynhildsen Holt IF 1:39:36 +18:28
54 3088 Odd Løset   1:39:37 +18:30
55 4110 Jon Einar Waaler   1:39:49 +18:41
56 1101 Bjørn Myran Eidsvold Værks Skiklub 1:40:02 +18:55
57 5035 Kjetil Hansen Hamar politi 1:40:13 +19:05
58 3001 Espen Alfredsen   1:40:32 +19:24
59 3087 Arne Løkkebø Eikefjord IL 1:40:37 +19:30
60 6136 Per Ove Marthinsen   1:40:49 +19:42
61 2129 Grunde Wahl Hamar Skiklubb 1:41:00 +19:53
62 2164 Jøns Sjøgren Elika 1:41:01 +19:53
63 8034 Ole Hoem Svett&Mett/Raufoss 1:41:03 +19:55
64 4023 Kjetil Flenvold Nordre Trysil IL 1:41:05 +19:57
65 9120 Erlend Ullestad   1:41:10 +20:03
66 7116 Trond Henning Sveen Lillehammer Skiklub 1:41:12 +20:05
67 7054 Kaare Risung   1:41:49 +20:42
68 4127 Gjermund Husøy Innfjorden IL 1:41:50 +20:43
69 5054 Bjørn Wigstrøm   1:41:58 +20:50
70 4034 Per Halvorsen Nittedal IL 1:42:26 +21:18
71 3118 Reidar Seim Hamar Skiklubb 1:42:43 +21:35
72 5239 Arild Hagen Halmsås og Omegn Skilag 1:42:54 +21:46
73 3188 Håkon Skrindo   1:42:58 +21:50
74 3065 Robert Karlsen Fagerstrand IF 1:43:07 +22:00
75 3008 Ole Christian Bang Hamar Skiklubb 1:43:10 +22:02
76 6030 Frode Døsvik   1:43:29 +22:21
77 9089 Geir Ottesen Steinkjer CK 1:43:47 +22:40
78 9132 Jan Landsverk Avinor BIL 1:43:48 +22:40
79 4209 Ole Petter Haugen Selvaag Bolig / Nydalens SK 1:43:51 +22:43
80 7061 Mentz Arild  Kleven NORTURA 1:43:59 +22:52
81 6225 Thor Anders Vesterås Varde IL 1:44:05 +22:58
82 4121 Håkon Amb Team fønix 1:44:08 +23:01
83 5140 Frode Espen Wannebo Oslo kommune BIL 1:44:09 +23:02
84 3082 Trond Lislerud Åskollen løpegruppe 1:44:13 +23:05
85 3135 Helge Sveen Forsvaret 1:44:18 +23:10
86 5203 Bernt Hoel Tversoglangs 1:44:23 +23:15
86 8176 Carl Gunnar Orset Torvikbukt IL 1:44:23 +23:16
88 9044 Per Hättestrand Vitsand 1:44:26 +23:18
89 2020 Per Olav Bucher-Johannessen Team SEB 1:44:31 +23:23
90 2069 Trond-Egel Johansen   1:44:33 +23:25
91 11175 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen   1:44:46 +23:38
92 3244 Tor Bergene Arribatec 1:44:47 +23:40
93 10233 Pål Kværnrud Nittedal Banquet Racers 1:44:53 +23:45
94 9152 Tommy Tønnesen   1:45:05 +23:58
95 10178 Erik Brodshaug   1:45:09 +24:01
96 2039 Erlend Gundersen Ullensaker CK 1:45:17 +24:10
97 11262 Bjørn Westre   1:45:20 +24:12
98 6162 Runar Ofrim Skiforeningen 1:45:21 +24:13
99 5015 Stein Olav Bredli OPIL 1:45:33 +24:25
100 5006 Bjarne Aurstad Avinor / Tversoglangs 1:45:35 +24:27
101 5002 Torgeir E. Andersen   1:45:41 +24:33
102 4204 Wiggo Gundersby TEAM FÆLINGBYGDA 1:45:52 +24:44
103 11154 Torgeir  Aas Glade jenter 1:45:56 +24:48
104 2049 Jon Inge Hegerberg Skauga IL 1:46:10 +25:02
105 7130 Arne Årsbog Trollveggen Triatlon klubb 1:46:15 +25:08
106 8061 Håvard Kalvåg VFL 1:46:26 +25:18
107 8104 Eivind Rauset Gloppen FIL 1:46:40 +25:33
108 13020 Roy-Erik Blakarstugun   1:46:49 +25:42
109 3034 Per Grøan Moelven IL- Gubbetrim 1:47:12 +26:05
110 6085 Ola Kristian Hjelløkken Åslia skilag 1:47:17 +26:09
111 5186 Svein Erik Salthe   1:47:29 +26:21
112 11020 Børge Bjørndahl Tjøme Løpeklubb 1:47:39 +26:31
113 3163 Per Anchersen UNIT4 BIL 1:47:45 +26:37
114 8029 Alf Magne Foss Lillehammer Cykle Klubb 1:48:04 +26:56
115 14217 Raymond Pettersen Lillehammer Cyckleklubb 1:48:16 +27:08
116 7200 Atle Bråten   1:48:25 +27:17
117 2131 Trond Wefring Florø 1:48:42 +27:34
118 5051 Christian Jomaas Fossum IF 1:48:56 +27:49
119 2235 Knut Toftemo Esko-graphics AS 1:49:00 +27:53
120 5210 Øystein Sørmo Lillehammer Skiklub 1:49:18 +28:10
121 7150 Tore Eivind Sveen   1:49:20 +28:13
122 4004 Tim Victor Bennett SK Vidar / Kondis 1:49:30 +28:23
123 4075 Kåre Nerem Emblem IL 1:49:34 +28:26
124 5219 Trond Grønnerud Totenåsen Løp 1:49:40 +28:32
125 11132 Jørn Gisle Magnussen Skjeberg CK 1:49:48 +28:40
126 6173 Jon-Kristian Prietz Overtoppen 1:49:51 +28:43
127 5230 Hans Rognlien Østre Toten Skilag 1:49:52 +28:44
128 10127 Rune Pettersen Aker Solutions 1:50:02 +28:54
129 7075 Per Eldar Nakken Molde og omegn IF 1:50:11 +29:03
130 9208 Runi Arantsstovu   1:50:12 +29:04
131 7138 Anders Hansen   1:50:25 +29:17
132 2222 Lars Ingar Enebakk IL Skauga 1:50:35 +29:27
133 10023 Steinar Olsen Bye   1:51:02 +29:55
134 3180 Vidar Hermansen Fredrikstad Skiklubb 1:51:05 +29:57
135 8003 Kjell Arild Bekkelund Tine brumunddal 1:51:11 +30:03
136 8118 Kåre Storbråten Rustad IL 1:51:12 +30:05
136 7218 John Thomasgaard Lyn 1:51:12 +30:05
138 4040 Per Hermansen RYGGEJOGGEN 1:51:20 +30:12
139 9160 Oddbjørn Skogsrud BRUKARA 1:51:22 +30:15
140 6022 Knut Erik Broen GK BIL 1:51:25 +30:17
141 5137 Odd Arild Volden IL Skauga 1:51:31 +30:23
142 11234 Roy Tore Sandnes Rauma sk 1:51:48 +30:41
143 8234 Arve Thorsberg   1:52:03 +30:55
144 14171 Tore  Lien Team PartnerPlast/Søre Ål IL 1:52:04 +30:57
145 8132 Roger Vethe   1:52:06 +30:58
146 8259 Jens Davidsen Halmsås & Omegn 1:52:08 +31:01
147 7118 Fred Tjernsli Team Anthon/ SK Rye 1:52:15 +31:08
148 5098 Leif Magne Røe   1:52:18 +31:10
149 11035 Jon Ove Ebeltoft Skjeberg Cykleklubb 1:52:22 +31:14
149 12010 Morten Bekkestad Sørum IL 1:52:22 +31:14
151 7126 Ingjald Sørhøy TEAM NORGESGRUPPEN/ Rustad IL 1:52:25 +31:18
152 9096 Terje Ryggvik   1:52:41 +31:34
153 7049 Johan Haavardtun Haslum IL 1:52:56 +31:49
154 8170 Roland Kraemer   1:53:07 +32:00
155 9124 Erik Westnes Sportsklubben Rye 1:53:16 +32:08
156 10117 Hugo Fredly Norconsult BIL 1:53:24 +32:16
157 5171 Øyvind Elnæs   1:53:31 +32:23
158 12051 Hans Jørgen Hopen Brandbu IF 1:53:48 +32:41
159 14178 Knut Jostein Sandvik Ullerøy il 1:53:53 +32:45
160 9125 Leif Rune Willumsen   1:53:57 +32:49
161 7176 Gjermund Skaaret Ljørdalen Sp.kl. 1:54:03 +32:56
162 6246 Lasse Bertelsen   1:54:10 +33:02
163 7240 Leif Dybvig Fenstad så kl 1:54:12 +33:05
164 8173 Jon P. Lange   1:54:25 +33:18
164 7097 Eddie Sjølie FINN.no 1:54:25 +33:18
166 8002 Morten Andreassen   1:54:27 +33:19
167 11103 Henning Kleppe IF Storm 1:54:34 +33:26
168 15210 Paal Anders Strande Team Vikerfjell 1:55:01 +33:53
169 11244 Stig Eidesmo Sweco BIL 1:55:04 +33:57
170 12039 Rune Gunnerød Vega bil 1:55:12 +34:04
170 11005 Svein Aure Ekko/Aureosen 1:55:12 +34:05
172 10222 Ronny Thoresen Sarpsborg sykleklubb 1:55:13 +34:05
173 8268 Ola Langedal Raufoss IL Svett & Mett 1:55:37 +34:30
174 7033 Jon Arne Grini KLP 1:55:47 +34:39
175 9009 Geir Bjølverud Multiconsult 1:55:49 +34:41
176 10012 Ole Johan Berg Equinor BIL 1:56:26 +35:18
177 13158 Terje Skjæret   1:56:33 +35:25
178 5154 Jan-Egil Husby Stjørna IL 1:56:46 +35:39
179 5218 Espen Gehrken DnB 1:56:51 +35:43
180 11251 Tor Kristoffersen Molde CK 1:56:52 +35:44
181 9071 Helge Jostein Løseth Orkla ck 1:57:19 +36:11
182 10223 Torkild Skjærbekk SSK 1:57:37 +36:29
183 12003 Lars Gunnar Andersen   1:57:47 +36:40
184 10151 Skjalg Sylte Stavheim Hexagon BIL 1:57:58 +36:51
184 9082 Tam Nygen Norges Bank idrettslag 1:57:58 +36:51
186 8068 Stein De Lange Team VFL 1:58:06 +36:58
187 8264 Roger Johansen Fredrikstad Skiklubb 1:58:09 +37:01
187 8226 Tormod Løken Vallset Il 1:58:09 +37:02
189 7008 Gunnar Berge Rustad IL 1:58:13 +37:06
190 14198 Leif-Ståle  Engdahl Torvikbukt IL 1:58:29 +37:21
191 15069 Thomas Gudbjerg   1:58:38 +37:31
192 13058 Svein Ola Indergård   1:58:50 +37:43
193 10114 Oddvar Myrmo Rennebu IL 1:58:57 +37:50
194 10175 Peder Arntzen Fossum IF 1:59:23 +38:16
195 7114 Trond Sydskogen Tistedalen Friluftslag 1:59:34 +38:26
196 10149 Tore Solem ØSTO Ortopedisenter 1:59:42 +38:35
197 18028 Kjetel Digre   1:59:55 +38:47
198 9199 Roy Seland Trondheim Triatlonklubb 2:00:06 +38:58
199 10137 Jørgen Røvig Soon Ski 2:00:14 +39:06
200 13146 Stein Batalden   2:00:16 +39:08
201 11031 Miguel Da Luz   2:00:21 +39:13
202 8041 Oddvar Haugen HAMAR IL Triatlon | NORDBOLIG 2:00:43 +39:35
203 8011 Odd Johan Dalberg   2:01:07 +40:00
204 5017 Lars Dehlimarken Hadeland CK 2:01:20 +40:12
205 6228 Per Ståle Vågene   2:01:30 +40:22
206 10014 Tormod Bergerud   2:01:32 +40:24
207 11186 Andrè Stensrud Veien Tilbake 2:01:55 +40:47
208 13215 Bjørn Sanden   2:02:18 +41:10
209 10109 Roar Michelsen M&T 2:02:23 +41:15
210 12068 Ole Kristian Lona Sopra Steria 2:02:38 +41:31
211 9061 Sven Kruse-Jensen Beste gjengen 2:02:57 +41:50
212 8122 Knut Svenungsen   2:03:09 +42:01
212 13036 Svein Erik Fatnes Team Storm Sikkerhet 2:03:09 +42:02
214 7147 Harald Borthen Singstad Forsvarsbygg, bedriftidrett 2:03:16 +42:08
215 9144 Tom Kåre Kleven Fluberg skiklub 2:03:22 +42:14
216 12090 Webjørn Riise BTC 2:03:23 +42:16
217 16144 Bjørn Mathisen   2:04:15 +43:08
218 12193 Svein Fjeld   2:04:21 +43:13
219 7144 Espen Wøien Asker skiklubb turløpergruppa 2:04:28 +43:20
220 8135 Øyvind Vaadal   2:05:07 +43:59
221 13076 Jon Arild Kvehaugen Coor 2:05:38 +44:31
222 14238 Jostein Blikås Stamina 2:05:42 +44:34
223 10021 Egil Brenden Næroset 2:06:25 +45:18
224 5152 Rolf Gjøen Torvikbukt IL 2:06:31 +45:23
225 13134 Svein Venjum Hafslo IL / Uiobil 2:06:33 +45:25
226 8243 Arnt Steinar Olasveen Lillehammer Skiklub 2:06:47 +45:40
227 6016 Jo Bjørnstad   2:06:51 +45:43
228 18016 Sverre Bostad   2:06:55 +45:47
229 5078 Bjørn Erik  Nordahl   2:07:21 +46:13
230 15182 Øystein Undrum   2:07:23 +46:16
231 12136 David Adamson   2:07:36 +46:28
232 13206 Bjørn-Olav Brelin   2:08:00 +46:53
233 2070 Lars Johan Kalager Botne SK 2:08:28 +47:20
234 15142 Håkon Myhre Lekolar BIL 2:08:40 +47:32
235 9219 Kåre Th. Claussen Veidekke BIL 2:08:56 +47:48
236 20196 Ole Gunnar Schmidt Essity 2:09:11 +48:03
237 6192 Jørn Viktor Sjaavaag Team Superselma / Hurum CK 2:09:46 +48:38
238 14151 Atle Bernhoft von Obstfelder Kula Bændi 2:10:37 +49:30
239 16148 Svenn-Ivar Myhre   2:11:20 +50:12
240 8141 Rune Øverlie Nedre Nyborg Smerteforening 2:11:32 +50:24
241 14073 Per Ivar Kjølnes King Abdulla II AirBase runners 2:11:50 +50:42
242 3013 Per Bøymo Rustad IL 2:12:15 +51:07
243 16212 Per Olaf Steinsland   2:12:16 +51:09
244 16073 Bjørn Arild Gravrok Norconsult BIL 2:12:50 +51:43
245 13068 Lars Klatran CK Nittedal 2:13:08 +52:00
246 10244 Knut Magne Mork Spenncon Rail AS 2:13:30 +52:22
247 11055 Roar Foss   2:13:56 +52:48
248 9126 Lennart Wolfgramm   2:13:57 +52:50
249 10118 Terje Nordhagen Joggegjengen 2:14:04 +52:56
250 20105 Tommy Nilsson   2:14:48 +53:40
251 14239 Jan Erik Hestad STATNETT 2:15:14 +54:07
252 15059 Trond Gundersen   2:15:24 +54:16
252 5108 Arne Tormod Søraas Skauga 2:15:24 +54:17
254 10095 Egil Lervåg BareEgil 2:15:32 +54:24
255 11018 Atle Mathisen Pizzanini 2:15:53 +54:46
256 17155 Lars Wøien   2:15:57 +54:50
257 11010 Jon Øyvind Bendiksen Privat 2:16:09 +55:01
258 18041 Ole Goplen Torpa Ski 2:16:59 +55:51
259 16006 Heiner Andrä   2:17:11 +56:04
260 5080 Øystein Flagstad BIL Natura 2:17:27 +56:19
261 16159 Øystein Olimb   2:17:54 +56:46
262 9088 Arild Orvedal VIK IL 2:18:03 +56:55
263 14066 Åge Haakonsen Akershus Elektro 2:18:08 +57:01
264 14079 Tommy Lind Luftambulansen 2:18:13 +57:05
265 15256 Oddbjørn Aas Luftambulanseavd. OUS / Fetsund 2:18:35 +57:28
266 13167 Svenn-Erik Johannessen Spydeberg 2:18:39 +57:32
267 17025 Benny Brun Jensby   2:18:55 +57:48
268 14208 Trond Jacobsen Bravida Norge AS 2:18:59 +57:51
269 16195 Terje Sjøvold OBOS BIL 2:19:22 +58:15
270 16190 Mohammad Nouri Sharikabad   2:19:25 +58:17
271 19034 Tom Gravdal IL ROS 2:20:12 +59:04
272 16102 Ketil ingdal Ytre geitastrand il 2:20:22 +59:15
273 1116 Terje Olsen   2:20:31 +59:23
274 17196 Ole A. Bakke Jotun BIL 2:20:34 +59:27
275 19189 Leif Håvar Kvande Gravermark Handel 2:20:47 +59:39
276 19260 Carl Petter Simonsen   2:21:11 +1:00:03
277 15199 Tor Amund Slåen   2:21:17 +1:00:10
278 11233 Bjørn Rogndalen   2:21:56 +1:00:49
279 5081 Kåre Nygård Syvde IL 2:22:34 +1:01:26
280 17007 Runar Asp   2:23:31 +1:02:24
281 18134 Dag Inge Sletner Tune I.L. 2:23:33 +1:02:25
282 4202 Tore Hukkelberg Brødr. Hukkelberg 2:23:45 +1:02:38
283 12208 Rune Gropen Konicaminolta 2:23:48 +1:02:40
284 14067 Kjetil Jensen Moss FK 2:24:34 +1:03:26
285 13203 Rune Sæther TILLER 2:24:42 +1:03:35
286 18150 Jon Erling Trulsen Mjøs Retail 2:24:49 +1:03:41
287 15228 Erland Tomtsveen   2:25:06 +1:03:58
288 19100 Atle Olaisen   2:25:25 +1:04:17
289 15230 Jostein Torset Roterud IL 2:25:32 +1:04:24
290 14030 Dag Fossum   2:26:07 +1:05:00
291 9042 Rune Horgen Flora Ck 2:27:42 +1:06:34
292 19171 Trond Vangstuen Totenkranken/Selecta Norway AS 2:27:52 +1:06:44
293 5244 Steinar Amundsen Kolbergsrud GK Aktiv 2:28:02 +1:06:54
294 16015 Bjørn Ivar  Berg Budal IL 2:28:25 +1:07:17
295 19110 Eyvind Røst VFL 2:28:35 +1:07:27
295 13154 Geir Olav Lisle Fet skiklubb/Team VFL 2:28:35 +1:07:28
297 18209 Trond Magne Gaaserud   2:29:37 +1:08:29
298 18206 Kaare Koren  Røvig   2:31:06 +1:09:58
299 5048 Bjørn Roger Høyesveen Skanska Aktiv 2:31:21 +1:10:13
300 17221 Kjell Gylthe Berget Vang Skiløperforening 2:31:47 +1:10:39
301 18186 Jens Peder Haugli   2:31:55 +1:10:47
302 14261 Tor-Åge Fløtnes Verico 2:31:56 +1:10:48
303 11169 Arthur Krohn Ringdal Bunker Oil 2:33:03 +1:11:55
304 18202 Øystein Brenna   2:34:09 +1:13:01
305 17114 Geir Petersen Team Dateka 2:34:25 +1:13:17
306 16247 Arne Ødegård   2:34:48 +1:13:41
307 17053 Øivind hammelbo Finnmarksykehuset 2:36:14 +1:15:07
308 18124 Mansour Saberi   2:38:52 +1:17:45
309 12132 Anders Næstad Bjølseth Forsvaret 2:39:36 +1:18:28
310 13151 Per terje Ingdal   2:39:57 +1:18:49
311 18225 Sturla Langørgen   2:41:23 +1:20:15
312 17017 Jan Tore Bjørndalen Veien Tilbake 2:44:20 +1:23:13
313 14224 Bernt Andre  Andersson   2:44:33 +1:23:25
314 15227 Are Tomasgard BIL LO 2:47:53 +1:26:45
315 20164 Ole Ørstvet   2:51:53 +1:30:45
316 17074 Stein R. Isaksen Veien Tilbake 2:52:32 +1:31:24
317 15213 Morten Svesengen   2:52:52 +1:31:45
318 1178 Arnt-Rune Haugamo Team Ættestup 2:52:55 +1:31:47
319 10180 Morten Pettersen   2:55:18 +1:34:10
320 10224 Håkon Warø Heimevernstaben 2:55:55 +1:34:47
321 15103 Leif Johansen   3:12:29 +1:51:21


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +