Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Menn 60-64 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1128 Oddmund Roalkvam Stord IL 1:24:09 +0:00
2 1073 Magnor Rypdal Isfjorden IL 1:27:31 +3:21
3 138 Bjørn E Eide Ø.Slidre IL 1:30:27,1 +6:17
4 4196 Jan Øyvind Schneider   1:34:45 +10:36
5 2052 Torstein Hole Emblem IL 1:35:23 +11:14
6 3220 Åge Brekkum   1:37:16 +13:07
7 3122 Ketil Skogan   1:38:26 +14:16
8 4039 Asle Helsing Evry 1:38:51 +14:42
9 1148 Audun Strandlie Gjøvik skiklubb 1:40:03 +15:54
10 3238 Ivar Stuan Nordbygda/ Løten Ski 1:41:10 +17:01
11 2011 Mads K. B Borge Bygdøy IL 1:41:19 +17:10
12 2189 Asbjørn Oppegaard Aurskog Høland Friidrettslag 1:41:52 +17:43
13 6057 Sverre Grøthe Veritas BIL 1:42:12 +18:03
14 3144 Espen Trøen Lillehammer Skiklub 1:42:57 +18:47
15 4080 Trond Olsen Trysilgutten 1:43:42 +19:33
16 3102 Pål Aksel Næss PIL 1:43:45 +19:35
17 6166 Pål Gerhard Olsen Asker Skiklubb 1:44:21 +20:12
18 4037 Jon Haukeland Skiforeningen 1:44:26 +20:17
19 2104 Geir Asbjørn Sandal Spjelkavik 1:44:44 +20:35
20 4155 Harald Fretheim ABB BIL 1:44:53 +20:44
21 5168 Geir Håkon Bjørnstad Feiring IL 1:45:24 +21:14
22 5179 Johannes Leirdal Totenåsenløp-kk 1:45:31 +21:22
23 3037 Jan Ola Skarpnord MjøsSki 1:45:34 +21:25
24 8028 Per Erik Fosheim Hamar Skiklubb 1:45:53 +21:43
25 5178 Arne Jørgen Kildahl Ceres 1:45:58 +21:49
26 7037 Tom Guttormsen Equinor BIL 1:47:05 +22:56
27 5010 Sverre Kristian Bjølgerud Modum FIK 1:47:30 +23:21
28 8048 Per Sigvald Hoggen Volda T og IL 1:48:24 +24:14
29 15206 Helge Stikbakke   1:49:50 +25:40
30 9182 Hans Ole Rodahl   1:49:56 +25:47
31 7248 Frode Bergersen Hamar Skiklubb 1:50:34 +26:25
32 11068 Paul Halvorsen Stabæk IF 1:50:45 +26:36
33 6217 Haavard Trøen MjøsSki 1:50:47 +26:38
34 5074 Stein Grimstad Asker Skiklubb 1:51:07 +26:57
34 10104 Rune T Lund   1:51:07 +26:57
36 6209 Leif Thingsrud Lørenskog Fil 1:51:23 +27:13
37 8006 Nils Bratberg Ottestad IL 1:51:31 +27:21
38 7060 Ole Kjøs Vang Skiløperforening 1:52:01 +27:51
39 5053 Steinar Jørgensen Team Baker Hansen 1:52:02 +27:53
40 4088 Robert Rossi SK-Rueckenwind 1:52:09 +28:00
41 12180 Vegar Wedde Hauketo if 1:52:22 +28:12
42 11267 Kai Robert Jakobsen Gjøvik skiklubb 1:52:24 +28:15
43 9013 Tor Dalen Rustad 1:53:05 +28:56
44 10253 Erik Hoston I.L Fjellmann 1:53:07 +28:58
45 7180 Reidar Søbstad SK Rye 1:53:24 +29:15
46 10031 Bjørn Engen Rye 1:53:26 +29:16
47 10098 Geir Lien Team Lien Bil as 1:53:28 +29:19
48 12243 Karsten Solheim Skiforeningen 1:53:50 +29:41
49 6080 Ole Ivar Hoelsveen   1:54:02 +29:53
50 8180 Anders Skjerve Markabygda IL 1:54:35 +30:25
51 10038 Hans Erik Hansen Nesodden 1:55:17 +31:08
52 7003 Arne Kolstad   1:55:46 +31:37
53 11147 Halfdan T. Mælum Hof Il 1:55:55 +31:46
54 5102 Ståle Samuelsen Stovnerkameratene 1:56:39 +32:30
55 13227 Erik Helli Gjelleråsen IF 1:57:10 +33:01
56 10000 Paul Håkon Almås Hommelvik i.l. 1:57:19 +33:09
57 10057 Tom S Helgesen Equinor Tobil 1:57:22 +33:12
58 11077 Jon Helsingeng   1:58:43 +34:34
59 9223 Oddvar Hellan   1:59:07 +34:58
60 3198 John Grue Rustad IL 1:59:50 +35:41
61 8096 Ivar Nerhoel Orkdal 1:59:56 +35:47
62 11191 Tom Harald Birkeland   2:00:16 +36:06
63 8059 Steinar Jørstad Team fønix 2:02:45 +38:36
64 16092 Anders Homb   2:05:01 +40:51
65 13269 Dagfinn Gundersen   2:06:04 +41:55
66 18165 Jostein Kolberg Muruvikingan Løpeklubb 2:06:12 +42:03
67 17118 Svein Roberg   2:06:27 +42:18
68 18249 Stein Terje Dahl   2:06:35 +42:25
69 12151 Pål Hjorthol Lillehammer Skiklub 2:06:44 +42:35
70 13189 Frode Hjorth Python Pedal 2:07:54 +43:45
71 11241 Gudmund Bakken Lillehammer Skiklub 2:08:02 +43:53
72 14037 Ketil Grøttum   2:08:05 +43:56
73 15039 Karl E Dønnum Vang skiløperforening 2:08:09 +44:00
74 15152 Roar Nyberget   2:08:52 +44:43
75 12002 Jan Kjetil Andersen   2:08:54 +44:45
76 5189 John Ståle Nordal Syvde IL 2:09:00 +44:50
77 14190 Nils Morten Minde UNIT4 BIL 2:09:21 +45:12
78 12120 Tom Unnli Drammen Strong 2:09:34 +45:25
79 19103 Jostein Pålsrud Benteler BIL 2:09:51 +45:41
80 13236 Tor-Erling Johansen   2:10:31 +46:22
81 14182 Steinar Vasaasen Eidsiva BIL 2:11:15 +47:06
82 10189 Roger Berggård Røros il 2:11:36 +47:27
83 20128 Torleif Selseng Storsteinnes IL 2:11:42 +47:32
84 18032 Frank Roger Eriksen Grue 2:12:15 +48:05
85 15087 Jon Hovden Toten treningssenter 2:12:23 +48:13
86 14234 Cato Maarud ALSO 2:12:36 +48:27
87 18142 Ketil Stølen   2:13:50 +49:41
88 16151 Jan Magnus Nilsen   2:14:37 +50:28
89 5231 Torgal Senderud Lillehammer skiklubb 2:15:01 +50:52
90 20160 Michael Younger Oslo Hash House Harriers 2:15:04 +50:55
91 6218 Egil Tyse Aurebu Relax 2:15:10 +51:01
92 16172 Frode Ranhoff Njård 2:15:12 +51:02
93 17197 Morten Dahl Romerike Runners Team 2:15:36 +51:27
94 11051 Cato Dybdahl Svett&Mett 2:15:58 +51:49
95 19156 Gunnar  Carlsson   2:16:13 +52:04
96 18011 Sjur Berglann   2:16:16 +52:07
97 11093 Roahr Jensen   2:16:17 +52:08
98 16117 Hans Olaf Kirkeng Østbygda IL 2:16:19 +52:10
99 10008 Trond Aaslid Fredrikstad Skiklubb 2:18:09 +54:00
100 16062 Arne Fjeldstad Vest CK 2:18:47 +54:38
101 12115 Arnfinn Sørlie   2:18:49 +54:40
102 17188 Bjørn Haugen Morstad   2:19:20 +55:10
103 17046 Ole Hovemoen   2:20:00 +55:51
104 14002 Jan Andreassen   2:20:39 +56:29
105 16110 Hans Christer Jørnholt   2:20:43 +56:33
106 17069 Arne Hop Isfjorden IL 2:26:51 +1:02:42
107 15171 Kjell Gunnar Nyhaug Rye SK 2:27:16 +1:03:06
108 17021 Per Olav Borgås Trøsken 2:27:36 +1:03:26
109 17225 Alf Gangstad Harøy IL 2:27:50 +1:03:40
110 16146 Morten Andreas Meyer Haslum Løpeklubb 2:30:27 +1:06:18
111 6216 Henning Træet   2:30:49 +1:06:40
112 16206 Karl Gustav Solberg   2:32:19 +1:08:10
113 16099 Stein Høyland   2:33:23 +1:09:14
114 18137 Bjørn Erik Solvi Skagerrak Sportsklubb 2:35:04 +1:10:55
115 17189 Magnar Pedersen Larvik politiidrettslag 2:36:35 +1:12:26
116 6069 Redvald Olaf Heggelien Ringebu Fåvang 2:36:44 +1:12:35
117 6009 Leslie Begby Begby-gutta 2:37:20 +1:13:11
118 20199 Jostein Mamen   2:39:00 +1:14:51
119 13168 Rune Lysbakken Storhamar 2:40:40 +1:16:31
120 13190 Henning Olsen Løten o-lag 2:43:51 +1:19:42
121 16025 Ottar Opgård Tverrelvdalen Il 2:45:56 +1:21:47
122 18169 Kjetil Stoltz   2:53:13 +1:29:04
123 19164 Tore Morten Jensen Team RW 2:54:42 +1:30:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +