Resultater Birkebeinerløpet 2019 - Menn 65-69 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 65-69 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 2099 Torstein Rudihagen Lillehammer skiklubb 1:34:26 +0:00
2 2051 Haldor Hofset Tingvoll IL 1:40:25 +5:59
3 3080 Trond Lillealtern Fana 1:42:35 +8:09
4 2115 Aage Torvanger Florø 1:42:40 +8:14
5 6163 Jørn Willy Olafsen Tønsberg Triathlonklubb 1:43:08 +8:42
6 5125 Svein Anders Sørsdal Nokia 1:43:27 +9:01
7 7166 Einar Kr. Lunde   1:44:44 +10:17
8 2228 Stein Kaasa   1:45:06 +10:40
9 485 Per Gunnar Vasset Sparebanken Møre 1:45:09 +10:43
10 12121 Kåre Henning Vatvedt TTIF 1:49:41 +15:15
11 506 Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 1:50:10 +15:44
12 14193 Torkild Bruun   1:51:28 +17:02
13 6172 Terje Pettersen Røa IL 1:53:27 +19:01
14 8079 Torodd Lybeck   1:54:45 +20:19
15 10241 Tom Igelkjøn HSI - Haukeland Sykehus Idrettslag 1:55:34 +21:07
16 5013 Aasmund Bjørnstad Feiring IL 1:56:11 +21:45
17 11041 Tom Willy Christiansen Ørskog IL 1:57:32 +23:06
18 4030 Helge Gundersen   1:58:43 +24:17
19 14213 Einar Lien Løten o-lag 1:59:35 +25:08
20 12072 Petter Marum Lillehammer Skikub 2:00:19 +25:53
21 12195 Vebjørn Langlete Budal 2:01:27 +27:01
22 12207 Hermann M Storflor IL Dalebrand 2:01:35 +27:09
23 12047 Arne Heimdal Romedal 2:02:03 +27:37
24 12182 Bjørn Bakke vågå il ski 2:02:22 +27:56
25 419 Morten Hals Team Baker Hansen 2:02:48 +28:22
26 10147 Morten Slette Byåsen 2:03:10 +28:44
27 11240 Dag Amundsen UllKisa IL 2:03:19 +28:53
28 8194 Claus Heen SK Rye 2:03:35 +29:09
29 13063 Frantz Johansen Lillehammer Skikklub 2:04:16 +29:50
30 12104 Arthur Ingvald Slåen Sulland BIL 2:05:33 +31:07
31 14128 Tor Rasmus Skjærpe Team Skjærpe 2:08:32 +34:06
32 19116 Bjørn  Skogland   2:09:23 +34:57
33 17073 Sverre Ingjer Blaker IL 2:11:09 +36:43
34 16039 Ole Terje Dahlsrud   2:13:52 +39:26
35 12033 Frode Finne Lillehammer Skiklub 2:17:35 +43:09
36 14125 Geir Sjaastad Cermaq Group 2:18:01 +43:35
37 14133 Trond Sparling Therma Industri AS 2:25:55 +51:28
37 10026 Pål Christensen Inas 2:25:55 +51:29
39 19042 Trygve Haug Romerike Runners Team 2:30:02 +55:36
40 16169 Hans Petter Lømo Kolbotn 2:30:26 +56:00
41 17135 Thor Svegården Lillehammer Skiklub 2:32:00 +57:34
42 14078 Karl Halvor Langerud Eiker kvikk 2:45:27 +1:11:01
43 15187 Gunnar Sevåg   2:46:21 +1:11:55
44 8126 Jens Martin Vesterås   3:10:53 +1:36:27
45 13197 Bjørn Nordgård Skogdjerv IL 3:21:03 +1:46:37


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +