Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner 18-19 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015

Resultatliste Klasse Kvinner 18-19 år - Uoffisielle resultater

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 328 Marte Sofie Buraas Lillehammer Skiklub 3:15:04
2 2745 Silje Wilson Hamar Skiklubb 3:18:12
3 4732 Anne Siri Lervik Asker Skiklubb 3:22:43
4 2711 Guro Jordheim Hemsedal IL/Team Hallingdal 3:24:26
5 2594 Silje Amalie Grindedal Brandvold Fana IL 3:29:55
6 4683 Charlotte Grøgaard Fossum IF 3:32:59
7 5860 Lene Taugbøl Lomeland Gjesdal IL 3:35:56
8 2591 Kristine Fjeld MjøsSki 3:38:19
9 5794 Christina Sveen Strandbygda il 3:49:01
10 5363 Nora Bystadhaugen Apelgren Lillehammer skiklubb 3:53:09
11 2681 Gina Flugstad Øistuen Team Valdres Ski/Team Flugstad 3:55:31
12 6594 Lisell Øyjordet   3:56:56
13 7744 Ine Sofie Kristiansen Nesodden IF 3:58:04
14 6646 Ingrid Heringstad Heidal IL 4:00:49
15 7715 Tora Helene Sel   4:02:27
16 7321 Marte Welhaven   4:05:46
17 7218 Maren Skarpnord MjøsSki 4:06:34
18 5266 Sofie Christensen   4:07:42
19 7163 Mina Thorslund Otterstad Vang Skiløperforening 4:09:17
20 6137 Ellen Sara Sparrok Hattfjelldal IL 4:11:52
21 7193 Olivia Ragna Magnorsdotter Rypdal Isfjorden IL 4:13:40
22 9451 Ingunn Egeberg Vári If Sturla 4:19:50
23 5863 Emilie Johanne Hagen Gjerdrum il ski 4:20:47
24 9063 Margit Sandem Fjellengen Askim IF Ski 4:23:47
25 8078 Liselotte Carlsen Rymoen Moss skiklubb 4:24:11
26 14898 Eileen Hofgaard TTIF 4:31:33
27 10945 Dorthe Hemma   4:38:34
28 6893 Anna Amalie Espe Hornindal IL 4:41:04
29 10424 Kristine Haugen Linderud Dombås il 5:04:38
30 10974 Elianna Brøste  Nørstegård Dombås il 5:04:39
31 14939 Karianne Johnsen Landa TEAM NORGESGRUPPEN 5:05:18
32 10662 Marie Larsen Ringkollen Skiklubb 5:05:21
33 9425 Sara Skjåvik Bestefar og Sara go go 5:08:15
34 10938 Hanna E. Andersen Eiker Orienteringslag 5:10:54
35 12683 Thea Helseth Aalesunds Roklub 5:13:59
36 13353 Emily Morison Proctor Academy 5:21:30
37 12282 Helene Junker Klepp   5:30:27
38 15678 Seline Standahl Johannessen   5:34:39
39 14602 Martine Hesselberg Bjerke   5:39:34
40 11392 Toril Aasheim Nymark Askøy O-lag 5:50:34
41 14180 Hilde Hoel   5:52:41
42 12375 Dyveke Bergh Poulsson   6:02:24
43 14142 Katrine Gumpen   6:53:01
44 17103 Monja Knudsen   8:30:05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +