Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner 20-24 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 338 Emilie Kristoffersen Lillehammer Skiklub / Team Coop 2:54:51
2 317 Barbro Kvåle Lillehammer skiklubb 2:56:25
3 351 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 3:03:01
4 329 Pia Helene Paulsen Rustad IL 3:06:52
5 346 Chantal  Carlen Kjelsås IL 3:08:53
6 344 Kirsti Kolseth Lillehammer Skiklub 3:10:59
7 342 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL 3:13:13
8 322 Marie Renée Sørum Gangsø Lillehammer Skiklub 3:18:05
9 2597 Karoline Moen Guidon   3:20:44
10 2736 Barbro Sætha Øyer/Tretten 3:23:04
11 2588 Maren Eliassen   3:24:00
12 2717 Elise Langkaas Bærums Verk IF 3:26:06
13 2658 Kristine Kristiansen Torgersen Lillehammer Skiklub 3:26:19
14 2646 Marianne Byfuglien NTNUI 3:30:33
15 2640 Fredrikke Pettersen Molde og omegn IF 3:31:00
16 336 Ingrid Hannestad NTNUI 3:31:32
17 2644 Vilde Ryen Asker Skiklubb 3:32:38
18 2705 Marte Helene Halvorsen Bjørndal IF Ski 3:33:26
19 2584 Linn Baarlid Høybråten og Stovner IL 3:35:05
20 2721 Marte Mestvedthagen Hemsedal IL 3:35:38
21 2682 Synne Myhre Lyn Ski 3:37:37
22 2733 Eline Sund Kjellmyra Il/Team Solørski 3:39:17
23 17482 Ingunn Jegteberg Bykle IL 3:39:37
24 2589 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 3:40:47
25 2620 Karoline Holsen Kyte Førde il 3:41:14
26 5664 Tonje Kristine Myrvoll Rustad IL 3:41:18
27 5362 Eline G Andresen   3:43:01
28 5388 Mona H. Bjørnerud Privat 3:43:10
29 6663 Sigrid Alexandersen Fossum IF 3:44:41
30 5901 Martine Kolstad Shiul 3:46:39
31 5801 Astrid Høst Sølna NTNUI 3:47:05
32 6872 Guro Alexandersen Fredrikstad Skiklubb 3:50:16
33 7823 Anne Murvold Stor-Elvdal Skiklubb 3:51:10
34 2599 Elise Rivenes Hagen NTNUI 3:54:12
35 8236 Emilie Westli Andersen Nordbygda/Løten Ski 3:54:26
36 7952 Guro Sterud Stutlien NMBUI Langrenn 3:55:22
37 5515 Madeleine Heiberg NTNUI 3:55:49
38 5491 Gunhild Rogne Halland NTNUI 3:56:11
39 7220 Anne Skirstad Vang Skiløperforening 3:56:37
40 5940 Siri Østensen   3:57:12
41 5840 Ane Sofie Ytterhaug IL NANSEN 3:57:26
42 2709 Signe Isum Øyer Tretten 3:57:53
43 6935 Siri Gurandsrud Lier IL 3:58:22
44 6819 Kristina Hovland Berg Bærums Verk IF 3:58:29
45 13492 Marit  Haslie   3:58:37
46 8330 Else Merethe Tangen Flåtan Team FIH 3:58:57
47 6566 Kristine Vårnes Enger Vind IL 4:03:52
48 6844 Una Bratlie NTNUI 4:04:56
49 9028 Gina Didriksen NTNUI Langrenn 4:07:27
50 5465 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn 4:08:02
51 8978 Johanna Sveen Belbo   4:08:09
52 9349 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 4:08:18
53 6593 Frida Øygard NTNUI 4:08:24
54 9197 Anne Cecilie Lian Andebu IL 4:10:22
55 9093 Hilde Pandum Grønvold   4:11:22
56 7531 Ragnhild Bakke Alvdal IL 4:11:57
57 9129 Kristin Holseth Orkanger IF 4:12:25
58 9754 Synne Iren Fjellstad   4:14:27
59 7821 Kristine Morsund Karlsen Lier IL 4:14:49
60 8780 Mali Gederaas Kanstad NTNUI 4:15:04
61 8065 Helene Gulliksen GSV, IL IVRIG 4:15:25
62 7059 Marte Holsen Kyte Førde il 4:18:12
63 11373 Berit Myklebust   4:18:20
64 8748 Ingeborg Lie Monsås Skåla IL 4:18:25
65 9417 Mona Øygarden Aasnes IL Rein 4:18:53
66 7281 Celine Monnier Thomas   4:19:01
67 17492 Sonja Mörsky Keuruun Kisailijat 4:19:40
68 9100 Pernille Hagen Kvam IL 4:21:50
69 12003 Christine Elisabeth Jacobsen Driv 4:23:11
70 17313 Hanna Elise Steinsli Leirådal il 4:23:24
71 15464 Rannveig Berge   4:24:50
72 10942 Thea Dyrstad Team FIH 4:26:20
73 8391 Amelie Heinrich SC HAMMER 4:26:36
74 6460 Inga Marie Olsen Sandnes Raufoss IL 4:28:19
75 11601 Bodil Mokkelbost Team FIH 4:30:09
76 9702 Ina Berven BMI 4:30:31
77 8986 Synne Berger Halmsås og Omegn Skilag 4:30:44
78 17473 Kine Bekkemoen kjellmyra ski 4:31:27
79 8680 Nina Jeanette Tollehaug   4:31:37
80 11987 Anita Horten Os IL 4:33:19
81 11285 Turid Kamstrup Hovind NTNUI Orientering 4:33:32
82 14603 Karoline Røste Omdahl Ving 4:33:46
83 10898 Linn Øyjordet   4:34:39
84 9377 Maren Transet IL ROS 4:35:07
85 11296 Marie Hammer Håversen NMBUI Langrenn 4:35:35
86 17484 Kathrine Kalager Asker Skiklubb 4:35:47
87 10433 Caroline Bierling   4:36:51
88 16373 Ida Tangen Høisveen Santander Consumer Bank AS 4:37:20
89 19117 Barbora Kolasova Silvini Madshus Team 4:38:23
90 11495 Hanne Thue   4:39:28
91 10620 Vilde Johnson Joranger Fossum IF 4:39:57
92 8985 Marte Fallbakken Berge NTNUI 4:39:59
93 16718 Tone Solberg   4:40:34
94 11577 Ingvild Sørheim   4:40:44
95 10808 Silje Marie Miedler Storrud Klubb Sandwich 4:40:52
96 10670 Rebecha Bettina Lervaag Sørum IL 4:41:26
97 8512 Hilde Myklemyr If Birkebeineren/Bjørn Myre 4:41:27
98 9848 Gry Beathe Hummelvoll Trøan   4:41:53
99 10160 Kaari Susi   4:42:05
100 10460 Margrethe Bøen   4:45:06
101 10888 Heidi Ytterhaug IL NANSEN 4:46:11
102 10812 Kristine Stulen Sport 1 Oppdal 4:46:17
103 16618 Siri Stensgård   4:48:34
104 9024 Tonje Kvamme Dahl Team Tronrud 4:49:19
105 15181 Fanny Chaba Sunde Team FIH 4:49:30
106 11267 Malene Hjorteland NTNUI 4:49:39
107 13343 Ragnhild Larsen   4:49:52
108 12201 Kristin Stonor Lillehammer Skiklub 4:50:47
109 10682 Ida Lindtveit Kolbotn IL 4:51:00
110 9930 Maren Lihagen Søndre Land 4:51:39
111 9836 Stine Moengen Holst Jusstudentenes Idrettsklubb 4:52:17
112 16162 Ingrid Brevik Kolstad Norcem/Leca/Bygg.no 4:52:52
113 10823 Ingunn Berger Sæther   4:53:13
114 16971 Mia Foss Birkeland Fjellfoten SK 4:53:46
115 14907 Hege Hov Førde il 4:55:32
116 12066 Amalie Lund Holth   4:57:57
117 12048 Ingrid Lange McKinsey & Co 4:58:56
118 16756 Mari Holtet Johansen   5:00:13
119 16899 Anna Berg-Johnsen   5:00:49
120 14189 Karine  Hunstad Sigdal Elektro AS 5:01:41
121 12225 Katinka Tobiasson   5:04:56
121 16999 Synnøve Grøgård Hol IL 5:04:56
123 11350 Julie Løkstad   5:07:09
124 12008 Vilde Tokerud Jerve   5:09:47
125 9914 Ragnhild Øie Langåker NTNUI 5:09:53
126 14243 Hanne Kristiansen Veten IL 5:12:11
127 14007 Karoline Bekkevold Grane IL 5:12:16
128 17209 Christina Nøkleby   5:13:19
129 14422 Stine Schonhowd Svea skilag 5:15:12
130 11394 Maria Camilla Nørgaard Janus SLK 5:17:33
131 15172 Susanne Enger Stensen Team FIH 5:18:26
132 13473 Victoria Sellevoll Team Tandy 5:20:11
133 12973 Anne-Elisabeth S. Brath   5:20:27
134 17274 Paula Schwerin   5:21:19
135 11918 Åsta Marte Evensberget Hagefjorden IL 5:23:14
136 14816 Torild Andrea Schrøder Elvik Østerdal Garnison 5:24:55
137 11632 Charlotte Bryhn Luftkrigsskolen 5:27:31
138 12012 Helene Rygh Johansen Telemark Fengsel Bedriftsidrettslag 5:29:24
139 14442 Martine Slettestøl Gjerdsvika IL 5:30:51
140 15560 Tess  Forest MadNorSki 5:32:18
141 19106 Solveig Sandvik   5:35:02
142 12841 Karen Røssland   5:35:41
143 12613 Elisabeth Fagereng   5:37:21
144 12152 Rebecca Rosell-Helland   5:38:30
144 11874 Hanne Andreassen Brennås   5:38:30
146 12674 Marianne Heimdal   5:39:22
147 14784 Mari Thorstad Dahlsveen Team FIH 5:42:17
148 12861 Pia  Skarholt Ottesen   5:46:21
149 12835 Ane Oline Roland   5:54:29
150 11614 Emilie Erdahl Andresen   5:54:51
151 15156 Stine Smestad Geilo IL 5:55:06
152 14853 Marte Dahl Geving Team FIH 5:55:08
153 15235 Eline Tovseth Vatne Team FIH 6:03:13
154 12880 Kristine Strandum Team Pålstuen 6:05:49
155 14938 Margrethe Skorpen Johnsen   6:06:27
156 14838 Kristin Rokk Fleisje Team FIH 6:10:44
157 13392 Regine Aarlien Suhr   6:11:16
158 12629 Lisbeth Todal Fuglevåg Tustna IL 6:12:28
159 14121 Eli Marie Garnes   6:13:01
160 15848 Vilde Rødland   6:13:02
161 13477 Marita-Karin  Halvorsen KLSK 6:13:29
162 13470 Anette Adamsen Hunn   6:13:30
163 16746 Trine Witzøe   6:15:03
164 14560 Ida Anette Christensen   6:15:35
165 13460 Natasha Hagen   6:18:44
166 12984 Silje Smedstuen   6:18:45
167 11167 Ellen Støkken Dahl skjalg il stavanger 6:20:28
168 16623 Anne Grethe  Strande   6:23:10
169 14598 Anja Ruud   6:23:45
170 15309 Karianne Kanebog Rena IL 6:30:29
171 14136 Kristin Grimsrud   6:34:09
172 13346 Signe Elise Livgard NTNUI 6:34:14
173 13475 Anette Wang   6:34:17
174 15987 Marit Alma Aaby Hirsch Gjeving IL 6:35:58
175 15520 Sigrun Drevland Hilstad IL 6:39:57
176 17120 Julie Langsrud   6:40:41
177 16151 Iselin Aker   6:54:31
178 17500 Sara Aspheim Øren   6:57:50
179 17223 Maria Oppheim Aurland IL 6:58:38
180 16172 Marthe Barstad   7:03:59
181 15986 Alma Andersen Øydvin   7:06:27
182 14041 Silje Marie  Breivik Nordic Choice Hotels 7:12:47
183 13427 Cathrine Frislid   7:17:48
184 17182 Solveig Marie Nekstad   7:28:15
185 14045 Sandra Broen Kirkeng   7:33:23
186 15800 Anette Nygaard Team Høh høy 7:42:49
187 13476 Helene Mørkved Glorud Team HV-05 7:46:54
188 16890 Silje Bekkevold   8:08:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +