Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner 25-29 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 319 Therese Johaug Team United Bakeries 2:41:46
2 318 Kerrtu  Niskanen Team Santander 2:45:48
3 331 Eva Vrabcova  Nyvltova Team Pioneer Investments 2:51:33
4 302 Laila Ahrlin Kveli Team Santander 2:53:51
5 311 Rahel Imoberdorf TEAM XCALIBUR LILL SPORT 2:57:46
6 323 Berit Gjelten NTNUI 3:00:56
7 312 Tone Sundvor Team Synnfjell 3:04:40
8 306 Lina Korsgren TEAM SkiProAm 3:09:28
9 327 Marit Vala NTNUI 3:11:29
10 2579 Robyn Anderson   3:16:00
11 2657 Maren Thomasgaard Team Skigo 3:20:31
12 324 Stine Fallingen Ødegård Lyn Ski 3:23:14
13 2677 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb 3:23:27
14 310 Sárka  Zelenková Silvini Madshus Team 3:23:39
15 2692 Liv Birgit Jorde Gol Il 3:25:03
16 2648 Bente Størmer Steira IL Forsøk 3:26:49
17 2607 Anne Hørsand Ilseng il 3:27:42
18 2690 Astrid Brathaug Sørset Team Oslo Sportslager 3:28:18
19 2603 Heidi Hestmark Statskog SF / Spillum IL 3:31:10
20 2636 Frida Næss-Ulseth KPMG Puls / Nydalens skiklubb 3:32:30
21 2739 Bjørg-Marit Valland Kvam LSK 3:33:54
22 2701 Rannveig Farestveit OSI-langrenn 3:34:23
23 2571 Ingunn Andreassen OSI - Langrenn 3:34:40
24 2660 Christina Turman Nordic Ski Club of Fairbanks 3:35:14
25 2614 Marita Klevmoen Torpa 3:37:14
26 7378 Mari Børretzen Birk sport 3:38:40
27 5060 Selma Næss-Ulseth   3:40:25
28 5368 Maria Aure Sk Vidar 3:40:57
29 5431 Line Mari Langseth Eidsvold Værks Skiklub 3:41:13
30 6573 Martine Width   3:41:42
31 6521 Solrun Sæther Viggja IL 3:44:49
32 5558 Ingvild Indredavik Fana IL 3:46:10
33 5792 Nora Kirsten Sundvall   3:46:47
34 6543 Michelle Udnesseter BDO 3:47:17
35 5448 Maria Fjose NTNUI 3:47:42
36 2638 Marte Oldervoll NTNUI 3:48:15
37 6658 Astrid Dimmen Sæle Sweco BIL/ Lillehammer skiklubb 3:48:21
38 5392 Silje Marie Bolstad Åslia skilag/sport1 Rena 3:48:38
39 6964 Line Bjugstad Hjellnes Consult 3:50:06
40 6163 Nina Erga Skjeseth   3:51:35
41 5625 Live Lindemark Asker Sk 3:53:57
42 7915 Nanna Sjaastad DnB 3:54:38
43 2580 Solveig Tveter Bratlie Sweco BIL 3:55:01
44 7183 Vilde Refnin Jordbakke   3:55:03
45 17272 Stephanie Eleonora Schnydrig   3:55:34
46 8346 Hedvig Røsberg Gjerde BUL IL 3:58:34
47 6589 Rannveig W Øverøyen OPIL 3:59:39
48 5250 Annette Christin Lund Næroset IL/Team Parkettpartner 3:59:52
49 7851 Ingeborg Olsen Ådal il 4:01:01
50 6827 Anette Berlandstveit Hålandsdal IL 4:01:15
51 7530 Camilla Hagen Authen KPMG 4:02:06
52 8653 Heidi Stuve   4:03:21
53 8699 Siri Vea   4:03:32
54 7282 Katrine Monnier Thomas   4:03:40
55 7636 Anette Galåen EY Bil 4:05:06
56 7764 Margrete Øie Langåker Sweco 4:05:41
57 6512 Monica Svenningsen   4:06:48
58 10644 Marlen Knoph TeamAKTIV mot Kreft 4:08:03
59 8480 Mari Hammerseng Lund   4:08:34
60 15013 Julie Mareschal Born to perform 4:08:41
61 9215 Karoline Løkken Alvdal IL 4:09:02
62 7834 Hanna Aarnes Nisja Dr.techn.Olav Olsen 4:09:27
63 7793 Maren Cecilie Lund Luftkrigsskolen 4:10:40
64 8481 Mina Lundborg Kolbukameratene 4:11:03
65 7674 Synne Helgerud Ringkollen Skiklubb 4:11:23
66 7947 Andrea Stranna Njård 4:12:54
67 9111 Kari Marte Haugstad   4:13:52
68 8651 Camilla A. Stridsklev GE Oil & Gas 4:16:19
69 10787 Elida Arstad Skøien NTNUI 4:17:00
70 7129 Hanna Haugen Nordbrøden Halden Skiklubb 4:18:49
71 8638 Ellen Charlotte Stavseth Nord Pool Spot 4:18:56
72 7591 Kari Sølberg Ellingsen   4:19:09
73 8955 Cathrine Andersen Odal SK 4:20:17
74 10209 Karoline Aalberg Leksvik IL 4:20:24
75 10143 Anne Inger Mørtvedt Statskog SF 4:21:22
76 10855 Tonje Tømmervold   4:23:26
77 8467 Marianne Stenstad Lien Skiforeningen 4:23:29
78 10165 Guro Sogn Østerdal Garnison 4:23:47
79 10195 Ingrid Larsen   4:25:43
80 2671 Maja Zimmermann Rocky Mountain Racers 4:29:20
81 10097 Inger Helene Trollebø Njård 4:29:35
82 8344 Merethe Gabrielsen Volkswagen 4:30:17
83 9001 Marion Hobøl Bjørnerud   4:31:32
84 7525 Julie Flakne Andresen   4:31:51
85 6467 Julia Schwerin SSV Erfurt 02 4:32:07
86 15269 Anne Karen Aanonli Leksvik IL 4:32:17
87 8686 Cathinka Trøen Viljar IL 4:33:19
88 9348 Siv Elin Sæteren   4:33:27
89 9130 Benedicte Holum NMBUI 4:33:29
90 10468 Charlotte Dietrich   4:37:02
91 12081 Janicke Magnus Norcem/Leca/Bygg.no 4:37:08
92 10204 Randi Røer Syversen   4:37:27
93 11530 Jeanette Østby   4:38:18
94 9112 Solveig Bjærum Haugstad   4:39:45
95 11605 Kristel Ohren Team Aktiv 4:39:50
96 15468 Lisa Bernhardsen   4:40:54
97 10429 Kristine Bergseth   4:41:32
98 11379 Marte Nesje   4:42:21
99 9392 Annika Maloney Westgård Leka IL 4:42:35
100 10186 Åse Marita Høitomt Hærland il 4:44:25
101 4369 Cecilie Clausen   4:47:18
102 11574 Kristine Sveen Halvorsen Team Sveen 4:48:51
103 9448 Anette Fjeldberg Rylund Rustad IL 4:49:07
104 11431 Stine Råstad   4:51:15
105 11585 Cathrine Westbye   4:52:14
106 11468 Maja Sundström Arvika SLK 4:53:22
106 15875 Tiril Marie Sjaastad   4:53:22
108 11286 Pernille Stang Hox   4:55:53
109 9838 Sunniva Holstad Sivertsen   4:56:14
110 19124 Ragnhild Botne Meling   4:56:20
111 12321 Ida Stadheim   4:56:56
112 10435 Rikke Binder Skiklubben Gorm, Jelling 4:56:58
113 12281 Ingrid Aarflot Kalland   4:57:48
114 12017 Ulrikke Johansen   5:00:07
115 16918 Åshild Graffer Bye Bardu il 5:00:16
116 14530 Marie Olssøn  Østby-Deglum Gubben og katten på langtur 5:00:55
117 14768 Line Bredalslien Østerdal Garnison 5:01:14
118 11612 Line Rønningen Øien   5:02:43
118 11216 Marte Møller Garthus PWC Bil 5:02:43
120 11360 Marie Melgård Feiring IL 5:03:45
121 11409 Katrine Park Camfil Norge 5:05:02
122 12050 Ann Michelle Larsen PWC Bil 5:05:22
123 10956 Åshild Raanaa Nørstebø Lesja IL 5:06:20
124 10192 Marte Kolden Lom il og TSI Langrenn 5:06:47
125 12363 Marlene Nilsen   5:07:53
126 6605 Miriam Weierud HÆREN 5:07:56
127 16293 Marta Hole Greve   5:08:52
128 14066 Kristine Dalbakk Kjønna IL 5:09:08
129 14358 Trine Elisa Olsen Kjønna IL 5:09:09
130 11932 Silje Fyrileiv RSM Hasner Kjelstrup & Wiggen BIL 5:09:42
131 12372 Karina Kolden   5:11:28
132 11472 Malin  Svensson   5:13:24
133 11146 Guro Bergsli Bogen   5:14:15
134 13455 Mari Varanes IL Ternen 5:14:30
135 11848 Silje Bakken   5:15:28
136 12310 Karianne Lien Storebrand 5:15:43
137 14485 Martha G Thuestad   5:16:29
138 12078 Runa Løvseth   5:18:48
139 14092 Martina Fabianova   5:18:58
140 14415 Frøydis Saltnes DnB 5:21:11
141 12699 Mimi Haaland   5:21:53
142 12982 Hanne Kristine Møinichen Siljuberg   5:23:05
143 17064 Malin Ivarsson AXA 5:26:16
144 16935 Clemence Daloz   5:27:32
145 12266 Marit Aase   5:27:42
146 11482 Bente Sørensen   5:28:31
147 15794 Line Njøs   5:28:49
148 17222 Ida Onshus   5:29:08
149 14377 Marthe Pettersen   5:30:04
150 14326 Gro  Nicolaisen   5:30:06
151 12609 Helen Eriksen Deloitte BIL 5:30:32
152 14261 Ragnhild Mørch Lind   5:31:53
153 12711 Marte Jerkø   5:32:47
154 12309 Mia Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 5:33:09
155 11284 Anne Kamstrup Hovind Ullensaker skiklubb 5:33:24
156 12646 Charlotte Elise Gundersen   5:37:44
157 14448 Malene Sommerstad Sommerstad IL 5:42:08
158 12182 Janne Skaret Rena IL Sykkel 5:43:12
159 11592 Gry Haukåssveen Sjusjøen IL 5:44:30
160 12581 Benedicte Beccer Brandvold Team Stupe læll 5:44:34
161 12661 Katrine Gullhav Hansen   5:44:57
162 14464 Ylva Swärd Tingelstad IF 5:45:17
163 12723 Linn Elise K. Bjerkeli Nortura BIL 5:47:23
164 10831 Oda Tandberg   5:50:19
165 17301 Martine Slotvik Team Isbjørn Female 5:50:48
166 12572 Line Berger Storemyr IL 5:51:29
167 12205 Mari Strømme Alpakka IL 5:51:58
168 14414 Marita  Saghaug Idrettslaget Ternen 5:56:32
169 14582 Marie Korsæth Narud   5:57:23
170 13385 Marianne Solem   5:58:13
171 13393 Ragnhild Sveli   5:58:14
172 14191 Kristin Solheim Hustad Frambu BIL 5:59:54
173 17041 Ellen Marie Holten   6:01:05
174 12972 Ida Øvre Andersen   6:02:46
175 16037 Emilie  Dyrø   6:04:30
176 17020 Nina Haraldsen   6:04:48
177 15807 Erla Oladottir   6:05:36
178 15955 Emilie  Valebjørg   6:06:13
179 14263 Therese Lindberg   6:06:42
180 16775 Susanne Arntzen   6:06:44
181 12903 Benedicte Thorsen   6:07:42
182 16521 Pernille Spangsberg Nielsen   6:08:44
183 12731 Kathrine Bergsli Klokset   6:10:51
184 12571 Karoline Berg   6:11:15
185 10763 Mia Ruud Helgesen   6:12:29
186 14460 Mali Strømsvåg   6:13:39
187 13462 Isabel Jeanette Jotun Johansen RSM 6:13:51
188 15718 Marte Karoline Kristiansen   6:13:54
189 15516 Nina Cathrine Dokken   6:14:12
190 15995 Therese Strømberg   6:14:18
191 12251 Aina Dalen  Wuttudal IL Fjellmann 6:14:22
192 16745 Stine Hagen Wigum   6:15:05
193 15589 Emilie Gravråk EY 6:20:23
194 16585 Hanna Sekse   6:23:37
195 12113 Caroline Norderhaug   6:25:52
196 10394 Josephine Alexandrian Vågsbygd SLK 6:26:31
197 17207 Marit Rollefsen Næss   6:31:15
198 12735 Dorte Camilla Kongsrud Hedmark Politidistrikt 6:35:41
199 15027 Leslie Mercier Born to perform 6:42:50
200 16660 Malin Taaje   6:43:34
201 13294 Johanna Marie Eidahl   6:51:36
202 15702 Veronica Kjølstad   6:52:17
203 17113 Maja Kvikstad   6:54:33
204 17265 Trine Sagli   7:01:23
205 13315 Christine Haugland   7:02:36
206 13318 Ragne Elisabeth Henriksen   7:02:38
207 16608 Tone Skaar-Olsen   7:08:02
208 17472 Linn Asak   7:08:03
209 15780 Hilde Moldekleiv   7:20:51
210 17306 Linda Sommerstad Olsen Team OUS 7:22:24
211 16985 Cicilie Lykke Gartland   7:23:46
212 16456 Sandra Lauritzen   7:26:04
213 16527 Anne Marit Nordløkken ILKS 7:30:55
214 13466 Stine-Mari Strand   7:33:31
215 13474 Asunción Semper Pascual   7:48:43
216 13467 Tone Aalborg Aas Team Aas 8:04:08
217 15978 Monica Wuttudal   8:10:54
218 16359 Monica  Holmberg Team Børresen Vataker 8:26:28
219 16778 Madelen Aas  Hogstad   8:33:51


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +