Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner 30-34 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 304 Katerina Smutna Silvini Madshus Team 2:44:27
2 301 Seraina Boner Team Coop 2:44:29
3 314 Holly Brooks Team Santander 2:58:25
4 303 Britta Johansson Norgren TEAM SkiProAm 2:59:53
5 307 Solfrid Braathen TEAM SkiProAm 3:03:01
6 343 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team SKIGO 3:11:36
7 2719 Turi Malme Skarphedin IL 3:26:36
8 340 Jeanette Persson Milslukern Sport 3:27:46
9 5440 Marit Engeseth Lyn Ski 3:28:14
10 2575 Sofia Johansson Team raske gutter / SKIPAC 3:31:50
11 2675 Hilde Åkra STORD 3:32:25
12 2712 Katharina Kahrs NTNUI 3:33:22
13 5926 Kristin Beate Sletten STEIL 3:35:34
14 2691 Sigrid Ramuz Bomann-Larsen Team Skigo 3:39:46
15 2679 Birgitte Røksund Fana IL 3:40:29
16 5253 Karianne Evje Skiaker Team SKIGO/Haavind BIL 3:47:57
17 2688 Mari Sjøberg Team Skigo 3:49:41
18 7128 Ingrid Nordahl Moe   3:49:59
19 7079 Astri Irene Fotland Elghufsa/ FEAS 3:54:06
20 6079 Katrine Andersen Drøbak-Frogn IL 3:54:56
21 6650 Melina Meyer Magulas Lyn Ski 3:55:34
22 2585 Raphaele Chapuis SC Lompnes 3:55:47
23 7301 Ingvild Tøllefsen Andørja Sportsklubb 3:57:12
24 5161 Karin Vøllo Hemsedal IL 3:59:05
25 7512 Tina Alkvist G-sport Kløfta/Åsen il 3:59:30
26 8309 Marie Eklund   4:01:34
27 15653 Karina Horeni Sportverein Maffersdorf 4:02:18
28 7389 Jolanda Küng   4:02:23
29 6990 Maren Hørsand Ilseng il 4:03:04
30 8454 Solveig Kyrvestad Valle IL 4:03:31
31 6971 Siri Solvang Hjorth Norges Banks Idrettslag 4:03:51
32 6213 Linn Gulliksen Statoil BIL Oslo 4:04:15
33 2665 Zdenka Vejnarová Silvini Madshus Team 4:04:54
34 8025 Berit Dalen SILBIL 4:05:01
35 7338 Karen Østerås Gartland Sportsklubb 4:07:27
36 7997 Cecilie Welo Rustad IL 4:07:57
37 7550 Katrine Bjugstad   4:08:18
38 6458 Mari Kathrine Sand Team Sand 4:09:11
39 10208 Guro Aalvik  Ødemark Jardar 4:09:26
40 10133 Idun Østgård   4:12:55
41 7679 Ida Hesseldahl NSP 4:13:31
42 10172 Birgitte Gran Kløvstedt Norrøna 4:14:01
43 10214 Birgitte Magnus Weyde   4:14:08
44 9263 Lisa Pavall Fauske IL 4:15:24
45 8726 Guro Mathiassen Wright Hemsedal Idrettslag 4:16:07
46 10110 Cecilie Vik   4:16:52
47 9967 Oda Midtlyng Klempe Meldal IL 4:17:08
48 7782 Veslemøy Lindgren Lillehammer Skiklub 4:19:29
49 9685 Vibeke Bakken   4:21:52
50 10220 Camilla Røvik FMC Technologies 4:22:54
51 9936 Tove Mette Lohne Il Tørn 4:24:08
52 8515 Ingunn S. Nagel-Dahl Åsen IL 4:24:41
53 10002 Karin Paloots Team Nanits 4:25:59
54 9763 Reidun Frostad Norcem/Leca/Bygg.no 4:26:29
55 9880 Mette Kallestad PwC 4:27:18
56 8383 Carina Haugen Drøbak Frogn 4:27:19
57 11371 Guro Motterud Lesjaverk 4:31:18
58 11123 Herbjørg Arntsen Statskog SF 4:33:08
59 10151 Hanne Voytovich Bye Stressless IL 4:33:33
60 9267 Berit Perlestenbakken Hedalen IL 4:35:57
61 11559 Jorunn Knive SSK 4:37:01
62 10415 Anna Barnwell   4:37:29
63 10961 Mari Sørby   4:38:14
64 9453 Maren Engseth Sørskogbygda IL 4:40:20
65 10800 Sandra Dis Steinthorsdottir   4:40:39
66 15796 Elin Noreen   4:42:11
67 9492 Caroline Bakalovic   4:42:47
68 10741 Hanne Onstad Furuset   4:49:25
69 11504 Hanne Udnæseth Skiforeningen 4:51:23
70 14965 Hege Krona Bjertnæs team hamremoen 4:51:24
71 10745 Helle Novang Pedersen   4:53:21
72 11212 Kristine Fossen Gabrielsen Eiker Orienteringslag 4:53:58
73 11437 Lise-Lotte Sande Koivunen Deloitte BIL 4:55:05
74 11153 Kristine Braaten   4:57:44
75 11497 Maris Toomas Team Nanits 4:59:48
76 11438 Ida Sandholtbråten   5:00:46
77 16681 Cicilie Weie REBIL 5:01:01
78 16959 Marit Engseth   5:05:21
79 10755 Therese Riiser Wålen Team Godt Forberedt 5:05:29
80 12748 Birgitt Marie Svestad Larshus   5:06:11
81 12732 Hilde Knapstad Miljødirektoratet 5:09:06
82 16896 Helga Berg   5:09:52
83 12959 Karoline Høiby mckbreddeidrett 5:09:56
84 10935 Elin Mollestad Accenture BIL 5:10:42
85 10587 Eli Holmquist Fenne   5:11:47
86 11967 Ingvild Havnes   5:12:49
87 12713 Nina Cecilie Bjercke Johannessen   5:15:36
88 12077 Kjersti Løvnes Vedum   5:15:43
89 12561 Kamilla Asplin Multiconsult BIL 5:16:19
90 10794 Tine Solbakken Team Fellor 5:16:44
91 15849 Margrethe Røijen   5:17:18
92 11568 Nina Halleraker Oslo Economics BIL 5:19:57
92 12276 Heidrun Kolstad Team Aktiv mot kreft 5:19:57
94 11907 Mette Eltvik   5:21:13
95 10933 Mandy Koritz   5:21:18
96 15912 Laura Suominen   5:22:20
97 11631 Vibeke Håmsø Turrennklubben 5:25:10
98 10785 Line Marie Skogan   5:25:12
99 17478 Stine Christensen Holtet   5:26:16
100 17036 Ingunn Hillestad   5:28:05
101 12580 Therese Karoline Borgersen Glassverket 5:28:21
102 11588 Maren Framnes Team Huggærne Høner 5:32:10
103 17138 Christin Bang   5:33:34
104 11981 Anette Hisdal   5:35:29
105 17123 Henriette Larsen   5:35:41
106 13300 Nina Evensen   5:37:28
107 15564 Liv Bente Fossen   5:38:27
108 12174 Iren Sekkingstad SMIL 5:38:47
109 11555 Maren Feragen Lyn Ski/Oslofjord Triatlon 5:39:05
110 12854 Ida Serneberg   5:49:43
111 12747 Møyfrid Østby Larsen   5:50:47
112 14387 Louise Irdal Rasmussen   5:51:48
113 13516 Johanna Brannstrom   5:52:41
114 17016 Ida Wethe Hanssen   5:54:21
115 13463 Ina Larsen Crossfit Oslo 5:56:50
116 3676 Anne Lundblad   6:02:24
117 14258 Camilla Lillefuhr Haugan Beitstad IL Ski 6:02:42
118 14107 Isabell Fløystad Fjell Skilag 6:02:44
119 16602 Arnfrid Skjæveland STORD 6:04:41
120 16167 Carina Auset   6:07:54
121 17463 Stine Kristiansen   6:08:44
122 17298 Toril Skumsnes   6:09:53
123 16153 Kine Stirler Alm   6:12:15
124 16648 Matilda Thyresson Rog If 6:13:51
125 12252 Elin Wuttudal   6:14:19
126 12947 Isabel Aarnes   6:16:45
127 17319 Anneli Strand   6:19:16
128 15839 Ragnhild Hoel Robertsen   6:22:08
129 12951 Lise Hilmarsdatter Benjaminsen Scandic Ishavshotel 6:25:08
130 14349 Heidi Odde Kirkens bymisjon Drammen 6:34:40
131 16409 Dina Jørgensen   6:39:52
132 12049 Marianne Langedal Eikefjord IL 6:40:56
133 16454 Monika Larsen   6:45:46
134 16537 Vibeke Olden Røstad   6:45:54
135 17135 Kristin Lilleeng   6:47:40
136 16407 Erle Christiansen   6:49:12
137 16894 Marianne Berdal   6:52:26
138 16964 Anna-Liisa Brantzeg Evensen   6:55:19
139 13292 Eirin S. Dybing Romsås 7:02:13
140 16232 Marita Dalseghagen   7:02:32
141 12946 Kari-Merete Aamo   7:16:38
142 14188 Carina Hultgren   7:21:46
143 15616 Natalia Hansen   7:25:53
144 11158 Ingrid Peolive Lillehagen By Kripos IL / Frank Lillehagens disipler 7:33:32
145 14551 Iren Aalborg Aas Team Aas 8:04:09
146 16188 Anne-Margrethe Birkeland   8:04:59
147 16709 Ingvill Aasen   8:36:38
147 16241 Gina Cicilie Edvardsen   8:36:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +