Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner 35-39 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 308 Masako Ishida Team United Bakeries 2:44:35
2 2586 Hanne Westerheim Danielsen Vang Skiløperforening 3:27:42
3 2577 Anette Bomann-Larsen Team Oslo Sportslager 3:29:46
4 2744 Elisabeth Westby Strandbygda il 3:30:24
5 2576 Annina Berri La Diagonella 3:30:57
6 2662 Guro Vadheim TEAM NORGESGRUPPEN 3:31:33
7 2704 Anette Hagevik   3:33:18
8 2629 Marte Fjeldsgaard   3:34:28
9 2750 Malin Källman   3:34:55
10 2578 Trude Wermskog Stormo Team Oslo Sportslager 3:35:45
11 2746 Britt Elin Øiestad Røa IL 3:38:00
12 6158 Mali Strand Ellefsen   3:38:20
13 5358 Lene Åsberg Omega 3:42:06
14 2708 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL/Team Parkettpartner 3:45:29
15 6612 Lene Bergwitz-Larsen DnB 3:45:43
16 6454 Elisa Røtterud   3:47:11
17 6937 Guro Gustavsen   3:48:53
18 7760 Cecilie Lagerberg Østmarka IL Triathlon 3:55:21
19 7007 Lene Johannessen Ringebu Fåvang Skiklubb 3:55:46
20 6416 Elin Onsum Åsmarka I.L 3:58:00
21 7042 Bente Konst OTO 4:00:45
22 6102 Mette Ottesen Bergh Team M & M 4:01:27
23 6496 Elise Sommerseth   4:02:08
24 7882 Anne Marthe Risdal   4:04:25
25 8793 Johanna Brandsegg Elverum turn 4:06:17
26 8817 Lovisa Tobieson IK nocout.se 4:06:45
27 6087 Inger Austrem Rådtassene 4:06:52
28 7008 Hanne Bjørnvolden   4:07:23
29 7319 Irene Bredvold Weiby BDO BIL 4:07:35
30 7278 Ingvill Teigen   4:08:20
31 14558 Lydia Smith Nedre Sigdal 4:09:21
32 8086 Mona Elisabeth Østvang Mobil 4:10:48
33 8058 Marianne Bjerva Team Raske Gutter 4:12:11
34 9474 Ingeborg Landstad SK Rye 4:12:32
35 6480 Anita Skjøren Team-Anita/BDO 4:14:17
35 9318 Kristine Støverud Skolbekken Sand If 4:14:17
37 7769 Tine Larsen   4:14:22
38 7860 Eilidh Paterson   4:16:35
39 9238 Gunn Nakken Molde og omegn Idrettsforening 4:16:53
40 8507 Mette Lund Moen Team Aktiv mot kreft 4:17:03
41 8331 Kristin Foskum Skiforeningen 4:17:14
42 7308 Anne-Mette Vang Tynset 4:17:24
43 10589 Line Holst Gåping il 4:18:28
44 8403 Anne Holmberg MS Svartor 4:19:37
45 14869 Ingjerd Hagen Hattfjelldal IL 4:20:38
46 9907 Ellen Dorthea Kvitvær Narvik Skiklubb 4:23:47
47 8821 Dorthe Berg Aalstad Vang Skiløperforening 4:23:50
48 9396 Tina Strømdal Wik   4:25:06
49 10597 Torunn Hvale   4:25:11
50 8548 Birgitte Pettersen Haugsbygd IF 4:26:01
51 9077 Maiken E. Gabrielsen Byåsen IL 4:27:14
52 9203 Anneli Lindroth Björnstorps IF 4:27:53
53 12271 Tone Astrid Løvås Sand If 4:28:49
54 9671 Sølvi Abbedissen   4:29:52
55 9415 Marte Lise Aashamar Toyota BIL 4:30:25
56 17226 Lucie Otahalova   4:32:45
57 9482 Ingrid Juel Langmoen GE Oil & Gas 4:34:24
58 9461 Camilla Larntvet Kvernes   4:34:55
59 10871 Ragnhild Vinsnesbakk Weatherfordlabs BIL 4:35:11
60 9881 Cecilie Kaltenborn Team Nordic Skiteam 4:35:31
61 15586 Martine Gran   4:37:55
62 16974 Silje Eklund Viken Skiklubb 4:37:57
63 16951 Laila Eklund   4:38:33
64 12288 Mildri Urke Andreassen   4:38:48
65 10189 Mari Jøranli Volkswagen 4:39:19
66 10674 Kine Lidsheim Hufserypene 4:40:22
67 10043 Yvonne Skogli Heggjabygda 4:40:35
68 10227 Janne Gillesen   4:41:58
69 17177 Merlin Müür   4:44:00
70 10188 Jannicke Johannessen OEK 4:46:13
71 9832 Lene Berge Holm AbbVie 4:49:03
72 10465 Norunn Haug Christensen Rustad IL 4:49:20
73 9674 Ingrid Amundsplass Hedalen IL 4:50:36
74 10551 Monica Halvorsen Åsmarka IL 4:52:37
75 11625 Linda Kristin Svendsen   4:53:25
76 10689 Martha Lyngnes Festesonen 4:53:53
77 8975 Eirin Bar SINTEF 4:56:07
78 10475 Ida Døssland   5:01:16
79 15741 Synnøve Egeness Lilleli Sport Torghatten IL 5:01:30
80 12242 Monica Voytovich Stressless IL 5:03:12
81 12734 Lise Koll   5:03:49
82 11174 Heidi Kristin Dypaune   5:04:20
83 11129 Lene Christel Beccer-Brandvold Stjørdals Blink IL 5:08:11
84 12374 Une Narvestad   5:10:49
85 12999 Line Kalland Magnor UL 5:11:34
86 12307 Elena Pskhatcieva   5:12:33
87 12064 Cristina Luis Nydalens SK 5:13:57
88 16984 Christine Hassel   5:14:00
89 15206 Marie Thelander Nusnäs IF 5:17:06
90 16326 Margrete Haram   5:19:17
91 11980 Agnes Aaby Hirsch Gjeving IL 5:20:22
92 14761 Ida Lothe Bjørnvolden Sømna 5:21:17
93 11873 Trude Folkøy Brenden Team NonStop 5:22:45
94 12070 Lisa Lunheim Øyer Tretten IL 5:23:34
95 12323 Ane  Tollersrud Hufserypene 5:23:49
95 12076 Lill Mailen Løvhaugen TEAM NORGESGRUPPEN 5:23:49
97 14110 Birgitte Marie Formo Skiforeningen 5:24:23
98 10576 Ane Ingeborg Heskestad   5:24:27
99 14050 Mona Bråten StatskogSF 5:25:08
100 14320 Tokmacheva Nadezhda Trisport 5:26:03
101 17285 Marianne Silset   5:27:46
102 16580 Merethe Sandberg   5:28:36
103 12623 Ingvill Tollman Fosse   5:30:52
104 16152 Hege Alfei Sæbø Team Santander 5:31:56
105 11982 Monica Hisdal Hol   5:33:28
106 15704 Kirsten Kleveland Alpakka IL 5:33:42
107 12907 Therese Tollefsrud 3 Step IT BIL 5:34:26
108 12056 Camilla Liaker   5:39:25
109 16199 Stine Borgen Frambubil 5:40:02
110 14428 Tove Karine Seim De Presno Ambulerende Team Halden 5:41:18
111 15587 Lena Granli AFSK 5:42:33
112 12324 Gunn-Helene Krogstad Sport 1 Sørumsand 5:43:27
113 14305 Bente Mobråthen Gjerdrum IL 5:46:24
114 11894 Silje Dypevik Flora Ck 5:48:02
115 13495 Monica Helle   5:48:07
116 17062 Anna Christina Irwin   5:50:07
117 12940 Helene Østby Larsen   5:50:47
118 17210 Rikke Nørgaard OL Tønsberg og Omegn 5:54:40
119 14567 nina winge   5:57:50
120 15600 Therese Gule Microsoft BIL 5:59:20
121 14620 Renate Luther Kirkens bymisjon Drammen 5:59:32
122 12368 Erika Vasziljevics Vác 6:01:07
123 17369 Anja Maria Veiseth FMC Technologies 6:02:48
124 15115 Kjersti Rønningen Volkswagen 6:03:07
125 14279 Anna Lönn   6:03:32
126 13377 June Roaldsen   6:09:48
127 14373 Päivi Peltola Tampereen Hiihtoklubi 6:11:39
128 15588 Siv Falang Gravem   6:12:53
129 13410 Diana Van Den Boom Snail Express 6:26:10
130 16379 Therese Hård LUGI 6:28:35
131 14277 Anne Kristine  Lysestøl Vigmostad idrettslag 6:30:22
132 12884 Benedikte Svardal UBIL 6:32:56
133 15865 Christine  Sekkingstad   6:34:00
134 14841 Signe Foghsgaard Københavns skiklub 6:47:43
135 13390 Rita Streich   6:52:36
136 14402 Anna Rune Astra Zeneca 7:00:57
137 13499 Hilde Aaseth Hallo Oslo AS 7:02:07
138 14550 Gerd Aalborg Aas Team Aas 7:05:44
139 13464 Trude Rekdal   7:06:29
140 14720 Nina Andersstuen Volkswagen 7:08:18
141 14504 Agathe Vedå Osterøy IL 7:08:34
142 14291 Tone Martinsen   7:17:23
143 17428 Veronica Noring Fredrikshof CK 7:20:42
144 16257 Vicki Etiebet   7:29:16
145 16478 Torunn Meland  Madtsen   7:39:06
146 14254 Vibeke Helen Leiråmo   7:44:39
147 13323 Eva Hove Vingen   7:48:23
148 17418 Anja Drews Misvær IL 7:54:45
149 16751 Janike  Einerkjær   7:57:22
150 16009 Wendy Vaughan   8:12:29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +