Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner 40-44 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 347 Anne Kristine Nevin Byåsen skiklubb 3:06:59
2 337 Ragnhild Amlie Entra Eiendom/Try IL 3:10:22
3 335 Hege Skari Lillehammer Skiklub 3:17:19
4 2654 Lin Iren Sætre Team Sentrum Sport Trysil 3:17:45
5 2608 Anne Christine Bull Haaversen Fossum 3:21:49
6 2713 Reidun O. Karlsen Lillehammer Skiklub 3:25:24
7 326 Brita Cecilie Mustad Norcem/Leca/Bygg.no 3:25:56
8 2698 Rannveig Blomkvist   3:27:00
9 2748 Torun Øvergaard Aarvik Fana IL 3:28:11
10 2723 Ingebjørg Narum Gol Il / Team Råskinn 3:29:34
11 2573 Jill Jørgensen Team Aker 3:29:53
12 2737 Anna-Carin Söderström Malungs IF 3:30:34
13 2666 Ragnhild Vestad Garmo IL 3:31:49
14 2612 Ninan Renate Karlsen   3:32:24
15 2667 June Vestavik Molde og omegn Idrettsforening 3:34:25
16 2627 Jorid Lybæk Aurskog-Finstadbru Sportsklubb 3:34:48
17 2732 Nina Sand Stenstadvold Volkswagen 3:35:27
18 2572 Elise Hay Opsahl Stavanger Skiklubb 3:35:33
19 2694 Lena Marie Bratli Aune Lørenskog Skiklubb, Langrenn 3:37:42
20 2605 Gunn Sande Holtan Surnadal 3:37:48
21 6261 Anne Grethe Hole-Stenerud Tingelstad IF 3:38:36
22 2624 Benedikte Liepelt Ekko Aureosen 3:42:46
23 6659 Stine Eckmann Farstadvoll Rustad IL / Norcem/Leca/Bygg.no 3:43:40
24 7577 Rikke Ulslev Degn Københavns skiklub 3:43:57
25 5830 Birgit Voll   3:44:16
26 7032 Karin Kjensli Kjærstad Il 3:45:46
27 6578 Trude Aalien Ødegård   3:46:50
28 5745 Karianne W. Saue   3:47:58
29 7131 Sidsel Nordhagen UNIT4 Agresso 3:48:56
30 5780 Hanne Monica Storhagen Lillehammer Skiklub 3:49:08
31 6858 Berte Bøe Njård 3:52:29
32 6110 Kersti Ekeland Bjurstrøm Koll IL 3:53:33
33 5692 Barbo Olsen IL Ivrig 3:54:17
34 8463 Kjerstina Røhme   3:54:45
34 5592 Eli Kjønsberg Østerdal Garnison/Åslia skilag 3:54:45
36 5765 Astrid Smidesang Vingar IL 3:55:12
37 5639 Klara Lyngnes Festesonen 3:56:41
38 6588 Linn Merete Øverland Grønflata gjengen 3:57:37
39 7779 Marianne Bruun Lien DVASK 3:57:39
40 6903 Sissel Sveen Fougner Follebu Skiklubb 3:57:51
41 13479 Anette Hestdal Loso Lommedalen Idrettslag 3:58:18
42 2729 Rønnaug Tveito Skille   3:59:03
43 7582 Kari-Anne Dyrkorn Østerdal Garnison 3:59:20
44 5490 Nina Hagen No team 3:59:37
45 5748 Trine Margrethe Seeberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb/SINTEF 4:00:14
46 5755 Tone Skarpnord MjøsSki 4:01:25
47 7569 Vivi Børresen Lillehammer Skiklub 4:01:36
48 6586 Kari Østeraas Gausdal skilag 4:02:16
49 6283 Elin Hagen Jacobsen Fossum IF 4:02:21
50 8805 Line Norbye IL Koll 4:03:59
51 7689 Gøril Holmvassdal Statoil BIL/Ranheim skiklubb 4:05:10
52 6970 Siv Hjellnes Rustad IL 4:05:26
53 7980 Anne Berit Skipevåg Tveit Vindafjord 4:05:43
54 6642 Jorunn Blekastad STEIL 4:06:37
55 8476 Stine Lombnæs Heming 4:06:48
56 8242 Engeline Heisholdt Andresen Åsen IL 4:08:19
57 8060 Trude Elisabeth Brenden   4:08:46
58 7681 Marie Sæter Hjellset Molde og omegn Idrettsforening 4:08:58
59 8099 Elin Stangstuen Kjeldsberg Vind IL 4:09:22
60 9829 Elisabeth Hoelsveen Eina Sk 4:10:30
61 8056 Lene Bagsjøberget Vang Skiløperforening 4:10:34
62 8533 Cathrine Årstad Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:12:35
63 9207 Elisabeth Lockert   4:12:56
64 10141 Kjersti Aaseth Stømmen og Lillestrøm skiklubb 4:13:49
65 15320 Siri M. Robstad   4:14:25
66 8719 Hege Wiik   4:14:43
67 9465 Wenche Fossum Torp   4:14:57
68 8098 Heidi Tronbøl SK Rye 4:14:58
69 8501 Elin Midthus Østre Toten Skilag 4:15:06
70 10111 Torill Wenche Sirevåg Vik   4:15:20
71 9048 Monika Eriksson   4:15:21
72 9166 Hege Tvete Karlsen   4:15:38
73 8231 Karla Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:15:54
74 8692 Marie Helene Ursin Dolphin Masters 4:16:48
75 6445 Ingrid Robøle Hamar Skiklubb 4:17:30
76 7616 Inger Engelien Flattum Ringelia IL 4:17:39
77 7314 Karoline Schjetne   4:18:30
78 7804 Jenny-Ann Malmberg IL Tyrving 4:19:00
79 8289 Martina Bucher-Zangerl   4:19:09
80 8678 Astrid Auestad Tollefsen Gruvelia SK 4:19:31
81 9385 Linda Mari Vestvik   4:19:46
82 8083 Kjersti Trømborg Soon CK 4:20:05
83 8746 Aasta Skogan Bøe   4:21:06
84 9280 Marit Rinheim   4:22:10
85 9164 Mette Kristine Kanestrøm   4:22:28
86 8981 Karina Bendiksen   4:22:29
87 8357 Bente Grythe   4:23:09
88 10216 Sølvi Gunnes   4:23:58
89 8951 Trude Abelsen If Birkebeineren 4:24:58
90 10047 Annette Skotner dib bil 4:25:13
91 8785 Ellen Njarga Fåberg IL 4:25:26
92 9005 Cecilie Bonnevie   4:25:36
93 9712 Cathrine Bolsønes Molde og omegn Idrettsforening 4:25:47
94 9469 Marte Holmberg Laktatkameratene 4:26:18
95 6887 Sylvia Haugenes  Elvestad Skarphedin IL 4:26:19
96 7988 Gro Hege Viberg   4:29:42
97 8786 Hilde Opberget Plen.no 4:29:46
98 8621 Ellen Smith-Meyer Nif-ski 4:29:49
99 9747 Katrine Enge-Torp Trollåsen Grendelag 4:29:54
100 10135 Monika Østlie Driv IL 4:30:39
101 10688 Rita Lykke Atea BIL 4:31:35
102 8713 Guro Wardberg Åsmarka IL 4:31:47
103 9996 Hege Oldertrøen   4:31:48
104 14012 Jenny Berg OK Ravinen 4:32:47
105 9672 Linda Frøyna Alfsen Idun IL 4:32:54
106 9707 Gunn Mariken Bjerva   4:33:05
107 11949 Nina Grøv Hedalen IL 4:33:06
108 10731 Monica Nyheim Team Foss 4:33:11
109 9117 Stina Helmen Gardsjenta 4:33:34
110 10107 Cecilie Varsi Oslo universitetssykehus 4:33:38
111 10950 Marit Solås Melbø Vingrom IL 4:33:40
112 10063 Astrid Stenersen Stiftstadn SK 4:34:04
113 8495 Marte Mellingsæter Kjelsås IL 4:34:34
114 10025 Britha Røkenes Bækkelagets SK 4:35:15
115 16233 Sarah Daney P 4:35:55
116 7013 Hilde Brobakken Snertingdal If Ski 4:36:49
117 14043 Linda Brennbakk Hattfjelldal IL 4:38:29
118 8683 Bente Treangen Holeværingen, Stamina Helse 4:38:30
119 14837 Bjørnhild Fjeld Rustad IL 4:41:39
120 10046 Hanne Skonnord   4:42:01
121 15907 Inger Støle Klinikken 4:42:09
122 15644 Caroline Steen Hofstad MIF 4:43:35
123 9011 Anne Kjersti Briskerud Hof Il 4:43:42
124 10552 Tone Merete Halaas   4:43:47
125 10452 Heidi Botnan   4:43:54
126 10712 Trine-Lise Nakken TEAM NORGESGRUPPEN 4:44:06
127 16480 Ingrid Helene Magnussen NVE-BIL 4:44:11
128 10677 Margery Lilienthal Norcem/Leca/Bygg.no 4:44:45
129 11122 Camilla Opstad Arnesen Tune IL 4:45:59
130 10201 Kristin Sivertsen Ringebu-Fåvang skiklubb 4:46:41
131 10180 Belinda Aasberg Bødalen IF 4:48:01
132 9940 Anne Grethe Lund Team norgesgrupp 4:48:14
133 9043 Mari Elisabeth Ellevold   4:48:46
134 11143 Alexandra Bjerch-Andresen Team Coca-Cola 4:49:03
135 10181 Merete Brendjord Lesja IL 4:49:11
136 10907 Trude Haga Condis Lørenskog 4:49:37
137 14060 Helena Carlson Vansbro AIK Skidklubb 4:50:42
138 9270 Heike Platzl   4:52:39
139 8237 Ingfrid Andersen Nordea 4:54:03
140 10083 Cathrine Talseth Molde og omegn IF 4:54:09
141 9867 Cathrine Johannessen Lommedalen IL 4:54:23
142 10816 Vibeke Svanevik MS Svartor 4:54:44
143 11543 Miia-Maarit Onikki Tampereen Hiihtoklubi 4:54:49
144 14014 Beate Berge Evry 4:55:08
145 12209 Linda Merete Svanholm   4:55:15
146 15276 Elisabeth Klepp  Grytnes Ivrig Il 4:57:14
147 11290 Sissel Hvitsand   4:58:43
148 10869 Marianne Vik   5:00:50
149 15295 Kristine Skeie BDO 5:02:08
150 10865 Ragnhild  Veire   5:02:56
151 10730 Anne Mette Nygaard   5:03:13
152 10669 Linda  Schelander   5:04:09
153 14488 Kari Tobiassen Søre Ål 5:05:49
154 12200 Torill Stjern   5:06:47
155 11448 Cathrine Skamo   5:06:54
156 11990 Helle Huseby   5:07:23
157 10892 Ekaterina Zolotykh Skisport.ru 5:08:03
158 11844 Camilla Myrhaug Aschehoug NRK bil 5:08:08
159 12269 Ragnhild Aass Ullensaker skiklubb 5:09:23
160 17141 Ingrid Lunde   5:09:24
161 12142 Gunn Anny Reime Nesbyen kro 5:11:28
162 15236 Tove Velde Spauke Ringkollen Skiklubb 5:13:04
163 12179 Hilde Haug Simonhjell Kråkstad IL 5:13:55
164 11483 Irèn Bylterud Sørensen HIK 5:15:52
165 14346 Tenna Nørgaard Landsperg Kvitåvatn skiklub 5:16:43
166 14531 Tone-Kari Østbye Nesodden IF 5:18:13
167 15143 Lene Therese Skiftenes IL Imås 5:20:57
168 11586 Gørild Barth Ringebu-Fåvang skiklubb 5:23:04
169 12604 Merete Ekerbakke   5:27:31
170 10902 Mona Åsgård   5:27:37
171 11864 Birte Berg-Olsen   5:29:01
172 12797 Trude Nordli   5:29:06
173 16582 Ada Helen Schjelderup Team Foss 5:29:23
174 14559 Laila Øvermo Team Momek 5:30:02
175 15884 Trine Skogmo   5:31:11
176 14087 Siri Engeli   5:31:37
177 15963 Heidrun Vollan Susendal idrettslag 5:31:48
178 12061 Merete Livastøl   5:33:00
179 17057 Ida Karin Håbrekke   5:33:09
180 11199 Kari Fjellhaug   5:33:48
181 12632 Anne Katrine Giæver Norcem/Leca/Bygg.no 5:35:48
182 12595 Mona Dahle BKBIL 5:36:42
183 12920 Teresa Visedo Drøbak Frogn IL/Idé House of Brands 5:38:18
184 13364 Hege Paulsen Milton Larvik 5:38:20
185 15861 Hege Langeland Sandvk   5:38:25
186 12169 Kjersti Sanstøl   5:39:36
187 16996 Janne Gren Team Foss Sport 5:41:00
188 14364 Pernille Opsal Haslund   5:42:32
189 11858 Monica Berg   5:43:51
190 15030 Tora Mjølkarlid Hattfjelldal IL 5:46:59
191 14814 Marit Elfman Huddinge 5:47:34
192 10441 Line Kristiansen   5:47:46
193 14997 Hilde Lindtveit Vegårshei Il 5:50:47
194 14127 Anne Britt Vigmostad Gjedrem Vigmostad idrettslag 5:51:16
195 12968 Kristin Karlstad   5:51:20
196 12295 Hilde Myhre   5:52:37
197 10832 Stina Taugböl Orsa Skidklubb 5:52:41
198 14413 Gro Rusten Saghaug Idrettslaget Ternen 5:53:37
199 14298 May Helèn Midtbø-Norbom Førde 5:57:46
200 15632 Linn Stene Hellås Ternen 6:00:21
201 12655 Mette Hagen Hattfjelldal 6:01:24
202 12583 Hilde Breivik Hattfjelldal IL 6:01:25
203 14126 Tove Gimse Hjelset-fram 6:02:17
204 13308 Lena Iversen Giertsen Paradishøgda 6:03:06
205 12883 Hanne Sundt   6:07:26
206 13991 Linda Aholaita-Pylväs Tampereen Hiihtoklubi 6:07:42
207 16651 Jannecke Tobiassen   6:08:04
208 11421 Anne Grethe S. Roarsen Skatteetatens bedriftsidrettslag 6:08:55
209 16668 Inge van Ditshuizen   6:09:01
210 12833 Ann-Sofie Robert Hästhults AIK 6:09:33
211 15213 Wibeke Langaard Torp Norcem/Leca/Bygg.no 6:09:37
212 12803 Ingunn Nystrand Nybergligaen 6:11:13
213 16194 Anne-Mette Bjøru   6:11:48
214 15499 Jane Helen Burås   6:13:29
215 13465 Marit Billington Sellevoll Harestua 6:17:43
216 12926 Solfrid Bråstøyl Weber Hauken IL 6:21:47
217 12894 Hilde Wang Sørensen Hjerte,lunge kar kirurgen UNN 6:25:09
218 12196 Ann Kristin Steffensen   6:25:48
219 16154 Jorunn Alme Os IL 6:26:37
220 14053 Anita Bråthen   6:27:41
221 17352 Margareth Torkelsen   6:28:40
222 15470 Hildegunn Bilit Biri IL 6:28:51
223 15890 Siri Sløgedal   6:28:55
224 14088 Monica Jernberg Engstrøm   6:30:02
225 13362 Mette Møistad Olsen   6:32:13
226 12987 Elin Sønderland Team Bjerke 6:33:51
227 12654 Hege Tuhus Hagen Lokalservice 6:35:25
228 13338 Inger-Lise Knutsen Kvaløya innebandy 6:37:14
229 15001 Tove Irene Lundbø TEAM NORGESGRUPPEN 6:39:05
230 17004 Sonja Gunnerød Team rusk og rask 6:42:41
231 12962 Nichola Jane Aindow Romsås 6:44:34
232 15647 Merete Holm   6:45:35
233 12991 Jeanette Haugen Team Dorma 6:48:20
234 14763 Lise Bjøru SØMNA IL 6:50:15
235 12969 Graziella  Mazza Sicily Ski Team 6:51:18
236 17183 Raye Ann Neustel NSAA 7:03:31
237 15239 Anne Grete Vestheim Norcem/Leca/Bygg.no 7:06:50
238 16508 Kitty Susann Myhrsveen   7:07:40
239 13310 Lena Gulbrandsen Skodje Il 7:09:51
240 16170 Hanne Barreth   7:34:38
241 14383 Camilla Porsmyr CSAM Health 7:47:21
242 822 Vivian Haugen P4 Gledespatruljen 7:58:53
242 1122 Beate Cathrin Ørjansen P4 Gledespatruljen 7:58:53
244 13301 Kristin Voster Fatland Staal Jørpeland 8:11:13
245 14035 Hilde Brakvatne Osterøy IL 8:32:16
246 14833 Line Veronica Figenschou   8:51:24


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +