Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner 45-49 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 330 Astrid-Kristin Ruud Hufserypene/ Hakadal IL 3:04:56
2 333 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF / Roche BIL 3:16:25
3 2727 Torunn Drage Roti Røa IL 3:17:24
4 2747 Torunn Ølstad Gjøvik skiklubb 3:21:32
5 325 Catharina Ramhult Team Ski & Run 3:21:57
6 2631 Kirsti Midttømme Fana il /CMR-BIL 3:23:53
7 2718 Anne Elisabeth Elvebakk Linn Lillehammer Skiklub 3:24:43
8 2742 Kari Mette Vika   3:26:43
9 2674 Kari Øvsthus Bjørndal IF/OPIL 3:27:28
10 2725 Anne Rindal Offigstad Øyer-Tretten Idrettsforening 3:29:39
11 2734 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 3:30:13
12 2693 Signe Astrup Arnesen Il Heming 3:30:51
13 2606 Camilla Hott Ullensaker skiklubb 3:30:53
14 2728 Kristine Gjelsvik Rønningen Nittedal IL 3:32:17
15 2619 Mette Kylgård Gjelleråsen IF 3:34:04
16 2730 Annvor Sletvold Vind IL 3:34:17
17 5623 Inger Gro Lien Samnanger il 3:39:05
18 2623 Selma K. Lie Fossum IF 3:39:14
19 5228 Kristin  Slåen Sport 1 Domus Oppdal 3:39:34
20 5849 Sissel Kulseth Østvold Rena IL 3:41:39
21 4919 Lene Hanche Hafskjold Moss SK 3:42:36
22 5582 Ellen Christine Karlsen ØHIL/Aibel BIL 3:42:45
23 6151 Gro Sandstad Eidsmo Statoil BIL 3:44:39
24 5409 Wenche Svendby Bråten Rustad IL 3:45:14
25 6656 Kari-Anne Hille Valla IL Skrim 3:45:21
26 5516 Beate Aase Heidenreich Statskog SF 3:45:48
27 2695 Anne-Kari Bakkland Bækkelaget SK 3:47:18
28 5753 Reidun Dahl Silkoset Strålevernet BIL 3:48:54
29 5567 Ellen Jendal   3:49:36
30 5729 Tove Iren G Ryttervoll Brekken 3:49:38
31 2587 Siri Dürendahl Tønsberg Triathlonklubb 3:51:08
32 6168 Berit Hasle Falch Byåsen IL 3:51:21
33 7076 Helen Todal Liestøl Njård 3:52:02
34 5666 Pernille Mølbak Holmen IF 3:52:23
35 7099 Gunilla Melaaen IL ROS 3:53:01
36 5565 Ingrid Jebsen Fossum IF 3:53:13
37 7247 May-Evy Negård Jardar IL/Norkart BIL 3:53:47
38 7349 Hanne Mette Aarnes Øyer-Tretten IF 3:54:23
39 7695 Ingunn Margrethe Husmoen Rustad IL 3:54:49
40 6982 Signe Gurid Hovem Multiconsult 3:55:26
41 5461 Hege S. Galguften OVERHALLA 3:56:34
42 6108 Eva Graff Bjerke Lyn Ski 3:57:17
43 6161 Kjersti Engeland Norkart/Vestringen IL 3:57:33
44 6413 Hilde Olstad Fossum 3:57:34
45 5564 Lillian L. Jahnsson Lund Skiklubb/Sparebanken Sør 3:58:02
46 6992 Line Telje Høydal Lyn Ski 3:58:04
47 6169 Siv Karin Felde Snarøya 3:58:17
48 6468 Randi Schøyen Fet skiklubb 3:58:27
49 7240 Tone Midtbø Vinje IL 3:58:32
50 6931 Miriam Delphin Gulbrandsen   3:58:50
51 5452 Ann Elin Flågen Heming 3:58:53
52 8482 Kari Lynum   4:00:16
53 7133 Elizabeth Nordheggen Nordic Service Group 4:01:09
54 6918 Eli Mørkved Glorud MjøsSki 4:01:33
55 7330 Mona Wilhelmsen Hufserypene Nittedal IL 4:01:52
56 6350 Britt Unni Lønstad-Halvorsen   4:01:53
57 7993 Lisbeth Vold Statoil BIL 4:02:03
58 6303 Hanne K Kilskar   4:03:00
59 7104 Marianne Moe Fet Skiklubb 4:04:38
60 8011 Brith Line Øverland Fana IL / Statoil BIL 4:05:09
61 6840 Rikke Johanne Lunde Blårud ABIL 4:05:15
62 8036 Anmagritt Vangen Espern 4:05:53
63 8064 Brit Gløersen Fredrikstad Skiklubb 4:05:57
64 7918 Veronica Skaret Lillomarka skiklubb 4:06:00
65 6839 Ingeborg Alsgaard Vang skiløperforening/Sparebanken Hedmark BIL 4:06:57
66 8100 Anne Gro Enger   4:07:17
67 8342 Ina Henriette Furuseth Eidsvold Værk Skiklub 4:07:33
68 6800 Anne Gro Johansen   4:07:37
69 8014 Helle Aanesen Team Aktiv mot kreft 4:08:07
70 7619 Runa Flugstad BKBIL/Team Flugstad 4:08:09
71 7638 Ingrid Margrethe Gjerde   4:08:34
72 7083 Sigrid Lykkjen   4:08:39
73 7959 Marianne Sveen Strandbygda/MM Bakken BIL 4:09:07
73 7879 Nina Riege Rustad IL 4:09:07
75 8741 Nancy Schultz Aamodt TEAM NORGESGRUPPEN 4:09:14
76 7647 Siv Grødem   4:09:34
77 7618 Berit Flugstad Lillehammer Skiklub/Team Flugstad 4:09:44
78 8718 Torgunn Wiig   4:09:56
78 8274 Kristin Bordal Næroset I.L 4:09:56
80 6820 Line Berg   4:10:08
81 8992 Britt Elin Berteig Santander Consumer Bank AS 4:10:10
82 8362 Berit K. Gundersen Lillehammer Skiklub/Advokatfirmaet Alver Bedr. IL 4:10:24
83 7671 Margrethe Havre Berger Il 4:10:43
84 8607 Line Torset Skarsholt Sandnes Idrettslag/Statoil BIL 4:11:00
85 7100 Kari Anne Midtvold øyer-tretten il 4:11:18
86 7392 Tove Krogstad Røa 4:11:22
87 8529 Cecilie Nyvold   4:12:05
88 8077 Birgit Kristin Rust Gol Il 4:12:08
89 8770 Kari-Anne Veen Stavanger Skiklubb 4:12:27
90 7522 Elisabeth Andreassen Rustad IL 4:12:39
91 9452 Kristin Vigerust Lillehammer skiklubb 4:12:42
92 10774 Merete Sandhaug   4:13:28
93 6666 Marit Nordhagen Koll 4:14:13
94 10840 Berit Andreassen Thorsen   4:14:26
95 8525 Gunn Marit Nybrenna Trysilgutten IL 4:14:45
96 7646 Ellinor Grytten Rauma Sykkelklubb 4:14:59
97 8759 Hanne Pernille Moen Lillehammer Skiklub 4:15:31
98 8590 Kjellaug Sandnes Levanger 4:15:51
99 7692 Regina Hoser-Moser   4:16:47
99 9064 Hilde Fjellheim Fana 4:16:47
101 9254 June Olaussen Lillehammer Skiklub 4:16:56
102 9076 Tora Fæste Vinghøg/Lillehammer skiklubb 4:17:33
103 8637 Eli Stavheim Lesja IL 4:18:19
104 7642 Heidi Øye Grimstad Deloitte AS 4:18:23
105 8531 Anett Flatmo Olasveen Lillehammer Skiklub 4:19:00
106 9231 Gro Moldekleiv Sandnes Sykleklubb 4:19:15
107 7353 Jannecke Elde Lauritzen Lambertseter Svømmeklubb 4:19:17
108 9739 Anne Berit Dyngen CK Haugaland 4:19:40
109 9266 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 4:20:15
110 7756 Britt Kvilten Hauerseter SK Nordkisa 4:20:53
111 7884 Nina Rongved Team Tronrud 4:20:58
112 9840 Unni Hongseth STABIL 4:21:20
113 9210 Inger Lundby   4:21:27
114 11177 Laila-Irene Reierstad Egner Sørum IL 4:21:43
115 10128 Karine Øiseth   4:21:49
116 9443 Heidi Bjerkestrand Espern AS 4:22:15
117 8408 Jorun Horgen Gran IL 4:22:22
118 8751 Brite Vegsund Jardar 4:22:25
119 7919 Heidi Skaug Isfjorden IL 4:22:38
120 8721 Ingunn Wike   4:23:39
121 9972 Merete Vonheim Muri   4:23:42
122 9811 Nina Haukland   4:23:50
123 8079 Erna Bergsdottir Solvang Bjerke IL Ski 4:23:58
124 9472 Toril Asbjørnsen   4:25:37
125 10101 Marit Tørstad SK Rye 4:26:08
126 7056 Anne-Kristin Kvamme Team Tronrud 4:29:19
127 9146 Linda Strand Jacobsen AF Gruppen 4:29:57
128 8980 Randi Hansen Belsvik   4:30:06
129 9794 Mari Hegg Gundersen Fossum IF/NVE 4:30:25
130 10963 Ann-Helen Aamodt   4:30:32
131 8580 Sonja Røed Arkitektene VIS-A-VIS 4:30:34
132 10116 Ida Westgaard Team Nissen 4:31:07
133 9169 Idunn Løvseth Kavlie Helsedirektoratet 4:31:45
134 7699 Trine Nygårdsmoen Høiseth Sørum IL 4:32:17
135 10504 Astrid Moen Fagerli Svorkmo NOI 4:32:19
136 9916 Tove Irene Larsen CK Nittedal 4:33:04
137 7899 Marianne Krog Sand Lillehammer Skiklub 4:33:40
138 9138 Sissel Husebråten Ørje il 4:34:01
139 7630 Christina Frydenlund Ringkollen Skiklubb 4:35:17
140 10481 Eldbjørg Lyssand Eide Fana Langrenn 4:35:20
141 9733 Nina Lønnes Corneliussen Hasle/Løren 4:35:26
142 10889 Mari Ytterhus Rennebu IL 4:35:54
143 7709 Kristine Kjelstrup Jacobsen Driv IL 4:36:50
144 9315 Janita Skogeng Emblem IL 4:37:08
145 9020 Eli Børde Kiwi Tretten 4:37:26
146 15681 Lene Johansen   4:37:39
147 10615 Vibeke Hoel Johansen Søndrerypene 4:38:22
148 11240 Lise Lillebrygfjeld Halse Molde og omegn Idrettsforening 4:39:02
149 10202 Gøril Viskjer Stoltenberg Soon Ski 4:39:27
150 8798 Kathrine Helgesen Asker Turnforening 4:39:38
151 16938 Sophie Dedekam Kryvi Fana idrettslag 4:40:59
152 10909 Liv R. Storhaug Jonas B Auestad AS 4:41:28
153 10008 Karine Pignatel   4:41:57
154 12126 Christine Pasterczyk   4:43:18
155 10853 Gunnbjørg Tysvær   4:44:20
156 12135 Torunn Solbraa Ramos Caverion 4:44:59
157 11314 Kirsti Røshol Johnson Molde og omegn IF 4:45:40
158 15997 Randi Frøyland Kjus Leirsund IL 4:45:49
159 10398 Agneta Andersson Vansbro Skidor 4:47:13
160 10191 Lene Klemetsen Team Bjerke 4:47:29
161 10170 Annette Holte Kongsberg Maritime 4:47:43
162 14469 Una Sølvik Smørås IL 4:47:58
163 11607 Trude Solvang   4:49:15
164 10704 Lisbeth Movik Il Stormfjell 4:50:31
165 10094 Christine Tolås Sørkedalens Indrettsforening 4:50:53
166 11330 Grethe Ofstad Kulseng Larvik kommune 4:51:17
167 11204 Sissel Fornes   4:52:18
168 10685 Ellen Cathrine Lund   4:52:47
169 10064 Liv Elin Fossland Stigsrud Tustna IL 4:53:19
170 10939 Anniken Baksjøberget Vang Skiløperforening 4:53:32
171 11424 Carina Rudhager   4:54:33
172 10815 Hilde Sundvold   4:54:41
173 10600 Merete Høgaas Rødenes IL 4:55:22
174 9727 Åshild Sætren Bøe Markane 4:56:00
175 10132 Catharina Svan Østgård   4:56:41
176 9857 Trine Jakobsen   4:57:13
177 12364 Line Haakonsen   4:57:26
178 10900 Eva Thorslund Aadland   4:59:40
178 10841 Mette Thorslund Vang Skiløperforening 4:59:40
180 11329 Tove Kronstad Sundstrøm Tromsø Skiklubb Langrenn 4:59:42
181 10564 Anne Haugland   5:00:04
182 12669 Harriet Havdal Team Essensi 5:00:12
183 10825 Katrine Sølvberg   5:00:16
184 10513 Anna-Elisabeth Flinstad DN Aktivklubb 5:00:20
185 11944 Kristine Granli Beitostølen Bootcamp 5:00:29
186 10038 Anne Skadal Drøbak Frogn IL 5:00:39
187 10535 Anne Gran Ivrig 5:01:38
188 11377 Mona Maagerø Oseberg Skilag 5:01:46
189 11312 Monica Johansen IL TRY/Bydel Vestre Aker 5:03:18
190 10437 Elin Bjerke Team Bjerke 5:03:32
191 10624 Stina Jørgensen   5:03:59
192 11414 Leena Peltonen   5:05:12
193 12062 Kari Ljøkjel Svorkmo NOI 5:05:27
194 11492 Lena Thoren P4 5:05:58
195 10819 Lise Berger Svenkerud   5:06:10
196 14805 Gunhild Holtet  Eie Statoil BIL 5:06:40
197 12315 Kari Opperud   5:07:13
198 11455 Alice Klypen Slåen Tormod Skilag 5:07:36
199 12224 Marion Isabel Norum Tillman Ck Øst 5:09:19
200 10445 Kristin Jacobsen Bouvet IL 5:09:38
201 15883 Aud Skogen   5:11:49
202 10925 Sirpa Rauhala   5:13:23
203 16441 Unni Kvamme Haukedalsgruppa 5:14:17
204 14421 Lene Schonhowd Svea skilag 5:15:12
205 11200 Annichen Fladager TEAM NORGESGRUPPEN 5:15:13
206 10068 Mette Strand Sand If 5:15:47
207 15222 Anne Lill E. Tøfte Team Tøfte 5:17:09
208 11211 Vigdis Fuglevåg Sande Sportsklubb 5:18:33
209 11573 Mona Følstad   5:19:03
210 11197 Tone-Lise Fische FK Bodø/Glimt 5:20:41
211 14571 Tone Røgeberg Sukkertoppen Sport &Nytelse 5:21:00
212 17383 Ulrika Wahlström Tenhults SOK 5:22:26
213 14555 Marianne  Aardalsbakke   5:22:49
214 12292 Karin Synnøve Gåsbakk Charlottenlund vgs 5:24:40
215 12695 Kristin Hurum   5:25:48
216 15150 Marianne Skaar Statoil BIL 5:27:47
217 11322 Solveig Kongsrud Vikersund IF 5:27:53
218 14463 Wenche Aarøen Svoren   5:29:21
219 11594 Beate Helseth Aalesunds Roklub 5:30:16
220 13523 Anne Christophersen Skiforeningen 5:32:18
221 17262 Ute Raach   5:33:09
222 11517 Kjersti Ruud Walaas Campus Kristiania BIL 5:34:17
223 11856 Anette Berg   5:34:18
224 12248 Anne Cathrine Wien   5:34:19
225 12989 Signe Ellen Fjæra IL Korlevoll 5:34:46
226 11892 Mona Delbekk   5:36:03
227 12665 Hilde Haugbotn   5:37:02
228 15577 Ingri Gartland Grong IL 5:37:11
229 13274 Linda Strøm Arnevik Åfjord il 5:38:08
230 12183 Wenche Skavnes   5:39:57
231 10004 Regina Pavlu Silvini Madshus Team 5:40:04
232 12771 Nina Martinsen   5:41:08
233 14518 Mona Løkkemo Walderhaug Sport 1 Tomra 5:44:35
234 17377 Pia Vogel Holstebro Skiklub 5:46:07
235 16656 Kären Tuvey   5:46:47
236 12832 Hilde Risvoll   5:46:51
237 13344 Inger Lium Leirvik   5:49:54
238 15268 Åse Øvrestrand   5:53:29
239 14355 Linda Ulvan Olsen   5:53:30
240 12992 Anne Kari Moen Stranden 5:53:51
241 14505 Kristine Vegstein Skiforeningen 5:53:55
242 12949 Tove Aasheim Askøy O-lag 5:54:32
243 12591 Eli Johanne Christensen Handelshøyskolen BI 5:55:33
244 14522 Karin Warset Fossum 5:56:07
245 16691 Heidi Waaler Sætre Graabein Idrettsforening 5:57:02
246 13533 Mette Rolstad   5:59:50
247 10920 Maija-Liisa Tissari   5:59:52
248 14371 Gunn Pedersen Frambu BIL 5:59:54
249 14994 Carina Lindh Älvdalens If 6:02:46
250 16942 Mona Iren Dolmen SpareBank 1 SMN 6:05:07
251 12751 Birgit Lervik Lærdal IL 6:06:41
252 12555 Siv Andreassen Norsk Luftambulanse BIL 6:06:47
253 13433 Lise Feren Rirsch   6:08:05
254 12782 Wenche Olden Moen Bjugn IL 6:08:12
255 14459 Katrine Stormdalshei Evry 6:08:38
256 12856 Cecilia Sixten Hästhults AIK 6:09:34
257 12576 May Britt Hesselberg Bjerke   6:09:37
258 16662 Beate Unnestad   6:10:13
259 12658 Lill Halvorsen AGA KLUBBEN BIL 6:11:56
260 17404 Nina Øystad   6:13:10
261 15973 Ann-Evy Wikran   6:13:16
262 15642 IRA Hoerndler TWin-Neumarkt 6:15:41
263 16410 Wenche Jørgensen   6:16:36
264 17334 Anne Kristin Ottinsen Sørlie MjøsSki 6:19:46
265 16472 Kjersti Lyford Råholdt Sykkelklubb 6:20:23
266 12738 Ivana Kralova IFK Umeaa, Sweden 6:21:31
267 15943 Elin Johanne Trettenes   6:22:31
268 12666 Bente Irene Hauge   6:23:05
269 12206 Gry Andresen Strømmen   6:25:50
270 16962 Katrine Eriksen   6:26:31
271 13306 Inger Todal Fuglevåg Tustna IL 6:26:33
272 15826 Lisa Petrelius   6:32:25
273 15618 Trine Kjersti Hansen   6:33:09
274 14118 Brita Fykse Stabæk 6:33:52
275 17464 Theresa Kumar   6:36:27
276 17357 Ann-Mari Tunli   6:38:12
277 16658 Anne Gry Tveit   6:40:38
278 12746 Elizabeth Langsrud   6:40:40
279 15878 Kari Skailand Aker Solutions - Aker Egersund 6:49:01
280 14786 Ann-Kristin Danielsen   6:49:30
281 13366 Connie Sætre Pedersen Norcem/Leca/Bygg.no 6:53:22
282 12775 Randi Horn Mathismoen Jutul 6:54:22
283 17112 Anne-Grete Kvikstad   6:54:34
284 12870 Anne Songedal Vegårshei Il 6:56:15
285 17028 Merete S. Heimvik Søral BIL 6:56:39
286 15493 Frøydis Bruvik   7:02:25
287 16255 Anita Ervik Oppheim Aurland IL 7:03:42
288 15871 Hanne Sickel   7:09:55
289 15854 Mona Røstad   7:17:05
290 15786 Lisbeth Neraas Brustad BlueStep Stars 7:19:13
291 14591 Ragna Marie  Waagø Omega 7:19:33
292 14324 Solfrid Nesheim IL Rein 7:27:46
293 13326 Solveig Jerijærvi Asker Ck / Sopra Steria 7:30:41
294 14982 Trude Lea Volkswagen 7:33:05
295 16286 Hege Erichsen Godheim   7:34:39
296 16908 Ali Bradburn   7:42:53
297 17211 Fran O'Higgings   7:42:59
298 14854 Lovise Gjerde De gale har det godt 7:44:57
299 14296 Ingvild Felling Meyer   8:22:26
299 14295 Hanne Margrethe Meyer   8:22:26


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +