Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner 50-54 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 341 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 3:09:50
2 2741 Berit Vestermo Hovin il 3:16:20
3 2749 Ragnhild Bratberg Lillehammer Skiklub 3:21:50
4 2632 Unni Persson Moseby Kjelsås /Milslukern 3:24:44
5 2574 Birte Marie Skofteland Boc 3:25:26
6 2702 Torunn Grut Syril 3:27:15
7 321 Ragnhild Bolstad Sport 1 Rena/Østerdal Garnison 3:28:32
8 2628 Janne Eian Løberg Nidelv IL 3:28:33
9 2659 Iren Tryggestad Rustad IL 3:28:49
10 2626 Inger Anne Lofthus Heddal IL 3:30:04
11 2703 Tone Beate Grøtan Asker Skiklubb 3:30:31
12 2622 Kristin Eitrem Landmark Team Skigo / Fossum IF 3:33:57
13 6851 Berit Broen Budal IL 3:37:59
14 5636 Mari Lundby Nordre Land IL 3:38:07
15 2707 Marianne Jensen Hjermstad Fossum IF 3:38:16
16 2720 Turid Mellesdal Lillehammer Skiklub 3:38:18
17 2714 Kristin Westvold Kokvoll I.L. Nansen 3:39:01
18 2686 Sidsel S Mohn BK-Ski 3:39:59
19 2724 Astri Nilsson Molde og omegn IF 3:40:38
20 2716 Ann-Kristin Land   3:40:45
21 2726 Sissel Pettersen Nes Ski 3:41:20
22 2731 Synnøve Stensheim IL snøhetta 3:41:51
23 6280 Marit Igland Nets Active 3:42:35
24 2583 Brynhild Børtnes Drammen Ballklubb 3:42:44
25 5802 Hanne Sølna Heming 3:44:30
26 2643 May Arna Risberg Fossum IF 3:45:06
26 2699 Marit Brennhovd Veritas BIL 3:45:06
28 5655 Anne Grete Meinicke Aker Solutions 3:48:44
29 6536 Mari Fjærtoft Trondsen Asker Skiklubb 3:51:29
30 5894 Nina Faye Eriksen Fossum IF 3:51:50
31 5763 Dagmar Slettestøl   3:53:34
32 2735 Turid Holemark Sunde Privat 3:53:45
33 6645 Anne Berit Hemma MjøsSki 3:54:10
34 7116 Elin Nerem Emblem IL 3:54:20
35 5544 Rikke Lill Holund Nittedal Hufserypene 3:54:22
36 6101 Hilde Berggren Tronrud Engineering 3:54:37
37 6956 Kari-Anne Haug Rustad IL 3:55:34
38 6257 Randi Berit Nyhus Hoff Lillehammer Skiklub 3:55:38
39 7043 Janecke Kopaas Koll 3:55:43
40 5608 Toril Kure IL ROS 3:56:05
41 7031 Anne Gunn Kittelsrud Nordbygda/Løten Ski 3:57:29
42 6669 Tove Øier Vidje Fossum IF/Stamina Helse 3:57:31
43 7799 Vigdis Lynne Kolbukameratene 4:00:43
44 6326 Marit A. Laulo Statoil BIL 4:02:00
45 7181 Wenche Rasch Rustad IL 4:02:01
46 6407 Anne Olaussen Follebu Skiklubb 4:02:15
47 5492 Helene M Hals Team Baker Hansen 4:02:31
48 7687 Bjørghild Holien Lærdal IL 4:02:36
49 7136 Marianne Leirskar Norveel Haslum 4:02:49
50 6186 Ellen Kari Fredriksen Telenor / Nittedal 4:03:19
51 8053 Anne Sveen Team Sveen 4:04:05
52 6644 Berit Gunnes Njård / Ciber 4:05:16
53 7029 Kaja Kierulf Asker Skiklubb 4:05:20
54 7998 Anne Karin Westby Vang skiløperforening/Sparebanken Hedmark BIL 4:05:59
55 9874 Mette Johnsen Glassverket IF/ Team Splitkon 4:07:01
56 6302 Jorun S. Kildahl Volkswagen 4:07:04
57 7015 Gro Johaug IL Nansen 4:07:07
58 7587 Kristin Ekbråthen   4:07:43
59 8427 Sissel Jevne Moelven 4:08:24
60 16905 Margret Moen Hanssen IL Trysilgutten 4:08:43
61 7758 Anne-Berit Jaavall Kværner Rødenes IL 4:09:04
62 9205 Svanhild Hulbak Linset Tingelstad Skiskytterklubb 4:09:17
63 8639 Sissel Steensland Festesonen / Koll 4:09:32
64 7147 Liv Kierulf Næsguthe Swedbank / Østmarka Triathlon 4:09:40
65 6272 Lena Höjlind IFK Mora Sk 4:10:04
66 8012 Kristin Øverlie   4:10:25
67 8425 Mette Engeseth Jacobsen Bygdø IL 4:10:42
68 7839 Ann-Merete Norderhaug Eidsvoll 4:11:06
69 9054 Britt Vassdal Evjenth   4:11:32
70 8323 Marit Finnseth Kvaløysletta skilag 4:12:09
71 6934 Mai Kersten Gunnarsli STORM IF 4:12:38
72 7386 Maren Berner Ready 4:13:15
73 7706 Kadi Inno Norcem/Leca/Bygg.no 4:13:19
74 8610 Brit Lisa Skjelkvåle Sørkedalens IF 4:14:50
75 7142 Solveig Nymoen   4:15:18
76 9089 Anne Grete Grindedal Fana IL/Statoil 4:16:09
77 9044 Tove Elvebakk Fana IL/Statoil 4:16:54
77 9340 Åse Strømme Høvik Jogg 4:16:54
79 7105 Kristin Moen LØRENSKOG SKIKLUBB 4:17:30
80 7279 Jorunn Teigen BK-Ski 4:17:32
81 8494 Anne Melkild   4:18:11
82 6910 Signe Bjørneby Rustad 4:18:59
83 8556 Annemarie Ranvik Konnerud IL 4:19:43
84 6248 Ragna Hindseth Henriksen IL snøhetta 4:21:11
85 8788 Ragnhild Skogsrud O-laget Vallset/Stange 4:21:27
86 8688 Bente Tverli skd b.i.l. 4:22:14
87 9468 Heidi Willoch Frøyland Statoil BIL 4:23:17
88 9355 Siri Kraft Talsnes Hamar Skiklubb 4:23:24
89 8829 Heidi Elise Rustad Høvik Jogg 4:23:51
90 9244 Ellen Nilsen Helsedirektoratet 4:24:07
91 8321 Torhill Gysland Falnes   4:24:11
92 16433 Hilde Knutsen Røros il 4:24:19
93 8585 Anne Samuelsen Asker Sk 4:24:22
94 9479 Kristin Dale Selvig Kjelsås IL 4:24:42
95 9854 Irene Håbrekke   4:24:46
96 9219 Iris Mandelid   4:24:57
97 9055 Hanne Farstad Byåsen IL 4:25:01
98 8681 Anita Torp Drøbak 4:26:08
99 9330 Anne-Bi Stange Team Aktiv 4:26:18
100 9911 Astrid Landewall Reactor Retail 4:26:49
101 6984 Marit Huse SIL—BIL 4:26:53
102 9072 Marianne Fredrikstad Raufoss Il langrenn 4:27:28
103 10053 Unn Brit Slåtsveen   4:27:36
104 8774 Hilde Cesilie Duelien Granli IL 4:27:47
105 8000 Åsa Wigerstedt Göteborgs slalomklubb 4:28:12
106 10795 Marit Solheim Skånevik Idrettslag 4:29:00
107 9407 Vibeke Aadland Holmen langrenn 4:30:07
108 9488 Ingebjørg Harto   4:30:09
109 9689 Anna Marit Bartnes Ringebu - Fåvang Skiklubb 4:30:20
110 8051 Mette Remme IL ROS / Telenor BIL 4:30:34
111 9135 Liv Hovem DNV BIL 4:30:52
112 10710 Else Hagen Mæhlum Hamar Skiklubb 4:30:59
113 9719 Britt Bruheim Kjelsås 4:31:28
114 9897 Brita Cathrine Knutson V5 4:32:04
115 9290 Tone Raasok   4:32:10
116 7934 Gina Rud Smedshaug E-CO Bil 4:32:14
117 15473 Anette Bjerve   4:32:54
118 7643 Line Asplin Grundtvig   4:33:22
119 8326 Nora Flakne Skiforeningen 4:34:35
120 7560 Sidsel Brath Lillehammer Skiklub 4:34:58
121 9177 Ingjerd Knatten iStone 4:35:02
122 9860 Tove Beate Jelstad Vikersund IF Langrenn 4:36:11
123 8061 Toril Thomasgaard Busterud Vang skiløperforening 4:36:15
124 8629 Turid Marianne Solheim Skaret Skiforening 4:36:16
125 11909 Birgit Engene   4:36:40
126 10032 Marit Sandsbraaten   4:37:02
127 10168 Liv Kristin Wekre Kvistad Kvam IL 4:37:48
128 10796 Sissel Fløan Solum Overhalla IL 4:38:00
129 9721 Marianne Brun Vpil 4:38:03
130 8304 Anne Grethe Dischler Team Aktiv mot kreft 4:38:16
131 9866 Siri G Johannesen   4:38:35
131 9152 Lene Johansen Bekkelaget sporstklubb 4:38:35
133 11198 Vigdis Fiskvik   4:38:43
134 8779 Hilde Elise Huse Sweco 4:39:00
135 10751 Reidun Ravem   4:39:48
136 9770 Elisabeth Gedde Friskgården Oslo 4:40:24
137 10954 Eva Hagen Olsson Bjørndal IF 4:41:24
138 10449 Mette Bogen Nordea 4:41:51
139 10122 Kristin Worpvik OPIL 4:42:30
140 9698 Irene Kroken Bergset Veten IL 4:42:49
141 10827 Lise Grøtting Sørheim   4:43:08
142 10873 Solfrid Våset friskis fredrikstad 4:43:29
143 11533 Grethe Østmoe Avinor BIL 4:43:35
144 16229 Priscilla Craven   4:43:50
145 8397 Ingrid Hernes Forsvaret Kolsås/Asker Skiklubb 4:44:12
146 10714 Astrid Nessøe   4:44:24
147 10554 Tone Gartha Hammer   4:44:53
148 7740 Anne-Mette Klokkerud Rustad IL/Frøy IF 4:45:09
149 9123 Anne-Marit Hoff Sclumberger Norge 4:45:20
150 10893 Sigrid Ødegård   4:45:21
151 11318 Tove Kjeilen Holmen IF 4:45:27
152 8499 Eva Meyer   4:46:33
153 19129 Annhild Aassve Brøttum IL 4:46:34
154 10546 Wenche Frøstrup Gulbrandsen PwC 4:47:23
155 10059 Hildegunn Stalheim   4:47:50
156 10591 Torill Håland Hopland Bunadenmin.no 4:47:57
157 9906 Torild Kveberg Kvam LSK 4:49:17
158 10654 Rita Aina Kvennejorde Konnerud IL 4:49:29
159 10636 Jorunn Kjeldsen Røa IL 4:50:03
160 11272 Heidrun Hole   4:50:15
161 10801 Ann Berit Steiro Førde 4:50:35
162 14095 Inga Marie Faleide Stokke kommune- Hei! 4:50:40
163 10073 Katarina Hoffsten Sundqvist Dala Xc skiteam 4:52:38
164 11523 Lisbet Ytterhaug IL NANSEN 4:52:48
165 9859 Annbjørg Jegleim   4:53:46
166 10076 Eva Syversen AGA BIL 4:54:40
166 9776 Kari Gjølme   4:54:40
168 9939 Britt Lukerstuen Magnor UL 4:54:48
169 10528 Åse Therese Gisholt Bjørndal IF 4:55:57
170 11522 Turid Williksen Handelsbanken/ Fossum IF 4:57:35
171 12308 Anne Junker   4:57:46
172 9781 Gjertrud Sannes Grimsrud Kragerø IF 4:58:37
173 10500 Lisbeth Eriksen Team Foss 4:58:50
174 11546 Kjerstin Høifødt Arnadal IL 4:59:16
175 9325 Tove Karin Solli Brønnøy Sykkelklubb 4:59:56
176 10652 Eli Kullungstad Dombås 4:59:57
177 11142 Vigdis Bjellånes   5:00:29
178 9762 Anne Karin Aarøen Frislid   5:00:50
179 11358 Elsa Sandness Melby Bodø CK 5:01:05
180 10467 Anne Dean Skiforeningen 5:01:23
181 11919 Elisabeth Farstad Fana IL 5:02:05
182 10972 Anne Marie Tempelen Hauken IL 5:02:16
183 11991 Randi Nilsson Husom Bjønnåsen mopedklubb 5:02:26
184 10917 Solbjørg Snerting Lillehammer skiklubb 5:03:12
185 12816 Turid Dahlø Ostad   5:03:58
186 9692 Merete Berdal Jotron BIL 5:05:54
187 10952 Heidi Nordsveen Team Ellefsæter 5:07:50
188 11295 Unn Haaland Privat 5:07:54
189 17329 Anne Svenneby Vaaler IF 5:08:50
190 12977 Renata Franzová FRANZTEAM 5:09:41
191 11560 Lisa Nadler   5:09:44
192 15509 Marit Christensen   5:11:27
193 12304 Gro Arnesen Nordre Eidsvoll IL 5:11:50
194 14164 Satu Harju Tampereen Hiihtoklubi 5:12:09
195 10757 Ingrid Rolfsen   5:12:31
196 14475 Gunn Takset   5:14:45
197 11294 Solveig Hågå Lesja IL 5:15:41
198 12882 Leena Sulonen Tampereen Hiihtoklubi (Tampere Ski Club) 5:16:12
199 16531 Anne Nymoen Team RP 5:16:29
200 16225 Anne Tolaas   5:17:56
201 19108 Kristin Meli Reitan   5:17:57
202 12954 Ruth Eli Andersen   5:18:59
203 11451 Gørill Skatvold Tyholt Ski og Sykkel 5:19:08
204 15218 Torill Tverberg Fana IL 5:21:32
204 12100 Anne Gro Myrtveit Moss Kajakk klubb 5:21:32
206 12221 Kirsten Bugge Thorkildsen Norcem/Leca/Bygg.no 5:22:36
207 10633 Stefi Kierulf-Prytz Team KP 5:23:24
208 17181 ANNE MARIE NAKKEN   5:24:12
209 11610 Wenche Traasdahl   5:25:02
210 12136 Ida Ramton   5:26:12
211 11529 Heidi Østby   5:28:12
212 14146 Karlina Guzej   5:30:25
213 16633 Tove Elisabeth Svee   5:31:03
214 11988 Aud Lisbeth Hove   5:34:00
215 17269 Ingunn Sandø Lillehammer ck 5:34:27
216 15634 May-Tove Henriksen   5:35:48
217 10742 Lillian Opheim AGA BIL 5:35:54
218 12208 Margit Tomter Svalastog   5:36:03
219 14580 Elisabeth Wille   5:37:02
220 12842 Iris Vestnes Røstby Narvik Skiklubb 5:38:16
221 13480 Berit Anne Laastad Team Essensi 5:38:48
222 10454 Terese Brekke TEAM NORGESGRUPPEN 5:41:36
223 13525 Kirsti Rogstad BK Ski 5:41:40
224 11916 Inger  Eskeland   5:44:28
225 12863 Kirsti Skogseth Norcem/Leca/Bygg.no 5:44:55
226 12584 Aneth K. Brevik Skiforeningen 5:45:46
227 12096 Isabelle Monnier VBIL 5:45:47
228 14721 Hege Jahren Andresen Norcem/Leca/Bygg.no 5:45:52
229 12881 Eva Johanne Støkken Statoil Bil Stavanger 5:47:24
230 12320 Gerd Slinning Vestre Akers 5:47:47
231 13405 Lise Udnesseter SæterHjørnet 5:48:57
232 16593 Tove - Lillian Simonsen   5:48:59
233 14194 Anita Hylland Gudvangen IL 5:53:05
234 12898 Heidi Taranger   5:53:48
235 12871 Sissel Sotnes   5:53:57
236 12986 Heidi Syverstad   5:54:30
237 19104 Mariann Sandelin Nesodden Team2 5:54:46
238 12958 Gunhild Sættem TEAM NORGESGRUPPEN 5:55:28
239 13369 Elin Anita Pettersen Brønnøy Sykkelklubb 5:56:10
240 12857 Heidi Sjurseth STOLT 5:57:07
241 14862 Siri Grønli   5:58:09
242 12957 Nina Lieungh Rpil 5:58:27
243 15628 Marit Haukelidsæter   5:58:34
244 14843 Berit Emma Forsmo Kjærstad Il 5:59:20
245 12619 Hege Fjellheim Karasjok Sykkelklubb 5:59:36
246 17119 Marianne Lambine KPMG 6:03:44
247 12976 Anne Kathrine Fossum Statens hus bIL 6:04:20
248 12888 Christin Svestad   6:05:12
249 12860 Dagny Skare Veiatuppene 6:06:27
250 14960 Inger Lise Kregnes TEAM NORGESGRUPPEN 6:06:45
251 13389 Elisabeth Storås Statoil BIL 6:08:39
252 11135 Eli Berge Fotofil.no 6:09:03
253 15902 Beathe Ekhall Stentvedt Aurland IL 6:10:13
254 12953 Tone Sverreson Ørmen Konnerud IL / Bjørn Myhre Sport 6:13:22
255 15873 Britt Heidi Sivertsen   6:14:22
256 12627 Anne Fredriksen   6:16:34
257 12671 Nina Heggestad Freia BL 6:19:53
258 17294 Ingrid Skjørland JusBil 6:20:05
259 14792 Nina Lindby-Aas Eidsiva BIL 6:20:36
260 13379 Torunn Sandbæk   6:22:54
261 16014 Maren Kyllingstad   6:23:52
262 17172 Aagoth Johanne Moe Haltdalen IL 6:24:15
263 12284 Lisa Marr-Laing   6:24:51
264 12757 Barbro Lindberg   6:25:09
265 12836 Siri Ann Romstad   6:26:01
266 11853 Cecilie Bedsvaag Try IL / Team Victoria Sophie 6:27:37
267 12990 Maj-Britt Grönberg IK KAMP 6:31:37
268 13402 Lisbeth Kristin Torvik   6:36:39
269 17494 Annika Risberg Borås 6:37:37
270 17275 Sabine Schwerin   6:40:58
271 15582 Sonja Elin Gjetøy   6:45:17
272 14443 Janne Smedheim   6:46:08
273 14523 Mona Weiglin   6:46:09
274 16970 wivi flesche SKD bil. 6:47:54
275 16989 Gun Gjermshus SKD BIL 6:48:02
276 12913 Tove Dufseth Vangen Vang Skiløperforening 6:49:53
277 12710 Lise Jentoftsen Inderøy IL 6:50:08
278 14143 Norunn Gumpen   6:53:15
279 15173 Katarina Stigsdotter Svensson Hästhults AIK 6:54:08
280 14411 Margareta Raab Vassunda 6:54:37
281 15225 Aase-Mari Ufsvatn Vegårshei Il 6:56:13
282 12879 Liv Strand Vegårshei idrettslag 6:56:14
283 16431 Lin Knarvik   6:56:20
284 15989 Heidi Aarstad Galterud IF 6:59:44
285 14040 Cathrine Breivik VESTRE VIKEN HF 7:12:47
286 13299 Lena Ervik Ungdomslaget Medvind 7:23:11
287 15101 GURI LERØY RIPLE   7:24:56
288 14578 Torill Rugelsjøen   7:27:00
289 14356 Marit Kjellaug Olsen IL Rein 7:27:44
290 14392 Randi Risan   7:27:55
291 13370 Jane Raiser   7:35:22
292 14537 Amita Eikås Aaardal Kjølsdalen IL 7:40:51
293 17367 Tina Vaux   7:42:53
294 14338 Inger Nordby Surnadal il 7:43:06
295 14549 Kirsti Aarøen   7:44:48
296 13422 Linda Åsen   7:54:27
297 17422 Torild Kaspersen   7:54:40
298 16345 Jorun Henriksen   8:05:57
299 13325 Elin Jacobsen DnB Bank ASA 8:20:04
300 13434 Priscilla Craven   8:38:37


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +