Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner 55-59 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 55-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 2700 Elisabeth Brudvik Vang skiløperforening 3:21:36
2 2652 Marit C. Synnevåg SK Rye 3:26:35
3 5928 Undis Irene Strøm Hamar Skiklubb 3:42:07
4 5630 Turid  Losgård Lillehammer Skiklub 3:42:25
5 5593 Hjørdis Klonteig Fossum I. F. 3:45:26
6 2696 Venche Bjerkreim Fossum 3:47:08
7 6242 Marit  Heide MjøsSki 3:48:17
8 6195 Torhild Garen Milslukern Sport 3:48:25
9 5687 Sidsel Owren Nørstebø   3:50:42
10 6139 Tove Damgaard Ivrig Il 3:51:15
11 5813 Kari Trondsen Røa Fysioterapi og Rehab Senter 3:51:32
12 5485 Anne Johnsrud Hagen Hydro Oslo BIL 3:51:34
13 4918 Turid Johnsrud Guttormsen Ringkollen Skiklubb 3:51:49
14 4912 Wenche Hoel Grinaker Ringkollen skiklubb / Jeld-Wen Norge AS 3:52:00
15 6898 Siri Flatekval Rustad IL 3:55:27
16 6835 Helen Bjørklund Vågå IL 3:57:33
17 6214 Åse Gullsmedmoen Otra.Il 3:58:33
18 7244 Guri Stoknes   4:00:44
19 6126 Åse Brødholt Spydeberg IL 4:01:41
20 6794 Hanne Gaarder Almgren   4:01:48
21 7541 Eva Vefald Bergsodden RAMBØLL Norge AS 4:03:51
22 7256 Hanne Stuve   4:04:12
23 7926 Unni Skoglund Lillomarka skiklubb 4:06:01
24 6805 Heidi Sverdrup Augdal Ringkollen Skiklubb 4:06:18
25 8583 Elisabeth Rømcke HOC 4:06:59
26 6878 Astrid Drake   4:07:16
27 7229 Birte Kristin Solheim Bærum kommune 4:07:36
28 5066 Åse Vinjar Opsal   4:08:01
29 6086 Marit Austgulen Fet skiklubb 4:11:41
30 7723 Marit Ellen Josefsen Torpa 4:12:16
31 6499 Tove Stalsberg Redalen il 4:12:37
32 6901 Randi Austgulen Fosnæs   4:12:38
33 6387 Kari Natvig Nittedal 4:12:51
34 6879 Elin Dunker Søndre Land il, Ski/friidrett 4:13:58
35 7984 Marit Valset Lillehammer Skiklub 4:14:11
36 6859 Live Båsen Vikersund IF 4:15:07
37 7087 Eli Løken Stor-Elvdal Skiklubb 4:15:46
38 9002 Wenche Bjørnstad ringsaker o lag 4:19:31
39 8023 Ann Burnham Cambridge Sports Union USA 4:22:38
40 8733 Kari Østeberg   4:22:54
41 8404 Inger Holth Granli IL Ski 4:23:52
42 8411 Åse Sandberg Hovden Toten treningssenter 4:24:19
43 8285 Hilde B Brunvoll MOI 4:24:30
44 9083 Eivor Gjestvang Østre Toten Skilag 4:24:48
45 8402 Eli Bente Hoggen Volda Turn og IL 4:25:40
46 8587 Grethe Sandberg Milslukern Sport 4:26:03
47 11518 Sigrid Brevik Wangsness Rustad IL 4:28:46
48 8789 Jorun Murberg Spaun   4:28:54
49 10738 Anne Marit Oldertrøen   4:29:08
50 8588 Wenche Sand-Hanssen   4:30:17
51 9991 Hebe Nyquist   4:33:02
52 9723 Grete Brørs Stiftstaden sykkelklubb / Avido 4:33:32
53 10169 Catharina Davies BSK 4:33:37
54 9126 Ragnhild Holm OPIL 4:34:26
55 10958 Kirsti Strand Privat 4:36:22
56 10136 Margit Aaby Flatin Øvre Sigdal IL 4:36:27
57 8535 Iren Olsen   4:37:12
58 10844 Ann Karin Tjørhom   4:38:26
59 10856 Maria Uhl Skiclub Muehlenbach 4:38:54
60 10131 Inger Torunn Østen Tingelstad IF 4:38:59
61 9368 Christine Margrethe Tognetti   4:40:34
62 11256 Elisabeth Hedberg Domnarvets Goif 4:41:43
63 9234 Agnes C Mordt Milslukern Sport 4:41:45
64 9957 Hanne Karin Danielsen Marum Lillehammer Skiklub/Rambøll 4:42:25
65 10176 Liv Grete Obrestad SR-Bank BIL 4:42:56
66 16740 Karin Mohr Nordviste Skiforeningen 4:43:05
67 10822 Turid Frydenlund Sælid Rustad IL 4:43:33
68 9920 Kristin Lein Team Råskinn 4:43:46
69 9895 Unni H. Knudsen Fana IL 4:44:28
70 9888 Toril Brox Kjeldby Team Kjeldby 4:44:32
71 10067 Kerstin Storsveen Søndre Land ski og friidrett 4:44:49
72 10746 Marit Asplin Petersen Stamina Group - BIL 4:44:56
73 10114 Solfrid Wasenden Friskis&Svettis 4:45:50
74 10834 Oddveig Telle If Skadeforsikring BIL 4:47:30
75 11551 Trees Van Ruijven   4:47:40
76 10604 Kristin Isachsen Asker Skiklubb 4:48:34
77 9278 Sissel Margrethe Riibe Stall Bystua / Akershus fylkeskommune BIL 4:49:03
78 10010 Hilde Prestmo Volkswagen 4:49:30
79 9208 Ina Loennechen Rustad IL 4:49:39
80 10894 Kristin Øilo Oseberg Skilag 4:50:28
81 10947 Åse Jonassen Storebrand 4:52:20
82 10649 Liv Jorunn Kolnes SK Rye 4:53:36
83 19021 Anne Karin Vala Rustad IL 4:53:45
84 19110 Åse Kongsvold   4:53:56
85 10402 Cathrine E. Arnesen Enebakk 4:54:43
86 11340 Kristin Lie   4:55:00
87 11496 Gunnhild Todal Ørskog I.L. 4:56:12
88 11238 Wenche Murtnes Hagestande Fredrikstad 4:56:44
89 10632 Liv Kristin Kielland Team Kielland 4:56:47
90 10837 Ellen Marie Theodorsen   4:57:26
91 9807 Anne Julsrud Haugen Halden Skiklubb 4:58:01
92 19122 Bodil Brå Alsvik Kondis 4:58:21
93 10126 Mette Wiik Øberg Rådhuset bedriftsidrettslag, Oslo kommune 4:59:07
94 12166 Kari Sandberg Sørkedalen Idrettsforening 5:02:38
95 12073 Liv Berit Jegteberg Lystad Skiforeningen / Drøbak Frogn IL 5:02:40
96 11397 Guri Oldertrøen Lillehammer Skiklub 5:02:47
97 10957 Ann-Irene Stokke Sør-Fron il 5:03:41
98 11268 Anne Margrethe Hjulstad   5:06:13
99 12634 Bente Gjertsen Friskis & Svettis Oslo 5:08:27
100 12150 Tone Roalkvam Tine 5:09:55
101 11332 Bente Kvenshagen   5:10:46
102 12864 Wenche Grønli Slettahjell Nordea Bank Norge ASA 5:11:29
103 12319 Mette Servold   5:14:07
104 11390 Kari Nyborg Lom 5:14:37
105 15578 Kaja Giltvedt Frambu 5:14:47
106 13398 Marit Teigen IL Ternen 5:15:38
107 9982 Berit Nicolaisen Holmen IF 5:16:28
108 11376 Helga Mæland Rustad IL 5:16:42
109 11933 Ane Føllesdal UNIT4 Agresso AS 5:17:09
110 11217 Kristin Asplin Gauslaa Gjøvik skiklubb 5:17:50
111 14507 Guri Verne   5:18:45
112 11906 Torill Anita Elnes   5:20:53
113 11953 Toril Gundersen   5:21:18
114 12052 Elisabeth Lauritzen Rakkestad Sykkelklubb 5:22:33
115 11412 Kristin Novang Pedersen Gullungene Atletklubb 5:23:00
116 15543 Hanne Engseth IL Tyrving 5:23:07
117 11579 Ingvild Aunan Rustad IL 5:23:42
118 11241 Bente Hamnes Lillehammer Skiklub 5:23:52
119 12139 Anette Hylen Ranhoff Diakonhjemmet sykehus BIL 5:25:40
120 12318 Eva Sendstad   5:25:53
121 14385 Aud Rabliås Evry 5:27:32
122 9730 Barb Campbell   5:30:20
123 12914 Irene Vannebo Overhalla idrettslag 5:30:51
124 11164 Guri Claussen   5:33:57
125 12256 Trine Øiseth   5:36:08
126 14158 Lill Hansen Steinfjorden 5:36:45
127 10478 Marian Eggen Alvdal IL 5:37:06
128 12745 Marie Langseth Oppdal Sykkelklubb 5:38:04
129 11983 Grete Lill Holt   5:38:32
130 12250 Inger Willoch Asker Skiklubb 5:38:42
131 12001 Randi Isaksen   5:40:19
132 12844 Anne Berit Samdal Trondhjems Skiklubb 5:41:33
133 12594 Bente Dahl Trondhjems skiklub 5:41:34
134 17344 Ragnhild Teigen   5:42:16
135 12866 Bente Smeby Søndre Land 5:43:00
136 12904 Bente Thyli Raufoss 5:44:46
137 15612 Marion B. Hammer HUS BIL 5:46:32
138 14793 Hanne Kristin Berg   5:46:55
139 13482 Mari-Hilde Vilberg   5:47:10
140 12769 Kirsti Magelssen   5:49:25
141 11899 Britt Oline Eggen   5:56:52
142 12967 Vibeke Weltzin Husebye Mizuchi karateklubb 5:56:54
143 14290 Ellen Tove Martinsen Steinfjorden 6:05:14
144 11408 Mari Pandum   6:05:25
145 16533 Sigrun Raanaa Nørstebø Lesja idrettslag 6:06:57
146 12013 Kristin Johansen   6:07:13
147 12939 Liv Østberg Aron Skiklubb 6:08:44
148 15594 Irene Grundvold   6:10:22
149 13347 Irene Lycke Småpikene 6:12:49
150 12260 Bjørg Lillian Øye   6:15:40
151 13293 Kristin Eid   6:16:16
152 13332 Britt Justad Privat 6:17:42
153 12988 Irene Lofthus Volkswagen 6:19:51
154 17248 Hilde Riseng   6:20:02
155 12781 Lisbeth Mjeldheim   6:20:49
156 12908 Randi Helene Tollersrud Lillehammer Skiklub 6:21:55
157 12650 Anne-Grethe Gustavsen   6:23:56
158 12124 Anja Parvela Petraus Oy 6:25:17
159 16274 Birgit Frengstad Buvik il 6:31:21
160 13371 Eugenia Ghilardi  Ranzoni   6:39:58
161 12798 Ingrid Nordseth Horten Cykleklubb 6:47:54
162 13297 Bodil Erdalsdal Førde 6:49:26
163 15463 May Britt Esse Berge Team Skjervald Skrukkja 6:53:34
164 14089 Grete Eskås Team Eskås 6:56:39
165 16327 Helle Harbou-Hals   6:59:37
166 15876 Ingerid Marilyn Skabo   7:01:16
167 16773 Lise Arntzen   7:09:49
168 15906 Bodil Sjöblom Strömgren   7:09:53
169 12877 Linda Tjøstland Stillerud Bærums skiklub 7:19:43
170 16587 Cathrine Sigurdssøn   7:25:59
171 14866 Astrid Foyn Hagberg sk nor 7:26:56
172 12872 Rosa Squadroni CAI AP 7:27:58
173 16923 Nina Caspari   7:58:47


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +