Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner 60-64 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 60-64 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 2715 Birgit Korvald IL Koll 3:30:39
2 2738 Birgit Øverby Tennøe Haslum idrettslag 3:34:20
3 2710 Berit Johannessen Fossum 3:41:41
4 5080 Annie Ristebråten Fagernes IL 3:59:05
4 6072 Liv Thommesen St. Olavs BIL 3:59:05
6 6239 Anne-Grete Haugen IL Viljar 4:00:50
7 5410 Karin Ørbeck Braathen Høybråten og Stovner IL 4:03:01
8 7293 Ingebjørg Trandum BK-Ski 4:03:45
9 7295 Vigdis Trøen Ås 4:05:38
10 7676 Torill Skrede Heltne Volda til 4:08:45
11 7863 Anny Bakke Perlestenbakken Hedalen i.l. 4:15:43
12 9237 Sissel Mørreaunet   4:15:48
13 8030 Irene Alnes Løkkeborg Emblem il langrenn 4:21:11
14 8564 Kristin Ringdalen BK-Ski 4:22:13
15 6230 Solfrid Halvorsen   4:23:59
16 9367 Hanne Toftdahl Skiforeningen 4:24:45
17 8082 Carolyn Tiernan Eastern Sierra Nordic Association 4:26:59
18 8445 Irene Jonsrud Kjøs   4:28:44
19 8450 Inger Lise Kristiansen Statoil BIL 4:30:59
20 7179 Marit Ramsli Asker Skiklubb 4:33:59
21 8487 Joan Margaretha Løvaas Asker Skiklubb 4:34:03
22 8979 Vigdis Hjulstad Belbo Snåsa IL 4:37:19
23 9772 Odrun Arna Gederaas   4:38:19
24 9865 Anne Line Johannesen   4:39:23
25 8990 Elna Berner Statoil BIL 4:39:55
26 10877 Lisbeth Weltha Skarphedin 4:42:26
27 10123 Live Ytrehus Ringkollen Skiklubb 4:43:50
28 8035 Mari Stokkeland Ganddal IL 4:53:47
29 11426 Anne Søbstad Rye GE Healthcare 4:55:33
30 10659 Kristina Landsverk Heming 4:55:52
31 11459 Henriette Mohn Soldal Fana IL 5:00:22
32 12262 Kathinka Aagesen Grøm   5:02:40
33 11183 Gunn Eliassen Skjervøy IK 5:03:28
34 11908 Elin Elvestad Marikollen trim 5:03:29
35 11134 Inger-Lise Bergan Gvarv idrettslag 5:14:33
36 12204 Barbro Strömgren Husum sk 5:19:47
37 8778 Brenda Gauvin-Chadwick Gear West 5:20:45
38 11938 Anne-Sofie Gjermstad   5:31:20
39 12083 Ulla Pepita Marstrander Bærum kajakklubb 5:31:51
40 11513 Karin M Vik Sport 1 Tomra 5:33:17
41 11339 Oddfrid Liaskar Pulsen bedrift 5:34:16
42 12249 Ingunn Wiig   5:44:14
43 11288 Elisabeth Huse   5:45:23
44 12910 Vibeke Trebler   5:47:21
45 12928 Anne Wergeland A-kameratene 5:57:18
46 12020 Gerd Elisabeth Johnsrud DnB 6:00:05
47 12660 Kaia Solheim Hansen IL Skrim 6:03:04
48 12369 Marianne Gjerstad   6:13:08
49 13498 Evy Otterbekk nordmarka addict 6:26:38
50 13510 Gudrun Guldal   6:27:05
51 12639 Solveig Grenness   6:27:13
52 12589 Nina Bøhler   6:27:56
53 14228 Margunn Losnegard Karlsen Sjetne 6:30:42
54 13289 Berit Cock Turrennklubben 6:35:44
55 15599 Kjellaug Guldal   6:39:13
56 16315 Else Dagmar Hals Soppskoges Venner 6:41:59
57 12597 Laila Kirsten Doseth Lesjaskog IL. 6:42:42
58 14310 Lisen Mohr Frambu BIL 6:44:00
59 14452 Ann Olaug  Steen Oslo Universitetssykehus BIL 7:09:10
60 13282 Marit Bjerke Joggekameratene 7:25:28
61 14845 Montserrat Freixas Club Excursionista de Gracia 7:40:35


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +