Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Kvinner Elite

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 319 Therese Johaug Team United Bakeries 2:41:46
2 304 Katerina Smutna Silvini Madshus Team 2:44:27
3 301 Seraina Boner Team Coop 2:44:29
4 308 Masako Ishida Team United Bakeries 2:44:35
5 318 Kerrtu  Niskanen Team Santander 2:45:48
6 331 Eva Vrabcova  Nyvltova Team Pioneer Investments 2:51:33
7 302 Laila Ahrlin Kveli Team Santander 2:53:51
8 338 Emilie Kristoffersen Lillehammer Skiklub / Team Coop 2:54:51
9 317 Barbro Kvåle Lillehammer skiklubb 2:56:25
10 311 Rahel Imoberdorf TEAM XCALIBUR LILL SPORT 2:57:46
11 314 Holly Brooks Team Santander 2:58:25
12 303 Britta Johansson Norgren TEAM SkiProAm 2:59:53
13 323 Berit Gjelten NTNUI 3:00:56
14 351 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 3:03:01
14 307 Solfrid Braathen TEAM SkiProAm 3:03:01
16 312 Tone Sundvor Team Synnfjell 3:04:40
17 330 Astrid-Kristin Ruud Hufserypene/ Hakadal IL 3:04:56
18 329 Pia Helene Paulsen Rustad IL 3:06:52
19 347 Anne Kristine Nevin Byåsen skiklubb 3:06:59
20 346 Chantal  Carlen Kjelsås IL 3:08:53
21 306 Lina Korsgren TEAM SkiProAm 3:09:28
22 341 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 3:09:50
23 337 Ragnhild Amlie Entra Eiendom/Try IL 3:10:22
24 344 Kirsti Kolseth Lillehammer Skiklub 3:10:59
25 327 Marit Vala NTNUI 3:11:29
26 343 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team SKIGO 3:11:36
27 342 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL 3:13:13
28 328 Marte Sofie Buraas Lillehammer Skiklub 3:15:04
29 333 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF / Roche BIL 3:16:25
30 335 Hege Skari Lillehammer Skiklub 3:17:19
31 322 Marie Renée Sørum Gangsø Lillehammer Skiklub 3:18:05
32 325 Catharina Ramhult Team Ski & Run 3:21:57
33 324 Stine Fallingen Ødegård Lyn Ski 3:23:14
34 310 Sárka  Zelenková Silvini Madshus Team 3:23:39
35 326 Brita Cecilie Mustad Norcem/Leca/Bygg.no 3:25:56
36 340 Jeanette Persson Milslukern Sport 3:27:46
37 321 Ragnhild Bolstad Sport 1 Rena/Østerdal Garnison 3:28:32
38 336 Ingrid Hannestad NTNUI 3:31:32


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +