Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Menn 16-17 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 16-17 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 111 Iver Skaarseth Lillehammer skiklubb 2:43:27
2 144 Simen Myhre Koll 2:47:15
3 506 Mats Kobbersletten Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 2:47:20
4 1470 Lars Sørensen Rustad IL 2:48:37
5 1307 Lars Laulo HEMING IL 2:50:24
6 1682 Eirik Bergo   2:50:29
7 435 Ole Flatebø MjøsSki 2:52:05
8 19143 Petter Stokkeland Tistedalelen FL 2:53:50
9 1744 Anders Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 2:54:33
10 2185 Sivert Bakken Vingrom IL/NTG-L 2:55:38
11 410 Andreas Bossum Søre Ål il / NTG-L 2:56:50
12 1577 Thomas Engebråten Nes Ski 2:57:13
13 3185 Jørgen Kjos Barkenæs Fet skiklubb 2:57:22
14 2519 Emil Bratbak Lillehammer Skiklub 2:58:27
15 1289 Håkon Kjelland-Mørdre Koll 2:58:42
16 3211 Jostein Tandberg Kjelsås IL - langrenn 2:59:23
17 1337 Thomas Meinicke IL Jutul 2:59:30
18 1711 Maxim Tjøtta Fossum IF 2:59:37
19 2520 Sivert Bøen Kjelsås 3:00:17
20 1427 Marius Sjølie Haslum IL 3:01:18
21 3175 Hans Kristian Sørum MjøsSki 3:02:19
22 3210 Jonas Strøm Scheie Vang Skiløperforening 3:03:01
23 1811 Håvard Hovde MjøsSki 3:03:23
24 1213 Edvard August Lund Rustad IL 3:04:25
24 2333 Ole-Henrik Lervik Molde og omegn IF 3:04:25
26 2267 Magnus Harstveit Rustad IL 3:04:53
27 2497 Erlend Hordvei Koll 3:05:11
28 19135 Torjus Loen   3:05:13
29 2529 Joakim Herbrandsen Rustad IL 3:06:06
30 3056 Jan Espen Spydevold Varteig 3:06:20
31 2404 Petter Elias Vestre Røkke Stordal IL langrenn 3:06:32
32 3647 Sondre Nydal Høybråten og Stovner IL 3:06:44
33 3037 Nicolay Sevang Lyn Ski 3:06:54
34 439 Bjørn Anders Flågen Heming 3:07:43
35 2073 Karsten Østeberg Vaaler IF 3:08:07
36 1889 Torjus Aasrum Midtgarden Hei IL, Team Grenland Ski 3:08:11
37 590 Fillip Askildsen HEMING IL 3:08:32
38 2783 Herman Bjerke Lyn Ski 3:08:40
39 1830 Sindre Vassdal Johannesen Strandbygda il 3:09:00
40 2222 Andreas Nærheim Edvardsen Fet skiklubb 3:09:01
41 1939 Eirik Nordaas Strandbygda il 3:09:11
42 2854 Tobias Hagelund Spydeberg IL ski 3:09:26
43 2448 Esten Sørhus Åslia skilag 3:09:31
44 3133 Håvard Falch Byåsen IL 3:09:41
45 4729 Elias Roland Udnæs Lillehammer Skiklub 3:09:47
46 3222 Tobias Olsen   3:09:54
47 2463 Herman Valset Konnerud IL 3:10:55
48 3580 Øystein Rønning Strand Kjelsås IL 3:11:23
49 1460 Endre Georg Svendsen Trøsken IL 3:11:29
50 1978 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb 3:11:50
51 3158 Trym Overrein Lunde Røa IL 3:11:55
52 5921 Håkon Horndalsveen Bærums Verk IF 3:12:53
53 3121 Sigurd Bergersen Wilmo   3:12:57
54 1878 Ask Moe Løite Sørkedalens IF 3:13:08
55 1824 Bjørnar Kj Jacobsen Driv IL 3:13:16
56 2184 Erlend Bakken Veten IL 3:13:18
57 3667 Henrik Klepp Rustad IL 3:13:21
58 2426 Magnus Brath Skurdal   3:13:34
59 2546 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 3:13:57
60 3645 Kornelius Linge Glomnes Valldal IL 3:14:11
61 1670 Emil Hagevik Bakke IL Trysilgutten 3:14:13
62 2471 Victor Wejden Asker SK/ Team G-Sport Asker 3:14:44
63 3080 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 3:14:47
64 4933 Erik Rolfsen Haugmo Heming 3:14:57
65 19141 Oskar Berntsen Flata Lillehammer Skiklub 3:15:09
66 3533 Marius Ringstad Lillehammer skiklubb 3:16:27
67 3652 Ivar Tverå   3:16:40
68 3707 Kristian Karset Broen Vang Skiløperforening 3:17:42
69 3582 Ola Trommald Straumsheim Lyn Ski 3:17:43
70 4177 Joar Oldernes Høybråten og Stovner IL 3:19:05
71 4384 Kristian Ellevold Søreng 3:19:17
72 2398 Bjørn Erik Langstein Tomrefjord IL/ Sport1 Tomra 3:19:30
73 4610 Martin Solbakken IL Jardar 3:20:21
74 1698 Sigurd Ranheim Brynestad MjøsSki 3:20:51
75 4701 Lars Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 3:21:23
76 1388 Jo Brøste Nørstegård Dombås il 3:21:36
77 1355 Vegard Myklemyr If birkebeinern Bjørn Myhre 3:21:38
78 4170 Fabian Sparboe Røa IL 3:21:54
79 3825 Øystein Kolberg Brennum Lillehammer Skiklub 3:22:25
80 4120 Herman Sjøl Teien Sande Sportsklubb 3:22:45
81 2945 Lukas Liland Koll IL 3:23:17
82 3963 Espen Hegstad Krüger Lyn Ski 3:23:44
83 3699 Robin Ulverud Gjerdrum il ski 3:23:48
84 3077 Kasper Maagerø Svendsen Oseberg Skilag 3:24:49
85 3853 Viktor Steen Eriksen Bækkelagets SK 3:24:53
86 4638 Martin Øyen Tøraasen   3:25:26
87 5114 Kristian Sollie Kjelsås IL Ski 3:26:26
88 4327 Simen Berger Fet skiklubb 3:26:48
89 2983 Kristoffer Nyberg Åslia skilag 3:27:23
90 4442 Sindre Rolfsen Haugmo Heming 3:27:29
91 3908 Torger Haukåen Ringebu-Fåvang skiklubb 3:27:33
92 3670 Fredrik Bruun Lorentsen Koll Ski 3:28:04
93 5081 Sander H. Rogndokken Fet Skiklubb 3:28:09
94 4424 Vegard Holm Gundersen VUL 3:29:07
95 3138 Edvard Øverlier Brandbu IF 3:29:15
96 14992 Reidar Lindbo Nedre Sigdal IF 3:29:38
97 3325 Anton Evensen Søre Ål IL 3:29:50
98 3710 Sigurd Gjerdingen Søndre Ål Spkl 3:29:59
99 3139 Herman Andreas Andersen Ås IL 3:30:12
100 4712 Mats Andre Hysjulien VESTRINGEN IL 3:30:44
101 2145 Nils Petter Aamodt Grønlie Heming 3:30:57
102 3655 Håkon Jørgen Grude Rustad IL 3:31:15
103 6569 Andreas Welhaven Hamar Skiklubb 3:31:28
104 2545 Mads Arnesen Fredrikstad Skiklubb 3:31:37
105 3344 Sturla Frydenlund Drammen Strong 3:31:44
106 5163 Rasmus Børset Westad Lillehammer skiklubb 3:31:58
107 5098 Sivert Seim   3:32:30
108 5843 Trond Elias Ødegård Fossum IF 3:32:49
109 3993 Lars Moen Hamar Skiklubb 3:32:50
110 7138 Jacob Bjelke Kachel Heming 3:33:07
111 4121 Petter Sjøl Teien Sande Sportsklubb 3:33:26
112 6890 Sebastian Endrestad Oppegård IL 3:33:38
113 3212 Sigurd Wangen Lillehammer Skiklub 3:33:39
114 5812 Andrè Torset Roterud IL 3:35:04
115 5476 Herman Grytnes Jardar 3:35:21
116 4935 Halvard Haugse Fossum IF 3:35:28
117 5202 Nicolay Bjønness Yngsdal Norcem/Leca/Bygg.no 3:35:56
118 7312 Peter Andreas Vik Skimt 3:37:52
119 5643 Roman Magnus Lørken Lillehammer ck 3:37:53
120 5251 Torjus Jahren Nilsen Koll 3:38:17
121 10187 Emil Jaksland Bødalen 3:38:32
122 6477 Even Skeide Eidsvold Værks Skiklubb 3:39:55
123 4627 Petter Høst Sølna Heming 3:41:19
124 2543 Anders Lervik Asker Skiklubb 3:41:25
125 5806 Trym Tellefsen   3:42:59
126 4345 Andreas Bothner Sand IF/Team Odal 3:43:00
127 4930 Ola Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 3:43:15
128 6308 Syver Røhnebæk Kongsrud Vikersund IF 3:43:38
129 7124 Martin Jentoft Heggset   3:43:58
130 15988 Kristian Lindh Aandahl bevern il 3:47:28
131 3715 Kjartan Nyberg Håland Sandnes IL 3:47:30
132 5417 Vebjørn Carlsen Vollen Ski 3:48:09
133 15721 Mats Kullungstad   3:48:31
134 8824 Mads Berthelsen Kollund Skiklub 3:48:35
135 2767 Jonas Iversby Hvideberg Fredrikstad Skiklubb 3:48:52
136 6556 Johan Vevelstad Warholm Sømna 3:50:14
137 5241 Olav Thorkildsen   3:50:52
138 14594 Alexander Nybakk  Ringkollen Skiklubb 3:54:41
139 5138 Edvard Lauritz Sæthern Magnor Ungdomslag 3:54:59
140 4737 Filip Iversby Hvideberg Fredrikstad Skiklubb 3:55:34
141 3339 Lars-Martin Fossgard Asker Skiklubb 3:55:55
142 7262 Hans Hagen Svastuen Sel IL 3:56:05
143 8636 Anders Stafsberg Strandbygda il 3:56:25
144 7287 Lavran Thorstensen Rustad IL 3:57:49
145 6419 Vebjørn Kveberg Opsanger Kvam LSK 4:00:10
146 5828 Morten Vikerhaug Fet skiklubb 4:02:20
147 14575 Henrik Busterud Vang Skiløperforening 4:03:20
147 6223 Mads Hagen Oseberg Skilag 4:03:20
149 7089 Hans Christian Lørken Gausdal Fotballklubb 4:06:40
150 4738 Simen Meistad Hermansen Fredrikstad Skiklubb 4:06:49
151 4749 Bendik Blom Olrud Fredrikstad Skiklubb 4:11:40
152 14257 Torstein Libakken Vang Skiløperforening 4:12:16
153 7106 Fredrik Biering Mohr Heming 4:12:52
154 9455 Øyvind Fæste Holmestrand svømmeklubb/Holmestrand ultraløperklubb 4:13:30
155 10163 Sindre  Neby Hamar Skiklubb 4:14:48
156 7090 Henrik Tøn Løvhaug HEMING IL 4:15:54
157 17127 Ingmar Leigland Njaa Kvam langrenn-og skiskyttarklubb 4:16:26
158 17411 Magnus Aasrud Nittedal IL 4:18:20
159 15774 Haakon Melaaen Døssland   4:20:00
160 10022 Christian Truyen Ryssdal Lyn Ski 4:20:01
161 10740 Mathias Frey Olsen Hamar Skiklubb 4:20:09
162 14842 Hal Ford Proctor Academy 4:21:11
163 7731 Johannes Kirksæther Strindheim Ski 4:21:13
164 6871 Oliver Danielsen Vollen Ski 4:30:05
165 17376 hans viren   4:31:57
166 16679 Sebastian Vålbekk Vaaler IF 4:32:08
167 10200 Sondre  Selsaas SK Vats 4:34:42
168 14401 Anton Rudland Ringebu og Fåvang skiklubb 4:36:07
169 3012 Pål Ringen IL Kolbukameratene 4:39:06
170 14566 Stian Stormo   4:40:05
171 7149 Vetle Solodden Lier Koll IL/ SK rye sykkel 4:42:54
172 12006 Jan Tore  Jemtegård Valldal IL 4:48:13
173 16218 Mathias Likværn Konnerud IL 4:50:06
174 13334 Trym Løvseth Kavlie   4:52:39
175 9317 Ådne Skogsbakken Søndre Land IL 4:53:10
176 15081 Nathaniel Perkins Proctor Academy 4:58:37
177 15777 Kenneth Mjelde BHK 4:59:11
178 7367 Håkon Sandnes MjøsSki 5:12:19
179 15279 Jon Magnus Nyplass   5:15:36
180 17199 Thomas Norder   5:26:52
181 14019 Johan August Bertnes Gullguttene 5:29:58
182 14068 Philip Dementiev Gullguttene 5:38:12
183 17415 Johan August Østbye   5:41:15
184 14519 Edvard Wallem Team Heidelberg 6:25:42


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +