Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Menn 20-24 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 122 Iivo Niskanen Team Coop 2:21:41
2 16 Anders Høst Lyn Ski 2:26:05
3 299 Sondre Fossli   2:27:58
4 20 Stian Hoelgaard Team LeasePlan Go 2:27:59
5 43 Stian Remseth Andresen Lyn Ski 2:30:57
6 171 Oscar Persson SK Bore 2:31:53
7 195 Erlend Moian Nydal   2:31:57
8 284 Sindre Sætre Hammerlund Asker Skiklubb/Team NTNU 2:32:56
9 92 Halvor Korbøl Thoner Slåstad IL / Team Odal 2:33:07
10 86 Espen Udjus Frorud Team LeasePlan Go 2:33:09
11 38 Joar Andreas Thele Lyn Ski 2:34:02
12 411 Harald Astrup Arnesen   2:34:10
13 124 Lars Falsen Habostad Superski /Heming IL 2:34:18
14 178 Jack Impola SK Bore 2:35:13
15 274 Karstein Jr Johaug Gran IL/Team Hadeland 2:35:21
16 297 Markus Johansen Westgaard   2:35:39
17 285 Mads Granrud Madsgård   2:36:01
18 103 Bob Impola SK Bore 2:36:14
19 56 Runar Skaug Mathisen Team Synnfjell 2:36:27
20 113 Vetle Juliussen Varteig IL 2:36:30
20 128 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub 2:36:30
22 205 Erik Bråten Kjelsås IL 2:36:32
23 87 Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski 2:36:51
24 76 Vinjar Skogsholm Åslia skilag / Team Sport1 Rena 2:37:17
25 93 Martin Sulland Holeværingen 2:37:25
26 255 Håvard Nygaard Bjørn Myhre Sport/Lier skiløberforening 2:38:01
27 235 Kjetil Andre Bjerkrheim TEAM NORGESGRUPPEN 2:38:08
28 19103 Amund Owren   2:38:28
29 271 Peter Andersen Lillehammer Skiklub 2:38:59
30 202 Kristian A. Kjonerud Lillehammer Skiklub 2:39:00
31 163 Tor Einar Hulløen Aaby ck 2:39:09
32 224 Marius Borge Heir Fossum IF 2:39:16
33 287 Eirik Asdøl Bærums Verk IF 2:39:18
33 216 Sindre Tungesvik Byåsen IL 2:39:18
35 208 Ola Kristoffer Tosterud Nes ski/Feiring IL 2:39:19
36 225 Johan Riseth Hammer Byåsen IL 2:39:53
37 110 Ole-Vidar Eriksrud Sjåstad Vestre Lier 2:40:48
38 199 Eirik Eek Hagen Team Synnfjell 2:41:12
39 518 Sebastian Knappen Fana IL 2:41:21
40 83 Fredrik Bergsjø Søndre Høland IUL 2:41:57
41 247 Sondre Grønvold Lyn Ski 2:42:27
42 165 Stian Svendby Lyn Ski/Team Milslukern 2:42:28
43 239 Jonas Amundsen Nes Ski 2:42:31
44 1601 Eirik Bruland Bærums skiklub 2:42:51
45 264 Vegard Øie Team Parkettpartner 2:42:54
46 245 Sjur Obrestad Gabrielsen Sandnes IL / Sirdal Ski 2:43:06
47 81 Anders Fjell Bjørn Myhre Sport 2:43:10
48 164 Ole-Martin Lid Lillehammer Skiklub 2:43:13
49 218 Sondre Bollum Gjøvik skiklubb 2:43:30
50 277 Roger Pollen Førde IL Langrenn 2:43:31
51 130 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 2:43:32
52 73 Johannes Ringsby SK Bore 2:44:07
53 635 Jens Bredde Vig Drammen Strong/Team Drammen 2:44:15
53 416 Magnus Drivenes Bærums Skiklubb 2:44:15
55 234 Simen Engebretsen Nordli Vang Skiløperforening 2:44:18
56 636 Tord E. Haflan Kjelsås IL 2:44:29
56 541 Tryg-Arne Alnes Løkkeborg Emblem IL 2:44:29
58 248 Sondre Handeland Sauda IL 2:44:35
59 119 Lars Hagelsteen Vik Holeværingen 2:44:56
60 145 Morten Nævestad Lyn Ski 2:44:59
61 266 Eirik Fiskvik Team Trek Mesterhus/Tynset IF 2:45:16
62 19146 Thomas Westgård Steinkjer 2:45:17
63 211 Sander Baksjøberget Vang Skiløperforening 2:45:29
64 155 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK 2:45:33
65 120 Svein Erik Sandsnes Oppegård IL 2:45:34
66 1545 Asbjørn Madsstuen Njård 2:45:42
67 434 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Team Baldur 2:45:44
68 31 Riccardo Mich Team Futura 2:46:14
69 249 Martin Hegrenes Bjørn Myhre Sport 2:46:17
70 296 Einar Flaktveit Moxnes Viking 2:46:18
71 547 Jakob Meløy NTNUI 2:46:25
72 217 Erik Trøen Bjørn Myhre Sport/Lier skiløberforening 2:46:26
73 627 Bjørn Lundanes Emblem IL 2:47:32
74 522 Ola Erling Korbøl Anton Sport 2:47:49
74 1350 Oddne Håvardstun Munkvold Førde il Skigruppa 2:47:49
76 493 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL 2:47:55
77 152 Henrik Netteland Nordbygda/Løten Ski 2:47:57
78 19133 Stian Karsrud Svett Og Mett 2:47:58
79 19139 Martin Olsen Østre Toten Skilag 2:47:59
80 437 Lars Steinar Hefre Skarphedin IL 2:48:35
81 505 Ola Raaum Jansen Statskog SF/Spillum IL 2:48:58
82 19147 Christian Øveråsen   2:49:03
83 212 Halvor Dagssøn Landsverk IF Ørn / HSG 2:49:06
84 293 Morten Sønsteby Team Oslo Sportslager 2:49:16
85 161 Per Anders Eskås Team Eskås 2:49:20
86 383 Aleksander Claussen Bærums skiklub 2:49:56
87 191 Hans Christian Tungesvik Jardar IL 2:49:59
88 479 Rolf Christian Hermanrud Nård 2:50:02
89 215 Anders Kampenhøy Team Parkettpartner/Furnes ski 2:50:47
90 584 Sindre Øwre Haugan Volkswagen 2:51:03
90 628 Kjetil Tyrom Follebu Skiklubb 2:51:03
92 1598 Sebastian Aagnes Bærums skiklub 2:51:35
93 513 Håvard Petterson Østre Toten Skilag 2:51:49
94 1285 Martin Kavli Skiforeningen 2:51:50
95 148 Ole Hulbak NTNUI 2:52:01
96 492 Martin Kristiansen IL ROS/Team Drammen 2:52:22
97 270 Erik Vik Sirdal Skilag 2:52:40
98 412 Magnus Christensen Oppegård IL 2:53:01
99 507 Erlend Leander Johansen Glassverket IF/Team Splitkon 2:53:04
100 1245 Eivind Klokkehaug NTNUI 2:53:10
101 444 Oliver Bræin Furuli   2:53:48
102 1552 Jørgen Tveita Rustad IL 2:53:50
103 486 Amund Holtklimpen Roterud IL 2:54:08
104 649 Sindre Høgset Strindheim IL 2:54:15
105 1208 Halfdan-Emil Færø Nordhordland Skiklubb 2:54:29
106 268 Håkon Karlstad Gjerdrum IL 2:55:02
107 550 Stefano Mich Team Futura A.S.D. White Fox 2:55:12
108 1546 Øyvind Brakvatne Mjelde Osterøy IL 2:55:24
109 173 Kristian Johansen Jevnaker IF ski 2:55:26
110 1218 Henrik Granum NTNUI 2:56:18
111 1273 Eirik Andreas Johansen Skoppum IL 2:56:39
112 2379 Sondre Olsson Gjerdrum IL 2:57:07
113 1502 Thomas Voreland Ringkollen Skiklubb 2:57:32
114 1227 Sondre Stormo Hommelvik IL 2:57:33
115 1568 Bård V. Nordrum Ringebu-Fåvang skiklubb 2:57:51
116 1547 Arvid Nelson   2:58:19
117 1674 Jonas Barlund   2:58:44
118 19137 Tord Høisveen Nannestad MjøsSki 2:58:46
119 3053 Petter Langaard Solberg HEMING IL 2:59:28
120 1858 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening 2:59:32
121 489 Eirik Hovland Årdalstangen IL 2:59:36
122 19144 Erling Tofte   2:59:37
123 407 Marcus Braathen Bjørn Myhre Sport/Lier skiløberforening 3:00:04
124 1497 Olav Vestøl NTNUI 3:00:33
125 2121 Ole Gunnar Wangensteen Fjellblom IL 3:00:39
126 2064 Kenneth Wilskog Asker Ck 3:00:52
127 1152 Johan Knoph Bjerknes Fossum IF 3:00:54
128 480 Daniel Børnick Konnerud IL 3:00:55
129 1433 Kristoffer Petersen Skonnord Team FIH 3:00:56
129 1177 Gaute Hovde Bø Lom il 3:00:56
131 1391 Magnus Ommelstad   3:01:01
132 1210 Martin Galleberg Sande Sportsklubb 3:01:04
133 429 Thomas Andre Von Essen Spydeberg IL 3:01:06
134 1368 Sven Ole Mollestad Nicolaysen NTNUI 3:01:14
135 1311 Håvard Lien Team Pultost Under Skia 3:01:37
136 275 Ole-Henrik Kabbe Bærums Verk IF 3:01:57
137 1531 Andreas Berg TSI Langrenn 3:02:14
138 2176 Knut Halvor Erikstein Vinje IL 3:02:15
139 1376 Torger Nordgården NTNUI 3:02:28
140 1161 Sondre Bonkerud MjøsSki 3:02:34
141 1211 Vegard Galaaen Bøverdalen Idrettslag 3:02:43
142 466 Henrik Gifstad Oppegård IL 3:03:03
143 602 Eirik Fjær Skåre Team FIH 3:03:04
144 2492 Henrik Teien Sande Sportsklubb 3:03:29
145 1429 Ola Kure Skinnes IL ROS 3:03:33
146 388 Marius Bergane Glassverket IF 3:03:34
147 1357 Håkon Myrmo Rennebu IL 3:03:46
148 1687 Kristoffer Birkeland NTNUI 3:03:47
149 1402 Tor Jøran Ravndal Gjesdal IL/Sirdal Ski 3:04:04
150 1437 Sindre Skui Lier IL 3:05:00
151 1570 Sondre Skogsholm Gjerdrum IL 3:05:12
152 497 Simen Hølmo   3:05:20
152 1528 Daniel Tormodset Førde Langrenn 3:05:20
154 1403 Jonas Riseth Statskog SF/Spillum IL 3:05:28
155 1484 Lars Treekrem Ås IL 3:05:34
156 1414 Ola Esten Røssum NTNUI 3:05:37
157 1385 Kristoffer Nylund JIL Grorud 3:05:43
158 3201 Maurits Aaløkken Njård 3:05:50
159 1417 Anders Johan Sandberg Skogn IL 3:06:00
160 19150 Amund Brennlien   3:06:01
160 1953 Espen Gundersen Rusten   3:06:01
162 1413 Tue Rømer Københavns skiklub 3:06:03
163 1516 Vegard Ødegården Rustad IL / Oslo Sportslager 3:06:07
164 1671 Emil Bakken Østre Toten Skilag 3:06:12
165 1693 Nils Einar Brandtzæg Byaasen Skiklub 3:06:47
166 1379 Henrik Normannseth Oppegård IL 3:06:53
167 569 Erik Olsen NTNUI 3:07:29
168 1392 Oddgeir Ommelstad Torpa Ski 3:07:51
169 2010 Patrick Sture Norske Studenters Roklubb 3:07:53
170 1535 Johan Narvesen Bråthen Magnor UL 3:07:59
171 1608 Lars Messel Bjørndal IF 3:08:35
172 2913 Sondre Kittelsen Drammen Slalåmklubb 3:08:44
173 2350 Petter Martinsen Santander 3:08:52
174 2829 Carl Jørgen Sundet Flaen HEMING IL 3:08:56
175 1778 Magnus Gustavsen Team FIH 3:09:01
176 2365 Petter Svingen Norske Studenters Roklubb 3:09:05
177 227 Fredrik Skirbekk Vister Bækkelagets SK 3:09:09
178 2242 Petter Fornebo Team FIH 3:09:19
179 1270 Lars Peder Jensås Ålen IL 3:09:32
180 1594 Ruben Strand Nesbyen IL 3:09:38
181 3724 Jarand Trøen   3:09:41
182 2526 Markus Horn Elieson Oddersjaa Ssk 3:09:56
183 1718 Niclas Deleuran Endresen Team FIH 3:10:04
184 1507 Ove Andreas Westgård Leka IL 3:10:10
185 1220 Halvor Grepperud Ormsund roklub 3:10:16
186 2548 Kjell Einar Erikstein Vinje IL 3:10:39
187 1421 John Sebastian Sebelien Lillehammer Skiklub - HiL 3:12:00
188 2305 Sondre Kielland Team FIH 3:12:18
189 2403 Peder Gjølstad Røhnebæk   3:12:24
190 2513 Håkon Nordtorp Nittedal 3:13:25
191 3163 Jens Baumann Koll IL 3:13:48
192 1842 Marius Kaspersen G-Sport 3:14:02
193 1383 Martin Sommer Nygaard Bjørn Myhre Sport 3:14:16
194 1515 Lars Emil Ødegård Vingrom IL 3:14:46
195 1840 Christian Sørnes Karlsen Kjelsås 3:15:20
196 2373 Håkon Noraker Nossen Drøbak Frogn IL 3:15:53
197 2541 Anders  Skar Ulvungen IL ski 3:16:02
198 4666 Martin Aasen Østerdal Garnison 3:16:09
199 2902 Erlend Isachsen NMBUI 3:16:31
200 1801 Lars Hemma Team ParkettPartner/Brøttum IL 3:16:54
200 2075 Martin Øvstehage VESTRINGEN IL 3:16:54
202 1918 Eirik Nordtorp Nittedal 3:16:58
203 2849 Mattis Gulbrandsen   3:17:31
204 2432 Even Solbraa Harpefoss IL 3:17:46
205 3207 Ole Hvalbye ncl athlete 3:18:32
206 3161 Grunde Otnes Fossum/OSI 3:19:07
207 4563 Henrik Nøkleby   3:19:16
208 4079 Ståle Skogen Vågå IL/Lillehammer IL 3:20:09
209 5919 Simen Haugerud Østerdal Garnison 3:20:38
210 2279 Lars Hjellen Leinstrand 3:20:47
211 4894 Mikkel Engvoll Folldal IF 3:21:23
212 3070 Anker Stubberud   3:21:24
213 2031 Bjarne Korbøl Thoner Slåstad IL/ Team Odal 3:21:40
214 1852 Haakon Knotten Lillehammer Skiklub 3:21:47
215 488 Didrik Hopen NTNU 3:21:48
216 2220 Martin Dalen Vang skiløperforening 3:22:20
217 1361 Hans Høisveen Nannestad MjøsSki 3:22:40
218 3913 Per Einar Henriksen NMBUI Langrenn 3:22:44
219 1974 Ola Sandbæk Østre Toten Skilag 3:23:20
220 5204 Magnus Fossgård Bækkelagets SK 3:23:23
221 2496 Halvor Heier Østerdal Garnison 3:23:33
222 4751 Håkon Herland Andersen Nanset Ski 3:23:39
223 2291 Gudmund Høglund NTNUI 3:23:40
224 3890 Einar Grønvold M. Grønvold A/S 3:23:53
225 1769 Hans Gunnar Gravningen Sande Sportsklubb 3:24:14
226 4353 Martin Brekke Notodden Fotballklubb 3:24:25
227 5726 Iver Roverud Rusten Øti 3:24:29
228 3562 Bjørn Skoglund Åsbygda IL 3:24:46
229 3317 Eirik Ellingsen   3:25:14
230 2367 Stian Eid Nilsen   3:25:17
230 261 Ånung Viken   3:25:17
232 2354 Sjur Skansberg Nybygda IL 3:26:00
233 3522 Petter Otterstad Martin M Bakken 3:26:10
234 2135 Mats Karlsen Tanum   3:26:22
235 3897 Espen Hansen Åssiden If 3:26:28
236 3719 Benjamin Andersen   3:27:01
237 3457 Bård Arvid Kronstad   3:27:02
238 3202 Magnus Furuseth Luftkrigsskolen 3:27:03
239 2234 Andreas Fallingen Ødegård   3:27:31
240 4715 Arne Martin Løvland Moi IL 3:27:34
241 1888 Gjermund Midtbø IL Skarphedin 3:27:42
242 14462 Oskar Svendsen Dirty Oppland 3:28:19
243 3678 August Aaserud Sande Sportsklubb 3:28:59
244 6913 Henrik Gjemdal NTNUI 3:29:11
245 1981 Audun Sektnan Lillehammer Skiklub 3:29:14
246 2405 Johan Christian Rømcke Drammen Strong 3:29:44
247 19151 Erlend Husebye Haug   3:30:04
248 3623 Jakob Vinje Bjørn Myhre Sport 3:30:45
249 3204 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 3:30:57
250 2532 Henrik Snarvold Sletten Vaaler IF 3:31:10
251 3811 Håvard Bergheim NMBUI 3:31:29
252 3640 Julian Eek Mariampillai   3:31:36
253 15194 Eirik Søderholm Syril 3:31:37
254 8695 Henrik Vassjø Grindvoll 3:31:56
255 5573 Kristian Johansen Team FIH / Kilkameratene, IF 3:32:26
256 14970 Sondre Holsen Kyte Førde il 3:32:37
257 4967 Jens Martin Jensen Espa il 3:32:48
258 15633 Martin Helseth   3:33:34
259 1833 Kent Robin Johansen Wislan Rør 3:33:45
260 13453 Martin Andre Berg Ousdal Holeværingen Ski 3:34:01
261 3927 Tobias Holter NMBUI 3:34:38
262 1767 Aleksander Grande Redalen il 3:34:49
263 5660 Bendik Mork Team FIH 3:35:04
264 5848 Bendik Bjørkelo Østmoen Luftkrigsskolen 3:35:12
265 5778 Eirik Stonor Lillehammer Skiklub 3:35:14
266 5151 Jacob Emil Tønnesen NTNUI 3:36:03
267 6825 Stian Bergsodden   3:36:20
268 4942 Jonas Henriksen Drammen Ballklubb 3:36:35
269 5141 Terje Magnus Sørensen Byåsen IL 3:36:37
270 4456 Mikal Ruste Hoen Bønda fra Nord 3:36:42
271 2506 Vegard Myhre   3:37:31
272 3441 Haakon André Kinneberg Jardar IL 3:37:43
273 5704 Tobias Martens Pedersen NTNUI 3:37:50
274 3686 Håkon Hermann Furnes Skiløperforening 3:37:52
275 6629 Aslak Synnesønn Digre Haslum IL 3:38:07
276 6425 Vegard Nymoen Paulsen Oppegård IL 3:38:18
277 17027 Even Hedstrøm Kjellmyra IL 3:38:40
278 3604 Tobias Skurdal Tofte Sør-Fron il 3:38:57
279 2494 Sivert Fandrem Lillehammer ck 3:39:30
280 3082 Ole Sæterbø Surnadal il 3:39:53
281 3221 Mads Tomter Vest-Torpa UL 3:39:54
282 7189 Odin Rundberget Singsås Il 3:40:54
283 7586 Vebjørn Eikill Veflen   3:41:13
284 3338 Åsmund Foshaug Nybygda Fotball 3:41:24
285 4246 Stian Tveit  Igland   3:41:31
286 5614 Kristian Langseth Mittet IL 3:41:35
287 17309 Erlend Stendahl Spets Melhus Ski 3:41:48
288 5705 Jørgen Petlund V5 3:41:59
289 7624 Stian Andre Frekhaug Team Syrefest 3:43:36
290 14430 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland 3:44:53
291 4733 Magnus Løvland Moi IL 3:45:37
292 5920 Andreas Hemma Brøttum 3:45:59
293 13450 Haakon Kristian Kvidaland   3:47:30
294 7209 Lars Sandvik   3:47:34
295 7820 Haakon L. Monsen Sørkedalens IF 3:47:36
296 7271 André Olofsson Munkedal SOK 3:47:47
297 7198 Torstein Rønningen Vegårshei Il 3:47:53
298 7548 Torbjørn Birkenes Team FIH 3:48:13
299 6550 Martin Vangen IL Fjellørnen 3:49:22
300 6942 Bjørnar Rogne Halvorsen Team Adonai / Troms Politi IL 3:49:23
301 6472 Reidar Skalleberg   3:49:24
302 6581 andreas Øgaard NTNUI 3:49:40
303 14778 Erik Christiansen Orkanger IF 3:49:44
304 6237 Magnus Hauerberg   3:50:16
305 2469 Simen Wahlstrøm Ringelia Idrettslag 3:50:22
306 7156 Hans Christian Olsen Bønda fra Nord 3:50:23
307 5142 Henrik Tanum Larvik ski 3:50:44
308 1158 Hans Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 3:51:51
309 8730 Håvard Boge   3:52:41
310 6355 Erik Rustad Markussen   3:52:49
311 8252 Marius Bakken   3:52:54
312 6538 Vidar Tronsaune Haltdalen IL 3:53:44
313 6838 Knut Fredrik Jahre Ramm Team Brynet 3:53:55
314 8426 Petter Jakobsen TEAM NORGESGRUPPEN 3:54:01
315 8067 Svein Anders Weie Heggset   3:54:22
316 2754 Petter Almås Byåsen SSL 3:54:32
317 13441 Andreas Ask   3:55:32
318 7387 Håkon Carlsen Team Brink 3:56:50
319 6861 Olav Christoffersen   3:56:52
320 8810 Erik Salater Østerdal Garnison 3:57:00
321 8332 Sondre Foslien NTNUI 3:57:22
322 9251 Thomas Nærby   3:57:53
323 14449 Daniel Sommerstad Olsen Kolbukameratene 3:58:04
324 8085 Kristian Wråli Team FIH 3:58:32
325 16291 Jonas Strand Gravli   3:58:44
326 8738 Magnar Øygarden   3:58:56
327 9038 Joachim Eide LKSK 3:59:17
328 5435 Bertil Lassesen Ekern NTNUI 3:59:45
329 6850 Leif Martin Brodahl Norcem/Leca/Bygg.no 4:00:19
330 5820 Simen Andreas Tveter Klubb Tveter 4:00:26
331 6198 Lars Erik Gjerløw Team Rush 4:00:28
332 17130 Philip Lewis Hærens befalsskole 4:00:41
333 16776 ole kristian  Ekrehagen Fossum IF 4:00:47
334 3718 Magnus Hamar   4:00:54
335 8676 Tobias Lien Østerdal Garnison 4:01:09
336 7848 Magnus Nøstvedt Slitu IF 4:01:13
337 9418 Simen Aass Kruse Smith BIL 4:01:32
338 8477 Viktor Longva Luftkrigsskolen 4:01:43
339 15214 Petter Tufte NTNUI 4:02:25
340 4637 Johan Martin Tømmerås JH-Sykkel 4:02:43
341 9245 Håkon Rolstad Nilsen Hvam IL 4:03:12
342 7803 Andreas Malm  Justad   4:03:16
343 6136 Helge Dahl skjalg il stavanger 4:03:31
344 7329 Frode Wilhelmsen   4:03:34
345 7957 Thomas Bakøy Sunde Fjellørnen IL 4:04:35
346 7716 Mads Haug Johansen   4:04:39
347 6324 Joar Kleiva Strandbygda il 4:04:41
348 8617 Jørgen Skårdal NMBUI Langrenn 4:05:07
349 8696 Sondre Børresen Vataker   4:05:16
350 16179 Ole Kristian Bergsland Hansen Sandnes IL 4:05:22
351 9058 Einar Femundshytten Tufsingdal IL 4:05:47
352 6949 Aleksander Hansen Team Hansen 4:05:59
353 19113 Jari Kokslien   4:06:36
354 16617 Mathias Stene   4:07:25
355 6510 Oliver Sunde Team FIH 4:07:26
356 6989 Håvard Høitomt Hærland il 4:08:15
357 6831 Tor Gunnar Bjøre Krødsherad IL/NMBUI Ski 4:08:17
358 8095 Sindre Statle Løndal FMCTechnologies 4:08:47
359 15713 Jacob Krefting   4:08:52
360 8819 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 4:08:58
361 7557 Håkon Borhaug Moss skiklubb 4:09:05
362 11445 Elias Settevik JIK - Jusstudentenes Idrettsklubb 4:09:08
363 14500 Vegard Valestrand NRK 4:10:52
364 16357 Petter Holltrø Handelshøyskolen Sportsklubb 4:10:56
365 14828 Olav Eivind Fagerås Team FIH 4:11:31
366 10563 Håkon Haugen Kløften cigarforening 4:11:54
367 15017 Tobias Martinsen NTNUI 4:12:03
368 9412 Nikolai Ravn Aarskog Ivar Skei Musikkhandel 4:13:25
369 9147 Jakob Tvedt Jensen   4:13:28
370 6549 Christian Valla Heming 4:14:05
371 16920 Øyvind Thorberg Simonsen   4:14:09
372 9718 Andreas Dilling Broks   4:15:34
373 11606 Sindre Roe Stanghelle Road Runners 4:15:56
374 8028 Jan -Michael Johansen   4:15:57
375 7567 Jacob  Bråthen Pettersen   4:16:07
376 8080 Anders Stai MBK Domkirkeodden 4:16:46
377 10035 Bjarte Selsaas SK Vats 4:17:16
378 9442 Carl Christian Delp Bergsjø   4:17:24
379 8432 Peder Johansen Lyn Ski 4:18:19
380 8655 Daniel Sundet Tomrefjord IL 4:18:24
381 16453 Mads Larsen   4:18:44
382 7120 Martin Nesse Vikebygd IL 4:19:18
383 15073 Rasmus Wøien Olsen Østerdal Garnison 4:20:30
384 9154 Sverre  Jordbakke   4:22:47
385 9464 Jostein Strandvold Team FIH 4:22:49
386 8091 Sondre Gjestvang   4:22:50
387 15031 Simen Moe Team Panther Sport 4:23:15
388 12941 Fredric Østeby   4:23:37
389 14873 Fredrik Hande Team Panther Sport 4:25:30
390 8015 Eirik Aase   4:25:55
391 14116 Joakim Frøvik   4:26:12
392 13421 David Aas Correia Camp Krutt IL 4:27:22
393 11669 Marius Ulland   4:28:17
394 16517 Lars Nesse Rogaland Politiidrettslag 4:28:28
395 9387 Håkon Viktil   4:28:45
396 8706 Eirik Vevatne   4:29:18
397 10579 Per Hjellen Leinstrand 4:29:26
398 10929 Sindre Gunnulfsen Slemmestad IF 4:29:28
399 10206 Joachim Ulven Team FIH 4:29:50
400 15999 Jakob Røegh   4:30:25
401 15219 Jørgen K Tveter SteelDim 4:31:07
402 10880 Martin Wien   4:31:40
403 14925 Martin Madsen Jacobsen Østerdal Garnison 4:31:53
404 14113 Øyvind Frantzen Team Provato Narvik 4:32:02
405 16226 Eirik Tytingvåg   4:32:26
406 17197 Amund njå HVBS 4:32:59
407 10045 Ludvig Skolt   4:33:08
408 7737 Andreas Kleiven Volkswagen 4:34:28
409 17126 Vegard Larsen Hærens befalskole 4:35:05
410 15049 Edwin Nilsson Team FIH 4:36:19
411 15045 Arnt Inge Nilsen Østerdal Garnison 4:36:21
412 15224 Per Aksel  Tønnevold Østerdal Garnison 4:38:08
413 7598 Eirik Engen   4:38:12
414 14827 Torstein Fagerlund Østerdal Garnison 4:38:38
414 15204 Håkon Teppan Team FIH 4:38:38
416 14510 Andreas Rygg Vold Vold Aktiv 4:39:25
417 15271 Henrik Sandve Aase Team FIH 4:41:38
418 14054 Sindre Buer   4:41:46
419 14807 Erlend Ragnar Ekerholt Støkken IL 4:42:22
420 10970 Sverre Ramm   4:42:35
421 16682 Kristian Werge   4:43:11
422 9913 Jesper Aamot Langbraaten   4:43:28
423 9424 Martin Olsen   4:43:43
424 16239 Magnus Dypvik   4:44:00
425 17224 Ronni Oschatz   4:44:36
426 17400 Simen Øverbø NMBUI 4:45:16
427 15119 Ulrik Sagelvmo Team FIH 4:45:28
428 17133 Lauritz  Lie Sverre   4:45:33
429 10882 Karl Martin Willadsen   4:45:41
430 14968 Tomas Kvam Østerdal Garnison 4:45:42
431 16619 Kristian Stensholt   4:45:51
432 11903 Christoffer Lysne Elgåen Aurland IL 4:46:18
433 17165 Hans-Olav Meløy Hafslo IL 4:46:20
434 17003 Tim Trygve Gundersen   4:46:54
435 11465 Harald Strand Selås Vegårshei Idrettslag et al. 4:48:37
436 8428 Aksel Johansen Lyn Ski 4:48:38
437 16604 Dag Skretting Undheim IL 4:49:16
438 16948 Fredrik Tutvedt   4:50:19
439 17013 Martin Hansen   4:51:02
440 16335 Robert Haugrud   4:51:09
441 15092 Torgeir Rabe Team FIH 4:51:21
442 14057 Sindre Børmark-By Åfjord il 4:51:22
443 10941 Henrik Borchgrevink Team FIH 4:51:40
444 11463 Andreas Jr. Stokka StudConsult 4:52:23
445 14061 Vestvik Christoffer   4:52:26
446 10887 Magnus Langøien Waalekalv Nabla Eulers 4:53:04
447 14609 Mats Ragnhildsløkken   4:53:25
448 11362 Lars Meringdal   4:54:09
449 14084 Joakim Engdal Torvikbukt IL 4:54:39
450 15834 Mikkel Reknes Andreasen   4:55:24
451 17485 Andreas Kjærnet Carlsen DFS 4:55:50
452 14600 Truls Krog Johansen   4:56:27
453 10162 Niklas Lundgren Borås GIF 4:56:36
454 11587 Christian Dahle Team FIH 4:57:25
455 14953 Kristoffer Kjølberg Asker Skiklubb 4:57:48
456 17335 Joakim  Sørum   4:57:58
457 14884 Øyvind Haugmo Volkswagen 4:58:05
458 15041 Bjørn Ivar Nielsen Team FIH 4:58:39
459 16471 Petter Lunde   5:00:36
460 15237 Trym Vembstad Team FIH 5:01:00
461 16401 Gaute H. Johansson BSI 5:01:07
462 11186 Jon Ellingsen   5:01:20
463 14273 Odd Tørres Lunde Omega AS 5:01:27
464 17206 Pål Berg Nyhus   5:02:03
465 16005 Even Schiøll Sørlie   5:02:22
466 14806 Eirik Svedal Østerdal Garnison 5:03:13
467 17086 Martin Jonassen   5:04:56
468 16491 Magnus Martinsen   5:05:03
469 16925 Jan Benjamin Christensen Veidekke BIL 5:06:22
470 11456 Audun Olav Solberg Team Sunhill 5:06:37
471 15996 Henrik Førsund Hei Jeg Heter Henrik 5:06:42
472 16744 Thomas Tønnesland   5:07:30
473 16968 Arne Fjeldstad   5:08:06
474 14818 Espen Engelberg Svea Finans 5:08:08
475 14820 Håkon Moen Eriksen Team FIH 5:10:17
476 16011 Åsmund Nordhagen Team FIH 5:11:06
477 13514 Paul Henrik Sture DFS 5:11:53
478 17021 Øystein Haram   5:12:57
479 14899 Oddmund Hoft Team FIH 5:16:03
480 17162 Kim Helge Meisingset   5:16:27
481 14599 Fridtjof Tangen   5:16:34
482 12147 Joachim Ringlund Team Tronrud 5:19:46
483 14304 Krister Moberg Tirsdagsfotballen 5:21:03
484 16906 Ingar Bolkesjø   5:22:27
485 15562 Eirik Fosse   5:23:30
486 16494 Daniel Mathisen Otto Olsen 5:25:15
487 14524 Per Egil Westby Bjørndal IF 5:26:18
488 10584 Odd Fredrik Holen   5:26:53
489 16742 Lars Einar Osland   5:30:47
490 17169 Eivind Berge Mesna   5:33:13
491 15853 Eivind Røstad   5:33:18
492 17053 Erik Kornelius Hvidsten   5:34:26
493 14981 Lasse Kleivset Østerdal Garnison 5:36:16
494 14798 Henrik Nordvik E24 5:37:35
495 16927 Lars Langø   5:37:38
496 14945 Peter Jørstad Team FIH 5:39:05
497 11929 Anders Frøytlog   5:40:43
498 14930 Eirik Jenssen Team FIH 5:42:16
499 16211 Henrik Bruun   5:42:29
500 12830 Martin Rikstad Team FIH 5:44:28
501 14026 Øyvind Blikra ILKS 5:44:51
502 14926 Stian Jacobsen Driv IL 5:45:26
503 16876 Vebjørn Andersson   5:50:47
504 12656 Tore Dagsland Halderaker BSI friluft 5:52:00
504 14714 Simen Alvestad Team FIH 5:52:00
506 14159 Håvard Hanslien   5:52:52
507 17486 Jonathan kletthagen   5:53:50
508 10559 Kristoffer Hansen Team Hansen 5:54:00
509 17243 Steffen Renden   5:55:33
510 15314 Simen Klafstad   5:56:27
511 17140 Birger Lunde Ørland Hovedflystasjon 5:58:04
512 11661 Simen Kiplesund   6:02:34
513 15009 Simen Folstad Løkken Norcem/Leca/Bygg.no 6:07:18
514 16368 Jørgen Hovland   6:11:09
515 15959 Ole Andre Vik Tomrefjord IL 6:23:25
516 16706 Mats Engevold Åndahl   6:24:48
517 15193 Krister Søberg   6:25:10
518 17402 Tobias Øybø   6:25:36
519 17171 Ola Buen Michelet   6:25:53
520 14432 Nicolai Sikveland   6:29:08
521 14604 Atle Bakland   6:31:04
522 12755 Henrik Lilaas Skoppum Ski 6:38:54
523 14731 Andreas Aursand NTNUI 6:42:01
524 17489 Alexander Bingen Lunde   6:50:36
525 15207 Atle Thorbjørnsen Østerdal Garnison 6:56:29
526 15191 Ole Kristian Sævareid Team FIH 7:11:31
527 13350 Harald Løvberg Øines   7:14:52
528 15972 Kristoffer Wiik   7:40:56
529 14574 Vetle Løkken   7:41:55
530 14486 Jonas Thunes ILKS 7:44:38
531 19015 Eirik Kilen Myhren P4 Gledespatruljen 7:58:56
531 19015 Eirik Myhren   7:58:56
533 14927 Tommy Jacobsen Volkswagen 8:06:14
534 17260 Gøran Rømmen   8:08:30
535 17215 Alf k  Olsen Østerbo vgs 8:21:08
536 19048 Eystein Kristvik Bye   8:51:14


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +