Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Menn 25-29 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 10 Tore Bjørset Berdal Team United Bakeries 2:24:19
2 8 Morten Eide Pedersen Team Coop 2:25:03
3 273 Daniel Myrmæl Helgestad Byåsen IL/Team Veidekke Trøndelag 2:25:08
4 37 Vetle Thyli Team United Bakeries 2:25:42
5 51 Eirik Brandsdal   2:25:55
6 150 Øyvind Moen Fjeld Kjelsås IL / Team Veidekke Oslofjord 2:27:01
7 9 Christoffer Callesen Team LeasePlan Go 2:28:03
8 26 Andreas Nygaard Team Santander 2:28:11
9 15 Bill Impola Team Coop 2:29:09
10 138 Adrien Mougel Team gel intérim / rossignol 2:31:03
11 54 Andrew Musgrave Team LeasePlan Go 2:31:31
12 35 Marcus Johansson Lager 157 Ski Team 2:31:32
13 29 Erik Melin Söderström Team Ski & Run 2:31:53
14 278 Anders Tettli Rennemo Leksvik IL / Team OneWay 2:33:13
15 258 Didrik Smith Bull Ski & Kajakk/Fossum IF 2:34:20
16 55 Eivind Klemoen Team Synnfjell 2:34:39
17 189 Espen Aleksander Sørlie Team Sentrum Sport Trysil 2:34:48
18 182 Anders Gullhav NTNUI 2:36:28
19 291 Jonas Nielsen Team Oslo Sportslager 2:36:38
20 240 Magnus Bleken Team Sport1 Lillehammer 2:36:40
21 210 Kristoffer Nielsen IF Ørn/Team Gjøglerne 2:37:20
22 45 Mats Breda Sande SK/Bjørn Myhre Sport 2:37:25
23 18 Jens Eriksson Team Santander 2:38:27
24 194 Erlend Drivenes Kvam LSK 2:38:30
25 648 Daniel Heun   2:39:11
26 158 John Christian Deighan Hanssen Asker Skiklubb/Advokatfirmaet Lund & Co DA 2:39:18
27 142 Kristian Riseth Hammer Skanska Aktiv 2:39:54
28 24 Rikard Tynell Grycksbo IF/OK - Team Tynell 2:41:08
29 74 Christian Melsom Myhre BDO / IL Heming 2:41:44
30 206 Rasmus Blom Team Ski & Run 2:41:52
31 190 Runar Hermo Hammerfest skiklubb 2:42:32
32 167 Eivind Haakenstad Godli Svea skilag 2:43:04
33 196 Edvard Hamilton Sør-Fron il 2:43:12
34 19142 Atle Smenes Rustad IL 2:44:06
35 79 Knut Einar Dahl Lillehammer Skiklub 2:44:57
36 221 Reinar Aaland Hornindal IL 2:45:20
37 650 Sindre Tengesdal NTNUI 2:45:56
38 520 Ragnar Gundersen Koffeld BA-HR 2:46:04
39 149 Torbjørn Vala NTNUI 2:46:18
40 572 Mathias Oppegaard Oslostudentenes IK-Ski, Team Ullevål/Tåsen 2:46:31
41 246 Marius Geving DNB/Byåsen IL 2:46:53
42 96 Tor Erik Aurstad Skjåk IL 2:47:29
43 473 Øyvind Waage Hanssen-Bauer NTNUI 2:49:24
44 169 Johan Landrø NTNUI 2:49:42
45 526 Ola Myklatun Krosness NTNUI 2:49:59
46 48 Jan Krška Team Atlas 2:50:02
47 253 Patrik Lind Tunafors SK 2:50:09
48 427 Lars Engseth NTNUI 2:50:12
48 257 Eivind Schjelderup Skarpsno Byåsen IL 2:50:12
50 420 Glenn Elvestad Gjerdrum IL Team Please 2:50:15
51 84 Eskil G. Koffeld Milslukern Sport 2:50:28
52 579 Petter Reinemo IL Bevern 2:51:11
53 586 Magnus Ristvedt Milslukern Sport 2:51:47
54 1400 Dominic Poschenrieder NTNUI Langrenn 2:51:48
55 98 Kristian Ulriksen Tromsø Skiklubb 2:52:05
56 418 Trygve Ellingsen TSI Langrenn 2:52:09
57 112 Marius Osvold Strandbygda il 2:52:21
58 153 Matias Oppedal Fana IL 2:52:31
59 238 Ståle Fenstad Team Skigo 2:52:44
60 458 Lars Gudim Gjøvik skiklubb / Accenture 2:53:51
60 5932 Vojtech Maly   2:53:51
62 408 Kent Remi Bjørnbakken Sørskogbygda 2:53:52
63 107 Henrik Struksnæs   2:54:24
64 436 Knut Aaby  Flatin Veidekke BIL / Aaby Cycling 2:54:35
65 1481 Espen Tobiasson Bækkelagets SK 2:55:00
66 1412 Øyvind Røgenes TEAM NORGESGRUPPEN 2:55:04
67 384 Morten Døviken Ringkollen Skiklubb 2:55:08
68 644 Amund Øverjordet NTNUI-langrenn 2:55:35
69 606 Benjamin Smeltzer NTNUI 2:55:36
70 567 Even Antonsen   2:55:41
71 450 David Gottfridsson NMBUI 2:55:43
72 46 Lorenzo  Cerutti TEAM XCALIBUR LILL SPORT 2:56:12
73 1240 Ole Martin Hauge Veritas BIL 2:56:18
74 608 Hans Kristian Stadheim   2:56:57
75 545 Tomas Magnussen UNIT4 Agresso 2:57:17
76 498 Even Vardenær Lunder Gjøvik Skiklubb / Team Mjøsen 2:57:20
77 157 Erik Ohlström   2:57:55
78 1723 Lars Eriksen FLO Luftkapasiteter 2:58:10
79 1291 Kristoffer Kleppestø NTNUI 2:58:24
80 477 Lars Petter Hauge EY Bil 2:58:26
81 528 Geir Olav Larsen Ringkollen Skiklubb / Spenncon BIL 2:58:47
82 2107 Mats Johan Hårstad Oppdal 2:59:01
83 619 Petter Hjelvik Søberg Team Osterhaus 2:59:03
84 578 Kim Andre Hansen NesoddenProtour 2:59:10
85 414 Anders Dahl Flimmer&Trimmer 2:59:47
86 1756 Marius Førsund   2:59:48
87 233 Andreas Blom Filipstads SF 2:59:51
88 1214 Kristoffer Goplen Torpa Ski 2:59:54
89 1156 Eivind Bjørhei Norconsult BIL 3:00:04
90 1163 Eivind Lismoen Borg Hof Il 3:00:16
91 2092 Joosep Tammemäe Viljandi suusaklubi 3:00:17
92 1393 Pål Jostein Petersen Onsrud Team Helliroa 3:00:41
93 1982 Jon Semb Norcem/Leca/Bygg.no 3:01:00
94 491 Peder Huitfeldt Milslukern Sport 3:01:06
95 2112 Martin Flismyren Kjellmya IL 3:01:17
96 390 Even Bjerke Hurdal 3:01:30
97 403 Runar Brusletto Geilo IL 3:02:01
98 2273 Espen Helgesen Sepura Toyota racing with Birk 3:02:03
99 1656 Jonas Andersson   3:02:07
100 1607 Per Lundell EY - BIL 3:02:32
101 1448 Kristian Wollen Steen NTNUI 3:02:48
102 1578 Torbjørn Fredlund Gjøvikskiklubb 3:02:52
103 1430 Fredrik Skjeggerud Ringkollen Skiklubb 3:03:32
104 1684 Kjell Magnar Berli Velledalen IL 3:03:33
105 2004 Vegard Storvold Rambøll Oil & Gas 3:03:35
106 1834 Torbjørn Bergersen   3:03:38
107 1900 Sigurd Ulimoen Myhre Accenture BIL 3:03:45
108 1444 Vegard Solhaug Søndre Ål Sportsklubb 3:03:49
109 1589 Emil Oustad Ottestad 3:03:55
110 2523 Gjermund Båsen Aker Solutions 3:03:56
111 1330 Anders Hauge Løge Team Aker 3:04:44
112 1576 Fredrik Granberg Dahl Statsbygg/TT 3:04:46
113 2440 Stig Carlson Strandhagen Asker Skiklubb / Skiforeningen 3:04:53
114 2011 Erling Viljugrein Stølen NTNUI 3:04:59
115 638 Joakim Skirbekk Vister Bækkelagets SK 3:05:28
116 1298 Martin Peder Kvalshaug Kårvåg IL 3:05:50
117 1534 Henrik Brøvig   3:05:52
118 1172 Morten Buchholdt Stor-Elvdal Skiklubb 3:05:57
119 1347 Per Erik Mork Milslukern Sport 3:06:04
120 461 Haakon Guttormsen Rinkollen skiklubb 3:06:08
121 2054 Lars Erik Vandsvik Ytterøy 3:06:36
122 1564 Kris-Andrè Larsen Dampsaga IL/Larsen Factory 3:06:38
123 1929 Jon Marius Ophus Larsens Kjøleservice 3:06:47
124 1283 Erik Refsland Kaspersen   3:06:59
125 1424 Bjørn-Jostein Singstad Horten Skiklubb 3:07:03
126 2256 Steffen Gjevre TEAM NORGESGRUPPEN / Skrautvål IL 3:07:10
127 445 Sondre Fylling OSI langrenn 3:07:11
128 607 Jan Martin Smørdal Norcem/Leca/Bygg.no 3:07:27
129 1688 Espen Bjerknes Veidekke BIL 3:07:37
130 2086 Sondre Heimark   3:07:41
131 1232 Christian Hals Team Baker Hansen 3:07:52
132 2198 Jesper Bjerknes BDO Advokater 3:07:57
133 1554 Simen Bjøringsøy Veidekke 3:08:07
134 1145 Lars Harald Berg Rinna il 3:08:13
135 1784 Magnus Åsland Hansen FK Steindølene 3:08:17
136 1604 Amund Hognestad Jensen   3:08:36
137 1505 Ola Gunnar Weihe Rinna il 3:08:40
138 1246 Bjørn Erik Heiberg Sjåstad v/Lier 3:08:44
139 1855 Jørgen Kokkvoll Ålen IL 3:08:48
140 2330 Stian Larsen TEAM HØYGIR/NORGESGRUPPEN 3:08:57
141 1401 Simon Ramskeid Team Stredet 3:09:27
142 600 Daniel Poppe Skipenes TSI Langrenn 3:09:31
143 1187 Endre Elgshøen AS Miljøbygg/ IL Trysilgutten 3:09:35
144 558 Knut Sindre Mølmen Konnerud IL Ski 3:09:37
145 1282 Svein Jonny Bertheussen IL Rein 3:09:38
146 2025 Rudi André Søråsen Vang Skiløperforening/Team SKIGO 3:09:49
147 1875 Hans Alexander Mangen Stovnerkameratene 3:09:56
148 1715 Pål Eggset Alvdal IL 3:09:57
149 1377 Tom Nordheim Gjøvik skiklubb 3:10:00
150 617 Jakob Bergstrand   3:10:04
151 2108 Ole Jørgen Kristiansen   3:10:08
152 2386 Øyvind S. Paus Ilsvika Skiløperlaug 3:10:14
153 3045 Andreas Olav Skjetne Team Stredet 3:10:27
154 2396 Severin Rokne Veitastrond IL 3:10:31
155 1369 Morten Nilsen IL Trysilgutten 3:10:32
155 1827 Olaf Sissener Team Axel Bruun Sport 3:10:32
157 1919 Olav Andreas Tuterud Nordølum Øyer Tretten 3:10:35
158 1193 Kristian Finstuen Finstuen transport AS 3:10:56
159 1148 Mårten Bergstrand   3:11:17
160 3198 Bjarte Resaland Wiik Driv 3:11:37
161 3682 Syver Ole Eggen Bøverdalen il / Coop Bøverdalen 3:11:50
162 2195 Rune Bilit Data Respons BIL 3:12:05
163 1942 Ole Marius Hoel Rindal IFBS/UiO 3:12:06
164 2406 Erik Rønning Nordea 3:12:13
165 1373 Truls Aastebøl   3:12:21
166 3130 Audun Lassen Aas Milslukern Sport 3:12:42
167 1762 Eirik Gjøsæter Kvam LSK 3:12:50
168 1998 Espen Eide Solstad EY Bil 3:13:27
169 2113 Rudi Kristiansen OSI - Langrenn / Horten Skiklubb 3:13:28
169 3701 Simen Granviken Woxmyhr BDO 3:13:28
171 2852 Eirik Gurigard   3:13:29
172 1221 Hans-Gunnar Grepperud Ormsund roklub 3:13:32
173 1268 Christoffer Solgaard Jakobsen GE Healthcare BIL 3:13:37
174 2894 Erlend Hovind Norconsult BIL 3:13:59
175 2375 Hans Thorvald Lysaker Nygaard VESTRINGEN IL 3:14:13
176 4173 Kristian Bjerke Østerdal Garnison 3:14:19
177 2437 Karl Erik Stensrud   3:14:46
178 2123 Kjetil Meldahl Bråten Åsa Il 3:15:13
179 2782 Håvard Gossè Bergseth Ila Jern 3:15:24
180 2270 Johannes Heien Ternen 3:15:29
181 1206 Terje Sveum Vest torpa ul 3:15:53
182 1764 Petter Haakenstad Godli Svea skilag 3:16:11
183 3074 Kristian Haagensen Sveen Grue IL 3:16:15
184 2218 Andreas Dahle Sømna IL Ski 3:16:17
185 2264 Haakon Gunnerius Johnsrud Hagen NTNUI 3:16:28
186 3278 Tor Andreas Andersen COWI BIL 3:17:00
187 561 Mathias Fossum Tirsdagstrening 3:17:05
188 2544 Eivind Berstad Teach First Norway 3:17:06
189 1605 Bård Kloster Team Ryfylke 3:17:22
190 1792 Isak Haukeland OPIL 3:17:27
191 3291 Knut Arne Bergehagen Lillehammer Skiklub 3:17:31
192 4382 Leif Magnus Ranum Ekås   3:17:43
193 3213 Ole-Jacob Birkeli OneSubsea 3:17:45
194 1775 Henrik Gulliksen Norcem/Leca/Bygg.no 3:17:57
195 1367 Emil Opperud Nicolaisen Gjøvik skiklubb 3:17:58
196 1771 Halvor Grytting   3:18:28
197 2992 Magnus Olsvik IL Santor 3:18:35
198 3367 Henrik Halvorsen Mykleby Østerdal Politiidrettslag 3:18:39
199 3620 Jørund Valestrand Fana IL/ Norconsult BIL 3:18:41
200 3069 Eirik Ask Straalberg Ila Jern 3:18:57
201 1971 Mats Emil Sand Galterud IF 3:19:00
202 4960 Leif Ole Håvardsrud Geilo IL 3:19:03
203 1721 Bjørnar Engevik IL Runar 3:19:16
204 2855 Jørgen Johnsrud Hagen   3:19:18
205 2125 Sindre Krogstad Enoksen ABB BIL 3:19:21
206 2392 Endre Risøy Eid IL 3:19:27
207 4211 Peter Banfi Østerdal Garnison 3:19:30
208 2801 Matias Bugge Advokatfirmaet Haavind BIL 3:19:44
209 2059 Bård Vinsnesbakk Singsås Il 3:19:56
210 3180 Stian Gjendahl Vang Skiløperforening 3:20:02
211 2514 Morten Andreas Løchen Hemsedal IL 3:20:03
212 4214 Atle Fossestøl Technip Norge 3:20:13
213 3215 Magnus Moss Olsen Team Oslo Sportslager 3:20:33
214 4252 Morten Lillestu Berger Radiografiresepsjonen 3:20:38
215 3929 Håkon Hovland Nes Ski 3:20:56
216 4482 Anders Jerkø Statnett SF 3:20:57
217 2089 Jørgen Schia BK-Ski 3:21:04
218 2337 Pål Fredrik  Lohne Baker Hughes BIL 3:21:20
219 2488 Tor Eirik Riis Team Øverskauen 3:21:26
220 3646 Kenneth Mikkelsen Team Høygir 3:21:32
220 2880 Fredrik Hilberg Arkwright Corporate Finance 3:21:32
222 3292 Simen Bergsodden   3:21:38
223 3692 Erik Pedersen Lillehammer Skiklub 3:21:52
224 2192 Kristian Berger Eika Bil 3:22:01
225 3083 Svenn-Martin Søgaard Volkswagen 3:22:07
226 3373 Jonas Skoog Hansen   3:22:08
227 3588 Anders Svartsund Rælingen SK 3:22:33
228 4605 Ola Fougner Skaansar Slynge.no 3:22:35
229 4417 Dag Otto Grønnæss NTNUI 3:22:44
230 2116 Vegar Lien MjøsSki/ Team ParkettPartner 3:22:46
231 4431 Mads Hammer Norcem/Leca/Bygg.no 3:22:50
232 3907 Jarl Haugen Tveitstul Team Raske Gutter 3:22:55
233 3093 Christian Fredrik Thronsen Advokatfirmaet Haavind BIL 3:23:09
234 3835 Magnus Callister PwC 3:23:18
235 3404 Sverre Hoggen Volda Turn og IL 3:23:21
236 3323 Magnus Engseth Dr.techn.Olav Olsen 3:23:38
237 3920 Kristian Hoff NTNUI 3:23:41
238 5816 Rune Tungen Kjelsås IL 3:23:55
239 4496 Ivan Kaurov SKA 3:24:03
240 2841 Roger Grøndahl Rygge IL 3:24:09
241 2989 Jakob Nørgaard Skiforeningen 3:24:26
242 3089 Stig Ove Tangen Tangen TEAM NORGESGRUPPEN 3:24:31
243 5199 Erik Matias Labée-Lund Lovstafetten UiO 3:24:36
244 2238 Thomas Flemmen Team Stredet 3:24:37
245 4017 Rolf Inge Odden Os IL 3:24:40
246 3064 Kristoffer Stige NLM VGS 3:25:01
247 3675 Haakon Meyer  Thorud   3:25:02
248 2232 Kjell Christian Fagerberg Skanska Aktiv 3:25:11
249 3569 Bjørn Olav Smørgrav DNB Markets 3:25:12
250 5882 Kristian Myhrer Nordre Eidsvoll IL 3:25:15
251 4691 Anders Holberg Team Kosheim 3:25:27
252 5229 Tomas Andresen Team Reno Bil Oslo 3:25:30
253 3301 Bård Brekke Team Brekke 3:25:51
254 3659 Rune Lien Team Høygir 3:26:19
255 2869 Sondre Haugen Mesnali Skilag-Team Parkettpartner 3:26:24
256 4162 Mikhail Zhitenev Streamer 3:26:31
257 3900 Øystein Hansen Åssiden If 3:26:56
258 2105 Flurin Dermon Dermon Sport 3:26:59
259 4015 Andreas Næss SK Rye 3:27:02
260 1567 Magnus Nilsen   3:27:03
260 1864 Preben Lie Team LeasePlan Go 3:27:03
262 3869 Magnus Forsnes Krogstad Nordea 3:27:14
263 4872 Lasse Brurok Østerdal Garnison 3:27:22
264 3661 Andreas Davies Sandbu NTNUI 3:27:39
265 5180 Daniel André Bakka Aalandslid Langhus golf- og sigarklubb 3:27:43
266 4389 Pål Oskar Engen NTNUI 3:27:48
267 3208 Iver Martinsen Tromsø Skiklubb Langrenn 3:28:02
268 2517 Martin Aske Andebu IL 3:28:20
269 3966 Jens Petter Larsen Søre Osen IL 3:28:29
269 4525 Håkon Kruse Ludvigsen Team Fagerhøy leirskole 3:28:29
271 3672 Tormod Lausund Relling Norconsult BIL 3:28:32
272 3595 Eskil Smith Sørhøy Steinkjer Skiklubb 3:28:33
273 1456 Sondre Stubrud Øyer-Tretten IF 3:28:37
274 3903 Henrik Harsem Øvrevoll Hosle IL 3:28:59
275 3187 Anders Lunde Frol IL 3:29:14
276 2789 Emil Bjørnstad Accenture BIL 3:29:28
277 4035 Knut Platou EY Bil 3:29:30
278 3428 Torgeir Johansen Jevnaker IF ski 3:29:31
279 2815 Sigurd Ekkje Røldal IL / Statoil BIL 3:29:35
280 4341 Håkon Walter Bjørnsrud Norcem/Leca/Bygg.no 3:29:42
281 4209 Morten Austdal Team Høygir 3:29:43
282 5015 Aleksander Løtvedt Fana IL 3:30:30
283 3830 Pål Fredrik Buraas NTNUI 3:30:43
284 4002 Kristian Nilsen Nybygda IL 3:30:44
285 4083 Jørgen Skovly EY Bil 3:30:56
286 5489 Morten Krüger Hagen NTNUI 3:31:10
287 4425 Henrik Hagen   3:31:18
287 3909 Fredrik Hausmann Norconsult BIL 3:31:18
289 4444 Pål Heldal Heming IL/BDO AS 3:31:20
290 4493 Espen Kalland Axess 3:31:53
291 5191 Kevin Cassidy Crossfit Oslo 3:32:16
292 3684 Magnus Hasseleid Kragerø I.F. 3:32:51
293 1934 Daniel Persson Korsnäs IF Skidklubb 3:32:59
294 5025 Morten Mikkelstrup Københavns skiklub 3:33:18
295 2524 Marc Ciha SKG Gersfeld 3:33:26
296 2134 Sindre Haugerud Wold Rennebu IL 3:33:29
297 7135 Mats Normann Norcem/Leca/Bygg.no 3:33:40
298 5118 Thor Aksel Starum Toten-Kranken 3:33:51
299 3591 Knut-Leo Sæther Isfjorden IL 3:33:58
300 5089 Jo-Kristian Stræte Røttereng   3:34:04
301 3995 Sindre Morstad Volkswagen 3:34:09
302 4984 Erik Røssland Kløvstad Langhus golf- og sigarklubb 3:34:15
303 6523 Sven Tore Sørdal Syvde IL 3:34:34
304 5132 Christian Heimdal Sunde   3:34:36
305 4910 Bjørn Gran   3:34:43
306 5428 Yann Dubois   3:35:07
307 5356 Daniel Andersen   3:35:19
308 6231 Harald Hammer COWI BIL 3:35:38
309 6462 Espen Langerud Sannes   3:36:00
310 4168 Torgrim Aase   3:36:10
311 3469 Øyvind Dahle Lauten Voith Hydro 3:36:15
312 3805 Kristoffer Aasen Bakken   3:36:22
313 4183 Christian Dalheim Øien Benteler BIL 3:36:36
314 4325 Ståle Johan Berg Trysil Hitech/Strandbygda IL 3:36:45
315 4406 Frank Aleksander Forbord Hagen Sport AS 3:36:58
316 4663 Mats Aanesrud Valler videregående skole 3:37:24
317 3832 Ole Kristian Bøen Skiforeningen/ Team Tri Sport 3:37:34
318 5824 Eivind Vae NTNUI 3:37:47
319 4505 Vegard Kristensen Dr.techn. Olav Olsen 3:37:54
320 5243 Carl Frederick Bjerke Fossum Idrettsforening 3:37:57
320 3685 Eirik Helmen team breezer 3:37:57
322 6434 Erlend Ramm   3:38:12
323 5915 Øyvind Bjerke Frank Eidsvold Værks Skiklub 3:38:27
324 5805 Aasmund Talleraas Vang Skiløperforening 3:38:29
325 6339 Mads Lolland Moss skiklubb 3:38:45
326 6291 Martin Traaseth Strand Kajakklubb 3:38:53
327 6396 Benjamin Nordby Nordby il 3:39:00
328 6360 Per Meinich   3:39:06
329 14911 Odd Øyvind  Hovstein Leksvik IL 3:39:34
330 3856 Lars Andreas Eskedal Kodal IL 3:39:45
331 5746 Eirik Sausjord BDO 3:39:48
332 6815 Marius Beck Raufoss IL 3:40:01
333 4016 Petter Røe Nåvik Lillehammer Skiklub 3:40:07
334 6524 Erik Sørlie Heming 3:40:32
335 5267 Øyvind Kjøs Egge Vestre Slidre IL 3:41:02
336 4575 Lars Persson Team Foss Sport 3:41:09
337 6349 Tomas Andreassen Lønsethagen   3:41:13
338 2498 Heiki Möll   3:41:16
339 5733 Ole Sagvik PWC Bil 3:41:26
340 3877 Ronny Fudel WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 3:41:29
341 8386 Steven Haugland   3:41:36
342 5381 Brede Bergseng Olsen Tokenes Badeklubb - RPIL 3:41:47
343 6652 Simen  Nysveen Moelven IL 3:42:05
344 6301 Henrik Kihl   3:42:25
345 15263 Kristoffer Øien Østerdal Garnison 3:43:00
346 19002 Mathias Lorentzen   3:43:08
347 5061 Håvard Nørstebø   3:43:34
348 17332 Øistein  Sæthren Dahle   3:43:36
349 5867 Fredrik Hope Avinor BIL 3:44:06
350 6143 Martin Dingstad   3:44:09
351 7072 Bjørnar Fjelldal   3:44:16
352 7119 Hans Erik Ness Team HE-Plan 3:44:18
353 6441 Knut Haakon Rike DNB BIL 3:44:27
354 4467 Eirik Høsser   3:44:51
355 6641 Ken Andsjøn Moelven IL 3:45:14
356 6860 Raymond Christensen   3:45:24
357 5897 Kenneth Granlien Mjøs-Cross Mxk 3:45:41
358 5050 Fredrik Netland   3:45:47
359 17414 Eirik  Sjurseth   3:46:43
360 6281 Sturla Iman   3:47:09
361 16930 Livio Conrad   3:47:26
362 7315 Marius Wang Glåmdal SK 3:47:41
363 5073 Audun Ranheim Norgesgruppen 3:48:19
364 6284 Pål Fredrik Jakobsen NHHI 3:48:21
365 8754 Vegar Brøndbo Nexans BIL 3:48:41
366 6637 Jan Trygve Nygård Team Høygir 3:48:50
367 15126 Ross Saxton Proctor Academy 3:48:56
368 6196 Steinar Reitan Gilberg   3:49:04
369 8598 Eirik Selsaas SK-Vats 3:49:18
370 5456 Jon Gedde Fraurud   3:49:23
371 6399 Jonas Normann   3:50:04
372 4659 Niklas Ødegaard NydalenIL 3:50:16
373 5796 Sveinung Svendby Feiring IL 3:50:17
374 15153 Espen Sletten   3:50:20
375 5043 Torstein Jøndal Nakling Ron King Skilag 3:51:08
376 7664 Christian Willumsen Haug   3:51:19
377 7261 Øyvind Svartveit   3:51:24
378 14876 Ken-Anders  Hansen Fauske IL 3:51:47
379 5436 Georg Ellila TeachFirst Norge 3:51:52
380 5087 Håvard Røksund Bergens Roklub 3:51:54
381 7368 Christian Walther PwC Consulting 3:52:02
382 9120 Espen Hodal sønmør Gå-På IL 3:52:03
383 6997 Bjørnar Østvoll Ingvaldsen EY Bil 3:52:04
384 5683 Marcus Nyström Nacka-Värmdö SK 3:52:21
385 7999 Mats Weum Aas-Jakobsen BIL 3:52:23
386 6138 Hermund Arntzen Dale Hærens befalsskole Kp A 3:52:46
387 6988 Ole Andreas Bjørnstad   3:52:50
388 7355 Ole Ivar  Ness Team HE-Plan 3:52:58
389 6202 Ole Andre Glesnes Team Blikkenslager Flotve 3:53:13
390 6534 Jonas Tretli Elveparken - lukket mottak 3:53:16
391 7238 Alf Erik Østvold   3:53:18
392 8316 Anders Engesæter   3:53:35
393 8825 Andreas Hansesætre Comet Halden 3:54:04
394 5031 Mikael Praagman Moe Oslostudentenes IK Ski 3:54:09
395 4521 Andreas Mørch Lind Harstad 3:54:24
396 4963 Egil Ismar Fossum 3:54:34
397 6660 Stig Førsvoll Handelshøyskolen BI 3:54:37
397 14216 Martin H. Johnsen Skjalg friidrett 3:54:37
399 8642 Mats Steiro   3:54:59
399 4635 Simen Tollersrud Team Baker Hansen 3:54:59
401 8654 Torbjørn Sund Hamar Skiklubb 3:55:16
402 7188 Matthias Rothe   3:55:31
403 7754 Frans Otto Kveli NAMSOS 3:55:46
404 7678 Even Kahrs Henriksen BABA GANOUSH 3:55:50
405 8802 Geir Løitegård Tottenham Hotspur 3:56:42
406 9029 Rasmus Dinessen Frambu BIL 3:56:52
407 7052 Eirik Krogen Hagen EOE Koordinering 3:56:53
408 9898 Sigurd Flusund Kolstad Rundbøyd IF 3:57:13
409 7526 Arild Nøst Arnesen Friganor AS 3:57:15
410 1783 Gøran Andre Hansen UNIT4 Agresso 3:57:20
411 7588 Halvor Elde Den Norske Kirke 3:57:31
412 7348 Walied Aarab Arvid Larvik SkiTeam 3:58:00
413 5891 Jørgen Burdal Skiforeningen 3:58:03
414 3432 Jonatan Junker Dala XC Ski team 3:58:05
415 6899 Flemming Østerud Flodda Visma BIL 3:58:12
416 8999 Fridtjov Vigerust Bjørgolfsson HÆREN 3:58:16
417 8547 Erik Persheim   3:59:27
418 7605 Sondre Esnali   3:59:42
419 8234 Marius Almgren Drengene 3:59:48
420 8275 Lars Bording Larsen Holmsbu IF 4:00:08
421 7747 Kristoffer Krogh Luftkrigsskolen 4:01:08
422 17271 Roman Schnyder   4:01:22
423 6863 Knut Henrik Clausen Vinne skilag 4:01:25
424 8723 Steinar Winsnes Singsås Il 4:01:55
425 8823 Roar Kolstad   4:02:11
426 8521 Hans Martin Nilsen Aker Solutions BIL 4:02:16
427 9816 Mads Fredrik Heiervang   4:02:18
428 6503 Lars Helge Storberget Tollernes Idrettslag 4:02:21
429 6994 Hans Olaf Hågenvik NTNUI 4:02:25
430 8797 Njål Falch Team FIH 4:02:33
431 7184 Marius Mangen Vambeseth Driv IL 4:02:34
432 7095 Kenneth Øksnevad Høydal Ron King Skilag 4:02:36
433 7775 Robert Haugen Leistad Halmsås & Omegn 4:02:45
434 7625 Henrik Fremgård Sigdal Elektro 4:02:57
435 9139 Henrik Høydal Ron King Skilag 4:03:55
436 14491 Robin Torsetnes Veien Tilbake/Stifinner 4:04:30
437 16932 Marius Dahl   4:04:53
437 6118 Thomas Bruno Bottolfsen Nordbygda/Løten Ski 4:04:53
439 7327 Ketil Wikan EY B.I.L 4:05:08
440 8811 Bjørn Emil Selebø Team FIH 4:05:13
441 7733 Simen Hagerup Kjeldsen Drammens Ballklubb 4:05:16
442 6886 Øyvind Eidissen Asko 4:05:23
443 3112 Jan Vrbata Nadsenci z Posazavi 4:05:27
444 9457 Magnus Holtan   4:05:31
445 5877 Vetle Kronstad Sandefjord Brannstasjon 4:05:48
446 6463 Jesper Stokke Team Raske Gutter / NCC 4:05:52
447 8241 Aksel Engebakken Nydalen IL 4:05:53
448 8660 Vegard Myrvold Svenningsen   4:06:00
449 15935 Bryce Tiernan   4:06:58
450 7115 Fredrik Solem Neraker   4:07:05
451 13509 Inge Hansesætre Setra Motorsport 4:07:13
452 7868 Eirik Presthegge Øystre Slidre Idrettslag 4:07:17
453 15503 Eirik Bøe Markane IL 4:07:32
453 7380 Daniel Tveiten Haig   4:07:32
455 7822 Jakob Balthazar Munk Københavns skiklub 4:08:04
456 7887 Lasse Valland Roaas Team Shortcut 4:08:25
457 5523 Martin Hellesjø Shiul 4:09:22
458 7269 Magnus Steien Sætereng   4:09:28
459 8372 Tor Kristian Hansen Brøttum Fotball/Norsk Tipping 4:09:31
460 11630 Pål Andreas Dahl Pareto Fotballklubb Trondheim 4:09:54
461 3820 Iver Andreas Blokkum IL Ternen 4:09:55
462 7629 Kenneth Eik Frostad Sport 1 Tomra 4:10:09
463 10129 Fredrik Ørstavik UNIT4 Agresso 4:10:27
464 14606 Birger Rasmussen   4:10:42
465 8690 Jørgen Taalesen Gjensidige Sport 4:11:02
466 10661 Jens- Christian Larsen Volkswagen 4:11:21
467 9489 Daniel Opsvik Team Raske Gutter / Capus AS 4:11:32
468 7894 Sondre Rønningen OSI langrenn 4:11:59
468 10547 Christian Hagen   4:11:59
470 12325 Kristian Ånderå   4:12:00
471 8003 Julius  Yran Valkyrien Idrettslag 4:12:33
472 10155 Per Aksel Hammer Krog Fossum IF 4:13:25
473 8090 Johannes Flesjø   4:13:44
474 10203 Daniel Sundahl Storebrand Sport 4:14:04
475 13522 Anders Ulvestad Multiconsult BIL 4:14:32
476 8246 Vegar Antonsen Sofiemyr judokwai 4:14:46
477 10847 Pål Tollersrud   4:15:05
478 9032 Eirik Djønne   4:15:16
479 11872 Knut Andreas Bremerthun   4:15:55
480 17254 Matthias Ruch   4:15:56
481 17132 Jonas Lichtenhahn   4:16:21
482 8701 Vegard Vee   4:17:27
483 7519 Erik Andersen Team Høygir 4:17:28
484 10501 Jon-Arne Erikstad Førde 4:18:01
485 9917 Peer Bjerkvig Lea BDO 4:18:06
486 13437 August Wiese   4:18:15
487 8537 Erik Walberg Olstad BlueStep Stars 4:18:34
488 8520 Christian Porskrog Nielsen Lier IL 4:18:59
489 8671 Ståle Thoreid   4:20:04
490 15316 Haakon Dønnum Roe   4:20:06
491 14750 Jonas Berthelsen Volkswagen 4:20:32
492 11203 Eivind Folland TEAM NORGESGRUPPEN 4:21:36
493 9125 Thorstein Hogstad   4:21:51
494 16406 Tyler Jones Sandwiches 4:22:03
495 16939 Joseph Deluca   4:22:32
496 9173 Ole Fredrick Rognerud Klaseie Evry BIL 4:22:46
497 7867 Adam Preissler alpenurlaub.cz 4:23:25
498 9470 Daniel Olafsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:23:42
499 9248 Daniel Nordås Team MatvareExpressen/VBIL 4:23:54
500 8333 Ola Fosshaug Svene Il 4:23:56
501 16378 Åsmund Reinholdt Håndstad   4:24:15
502 17453 Robin Rene Fjeldberg Trio Entreprenør AS 4:24:51
503 7369 Rolf Daniel Østvåg Team Revå 4:25:08
504 11879 Ole Martin Braaten Team Tungpusta 4:25:13
505 17109 Martin Kroken Nesje HS BYGG AS 4:25:21
506 9758 Kristian Fossum Norcem/Leca/Bygg.no/ Orkdal IL 4:26:08
507 10194 Erik Kverneng Statskog SF 4:26:09
508 9103 Anders Åsland Hansen Dr.techn. Olav Olsen 4:26:42
509 7963 Håkon Berger Sæther DNB Eiendom 4:26:47
510 15274 Hannes Baumgartner 6810 4:26:52
511 10680 Yan Linaker Dahl   4:27:08
512 14336 Sondre Nilsen Nordfold If 4:27:32
512 14334 Gjermund Nilsen Nordfold If 4:27:32
514 14002 daniele baldin sci club cunardo 4:27:47
515 10752 Lasse Reiersen Heming 4:27:52
516 17395 Marc Wyss   4:28:28
517 15026 Emil Mellgren Axa Skiclub 4:28:38
518 9357 Anders Thoresen   4:29:00
519 9947 Mathias Lunde Kristoffersen Fredrikstad Skiklubb 4:29:44
520 9699 BENDIK BERILD Team Kvikklunsj 4:29:51
521 9272 Thomas Margido Prøis Rælingen Triathlon 4:30:13
522 10838 Kristoffer Thomassen   4:30:24
523 14270 Fredrik Fyksen Lund Gubben og katten på langtur 4:30:41
524 10105 Martin Vandbakk   4:30:47
525 10037 Jostein Sirevåg Østerdal Garnison 4:31:37
526 10626 Per Kristian Roko Kallager Ulefoss Sportsforening 4:32:00
527 9190 Vegard Lagmandsveen Eidsiva BIL 4:32:27
528 7858 Erik Zeiner Oppegaard   4:32:32
529 14893 Tom Hellesvik Norcem/Leca/Bygg.no 4:32:52
530 9921 Tore Leland   4:33:09
531 8827 Christoffer Nygård Tormod Skilag 4:33:27
532 15889 Morten Slette   4:34:11
533 9680 Thomas Rask Arnesen   4:34:47
534 8991 Åsmund Berstad   4:36:04
535 15471 Johann Birkeland Netfonds 4:36:26
536 9869 Bjørn Johannessen Field NTNUI 4:36:42
537 14937 Ingvald Johnsen TEAM NORGESGRUPPEN 4:37:01
538 19111 Kristen Gjeterud   4:37:18
539 11176 Pål Dyrstad Henning il 4:37:35
540 11347 Anders Løe   4:37:57
541 10205 Petter Tenstad Team Voksen 4:37:59
542 14525 Nigel Westwood Dæp Rivår Bøis 4:38:13
543 10428 Bjørn Jørgen Bergqvist Rambøll 4:39:07
544 9017 Henrik Kildahl Bøe   4:39:48
545 15882 Jan Børge Skjegstad Team Kvikklunsj 4:39:57
546 10951 Joachim Hatleberg Nielsen Team Centric 4:40:03
547 10605 Amund Iversen   4:40:20
548 11228 Steinar Grønli Stenberg Bravida Jessheim 4:40:35
549 15548 Torstein Eriksen   4:40:41
550 15717 Mads Sanne Kristiansen   4:40:49
551 10940 Brede Bonnerud Magnor UL 4:41:20
552 10524 Magnus Fure NetCom 4:41:41
553 14891 Ivar Helgetun Forsvaret 4:41:44
554 14340 Mats Nordhagen   4:42:05
555 7745 Karl Otto Kristoffersen   4:42:11
556 10687 Andreas Lunde Team 4:42:36
557 11237 Krister Hagen Laossgjøredet 4:42:44
558 15296 Øystein Riise Sørensen Safe Bil 4:43:03
558 13526 Magnus Kinn Andersen   4:43:03
560 15669 Stian Eide Ingebrigtsen   4:43:06
561 15158 Eivind Solberg Privat 4:43:09
562 10100 Olav Tvedt   4:43:10
563 15668 Mads Eide Ingebrigtsen   4:43:21
564 16916 Vegard Thorberg Simonsen   4:43:26
565 10495 Lars Martin Riiser Haraldsen   4:43:32
566 14182 Eivind Holmedal IL Ternen 4:43:34
566 8702 Einar Vegsundvåg   4:43:34
568 11306 Daniel Smestad Jensen   4:43:52
569 17249 Nicolas Rishaug BFSG Ørland 4:44:09
570 16716 Halvor Borgen Lindstad Statoil BIL 4:45:55
571 16875 Marius Andersen Laossgjøredet 4:46:26
572 8968 Jonatan Asplin   4:46:43
573 5861 Rolf Åge Aagård Team HE-Plan 4:47:02
574 15737 Eirik Leitring Ytre Grytøy Bygdelag 4:47:07
575 8969 Adrian Backsæther   4:47:08
576 16763 Marius Riiber Eikeland Fossum IF 4:47:19
577 14256 Tom Lewis Dæp Rivår Bøis 4:47:28
578 11452 Marius Skjaeran   4:47:34
579 15685 Andreas Jordet Scooterviken IL 4:48:10
580 11159 Knut Erik Bækkedal   4:48:25
581 15176 Emil Strøm Ullensaker skiklubb 4:48:32
582 13423 Mikkel Bakli Acona Flow Technology 4:50:11
583 17456 Eirik Foss Stene   4:50:27
584 10521 Henrik Frenningsmoen Lierskogen Pukkverk 4:50:31
585 17191 Christian Fredrik Nilsen Hagehaugvegen 4:51:15
586 11458 Håkon Kristian Solberg Team Sunhill 4:51:26
587 12127 Geir Pedersen Team Coca-Cola 4:51:58
588 15580 Kristian  Gjerdingen   4:52:41
589 9893 Håkon Kleven Botne Skiklubb 4:52:53
590 14892 Eivind Helle Volkswagen 4:53:01
591 16499 Eskil Hove Meringdal   4:53:17
592 17325 Daniel Størdal   4:53:39
593 17019 Knut Arild Haraldseid Larsen Statoil Bil Kårstø 4:53:42
594 15985 Håkon Østby   4:53:48
595 12981 Ole Erik Skotterud Rasmussen Østerdal Garnison 4:54:02
596 16522 Lars Erik Nilsen National Oilwell Varco BIL 4:54:36
597 14183 Vegard Holmen   4:54:42
598 11542 Thomas Johansen TR 4:54:48
599 10543 Andreas Grimsbu   4:54:49
600 11621 Torbjørn Gulbrandsen Jernlungen IF 4:54:51
601 9962 Torstein Mellem Team Sunhill 4:55:18
602 9766 Thomas Fyen Sport1 Tomra 4:55:22
603 10770 Eirik Røtnes   4:55:25
604 8568 Morten Risberg   4:56:08
605 17067 Jason James Royal Air Force 4:56:16
606 15673 Sebastian Gran Jakobsen   4:57:02
607 10854 Thomas André Tøgersen NTNUI 4:57:05
608 10183 Fridtjof Bernhard David-Andersen   4:57:07
609 14150 Håvard Hammer Veien Tilbake/Stifinner 4:57:58
610 14380 Malte Pingel Pingel 4:58:01
611 14438 Åsmund Skjerdal   4:59:11
612 15433 Espen Allgot Tarzanfabrikken 4:59:35
613 12030 Arne-Olav Klevsgård Gjennestad 4:59:55
614 17034 Tor Harald Hestnes Bjerkreim 5:01:27
615 17037 Johannes Hindrum Hindrum Skilag 5:01:58
616 10470 Hans Thore Djupvik Sport 1 Tomra 5:02:34
617 16983 Johnas Førisdahl   5:03:02
618 14451 Anders Steen   5:03:15
619 12821 Stian Pedersen Team LeasePlan Go 5:04:07
620 17015 Simen Hansrud Laossgjøredet 5:04:31
621 11837 Simen Amundsen Kvernhuset BIL - Fredrikstad 5:05:32
622 17012 Kristoffer finn hansen   5:06:08
623 14865 Christer Hafslund Svea Finans 5:06:19
624 12129 Kay Ingvald Pedersen Smaalenene SK 5:06:47
625 16995 Gunnar Gregersen   5:07:05
626 17241 Christoffer Reinertsen   5:07:19
627 14766 Bjørn Borgenvik Østerdal Garnison 5:07:33
628 16216 Sindre Bueng   5:07:51
629 9031 Knut Marius Djupvik Sport 1 Tomra 5:07:56
630 11502 Karl Magne Tvete Nordhordland Skiklubb 5:08:38
631 16467 Audun Reinsborg Log   5:09:03
632 17460 Asbjørn Gilberg   5:09:10
633 10493 Christian Aalholm Enge Eika Bil 5:09:40
634 16174 Henrik Bayer Elming   5:09:52
635 10876 Christer Wara Chrono Capital 5:10:37
636 12040 Mats Kronberget Hansen   5:11:00
637 16463 Dag Erik Lindberget Glåmdal SK 5:12:05
638 11507 Ole Petter Undrum Haaland Klima AS 5:12:24
639 12132 Curdin Pfister   5:12:32
640 17095 Vegar Kippersund   5:12:48
641 12094 Øyvind Midtbø BEKK Consulting AS 5:13:19
642 11841 Raymond Andersen Team LeasePlan Go 5:14:16
643 11865 Lorns Bjerkan   5:14:59
644 15709 Kim Kolstad   5:15:31
645 12915 Tallak Børresen Vataker Team Børresen Vataker 5:15:52
646 16490 Robin Alexander Martin   5:16:30
647 11254 Kim andre Haugrud   5:16:31
648 17451 Petter Wottestad Volkswagen 5:18:14
649 14890 Magnus  Heinemann SSG Ski Team 5:19:53
650 14769 Steffen Brenna TEAM NORGESGRUPPEN 5:20:08
651 11271 Fredrik Hofstad   5:20:28
652 14201 Tom Kevin Haaland Liggeunderlaget 5:21:31
653 12089 Andreas Nordby Meese VBIL 5:21:56
654 15497 Magnus Brynjulfsen   5:22:50
655 16997 Christian Indrebø Greve   5:22:57
656 14476 Even Olav Tandberg Sigdal Elektro AS 5:23:20
657 15250 Hans Kristian Willadsen   5:23:28
658 12828 Robert Rebnor   5:23:30
659 14477 Mats Andreas Tandberg Sigdal Elektro AS 5:24:12
660 16758 Endre Fylling Moen Moe&Sten ski 5:25:20
661 17048 Snorre Hukkelås   5:25:30
662 13503 Hans Erik Ringi   5:25:46
663 15620 Mikkel Hartz Munthe-Kaas   5:27:12
664 17229 Simon Pasquereau   5:27:30
665 13469 Dag Johnny Kaarvaag Rena IL Sykkel 5:30:23
666 14206 Lars Erik Jensen Langesund 5:31:20
667 12032 Mats Knudsen TEAM NORGESGRUPPEN 5:31:45
668 14478 Stian Taraldset   5:31:54
669 5916 Fenger Jørgen Grøn Team Coca-Cola 5:32:18
670 15927 Alexander Tefre   5:32:31
671 16010 Lars  Berger Team Coca-Cola 5:32:34
672 11595 Daniel Holmedahl Høland Il Sykkel 5:33:27
673 16761 thomas nygård   5:34:00
674 13529 Eirik Thorsrud   5:34:09
675 14790 Bendik  Lund   5:36:47
676 14799 Andreas Valeur E24 5:37:35
677 14090 Ole Andreas Rødsjø Evenstad ILKS 5:37:44
678 17393 Ole Jørgen Kristoffersen Wold   5:38:09
679 17408 Stian Aarkvisla   5:40:54
680 12592 Sindre Hage Christoffersen   5:42:17
681 16248 Harald Engan   5:42:48
682 16158 Amit Torvik   5:45:23
683 13277 Eirik Bekkemellem   5:46:44
684 15453 Johan Bals   5:47:19
685 14337 Knut Løkse Nilssen Statskog SF 5:51:23
686 12578 Torger Bjørndal Storemyr IL 5:51:29
687 16884 Halvard Bastiansen TEAM HKN 5:52:06
688 14311 Finnian Moore Dæp Rivår Bøis 5:53:01
689 5203 Rasmus Dalberg   5:54:40
690 15757 Joakim Lyngen   5:56:02
691 16929 Jonas Cleve   5:56:09
692 17194 Lars Christian Nilsen   5:56:45
693 17326 Øivind Stålesen Hansen IBM SPSS APA STYLE et al. 5:57:14
694 14583 Nils Martin Lundgren   5:57:23
695 14932 Michael  Jobotn SSG Ski Team 5:58:02
696 17217 Mats Julian Olsen   6:00:52
697 17001 Gullik Åge Gulliksen   6:05:36
698 14585 Tron Andre Svanes   6:07:07
699 13416 Anders Wold Frambu BIL 6:08:04
700 15288 Aleksander Sættem TEAM NORGESGRUPPEN 6:08:36
701 16584 Martin Schutt McKinsey 6:09:45
702 14757 Thomas  Bjerknes Norcem/Leca/Bygg.no 6:09:48
703 14211 Audun Johansen   6:12:18
704 16539 Sondre Olsen   6:17:05
705 17093 Bjørn Thomas Katevoll   6:19:17
706 12651 Erik Gustavsen Nybergsund IL 6:22:36
707 12074 Eskild Løkken   6:23:45
708 17174 Basem Nemer Msallam Sport 1 Sørumsand/ Team Spenst Sørumsand 6:24:30
709 17315 Espen Stenbro   6:25:54
710 17239 runar rasmussen   6:27:13
711 15625 Vegard Haugen   6:28:10
712 14267 Sjur  Lokøen   6:29:22
713 15745 Joachim Lindstad   6:30:24
714 16296 Per Olav Grumstad   6:31:46
715 13387 Thomas Stang   6:34:00
716 15838 Mads Georg Risan   6:34:45
717 15816 Ole Morten Ertzeid  Opsahl Team Blodtrykk 6:34:56
718 15557 Tarald Langedrag Fjære   6:36:04
719 17038 Mathias Hjorth-Olsen   6:41:18
720 16222 Navnit Rattan   6:43:08
721 14156 Einar-Johan Hansen   6:47:27
722 14811 Robert Ekrem Nortura BIL 6:49:32
723 16993 William Grav   6:54:53
724 14104 Anders  Flaglien Sigdal Elektro AS 6:57:56
725 17009 Fredrik Halaas   6:59:59
726 16178 Aleksander Rothli Benjaminsen   7:01:15
727 15710 Anders Kornstad   7:04:36
728 14417 Arild Sande Larsen Klubb Sandwich 7:04:53
729 13491 Fredrik Nordlien  Berg   7:09:26
730 12730 Mats-Andre Kjendahl   7:10:27
731 14901 Yngve Holm TEAM NORGESGRUPPEN 7:11:20
732 14202 Thomas Indresæter Sigdal Elektro AS 7:12:39
733 15779 Anders Moldekleiv   7:13:37
734 16657 Håkon Tuvrønningen Otto Olsen 7:15:53
735 17163 Lars Kristian Melkild   7:17:04
736 14259 Jan Petter Lillehagen ILKS 7:24:59
737 15994 Aleksander Hansen   7:25:28
738 16933 Christoffer Dalen   7:36:14
739 14165 Edvard Harrison   8:23:37
740 15638 Fredrik Hiaasen   8:30:05
741 16777 Joakim Fredriksen   8:33:48
742 871 Johan Carlo Johansen   11:18:24


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +