Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Menn 30-34 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 7 Petter Eliassen Team LeasePlan Go 2:19:28
2 53 Martin Johnsrud Sundby Team United Bakeries 2:19:38
3 4 John Kristian Dahl Team United Bakeries 2:19:43
4 52 Eldar Rønning Skogn IL 2:23:19
5 11 Tord Asle Gjerdalen Team Santander 2:23:27
6 6 Øystein Pettersen Team United Bakeries 2:23:35
7 32 Arne Post Team United Bakeries 2:25:50
8 39 Maxim Vylegzhanin Russian Marathon Team 2:25:58
9 23 Kjetil Hagtvedt Dammen Team LeasePlan Go 2:26:56
10 3 Johan Kjølstad Team United Bakeries 2:27:29
11 131 Benoit Chauvet   2:28:54
12 12 Audun Laugaland Team LeasePlan Go 2:29:56
13 36 Algo Kärp Team Pioneer Investments 2:30:43
14 279 Kristian Tettli Rennemo Leksvik IL / Team OneWay 2:31:12
15 27 Markus Jönsson Team Ski & Run 2:31:58
16 200 Ole Christian Mork Swix Sport 2:34:18
17 288 Erling Christiansen Team Oslo Sportslager 2:35:40
18 42 Nicola Morandini Team Futura 2:37:31
19 184 Tore Stengrundet Team Sentrum Sport Trysil 2:38:49
20 33 Björn Rydvall Team 7-mila 2:39:48
21 78 Erik Fagerholt Orkdal IL/Team Knyken 2:40:29
22 174 Henning Halvorsen Offigstad Øyer Tretten IF 2:40:49
23 133 Per Ola Gasmann   2:41:22
24 220 Oddvin Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 2:42:59
25 540 Magnus Svingheim Gran Sport AS 2:43:35
26 132 Hans Christian Aarnes   2:44:15
27 262 Audun Weltzien Emas AMC 2:44:48
28 241 Kristian  Braathen Team Synnfjell 2:47:03
29 1946 Bernhard Rønning Skogn IL 2:47:05
30 19136 Peder Myhre Bull Ski og Kajakk / Norske Studenters Roklub 2:47:15
31 289 Christian Gjertveit Driv IL 2:47:58
32 19145 Svend Vinje Lyn Ski / Kongsberg sykehus BIL 2:48:53
33 237 Eirik Watterdal Nøtterøy Ski 2:49:02
34 146 Morten Aas Team Sentrum Sport Trysil 2:49:31
35 19134 Tore Krogsveen Ringebu/ Fåvang Skiklubb 2:49:43
36 396 Tony Bjørnbakken   2:49:58
37 298 Gunnar Bøthun Team Skigo 2:50:20
38 598 Martin Skaugen Bull Ski & Kajakk /Sylling IF 2:50:27
39 175 Thorstein Molle TEAM NORGESGRUPPEN 2:50:28
40 127 Lars Hovde Bakke Team Sport1Lillehammer 2:51:09
41 549 Eirik Messelt Stor-Elvdal sk 2:51:20
42 570 Tor Jonas Onsrud Gjøvik skiklubb 2:51:36
43 272 Marius Borger Spydeberg IL 2:53:45
44 537 Raymond Lishaugen O.B.Wiik 2:54:44
45 536 Even Lillemo-Thorud Lillehammer Skiklub 2:55:00
46 1164 Pål Borgen Ringebu/Fåvang 2:55:01
47 116 Simen Holtan   2:55:11
48 629 Juergen Uhl VTXC / Skiclub Muehlenbach 2:55:23
49 1261 Stian Boasson Hagen   2:55:39
50 129 Håvard Lucasen Statskog SF 2:55:51
51 401 Halvor Brochmann Lier IL 2:56:21
52 559 Henrik Natvig   2:56:33
53 452 Jon-Olav Grav St. Olavs hospital 2:56:35
54 159 Jens Bjertnæs Ernst & Young BIL 2:56:45
55 156 Andre Jakobsson Östersunds Sk 2:57:06
56 517 Frank Kjønsberg Mesnali Skilag 2:57:12
57 499 Kristian Ildstad IL NY Von 2:57:49
58 490 Kristian Kolstad LS Bil 2:58:47
59 1302 Petter Kaarby Nydalens Skiklub 2:59:21
60 432 Ole-Christian Fagerli Milslukern Sport 2:59:34
61 1364 Magnus Rognstad Neby Ottestad IL 2:59:42
62 613 Magne Svare Skanska Aktiv Trondheim 3:00:48
63 2391 Sebastian Ringwald Skiclub Muehlenbach 3:01:33
64 1613 Anders Bromander IFK Västerås Skidklubb 3:01:57
65 587 Øystein Rodem Driv PersonligTrening AS 3:02:05
66 1582 Tor-Aanen Kallekleiv The Dale Oen Experience 3:02:17
67 1439 Knut Magnus Skaar Fossum IF 3:02:38
68 1469 Lasse Søberg Høybråten og Stovner IL 3:02:46
69 1216 Stian Granli Ernst & Young BIL 3:02:54
70 1894 Tor Arne Moen Ottestad Ski 3:03:03
71 1233 Erik Hande   3:03:06
72 7286 Nils-Ingar Aadne Norcem/Leca/Bygg.no 3:03:07
72 1248 Fredrik Alstad Helmen   3:03:07
74 1237 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb 3:03:17
74 1956 Hans Andreas Aamodt Østerdal Garnison 3:03:17
76 1500 Olav Vikmoen Øyer-Tretten IF 3:03:28
77 1459 Erland Sveipe Sør-Fron il 3:03:33
78 1262 Ole Audun Werner Haabeth   3:03:42
79 1420 Dan Børge Saure Bjørke IL 3:03:48
80 1799 Arne-Vidar Hellefossmo Masterbakk Atletklubb 3:04:07
81 1662 Alex Lovelock Vard Brevik 3:04:23
82 2129 Eirik Torsnes Johansen Danske Capital 3:04:39
83 1267 Lars Jacobsen   3:04:45
84 1299 Asgeir Risheim Kvam Asker Skiklubb / Nordic Ski Team 3:04:49
85 1893 Marius Mobråten Magnor UL 3:04:52
86 1952 Christian Winsnes Rustand Nordic Ski Team 3:05:14
87 1999 Stian Sommerseth   3:06:10
88 2097 Teodor Sveen Nilsen Swedbank 3:06:21
89 1927 Øystein Olsrud EY Bil 3:06:23
90 1599 Henrik Ljøgodt Moen Team Skigo 3:06:33
91 1609 Øyvind Myrvold Mangenfjellet Langdistanse 3:06:36
92 1755 Anders Haug FMC/BK Ski 3:06:43
93 1271 Vegard Jevnesveen Sport 1 Strandtorget / Vingrom IL 3:07:18
94 398 Anders Boström Sundbybergs IK 3:07:32
95 1295 André Kroglund Ilseng il 3:07:34
96 397 Thomas Bjørnrud Torpa Ski 3:07:36
97 2128 Halvard Helmen Team Trent Invest 3:07:43
98 1877 Vegard Lyng Østerdal Garnison 3:08:04
99 2009 Stein Erik Stubbom MjøsSki 3:08:52
100 1513 Christian Waaler SK Rye 3:08:54
101 2347 Eirik Martinsen Bekk Consulting 3:09:08
102 2048 Ivar Ustad Orkanger IF / BDO 3:09:10
103 1259 Thor Kristian Høimoen Vang Skiløperforening 3:09:17
103 1993 Even Skjelbostad Sletten   3:09:17
105 2977 Karl Kristian Nordheim Ungdomslaget Medvind 3:09:18
106 1358 Andre Myrvold SpareBank 1 BIL 3:09:23
107 1140 Thomas Asbjørnslett Eidsvold Værks Skiklubb 3:09:50
108 3035 Øyvind Selmer Team Shortcut 3:09:57
109 2045 Anders Tyrom DNB Eiendom 3:10:36
110 1720 Magnus Enger Hernes IL / Hagen Sport 3:10:42
110 2175 Espen Andersen Prakt Bygg AS 3:10:42
112 1565 Kristian Larsson TEAM EBECO 3:10:58
113 2429 Trond Atle Smedsrud Team Coca-Cola 3:11:16
114 1548 Martin Skaarer Kråkstad IL 3:11:23
115 1794 Eirik Solli Haukaas NTNUI 3:11:30
116 2364 Eivind Aarnes Nilsen Strindheim IL, Ski 3:11:59
117 2191 Einar Gauslaa Bergem Åslia skilag 3:12:12
118 1690 Gaute Bjørkestøl Norcem/Leca/Bygg.no 3:12:18
119 1738 Per-Olav Flatholm Østerdal Garnison 3:12:35
120 1235 Tor-Arne Haraldsen Nes Ski 3:12:36
121 2369 Kristian Nordby JIL Grorud 3:12:44
122 2203 Vegard Book Horten Skiklubb 3:13:02
123 2893 Eirik Horpestad National Oilwell Varco Norge BIL 3:13:03
124 3192 Erlend Damon Stokke Team Raske Gutter/ Hegnar Meida 3:13:13
125 2093 Mikael Haakenstad   3:13:17
126 1921 Trond Stian Nytveit EY Bil 3:13:22
127 2533 Esben Slaatto OSI / Team Raske Gutter 3:13:23
128 3088 Roger Tangen Lillehammer ck 3:13:27
129 1747 Joakim Fosse Team Shortcut 3:13:29
130 2409 Steinar Samdal SpareBank 1 SMN / Trondhjems skiklubb / Team SLR 3:13:43
131 2091 Frank Nordby Sveum Torpa Ski 3:13:47
132 2263 Dag Undseth Hagen Team Eskil og Erle 3:14:20
133 3164 Kittil Eriksrud Bergan Advokatfirmaet Haavind BIL 3:14:48
134 2190 Kristen Bergehagen Lillehammer Skiklub 3:15:30
135 1904 Paul Myrhaug SSK/GG/MHWirth 3:15:38
136 1915 Olve Norderhaug Trysil SK 3:15:42
137 2965 Eivind Modalsli Gjøvik skiklubb 3:16:01
138 2314 Bjørn Øystein Kroken   3:16:11
139 3135 Morten Heldor Team Industri 3:16:15
140 4213 Håvard Evjestad   3:16:37
141 1865 Lars Lien Team Skitalk 3:16:44
142 1249 Torgeir Hermansen ToggyD 3:17:02
143 3152 Stig Rune Lund Molde og Omegn 3:17:15
144 2954 Magnus Løvstad Molo AS 3:17:22
145 3178 Kenneth Busch Bedre Hjerter 3:17:26
145 3049 Knut Olav Skyttemyr DataRespons BIL / OSI 3:17:26
147 3530 Glen Stian Repshus Team A-MacG 3:17:40
148 2210 Henrik Brovold Gamle Fredrikstad Golfklubb 3:17:48
149 3889 Lars Grønhovd Vikersund IF 3:18:14
150 2537 Pål Gunnar Brandvold Pon Equipment / Tormod Skilag 3:18:30
151 2799 Tor Christian Brun Betna IL 3:18:54
152 2447 Magnus Sæves Gjerdrum IL 3:19:05
153 2864 Jesper Hassel GoTri 3:19:10
154 3060 Erik Staxäng IK Stern 3:19:21
155 2886 Steffen Amlie Hole Team Raske Gutter 3:19:22
156 3309 Ola Dahlen SIBIL 3:19:27
157 3014 Torkel Ristebråten Statoil / Team A-MacG 3:19:35
158 4457 Johan Holck-Steen Glipptak IL 3:20:18
159 3044 Kenneth Skjerve Markabygda IL 3:20:21
160 3376 Dmitry Hanski Toksovo Ski Team 3:21:04
161 3454 Bjørn Wiig Kristiansen OBOS 3:21:16
162 2067 Alexey Zemlyakov SpeedyPants 3:21:21
163 3079 Björn Svernhage IF Rigor 3:21:22
164 1989 David Basteskår Strandbygda il 3:21:53
165 3489 Sverre Martinsen Heming, IL 3:22:10
166 3319 Rune Endalsvoll Budal IL 3:22:45
167 2751 Stian Nerheim Ahlsen Pareto 3:22:55
168 1709 Jonas Danielsen   3:23:00
169 3500 Ole Vidar Monsen Uskedalen il 3:23:13
170 3360 Anders Gustavsen Apotek 1 3:23:18
170 2351 Andri  Marugg La Diagonella 3:23:18
172 3168 Stian Lie Hansen Skoger IL 3:23:19
173 2476 Martin Østberg Aron Skiklubb 3:23:32
174 3610 Hans Petter Tvedt Norcem/Leca/Bygg.no 3:23:46
175 2940 Jon Arild W. Lernæs Kyrksæterøra IL, Team SLR 3:23:54
176 3644 Thomas Engebakken Vaaler IF/Solør CK 3:23:55
177 2859 Johannes Halvorsen Rambøll BIL/ Team Langlauf/WSRR 3:24:05
178 3703 Jørgen Ertnes Accenture BIL 3:24:14
179 2892 Tore Hordvik Veritas BIL 3:24:17
180 3515 Gunnar Nørstebø   3:24:32
181 2098 Per Carlsson IK Stern 3:24:35
182 3174 Gorm Nøkleby Kjekkas IF 3:24:39
183 4001 Anders Lillemork Nilsen   3:25:07
184 3154 Bjørn Skei Sp.kl. Nessegutten 3:25:08
185 2918 Andreas Kjørholt AF Gruppen 3:25:20
186 2966 Christian Rørholt Moe Gjensidige 3:25:36
187 4206 Njå Torillson Tyssing Ikornnes IL 3:25:39
188 2377 Øystein Nørstebø Norcem/Leca/Bygg.no / Lesja IL 3:25:40
189 4094 Kim Storvoll   3:25:41
190 5535 Carl Christopher Hoel Team EiendomsInvestor 3:25:43
191 3196 Ole Anders Unelsrød Team Skitalk 3:25:44
192 4697 Nils Risberg Sundbybergs IK 3:25:52
193 4726 Eirik Matre Team NextYear 3:26:04
194 3574 Nils Fredrik Stenseth Hedemarken og Sør-Østerdal jordskifterett 3:26:31
195 3512 Johannes Nygaard VESTRINGEN IL / MJØSEN SKOG 3:26:41
196 13438 Tom-Ole Løvås Sand If 3:26:42
197 2998 Magnus Petersen   3:26:45
198 3926 Einar Holst WesternGeco / Team Raske Gutter 3:26:59
199 3521 Trond Åge Osvoll Rustad IL 3:27:21
200 3548 Øystein Drolsum Sandnes Team Røyr 3:27:31
201 5260 Glenn Røisgaard Sport 1 Sørumsand 3:27:40
202 1758 Tom Christian Gefle Norcem/Leca/Bygg.no 3:27:52
203 4479 Kim Rudi Jensen   3:28:05
204 3505 Anders Eid Naustdal   3:28:11
205 4403 Frederick Fladmark   3:28:26
206 3487 Jens Christian Markegård NOTEAM 3:28:32
207 3906 Eirik Haugen Team Raske Gutter / Aker Solutions 3:28:42
207 3625 Ken Roger Wahlquist Tormod Skilag 3:28:42
209 3412 Kristian Hovemoen Søre Ål IL 3:28:53
210 3481 Sondre Thune Lunde   3:28:56
211 3587 Eirik Wig Sundvall Foreningen til Ski-Idrettens Fremme 3:29:16
212 4542 André Minge   3:29:42
213 3324 Daniel Erici Linköpings skidklubb 3:29:45
214 4601 Lars Øyvind Skjefte Stokke il 3:29:58
215 4396 Lasse Andre Fagersand Telenor BIL 3:30:11
216 3619 Otto Johan Hegnar Von Ubisch Polarstjernen IL 3:30:17
217 4102 Jørgen Sugar UNIT4 Agresso 3:30:29
218 4238 Morten Tokerud Team nexpo 3:30:42
219 3460 Erko Kurvits SK Keremeister 3:30:56
220 4195 Marius Brun Haugen IkkeheltRestituert 3:31:00
221 4877 Svein Ragnvald Bøylestad Bøylestad Juletrær 3:31:19
222 5770 Alexander Solum PWC Bil 3:31:57
223 5076 Jon Riise Glipptak IL 3:32:11
224 4998 Henning Kårstad Myrstubben racing 3:32:15
225 3418 Marcus Skotvedt Irgens BABA GANOUSH/Siemens 3:32:39
226 3828 Magnus Bråten Fenstad Skiklubb 3:32:49
227 4672 Lars Ole Omland Birken Boys 3:32:52
227 5616 Stian Larsen Widerøe 3:32:52
229 3275 Kenneth Amundsen   3:32:56
230 4464 Henrik Hougen Crayon AS 3:33:09
231 5874 Magnus Tollofsen Norcem/Leca/Bygg.no 3:33:11
232 4972 Stian Juberg Trondhjems Skiklubb/Team Axel Bruun Sport 3:33:24
233 5187 Tor Svendsen Bjørheim OSI langrenn 3:33:33
233 3170 Knut Hodneland Skiforeningen 3:33:33
235 4708 Yngve Hellesjø Søndre Høland IUL 3:33:37
236 4735 Emil Brustad-Nilsen Over Klassen IF 3:33:41
237 4072 Kenneth Settem BDO 3:33:42
238 6211 Hans A Grønnvoll Østerdal Garnison / Ullensaker SK 3:33:45
239 3845 Kristian Tårnesvik Dreiås Statoil BIL 3:33:47
240 4528 Simen Løken Volkswagen 3:34:00
241 4532 Christopher Mowe Martinsen Nesodden ProTour 3:34:17
242 3496 Gudbrand Mo Garmo Idrettslag 3:34:53
243 4527 Lars-Kristian Lunde Team Birken 3:34:58
244 5168 Asbjørn Hoel Winnje SK Rye / Itelligence 3:35:00
245 5908 Andreas  Paulsen Harpefoss IL 3:35:08
245 5758 Lars Skogheim Skarnes IL 3:35:08
247 3822 Magnar Daniel Breivik Ørsta 3:35:24
248 4613 Erik Solfjeld TT&IF 3:35:48
249 5917 Eivind Hagen Luftkrigsskolen 3:35:49
250 9467 Rasmus Aandal   3:35:58
251 3978 Roger Linnerud Team Honnetoppen 3:36:06
252 3875 Martin Friis Team Live Arctic/Team Rose Eiendom 3:36:15
253 6542 Rolf Martin Tønnesen Lillomarka 3:36:16
254 5125 Kjell Anders Storsand Orkdal IL / Team Knyken 3:36:21
255 7275 Gøran Aas Jernbaneverket BIL Oslo 3:36:32
256 5736 John Paul Salvador Rustad IL/ABB 3:36:45
257 6508 Frode Støylen Statoil BIL 3:36:55
258 5578 Sturla Winther Johnsen Team Høygir/Gjensidige Forsikring 3:36:56
259 17023 Espen Haugen   3:37:08
260 5055 Øystein Nordahl Moe Førde Langrenn 3:37:27
261 5540 Harald Martens Holm Storebrand 3:37:50
262 2811 Asbjørn Lyséll Dølvik Norcem/Leca/Bygg.no 3:37:56
263 4607 Eirik Smestad Snørøverne 3:38:04
264 5413 Øivind Bystrøm   3:38:11
265 5206 Johan Hedenberg Ski Team Skåne 3:38:13
266 7014 Hans-Peter Johansson Manpower BIL 3:38:54
267 17382 Svein Olav Våle Heddal 3:38:59
268 4161 Kamil Zatonski SN Klasyk Warszawa 3:39:38
269 8769 Thomas Rohrmoser Atomic Austria 3:39:42
270 6216 Martin Gundersen IF Ørn 3:39:45
271 5546 Jahn Philip Huatorpet Granli IL 3:39:49
272 5930 Erlend Kibsgaard Vestad Forsvarsdepartementet 3:39:55
273 3526 Morten Nilstad Pettersen ORS BIL 3:40:07
273 4204 Vegar Solnørdal   3:40:07
275 5257 Eirik Tveito Voss IL 3:40:13
276 9202 Vegard Lind-Johansen   3:40:15
277 4019 Erlend Olsen Søre Osen IL 3:40:26
278 14941 ROCHAS JULIEN GLAPIGNY 3:41:46
279 6318 Olaf Kvendbø   3:42:04
280 6386 Halvor Natvig Nittedal 3:42:12
281 3677 Josef Windorfer xc-ski.de Skimarathon Team 3:42:18
282 6648 Anders Mæhlum Karlsen   3:42:41
282 6845 Kristoffer Bratteli Faroe 3:42:41
284 4172 Fredrik  Totsås Team HE-Plan 3:43:14
285 3281 Sigbjørn Andresen Veritas BIL 3:44:07
286 6297 Bendik Justad Ernst & Young BIL / Team Ljøsheim 3:44:13
286 6972 Øyvind Hodal GÅ-PÅ 3:44:13
288 13524 Lars Åvangen   3:44:26
289 6904 Håkon Aulstad Håkki fc 3:44:33
290 3669 Ole Lindtveit Mobilselskapet Dipper 3:44:52
291 9343 Ole Sundsrud Strandbygda il 3:44:54
292 7604 Nils Olaf Engom Eriksen   3:44:57
293 5910 Preben Stai MBK Domkirkeodden/Norsk Tipping BIL 3:45:08
294 7145 Tomas Lech   3:45:23
295 5093 Håkon Samuelsen Nesodden IF 3:45:38
296 7039 Anders Klonteig Hydro Energi Rjukan 3:45:47
297 5641 Vebjørn Løfoll Stordal 3:45:50
298 4201 Mats Risberg LUGI SK 3:45:52
299 6640 Kristoffer Almeland Heming 3:45:53
300 4895 Carl-Alfred Falk Ställbergs IK 3:46:20
301 15321 Espen Paltou Willumsen Team Oslo Sportslager 3:46:23
302 4874 Bendik Bull Gjensidige Sport 3:46:35
303 3534 Steffen Rummelhoff Østerdal Garnison 3:46:58
304 7064 Odd Arne Langedal Flora Ck 3:47:03
305 6183 Anders Fossum Tine brumunddal 3:47:07
306 6604 Marius Rønningen Tyrilisenteret 3:47:29
307 5027 Georges Mitchell   3:47:55
308 6507 Vegard Strømsvåg Maroder IL 3:48:06
309 6279 Øystein Aaby Haare Team Tri-Sport 3:48:13
310 7795 Jon Eivind Hjortland   3:48:40
311 4870 Tormod Ween Brekken   3:48:44
312 5906 Stian Oldervik CK Victoria 3:48:51
312 6614 Ole Henrik Enger Hernes IL 3:48:51
314 5520 Arne Magnus Hekne Åsbygda IL 3:48:55
315 6366 Mikael Minge   3:48:59
316 7057 Tore Kvigne   3:49:14
317 5438 Anders Engelstad Vang/NRC/Team Kaffetid 3:49:30
317 17045 Torgeir Hoås   3:49:30
319 7204 Håkon Sagehaug   3:49:50
320 4216 Sigurd Galaasen   3:50:29
321 5681 Bjørn Egil Nygaard   3:50:32
322 4835 Marius Rosenberg Amundsen Statoil ASA 3:50:37
323 7130 Pål Norderhaug   3:50:45
324 5892 Jonas Dahl   3:50:49
325 5032 Lars Yngve Moen   3:51:08
326 6482 Emil Skoglar Björnstorps IF 3:51:21
327 5091 Jarle Saghaug   3:51:29
328 4537 Ivar Melby Feiring IL 3:51:33
329 7035 Nicolai Klem   3:51:59
330 6905 Mats Frenningsmoen   3:52:24
331 7211 Håvard Schanke   3:52:27
332 4430 Knut Andreas Hals Team Baker Hansen 3:52:42
333 6833 Knut Madslien Bjørke Team Coop 3:52:44
334 3191 Christian Hokstad Pedersen Team Ljøsheim 3:52:48
335 7914 Trond Eggen Sivertsen Det norske oljeselskap ASA 3:52:55
336 5654 Marius Ertshus Mathisen   3:53:13
337 6492 Håvard Solhaug Team Sliten 3:53:27
338 6111 Håkon Bjørland   3:53:33
339 8665 Eirik Sørsdal TEAM NORGESGRUPPEN 3:53:41
340 6215 Håkon Gundersen   3:53:43
341 5400 Jørn Kongsten Brevik   3:53:54
342 8560 Kim Rekvik Siljan IL SKI 3:54:00
343 4861 Didrik Bjerkan Mercer 3:54:11
344 5878 Oleg Shabalin Sylvia 3:54:35
345 6277 Torfinn Håland   3:54:38
346 6222 Harald Bratlie Hagen Continental Dekk 3:55:04
347 7360 Tore Dugstad   3:55:17
348 4143 Thomas Spilling Vigmostad Mogutten IL 3:55:20
349 14809 Magnus Ekkjestøl Norcem/Leca/Bygg.no 3:55:27
350 6842 Amund Brandsrud   3:55:40
350 5638 Knut Lyngar TEAM NORGESGRUPPEN 3:55:40
352 10973 Eirik Selsaas   3:55:54
353 8646 Jan Morten Sterud Team hælklakk 3:55:59
354 6535 Jan Fredrik Trollerud Fopil 3:56:45
355 8517 Mihkel Nanits Team Nanits 3:57:38
356 6313 Terje Kristiansen NTNUI Langrenn 3:58:20
357 7584 Mats Døving   3:58:21
358 7337 Eirik Østenå Team Live Arctic 3:58:23
359 7081 Henrik Lund Klinikk Frogner 3:58:30
360 7830 Eirik Nerli EOE Koordinering 3:58:34
361 6962 Jan Fredrik Helgaker Veritas BIL 3:58:52
362 7292 Johan Andreas Nyborg Torgersen Abbediengen IL 3:59:55
363 7898 Jørgen Sand Foss Event A/S 4:00:30
364 8736 Tommy Øvrum   4:00:31
365 7977 Martin Trolsrud Sigdal Elektro Team 4:00:32
366 9175 Rasmus Tofte Klinkvort NGI 4:01:17
367 9693 Mats Berg   4:01:21
368 10161 Erlend Østerås   4:01:31
369 6201 Ole Thomas Gleditsch If BIL / IL RUNAR 4:01:38
370 9170 Carl Fredrik Kindle-Skau   4:01:46
371 7540 Erlend Rønning Team Raske Gutter 4:01:48
372 13497 Anders Haslie   4:02:38
373 8971 Anders Christian Bakken   4:02:54
374 8765 Kjetil Johansen IL Morild 4:03:00
375 5668 Rune Nergård Driv trening as 4:03:04
376 7003 Casper Grue Jensen Københavns skiklub 4:03:11
377 16342 Anders Hellevik Stranda 4:03:26
378 8415 Daniel Høgtun Advokatfirma Selmer DA 4:03:30
379 7194 Tore Øien Alvdal 4:03:58
380 15305 Dag Raaum Team Nava 4:03:59
381 15118 Ola Raaum Team Nava 4:04:11
382 15306 Kent Skorstad Team Nava 4:04:17
382 8465 Trygve Lie   4:04:17
384 8662 Paul Swanston   4:04:35
385 11537 Christoffer Aalerud SKS BIL 4:05:02
386 7144 Jonas Nyström Gagnefs if 4:05:15
387 4993 Petter Krohn DnB 4:05:48
388 8001 Jens Fredrik Wisløff   4:05:59
389 17373 Antti Vikman Tampere 4:06:03
390 9436 Gregory Goldsmith   4:06:13
391 9486 Marius Brenders   4:06:24
392 6626 Ivan Chebunin TEAM TRIATHLON 4:06:37
393 7030 Reedik Kikkas   4:07:44
394 12275 Bjørn Tore Hellesøy DNV GL / VBIL / Rosendal Turnlag 4:07:45
395 8606 Ronnie Solberg Skare Geilo Il/ Statoil bil 4:07:52
396 5470 Magne Gravås Norcem/Leca/Bygg.no 4:08:02
397 7521 David Kristoffer Andersen-Eikeri Jesus Church 4:08:21
398 4905 Håkon Alexander Fosmo Santander Consumer Bank AS 4:08:26
399 8574 Øystein Ryen   4:08:35
400 4040 Martin Rasmussen   4:08:46
401 7696 Yngve Olsen Hvoslef UD 4:08:51
402 12253 Vegard Brude Wærås Lillehammer skiklubb 4:08:57
403 8348 Simen Walbye Gjerstad VGTV 4:09:12
404 6954 Marius Bartnes Norcem/Leca/Bygg.no 4:09:19
405 7365 Joacim Johansen   4:09:43
406 17060 Morten Idal Team Melkesyre 4:10:49
407 7666 Svenn Håkon Haug Kråkstad 4:11:17
408 12110 Nikolay Nogovitsyn SC Romashkovo 4:11:30
408 16607 Vegard Skårdal Block Watne 4:11:30
410 9449 Håvard Strømstad Strømmis 4:11:32
411 6633 Tor Kåre Andersen Sløyfa/Maribos stand in 4:11:34
412 11491 Rasmus Thoennessen   4:11:38
413 6123 Lars Bredesen Sultans of swing 4:11:44
414 8799 Tor Sten Haave   4:11:46
415 17316 Jørgen Stensløkken   4:11:47
416 5825 Håvard Vegge Ciber BIL 4:12:03
417 9738 Eirik Magnus Meek Degerud Betty Jogg & Ski (BJS) 4:12:12
418 10018 Morten Rivelsrud Deloitte BIL 4:12:21
419 7148 Espen Næss Aker Solution 4:12:46
420 7831 Bendik Riseng Nesje Multiconsult BIL 4:12:59
421 9370 Lars Ole Tomren CCT 4:13:03
422 5102 Aksel Skaar Skogvang Reinertsen BIL 4:13:17
423 7626 Andreas Friis Team Live Arctic 4:13:23
424 10932 Preben  Kirkhus   4:14:04
425 9180 Daniel Kostrzewski   4:14:15
426 10153 Carl-Otto Karlengen Excelhjelpen 4:14:32
427 9304 Mats Silberg   4:14:41
427 8302 Sigurd Dehli Isdalen 4:14:41
429 8451 Thor Kristian Kristiansen Statskog SF 4:14:46
430 6799 Stian Andersen Nordnet 4:15:03
431 9813 Erik Hegbom   4:15:55
432 8008 Kewin Cesar Østebømyr Combat F.I.T 4:15:58
433 8806 Lars-Kristian Puck Team Båtførerprøven.com 4:16:05
434 9475 Roger Thorsen Langli Nils CK 4:16:13
435 9176 Eirik Klonteig Brunosten LI 4:16:20
436 9471 Jahja Ramadani   4:16:40
437 15641 Henrik Hoel Olsen   4:17:48
438 8442 Claus Erik Kirkerud   4:18:18
439 11111 Morten Alexandersen   4:18:22
439 9431 Thor Weis Hougaard Københavns skiklub 4:18:22
441 9956 Jan Vidar Martinsen   4:19:09
442 7549 Lars Bjerkek   4:19:11
443 9121 Øivind Hodnebrog   4:19:15
444 9401 Sam Zarrabi Aker Solutions 4:19:54
445 9458 Geir Haaland Lismarka Skilag 4:19:57
446 8565 Bård Are Ringstad Skogdjerv IL 4:20:12
447 8469 Ulf Lilleengen Trondhjem Skiklubb 4:20:37
448 6083 Vegar Angelo   4:21:01
449 12945 Simen Aabøe Frambu BIL 4:21:42
450 14179 Alexander Himo Munkholmen BK 4:22:08
451 10799 Kristoffer Starheim Team Trøffel 4:22:28
452 8504 Marius Andrè Moe Valldal IL 4:22:51
453 10182 Martin Bruseth Batnfjord IL 4:23:32
454 8822 Daniel Arvidson Arvidstone SK 4:23:38
455 14205 Knut Fredrik Jensen Malermester Urdal 4:24:31
456 16412 Aleš Kaipr SK Horní Maxov 4:24:40
457 16934 Trond Erlend Dalen   4:24:48
458 9910 Bjørn Magne Kvåle OKBIL 4:26:37
459 10190 Christian Holst Kavli BABA GANOUSH 4:27:02
460 10211 David A. Händler Andersen Bråtan 4:27:17
461 9157 Pertti Juronen Team Nanits 4:27:28
462 11169 Jan Magnus Danielsen   4:27:40
463 11344 Maik Lint   4:27:41
464 7298 Martin Tverdal Nordic Semiconductor 4:27:45
465 10586 Vegard Holmberget   4:27:46
466 10171 Patrick Honningsvåg Patrickshow FC 4:28:02
467 16988 Magnus Slagtern Brannsten Bærum kajakklubb 4:28:13
468 11453 Morten Skjelde   4:29:05
469 7283 Jarle Birger Andsjøn Team Bakevje 4:29:25
470 9320 Harald Kvarme Slettbakken TEAM NORGESGRUPPEN 4:29:29
471 10505 Ole Hjetland Falck FalckeDriv 4:30:15
472 10226 Christian Brenders Nils CK 4:30:27
473 7322 Lars Kristian Bjønness Werven Østerdal Garnison, Aladdin IL 4:30:30
474 10075 Lars-Erik Svendsen Skiptvet IL 4:30:32
475 11233 Fredrik Skau Gundersen TMTByggAS 4:30:45
476 11569 Haakon Agerup Jacobsen 4 årstider 4:31:47
477 9988 Eirik Nordlie Driv IL 4:31:51
478 16638 Marcus Söderström Vasastan Crips 4:32:03
479 9386 Michael Vik Brødrene Dahl BIL 4:32:36
480 10969 Adnan Kapetanovic   4:33:01
481 7644 Harald Grut Glipptak IL 4:33:09
482 17295 Petter Skolla   4:33:19
483 15231 Fredrik Unger IFK Mora Sk 4:33:22
484 10425 Øistein Berget   4:34:20
485 12280 Marius Aardal Det norske oljeselskap BIL 4:34:29
486 16523 Morten Nilsen   4:34:55
487 8705 Fredrik Vestli Deloitte BIL 4:35:01
488 10843 Mats Thyli   4:35:09
489 17079 Stefan Johansson   4:35:14
490 11558 Mats Johansen FORE GK 4:35:22
491 9259 Espen Opedal   4:35:23
492 17310 Mikkel Stagis   4:36:02
493 9779 Andreas Gormsen   4:36:12
494 11263 Fredrik Hesselberg- Meyer Toca IL 4:36:26
495 11208 Joakim Prine Frogner Manpower BIL 4:37:52
496 7953 Stig Stuve   4:38:05
497 13531 Simen Breen Sport 1 Sørumsand 4:38:13
498 9213 Lars Ivar Lyngstad Birken Boys / Cappa 4:38:16
499 16304 Bjørn-Tore Gulbrandsen   4:38:34
500 16182 Svend Egil Bergh   4:39:01
501 10703 Lars Mosnes Arealtek BIL 4:40:16
502 11590 Thomas Halvorsen Rodeløkka kameratene 4:41:21
503 11578 Thomas Torgersen DnB 4:41:27
504 17006 Tomas Hajek   4:41:36
505 16757 Espen Midtsund   4:41:59
506 11567 Frano Cetinic   4:42:11
507 10639 Asgeir Klokset   4:42:26
508 10016 Morten Richardsen Breivik IL 4:42:54
509 8753 Anders Bjerkås Kvaløya Videregående Skole 4:42:56
510 16229 Håvard Vallestad   4:43:50
511 12628 Jørgen Fremstad FFF 4:43:51
512 10804 Kent Håkonsen Stixrud Telenor BIL 4:44:01
513 11571 Marius Lyngved   4:44:02
514 9416 Hans Andreas Aasmundrud Team Aasmundrud 4:44:16
515 11244 Martin Gamborg Hansen SK Østervold 4:44:19
516 10833 Espen Teie Patrickshow FC 4:44:43
517 9353 Ole Thomas Sørli Hadeland CK 4:45:02
518 15784 Torgeir Navelsaker   4:45:39
519 9276 Eivind Reke K.LUND Offshore as 4:46:03
520 11422 Leif Arne Romsås   4:47:12
521 6121 Jan Håvard Bratlien   4:47:28
522 10507 Kenneth Finne Betty 4:47:40
523 9737 Danjal Danjalsson   4:48:18
524 9311 Tron André Skarpenes CGI Bil 4:48:19
525 11300 Jon Sindre Isaksen   4:48:56
526 11281 Sindre Horseby   4:49:25
526 11464 Kristoffer Strand   4:49:25
528 12285 Bernt-Eirik Næsse   4:49:30
529 17196 Sondre Strand Nilssen   4:50:17
530 15937 Anders Wulff Toft NBPI 4:50:18
531 10404 Espen Arnøy Adresseavisen 4:51:55
532 16195 Jørgen Blakstad Driv trening as 4:52:03
533 16525 Robert Noem Hagefjorden IL 4:52:49
534 10140 Kamil Javurek   4:53:38
535 17047 Yang Hu   4:56:23
536 14913 Kjetil Hustad Norcem/Leca/Bygg.no 4:57:31
537 15879 Tom Olav Skarpjordet   4:58:02
538 15318 Øystein Aasen SSG Ski Team 4:58:28
539 16926 Rasmus Aagaard Fagerhøy leirskole 4:58:36
540 11668 Thomas Ødegård   4:58:54
541 16310 Niclas Moen Gustavsson Veritas BIL 4:59:17
542 11861 Jan Bergdahl Team Polarbrød 4:59:23
543 12313 Henning Lystad   5:00:03
544 10879 Håkon Holm Westad Molde og omegn IF 5:00:09
545 17225 Ole Kristian Osvik Subsea 7 5:01:02
546 19118 Jan Kudrna   5:01:07
547 14579 Aril Gunnarskog Norcem/Leca/Bygg.no 5:02:02
548 16956 Bjørn Ellingvåg Østerdalen Garnison 5:02:21
549 16348 Bjørn Olav Herje Ellingsen Eiendomsmegler1 Molde 5:02:48
550 11399 Odd Vegar Olsen Vestre Trysil IL 5:03:15
551 11368 Tore Moldal Volkswagen 5:03:26
552 14503 Stian Vasskog   5:03:29
553 12057 Joakim Lindh Texas Instruments 5:04:22
554 12060 Mark Littlewood   5:05:31
555 10560 Tor-Andre Hansen Åsbygda 5:05:50
556 16640 Ken Atle Sørlie   5:06:16
557 15241 Anders  Vorkinn SSG Ski Team 5:08:11
557 14245 Rinke Kroondijk   5:08:11
559 17385 Christian Wang   5:08:22
560 15456 Ola Barlaup   5:08:37
561 11536 Kristian Øyen   5:09:22
562 15217 Ola  Tuvmarken Østerdal Garnison 5:09:49
563 14885 Lars Anker Haugaard Københavns skiklub 5:10:09
564 14859 Vegard Grav Volkswagen 5:10:37
565 12190 Magne Solberg Hesnes Gruppen 5:11:01
566 11486 Trond Søvik DnB 5:11:08
567 16743 Amund  Torgersen Veien Tilbake/Stifinner 5:11:34
568 11876 Lars Brunvoll Team Kjøttmeis 5:12:24
569 11598 Audun Kvelstad   5:13:03
570 12272 Tore Lars Skjelseth Fysioterapi Brumunddal 5:13:17
571 14882 Jonas Harsem Jardar 5:13:33
572 15687 Halvor Strand Jørgensen   5:15:36
573 15319 Denis Domazet   5:17:01
574 15957 Martin Valla   5:17:11
575 12311 Øyvind Lorange   5:18:26
576 15862 Terje Alexander Schaug   5:18:34
577 17056 Erik Høyem Team Ladebu 5:19:39
578 11835 Tor André Amble Førde 5:19:48
579 12560 Øivind Asmyhr   5:20:27
580 12740 Daniel Wibe Kullblikk Team Kjøttmeis 5:20:59
581 10416 Christian Beccer-Brandvold Team Stupe læll 5:22:24
582 17267 Rune Sandvik Santander Consumer Bank AS 5:23:27
583 14288 Ole Ivar Stongstad-Markeng ParkettPartner As 5:24:22
584 12983 Morten Dybvik Sitter IF Frøy 5:25:31
585 17307 Lars Erik Songe Laget I.L 5:25:59
586 12568 Allan Bech   5:26:28
587 17082 Runar Nordby Johnsen   5:26:35
588 17151 Jean-Yves Marillat Ski Nordique Chartrousin 5:26:52
589 17341 Kristian Tandberg   5:27:29
590 14447 Daniel Sommerstad Sommerstad IL 5:29:19
591 14098 Asbjørn Alexander Fellinghaug Sommerstad IL 5:30:30
592 15308 Jan-Anders Bråthen   5:30:42
593 16637 Kjetil Greiner Sæter Angvik IL 5:31:00
594 14302 Håvard Mikkelsen ILKS 5:31:06
595 13454 Torgeir Solvang Team Galskap 5:31:33
596 17333 David Søilen   5:34:51
597 11223 Erik Stenvik Granly   5:35:18
598 11977 Finn-Erling Hermansen   5:36:29
599 15802 Geir Nyheim   5:37:44
600 9768 Gard Olav Gabrielsen   5:38:40
601 15585 Fernando Gomez   5:38:51
602 11915 Fredrik Erici Linköpings SK 5:40:25
603 17244 Leif Ribe   5:40:32
604 15317 Pål Andre Gulbrandsen E24 5:42:11
605 16279 Anders Ganberg   5:42:47
606 11396 Kyrre Olavsrud   5:43:05
607 14309 Rene Moen   5:43:07
608 14726 Martin Grude Arneberg Team Fleibede 5:45:07
609 16643 Martin Thomas   5:46:54
610 15617 Sten-Endre Hansen Mosjøen politiidrettslag 5:47:31
611 13409 Christian Van Den Boom   5:48:23
612 15729 Eirik Landaas-Nilsen   5:48:25
612 17190 Andreas Joachim Nilsen   5:48:25
614 15842 Axel Rosen   5:48:34
615 17277 Kim Schøne Team Spenst Sørumsand 5:48:36
616 17122 Helge  Larsen   5:48:44
617 16902 Rasmus Lindhardt Birkelid Team Isbjørn 5:50:46
618 13415 Morten Wibrand   5:50:56
619 16230 Eskild Wedvik   5:51:43
620 17305 Håkon Waterloo Solheim   5:52:11
621 16351 Einar Hirsch Gjeving IL 5:52:19
622 10177 Andreas Rønningen Sandbu Fremad Famagusta Skiavdelingen 5:53:05
623 14801 Clément Douissard Born to perform 5:53:27
624 17055 Erlend Støylen Hølland   5:53:55
625 16444 Martin Kvarsvik Kula IL 5:56:09
626 10690 Roman Maerov Toksovo Ski Team 5:56:26
627 16553 Terje Sæther Prøis   5:57:26
628 14743 Steffen Berg   5:57:32
629 13356 Thomas Nielsen Sollerö IF 5:58:22
630 12791 Ingolf Nistad UNIT4 Agresso 5:59:06
631 14957 Petter Andrè Knutsen TEAM NORGESGRUPPEN 6:00:17
632 12761 Tor Erling Lundberg NORTURA 6:01:30
633 14240 Søren Krabbe   6:02:41
634 14025 Thomas Bjørkeng   6:03:37
635 16588 Petr Sihor   6:04:49
636 14252 Kristian Lauknes   6:05:18
637 17426 Daniel Modigh Särna SK 6:06:28
638 11246 Trond Hansen Nortekk 6:06:38
639 15313 Egil Haraldstad   6:09:26
640 16544 Simon Parkin   6:10:12
641 15940 Ørjan Davanger Torsnes   6:14:28
642 14951 Stian Møller Karlsen Sport 1 Kragerø 6:14:37
643 12918 Ove Vik Nittedal Atletklubb 6:15:09
644 14266 Espen Rekve Litlebø   6:16:17
645 15573 Jorge Garcia   6:17:27
646 14883 Steffen Haugmo Volkswagen 6:18:05
647 15510 Steffen Dahlen   6:22:07
648 12966 Johan Holand   6:22:49
649 14109 Arild Formo Munkholmen BK 6:25:09
650 15476 Espen  Bjørke Rasmussen   6:26:33
651 12698 Christian Deichmann Haagerup Gentofte 6:32:29
652 15547 Runar Bo Eriksen Bodø Sykkel & Triatlon 6:34:01
653 15817 Torbjørn Opsahl   6:34:57
654 17084 Petter Johnsgard   6:40:48
655 15076 Fredrik Otterstad Østerdal Garnison 6:42:51
656 14139 Ronny Grønje   6:42:54
657 16155 Daniel Sandvik sandar if 6:43:11
658 16780 Morten Mjåvatn   6:44:45
659 14718 Kent Andersen Sport 1 Kragerø 6:45:55
660 15671 Andre Jacobsen   6:47:45
661 16772 Eivind Arntzen   6:48:24
662 15102 Andreas Risstad Volkswagen 6:50:43
663 15168 Alexander Staib FDIL 6:51:29
664 15888 Trond Sletner   6:54:05
665 13357 Fredrik Nilsen   6:55:32
666 13457 Jonathan Fozard   6:56:49
667 14789 Eirik Dankel Team Fleibede 6:57:25
668 14905 Tor Henry Holt Team Scania Halden 7:00:51
669 14434 Peter Simonsen   7:02:55
670 17362 Jon Eirik Tysseland   7:28:30
671 14011 Bjørn Inge Berg Veien Tilbake 7:29:20
672 14918 Kenneth Indergaard SSG Ski Team 7:52:49
673 15062 Raymond Nyeggen Volkswagen 7:59:51
674 13995 Petter Andresen Klubb Sandwich 8:01:24
675 16477 Torstein Madtsen   8:04:57
676 17296 Ronald  Skolsegg Lindstad   8:09:34


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +