Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Menn 35-39 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 44 Lukas Bauer Team Pioneer Investments 2:24:20
2 34 Anders Sødergren Team LeasePlan Go 2:28:24
3 21 Jerry Ahrlin Team Santander 2:30:14
4 17 Bruno Debertolis TEAM XCALIBUR LILL SPORT 2:30:45
5 281 Per-Christian Lysaker Torgersrud Team Parkettpartner 2:32:06
6 28 Svein Tore Sinnes Sirdal Ski/Tonstad il 2:33:54
7 154 Espen Harald Bjerke Team Pioneer Investments 2:34:26
8 172 Brian Mckeever Para-Nordic World Cup Team 2:34:39
9 243 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Synnfjell 2:40:23
10 114 Jostein Langslet Milslukern Sport 2:41:08
11 180 Erik Carleton Rocky Mountain Racers 2:41:11
12 269 David Støre Bull ski & Kajakk/Jutul IL 2:41:13
13 198 Tore Ruud Hofstad Handelsbanken BIL/Team ParkettPartner 2:41:44
14 106 Ian Murray North Highlands Nordic 2:42:27
15 108 Torgeir Grothe Lien Bull Ski & Kajakk 2:42:47
16 209 Heine Toftegaard Hamar Skiklubb/Team ParkettPartner 2:43:23
17 187 Jan Erik Grude Helleland IL 2:45:09
18 395 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 2:45:53
19 292 Lars Petter Stormo Team Oslo Sportslager 2:46:12
20 135 Knut Anders Hatlen Stranda IL 2:46:16
21 118 Henrik Fleisje Harestua IL 2:47:12
22 126 Espen Almlid KPMG Puls / Hamar sk 2:47:19
23 599 Vegar Skildheim KSAT/Kvaløysletta skilag 2:47:53
24 621 Cato Teigen Team sport1 Lillehammer/Søre Ål IL 2:48:44
25 594 Hans Erik Sand Sjåstad/Vestre Lier IL 2:49:03
26 605 Jan Olav Smalås Statskog SF / Spillum IL 2:50:02
27 527 Mikhail Venediktov Alpha-Bitza 2:50:09
28 193 Eirik Larsen Asker Skiklubb / Forvaltningshuset 2:50:55
29 19138 Andreas Nilsson IK Stern 2:50:58
30 2178 Steiner Armon   2:51:19
31 464 Anders Hallingstad Norcem/Leca/Bygg.no 2:52:01
32 283 Mattias Carlzon   2:52:11
33 1318 Geir Ove Lohne Tronsmoen Il Tørn 2:53:40
34 487 Mikal Homble SSK 2:53:41
35 228 Sergey Ivanov   2:53:43
36 626 Børge Leiren   2:54:17
37 1435 Arild Skriden Skjåk IL 2:55:42
38 1537 Ove Grøndal Nesbyen IL 2:55:53
39 554 Morten Dehli   2:55:56
40 1398 Arild Moen   2:55:59
41 446 Ole-Jacob Følling Nordic Ski Team 2:56:13
42 495 Per Morten Hvattum Gran IL - RPI 2:56:17
43 457 Ståle Grøthe HELBIL 2:56:22
44 400 Odd Egil Brobakk Støren Spkl 2:56:36
45 101 Jon Arne Hoås Egersunds IK 2:56:45
46 1338 Trond Michelsen Lyn Ski 2:57:19
47 405 Espen Hagen Reinsvoll IF 2:57:26
47 1441 Magnus Solberg Norkart BIL/Tormod Skilag 2:57:26
49 91 Ronny Bakke Milslukern Sport 2:57:28
50 231 Rune Nordgård Hurdal I.L 2:57:32
51 504 Kristoffer Jacobsen Red Bull Norway 2:58:01
52 1301 Daniel Kvåle Team Intersport Sogndal 2:58:11
53 1496 Bjørn Inge Verås Bk- ski 2:59:35
54 1306 Cato Larsen Eidsiva BIL /Brøttum IL 2:59:46
55 1269 Ronny Thomas Jenssen SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 3:00:09
56 1415 Kristoffer Røstad Fossum IF 3:00:29
57 478 Anders Eirik Haugen   3:00:42
58 1503 Audun Wangensteen Bækkelagets SK 3:00:46
59 637 Nils Harald Vinsvold Mjøndalen IF 3:00:48
60 1260 Herman Hørsand Ilseng il 3:00:57
61 1378 Bjørn Egil Nordseth Snertingdal If Ski 3:01:01
62 1290 Ola Kleppa Hjelmeland il 3:01:04
63 1872 Martin Ljønes   3:01:06
64 1149 Arnstein Ringheim Voss IL 3:01:23
65 1286 Morten Kilen Team Ludviksen 3:01:50
66 1336 Knut Megård Royal Sport 3:01:53
67 597 Jan Kjetil Skaug Norcem/Leca/Bygg.no 3:02:06
68 462 Alexander Hagen Soon Ski 3:02:17
69 1372 Andreas Nordby Torpa Ski 3:02:26
70 1468 Ole-Petter Sætre Nybergsund IL-Trysil 3:02:32
71 1339 Vegard Mikkelsen Tynset 3:02:48
72 1522 Lars Chr. Aabol   3:03:14
73 2095 Martin Aas Ingen 3:03:25
74 267 Petter Jørgensen Danske Bank/Oslo Sportslager 3:03:30
75 2182 Nils-Erik Auråker UNIT4 Agresso 3:04:18
76 1179 Tommy Clementz   3:04:30
77 1236 Ole Kristian Haraldsrud Svelvik skigruppe 3:04:32
78 1597 Anders Westvold Team Skigo 2 3:04:38
79 1991 Per Kristian Skaarer Eidsberg Sparebank 3:04:47
80 2028 Hermod Teigen Teigen Jern og Ski 3:05:13
81 1923 Torstein Bomann-Larsen Team Oslo Sportslager 3:05:37
82 1829 Jan Jevne Team Jevne / Nittedal Banquet Racers 3:05:39
83 557 Marius Myrstad Team Skigo 3:06:06
84 1976 Lars Erik Eriksen Storebrand 3:06:29
85 610 Einar Idland Andebu IL 3:06:32
86 1397 Kjetil Pedersen Sand IL 3:06:53
87 2036 Erling Thunæs SK Rye 3:07:06
88 1356 Øystein Myrland Vind IL 3:07:32
89 1396 Truls Paulsen Bærums Verk IF 3:07:43
90 1133 Kristian Andersen Skiforeningen 3:07:44
91 1569 Øystein Røe Nordic Ski Team 3:07:48
92 1787 Rune Firing Haugberg Andebu IL 3:08:02
93 1380 Frode Nybakken Eidsiva BIL Kuzminstyle 3:08:18
94 1957 Tor Holager Rødde   3:08:23
95 1602 Stian Fosså Stavanger Skiklubb 3:08:27
96 3048 Erlend Skutberg Inderøy IL 3:08:35
97 1678 Tor Erik Berg Vind IL 3:08:40
98 1557 Jan Inge Trontveit Bjørn Myhre Sport/gardsgutta.com 3:08:41
99 1600 Martin Axelhed CCC 1000 3:08:43
100 1131 Bård Erland Amrud Ringebu/Fåvang skiklubb 3:09:11
101 2050 Arne Johan Valen-Sendstad Nittedal Banquet Racers 3:09:19
102 1873 Knut Magnus Ljåstad Hakadal IL / Move BIL 3:09:27
103 1980 Thorkild Schrumpf   3:09:35
104 1812 Joachim Hrasky Scanfiber BIL 3:09:40
105 2021 Jon Søland   3:09:50
105 19121 Vidar Sleire Tistel Risnes IL 3:09:50
107 1839 Solem Kai Åslia skilag 3:10:54
108 2057 Terje Vigdal Team Voksen 3:10:58
109 2319 Kåre Kvestad Sandefjord l.s. BIL 3:11:05
110 1510 Christoffer Wilner Rustad IL 3:11:23
111 3445 Claus Kjærulff-Jørgensen NSP 3:11:25
112 1195 Trond Floberghagen Hamar Skiklubb 3:11:46
113 2268 Rune Haug Follebu Skiklubb 3:11:47
114 1681 Tomas Berger Skikameratene 3:11:57
115 2237 Thomas Hestvik RPI 3:12:08
116 2094 Karl Mats Øiseth Borgen Elektriske AS 3:12:09
117 1926 Rune Olsen PWC Bil 3:12:12
118 2332 Anders Lauritzen Bjørndal IF / Rustad IL 3:12:21
119 3340 Tommy Fredriksen Magnor UL 3:12:29
119 2508 Hans Røragen BOC / JM Norge 3:12:29
121 1549 Anders Soovik göteborg skidklubb 3:12:46
122 19107 Tor Ingar Botten Geotex 3:13:14
123 1901 Terje Myhre Maihaugen-bil 3:13:31
124 1512 Kristian Stensåsen Nordbygda/Løten Ski 3:13:40
125 2335 Andreas Kvist IK Stern 3:13:42
126 2070 Jørn Ødegården Nybygda 3:14:28
127 1807 Preben Hofstedt-Moe Runar, IL 3:14:35
128 2505 Vegard Rynning Aasen Eidsvold Værks Skiklub 3:14:41
129 2363 Kristian Jr Nergården Vestringen IIL 3:15:00
130 2914 Torolf Kjendseth UP237 3:15:20
131 2468 Giert Von Der Lippe Skiforeningen/ Nittedal 3:15:21
132 2334 Stian Lid   3:15:27
133 2077 Øyvind Aaen   3:15:30
134 3941 Torstein Jansen   3:15:48
135 2389 Jostein Raknes Statoil BIL 3:15:59
136 2258 Frode Granlund Team Pudding 3:16:07
137 2988 Tor-Olav Nævestad   3:16:22
138 15260 Jan Zampr Nyc-sport Team 3:16:28
139 2180 Hans Arnslett Rambøll 3:16:34
140 1314 Bjørn Lier   3:16:37
141 2034 Lars Erik Thorkildsen   3:16:38
142 2043 Lars Christian Tvedt   3:16:56
143 2857 Trygve Sørdahl Hall Lovisenberg Diakonale Sykehus 3:17:27
144 2790 Aleksander Bjørnsund Sortland og Omegn Skiklubb 3:17:33
145 4690 Jan Kristian Stensland Haugnæss Team 14B 3:17:38
146 1780 Ørjan Hagen Kodal IL 3:17:43
147 2283 Amund Holmsen   3:17:53
148 3151 Andreas Johnsen Telenor BIL 3:17:59
149 2765 Skjalg Arstad Microsoft 3:18:02
150 4688 Anders M Galaasen   3:18:06
151 2339 Joar Lund Sørum IL 3:18:21
152 2518 Ole Edvard Bjørnstad I.L.Mogutten 3:18:31
153 3205 Terje Lybekk Sport 1 Sørumsand 3:18:52
154 2056 Kristian Viberg Norcem/Leca/Bygg.no 3:19:12
155 2816 Stian Eliassen Kongsberg Oil&Gas 3:19:21
156 1217 Nils Granrud rendalen I.L 3:19:41
157 2241 Harald Fodstad   3:19:42
158 3601 Roger Thompson Driv IL 3:19:54
159 3608 Jacob Trumpy Dagens Næringsliv / Team Raske Gutter 3:20:01
160 4175 Christian Ljosland Team Voksen 3:20:19
161 2987 Thomas Moe Næstad Handelsbanken / Søre Ål IL 3:20:31
162 1876 Kent Lundvall Häverödals SK 3:20:45
163 2758 Kristoffer Andersen BK-Ski 3:21:05
164 1891 Ola Mjølhus Hjelmeland il 3:21:15
165 2470 Marius Wang Tynset IF 3:21:31
166 1987 Øystein Skjærholt Teamegotrip 3:21:33
167 3606 Arnt Holm Toverud   3:21:41
168 3084 Martin Sølvberg   3:22:01
169 3627 Simen Weiby Advokatfirmaet Selmer 3:22:11
170 2780 Jan Mohr Sunde HEMING IL 3:22:28
171 2948 Amund Lundgaard Accenture BIL 3:22:31
172 3531 Frode Restad Vallset Il 3:22:45
173 3332 Ole Fjeldstad SEB / Røa IL 3:23:06
174 3345 Andreas Garder Olsen Kvernhuset BIL Fredrikstad 3:23:19
175 2356 Kent Ove Moren Mjøsen Skog 3:23:21
176 4137 Anders Tønsager Stor-Elvdal sk 3:23:22
177 3713 Lars Tvedt Gjerdrum IL 3:23:29
178 4107 Thomas Svensen Sløyfa 3:23:39
179 3833 Øyvind Lund Børresen BM Fitness 3:23:44
180 3314 Björn Eide Aker Solutions BIL 3:24:00
181 2903 Jan Jirak HS Jizerske hory 3:24:11
182 6180 Geir Flåta AF Gruppen 3:24:22
183 2915 Kim Martin Kjeve   3:24:37
184 3136 Ivar Kufås Team Aktiv mot kreft 3:24:38
185 3559 Ola Sisselberg   3:24:42
186 4064 Duc Sébastien   3:24:46
187 4157 Magnus Wines SK Rye 3:24:49
188 3942 Øyvind Jensen TEAM NORGESGRUPPEN 3:25:00
189 4104 Stig Jarle Svardal Sweco BIL 3:25:06
190 3543 Tommy Røsten Folldal IF 3:25:27
191 3310 Christian Dahll Milslukern Sport 3:25:39
192 2827 Hans Petter Fjeld Lesja IL 3:25:58
193 4588 Arne Rykhus Multiconsult BIL 3:26:01
194 3029 Håkon Leer Sandstad MA-LØP 3:26:18
195 4205 Ivar Thorsteinsen Vang Skiløperforening 3:26:34
196 3362 Dag Gaute Gaasemyr OSI 3:26:50
197 4014 Pål Rune Nyvik NTE BIL 3:26:53
198 3829 Øyvind Buer Accenture BIL 3:26:57
199 2049 Tore Ustad ORKANGER IF / SPAREBANK 1 3:27:09
200 2207 Svein E. Bratberg MjøsSki 3:27:31
201 3401 Bjarte Hjorthaug   3:27:54
202 2085 Sigurd Bergkvist Magnor UL 3:28:07
203 5353 Lauri Alakuijala   3:28:42
204 3992 Nils Jørgen Mittet   3:29:24
205 2538 Askild Bø Strandbygda il 3:29:47
206 4077 Jan Rune Sjåstad Tormod Skilag 3:29:53
206 4224 Terje Karlsen Høland IL 3:29:53
206 3097 Lars-Petter Traa FFSF 3:29:53
209 4580 Jarle Reinsnos Førde il 3:29:57
210 3276 Henning Engen Andersen Rogne il 3:29:58
211 3498 Pål-Erik Moen-Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 3:30:11
212 3658 Erich Keller ATEA 3:30:14
213 5747 Simon Schär   3:30:18
214 3594 Pål Sørensen Harestua IL 3:30:21
215 4023 Martin Opsal MjøsSki 3:30:48
216 2387 Stig-Anders Pedersen Team Såpa 3:30:49
217 2813 Danel Taur   3:30:50
218 3575 Kim Stensland Fet skiklubb 3:30:51
219 4176 Audun Martinsen Team Pondus 3:30:53
220 3328 Frode Farstad Gjøvik skiklubb 3:30:59
221 3953 Reto Kast   3:31:14
222 5123 Espen Wiik Stigersand Feiring IL/ SSK 3:31:54
223 4011 Espen Nygård   3:31:55
224 3705 Øyvind Vada Støren Sportsklubb 3:32:14
225 6459 Atle Sandbekken Team Reno Bil Oslo 3:32:30
226 4901 Snorre Kjørstad Fjeldbo Hydro BIL 3:32:39
227 3817 Kristian Bjerke TEAM NORGESGRUPPEN 3:32:47
228 17121 Fridtjof Emsell Larsen Gjelleråsen idrettsforening 3:33:10
229 4099 Ivar Stubkjær Nittedal Banquet Racers/AXA 3:33:42
230 6821 Nils Anmarkrud Bergaust Trondheim symfoniorkester BIL 3:33:43
231 4882 Håkon Nikolai Dahl Skiforeningen BIL / Røa IL 3:33:50
232 4112 Trygve Johannes Lereim Sævareid Skiforeningen/Diakonhjemmet 3:33:57
233 4169 Hans Aaseth Hans Orkester 3:34:13
233 5000 Espen Laudal Team MHJO 3:34:13
235 4593 Tom Fredrik Rønning   3:34:37
236 5938 Jakob Eriksen   3:34:42
237 3273 Kjetil Alm-Kristiansen   3:34:43
238 4212 Stian Berg Fillipsveen   3:34:46
239 2542 Are Hansen   3:34:53
240 4893 Kristian Engeseth Lyn Ski 3:35:06
241 6275 Magnus Haakestad Nittedal Banquet Racers 3:35:16
242 5157 Endre Vangskåsen Søre Ål IL 3:35:30
243 5355 Magne Almås Østerdal Garnison 3:35:37
244 3691 Patrik Ljungberg Axa Sports Club 3:36:06
245 5907 Maciek Olesinski   3:36:07
246 5911 Stig Sundfjord   3:36:11
247 2307 Vegard Kjendlie Jernbaneverket 3:36:27
248 5914 Asle Andersson Fossum IF 3:36:28
249 3924 Anders Holmen Bjørn Myhre Sport 3:36:41
250 2791 Jon Bjørtuft Aftenposten 3:36:49
251 4474 Tor-Gunnar Ingvaldsen   3:36:56
252 5800 Pål  Sætrom   3:37:09
253 5389 Åsmund Johannes Dale   3:38:25
254 13515 Lennart Garnes   3:38:28
255 4949 Torgeir Holt Putten 3:38:41
256 5259 Erik Platek   3:38:47
257 6191 Mads Fuglesang Selmer/IFBS 3:38:48
258 4836 Eirik Andersen Vestfossen IF 3:39:04
259 6627 Martin  Hvatum TEAM NORGESGRUPPEN 3:39:17
260 5502 Anders Hatlen TEAM NORGESGRUPPEN 3:39:18
261 4603 Espen Skjevik Experto Credite 3:39:29
262 5635 Ulf Lund Surnadal IL/NCC BIL 3:39:36
263 5261 Markus Schwab Atomic Austria 3:39:37
264 7576 Anders Danielsen TEAM NORGESGRUPPEN 3:39:51
265 3421 Terje Jemterud Lillomarka Ski 3:39:52
266 7207 Tommy Sand Foss Event AS 3:40:00
267 6881 Albert Dyresen Åsbygda IL 3:40:25
268 4070 Per Torgal Senderud Team Raske Gutter 3:40:36
269 4402 Thomas Fjellheim Fjellfoten SK 3:40:46
270 6368 Kjetil Moen Kvikne IL 3:40:49
271 5775 Roger Stener Lågen CK 3:41:02
272 7556 Roy Borander   3:41:06
273 5094 Roar Sandem Driv IL 3:41:07
274 3140 Dan Eriksson Älvdalens IF SK 3:41:29
275 5923 Vidar Nylund Eidsiva BIL 3:41:30
276 5873 Johan Strandberg Stockholm Multisportklubb 3:41:34
277 5716 Reto Rechsteiner   3:41:41
278 6664 Kristian Brevik ViaNova BIL 3:41:51
279 3502 Marius Chr. Müller   3:41:57
280 4748 Erik Karlsen   3:42:28
281 4124 Fredrik Thorsen Bærums skiklub 3:42:34
282 6474 Stian Skarbekk Team Ruslebiff 3:42:41
283 5706 Bjørn Petter Pettersen Sport 1 Karasjok 3:42:55
284 5883 Åsmund Sollien Schau Team Voksen 3:43:03
285 7280 Kristian Thaysen Gjerdrum IL / BDO BIL 3:43:04
286 3501 Tom Andre Mork Nittedal Banquet Racers 3:43:18
287 5166 Pål Vidar Westlie   3:43:19
288 2296 Dag Jevne Team Jevne 3:43:46
289 4489 Rollef Johansen Team Fellor 3:43:52
290 4944 Roger Hjelle Breimsbygda il 3:44:34
291 5121 Alexander Stensrud   3:44:35
292 7363 Tomi Furu   3:45:07
293 5645 Erik Løvgren Sturla 3:45:13
294 5657 Stian Mjøsund Sparebank1 Regnskapshuset SMN 3:45:35
295 7192 Kai Olav Ryen   3:45:44
296 6305 Knut-Martin Kjeverud Skiforeningen 3:45:51
297 6084 Egil Anonsen Team Trøffel 3:45:53
298 4548 Steinar Muggerud   3:45:55
299 5262 Tommy Aleksandersen   3:46:02
300 6236 Gian Andrea  Hartmann La Diagonella 3:46:16
301 7260 Marius Svanevik MS Svartor 3:46:22
302 6978 Kjetil Holstad Tine jæren 3:47:00
303 5676 Erik Nord Ställbergs IK 3:47:19
304 6276 Terje Håland Aker Solutions 3:47:48
305 7002 Eskild Jarnæss   3:47:51
306 7094 Konrad Albert Maliszewski Foreningen Frikransen 3:48:29
307 7547 Onar Birkeland   3:48:42
308 15257 BIBOLLET YOAN GLAPIGNY 3:48:51
309 4473 Marius Ingjer SK Rye 3:49:10
310 9363 Andreas Tinglum SK Rye 3:49:23
311 3806 Øyvind Bekken   3:49:30
312 4522 Jostein Lindbo Hafslund BIL / Herreklubben COC 3:49:32
313 13513 Espen Ulvebne ØG 3:49:59
314 6470 Marius Setså GE Healthcare BIL 3:50:06
315 5441 Madis Mägi   3:50:16
316 5600 Knut Magne Kolstadbråten Blilie 3:50:19
317 8626 Magnus Soldal Ranheim IL 3:50:21
318 6423 Robin Holt Paulsen   3:50:29
319 6668 Steffen Vangen Vangen & Plotz AS 3:50:55
320 8993 Clement Berujon   3:51:36
321 6557 Per-Eilert Vierli Hydro Oslo BIL 3:52:03
322 7203 Henrik Raastad-Hoel Bjørn Myhre Sport 3:52:12
323 8693 David  Vallner   3:52:24
324 7233 Fredrik Sponheim Accenture BIL 3:52:45
325 14161 Kai Røsok  Hanssen Team LeasePlan Go 3:53:06
326 15522 Atle Driveklepp VTI 3:53:24
327 6555 Martin Veiseth EY Bil 3:53:31
328 7376 Øyvind Teigen Skjåk IL 3:53:38
329 5120 Knut Stensberg Vang Skiløperforening 3:53:58
330 5752 Igor Shernas Luxoft 3:54:02
331 5373 Tommy Benum Volkswagen BDO 3:54:24
332 16886 vegard Bech   3:54:36
333 5776 Pål Stenseth Brødrene Dahl 3:54:39
334 7185 Jørgen Reitan Rapp IL, Frosta 3:55:07
335 3916 Anders Hjelle BDO AS - Moelven IL SKI 3:55:17
336 14570 Roy Hjelmeland Omvikdalen Idrettslag 3:56:41
337 9185 Rune Krok   3:56:44
338 17203 Thom - Arne Norheim Eidsvold værk skiklubb 3:56:52
339 5651 Espen Marki Volkswagen 3:56:56
340 16655 Erik Tuvey   3:57:33
341 5275 Nicklas Ranström Sunne SLF 3:57:52
342 7784 Øyvind Lind-Johansen   3:58:12
343 5383 Stig Bertheussen Sortland & Omegn Skiklubb 3:58:29
344 7153 Marius Nakkeid BingsfossSK 3:58:47
345 7905 Pourya Shafizadeh HUGSHOP.NO 3:58:55
345 7246 Tommy Stormoen Alvdal 3:58:55
347 5107 Dag Birger Solberg Statoil BIL 3:58:59
348 8444 Thomas Kjetland Leica Geosystems AS 3:59:10
349 7720 Per Henrik Johnson Björnstorps IF 3:59:12
350 5627 Marius Lindvik TEAM NORGESGRUPPEN 3:59:36
351 7573 Simon Dahl   3:59:42
352 7344 Espen Aakre Foseid Nordhordland Skiklubb 3:59:44
353 7675 Henning Heli-Haugestøl Aibel BIL 4:00:26
354 5646 Stian Løvaas   4:01:01
355 4498 Åge Vegard Kirkestuen Norsk Luftambulanse BIL 4:01:43
356 9086 Jesper Grandin   4:02:07
357 8466 Vegard Lie Statskog SF 4:02:16
358 3046 Stian Skogstad   4:02:42
359 7937 Andreas Solberg Norcem/Leca/Bygg.no 4:02:54
360 7808 Espen Mathisen Skjeberg CK 4:02:57
361 6081 Björn Andreasson If Ski team Skåne 4:03:49
362 7589 Anders Ellefsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:04:09
363 4923 Vemund Handeland Bærums skiklub 4:04:10
364 7362 Sigbjørn Eriksen   4:04:22
365 8601 Christian Severinsson Trollhättans sok 4:04:54
366 3674 Ove Morten Sveen Team Gausdal Landhandleri 4:05:31
367 8378 Ronny Hatterud Eidsiva BIL 4:06:00
368 7982 Gunnar Ugland Telenor BIL 4:06:02
369 8624 Stein Roar Solberg Statkraft STABIL 4:06:06
370 13481 Anders  Viken HCK 4:06:25
371 10219 Lars Petter Bergum Lillehammer Ishockey - HB Elektro AS - Lillehammer CK 4:06:41
371 8964 Andreas Sumstad Arne Stord IL 4:06:41
373 12234 Tor Veslegard Team pukkverk 4:07:09
374 8233 Alexander Almeland TEAM Jolla 4:07:31
375 11310 Espen Johansen   4:07:39
376 7339 Stian Østlie Driv IL 4:07:46
377 7969 Per Thorkildsen KLD bil 4:07:59
378 7276 Øystein Sørumshagen Tønsbergs Blad 4:08:10
379 6205 Daniel Granvoll 2216 4:08:28
380 7814 Torbjørn Hilstad Melby Siemens AS 4:08:32
381 16685 Benjamin Wilkins   4:08:56
382 5554 Anders Høyem   4:09:06
383 9268 Tor Anders Perlestenbakken Hedalen IL 4:09:21
384 4127 Kjell Ove Tiller Leksdal IL 4:09:52
385 7232 John Sperle   4:10:02
386 15096 Arnfinn Rekdal Team Kath 4:10:12
387 9441 Jostein Angeltvedt Uvdal IL 4:10:16
388 8435 Marius Jusnes Kabelvåg IL 4:10:32
389 7837 Magnus Nordbrøden Halden Skiklubb 4:10:40
390 4892 Haakon Engen Søre Ål IL 4:10:53
391 7307 Erik Tollersrud Vanem   4:11:00
392 7231 Stein Arve Solås Ringebu/Fåvang skiklubb 4:11:14
393 7544 Knut Bergum   4:11:15
394 6320 Frode Laksholm Bjørn Myhre Sport 4:11:23
395 7798 Remy Lyng HSKN - Team Lyng 4:11:28
396 9459 Iurii Pskhatciev   4:11:29
397 11604 Henrik Neudecker   4:12:04
397 15595 Lasse Grønningsæter   4:12:04
399 9062 Jon Fjeldet Gausdal skilag 4:12:26
400 11850 Daniel Barmettler   4:13:15
401 17342 Matthias Taubert   4:13:32
402 11389 Kjetil Notodden MHWirth BIL 4:13:58
403 3697 Jirí Svec Team Atlas 4:14:07
404 15911 Erling Sundnes Gjelleråsen IF 4:14:09
405 11538 Arne Aas Kongsberg BIL 4:15:00
406 8084 Sondre Mathiassen  Wright Hemsedal Idrettslag 4:15:51
407 8818 Marius Ubostad Texas Instruments 4:15:52
408 10901 Hans Peter Aandstad Lofoten AS 4:15:56
409 8490 Øyvind Marcussen Statoil BIL 4:15:57
410 10924 Herbert Aichhorn Atomic Austria 4:16:05
411 9977 Andreas Mølholm NSP 4:16:31
411 6818 Hallvard Berg Rustad IL / Nexia BIL 4:16:31
413 7712 Morten Jartun Avinor Oslo lufthavn BIL 4:16:36
414 16703 Jørn Øveraas   4:16:45
415 8005 Kai Ytterhaug   4:16:59
416 6654 Margus Pedaste   4:17:08
417 7941 Henrik Staib DN Aktivklubb 4:17:38
418 6888 Kåre Elvesæther   4:17:46
419 6938 Lodve Gustavsen Statoil BIL 4:17:53
420 17024 Kenneth Haugland Fana IL - Reinertsen 4:18:11
421 12045 Kristian Magnus Kyrvestad Balestrand IL 4:18:19
422 8807 Benjamin Ramprecht Sausewind 4:18:44
423 8019 Maciej Plotka   4:19:40
424 9422 Gudmund Holte IL Koll 4:20:03
425 17178 Øystein Mårstøl Volda 4:20:08
426 7773 Stig Lau Javabin 4:20:25
427 6897 Svein Arild Flataker Stemmå IL 4:20:26
428 8398 Jens Kristoffer Hertel Oseberg Skilag 4:20:36
429 17000 Thomas Klein Madshus 4:20:43
430 11547 Kristian Kvist VEPI 4:20:56
431 9220 Per Marum FMC Technologies 4:20:57
432 8370 Morten Hansen Nordbygda/Løten Ski 4:21:07
433 9052 Hans Richard Evensen Østerdal Garnison 4:22:03
434 7555 Sindre Book Horten Skiklubb 4:22:20
435 9800 Håvard Hamansen Wallstad Sortland & Omegn Skiklubb 4:22:27
436 9069 Kent-Andre Fordelsen Rana Brannvesen b.i.l 4:22:34
437 8440 Kristian Kavlie-Borge Aibel 4:22:47
438 16595 Camilo Sjödin   4:23:05
439 10733 Robin Næss sortland & omeng skiklubb 4:23:23
440 14835 Yngve Gundersen Finne Mandalitten Sports Club 4:23:37
441 10124 Jaroslaw Zablocki TEAMnabiegowkach 4:24:02
442 5519 Helge Heimseter   4:24:05
443 10622 Christian Jørgensen   4:24:24
444 7000 Ronni Isaksen   4:24:57
445 14397 Erik Rosendahl Sport 1 Os 4:25:14
446 8070 Odd Ivar Jøranli Volkswagen 4:25:15
447 7628 Anders Frogner   4:25:59
448 9303 Tom Christian Semb   4:26:19
449 8381 Martin Grevle Haug TEAM NORGESGRUPPEN 4:26:34
450 16258 Ole Marius  Farstad   4:26:42
451 10013 Jørgen Rasmussen Sortland og Omegn Skiklubb 4:26:54
452 7019 Marius Jørgensen Hasle Løren 4:27:10
452 15598 Roar Gulbrandsen   4:27:10
454 10086 Håvard Thoen   4:27:11
455 10657 Trygve Johan Kvåle DNB BIL 4:27:37
456 8742 Jon Ånestad Tomra 4:28:21
457 7608 Øyvind Fensgård   4:28:28
458 9975 Magnus Myrset *Svea Finans 4:28:45
459 9924 Håkon Lerberg   4:29:22
460 5510 Trygve Haugnæss Vasastakerne/Team Haugnæss 4:29:25
461 9294 Pål Sandal Breimsbygda il 4:29:41
462 11301 Andreas Iversen Volkswagen 4:30:41
463 12154 Terje Rust   4:31:01
463 10167 Casper Farhad Volkswagen 4:31:01
465 13521 Ramm Christer   4:31:40
466 9074 Johannes Francis Frøyen Aker Solutions 4:31:47
467 9378 Amund Trehjørningen   4:32:12
468 9140 Ørjan Høyer-Farstad Høyer-Farstad IL 4:32:13
469 10656 Ole Magnar Kvåle Kvåle langlauparlaug 4:32:32
470 16954 Roger Eklund Viken Skiklubb 4:32:53
471 10826 Thomas Sørensen Kleive IL 4:33:18
472 9741 Christian Ekeberg Team Kathrine 4:33:54
473 9354 Dag Øystein Sørlie Grus LSL 4:35:09
474 16946 Sigurd Solbrække Dybing   4:36:00
475 10026 Stian Rønnekleiv Flora Ck 4:36:06
476 7734 Jon Kjenseth   4:36:23
477 8675 Henrik Tidemand-Johannessen SLASK 4:36:38
478 17401 Harald Øverli Eriksen Kvaløysletta skilag 4:36:41
479 10758 Stian Roos Jevnaker if 4:37:00
480 10093 Harald Tolleshaug Norges Banks Idrettslag 4:39:06
481 15984 Andre Martinsen Østby   4:39:10
482 14596 Stig Kjartan Eliassen   4:39:24
483 8488 Radek  Mach alpenurlaub.cz 4:39:29
484 15151 Frank- Are Skåren   4:40:26
485 10583 Anders Holbøll   4:40:35
486 10737 Andrè Oldebråten Krampa IL 4:40:47
487 14528 Erik Ødegård Vallset 4:40:48
488 10640 Eivind Klubbenes Relokator racing 4:41:00
489 9841 Torkjel Hongve   4:41:07
490 11593 Jiri Hauptvogel Benteler BIL 4:41:21
491 11570 Fritz Kreuzer Atomic Austria 4:41:31
492 14742 Roar Berg Oppdal Snowboard Team 4:41:49
493 10556 Andreas Hamre Telenor BIL 4:42:01
494 8096 Kristian Tollan Seiersten Dbr XC 4:42:19
495 10473 Jo Simen Drågen   4:42:35
496 9277 Tom Erik Richardsen Breivik IL 4:42:56
497 9490 Urmo Merila   4:43:00
498 10641 Øyvind Kluge Klugstick IL 4:43:15
498 15754 Jan Henrik Ulrichsen Lunde   4:43:15
500 14759 Gaute Bjørndalsæter Oppdal Snowboard Team 4:43:16
501 8437 Inge Kalbakk MHWirth BIL 4:43:33
502 16387 Magnus Jakobsson   4:44:05
503 10655 Anders Even Kvåle   4:44:30
504 11145 Frank Boge   4:44:42
505 9954 Petter Markussen Skiforeningen 4:44:44
506 14597 Thomas Viken   4:44:45
507 15056 Christian Nordheim Sortland og Omegn Skiklubb 4:44:53
508 8712 Pål Anders Wang   4:44:54
509 13484 Espen Hofoss Aftenposten 4:45:30
510 11366 Thomas Moen   4:45:36
511 12672 Jacob Hegre Jalund Velo 4:45:58
512 10915 Kim Lervik Poot & Scoot 4:46:06
513 11890 Lars Daugaard   4:46:08
514 10442 Torgeir Guttormsen   4:46:26
515 8667 Svenn Erik Sørum Datametrix BIL 4:46:38
516 10860 Tore Vamraak   4:46:43
517 8814 Christian Stenvik Forza Stile 4:46:46
518 15147 Trond Skjærbusdal Skanska Aktiv 4:47:07
519 11417 Ramun Ratti La Diagonela 4:47:52
520 17115 jørgen kvitberg ABIL 4:47:56
521 8479 Igor Luchko Trisport 4:49:21
522 16922 Henning Carlsen   4:50:23
523 9437 Thomas Hanselmann Dermon Sport 4:50:45
524 15148 Stian Skjævesland Marnardal IL 4:50:52
525 14797 Kenneth Marcelius E24 4:51:20
526 11855 Kjetil Benum   4:51:27
527 12105 Edvard Nilsen   4:51:53
528 11963 Thomas Haug Full sprekk IL 4:51:58
529 16540 Jonas Olsson   4:52:28
530 11582 Terje Melheim   4:52:47
531 9974 Magnus Myrheim Osen il 4:54:18
532 11948 Anders Alm Grøteig Kirkens bymisjon Drammen 4:55:43
533 15797 Ola Nybakk Hamar Media 4:57:18
534 11137 Michael Berggren Smarte Hytter 4:57:32
535 11481 Erling Sørbøen Raufoss IL 4:58:55
536 17192 Jan Arnold  Nilsen   4:59:44
537 11934 Rune Johan Førland Superrune IL 5:00:17
538 14533 Kjetil Østgård Oslo kommune BIL 5:00:34
539 11353 Gøran Marthinussen PwC 5:00:51
540 16497 Aaron McParlan   5:00:56
541 15601 Bjørn-Erik R Gullikstad   5:01:07
542 15760 Vidar Løvik Samhald IL 5:02:00
543 14440 Petter Skodbo   5:03:46
544 11191 Erik Erici Linköping 5:03:51
545 13280 Nils-Kristian Berg-Olsen   5:03:55
546 14407 Nils Rönnbäck Grava SK 5:04:01
547 12095 Rodney Storrud Miedler Klubb Sandwich 5:04:06
548 11410 Stian Paulsen Sortland & Omegn Skiklubb 5:04:33
549 16234 Leandro de Oliveira Marreiros   5:05:06
550 15549 Peter Eriksson Idrottens IF 5:05:20
551 15249 Kenneth Westby SSG Ski Team 5:05:21
552 17434 Tommy  Slettheim   5:05:24
553 14248 Heiko Lange   5:05:57
554 14120 Johan Gardelius Svaide/Roma sok 5:06:20
555 14983 Steinar Leikvangen   5:07:46
556 15208 Åsmund Thoring-Strømner   5:08:04
557 14214 Thor Arne Johansen Langevåg IL 5:08:11
558 17106 Janis Kopmanis   5:08:37
559 11319 Espen Kjærnli Angvik IL 5:08:40
560 11965 Kjartan Haugland   5:08:57
561 17026 Yngve Havstad   5:08:58
562 12742 Frode Kvitvik   5:09:15
563 12813 Trond Ormstad Ormen Pil 5:09:21
564 14381 Markus Pingel Pingel 5:11:12
565 11554 Erlend Yngve Fagerjord Grønfjelldal UL 5:11:34
566 14268 Lar Ludvigsen   5:11:55
567 12172 Ove Johan Schumann   5:11:59
568 12815 Henrik Orth   5:12:12
569 10508 Asbjørn Finstad Konnerud IL 5:12:22
570 16551 Mårten Persson   5:12:32
571 12808 Knut-Håvard Olsen Sortland og Omegn Skiklubb 5:13:46
572 12893 Christian Vasbotten Sørensen Volkswagen 5:14:44
572 12019 Tore-Andre Johansson Barcos Sk 5:14:44
574 12015 Tomas Johansen EILEFS LANDHANDLERI 5:15:23
575 14366 Geir Andre Ottersbo Veien Tilbake/Stifinner 5:15:42
576 11302 Jon Iversen Volkswagen 5:16:38
577 14556 Thomas Furset NTNUI 5:16:41
578 6506 Per Christian Strøm Fritt Palestina 5:16:50
579 15205 David Thelander Nusnäs IF 5:17:05
580 12014 Robert Johansen   5:17:19
581 14039 Hans Petter Bredholt Ingas menn 5:18:19
582 15495 Lars Jørgen Brynildsen   5:18:22
583 14601 Simon Andre Simonsen Trygg-Lade 5:19:25
584 10562 Rune Haug   5:19:27
585 10498 Henrik Kai Eriksen Data Respons BIL 5:20:39
586 16979 Seth Friedly   5:20:52
587 14301 Tokmachev Mikhail Trisport 5:21:07
588 16879 Kenneth Bakke Kolbu IL 5:21:12
589 11439 Roar Sandmæl   5:21:30
590 12194 Alan Stathacopoulos TEAM HELLAS 5:22:40
591 11234 Hans Petter Gustavsen Team Gustavsen 5:22:58
592 13298 Thomas Erstad   5:23:18
593 12978 Håkon Gundersen Frognermoen 5:24:12
594 17289 Anders Skaslien Vectura/ArcusGruppen BIL 5:24:56
595 16955 Leif Thomas Teilman Eliassen   5:24:57
596 11249 Tom Martin Hartviksen Skagerrak Sportsklubb 5:26:12
597 13502 Kristoffer Hansrud Team 2216 5:26:18
598 15682 Roy Stenberg Johansen Bravida Jessheim 5:26:20
599 15942 Anders Tosterud   5:30:53
600 14009 Thomas Belsby Ingas menn 5:32:59
601 15072 Eivind Olsen SLASK 5:33:06
602 12120 Bjørnar Olsen Kirkens bymisjon Drammen 5:33:08
603 11989 Jan Olav Husbyn Lilleby IL 5:34:04
604 12244 Per-Christian Wandås   5:34:16
605 15793 Thomas Nilsen Barcos Sk 5:35:02
606 17410 Pål Jakob Aasen   5:36:05
607 12778 Søren Mikkelsen Roskilde Skiklub 5:36:11
608 13489 Morten Bakken   5:36:49
609 16950 Audun Eilertsen FIF 5:37:08
610 14403 Erik Rune   5:37:29
611 10627 Vegard Karlsen Trio Entreprenør AS 5:38:21
612 16160 Ole Helge Andreassen CK Henie 5:38:35
613 12878 Anders Stoltz-Rasmussen   5:39:22
614 14943 Odd Eigil Rørtveit Jusnes   5:39:38
615 12934 Reiner Wischnewski   5:41:25
616 13452 Lars Petter Melheim   5:42:21
617 19123 Petter Nielsen   5:42:44
618 15783 Endre Maarud   5:44:47
619 16013 Andreas Günther   5:45:11
620 15851 Martin  Rørtveit Jensen   5:45:24
621 15450 Sindre Austad EILEFS LANDHANDLERI 5:47:28
622 14282 Glenn Madsen   5:47:39
623 12770 Knut Arne Marcussen   5:47:48
624 12605 Knut Eirik Eliassen Skotbu rangers 5:48:13
625 15310 FRANK  PARMANN Team Exact 5:48:18
626 15189 Runar Svåsand Bjørn Myhre Sport 5:48:20
627 13478 Jørn Erik Johansen Mysen Takservice 5:48:37
628 15277 Gustav Kjeldsen   5:48:38
629 16223 Petter Aasarmoen   5:48:45
630 12762 Ole Arthur Lunde   5:53:12
631 14232 Kiril Kesarev   5:54:00
632 11499 Knut Tveitan FMC Kongsberg Subsea AS 5:54:50
633 14049 Sondre Bry Glevoll   5:54:52
634 11834 Geir Alexandersen Navestad IF 5:55:18
635 15457 Anders Bastøe   5:55:37
636 16509 Arne Müller   5:56:12
637 17263 Rami Sabanegh Team Coca-Cola 5:56:45
638 14931 Jo Andreas Berg Rasen Østerdal Garnison 5:56:48
639 12786 Henrik Møistad Statkraft BIL 5:57:11
640 16586 Stefan Seppänen AGA KLUBBEN BIL 5:57:30
641 15811 Lukas Olsen   6:01:31
642 17280 Stefan Sickel   6:03:00
643 14737 Fritz-Ola Bekkevold Team Scania Halden 6:05:01
644 12875 Amund Stensland   6:05:53
645 16589 Jason Sim   6:07:43
646 15720 Kristof Krupp   6:08:06
647 11836 Kai Kristian Amundsen   6:08:10
648 14871 Espen Steinseth Hamborg Bjørn Myhre Sport 6:10:24
649 14386 Jani Raipala Tampereen Hiihtoklubi 6:11:47
650 14283 Stian Madsen   6:12:06
651 17230 Hamish Andrew Pearson   6:13:13
652 14135 Vasily Gribkov School 84 Turtles 6:13:15
653 15877 Terje Skagestad   6:13:59
654 16268 Caspar Foghsgaard   6:17:11
655 16965 David James Fielder Royal Air Force 6:18:23
656 17348 Håvard  Thune   6:18:56
657 14100 Odd Fidje   6:20:26
658 16889 Øyvind Fjæråsen Team Spenst 6:21:24
659 16572 Ketil Rønneberg   6:22:47
660 11954 Birger Gunnerød Team rusk og rask 6:24:41
661 14540 Ole-Kristian Aakre-Larsen   6:28:39
662 19112 Vesa Myllyoja   6:32:25
663 15691 Kent Karlsen   6:36:21
664 15435 Gisle Kristian Almlid-Larsen NTFK BIL 6:36:49
665 16204 Håvard Bredal-Kristiansen   6:38:11
666 15660 Andre Hærås   6:38:45
667 5223 Andreas Westergaard   6:39:43
668 14210 Øyvind Jensen   6:40:59
669 16697 Ivar Ødegård   6:49:17
670 14218 Björn Jähnichen   6:52:23
671 16524 Tor Ingar Nilsen   6:54:46
672 14297 Atle Michalsen   6:54:47
673 15254 Jaran Raymond Wood Norcem/Leca/Bygg.no 6:55:01
674 15951 Ragnar Tønsberg   6:56:30
675 12996 Birger Flak E24 6:57:04
676 17161 James Mee   6:57:38
677 13341 Anders Langmyr Nets Active 6:57:53
678 14209 Terje Jensen   7:02:31
679 13316 Torbjørn Heggeblom   7:02:58
680 16038 Tariq Andersen   7:05:04
681 15080 Pål Andreas Pedersen Norcem/Leca/Bygg.no 7:05:48
682 15023 Rune Melby Airwing BIL 7:33:52
683 16475 Harald Madtsen Glanrock øl & sport 7:34:11
684 15742 Ole Lindekleiv FK Vigør 7:35:38
685 14919 Tommy  Indergaard SSG Ski Team 7:52:51
686 16476 Terje Madtsen   8:07:59
687 15180 Andreas Sund SSG Ski Team 8:23:19
688 17297 Erlend Skreien   8:25:22


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +