Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Menn 55-59 år

Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 55-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 97 Knut Beck Engebretsen Overtoppen Bull Ski & Kajakk 2:42:49
2 192 Trond Olav Berg Rustad IL 2:43:38
3 496 Bjørn Høiby Næroset.IL.Team.ParkettPartner 2:49:51
4 94 Steinar Hannestad Sørumsand team Oslo sportslager 2:51:58
5 588 Magnor Rypdal Isfjorden IL 2:52:42
6 183 Svein Roger Løken   2:55:30
7 530 Otto Leikvangen CSKA 2:57:17
8 222 Eirik Næss-Ulseth   2:57:52
9 1482 Hans Erik Tofte   2:58:37
10 1176 Aadne Bækken Handelsbanken BIL 2:59:29
11 1137 Bjørn Ove Ansnes Intersport Oppdal 3:00:49
12 1297 John Kvale Lensbygda Sportsklubb 3:01:04
13 1132 Arnt Edvin Andersen Halden Skiklubb 3:02:47
14 1406 Øystein Rusti Ulnes IL 3:03:41
15 1395 Asbjørn Oppegaard Aurskog Høland friiddrettslag 3:03:44
16 1485 Klaus Tronstad Norcem/Leca/Bygg.no 3:04:01
17 1327 Leo Ingemar Lyngstad Team Sørli 3:04:08
18 1222 Stein Grimstad   3:04:28
19 438 Rune Flengsrud Schneider Electric 3:04:31
20 1446 Jan-Erik Solheim Berg IL 3:04:37
21 1454 Brigt Strømmen il Fri 3:04:46
22 1879 Sverre Løken Fossum IF 3:05:16
23 1610 Ove Pernes Rustad IL 3:05:17
24 1451 Jonny Storbråten Rustad IL 3:06:04
25 1442 Olav Reidar Solberg   3:06:07
26 1561 Willy Hatlevoll Heming 3:06:25
27 1970 Ståle Samuelsen Stovnerkameratene 3:07:02
28 1466 Bjørn Ola Sætha Øyer/Tretten IF 3:07:40
29 1331 Reid Madland Team Ryfylke 3:07:43
30 2122 Kolbjørn Birkrem Flatdal IL 3:08:04
30 1215 Alvin Granild Grovfjord IL 3:08:04
32 1264 Dag Haakenstuen Team Aktiv Bygg 3:09:13
33 1389 Eivind Nåvik Lillehammer Skiklub 3:09:18
34 2451 Torfinn Teigen SpareBank1 3:09:22
35 1154 Sverre Kristian Bjølgerud Vikersund IF 3:09:40
36 1789 Trygve Hauge Aure IL 3:10:00
37 2090 Sverre Skogen Fossum IF 3:10:03
38 1880 Leif-Henning Lågeide   3:10:06
39 1449 Olav Inge Stensheim il.snøhetta 3:10:07
40 2423 Bjarne Skogsholm   3:10:09
41 2066 Stein Yri Privat 3:10:13
42 1275 Morten Leander Johansen Glassverket IF/Team Splitkon 3:10:24
43 1661 Ole Anker-Rasch   3:10:32
44 1188 Vidar Ellefsen Milslukern 3:10:35
45 2006 Audun Strandlie Gjøvik skiklubb 3:10:50
46 1817 Harald Håkenrud   3:11:16
47 1151 Vidar Birkelund GJERDRUM G-SPORT KLØFTA 3:11:20
48 2001 Harald Starheim Valldal IL 3:11:30
49 2040 Erik Trønnes Ottadalen SK 3:11:33
50 1997 Inge Solberg OPIL 3:11:34
51 1422 Lars Seim   3:11:37
52 1759 Leif Gjemse   3:11:55
53 1488 Torbjørn Ugelvik Team SKIGO - Molde og Omegn IF 3:12:08
54 1994 Åge Snerting Powel AS 3:12:18
55 1843 Bernt Olav Hilmo Byåsen skiklub 3:12:37
56 1802 Peter Hermanrud Njård 3:12:40
57 1995 Birger Solberg Overtoppen 3:12:48
58 2800 Edgar Brunner SC Horw 3:13:04
59 1922 Bjørn Offigstad Øyer Tretten IF 3:13:20
60 1973 Geir Asbjørn Sandal Emblem IL 3:13:25
61 1798 Trond Heir OKK 3:13:36
62 1854 Even Knutsen Konnerud IL 3:13:37
63 2015 Stefan Süess   3:13:38
64 1805 Bjørn Kvaal Hjermann Overtoppen/Statoil/Aktiv Mot Kreft 3:13:44
65 1462 Olav Sveum Gjøvik skiklubb 3:14:25
66 2300 John Ebnes Justad Christiania Skiklubb 3:14:31
67 1867 Hans Lillesveen Furnes SF 3:14:34
68 2442 Ulf Stuge Heming 3:15:05
69 2284 Stein Roar Hopen Statoil / IL ROS 3:15:07
70 2041 Olav Trønnes Ottadalen SK 3:15:23
71 3087 Even Tajet   3:15:43
72 3165 Einar E Bruneau Prosess Dynamikk as 3:16:03
73 2871 Arild Haugene DFI Ski / SWECO 3:16:07
74 2310 Kjell Rune Kjørren Skjåk IL 3:16:18
75 1731 Jan Fagerheim Nordea 3:16:19
75 2292 Håvard Håkonsen Moelven IL. 3:16:19
77 3141 Hans Ivar Hattestad Team Sport1 Lillehammer 3:16:23
78 1826 Lars Ove Jakobsen   3:16:36
79 2787 Arild Bjørdal Ørsta il 3:17:04
80 2388 Anders Prietz Overtoppen/Statkraft 3:17:15
81 1652 Yngve Langsrud Benteler BIL 3:18:12
82 1757 Kjell Gaukstad Lom il 3:18:14
83 2003 Simen Storrud Drøbak Frogn IL/Aftenposten 3:18:28
84 3405 Torstein Hole Emblem IL 3:18:35
85 1988 Erling Skogasel IL Korlevoll 3:18:42
86 3513 Jan O. Nytveit Kjelsås IL /BVA BIL 3:19:28
87 2196 Egil Birkrem Flatdal IL 3:19:51
88 3666 Viggo Birger Hansen Driv IL 3:20:10
89 2920 Ole Kjøs Vang skiløperforening 3:20:21
90 2806 Gunnar Båsen Eggedal I L 3:20:22
91 2454 Einar Wang Thorstensen Volkswagen 3:20:44
92 1514 Adriano Zeni   3:20:45
93 4855 Trond Berger Schibsted 3:20:58
94 3304 Ola T Brennhovd Gol Il 3:21:02
95 4084 Svein Skrede SAS 3:21:10
96 3538 Ketil Rypdal Ringkollen Skiklubb 3:21:15
97 2244 Rune Fredriksen Ryvingen skiklubb Mandal 3:21:44
98 2853 Tom Guttormsen Statoil BIL 3:21:54
99 2436 Torgeir Spets Byåsen IL 3:21:58
100 2306 Arne Jørgen Kildahl Volkswagen 3:21:59
101 1809 Carl Olav Holen Lillehammer Skiklub 3:22:33
101 2197 Bård Bjerknes   3:22:33
103 2907 Jan-Erik Johnsrud Bærum Skiklubb 3:22:54
104 3397 Kjetil Hestdal   3:22:55
105 4131 Espen Trøen Lillehammer skiklubb 3:23:03
106 2103 Pål Sjulstad Larvik ski 3:23:08
107 2376 Per Ole Nygaard Vestringen 3:23:35
108 2443 Ivar Stuve   3:23:57
109 3027 Tor K. Sandaker Bærums Verk IF 3:23:58
110 3279 Olav Andreassen Atna IL 3:24:14
111 2968 Bjørn Morten Moss Stokke il 3:24:17
112 3098 Magnar Tørres Fossum IF 3:24:18
113 2766 Erik Askautrud Rustad IL 3:24:20
114 2395 Bernt Rognes Freidig 3:24:22
115 3932 Pål Hytten Horten Skiklubb 3:24:23
116 3415 Lars Chr. Hvidsten Krampe 3:24:26
117 2985 Gunnar Christian Nyhus Høgskolen i Hedmark 3:24:29
118 2796 Ole Jens Brekke BK-Ski 3:24:46
119 2931 Tore Eugen Kvalheim Milslukern Sport/LYN SKI 3:24:47
120 3657 Ragnar Holthe   3:25:05
121 3019 Oddmund Rustad Driv IL 3:25:07
122 2118 Francesco Mich Team Futura A.S.D. White Fox 3:25:28
123 3446 Bjørn Knudsen Fana il/ Tidende 3:25:39
124 2794 Paul Einar Borgen Sportsmaster/Fossum 3:25:48
125 2374 Jan Olav Nybo Rustad IL 3:26:01
126 2828 Helge Fjeldstad Rustad IL 3:26:10
127 3039 Pål Simonsen Eidsvold værk skiklubb 3:26:31
128 456 Andi Grünenfelder   3:26:36
129 2846 Sverre Grøthe Veritas BIL 3:26:43
130 2784 Pål Anders Selin Bjerke Bjerke IL Ski 3:26:45
131 3527 Eirik Prestmo JM Norge/Ringkollen ski klubb 3:27:21
132 3922 Per Sigvald Hoggen Volda Turn og IL 3:28:07
132 1874 Geir Helge Ludviksen Team Ludviksen 3:28:07
134 3120 Thor Wiig Ragde Eiendom AS 3:28:14
135 2937 Lars Olav Leirdal   3:28:16
136 1882 Gerald Mair Nordic Team Absam 3:28:29
137 3837 Mats Carlson Brottby SK 3:28:30
138 3055 Steinar Spets Byåsen IL 3:28:42
139 3706 Bertil Alexandersen Fredrikstad Skiklubb 3:28:43
139 1806 Jan Hoel Rustad IL 3:28:43
141 1924 Frode Olsen Nittedal / Nets Active 3:28:45
142 3631 Ivar Øyen Eidsvåg i.l. 3:28:49
143 4253 Rauno Kousa Siirlahti 3:29:14
144 1672 Rolf Bakken Hernes IL 3:29:19
145 3516 Ola Nørstebø Lesja IL 3:29:41
146 3448 Arne Kolstad Jarekspressen 3:29:46
147 4453 Einar Hjellen Leinstrand 3:29:47
148 3801 Arne Kristian Aune Bjørn Myhre Sport 3:29:49
149 3915 Hans Hestengen Rustad IL 3:29:50
150 3708 Per Atle Baardson Tvedestrand 3:29:55
151 4098 Ivar Stuan Nordbygda/ Løten Ski 3:29:59
151 3918 Einar Hoel Valldal IL 3:29:59
153 3343 Tor Frydendal Tvedestrand 3:30:11
154 3599 Svein Tanemsmo Politiets idrettslag 3:30:27
155 3802 Knut Gunnar Bakk Fana IL 3:30:32
156 3662 Iver Blokkum IL Ternen 3:30:47
157 3171 Sverre Th. Huse Overtoppen 3:31:11
158 2957 Kjell Malin Sandnes IL 3:31:15
159 3127 Inge Øvstehage VESTRINGEN IL 3:31:18
160 2795 Ivar Brandvold Fana IL/Fred. Olsen Energy 3:31:37
161 2951 Sven Lystad Fet skiklubb 3:31:48
162 3520 Tellef Ormestad   3:31:57
162 1804 Arne Hjelle Nord Pool Spot 3:31:57
164 3385 Olav Haukvik Fossum IF 3:32:12
165 3958 Kåre Egil Kjøglum Hållingen 3:32:31
166 3996 Arvid Mydland Egersund O-klubb 3:32:34
167 2952 Hans Christian Lønstad Data Respons BIL 3:32:49
168 4136 Runar Tyssebotn Fana IL 3:32:54
169 4078 Anders Skjerve Markabygda IL 3:32:56
170 3000 Jarle Jonny Pettersen Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 3:32:59
171 4342 Kjetil Bjørset Førde/Spareb. S og F 3:33:01
172 3584 Dag Hugo Stølan FLO/Invstab 3:33:14
173 4101 Einar Stølen BK-Ski 3:33:15
174 4911 Kjell Ivar Granheim Magnor UL 3:33:16
175 3914 Raymond Henriksen Spydeber IL 3:33:23
176 5195 Marcel Dubois   3:33:26
176 4535 Egil Meisingset Skiforeningen 3:33:26
178 16429 Erik Klomsten Byneset i.l 3:33:30
179 5046 Terje Nerhus Valldal IL 3:33:34
180 3369 Geir Hammer Grue IL 3:33:40
181 4142 Jon Steinar Viervang Lund skiklubb /Spb SØR B.I.L 3:33:57
182 4487 Jan-Ole Johansen   3:34:10
183 3948 Harald Jordet Tolga IL 3:34:11
184 5049 Odd Bjørnar Ness Statoil Heidrun 3:34:16
185 4027 Magne Ottestad Ottestad IL / Interoptik 3:34:19
186 3656 Per Atle Hjelmeland Eid IL 3:34:25
187 3894 Ingar Hals Syril 3:34:27
188 4971 Halvor Sverre Jordbakke   3:34:28
189 3598 Kai Sørum Åsen IL-Romerike Elektro AS 3:34:29
190 3480 Terje Lundby Vang Skiløperforening 3:34:30
191 4652 Tom Weum Rent-A-Wreck 3:34:44
192 4320 Hans Jan Backer-Owe Drammens Ballklubb 3:34:46
193 3818 Trygve Bjerkreim Kværner 3:34:52
194 4536 Frank Melby Salten brann Bodø 3:34:54
195 5056 Bjørn Nordengen Oppegård IL 3:35:04
196 5395 Arne Borgersen Dumpa IL 3:35:05
197 4946 Ole Ivar Hoelsveen   3:35:08
198 4151 Lasse J Westad   3:35:18
199 2316 Per Kumle Overtoppen 3:35:29
200 3503 Eivind Mæhlum Søre Ål IL 3:35:30
201 3111 Ole Vikerhaug Fet Skiklubb 3:35:33
202 3389 Trond Heimdal Skiforeningen 3:35:38
202 3523 Egil Paulsrud   3:35:38
204 4555 Jon Helge Normann Steinkjer Skiklubb 3:35:58
205 4671 Nils Jørgen Lie Fossum IF 3:36:01
206 4159 Jan Wolther høybtåten og stovner 3:36:05
207 3551 Tom Steinar Sandvik   3:36:13
208 5740 Arnfinn Sandness Bodø kommune 3:36:16
209 5644 Peder Løvenskiold Overtoppen / Sørkedalens Idrettsforening 3:36:17
210 4058 Halvard Sanden IL ULVUNGEN 3:36:22
211 4051 Frode Rønneberg Eidsdal IL 3:36:29
212 4516 Johannes Leirdal Kolbukam 3:36:30
213 3956 Geir Kjelstad Gjøvik skiklubb 3:36:40
214 4241 Bernt Øyvind Vad Stord IL 3:36:42
214 3365 Knut C Hals Team Baker Hansen 3:36:42
216 5084 Stein Peder Rye Hodalen IL 3:36:47
216 3474 Torgeir Lindtveit Kolbotn IL 3:36:47
218 4045 Roar Rise Gjøvik skiklubb 3:36:48
219 4312 Lars Allgot STATNETT 3:37:32
220 4939 Arto Helenius Tampereen Hiihtoklubi 3:37:41
221 4526 Per Kristian Lund Vind IL 3:37:43
222 6619 Kjell  Messenlien Njård 3:37:54
223 2875 Gunder Hellevig Kolbotn sykkelklubb 3:37:59
224 4540 Morten Tufte Michelsen Gnist Trening og Helse 3:38:04
224 2384 Geir Owren Statoil 3:38:04
224 3901 Pål Hansen-Tangen Asker Skiklubb 3:38:04
227 4566 Ivar Nikolai Olsen Skiforeningen 3:38:07
228 5010 Finn Lorentzen Molde og omegn IF 3:38:14
229 5175 Inge Østby Åsen IL 3:38:18
230 3957 Rune Kjelstad Skreia Skøyteklubb Toten 3:38:28
231 4165 Gisle Aaland Sunnylven IL 3:38:36
232 2964 Thorbjørn Michelsen CDC RACING TEAM 3:38:37
233 3424 Tom Jevnaker Benteler BIL 3:38:40
233 6192 Bruno Furrer SC Horw 3:38:40
235 5521 Leif Magne Hekne Åsbygda IL 3:38:42
236 3572 Torgny Stave   3:38:43
237 4013 Jan Arne Nygaard Molde og Omegn IF - Ski 3:38:49
238 5364 Geir Arnesen   3:39:04
239 3382 Odd Erik Haugen IL Bjørn 3:39:07
240 4374 Odd Danielsen Øti 3:39:09
241 3709 Sverre Engebretsen   3:39:12
242 3220 Jan Erik Bakken Lillehammer Skiklub 3:39:18
243 4005 Arild Nordsveen Furnes Skiløperforening 3:39:21
244 4547 Ivar Morken Skiforeningen 3:39:31
245 2759 Morten Roger Andersen Halden SK 3:39:38
246 4507 Jan Kvæstad Beerenberg Stavanger 3:39:40
247 2997 Morten Pedersen Nordbygda/Løten Ski 3:39:53
248 4991 Kjetil Kristiansen Sportsmaster 3:40:15
248 3960 Vladimir Kochetov Kochetov Team 3:40:15
248 4886 Olav Eik-Nes Ottestad IL 3:40:15
251 7237 Arne Steen Heddal IL 3:40:20
252 3374 Lars Hansen Frøy 3:40:23
253 4636 Haavard Trøen MjøsSki 3:40:31
254 4435 Rune Hansen CSC BIL 3:40:51
254 4856 Trond Bergerud Eidsvold Værks Skiklub 3:40:51
256 3973 Sven-Erik Libäck IK Kronan 3:40:52
257 5821 Rune Tysse   3:40:53
258 5011 Bernt Lund Overtoppen IL 3:41:02
259 6094 Arno Berg Overtoppen 3:41:04
259 4239 Steinar Køller Ineos Bil 3:41:04
261 5771 Steinar Solum NTE BIL 3:41:08
262 3577 Inge Stenvoll Ullensaker 3:41:12
263 5887 Harald Barfod Oppegård 3:41:17
264 4468 Gudmund Høst   3:41:19
265 3863 Asgeir Finnseth Tromsø Skiklubb 3:41:22
266 4192 Kjell Magne Tangen Torpa 3:41:28
267 3110 Eirik Vefsnmo Bouvet BIL 3:41:29
268 8755 Robert Burnham Cambridge Sports Union USA 3:41:37
269 5198 Finn Åge Haukland Team LeasePlan Go 3:41:39
269 4344 Mads K. B Borge Bygdøy IL 3:41:39
271 3096 Thor Inge Tollehaug Asplan Viak BIL / IF Eiker Kvikk 3:41:44
272 4315 Roar Andersen Stokke 3:41:47
273 4643 Tor Vedeler Fredrikstad Skiklubb 3:41:55
274 12980 Gunnar Lejdholt Karlslund IF 3:42:00
275 5433 Odd Jarle Eidner KICK Bodø 3:42:06
276 5624 Øyvind Lilleby Inderøy il. 3:42:09
276 5167 Bryce Wing Ford Sayre 3:42:09
278 5922 Per Kydland Handelsbanken 3:42:13
279 4585 Egil Rundberget Nydalens Skiklub 3:42:16
280 4352 Lars Ingar Brekke IL Ivrig 3:42:22
281 3668 Paul Küng   3:42:23
282 5786 Olav Strømsvåg   3:42:32
283 4033 Nils-Henrik Pettersson Schjødt BIL 3:42:37
284 5026 Rune Minde Nordhordland Skiklubb 3:42:54
285 3925 Rune Holmgren Eid IL 3:42:58
286 5734 Bernt Sagård Asker Skiklubb / Storebrand Sport 3:43:11
286 4878 Per Bjarne Carlsen Team Øverskauen 3:43:11
288 4218 Jan Hasseleid Kragerø I.F. 3:43:18
289 3888 Harald Grøndahl TEAM NORGESGRUPPEN 3:43:25
290 6243 Magne Arne Helland Ålesund 3:43:41
290 8764 Franz Huttegger Atomic Austria 3:43:41
292 4997 Gunnar Kvarsvik Sport 1 Rørvik 3:43:55
293 5178 Leif Øverland Rustad IL 3:44:02
294 5446 Tore Fjeld Boc 3:44:06
295 5004 Per Olav Lian Ålen IL 3:44:18
296 4441 Nils Haugen Bjørn Myhre Sport 3:44:22
297 8073 Per Roar Martinsen   3:44:26
298 5386 Johs Bjørndal COWI BIL 3:44:28
299 5896 Øivind Gladsø Øvrevoll-Hosle IL 3:44:31
300 5001 Gjermund Laxaa Nordfold If 3:44:38
301 5379 Roger Berggård Røros il 3:44:56
302 1850 Ivar Kloster Team Ryfylke 3:45:00
303 7371 Enrico Barale sci club valli occitane 3:45:07
304 5475 John Grue Rustad IL 3:45:20
305 4871 Egil Brevik Hydro Sunndal BIL 3:45:48
306 4193 Odd Magnar Vognild Sport 1 Domus Oppdal 3:45:53
307 4596 Reidar O. Selvig   3:45:55
307 10034 Jan Øyvind Schneider Norcem/Leca/Bygg.no 3:45:55
309 3514 Erik Næss LØRENSKOG SKIKLUBB 3:45:57
310 5391 Martin Fuhr Bolstad Holmen Skiklubb 3:46:07
311 5190 Hubert Ringwald Skiclub Muehlenbach 3:46:08
312 4696 Tor Helge Nordvang Bossmo & ytteren 3:46:23
313 5686 Inge Nørstebø Skanska Aktiv 3:46:29
314 6415 Tore Omvang   3:46:33
315 4400 Hans-Aksel Fjelldal Eid IL-Veidekke 3:46:41
316 6370 Egil Mollestad Holmen langrenn 3:46:50
317 7543 Gunnar Bergsvik Skåla 3:46:53
318 5789 Rune Stølen Tingvoll Interiør 3:47:09
319 4445 Kjell Magnar Helland Stord IL 3:47:13
320 3851 Rolf Ensrud Søndre Ål Sportsklubb 3:47:21
321 6479 Atle Olav Skjerve Ytterøy I.L 3:47:25
322 6134 Trond Bækkedal   3:47:28
323 5382 Jan Terje Berlandstveit Hålandsdal IL 3:47:53
324 5419 Henning Holter Christensen Hamar Skiklubb/HA 3:47:57
325 6336 Severin Lindseth Aker Solutions 3:48:05
326 3997 Per Olav Myhre Trox b.i.l. / Jaren i.l. 3:48:13
327 6959 Brede Havneraas Nordea 3:48:29
328 5127 Tor Strand Fenstad Skiklubb/Infratek 3:48:36
329 6485 Egil Skårholen nordbygda-løten 3:48:44
330 5576 Ulf Johansson Trollhättans sok 3:48:48
331 4673 Jonas Gahr Støre Heming 3:48:57
332 5418 Claes Carlson Täby 3:49:05
333 4852 Jo Kristian Bartnes Ringebu - Fåvang Skiklubb 3:49:09
334 5451 Ola Flesland Fana IL 3:49:17
335 4917 Ingar Gullteig Stortinget il 3:49:22
335 5847 Stefan Öster Sundbybergs IK 3:49:22
337 4422 Otto Axel Gullesen IF Storm 3:49:23
338 14744 Helmut Berger Intersport Bachler Raumsau 3:49:24
339 6917 Erlend Gjestvang   3:49:34
340 7070 Erkki Laukkanen Kangasala sk 3:49:43
341 5539 Gustav Hole Skanska Aktiv 3:49:51
342 6129 Lars Andre Buer Rustad IL 3:50:03
343 4630 Roar Teige Åsane seilforening 3:50:32
344 4562 Bjørn Holberg Næsvold Mjøsen Skog SA 3:51:01
345 6974 Geir Håkon Bjørnstad Norcem/Leca/Bygg.no 3:51:05
346 7259 Dag Sundet Nittedal IL 3:51:08
347 5735 Bjørn Salberg Syril 3:51:09
348 7125 Trygve Nilsson Det norske BIL / Holmen IF 3:51:25
349 4885 Torbjørn Eika Røa 3:51:28
350 6489 Miloslav Smida   3:51:40
351 6147 Cato Dybdahl RA BIL / SM 3:51:42
352 6495 Øyvind Solvang Oppegård IL 3:51:47
352 6520 Ole Johan Sæther Isfjorden IL 3:51:47
354 6661 Alf-Henning Heimstøl   3:52:00
355 5841 Hans Ødegård Ottadalen SK. 3:52:31
356 6375 Bruno Mozzi   3:53:04
357 7743 Peter Kopp   3:53:14
358 2836 Einar Gløersen Holmen langrenn 3:53:20
359 6224 Ole-Jacob Hagen Holmen IF / OEC Gruppen 3:53:28
360 6310 Jarl Kosberg Statkraft 3:53:31
361 6378 Ole Christian Myhren S.Ål il 3:53:33
362 6571 Tor Westerdahl Søre Ål IL 3:53:40
363 5014 Per Løkkeborg Emblem il langrenn 3:53:58
364 6876 Tor Åge Diserud NMBU-BIL 3:54:33
365 5690 Erkki Oinaskallio RR 3:54:57
366 7361 Sindre Dølgaard Vang Skiløperforening 3:55:02
367 6552 Jan-Kristian Vedeler Tønsberg Seilforening 3:55:15
368 6862 Tormod S Christoffersen Jeløy skilag 3:55:19
369 5186 Trond Aaslid Fredrikstad SK 3:55:21
370 5584 William Karlsen   3:55:24
371 5351 Glenn Ager-Wick Kirkens bymisjon Drammen 3:55:29
372 6622 Sigmund Nysveen Team Tronrud 3:55:39
373 5678 Harald Nordhagen Brøttum IL 3:55:42
374 15460 Ronald Berg   3:55:55
374 15460 Ronald Berg Team Proconor/Ankenes Skiklubb 3:55:55
376 6096 Tom Kjeld Berg   3:55:57
377 7925 Trond Skoglund   3:56:02
377 5458 Magnus Frøyen   3:56:02
379 5137 Geir Svingheim Grindvoll IL 3:56:04
380 6388 Lasse Natvig NTNU BIL 3:56:15
381 6977 Paul Holen Ottadalen sykkelklubb 3:57:35
382 7904 Bjørn Selle   3:57:49
383 7117 Jon Nersund Leirfjord IL ski 3:58:04
384 6437 Frode Ranhoff   3:58:07
385 5126 Alf Even Strand Elverum Turforening 3:58:24
386 5831 Jiri Vrbata Nadsenci z Posazavi 3:58:29
387 6837 Per Bjørnsen   3:58:31
388 6987 Knut Oddvar Hustad   3:58:36
389 6511 Dag Sundvall Skiforeningen 3:58:40
390 5499 Rolf Hanstveit Sport 1 Åsane 3:58:42
391 8611 Kjell Egil Skjønhaug Sørumsand IF 3:58:50
392 7818 Bjørnar Mikkelborg Narvik Skiklubb 3:58:53
393 6266 John Magnus Horsbøl Ringebu - Fåvang Skiklubb 3:59:22
394 7108 Pål Huun Monsen Fana IL/Eiendomsmegler Vest 3:59:34
395 15052 Rune Nolåkers Gustafs GoIF 3:59:36
396 7055 Sverre Kvaløsæter Egen 3:59:58
397 7078 Tor-Henning Lindhart Nobina 4:00:12
398 6996 Aksel Håkonsen Overhalla idrettslag 4:00:22
399 6577 Rune Strand Ødegård Brøttum IL 4:00:25
400 6402 Jan-Åge Nymoen KPMG Puls / Slåstad IL 4:00:37
401 5556 Mikkel Haaland v i l 4:00:47
402 7872 Masoud Ramezani Dombås il 4:00:52
403 5067 Kimmo Parvela Petraus Oy 4:01:00
404 6522 Reidar Søbstad SK Rye 4:01:10
405 10118 Anders Westlund B&OI 4:01:11
406 7828 Halfdan T. Mælum Hof Il 4:01:17
406 6246 Jon Helsingeng EATON 4:01:17
408 4012 Arild Nygaard Kjellmyra IL 4:01:18
409 6405 Arne Nåbo Trollhättans sok 4:01:32
410 7069 Ulf Larssen Stokmarknes IL 4:01:34
411 8312 Arnfinn Emdal NTNU 4:01:37
412 3030 Mikkel-Per Nilsen Sara Kvæfjord il 4:01:54
413 5488 Morten Hagen Høybråten og Stovner IL 4:01:55
414 8043 Odd Egil Larsen Laksvatn Skiskytterlag 4:02:03
415 4914 Christian Grorud Bækkelaget 4:02:06
416 6289 Jens Petter Jensen-Eian FMC Technologies/BK-Ski 4:02:12
417 5822 Sjur Tømte Fredrikstad IF 4:02:20
418 6353 Johannes Mangersnes Fredrikstad Skiklubb 4:02:30
419 5577 Magne Johnsen Telenor 4:02:41
420 6376 Sergei Mukhin   4:03:01
421 7965 Arnt Sønstevold Felleskjøpet 4:03:10
422 7274 Guttorm Sørlie Skiforeningen, Nittedal 4:03:11
423 7243 Arild Stokke Ørsta il 4:03:33
424 6398 Kasper Nordmelan Concreto 4:03:39
425 7781 Knut Lihagen Søndre Land 4:03:44
426 8664 Øystein Sørli Evry 4:03:51
427 7354 Piotr Szkarlat   4:03:55
428 5815 Kåre Træen Sogndal IL 4:03:56
429 6478 Erik Skirstad Evry Bil Vang Sklf 4:04:07
430 7227 Roar Snerting Inderøy IL 4:04:15
431 9403 Reiner Zissel   4:04:24
432 7853 Pål Gerhard Olsen Asker Skiklubb 4:04:31
433 6112 Halvor Bjaaland Gjøvik skiklubb 4:04:41
434 7824 Hans Holth Mustad Skiforeningen 4:04:42
435 7352 Edgar Åsland Bossmo&Ytteren I.L 4:04:55
435 8750 Lars Otto Sørhus Åslia skilag 4:04:55
437 6348 Bjarne Løne ØRNAR 4:05:00
438 7783 Torvald Spødervold   4:05:29
439 9143 Haakon Haaland E.ON 4:05:33
440 7340 Tormod Øvergaard iStone / Vestre Akers Sk. 4:05:39
441 11442 Stig Seljeseth Ambita Aktiv 4:05:45
442 14824 Mathias Brandstätter Team Intersport Bachler Raumsau 4:05:47
442 7713 Geir Røvde Johansen Team CDC 4:05:47
444 5405 Leif Bruaas Strand Kajakklubb 4:05:52
445 4394 Svein Espeland SSS 4:05:59
446 7346 Dag Aamelfot Njård 4:06:01
447 8661 Terje Svensson Fredrikstad IF 4:06:03
448 4937 Terje Heier IL KOLL / Fürst BIL 4:06:05
449 6945 Ove Hamilton Sør-Fron il 4:06:22
449 6253 Nils Hestnes Valsøyfjord IL 4:06:22
449 6653 Ainars Ozolins   4:06:22
452 4036 Erich Pommer   4:06:29
453 7686 Jostein Holen   4:06:38
454 7597 Bjørn Engen Skiforeningen 4:06:56
455 7270 Gunnar Søderholm Syril 4:07:03
456 7807 Lars Martinsen Entra Eiendom 4:07:04
457 5621 Rune Lia Ryvingen Skiklubb 4:07:32
458 6983 Jari Hukka   4:07:54
459 7966 Stein Sørby TEAM NORGESGRUPPEN 4:08:20
460 8578 Bernhard Rytter Sør trøndelag Politi idrettslag 4:08:26
461 6255 Frode Hjorth Phyton Pedal 4:08:28
462 8368 Geir Håvard Halvorsen Norgesgruppen Team ASKO 4:08:32
463 7796 Morten R. Lycke Jardar 4:08:56
464 8803 Ola Thomas Morin IL Nordbjørn 4:09:06
465 8830 Vaclav Vanek   4:09:19
466 16928 BOSSI CLAUDIO   4:09:24
467 6891 Nils-Konrad Enge Bossmo og Ytteren IL 4:09:32
468 5497 Klaus Willy Hansen Båstad IL 4:09:51
469 7268 Arve Særvoll   4:10:10
470 8543 Knut Owing Kristiansand Kommune 4:10:17
471 6807 Erland Aure Sløyfa 4:10:19
472 7859 Rune Johannes Opstad Fana / Statoil 4:10:25
473 4832 Karl Kristian Aketun Milslukern Sport 4:10:32
474 9677 Ingemar Andersson Göteborgs Skidklubb 4:10:43
475 5547 Tomas Hurtig OK Skogshjortarna 4:10:59
476 7299 Jan Ove Tvervåg Sjetne IL 4:11:07
477 7768 Petter Lorentz Larsen Heming 4:11:26
478 9075 Trygve Fuglerud Eidsvold Værks Skiklub 4:11:30
479 8286 Petter Bryn   4:11:54
480 7562 Lars-Anders Breivik   4:12:09
481 8257 Jan Bentzen   4:12:16
482 7869 Ivar Morten Prytz Kongsvinger 4:12:26
483 6946 Jan Arthur Hammer Odfjell BIL 4:12:31
484 7650 Trond Gulbrandsen Skogn IL 4:12:34
485 7877 Andrè Reitlo NTE BIL 4:12:37
486 8046 Peter Ravn Brinck Københavns skiklub 4:12:50
487 9389 Anbjørn Vaage TEAM NORGESGRUPPEN 4:13:02
488 6365 Nils Morten Minde UNIT4 Agresso 4:13:05
489 6385 Dag Maartmann   4:13:41
490 14894 Jan Inge  Helmersen Hattfjelldal IL 4:14:05
491 7725 Asbjørn Jørgensen   4:14:45
492 8478 Arnulf Losvar Tverrelvdalen Il 4:14:53
493 8714 Vegar Wedde Hauketo if 4:15:29
494 7515 Paul Håkon Almås Hommelvik i.l. 4:15:31
495 6976 Morten Holen Hydro BIL 4:15:34
496 7611 Geir Fiskum Otterøy IL 4:15:38
497 15781 Knut Myren   4:15:48
498 9477 Edgar Nilsen Telenor BIL 4:16:17
499 7672 Anders Hedberg Domnarvets Goif 4:16:46
500 7849 Geir Erling Olsen Felleskjøpet Lena 4:16:54
501 7792 Gunnar Lukerstuen Magnor UL 4:17:26
502 8538 Knut Onsager Rodeløkka SK 4:17:28
503 8422 Tor Isachsen Esso Sport 4:17:40
504 8468 Tom Liljestrand Tappimatkat 4:17:59
505 8272 Sverre Bjørnstad Ottestad skiklubb 4:18:08
506 8456 Tor Arne Langdal Egge IL 4:18:13
507 14870 Leif I Nordhus   4:18:16
508 7320 Norman Weisz Koll 4:18:21
509 9184 Willy Kristiansen   4:18:35
510 8016 Terje Aasen Nordre Eidsvoll IL 4:19:23
511 7341 Nils Øveraas Holmen IF 4:19:29
512 9454 Geir Eriksen Gjerdrum il ski 4:19:39
513 6826 Robert Bering SK Rye 4:19:45
514 7325 Jon Weydahl Drøbak maratonklubb 4:19:47
515 7637 Tron Øystein Gifstad Oppegård IL 4:19:49
515 7662 Henrik Christian Harboe UD 4:19:49
517 6843 Knut Brathagen Røros I. L 4:19:54
518 6857 Jonathan Byrne   4:20:00
519 9376 Terje Tranang Skiforeningen 4:20:19
520 9274 Nils Ihlen Ramm Skiforeningen 4:20:23
521 17136 Svend Lindberg   4:20:26
522 9460 Terje Ragnar Kristoffersen SK.RYE 4:20:30
523 7139 Jarle Nygard Kjelsås IL 4:20:45
524 7888 Steinar Rundsveen Follebu Skiklubb 4:20:47
524 8783 Eyvind Lome Telenor BIL/Kvitehaugen Ball-& Skiklubb 4:20:47
526 7780 Per-Erik Lien Asker Skiklubb 4:21:09
527 7874 Terje Reiersen   4:21:10
528 7535 Birger G Barli Eidsiva bredbånd 4:21:17
529 14124 Alexander Gavrilov SC Romashkovo 4:21:18
530 6924 Trond Gresmo Eika Bil 4:21:19
530 7173 Alberto Pugno-Vanoni   4:21:19
532 12843 Peter Raaflaub   4:21:20
533 9336 Rune Stien Fredrikstad idrettsforening 4:21:37
534 8792 Terje Bedsvaag Drøbak 4:21:46
535 10217 Helge Ryggvik   4:22:04
536 8524 Torstein Norheim   4:22:16
537 8549 Roar Pettersen Frosta Il 4:22:22
538 8297 Bjørn Clemetsen Skiforeningen 4:22:27
539 9383 Jan Peder Vangen Vang Skiløperforening 4:22:32
540 6885 Johan Ragnar Eggen Alvdal idrettslag 4:22:35
541 9735 Erik Bang Danielsen PIL Sør-Trøndelag 4:22:50
542 6981 Roy Holth Granli IL 4:23:39
543 8324 Per Fiskerud Skiforeningen 4:23:49
544 8988 Finn Øystein Bergh Pareto 4:23:53
544 7539 Andrè Berge SIL BIL 4:23:53
546 9711 Manfred Bleimuth MM - Karton 4:24:02
547 8631 Trond Solvang Team Råskinn 4:24:04
548 10542 Torleif Grendahl Bærum Kommune B.I.L 4:24:26
549 9484 John Grimsen   4:24:28
550 5611 Tormod Kværna Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 4:24:47
551 7529 Hallgeir Austnes Langevåg IL 4:24:50
552 10250 Frank Charras   4:24:52
553 8076 Bjørn E Pedersen EDI-Soft 4:25:05
554 8455 Steve Kåla KK Team Pohjalainen rf 4:25:25
555 9257 Steinar Jarle Olsen Nordreisa IL 4:25:26
556 6311 Mikko Koskela Riihimäki 4:25:34
557 7385 Martin Baltscheffsky   4:25:35
558 10207 Fredrik Weidemann Kjelsås IL 4:25:43
559 16991 Horts Helmut Eisert Madshus 4:25:48
560 7767 Ole Larsen Strandbygda il 4:26:01
560 8689 Rune Tørfoss   4:26:01
560 8541 Halvor Oseid CSC BIL 4:26:01
563 8379 Bjørn Hauback   4:26:21
564 10127 Geir Ødegård DN Aktiv, Nautisk Forlag 4:26:28
565 7263 Ivo Vojta   4:26:58
565 8677 Tor Tokerud Color Line 4:26:58
567 6227 Lars Hagrot Sundbybergs IK 4:27:09
568 10134 Rune Østgård Bergen CK 4:27:18
569 9361 Morten Throndsen Rye SK 4:27:44
570 8038 Knut Hegland Københavns skiklub 4:27:55
571 7817 Gøran Mikalsen Team Ludviksen 4:28:03
572 9705 Guttorm Bjerkeli   4:28:22
573 7202 Jan Raastad Norcem/Leca/Bygg.no 4:28:30
574 8389 Redvald Olaf Heggelien Ringebu-Fåvang 4:28:37
575 10716 Odd Gunnar Netland NCC Bil 4:28:51
576 9027 Heini Deppeler   4:29:03
577 8250 Olav Frode Aure Nanset Ski 4:29:08
578 8582 Ola Drange Røksund Fana IL 4:29:18
579 8393 Hans Hugo Henriksen Storsteinnes IL 4:29:44
580 9789 Ketil Grøttum Oracle 4:30:22
581 8657 Jan Svendsen Hammerfest skiklubb 4:30:41
582 9225 Jørgen Georg Michelet Veidekke 4:31:31
583 7146 Terje Nyøygard Sarpsborg Fotballklubb 4:31:37
584 9369 Geir Tokle Trondhjems skiklub 4:31:54
585 9265 Hassa Pedersen   4:31:59
586 7819 Nils Moesødegård TEAM NORGESGRUPPEN 4:32:07
587 9293 Knut Rune Saltnes Runar IF 4:32:50
588 6144 Per Djupesland Skiforeningen 4:33:18
589 10148 Per Helge Austrheim   4:33:19
590 4367 Andrey Chitnev   4:33:45
591 9761 Rolf Fredriksen Evry BIL 4:33:46
592 9302 Torleif Selseng Troms Kraft BIL 4:34:07
593 11403 Olav Omtveit Telenor 4:34:30
594 8054 Marco Viale   4:34:44
595 7727 Steinar Jørgensen   4:34:49
595 8540 Einar Opsanger Kvam LSK 4:34:49
597 9041 Kai Eikaas   4:34:53
598 9382 Finn Unhjem Nets Active 4:34:55
599 10516 Bjørn Forsberg   4:35:19
600 10503 Knut Orvall Evensen Gjøvik skiklubb 4:35:31
601 8715 Sverre Wedum Ringsaker IF 4:35:47
602 177 Aleksandr Simonov Trisport 4:35:52
603 6832 Gunnar Bjørkavåg   4:36:01
604 11374 Carl-Åke Myrsell Idrottens IF 4:36:06
605 7812 Thomas Meinich Rena Idrettslag 4:36:14
606 8405 Halvor Homme   4:36:33
607 8249 Roger Aune Norcem/Leca/Bygg.no 4:36:37
608 15788 Dag Nestegjerde Hydro BIL Høyanger 4:36:44
609 8244 Roger Angelo Namdal Løpeklubb 4:36:48
610 9014 Per Anders Bugge Hydro BIL OSLO 4:36:50
611 14527 Lothar Willmann BWF-Schwaibach 4:36:54
612 10537 Olav Graneggen Posten BIL Trondheim 4:36:58
613 6798 Alf Kåre Andersen Infratek BIL/Skiforeningen 4:37:17
614 11116 Jan Kjetil Andersen SG Finans 4:37:53
615 10964 Henning Olafsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:38:03
616 7607 Rolf Vidar Feltstykket Eide IL 4:38:17
617 9729 Philippe Caille Øvrevoll Hosle IL 4:38:35
618 9240 Morten E. Nergård Ungdomslaget Medvind 4:38:41
619 9932 Odd Lind Hudiksvalls IF 4:38:51
620 9759 Steinar Fossum   4:39:14
621 14511 Per Erik Vold Vold Aktiv 4:39:26
622 9373 Lars Henrik Tornøe Københavns skiklub 4:39:53
623 8812 Knut Breck Sestøl KBS 4:40:06
624 10028 Ove Rønning VTI 4:40:09
625 11430 Geir Magne Røvik   4:40:11
626 10928 Dag Dyrdal Skiforeningen 4:40:17
627 9358 Kristen Erik Thorp NRK bil 4:40:37
628 10466 Alf R Dahle Sømna IL Ski 4:41:20
629 9162 Kristian Kalager Asker Skiklubb 4:41:44
630 6908 Tom Furuheim Kongsberg IF 4:41:56
630 6808 Thomas Axelsson OK Linne' 4:41:56
632 10835 Odd Rune Tenfjord Vestre Akers Skiklub 4:42:06
633 9827 Harald Hjellbrekke Førde il 4:42:17
634 10645 Peter Føns Knudsen Skiklubben Gorm, Jelling 4:42:26
635 9831 Odd Hole   4:42:38
636 9483 Terje Flobergseter Kjellmyra IL 4:43:14
637 8628 Leif Solheim Volkswagen 4:43:28
638 9394 Jon Henrik Wien Bardu il 4:43:36
639 10861 Pål Johan Vanberg   4:43:57
640 11957 Asle Hagen   4:45:49
641 9256 Henning Olsen Nordbygda Løten ski 4:45:56
642 10461 William Bøhler Rustad IL 4:46:00
643 7255 Morten Erik Stulen Sport 1 Oppdal 4:46:19
644 12167 Geir Sannes Stoke City 4:46:43
645 9933 Harald Linga Fana IL 4:47:00
646 9414 Per Aas Skiforeningen 4:47:19
647 9060 Geir Finseth Austrått sykkelklubb 4:47:26
648 9345 Knut Sveen   4:47:28
649 5743 Ove Sanna Fredrikstad Skiklubb 4:47:37
650 13436 Terjo Kallioniemi   4:47:42
651 10782 Egil Skjefstad LST Revisjon 4:47:54
652 7871 Marcel Quidort   4:47:55
653 9212 Hans Petter Lundgaard   4:47:58
654 8987 Aksel Berget   4:48:14
655 9073 Leif Arne Frostad Posten Norge As 4:48:23
656 8021 Thomas Antila EHS 4:48:40
657 16973 Arne Fossheim Chelsea FC 4:48:44
658 8647 Peer Stiansen   4:49:12
659 10783 Kjell Skjeggerud Norcem/Leca/Bygg.no 4:50:04
660 15121 Bjørn Frederick Salvesen   4:50:07
661 10525 Knut Inge Blix Furuseth IL Skauga 4:50:28
662 8577 Jørn Ryssdal   4:50:45
663 10805 Frode Stokke Ørsta il 4:50:58
664 10044 Morten Skoglund Multiconsult BIL 4:51:25
665 11351 Tor Arild Malin Ørskog I.L. 4:51:26
666 10765 Sigurd Rysstad Bystua 4:51:33
667 9708 Jonn Gunnar Bjørkedal Volda T & I 4:52:05
668 10872 Trond Vågan Eidsvoll videregående skole 4:52:06
669 11182 Jan Eldegard Norcem/Leca/Bygg.no 4:52:19
669 11270 Per Hoff   4:52:19
671 14229 Lars-Ove Karlsson Ok Landehof 4:52:27
672 12186 Tor Slettahjell Postnord 4:52:28
673 16649 Sergey Titov   4:52:58
674 15700 Viggo Kjelsli   4:53:02
675 12301 Per Sigurd Våge   4:53:11
676 11469 Kjell Ove Sundsøy Kårvåg IL 4:53:17
677 15518 John Drevland   4:53:31
678 11132 Erling Berg Jølster IL 4:53:39
679 10103 Vidar Underseth   4:53:43
680 9023 Thor Dahl Vinmonopolet 4:54:04
681 10550 Øyvind Hagen   4:54:55
682 10412 Øivind Bakken   4:55:08
683 9008 Eirik Brekke Team Felicia 4:55:25
684 11252 Espen Hauge DHL EXPRESS 4:55:44
685 12054 Noralf Leitring Ytre Grytøy Bygdelag 4:55:46
686 9795 Roar Gustavsen   4:56:10
687 9113 Ivar Normann Heggen Valldal IL 4:56:34
688 10023 Henrik Ræder FBI 4:56:47
689 10612 Alfon Harald Johansen Bergens TF Orientering 4:56:53
689 11572 Tom Harald Birkeland Fjellfoten SK 4:56:53
691 8273 Ivar Bonnerud Magnor UL 4:57:01
692 10664 Roy Larsson Markveien mat og vinhus 4:57:08
693 11600 Odd Steinar Lysen   4:58:02
694 9905 Roger Kvalsvik Søre Ål IL 4:58:28
695 12036 Truls Korsæth   4:58:57
696 11289 Håvard Husom Eidsiva BIL-Elsikkerhet Norge 4:59:12
697 11475 John Syversen Mysen IF 4:59:18
698 11986 Lars Hornslien Støtet 4:59:33
699 10611 Nils-Birger Jentoftsen Inderøy IL 4:59:54
700 9767 Olav Fyrileiv Veritas BIL 5:00:18
701 10519 Dag Fredriksen Volkswagen 5:01:04
702 10555 Jarle Hamnes   5:01:27
703 16545 Andrei Pashin   5:01:47
704 12180 Petter Mather Simonsen Drikkestasjonsgutane VIII 5:02:36
705 10523 Ingvar Frostad   5:03:22
706 10813 Ketil Stølen SINTEF 5:03:30
707 11575 Stein Tore Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 5:04:13
708 16173 Johan  Bayer København 5:04:42
709 9847 Jon Hovden Toten treningssenter 5:04:43
710 10450 Thor Bogstad Kløfta IL 5:04:45
711 9684 Odd Erik Bakken Lillehammer skiklubb 5:05:10
712 12643 Christian Grøm   5:05:19
713 9749 Trond Erling Eriksson Statskog SF 5:05:21
714 9051 Erling Evensen Sørum IL 5:06:07
715 11440 Diego Schwarzenbach   5:06:33
716 7875 Tore Reigstad fanail 5:06:37
717 9116 Martin Hellum Mnemonic 5:07:39
718 17308 Keith Spencer Royal Air Force 5:07:48
719 15491 Bjørn Steinar Brubæk Skåla IL 5:07:59
720 15506 Gunnar Bøyum PwC 5:08:03
721 12158 Nils Arne Røed   5:08:54
722 12080 Pål Løwe   5:09:47
723 11945 John Grov IL Bjørn 5:09:49
724 12188 Karl Gustav Solberg Frogner IL / CGI 5:09:57
725 10482 Benn Eidissen FK Bodø/Glimt 5:10:05
725 10434 Ole Binder Skiklubben Gorm, Jelling 5:10:05
727 15640 Odd Hjelvik   5:11:00
728 9439 Taisto Vanhamäki   5:11:06
729 10912 Karstein Magne Jensen Velledalen IL 5:11:21
730 11324 Sigurd Krane Pole Position 5:11:27
731 14114 Michael Frei BWF-Schwaibach 5:11:42
732 12067 Gisle Lundahaug Tine brumunddal 5:11:52
733 12171 Jan Engelmann Scheie   5:12:15
734 12567 Ali Barnoshian   5:12:26
735 11891 Erich Degiacomi   5:12:30
736 5217 Søren Qvist   5:12:39
737 14474 Steinar Sørlie Norcem/Leca/Bygg.no 5:12:43
738 12971 Lars Wigerstedt Göteborgs slalomklubb 5:12:49
739 11868 Oddmund Bleie Volkswagen 5:13:01
740 10464 Aleksey Cheredilov Russialoppet 5:13:10
741 7234 Tom Staib Team AKTIV mot kreft/Holmen IF 5:13:19
742 10147 Lars Ove Vestbø Ølen IL 5:13:44
743 11202 Gunnar Flåten Bionor Pharma ASA 5:13:58
744 14000 Kim Bakke   5:14:13
745 12858 Atle Mørch Sjølie Caverion 5:14:15
746 11494 Svend Kristian Thorstensen   5:14:39
747 11609 Ketil Stuan   5:15:22
748 14986 Thomas Lieber TWin 5:15:37
749 14963 Tom Anders Kristiansen   5:16:35
750 12818 Jan Paulen Vikane IL 5:16:43
751 10613 Kjell Werner Johansen Skiforeningen 5:17:27
752 11624 Jan Traaseth   5:17:49
753 14952 Kari Kelkkanen Gustafs GoIF 5:18:40
754 15129 Reinhold Schmidpeter TWin 5:18:46
755 14091 Jiri Fabian   5:18:58
756 11317 Arild Kildal Olsen   5:19:11
757 14733 Thomas Bakkerud Team Turistsjefen 5:19:32
758 11266 Espen Hjermstad GK Norge as 5:19:50
759 15439 Jan Andreassen   5:19:54
760 13352 Buz Morison Proctor Academy 5:21:31
761 17150 Anders Malmer Umeå OK 5:22:25
762 12801 Gustav Johan Nydal Westcon Yards 5:22:43
763 10629 Yngve Katralen   5:22:55
764 15550 Gustav Ole Erlandsson ok vIVILL 5:23:05
765 12724 Geir Kalstad Tambarskjelvar 5:25:42
766 15910 Knut Sunde Vegårshei 5:26:09
767 11608 Lars Stegemann Ställbergs IK 5:26:46
768 12274 Andrea De Bernochi   5:26:59
769 11959 Øystein Vidar Hansen   5:27:19
770 8561 Sead Resulbegovic Avinor BIL HK 5:27:52
771 16224 Hans Kristian Skjold InShape BIL 5:27:56
772 16774 Stig Arntzen   5:29:01
773 14286 Alberto Mandelli sci club cunardo 5:29:30
774 11126 Herman Bakke Nordbygda/Løten Ski 5:29:48
775 12163 Jon Ivar Røstby JON BLUBB 5:31:22
776 12753 Jukka Levänen   5:32:15
777 16000 Zdenek Sevcik TRI SKI KLUB Karlovy Vary 5:34:25
778 11913 Jøran Engvik   5:34:51
779 17175 Arne Müller   5:34:53
780 11997 Torstein Haaland Statoil BIL 5:35:13
781 12243 Kari Vuorinen Plantui 5:35:49
782 16186 Karel Bicik Pencin 5:35:50
783 10750 Audun Normann Ramsdal Eikefjord IL 5:36:27
784 14144 Erling Gustafsson Fjärås AIK 5:37:13
785 11372 Erik Munkerud Aker Aktiv 5:37:40
786 12622 Reidar Flæte Førde il 5:37:47
787 12002 Svein Ivar Iversen Smøla SK 5:38:08
788 16398 Bill Johansen Tyroller IL 5:38:24
789 12134 Arne Raffelsen   5:39:35
790 12286 Roar Paulsrud   5:40:11
791 14037 Claus Brandt   5:41:09
792 16666 Bjørn Vadset   5:42:43
793 5216 Bent Nørgaard   5:45:27
794 10457 Petter Otto Brevik Skiforeningen 5:45:41
795 16987 Arnfinn Iversby Fredrikstad Sykkelklubb 5:47:23
796 11611 Michael Vöks Ställbergs IK 5:47:35
797 12799 Tom Håvard Noreng Team Tuu 5:47:41
798 12608 Bjørn Engseth ConocoPhillips BIL 5:47:54
799 10619 Mark Johnson Loppet Nordic Racing 5:47:59
800 14160 Trond Hanslien ABB BIL 5:48:23
801 11947 Oddvin Grøneng Førde 5:49:05
802 11961 Øystein Haslum Sabona 5:49:24
803 15452 Odd Bakken Hattfjelldal il. 5:52:20
804 14826 Miquel Fabro Club Excursionista de Gracia 5:53:07
805 12213 Dagfinn Sæther   5:55:24
806 12961 Markus Schmid Dermon Sport 5:56:48
807 15991 Jon Torgrim Aase   5:57:29
808 12936 Magne Wuttudal   5:57:40
809 15799 Steinar Nygård   5:58:06
810 15696 Erik Kielland   5:58:47
811 12112 Jan Nordengen rendalen I.L 5:59:42
812 12708 Torgeir Martin Jakobsen Hurdal I.L. 6:00:12
813 15500 Jan R. Buskenes   6:00:56
814 14431 Apo Sezginer   6:02:52
815 12582 Trond Anders Brandvold Skiforeningen 6:03:33
816 16282 Arvid Gilje Aurland IL 6:04:54
817 12805 Ola Nærheim TEAM NORGESGRUPPEN 6:06:43
818 15822 Claus Steensgaard Pedersen Vejgaard B 6:06:47
819 14564 Per Rømer Københavns skiklub 6:08:20
820 12694 Jon Hove   6:08:24
821 12820 Gunnar Pedersen Xerox Klubben 6:08:59
822 12631 Odd Hugo Gauslaa Gjøvik skiklubb 6:11:40
823 12620 Trond Fladby   6:11:48
824 14213 Per Johansen   6:12:16
825 14058 Terje Bårdlund ØkonomiConsult AS 6:12:30
826 13407 Bjørn Vadholm Strømmen & Lillestrøm Skiklubb/Norconsult BIL 6:15:44
827 12114 Magne Nordseth Horten Cykleklubb 6:17:23
828 12616 Lars Tony Fevang Nesten Framme 6:17:26
829 12776 Minoru Matsuyama   6:20:43
830 14382 Pere  Planas Club Excursionista de Gràcia 6:21:14
831 12599 Thor Anders Eggen   6:21:32
832 12975 Christoph Böckermann Sausewind 6:22:48
833 13311 Gunnar Gullaksen Laksevåg TIL 6:25:34
834 17253 Mats Rothman Arsenal Sweden 6:26:28
835 16466 Ivo Lobmaier   6:27:06
836 13391 Frank Suhr   6:27:21
837 12715 Aldin Johansen Froland SK 6:27:55
838 11994 Stein Høyland   6:30:55
839 12557 Norbert Angerer   6:33:36
840 12807 Jan Roger Olsen Tokenes Badeklubb 6:35:28
841 19116 Jan Almqvist   6:36:29
842 14223 René Kamstra Team Van den Berg 6:39:42
843 12649 Jens Gunvaldsen   6:41:51
844 12585 Ole Poulsen Brok   6:44:12
845 14969 Geir Peder Kydland Aker Solutions 6:48:57
846 14396 Arild Roland   6:49:51
847 17029 Asbjørn Helseth Bring 6:50:29
848 16753 Svein Gihleengen   6:51:54
849 15735 Bjørn Lauritzen   6:53:05
850 15887 Helge Sletner   6:54:05
851 16520 Lars Lindgaard Nielsen Kif 6:58:41
852 14405 Øyvind Rustad   6:59:45
853 12927 Anders Weimoth   7:00:57
854 17238 Stephen Poole   7:02:01
855 14959 Odd Arne Kornstad Kongsvinger 7:03:29
856 14857 Massimo Grandi Aquadela 7:14:35
857 15014 Massimo Martelli Aquadela 7:27:25
858 15287 Jack Schøne Team Spenst Sørumsand 7:29:39
859 17156 Dick Martin   7:42:52
860 14176 Enno Henning Sausewind 8:20:50
861 17094 Zdenek Kinst   9:04:32


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +