Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2015 - Menn 60-64 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 21. mars 2015


Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 565 Oddvar Nygaard Bjørn Myhre Sport 2:52:25
2 1342 Arne Magnar Moen Tynset 2:57:25
3 474 Erik Hanssveen Søre Ål 3:00:15
4 263 Øyvind Wennersberg Mysen IF, Team ParkettPartner 3:00:18
5 2076 Sigvald Øyberg Skjåk IL 3:05:44
6 1573 Svein Harald Telneset Tynset 3:05:56
7 1859 Jon Kaarby   3:07:15
8 1895 Per Ivar Mork   3:08:07
9 1492 Villy Vatndal   3:09:00
10 1419 Ole Reinhart Sandstad   3:09:13
11 1724 Vidar Eriksrud Sjåstad Vestre Lier 3:11:59
12 1793 Jon Haukeland   3:13:41
13 2324 Stein Kaasa Byåsen IL 3:14:00
14 2032 Jarle Thonstad Heimdal Ski 3:14:51
15 1955 Ole Kristian Ruud Driv IL 3:14:54
16 1440 Per Solbakken Lillehammer Skiklub 3:16:27
17 1169 Walter Brunner SC Horw 3:16:44
18 2278 Oddvar Hindseth IL snøhetta 3:16:51
19 1950 Torstein Rudihagen Lillehammer Skiklub 3:17:33
20 2863 Gunnar Harstad Oppstryn IL 3:17:49
21 2466 Einar Vikingstad Avaldsnes IL 3:17:57
22 1729 Ole Evensen Team Sport 1 Lillehammer 3:17:59
23 2381 Guttorm Oppedal Fana IL 3:18:12
24 2293 Per Indredavik Fana IL 3:18:40
25 3600 Terje Tangen Furnes 3:19:49
25 2484 Bjørn Aanensen Ryvingen Skiklubb 3:19:49
27 2419 Jon Sjurgard Lom il 3:20:01
28 2901 Leif Ildstad IL NY Von 3:20:08
29 1832 Jørn Johansen Trondhjems Skiklubb 3:20:11
30 3100 Geir Ulekleiv Lesja IL 3:20:16
31 3026 John Martin Samuelsen Nybygda IL 3:20:20
32 2224 Kjell Eide Lillehammer Skiklub 3:20:22
33 1679 Anders Berge Tormod Skilag 3:20:59
34 2201 Aasmund Bjørnstad   3:21:59
35 2881 Kolbjørn Hoff Gran IL 3:22:26
36 3549 Kurt Magnor Sandseter Follafoss IL 3:23:04
37 2882 Haldor Hofset Tingvoll IL 3:23:16
38 2835 Tom Degn Frøshaug Bøler IF 3:23:23
39 3354 Stein Arild Græsholt Kjelsås IL 3:23:26
40 2265 Tore Methlie Hagen Kjelsås IL 3:23:37
41 1932 Jan Rune Pedersen Applica BIL 3:24:12
42 3195 Odd Atle Tveit   3:24:21
43 2366 Lasse Nilsen Ungdomslaget Medvind 3:24:29
44 3335 Asbjørn Fleisje Gjelleråsen IF 3:24:46
45 3320 Jan O. Endresen Nordea 3:25:30
46 2450 Jan Eirik Søraas   3:25:41
47 2226 Trond Eiken Fossum IF 3:26:13
48 3617 Asbjørn Tøllefsen IF Kilkameratene 3:26:42
49 3296 Øyvind Bjørklund Ullensaker skiklubb 3:27:19
50 2933 Anund Landsverk Otra Il 3:27:36
51 2547 Truls Persen Milslukern Sport 3:27:39
52 3312 Odd Jarle Døving Emblem IL 3:28:07
53 3564 Arne Skretteberg Vikersund IF 3:28:18
54 3478 Kåre Magne Losnegard Fagernes IL 3:28:39
55 3118 Johan Lønnmark Werner   3:28:41
56 3400 Per Hjorth Newsec Sport 3:29:01
57 3597 Svein A. Sørsdal Alcatel-Lucent 3:29:02
58 4667 Kjell Brodal Furnes Skiløperforening 3:29:07
59 3311 Knut O Dugstad   3:29:23
60 3316 Leif Ekornhol Spennteknikk 3:29:28
61 4085 Aslak Slokvik IL Bergkameratene 3:30:05
62 3798 Hans Ludvig Arentz Oslo kommune BIL 3:31:00
63 4054 Erik Anton Raabe Aker Solutions 3:31:01
64 4133 Ivar Tveiten Tørvikbygd i.l 3:31:38
65 4194 Bjørn Øyvind Bringedal ABB BIL 3:31:52
66 3456 Øyvind Krogsveen Ringebu/Fåvang skiklubb 3:31:54
67 4602 Terje Skjeggedal NTNUI 3:32:26
68 4230 Øyvind Nilsen Hurdal IL 3:33:11
68 3589 Erik Sveen IF B.I.L 3:33:11
70 3347 Bjørn Gjerde IL i BUL 3:33:23
71 4629 Rune Tanum Runar 3:33:32
72 3137 Trond Vidje Fossum IF 3:33:37
73 3488 Mathias Martinsen Heming 3:33:38
74 4362 Stein Braathen Fossum IF 3:33:52
75 3793 Jostein Alvestad Statoil BIL 3:33:56
76 4372 Erik Dahl-Hansen Jutul 3:34:04
77 3636 Jan Egil Årnes Sykkylven IL 3:34:13
78 3491 Andreas Mellbye Overtoppen 3:34:15
79 3018 Ola Rudi Ringebu - Fåvang Skiklubb 3:34:28
80 3891 Svend Roar Gylstrøm Åsbygda IL 3:34:39
81 4128 Pål Tobiasson Bækkelagets Sportsklubb 3:34:50
82 5193 Olav Brunstad Elverum 3:34:51
83 3490 Reidar Matre ConocoPhillips 3:35:01
84 1899 Kasper Myhr Klæbu IL 3:35:13
85 6618 Matti Luotio   3:35:37
86 4032 Jan Blom Pettersen   3:36:19
87 4501 Bjørn Klokset Eidsøra IL 3:36:50
88 3388 Magne Heien Ternen 3:36:58
89 5425 Alf Ottar Dahlen Osmarka idrettslag 3:36:59
90 3969 Kjetil Lehn Statsbygg/Byaasen skiklub 3:37:00
91 3602 Espen Thorn Multiconsult 3:37:43
91 3928 Per Hostvedt Norsk Hydro Oslo BIL 3:37:43
93 5009 Tore Loe Stranda IL 3:38:01
94 4153 Gustav Wiig Fana 3:38:05
95 4117 Per Arve Sørngård Jernbanens idrettslag 3:38:21
96 4571 Trond Overn SK Rye 3:38:22
97 3930 Nils Erik Hulbak Hemsedal IL 3:38:36
98 5111 Nils Soldal Fana IL 3:38:38
99 4024 Magne Orvik Skaret Skiforening 3:38:40
100 3361 Peder Erling Guttormsen Gyl I.L 3:38:48
101 4318 Knut Bach-Gansmo Nordreisa 3:38:51
102 2382 Thomas Ottosson Skellefteå S.K. 3:38:56
103 3994 Hans Peter Moestue Strandbygda il 3:39:33
104 5074 Terje Redtrøen NØK BIL 3:39:38
105 3438 Knut Marius Karlsen   3:39:39
106 3962 Terje Kronen Klima- og miljødep. 3:40:04
107 4438 Peter Harris Craftsbury 3:40:19
108 5041 Knut Arne Mørreaunet Hommelvik IL 3:40:27
109 5589 Tom Kittelsen Drammen Ballklubb 3:40:30
110 5450 Hans Flaen Sørum-Bingsfoss sk 3:40:33
111 3284 Vidar Avdal Mjøndalen IF 3:40:34
112 4687 Odd Jarl Borch Team Ludviksen 3:40:43
113 14184 Rudolf Horn Team Austria Dachstein 3:40:47
114 4524 Svein Linga Fana 3:41:05
115 5133 Edvin Svela   3:41:10
116 4994 Olav Kåre Kusslid Førde il 3:41:22
117 5106 Arthur Ingvald Slåen Vang Skiløperforening 3:41:29
118 3414 Sverre Hurum Bouvet IL 3:41:47
119 2890 Bjørn Holmseth Trysil SK 3:41:53
120 4437 Willy R. Hanssen Norcem/Leca/Bygg.no 3:42:25
121 4506 Knut Krogstad Skimt 3:42:49
122 3467 Leo Lansbergen SLT Nederland 3:43:56
123 3982 Ottar Lyngstad Team Sørli 3:43:58
124 6631 Ole Hågensen Alta if 3:43:59
125 5019 Birger Magnus Aktiv mot kreft 3:44:08
126 4854 Hans Ole Bergby Hauken 3:44:14
127 6322 Vebjørn Langlete   3:44:21
128 5115 Ketil Sollien Torpa Ski 3:44:45
129 4321 Bjørn Bakke Vågå IL 3:44:55
130 4448 Knut Ove Hennum VTI 3:45:03
131 6393 Svein Nilsen Engerdal Sykkel 3:45:14
132 6391 Gunnar Nerbø Sport 1 Tomra 3:45:17
133 4050 Jan Rømmen Syril 3:45:35
134 3482 Torodd Lybeck Fagernes IL 3:45:36
134 4123 Tor-Oskar Thomassen Alta if 3:45:36
136 6551 Per Gunnar Vasset   3:45:37
137 4052 Bjørn O. Rønningen   3:46:07
138 5079 Lars Ringstad Halmsås & Omegn 3:46:19
139 5653 Bjørn Kr. Mathisen   3:46:29
140 4115 Bjørn Martin Sørlie Vind IL 3:46:43
141 6991 Einar Høstbjør Trøsken IL 3:46:57
142 4481 Svein Tore Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 3:47:05
142 5648 Per Magnussen NRK Hedmark 3:47:05
144 5211 Tore Johannessen Flødevigen HA 3:47:31
145 4364 Trond Børresen Ås 3:47:35
146 5058 Gunnar Nossum   3:47:55
147 4692 Egil Håmsø Turrennklubben 3:48:05
148 4419 Kåre Grøthe HEMSEDAL I L 3:48:29
149 5852 Per Kristian Aamlid Arne Blystad AS 3:48:30
150 4484 Finn Erhard Johannessen OSI langrenn 3:48:35
151 4875 Bjørn Busund Heming 3:48:53
152 5407 Morten Brænd Magnor UL 3:49:20
153 5493 Morten Hals Team Baker Hansen 3:49:38
154 5720 Nils Martin Romestrand Ørsta 3:49:46
155 4371 Arne-Martin Dahle Kvæfjord 3:50:03
156 7169 Terje Pettersen Devoteam BIL 3:50:14
156 5444 Odd-Georg Erikstad Lødingen Isdrettslag 3:50:14
158 5545 Christian Wetlesen Horn Heming/Team Hjellnes 3:50:21
159 4375 Stein Ivar Delsbek Fossum IF 3:50:33
160 4853 Alf Gunnar Bendiksen Lillehammer Skiklub 3:51:01
161 5665 Gunnar Mæland Skarphrdin IL 3:51:06
162 9082 Ole Edvard Gjerstadberget   3:51:15
163 4071 Ilari Seppälä Vikby 3:51:29
164 6078 John Andersen   3:51:31
165 3303 Øyvind Arne Brenden   3:51:38
166 5008 Roine Lindgren Gävle Skidkamrater 3:52:01
167 3871 Tom Foss Privat 3:52:18
168 5798 Oddleiv Sæle Lillehammer Skiklub 3:52:43
169 5185 Carl Peter Aaser Asker Seilforening 3:53:18
170 6256 Lars Erik Hoel Asker Skiklubb 3:53:21
171 5434 Per Agnar Eikeland Milslukern Sport 3:53:36
172 6128 Sjur Braaten   3:53:37
173 6197 Lars Georg Gjerland Førde 3:53:44
174 14423 Hugo Schretter Team Austria Dachstein 3:53:50
175 5709 Timo Pullinen Tampereen Hiihtoklubi 3:53:52
176 6347 Geir Løkken Lillehammer Skiklub 3:53:58
177 5531 Hans Johan Heyerdahl Botne Skiklubb 3:54:23
178 6431 Renzo Perfumo SCI CLUB VERDEFONFO 3:54:37
179 6950 Hermann Iver Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 3:54:42
180 5741 Petter Sandvik Edisys 3:54:54
181 5237 Kjell Bjarne Mikkelsen Tynset 3:55:05
182 6093 Håkon Beitnes Hamar Skiklubb 3:55:06
183 6417 Arne Opdahl   3:55:19
184 4495 Rune Karlsen OSAN SKILAG 3:55:49
185 14425 Anton Schutti Team Austria Dachstein 3:56:01
186 6561 Olav Viken   3:56:08
187 4881 Erik Andreas Dahl Mjøsen Skog 3:56:14
188 5669 Ivar Nerhoel Orkdal il 3:56:16
189 6623 Salve Reinhardt Oddersjaa 3:56:22
190 7273 Arnfinn Sørlie Sarpsborg sykleklubb 3:56:27
191 5421 Tom Willy Christiansen Ørskog IL 3:56:36
192 6141 Knut Dannevig Lillesand I.L. 3:57:21
193 5357 Gunnar Andersen   3:57:24
194 6546 Terje Ulriksen   3:57:29
195 7092 Øystein Magnussen   3:57:47
196 6599 Odd Aandal   3:57:51
197 4889 Per Jon Elgshøen il trysïlgutten 3:57:52
198 6142 Paul Deschwanden SC Horw 3:58:02
199 5807 Freddy Tengberg Göteborgs Skidklubb 3:58:04
200 6357 Hans Martin Mathisen NTNU 3:58:17
201 5634 Rune T Lund Veidekke BIL/Vang H 3:58:31
202 7688 Even Hollås Nte 3:58:32
203 8075 Harald Stein Munkvold Førde il, Skigruppa 3:58:35
204 6811 Gudmund Bakken Lillehammer Skiklub 3:58:54
204 6491 Tor Ivar Solberg   3:58:54
206 6900 Gunnar Spaun   3:59:24
207 7946 Lars Oddvar Strandbakke   3:59:36
208 6304 Jan Kristen Kindølshaug   4:00:17
209 7114 Per-Otto Nedrelid Norcem/Leca/Bygg.no 4:00:24
210 7258 Terje Uthushagen UPLAN 4:01:01
211 6866 Ole Terje Dahlsrud IL Mogutten 4:01:17
212 5136 Lennart Svensson Björnstorps IF 4:01:43
213 6939 Morten Erling Hagen Norcem/Leca/Bygg.no 4:01:57
214 6337 Klaus Livik Powel 4:02:21
215 7201 Kåre Råsberg Bergen Kommune/Fana IL 4:02:31
216 7536 Erik Belbo Snåsa IL 4:03:52
217 9440 Jørgen Amdahl NTNU-BIL 4:03:53
218 6846 Yngve Brauti Kvam IL 4:03:58
218 4907 Pål Fredriksen SK Rye 4:03:58
220 15259 VLADIMIR ZAKHAROV RLM 4:04:23
220 5432 Arne Edvinsen   4:04:23
222 9013 Jørn Brynstad SK Rye ski 4:04:34
223 7334 Bjørn Ødegaard Statens vegvesen 4:04:57
224 5680 Roar Nyberget Lauvåsen SK 4:05:03
225 6576 Paul Zimmermann Edmonton Nordic 4:05:04
226 6146 Erik Driveklepp VTI 4:05:06
227 13432 Bjørn Nilsen Privat 4:05:28
228 7942 Geir Steinsland Lysekloster idrettslag 4:06:15
229 8958 Roy Andersen Stall Bystøa 4:06:55
230 9226 Trond Midtsveen   4:07:00
231 8327 Arne Ottar Flakstad Hamar Media 4:07:04
232 6928 Lars Grønningsæter Valldal 4:07:13
233 7277 Nikita Tamm MSU 4:07:29
234 7065 Oddvin Langenes Austefjord IL 4:07:53
235 7653 Bjørn Hakvåg Reinertsen BIL 4:07:54
236 14420 Wolfgang Schabus Team Austria Dachstein 4:08:07
237 8720 Ottar Wiik Vik Idrettslag 4:08:19
238 8766 Tage Johansen Raufoss IL 4:08:28
239 6979 Terje Holt SI, Kongsvinger 4:08:51
240 6189 Örjan Frid Lidingö 4:08:54
241 6516 Ivar Svendgård Tyholt Ski og Sykkel 4:09:28
242 7913 Håkon Sivertsen Team Sportshuset 4:09:33
243 6919 Bjørn Graff Søre Ål Idrettslag 4:09:41
244 7896 Jan Sagsveen Sørum IL 4:10:06
245 864 Gunnar Janshaug   4:10:14
246 7161 Arne F Opsahl Sandvika videregående skole 4:10:33
247 7801 Trond Laastad FRAMO BIL 4:10:42
247 6914 Lars Gjerde Strandebarm 4:10:42
249 7217 Geir Sjaastad Skiforeningen 4:11:01
250 7593 Hans Petter Elstad Drøbak/Frogn IL 4:11:03
251 7978 Jon Rune Trondsen Navio as 4:11:29
252 7601 Dag-Eirik Erdal   4:11:35
253 6287 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 4:12:11
254 9025 Jan Danielsen   4:12:53
255 7766 Lars Jonar Larsen Lierne Ski 4:13:13
256 9046 Lars-Helge Engmo   4:13:33
257 9165 Peter Kappeler   4:13:40
258 5854 Vidar Aasbø Fredrikstad Skiklubb 4:14:09
259 7633 Arne Helge Øverjordet   4:14:10
260 7903 Gorm Schierup Kvitåvatn skiklub 4:14:15
261 16215 Trond Jostad   4:14:37
262 9122 Manfred Hofer   4:14:47
263 9704 Odd Oskar Bjelke   4:14:52
264 5517 Ragnar Heier Østbygda IL 4:15:08
265 8984 Ketil Berge DnB 4:15:15
266 7850 Henry Olsen Kjønna IL 4:15:22
267 19115 Lars Hanstad Lillehammer Skiklub 4:15:47
268 6896 Terje Faraasen OPIL 4:15:48
269 10082 Lars Sørumshagen - privat 4:15:55
270 6265 Helge Horn Skimt/Team Bergstua 4:16:08
271 8809 Terje  Rønning Asker Skiklubb 4:16:24
272 6193 Magnar Furuberg Åsa Il 4:16:56
273 7891 Christian Rytter   4:17:49
274 10012 Karl Ramton   4:18:01
275 9904 Knut Kronstad Romerike Ultraløperklubb 4:18:26
276 6119 Per Brandslien   4:18:55
277 5574 Svein Johansen Kongsvinger IL - ski 4:19:55
278 9018 Alf Bøen   4:20:11
279 7568 Hallgeir Bækken IL Ivrig 4:20:13
280 10104 Steinar Vadla TEAM NORGESGRUPPEN 4:20:39
281 8960 Terje Andersen   4:21:19
282 9753 Jan Leo Fjeldstad Leka IL 4:21:29
283 5785 Östen Strömgren Husum sk 4:21:50
284 6608 Gustav Stokkeland Ganddal IL 4:22:00
285 9065 Øyvind Fjellvang TOTAL B.I.L. 4:22:02
286 8352 Olve Gravråk Ernst&Young BIL 4:22:23
287 9218 Odd Arne Madsstuen Gjøvik skiklubb 4:22:52
287 6953 Åge Norman Hansen LEGETEAM 4:22:52
289 7615 Geir Johnny Hesbøl   4:23:03
290 5688 Ellef Odden   4:23:05
291 8641 Bjørn Steinbekken Eidsiva BIL 4:23:09
292 5588 Yury Kiryanov MSU 4:23:41
293 10121 Hans Erik Wold Lyngstad og Omegn IL 4:23:57
294 6080 Otto Andersen Kaupanger IL 4:24:16
295 9291 Øivind Råstad   4:24:30
296 7844 Jon Øystein Nossen Privat 4:24:36
297 5868 Kari Jylha   4:24:42
298 10852 Anders Tunold   4:25:00
299 7683 Øystein Hoffart SlowSkiTeam 4:25:07
300 10099 Sverre Trætteberg Søndre Land 4:25:46
301 5219 William Trachsel   4:25:47
302 6836 Olav Bjørnerås Norcem/Leca/Bygg.no 4:25:50
303 8522 Trygve Njaastad Vaksdal IL 4:26:27
304 7861 Arvid Inge Paulsen   4:26:32
305 9720 Steinar Bruheim   4:27:03
306 10019 Alexandr Rodin   4:27:06
307 9081 Frode Olav Gjerstad Enova BIL 4:27:21
308 9206 Kjell Liset Thales BIL 4:27:27
309 8322 Frode Finne Lillehammer Skiklub 4:27:31
310 9375 Stein Børre Torp Statoil BIL 4:27:45
311 8359 Arild Grøteig Nykirke IF 4:28:25
312 10210 Morten Bjerke Norcem/Leca/Bygg.no 4:28:29
313 10885 Hans Wyss   4:28:47
314 8545 Stein Erik Paulsen   4:28:54
315 9327 Trond Sparling Therma Industi as 4:29:09
316 8743 Jan Fredrik Aarøe Statoil BIL 4:29:44
317 16947 Steinar Een ØRNAR 4:29:50
318 14520 Jan Inge Walleraunet Ternen IL 4:29:57
319 9071 Reidar Fosse Skjærgårdshallen AS 4:31:29
320 8579 Johan Ræder Skiforeningen 4:31:59
321 8635 Per Spødervold Bjerkreim IL 4:32:28
322 9301 Pål Schrøder Tistedalen Friluftslag 4:33:19
323 9397 Ragnar Wold   4:33:51
324 7772 Torbjörn Larsson Stora Tuna SK 4:34:00
325 14800 ALEXEY DMITRIEV RLM 4:34:20
326 9067 Kjell Vidar Flisnes   4:34:36
327 11131 Erling Berg Nittedal Idrettslag 4:35:12
328 12189 Knut Solberg SiT BIL 4:35:26
329 11489 Roar Teigen BAMBLE KOMMUNE BIL 4:35:32
330 6131 Roar Buraas Lillehammer SK 4:35:56
331 9360 Thor Werner Thrane I.L.ILAR 4:36:32
332 6973 Alf Hoel Valldal IL 4:36:46
333 6797 Bengt Andby Skiforeningen 4:36:57
334 11436 Hans Olav Sandbakken Caverion 4:37:09
335 15099 Bernhard Ringwald Skiclub Muehlenbach 4:37:20
336 8353 Sveinung Gravås Inderøy IL 4:37:43
337 10870 Bjørn Idar Vinsnesbakk Singsås Il 4:38:17
338 6502 Terje Stokkeland Gjesdal IL 4:38:19
339 10986 Geir Nilsen Emblem IL 4:38:43
340 9289 Tor Oddvar Røse Vitusapotek 4:38:50
341 7701 Bengt Håkansson Björnstorps IF 4:38:55
342 8684 Lars Tronsgaard Drafn 4:39:29
343 10522 Morten Friis Team Live Arctic 4:39:55
344 10091 Kari Timperi TTHP Seniors 4:40:09
345 9432 Erik Rambøl Stall Bystua Kjelsås IL 4:40:37
346 10672 Carl Libach Statskog SF 4:41:08
347 10797 Eyvind Sommerfelt Kondis 4:41:10
348 9778 Finn Idar Godø Finn IL 4:41:28
349 10060 Harald Stein Fana IL 4:41:53
350 8994 Hans Martin Biribakken Tennes og Omegn IL 4:41:56
350 8717 Ove Westgård LEKAIL 4:41:56
352 11968 Claus Heen SK Rye 4:42:20
353 9296 Viggo Schei Skanska Aktiv 4:42:42
354 11545 Jan Willem Catshoek   4:42:47
355 11552 Koos Tas   4:43:06
356 11248 Odd Magne Harstad   4:43:13
357 9871 Terje Johansen BILIA 4:43:23
358 9752 Espen Finholt Eide IL 4:43:25
359 9949 Oddvar Lyngmo Holmestrand Sykkelklubb 4:43:27
360 10471 Stein Djupvik Ulstein S.klubb / Omega 4:43:35
361 11225 Ole Grimsrud Stall Bystua 4:44:17
362 10512 Jan Fladen Norcem/Leca/Bygg.no 4:44:34
363 9675 Ingar Andersen   4:45:14
364 9979 Erik Nafstad Fet skiklubb 4:45:17
365 11634 Jan Jech Praha 4 4:45:29
366 9150 Kjell Stuland Johansen Marienborg JBIL 4:46:04
367 11550 Ottar Opgård Tverrelvdalen Il 4:46:18
368 11214 Erwin Ganz   4:46:41
369 9700 Jens Berner Københavns skiklub 4:46:54
370 19126 Frantisek Havlicek Rugby Ricany 4:47:35
371 8620 Harald Small   4:47:55
372 9408 Erling Aagård Lierne Ski 4:48:26
373 8973 Bjarne Bakke-Olsen StabækIF 4:48:34
374 10154 Stig-Göran Karlsson Tappireise 4:48:43
375 17499 Vladimir Bobrov   4:49:10
376 13451 Felix Lutz Dermon Sport 4:49:35
377 10863 Kjell Vangen   4:49:43
378 9948 Hjalmar Lyngmo Innovasjon Norge 4:49:52
379 8325 Johan Rolv Fjeldskår Nanset Ski 4:49:54
380 9755 Helmer Fjellvåg Team Baldur 4:50:28
381 8787 Simberg Peter   4:51:18
382 10610 Peter Emil Jensen Dansk Skiforbund 4:51:37
383 9694 Magne Berge Nordea 4:52:05
384 11893 Ivar Dvergsdal   4:52:06
385 10405 Hans A Aronsen BIL Statoil 4:52:46
386 9098 Gustav Gaarder   4:52:59
387 14775 Terje Bråtveit TEAM NORGESGRUPPEN 4:53:04
388 10527 Knut Gillesen   4:53:18
389 10533 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 4:54:07
390 8491 Bruce Mason   4:54:19
391 9021 Morten Carlsen Asker Skiklubb 4:54:26
392 9804 Per Bjarte Hanstveit Sport 1 Åsane 4:55:10
393 10776 Per Arne Saure Bjørke IL 4:55:13
394 9388 Pavel Voldrich Silvini Madshus Team 4:55:31
395 11428 Otto Ræstad   4:55:36
396 10090 Tor Arne Thorsen IF Frøy 4:55:41
397 10936 Kåre Torvanger   4:55:43
398 8376 Erik Harsem   4:56:06
399 17014 Roy Hansen   4:56:18
400 10040 Anders Skalleberg   4:56:22
401 10700 Knut Erling Moen Friskis&Svettis Lillehammer 4:56:23
402 8337 Claes Frisk VG 4:56:57
403 8532 Mats Olofsson Skellefteå SK 4:57:08
403 9201 Magne Lindholm   4:57:08
405 11535 leidulf øverland Vågstranda Idrettslag 4:57:40
406 12227 Roald Torp Hamar Skiklubb 4:57:44
407 11209 Paul Fuglesang   4:58:03
408 17092 Ari Kartaslammi IKAALINEN 4:58:41
409 6969 Fridolin Hinder   4:58:44
410 15000 Ola Skjæret   5:00:40
411 11313 Odd Johansen Lyn Ski 5:01:47
412 10397 Per Jan Andersen Runar 5:02:43
413 8952 Einar Aleksandersen Veidekke BIL 5:02:48
414 8307 Egil Otto Dragseth VA-etaten, Oslo 5:03:11
415 9070 Ole Arild Fosmo   5:03:13
416 9744 Arne Johan Engelstad Team Råskinn 5:03:26
417 11247 Oddbjørn Harbak Skanska Aktiv 5:04:22
418 9885 Trond Kaspersen SAS 5:04:25
419 15934 Arne Jan Thue Kyrkjebø IL 5:05:15
420 9875 Morten Johnsrud NVE Bil 5:05:29
421 16547 Ewan Paterson   5:05:53
422 10635 Bjørn Kjeldby Team Kjeldby 5:06:19
423 9476 Morten Mellbye E-plant Norge 5:06:20
424 11245 Rolf Kahrs Hansen TIF Viking 5:06:55
425 9953 Eifred Markussen   5:07:33
426 9748 Frank Hermann Eriksen Lillesand 5:07:55
427 11553 Frank Vian Bestefar og Sara go go 5:08:14
428 10444 Thore H. Bjørnerud TB Revisjon as 5:08:20
429 12231 Tor Tønnessen Statoil BIL 5:09:29
430 17246 Max Riggenbach   5:09:54
431 10520 Arnt Fremstad FFF 5:09:58
432 10718 Martin Niemann   5:10:53
433 12316 Trond Puck Team Båtførerprøven 5:11:40
434 10798 Tor Ivar Stakkevold Botnan 5:11:42
435 9227 Gregor Mitchell   5:11:48
436 12133 Nicolas Poncet   5:11:54
437 10918 Thor Svegården Lillehammer Skiklub 5:12:12
438 17081 Paul Otto Johnsen Søgne Skiklubb 5:12:25
439 11355 Tore Martinsen Orkdal il 5:12:56
440 7660 Tor Gunnar Hanstveit Sport 1 Åsane 5:13:56
441 12176 Morten Selnes B&OI-Orientering 5:15:21
442 15716 Torben Vandet  Kristensen AAB 5:15:47
443 8618 Joar Skårsmoen Leinstrand IL 5:15:49
444 11378 Evald Nedrum Hamar Skiklubb, Madshus 5:16:15
445 11236 Ole Guttulsrød Rygge 5:16:25
446 15544 Bjarne Eriksen   5:17:16
447 11516 Thomas Wall Rotebro 5:17:28
448 9999 Per-Otto Olsen Hagefjorden IL 5:17:31
449 10157 Arne Persson Korsnäs IF Skidklubb 5:17:47
450 11979 Kjetil Hindar BIL Natura 5:17:50
451 6864 Jon Dahl Kirkens bymisjon Drammen 5:19:17
452 9878 Nils Juklerød Åsgårdstrand 5:19:57
453 12000 Arild Isaksen   5:20:26
454 12553 Trygve Almøy Bystua 5:20:51
455 11557 Magne Leo Johansen   5:20:58
456 11165 Alberto Cortellini SCI CLUB UBI BANCA GOGGI 5:21:05
457 12606 Karl Martin Ellingsen Gjensidige Sport 5:22:51
458 12273 Arve Berg Fjellveien skiforening 5:23:13
459 12614 Christian Felber   5:24:16
460 9942 Jan Henrik Lund Trondhjæm 5:24:41
461 13283 Idar Brunvoll Vormsund Skiklubb 5:24:45
462 14376 Lubomir Petr Liberec 5:25:12
463 11930 Steinar Fundingsrud   5:25:16
464 14808 Georg T. Ekerholt Støkken IL 5:25:57
465 12964 Bjørn Eidem   5:27:32
466 14372 Ivan Pedersen Team Provato Narvik 5:28:37
467 11274 Sven Holmsen   5:29:45
468 16700 Hans Østby-Deglum   5:29:58
469 12297 Agatino Raineri sci club valli occitane 5:30:09
470 12191 Jakob Soldal Trondhjem Skiklubb 5:30:21
471 11912 Morten Engh   5:30:28
472 11842 Brede Anzjøn Aberdeen Asset Management 5:31:48
473 12177 Thorstein Selvik Fana IL 5:32:35
474 14739 Luciano Benati Aquadela 5:33:01
475 9725 Øivind Braathen Ciber BIL 5:36:02
476 14426 Albert Schätzle BWF-Schwaibach 5:37:40
477 12283 Jarle Sørby Fjellfoten sykkelklubb 5:37:46
478 12912 Terje Valebjørg   5:39:38
479 12825 Bjarne W Rasmussen Holte Ski 5:40:17
480 15039 Guido Nassetti Aquadela 5:41:56
481 11524 Stein Ødegård Team Flowtite 5:42:25
482 14233 Geir Kirkeberg DNB- Tønsberg 5:43:47
483 12923 Helge Wam Bjørn Myhre Sport 5:45:00
484 12241 Asbjørn Vollset austefjord il. 5:45:23
485 11917 Nils Johan Espedal Fiskå IF 5:48:17
486 11838 Terje Amundsen   5:49:01
487 12689 Jan-Ola Holen Norcem/Leca/Bygg.no 5:49:30
488 12293 Hans Petter Lømo   5:50:50
489 13400 Christian Thorsen   5:51:14
490 12685 Ottar Hendseth   5:51:47
491 17390 Jay L. Wiener   5:53:21
492 17336 Asmo Saarinen Somerniemen Veikot 5:53:24
493 11485 Gunnar Sørlie   5:56:10
494 12796 Bjørn Nordgård Skogdjerv,il 5:58:03
495 17283 Hans Ole Siljehaug Siljehaug Racing team 5:59:17
496 14581 Oddmund Berlind Team Kvikk lunch 5:59:33
497 11832 Leif Ahlbäck   6:01:26
498 12905 Halvor Tjønn   6:02:41
499 16630 Geir Sundvor   6:07:43
500 15103 Elia Rodighiero GSA VICENZA 6:08:55
501 12924 Dagfinn Wanderås   6:09:35
502 14262 Josef Lindberg   6:09:48
503 12652 Tor Arne Gustavsen Team Gustavsen 6:10:48
504 15766 Roger Marthinussen   6:11:05
505 12611 Per Arne Espeland Privat 6:11:43
506 13342 Hjalmar Langrusten J.I.L. 6:13:37
507 16190 Philippe Bismut   6:15:59
508 12873 Pavol Stanicek Zilina 6:16:06
509 15558 Reidulf Fonn Kunnskapsdepartementet 6:17:11
510 15136 Giuseppe Simoni Aquadela 6:17:59
511 13461 Tore Hagen   6:18:43
512 11885 Harald B. Ciarlo Decoy Cross Country 6:19:26
513 19127 Jon Bernt Høigård GD B.I.L. 6:19:45
514 11120 Per Tommy Antonsen Minibuss 24/7-BIL 6:19:47
515 12087 Jan Mattsson Ryaverkets IF 6:20:50
516 12720 Timo Jäntti   6:21:17
517 15825 Per Gert Petersen   6:23:02
518 12610 Rolf Eriksen Bergen CK 6:23:25
519 12065 Kjell Rømyhr Lund Ungdomslaget Medvind 6:25:47
520 12768 Arne Laastad Valsdal IL 6:33:13
521 12795 Egil Norderhaug TMC 6:33:24
522 13273 Morten Finn Anderson Bystøa 6:34:00
523 17159 Patrick Mckenna   6:34:04
524 14348 Hans Arne Odde Kirkens bymisjon Drammen 6:34:45
525 12703 Geir Indrearne Vard BIL Tomrefjord 6:36:35
526 16252 Jan Engström   6:39:51
527 12072 Knut Lysfoss Team Too 6:40:09
528 17101 Egil Knapstad Florø Sportsklubb 6:40:12
529 15869 Roger Sethsson   6:43:55
530 15771 David Mckay   6:43:57
531 15730 Frode Egil Larsen   6:45:59
532 12726 Trygve Kase Ringvoll Klinikken 6:51:09
533 16583 Pierre Schoeffler Frankrike 6:52:16
534 15725 Steinar Kyrvestad Kyrvestad.com 6:54:30
535 16538 Per Olowson JOA IF 7:01:24
536 17147 John Oehlenschlaeger Madsen Kalundborg-if 7:09:32
537 16418 Martti Kaunisto   7:25:53
538 14618 Leif Botolf Hesle   7:26:58
539 14465 Mathias Sylte Sport 1 Tomra 7:30:48
540 14148 Anders  Hagberg nor sk 7:31:29
541 13295 Steve Elgåen Aurland IL 7:34:53
542 14063 Jaume Codina   7:46:14
543 13406 Per Otto Ugelstad   8:43:01


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +